Uitslagen Wageningen Track Meeting 3

alle categorieen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Serencio Lionahr JJA - Phanos 10,90 +1.3 m/s10,81
2 Daan Lubberdink JJB - Ciko `66 11,12 +1.3 m/s10,92
3 Fred Lommers Msen - AC TION 11,47 +1.3 m/s11,49
4 Ezra Amokwandoh JJA - AV 1923 11,49 +1.3 m/s11,29
5 Sylvester Tanoh Msen - AV 1923 11,69 +1.3 m/s11,45
6 Brent van de Blaak JJB - Climax 11,74 +1.3 m/s11,45
7 Tim Schwarma Mmas - Duitsland 11,75 +0.1 m/s12,00
8 Wim Vonk JJA - Triathlon 11,77 +0.0 m/s11,79
9 Danny Ediagbonya JJB - Ciko `66 11,83 +0.0 m/s11,89
10 Stijn Jorissen Msen - AC TION 11,91 +0.0 m/s11,80
11 Badou Diagne Msen - Rotterdam 11,95 +0.0 m/s11,91
12 Vincent Kerssies Mmas - AC TION 11,97 +0.1 m/s11,98
13 Max Roosenboom JJB - Arnhem 12,11 +0.1 m/s12,21
14 Dylan Steffl Mmas - Duitsland 12,16 +0.1 m/s11,98
15 Arthur van Essen JJB - Triathlon 12,33 +0.1 m/s12,11
15 Jasper Rou JJB - VAV 12,33 +0.1 m/s12,27
17 Freek Weijman JJB - Pallas `67 12,35 +0.1 m/s12,20
18 Lars Huibers JJB - Climax 12,46 +0.1 m/s12,46
19 Levi Vloet Msen - Nijmegen 12,47 +0.1 m/s12,27
20 Jonathan van Dam JJB - Ciko `66 12,72 +0.1 m/s12,60
21 Maurits van der Ziel JJB - VAV 12,90 +0.0 m/s13,10
22 Marijke Esselink MJA - AV Archeus 12,99 +0.1 m/s12,43
23 David Verjus Msen - Belgie 13,46 +0.0 m/s13,29
24 John Romkes Mmas - Gouda 13,51 +1.0 m/s13,53
25 Doortje van der Mark MJB - Ciko `66 13,62 +0.0 m/s13,33
26 Lianne Holtermann MJB - Ciko `66 13,63 +0.0 m/s13,28
27 Herman Lassche JJB - AV Zeewolde 13,64 +0.0 m/s---
28 Berthram Mak Mmas - De Gemzen 13,72 +1.0 m/s13,68
29 Joy de Bruijne MJB - AV Atverni 13,87 +0.0 m/s13,00
30 Lesley Buur Vsen - AC TION 14,12 +1.0 m/s14,24
31 Xiong Vosslamber JJB - AV Zeewolde 14,30 +0.0 m/s---
32 Noor Oude Egberink MJA - Nijmegen 14,63 +1.0 m/s13,85
33 Gemma Vermande MJB - AV Gelre 14,89 +1.0 m/s14,90
34 Merel Schorn MJB - AV Gelre 15,27 +0.7 m/s---
35 Sijmen Vermande JJB - AV Gelre 15,33 +0.0 m/s---
36 Lisa Westerlaken MJB - AV Gelre 15,63 +0.7 m/s15,56
37 Onno Waalewijn Mmas - Phanos 15,64 +0.7 m/s15,30
38 Madelief Eijsackers MJB - AV Gelre 15,88 +0.0 m/s---
39 Christiaan Mettrop Mmas - Spark 17,35 +0.7 m/s15,93
Florens De Lange JJB - PAC DNS DNS
Lisa Cornelissen MJB - HAC DNS 16,41
Darryl Op...-Kyeremeh JJA - AV 1923 DNS 11,80
Vincent Cairo Mmas - SV Veendam DNS 11,50



alle categorieen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Serencio Lionahr JJA - Phanos 21,95 +0.6 m/s21,85
2 Fred Lommers Msen - AC TION 23,13 +0.6 m/s23,19
3 Scott Boon JJB - Flevo Delta 23,27 +0.3 m/s24,32
4 Brent van de Blaak JJB - Climax 23,56 +0.6 m/s23,03
5 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 23,77 +0.6 m/s23,59
6 Badou Diagne Msen - Rotterdam 24,05 +0.6 m/s23,50
7 Niels Kok JJB - Swifterbant 24,16 +0.3 m/s24,00
8 Jurriaan de Rijk JJB - Haag 24,32 +0.6 m/s23,78
9 Dylan Steffl Mmas - Duitsland 24,86 +0.3 m/s24,46
10 Lars Huibers JJB - Climax 24,93 +0.4 m/s25,53
11 Thomas Van...er Vooren JJA - Triathlon 25,20 +0.3 m/s24,00
12 Levi Vloet Msen - Nijmegen 25,35 +0.4 m/s25,48
13 Jelle Hanswijk Msen - Ede 25,53 +0.4 m/s25,05
14 Jonathan van Dam JJB - Ciko `66 25,96 +0.4 m/s25,79
15 Maurits van der Ziel JJB - VAV 26,60 +0.5 m/s26,50
16 Sijmen - Doorakkers JJB - Atledo 27,66 +0.5 m/s---
17 David Verjus Msen - Belgie 27,68 +0.5 m/s27,20
18 Wilbert Ulijn Mmas - AV Oss `78 27,70 +0.2 m/s27,89
19 Fokke Draaijer Mmas - AV Lionitas 27,83 +0.5 m/s27,84
20 John Romkes Mmas - Gouda 28,09 +0.5 m/s27,60
21 Joy de Bruijne MJB - AV Atverni 28,34 +0.5 m/s27,00
22 Bart Jonker JJB - AV Zeewolde 28,65 +0.5 m/s---
23 Herman Lassche JJB - AV Zeewolde 28,72 +0.2 m/s28,54
24 Dorien Konig Vsen - TRTL 28,83 +0.2 m/s28,00
25 Jet van der Mark MJB - Ciko `66 29,26 +0.2 m/s29,03
26 Noor Oude Egberink MJA - Nijmegen 29,48 +0.2 m/s28,30
27 Lesley Buur Vsen - AC TION 30,13 +0.5 m/s30,00
28 Cindy Jansen Vsen - AV Wijchen 31,29 +0.5 m/s30,43
29 Xiong Vosslamber JJB - AV Zeewolde 32,41 +0.5 m/s---
Mabel Korporaal MJA - AAC DNS 26,03
Vincent Cairo Mmas - SV Veendam DNS 25,00



