Uitslagen Athletic Champs regio 18-19

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1425,00 10,0 6,80 17,00 1,30 2,95 397 356
2 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1400,00 10,5 7,20 38,50 1,10 2,90 391 391
3 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1425,00 10,1 7,20 20,50 1,10 3,00 390 390
4 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1475,00 10,9 6,40 25,00 1,10 2,95 388 388
5 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1500,00 10,6 6,10 36,00 1,15 2,75 380 380
6 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 DNS 10,6 6,30 31,50 1,15 3,00 355 355
7 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1325,00 11,1 6,70 20,50 1,15 2,55 345 345
8 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 10,9 5,60 26,00 1,20 3,05 334 327
9 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1425,00 11,4 6,20 27,50 1,10 2,75 324 152
10 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1375,00 11,8 7,00 29,50 1,10 2,50 323 141
11 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1500,00 11,5 5,50 28,00 1,00 2,90 321 168
12 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1400,00 11,4 5,90 14,50 1,15 2,55 317 285
13 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1475,00 11,0 6,80 21,00 1,15 2,40 317 253
14 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1375,00 10,5 5,70 15,50 1,05 2,40 314 314
15 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 1325,00 11,2 6,60 18,50 0,95 2,65 314 264
16 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1450,00 13,1 5,50 21,50 1,05 2,55 307 263
17 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1325,00 12,1 6,60 28,50 1,05 2,75 306 306
18 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1300,00 11,8 6,10 28,00 1,05 2,75 301 301
19 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 10,9 4,30 12,50 1,00 2,85 291 267
20 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1400,00 11,4 4,90 23,00 1,15 2,45 291 291
21 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 12,0 5,80 19,50 1,00 2,55 282 282
22 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1275,00 12,1 6,10 23,00 1,15 2,50 281 211
23 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 11,8 6,10 21,50 1,05 2,25 279 279
24 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1225,00 13,0 6,00 20,00 1,00 2,50 274 174
25 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1275,00 12,4 6,10 26,50 1,05 2,10 269 260
26 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1150,00 11,6 6,00 13,00 1,05 2,45 264 205
27 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1250,00 12,7 5,20 18,00 1,05 2,30 263 263
28 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 1200,00 10,6 4,90 23,50 0,95 2,20 257 257
29 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1425,00 13,5 4,90 17,50 1,00 2,05 256 120
30 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1175,00 12,4 4,90 15,00 1,10 2,45 254 67
31 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 1250,00 12,8 4,80 19,00 0,95 2,45 253 253
32 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 12,5 5,90 24,50 1,00 2,30 252 252
33 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 1300,00 11,9 5,00 17,50 0,80 2,35 250 138
34 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1200,00 12,5 4,60 18,00 1,05 2,20 250 106
35 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1300,00 12,5 6,10 17,00 1,00 2,70 248 111
36 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1350,00 12,3 5,40 14,00 1,10 2,45 241 215
37 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 12,1 5,50 14,00 1,00 2,00 240 147
38 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 1200,00 11,8 5,20 13,00 0,95 2,20 239 163
39 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 1325,00 11,7 4,30 12,50 0,95 1,95 236 167
40 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 1350,00 11,7 5,10 19,00 0,90 2,10 235 197
41 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 12,4 4,20 16,00 1,00 2,05 233 233
42 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1175,00 12,0 5,20 17,00 1,05 2,40 229 53
43 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 1450,00 13,0 3,40 10,50 0,95 2,45 226 182
44 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 1350,00 11,6 4,10 18,00 0,80 2,50 222 222
45 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 12,8 3,90 13,00 1,05 1,95 221 155
46 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS 11,6 5,20 22,00 1,00 2,50 219 71
47 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 13,4 4,30 21,00 1,05 2,55 218 140
48 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1250,00 12,5 5,10 16,50 1,05 1,80 215 174
49 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 1300,00 13,7 3,60 20,00 0,85 1,95 213 109
50 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 1200,00 13,2 5,00 12,50 0,85 2,50 211 0
51 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 825,00 11,3 3,30 12,00 1,05 2,45 206 151
52 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 1250,00 13,5 4,90 13,00 0,90 2,00 205 88
53 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 1275,00 13,1 5,00 17,00 0,90 2,30 205 40
54 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 14,2 4,60 13,00 0,95 2,20 201 171
55 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS 11,1 5,30 18,50 DNS 2,75 200 200
56 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1250,00 14,1 4,00 11,00 1,05 2,05 197 70
57 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 1425,00 12,8 4,00 15,00 0,85 2,00 197 85
58 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 12,8 4,40 12,00 1,00 2,20 194 135
59 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS 11,9 4,90 13,50 0,90 2,05 188 62
60 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 DNS 12,1 4,10 18,50 1,00 2,40 185 155
61 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 1125,00 15,5 4,70 17,00 0,90 2,00 183 0
62 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 14,9 5,20 14,50 1,00 2,30 182 0
63 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 1300,00 12,9 4,10 12,50 0,90 1,50 173 84
64 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 12,3 5,00 9,50 0,90 2,15 169 112
65 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 14,2 4,70 18,50 0,85 2,10 168 47
66 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 1050,00 13,0 4,90 14,50 0,90 1,70 167 67
67 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 1225,00 12,0 4,90 11,00 DNS 1,50 165 165
68 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 900,00 14,3 4,70 17,50 0,90 2,40 164 0
69 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 1050,00 14,5 3,90 11,00 0,90 2,20 160 90
70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 1250,00 13,1 3,90 11,