alle categorieen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Loek van Zevenbergen Msen - AV Fortuna 50,17 49,88
2 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 50,34 49,40
3 Kai Schmidt Mmas - Duitsland 50,95 51,60
4 Jurriaan de Rijk JJB - Haag 51,87 51,24
5 Stijn Jorissen Msen - AC TION 52,78 52,00
6 Henrik Kok JJB - AV Atverni 52,94 51,59
7 Vincent Kerssies Mmas - AC TION 52,95 54,00
8 Bas Visserman Msen - De Liemers 53,59 52,00
9 Hidde Leenders JJB - Oss 53,76 51,59
10 Fabian Pusceddu JJB - Amsterdam 54,09 55,10
11 Thomas van...er Heijde JJA - Tempo AV 54,35 52,50
12 Jorick Nijenhuis Msen - HAC `63 55,01 55,04
13 Badou Diagne Msen - Rotterdam 55,12 56,50
14 Jelle Hanswijk Msen - Ede 56,07 53,80
15 Jasper Cobussen JJB - Eindhoven 56,46 56,00
16 Freek Weijman JJB - Pallas `67 56,52 55,99
17 Dolf Smid Mmas - Nieuwkoop 57,61 56,65
18 Lars Huibers JJB - Climax 58,88 56,62
19 Chiel Stikkelbroeck JJB - Eindhoven 59,18 56,00
20 Jeen Nauta Mmas - Start `78 59,61 57,14
21 Anne Knijnenburg MJB - AV Oss `78 1:00,07 58,21
22 Aylan Menick MJB - AV Atverni 1:00,32 59,71
23 André Heinst Mmas - Spijk 1:02,15 ---
24 Charlotte ...Breukelen Vsen - AV Atverni 1:02,34 1:01,85
25 Jan Siemen Smink JJA - DAV Kronos 1:02,74 ---
26 Robel van Lent Msen - AV Cifla 1:04,93 58,00
27 Alma Hollen Vmas - Ugchelen 1:15,09 1:14,16
Brent van de Blaak JJB - Climax DNS 53,50
Famke Heinst MJB - Ciko `66 DNS 58,75
Manon Stringa MJB - IJsselstein DNS 59,00
Merel Wevers MJB - Ugchelen DNS 1:02,18
Tsegabrhan van Lent JJA - AV Cifla DNS 55,00
Christiaan Mettrop Mmas - Spark DNS 1:18,44
Fulvio Scarano Mmas - Delft DNS 55,33



alle categorieen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel JJB - AV Attila 1:54,22 1:54,09
2 Harmen Hoek Msen - DAV Kronos 1:55,54 1:55,20
3 Brian Versluis JJB - AV Atverni 1:55,91 1:53,00
4 Cain Rutgers JJB - Almere `81 1:56,15 1:56,29
5 Lasse Wiggemans Msen - DVTR 1:56,18 1:58,10
6 Jelle De Roon JJB - Atledo 1:58,45 1:58,33
7 Sam Kraaijeveld JJB - AV Passaat 2:00,07 1:56,11
8 Thijs Frijling Msen - Rotterdam 2:00,74 1:59,13
9 Ludo van N...wenhuizen JJB - AAV `36 2:01,08 2:01,97
10 Tim Verbeek JJA - Nijmegen 2:01,16 1:56,26
11 Reinder Prince JJB - Triathlon 2:01,60 1:59,85
12 Thijs van Aalten JJA - AL73 2:01,90 1:59,50
13 Rick van Riel JJB - AV Attila 2:02,12 2:02,44
14 Justin Meerenburgh Mmas - De Liemers 2:03,26 2:00,00
15 Sieb Mostert JJB - Pallas `67 2:04,17 2:02,00
16 Reinier Stroo Mmas - HLLS 2:04,58 2:00,38
17 Jesse Fokkenrood JJB - AV Atverni 2:06,29 2:03,64
18 Brik Van Dusseldorp JJB - Typhoon 2:06,43 2:03,00
19 Tycho Schol Mmas - Pallas `67 2:06,64 2:04,00
20 Muhameed Huseen JJB - Typhoon 2:06,97 2:05,00
21 Kjell Venderbosch JJB - AV Argo 2:08,91 2:00,00
22 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 2:09,57 2:20,00
23 Tristan Valkenburg JJA - Olympus `70 2:09,58 2:20,00
24 Arie Owen Mmas - Ciko `66 2:09,77 2:08,72
25 Jim Mooij Mmas - Hollandia 2:09,82 2:05,50
26 Dirk Mulleman JJA - AL73 2:10,46 2:09,08
27 Laura Boekel MJA - AV NOVA 2:10,51 2:07,60
28 Rick van Voorst JJA - Climax 2:11,91 2:09,00
29 Thijs Zoon JJB - Flevo Delta 2:12,34 2:09,00
30 Sjors Visser JJA - CAV Energie 2:12,38 2:05,01
31 Viggo Parol JJB - AV Atverni 2:12,59 2:09,00
32 Ids Biemans JJA - AV Atverni 2:15,29 2:15,50
33 Cas van Kaauwen JJB - AV Cifla 2:15,52 2:14,35
34 Mathijs Weijkamp JJA - AL73 2:15,69 2:13,00
35 Nisrine Masrhalmi Vsen - CAV Energie 2:15,84 2:08,00
36 Yasmine Abbes MJB - Mook 2:16,39 2:15,39
37 Sijmen - Doorakkers JJB - Atledo 2:18,36 2:18,00
38 Kjell de Groot JJB - Flevo Delta 2:18,61 2:14,00
39 Manjorie Janssen MJB - AV Cifla 2:18,76 2:18,00
40 Britt Roos MJB - HAC `63 2:18,81 2:17,00
41 Sarah Peerik MJB - Hanzesport 2:19,61 2:15,00
42 Yara Schoenmakers MJB - Eindhoven 2:19,96 2:16,50
43 Wesley Mols Msen - AV Cifla 2:20,20 2:28,00
44 Anna Eikendal MJB - AV Atverni 2:20,40 2:15,00
45 Fleur Kuijpers MJB - AV Cifla 2:20,53 2:28,00
46 Tessa Nieuwenhuizen MJA - Rotterdam 2:20,56 2:18,01
47 Maaike Telkamp MJB - Almere `81 2:20,70 2:25,00
48 Tom De Leeuw JJA - Almere `81 2:20,71 2:25,00
49 Esra Zijderlaan MJB - AV Atverni 2:20,98 2:17,99
50 Weldu van Lent Msen - AV Cifla 2:21,08 2:03,00
51 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 2:21,59 2:18,01
52 Sara Schouten MJB - AV Atverni 2:21,80 2:17,99
53 Tamar Veltman MJB - Almere `81 2:23,45 2:17,00
54 Evi Van Bladel MJB - ACW `66 2:25,05 2:20,96
55 Ronald de Bruin Mmas - Hanzesport 2:25,18 2:20,00
56 Shurianty Mathilda MJB - CAV Energie 2:25,56 2:11,59
57 Sophie Schwering MJB - AV Cifla 2:25,80 2:18,99
58 Pieter Mijnhout Msen - GACH 2:25,81 2:40,00
59 Evelien Hooijman MJA - GACH 2:26,26 2:40,00
60 Sanne Diepen MJB - PH 2:26,56 2:25,00
61 Cinder Vis MJB - VOLO 2:26,99 2:25,00
62 Hans Marsman Mmas - AV Veluwe 2:29,41 2:24,00
63 Janneke van Hofslot MJB - Altis 2:29,42 2:23,00
64 Lotte Geelen MJB - Wageningen 2:31,15 2:24,00
65 Carlijn de Bie MJB - AV Atverni 2:32,09 2:23,00
66 Willemijn Fuite MJB - Taxandria 2:32,64 2:23,00
67 Rutger Thung Mmas - LGAS 2:33,93 2:34,03
68 Robin van Leijsen MJB - AV Spiridon 2:35,05 2:30,00
69 Chai de Bruijne JJB - AV Atverni 2:35,40 2:35,00
70 Sanne Schouten MJB - AV Atverni 2:35,55 2:35,50
71 Iris de Bie MJB - AV Atverni 2:35,78 2:34,92
72 Marieke Gimbel Vsen - AV Phoenix 2:35,98 2:30,98
73 Sofie Blankers MJB - Scorpio 2:36,13 2:39,00
74 Celine van...erikhuize MJB - Climax 2:36,40 2:36,24
75 Tess van Randtwijk MJB - AV34 2:36,43 2:30,00
76 Terra Muntjewerff MJB - Ciko `66 2:36,95 2:28,00
77 Sanne Cornelissen MJB - Ulft 2:37,25 2:38,83
78 Xiong Vosslamber JJB - AV Zeewolde 2:37,44 ---
79 Paul Diepen Mmas - PH 2:39,02 2:25,00
80 Johan Flipsen Mmas - Atledo 2:43,90 2:39,00
81 Romy van N...wenhuizen MJB - AAV `36 2:44,56 2:54,17
82 Maud Blokzijl MJB - Barendrecht 2:46,79 ---
Nina Honigh MJB - AV Cifla DNS 2:34,00
Frederike Verhoeven MJB - AV Cifla DNS 2:21,00
Julian Vreeling JJA - Start `78 DNS 2:02,86
Irvin Osnabrugge Msen - U-Track DNS 2:08,17
Jos Bergervoet Mmas - Eindhoven DNS 2:24,00



alle categorieen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Rouwen Msen - Hanzesport 4:02,72 3:43,94
2 Mudesir Awal Aman JJB - AV Argo 4:06,29 4:00,00
3 Håvard Øglaend Msen - Noorwegen 4:06,37 3:54,63
4 Siraj Awal Aman JJB - AV Argo 4:06,92 4:00,00
5 Yahal Awal Aman JJA - AV Argo 4:09,20 4:00,00
6 Guus Winkelmolen JJA - Swift 4:09,24 4:04,53
7 Abdi Hassan JJB - AV Cifla 4:10,27 4:09,00
8 Ibrahim Abdi Ali JJB - Hanzesport 4:10,88 4:01,00
9 Bob te Lindert JJA - Heelweg 4:13,04 4:00,40
10 Tim Verbaandert JJB - Eindhoven 4:14,38 4:05,00
11 Benjamin Schurink JJB - AV Cifla 4:14,53 4:09,00
12 Thijs Houbiers JJB - Leiden 4:14,63 4:19,50
13 Peter-Jan de Jong JJA - Joure 4:15,69 4:08,01
14 Illian Martens JJB - AV Cifla 4:16,03 4:09,00
15 Troy de Juncker JJB - AV Attila 4:17,24 4:15,00
16 Rens Simons JJA - VRT 4:18,44 4:15,00
17 Bjorn Stevens Msen - AV Cifla 4:19,38 4:10,00
18 Habtom van Lent JJA - AV Cifla 4:22,55 4:15,00
19 Jaïr van Winkel JJB - Ulvenhout 4:22,81 4:21,00
20 Arie Owen Mmas - Ciko `66 4:24,86 4:23,29
21 Joep Vermeulen JJB - AV Cifla 4:27,51 4:20,00
22 Guus Beking Msen - Hanzesport 4:27,69 4:20,00
23 Jesper Vervoort JJB - Kessel 4:27,77 4:17,00
24 Daan van der Velden JJB - Eindhoven 4:30,02 4:15,00
25 Christiaan... der Gaag JJA - TRTL 4:30,09 4:25,00
26 Ruben Talstra JJB - AV Impala 4:30,53 4:24,00
27 Hugo Kwaaitaal JJB - Nijmegen 4:30,84 4:30,00
28 Wilbert Dennekamp JJB - AV Rijssen 4:31,35 4:24,53
29 Jesse Hendriks JJB - THOR 4:31,81 4:18,20
30 Justin van der Steen Msen - De Liemers 4:33,05 4:25,00
31 Welmer de Boer JJB - HRRR 4:33,09 4:30,00
32 Joost Blokland Msen - Helden 4:33,41 4:15,00
33 Jens Gerrits JJB - AV Wijchen 4:34,53 4:25,82
34 Corné Haast Mmas - Spado 4:35,17 4:28,00
35 Cris Wijnen Msen - Pallas `67 4:36,40 4:25,00
36 Pepijn Bartels JJB - AV Cifla 4:36,44 4:26,00
37 Tonnie de Benis JJB - AVGM 4:37,96 4:38,00
38 Luuk Verbaandert JJB - Eindhoven 4:40,50 4:40,00
39 Sophie Dielissen MJB - VRT 4:42,86 4:40,00
40 Danique Verdellen MJB - Venlo 4:49,34 4:37,00
40 Suzanne Libbers MJB - Adorp 4:49,34 4:40,00
42 Fenna van Burg Vsen - PH 4:50,28 4:48,33
43 Kaled van Lent Msen - AV Cifla 4:51,11 4:20,00
44 Eva Riemeijer MJB - AV Cifla 4:54,63 4:46,00
45 Jip Janissen JJB - VRT 4:55,24 4:40,00
46 Lotte van der Pol MJB - AV Cifla 4:55,76 4:45,00
47 Annemiek Keijser Vsen - De Liemers 4:55,91 4:46,03
48 Jolanda Verstraten Vsen - Koningslust 4:58,79 4:48,60
49 Anne van Heeckeren MJB - Venlo 5:05,82 4:58,00
50 Bregje Sloot MJB - De Liemers 5:07,98 4:47,43
51 Dominique Geerdink MJB - Heilig Landstichting 5:08,26 5:10,11
52 Ruud Mom Mmas - Eindhoven 5:14,62 5:10,22
53 Ruud Löbel Mmas - AV Wijchen 5:17,50 5:09,27
54 Milou Mattijssen MJB - De Liemers 5:17,86 5:15,00
55 Berthram Mak Mmas - De Gemzen 5:43,21 5:39,00
56 Tessa Mom Vsen - Eindhoven 5:48,02 5:45,00
57 Fleur van Dijk MJB - Climax 6:06,31 ---
Youri Driessen JJB - VRT DNS 4:21,00
Tobias van Helden Msen - AV Cifla DNS 4:00,24
Youri Pessy Msen - AV Cifla DNS 4:00,24



alle categorieen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink Msen - HAC `63 15:26,45 14:59,18
2 Jos Verdaasdonk Msen - Raalte 15:49,93 15:48,00
3 Justin Lam JJB - Almere `81 15:56,61 15:45,00
4 Marijn Hulsegge Msen - Climax 16:05,93 16:08,00
5 Eyob van Lent Msen - AV Cifla 16:06,31 16:10,00
6 Nathan Bade Msen - Utrecht 16:10,63 16:15,00
7 Tonnie Stouten Mmas - AV Veluwe 16:11,12 15:40,00
8 Lars Duistermaat Msen - AV Archeus 16:19,22 15:40,00
9 Geale Simon Postma Msen - AV Lionitas 16:28,26 15:50,00
10 Leonard Tersteeg Msen - AV Phoenix 16:30,83 16,15
11 Lars Biemans Msen - AV Atverni 16:32,88 16:38,64
12 Jordy Kloet Msen - AV Argo 16:32,90 16:54,00
13 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 16:37,00 16:49,00
14 Roos Blokhuis MJB - AV Passaat 16:37,28 16:49,00
15 Jan Bouwknegt JJB - HAC `63 16:42,90 17:34,89
16 Sami van Lent JJA - AV Cifla 16:53,07 16:15,00
17 Josien Scheepens MJA - KAV Holland 17:46,84 17:18,13
18 Niels van Vliet JJB - KAV Holland 17:55,20 17:20,00
19 Sophie van der Most Vsen - Maastricht 18:03,44 17:50,48
20 Ynte Biemans MJB - AV Atverni 18:28,98 17:38,20
21 Wim Ritsema Mmas - AV Gelre 18:31,96 17:58,00
22 Krijn Kroezen Mmas - SPLS 18:33,66 18:35,00
23 John Loke Mmas - AV Gelre 18:36,09 18:30,00
24 Daan Dekker Msen - U-Track 18:38,81 18:41,00
25 Thomas Luttikhold Msen - U-Track 18:39,63 17:50,00
26 Remco Groot Beumer Mmas - Raalte 18:44,72 18:44,00
27 Carl Jansen Mmas - Pallas `67 19:45,69 ---
28 Andre Roelofs Mmas - LGAS 20:00,63 ---
29 Hans Wilmink Mmas - Bennekom 20:01,61 19:00,00
30 Jeroen Oudenhoven Mmas - Pallas `67 20:38,61 19:34,00
Filmon van Lent Msen - AV Cifla DNS 16:50,00



alle categorieen - 4 x 1500m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Ciko '66 Ciko `66 - JJA 4 19:04,78 1
1 AVWijchen Mila AV Wijchen - Msen 4 19:53,87 1
1 AV Wijchen jongens C AV Wijchen - JJB 4 20:34,63 1
1 Nederland m55 - Mmas 3 DNS 0



alle categorieen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tom Egbers JJB - Ciko `66 45,43 49,06
2 Florian Wijnen JJB - AV Attila 45,01 45,97
3 Bibi Lotte...der Horst Vsen - Phanos 44,14 48,31
4 Janneke Pluimes MJB - Scorpio 42,33 43,24
5 Patrick Zweekhorst Msen - Triathlon 39,86 40,00
6 Corné Jacobs Mmas - Velden 39,13 40,80
7 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos 38,46 35,52
8 Wilbert Dennekamp JJB - AV Rijssen 38,38 39,41
9 Lotte Smink MJB - HLLS 36,46 ---
10 Jochen Bartels Mmas - Hoenderloo 35,91 ---
11 Koen van Ligten JJA - Ciko `66 35,70 ---
12 Arjan van Harn Mmas - GACH 34,94 39,09
13 Loek van Zevenbergen Msen - AV Fortuna 34,80 36,62
14 Peter Siers JJA - Ciko `66 33,20 ---
15 Robin Scholten Msen - AV Wijchen 32,51 31,81
16 Linda van ... Lagemaat Vsen - TRTL 32,11 30,00
17 Cor Nijhoff Mmas - AV Atverni 31,40 33,91
18 Esther Peerlings Vsen - TRTL 31,37 32,55
19 Jari Kouwen JJA - Balkbrug 29,16 30,07
20 Isa Lamers MJB - Pallas `67 28,51 30,55
21 Helena Pluimes MJB - Scorpio 27,62 29,36
22 Marielle de Rijk Vsen - TRTL 27,29 30,00
23 Alma Hollen Vmas - Ugchelen 27,10 ---
24 Merel Kramer Vsen - AV Wijchen 26,13 30,00
25 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 25,63 27,69
26 Onno Waalewijn Mmas - Phanos 25,17 25,00
27 Stéphanie Kok MJB - AV Argo 24,97 26,03
28 Merel Wevers MJB - Ugchelen 24,64 ---
29 Welmoed Soepboer Vmas - Pallas `67 24,10 ---
30 Ruben Altena JJB - ACO 23,59 ---
31 Henk Knapen Mmas - DES 23,08 22,87
32 Anja Klun...honberger Vmas - Nijmegen 20,97 23,68
33 Ingrid Haas Vmas - Pallas `67 19,69 21,21
34 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 19,60 21,06
35 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 16,46 ---
Mattijs Mols JJB - AV Attila DNS 49,76
Vincent Cairo Mmas - SV Veendam DNS 30,00



alle categorieen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaquille Bleecke Msen - Almere `81 15,09 ---
2 Mattijs Mols JJB - AV Attila 14,74 16,51
3 Wilbert Dennekamp JJB - AV Rijssen 13,39 14,12
4 Florian Wijnen JJB - AV Attila 13,26 14,99
5 Emiel Rigter Msen - Eemnes 12,61 14,45
6 Arjan van Harn Mmas - GACH 12,25 14,49
7 Vincent Cairo Mmas - SV Veendam 11,91 12,00
8 Linda van ... Lagemaat Vsen - TRTL 11,41 11,00
9 Marijke Esselink MJA - AV Archeus 10,96 12,71
10 Jet van der Mark MJB - Ciko `66 10,94 11,87
11 Cor Nijhoff Mmas - AV Atverni 10,86 11,00
12 Jochen Bartels Mmas - Hoenderloo 10,69 ---
13 Randy van Geenen Msen - Almere `81 10,61 11,80
14 Isa Lamers MJB - Pallas `67 10,38 10,61
15 Robin Scholten Msen - AV Wijchen 10,30 10,48
16 Lotte Smink MJB - HLLS 10,25 ---
17 Jari Kouwen JJA - Balkbrug 9,68 10,67
18 Merel Kramer Vsen - AV Wijchen 9,37 10,15
19 Twan Evers Msen - AV Wijchen 9,16 9,01
20 Marielle de Rijk Vsen - TRTL 8,85 9,00
21 Ruben Altena JJB - ACO 8,70 ---
22 Ingrid Haas Vmas - Pallas `67 8,31 8,39
23 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 7,78 8,04
24 Henk Knapen Mmas - DES 7,40 8,72
25 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,20 ---
Fokke Draaijer Mmas - AV Lionitas DNS 8,64
Anja Klun...honberger Vmas - Nijmegen DNS 8,09



alle categorieen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wietse Folkers JJA - AV Zeewolde 50,57 53,68
2 Rick Hollestelle JJB - Triathlon 49,97 50,20
3 ANTONIOS ...ADOPOULOS Msen - TRTL 46,98 60,60
4 Wim Vonk JJA - Triathlon 45,42 41,59
5 Randy van Geenen Msen - Almere `81 45,14 51,08
6 Koen van Ligten JJA - Ciko `66 44,49 ---
7 Emiel Rigter Msen - Eemnes 44,29 52,31
8 Michiel Siers JJB - Ciko `66 40,54 39,76
9 Marijke Esselink MJA - AV Archeus 40,17 41,40
10 Arthur van Essen JJB - Triathlon 39,13 42,99
11 Yvar Jansen JJB - AV De Keien 37,04 41,86
12 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 36,86 43,26
13 Susanne va...er Hoeven Vsen - Phanos 36,68 41,45
14 Roos van Zwam MJB - Ciko `66 35,91 37,54
15 Jari Kouwen JJA - Balkbrug 35,35 37,38
16 Daan Lubberdink JJB - Ciko `66 34,78 ---
17 Carel van der Werf Mmas - AV Phoenix 34,18 35,18
18 Margreet Takken Vmas - Wageningen 32,53 36,16
19 Ruben Altena JJB - ACO 31,18 ---
20 Weia Reinboud Vmas - Utrecht 29,28 31,79
21 Stéphanie Kok MJB - AV Argo 28,98 30,48
22 Cor Nijhoff Mmas - AV Atverni 27,01 25,55
23 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 24,15 27,83
24 Anja Klun...honberger Vmas - Nijmegen 23,12 25,81
25 Henk Knapen Mmas - DES 17,30 17,40
26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 11,07 ---
Arjan van Harn Mmas - GACH DNS 42,31



alle categorieen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Robin Janssen Msen - De Liemers 1,81 ---
2 Jarno de Groot JJB - Flevo Delta 1,75 1,80
3 Jonas Mars Msen - AV Phoenix 1,72 1,75
Mabel Korporaal MJA - AAC DNS 1,60



alle categorieen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Danny Ediagbonya JJB - Ciko `66 6,34 +0.0 m/s---
2 Julius Ediagbonya JJA - Ciko `66 6,16 -0.3 m/s---
3 Peter Siers JJA - Ciko `66 5,78 +0.1 m/s---
4 Roos van Zwam MJB - Ciko `66 5,09 -0.1 m/s5,44
5 Jasper Rou JJB - VAV 5,05 -0.1 m/s5,37
6 Maurits van der Ziel JJB - VAV 4,78 -0.1 m/s5,52
7 Bart Jonker JJB - AV Zeewolde 4,68 -0.2 m/s---
8 Lianne Holtermann MJB - Ciko `66 4,44 -0.2 m/s4,70
9 Herman Lassche JJB - AV Zeewolde 4,29 -0.1 m/s---
10 Doortje van der Mark MJB - Ciko `66 4,23 +0.0 m/s4,48
11 Vincent Cairo Mmas - SV Veendam 4,13 -0.2 m/s4,00
12 Xiong Vosslamber JJB - AV Zeewolde 3,97 -0.1 m/s---
13 Onno Waalewijn Mmas - Phanos 3,79 -0.1 m/s4,50
14 Lisa Cornelissen MJB - HAC 3,29 +0.0 m/s3,72



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Serencio Lionahr Phanos 10,90 +1.3 m/s10,81
2 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,49 +1.3 m/s11,29
3 Wim Vonk Triathlon 11,77 +0.0 m/s11,79
Darryl Op...-Kyeremeh AV 1923 DNS 11,80



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Serencio Lionahr Phanos 21,95 +0.6 m/s21,85
2 Thomas Van...er Vooren Triathlon 25,20 +0.3 m/s24,00



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas van...er Heijde Tempo AV 54,35 52,50
2 Jan Siemen Smink DAV Kronos 1:02,74 ---
Tsegabrhan van Lent AV Cifla DNS 55,00



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verbeek Nijmegen 2:01,16 1:56,26
2 Thijs van Aalten AL73 2:01,90 1:59,50
3 Tristan Valkenburg Olympus `70 2:09,58 2:20,00
4 Dirk Mulleman AL73 2:10,46 2:09,08
5 Rick van Voorst Climax 2:11,91 2:09,00
6 Sjors Visser CAV Energie 2:12,38 2:05,01
7 Ids Biemans AV Atverni 2:15,29 2:15,50
8 Mathijs Weijkamp AL73 2:15,69 2:13,00
9 Tom De Leeuw Almere `81 2:20,71 2:25,00
Julian Vreeling Start `78 DNS 2:02,86



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yahal Awal Aman AV Argo 4:09,20 4:00,00
2 Guus Winkelmolen Swift 4:09,24 4:04,53
3 Bob te Lindert Heelweg 4:13,04 4:00,40
4 Peter-Jan de Jong Joure 4:15,69 4:08,01
5 Rens Simons VRT 4:18,44 4:15,00
6 Habtom van Lent AV Cifla 4:22,55 4:15,00
7 Christiaan... der Gaag TRTL 4:30,09 4:25,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Sami van Lent AV Cifla 16:53,07 16:15,00



Jongens Junior A - 4 x 1500m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Ciko '66 Ciko `66 - JJA 4 19:04,78 1



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Koen van Ligten Ciko `66 35,70 ---
2 Peter Siers Ciko `66 33,20 ---
3 Jari Kouwen Balkbrug 29,16 30,07



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jari Kouwen Balkbrug 9,68 10,67



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wietse Folkers AV Zeewolde 50,57 53,68
2 Wim Vonk Triathlon 45,42 41,59
3 Koen van Ligten Ciko `66 44,49 ---
4 Jari Kouwen Balkbrug 35,35 37,38



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Julius Ediagbonya Ciko `66 6,16 -0.3 m/s---
2 Peter Siers Ciko `66 5,78 +0.1 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 11,12 +1.3 m/s10,92
2 Brent van de Blaak Climax 11,74 +1.3 m/s11,45
3 Danny Ediagbonya Ciko `66 11,83 +0.0 m/s11,89
4 Max Roosenboom Arnhem 12,11 +0.1 m/s12,21
5 Arthur van Essen Triathlon 12,33 +0.1 m/s12,11
5 Jasper Rou VAV 12,33 +0.1 m/s12,27
7 Freek Weijman Pallas `67 12,35 +0.1 m/s12,20
8 Lars Huibers Climax 12,46 +0.1 m/s12,46
9 Jonathan van Dam Ciko `66 12,72 +0.1 m/s12,60
10 Maurits van der Ziel VAV 12,90 +0.0 m/s13,10
11 Herman Lassche AV Zeewolde 13,64 +0.0 m/s---
12 Xiong Vosslamber AV Zeewolde 14,30 +0.0 m/s---
13 Sijmen Vermande AV Gelre 15,33 +0.0 m/s---
Florens De Lange PAC DNS DNS



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Scott Boon Flevo Delta 23,27 +0.3 m/s24,32
2 Brent van de Blaak Climax 23,56 +0.6 m/s23,03
3 Niels Kok Swifterbant 24,16 +0.3 m/s24,00
4 Jurriaan de Rijk Haag 24,32 +0.6 m/s23,78
5 Lars Huibers Climax 24,93 +0.4 m/s25,53
6 Jonathan van Dam Ciko `66 25,96 +0.4 m/s25,79
7 Maurits van der Ziel VAV 26,60 +0.5 m/s26,50
8 Sijmen - Doorakkers Atledo 27,66 +0.5 m/s---
9 Bart Jonker AV Zeewolde 28,65 +0.5 m/s---
10 Herman Lassche AV Zeewolde 28,72 +0.2 m/s28,54
11 Xiong Vosslamber AV Zeewolde 32,41 +0.5 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jurriaan de Rijk Haag 51,87 51,24
2 Henrik Kok AV Atverni 52,94 51,59
3 Hidde Leenders Oss 53,76 51,59
4 Fabian Pusceddu Amsterdam 54,09 55,10
5 Jasper Cobussen Eindhoven 56,46 56,00
6 Freek Weijman Pallas `67 56,52 55,99
7 Lars Huibers Climax 58,88 56,62
8 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 59,18 56,00
Brent van de Blaak Climax DNS 53,50



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 1:54,22 1:54,09
2 Brian Versluis AV Atverni 1:55,91 1:53,00
3 Cain Rutgers Almere `81 1:56,15 1:56,29
4 Jelle De Roon Atledo 1:58,45 1:58,33
5 Sam Kraaijeveld AV Passaat 2:00,07 1:56,11
6 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 2:01,08 2:01,97
7 Reinder Prince Triathlon 2:01,60 1:59,85
8 Rick van Riel AV Attila 2:02,12 2:02,44
9 Sieb Mostert Pallas `67 2:04,17 2:02,00
10 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:06,29 2:03,64
11 Brik Van Dusseldorp Typhoon 2:06,43 2:03,00
12 Muhameed Huseen Typhoon 2:06,97 2:05,00
13 Kjell Venderbosch AV Argo 2:08,91 2:00,00
14 Thijs Zoon Flevo Delta 2:12,34 2:09,00
15 Viggo Parol AV Atverni 2:12,59 2:09,00
16 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:15,52 2:14,35
17 Sijmen - Doorakkers Atledo 2:18,36 2:18,00
18 Kjell de Groot Flevo Delta 2:18,61 2:14,00
19 Chai de Bruijne AV Atverni 2:35,40 2:35,00
20 Xiong Vosslamber AV Zeewolde 2:37,44 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mudesir Awal Aman AV Argo 4:06,29 4:00,00
2 Siraj Awal Aman AV Argo 4:06,92 4:00,00
3 Abdi Hassan AV Cifla 4:10,27 4:09,00
4 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 4:10,88 4:01,00
5 Tim Verbaandert Eindhoven 4:14,38 4:05,00
6 Benjamin Schurink AV Cifla 4:14,53 4:09,00
7 Thijs Houbiers Leiden 4:14,63 4:19,50
8 Illian Martens AV Cifla 4:16,03 4:09,00
9 Troy de Juncker AV Attila 4:17,24 4:15,00
10 Jaïr van Winkel Ulvenhout 4:22,81 4:21,00
11 Joep Vermeulen AV Cifla 4:27,51 4:20,00
12 Jesper Vervoort Kessel 4:27,77 4:17,00
13 Daan van der Velden Eindhoven 4:30,02 4:15,00
14 Ruben Talstra AV Impala 4:30,53 4:24,00
15 Hugo Kwaaitaal Nijmegen 4:30,84 4:30,00
16 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 4:31,35 4:24,53
17 Jesse Hendriks THOR 4:31,81 4:18,20
18 Welmer de Boer HRRR 4:33,09 4:30,00
19 Jens Gerrits AV Wijchen 4:34,53 4:25,82
20 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,44 4:26,00
21 Tonnie de Benis AVGM 4:37,96 4:38,00
22 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:40,50 4:40,00
23 Jip Janissen VRT 4:55,24 4:40,00
Youri Driessen VRT DNS 4:21,00



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Lam Almere `81 15:56,61 15:45,00
2 Jan Bouwknegt HAC `63 16:42,90 17:34,89
3 Niels van Vliet KAV Holland 17:55,20 17:20,00



Jongens Junior B - 4 x 1500m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Wijchen jongens C AV Wijchen - JJB 4 20:34,63 1



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tom Egbers Ciko `66 45,43 49,06
2 Florian Wijnen AV Attila 45,01 45,97
3 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 38,38 39,41
4 Ruben Altena ACO 23,59 ---
Mattijs Mols AV Attila DNS 49,76



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 14,74 16,51
2 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 13,39 14,12
3 Florian Wijnen AV Attila 13,26 14,99
4 Ruben Altena ACO 8,70 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rick Hollestelle Triathlon 49,97 50,20
2 Michiel Siers Ciko `66 40,54 39,76
3 Arthur van Essen Triathlon 39,13 42,99
4 Yvar Jansen AV De Keien 37,04 41,86
5 Daan Lubberdink Ciko `66 34,78 ---
6 Ruben Altena ACO 31,18 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jarno de Groot Flevo Delta 1,75 1,80



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Danny Ediagbonya Ciko `66 6,34 +0.0 m/s---
2 Jasper Rou VAV 5,05 -0.1 m/s5,37
3 Maurits van der Ziel VAV 4,78 -0.1 m/s5,52
4 Bart Jonker AV Zeewolde 4,68 -0.2 m/s---
5 Herman Lassche AV Zeewolde 4,29 -0.1 m/s---
6 Xiong Vosslamber AV Zeewolde 3,97 -0.1 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tim Schwarma Duitsland 11,75 +0.1 m/s12,00
2 Vincent Kerssies AC TION 11,97 +0.1 m/s11,98
3 Dylan Steffl Duitsland 12,16 +0.1 m/s11,98
4 John Romkes Gouda 13,51 +1.0 m/s13,53
5 Berthram Mak De Gemzen 13,72 +1.0 m/s13,68
6 Onno Waalewijn Phanos 15,64 +0.7 m/s15,30
7 Christiaan Mettrop Spark 17,35 +0.7 m/s15,93
Vincent Cairo SV Veendam DNS 11,50



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dylan Steffl Duitsland 24,86 +0.3 m/s24,46
2 Wilbert Ulijn AV Oss `78 27,70 +0.2 m/s27,89
3 Fokke Draaijer AV Lionitas 27,83 +0.5 m/s27,84
4 John Romkes Gouda 28,09 +0.5 m/s27,60
Vincent Cairo SV Veendam DNS 25,00



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Kai Schmidt Duitsland 50,95 51,60
2 Vincent Kerssies AC TION 52,95 54,00
3 Dolf Smid Nieuwkoop 57,61 56,65
4 Jeen Nauta Start `78 59,61 57,14
5 André Heinst Spijk 1:02,15 ---
Christiaan Mettrop Spark DNS 1:18,44
Fulvio Scarano Delft DNS 55,33



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Meerenburgh De Liemers 2:03,26 2:00,00
2 Reinier Stroo HLLS 2:04,58 2:00,38
3 Tycho Schol Pallas `67 2:06,64 2:04,00
4 Arie Owen Ciko `66 2:09,77 2:08,72
5 Jim Mooij Hollandia 2:09,82 2:05,50
6 Ronald de Bruin Hanzesport 2:25,18 2:20,00
7 Hans Marsman AV Veluwe 2:29,41 2:24,00
8 Rutger Thung LGAS 2:33,93 2:34,03
9 Paul Diepen PH 2:39,02 2:25,00
10 Johan Flipsen Atledo 2:43,90 2:39,00
Jos Bergervoet Eindhoven DNS 2:24,00



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arie Owen Ciko `66 4:24,86 4:23,29
2 Corné Haast Spado 4:35,17 4:28,00
3 Ruud Mom Eindhoven 5:14,62 5:10,22
4 Ruud Löbel AV Wijchen 5:17,50 5:09,27
5 Berthram Mak De Gemzen 5:43,21 5:39,00



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 16:11,12 15:40,00
2 Wim Ritsema AV Gelre 18:31,96 17:58,00
3 Krijn Kroezen SPLS 18:33,66 18:35,00
4 John Loke AV Gelre 18:36,09 18:30,00
5 Remco Groot Beumer Raalte 18:44,72 18:44,00
6 Carl Jansen Pallas `67 19:45,69 ---
7 Andre Roelofs LGAS 20:00,63 ---
8 Hans Wilmink Bennekom 20:01,61 19:00,00
9 Jeroen Oudenhoven Pallas `67 20:38,61 19:34,00



Masters mannen - 4 x 1500m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nederland m55 - Mmas 3 DNS 0



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Corné Jacobs Velden 39,13 40,80
2 Jochen Bartels Hoenderloo 35,91 ---
3 Arjan van Harn GACH 34,94 39,09
4 Cor Nijhoff AV Atverni 31,40 33,91
5 Onno Waalewijn Phanos 25,17 25,00
6 Henk Knapen DES 23,08 22,87
7 Johan van den Heuvel GVAC 19,60 21,06
Vincent Cairo SV Veendam DNS 30,00



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Arjan van Harn GACH 12,25 14,49
2 Vincent Cairo SV Veendam 11,91 12,00
3 Cor Nijhoff AV Atverni 10,86 11,00
4 Jochen Bartels Hoenderloo 10,69 ---
5 Johan van den Heuvel GVAC 7,78 8,04
6 Henk Knapen DES 7,40 8,72
Fokke Draaijer AV Lionitas DNS 8,64



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Carel van der Werf AV Phoenix 34,18 35,18
2 Cor Nijhoff AV Atverni 27,01 25,55
3 Johan van den Heuvel GVAC 24,15 27,83
4 Henk Knapen DES 17,30 17,40
Arjan van Harn GACH DNS 42,31



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Vincent Cairo SV Veendam 4,13 -0.2 m/s4,00
2 Onno Waalewijn Phanos 3,79 -0.1 m/s4,50



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen Ugchelen 1:15,09 1:14,16



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 4 x 1500m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen Ugchelen 27,10 ---
2 Welmoed Soepboer Pallas `67 24,10 ---
3 Anja Klun...honberger Nijmegen 20,97 23,68
4 Ingrid Haas Pallas `67 19,69 21,21
5 Joyce de Wit Rotterdam 16,46 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ingrid Haas Pallas `67 8,31 8,39
2 Joyce de Wit Rotterdam 6,20 ---
Anja Klun...honberger Nijmegen DNS 8,09



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Margreet Takken Wageningen 32,53 36,16
2 Weia Reinboud Utrecht 29,28 31,79
3 Anja Klun...honberger Nijmegen 23,12 25,81
4 Joyce de Wit Rotterdam 11,07 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 12,99 +0.1 m/s12,43
2 Noor Oude Egberink Nijmegen 14,63 +1.0 m/s13,85



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Noor Oude Egberink Nijmegen 29,48 +0.2 m/s28,30
Mabel Korporaal AAC DNS 26,03



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Boekel AV NOVA 2:10,51 2:07,60
2 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 2:20,56 2:18,01
3 Evelien Hooijman GACH 2:26,26 2:40,00



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Josien Scheepens KAV Holland 17:46,84 17:18,13



Meisjes Junior A - 4 x 1500m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 10,96 12,71



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 40,17 41,40



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Mabel Korporaal AAC DNS 1,60



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Doortje van der Mark Ciko `66 13,62 +0.0 m/s13,33
2 Lianne Holtermann Ciko `66 13,63 +0.0 m/s13,28
3 Joy de Bruijne AV Atverni 13,87 +0.0 m/s13,00
4 Gemma Vermande AV Gelre 14,89 +1.0 m/s14,90
5 Merel Schorn AV Gelre 15,27 +0.7 m/s---
6 Lisa Westerlaken AV Gelre 15,63 +0.7 m/s15,56
7 Madelief Eijsackers AV Gelre 15,88 +0.0 m/s---
Lisa Cornelissen HAC DNS 16,41



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joy de Bruijne AV Atverni 28,34 +0.5 m/s27,00
2 Jet van der Mark Ciko `66 29,26 +0.2 m/s29,03



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1:00,07 58,21
2 Aylan Menick AV Atverni 1:00,32 59,71
Famke Heinst Ciko `66 DNS 58,75
Manon Stringa IJsselstein DNS 59,00
Merel Wevers Ugchelen DNS 1:02,18



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes Mook 2:16,39 2:15,39
2 Manjorie Janssen AV Cifla 2:18,76 2:18,00
3 Britt Roos HAC `63 2:18,81 2:17,00
4 Sarah Peerik Hanzesport 2:19,61 2:15,00
5 Yara Schoenmakers Eindhoven 2:19,96 2:16,50
6 Anna Eikendal AV Atverni 2:20,40 2:15,00
7 Fleur Kuijpers AV Cifla 2:20,53 2:28,00
8 Maaike Telkamp Almere `81 2:20,70 2:25,00
9 Esra Zijderlaan AV Atverni 2:20,98 2:17,99
10 Sara Schouten AV Atverni 2:21,80 2:17,99
11 Tamar Veltman Almere `81 2:23,45 2:17,00
12 Evi Van Bladel ACW `66 2:25,05 2:20,96
13 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:25,56 2:11,59
14 Sophie Schwering AV Cifla 2:25,80 2:18,99
15 Sanne Diepen PH 2:26,56 2:25,00
16 Cinder Vis VOLO 2:26,99 2:25,00
17 Janneke van Hofslot Altis 2:29,42 2:23,00
18 Lotte Geelen Wageningen 2:31,15 2:24,00
19 Carlijn de Bie AV Atverni 2:32,09 2:23,00
20 Willemijn Fuite Taxandria 2:32,64 2:23,00
21 Robin van Leijsen AV Spiridon 2:35,05 2:30,00
22 Sanne Schouten AV Atverni 2:35,55 2:35,50
23 Iris de Bie AV Atverni 2:35,78 2:34,92
24 Sofie Blankers Scorpio 2:36,13 2:39,00
25 Celine van...erikhuize Climax 2:36,40 2:36,24
26 Tess van Randtwijk AV34 2:36,43 2:30,00
27 Terra Muntjewerff Ciko `66 2:36,95 2:28,00
28 Sanne Cornelissen Ulft 2:37,25 2:38,83
29 Romy van N...wenhuizen AAV `36 2:44,56 2:54,17
30 Maud Blokzijl Barendrecht 2:46,79 ---
Nina Honigh AV Cifla DNS 2:34,00
Frederike Verhoeven AV Cifla DNS 2:21,00



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie Dielissen VRT 4:42,86 4:40,00
2 Danique Verdellen Venlo 4:49,34 4:37,00
2 Suzanne Libbers Adorp 4:49,34 4:40,00
4 Eva Riemeijer AV Cifla 4:54,63 4:46,00
5 Lotte van der Pol AV Cifla 4:55,76 4:45,00
6 Anne van Heeckeren Venlo 5:05,82 4:58,00
7 Bregje Sloot De Liemers 5:07,98 4:47,43
8 Dominique Geerdink Heilig Landstichting 5:08,26 5:10,11
9 Milou Mattijssen De Liemers 5:17,86 5:15,00
10 Fleur van Dijk Climax 6:06,31 ---



Meisjes Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Roos Blokhuis AV Passaat 16:37,28 16:49,00
2 Ynte Biemans AV Atverni 18:28,98 17:38,20



Meisjes Junior B - 4 x 1500m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 42,33 43,24
2 Lotte Smink HLLS 36,46 ---
3 Isa Lamers Pallas `67 28,51 30,55
4 Helena Pluimes Scorpio 27,62 29,36
5 Stéphanie Kok AV Argo 24,97 26,03
6 Merel Wevers Ugchelen 24,64 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jet van der Mark Ciko `66 10,94 11,87
2 Isa Lamers Pallas `67 10,38 10,61
3 Lotte Smink HLLS 10,25 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Roos van Zwam Ciko `66 35,91 37,54
2 Stéphanie Kok AV Argo 28,98 30,48



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Roos van Zwam Ciko `66 5,09 -0.1 m/s5,44
2 Lianne Holtermann Ciko `66 4,44 -0.2 m/s4,70
3 Doortje van der Mark Ciko `66 4,23 +0.0 m/s4,48
4 Lisa Cornelissen HAC 3,29 +0.0 m/s3,72



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Fred Lommers AC TION 11,47 +1.3 m/s11,49
2 Sylvester Tanoh AV 1923 11,69 +1.3 m/s11,45
3 Stijn Jorissen AC TION 11,91 +0.0 m/s11,80
4 Badou Diagne Rotterdam 11,95 +0.0 m/s11,91
5 Levi Vloet Nijmegen 12,47 +0.1 m/s12,27
6 David Verjus Belgie 13,46 +0.0 m/s13,29



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Fred Lommers AC TION 23,13 +0.6 m/s23,19
2 Dennis Coehoorn AC TION 23,77 +0.6 m/s23,59
3 Badou Diagne Rotterdam 24,05 +0.6 m/s23,50
4 Levi Vloet Nijmegen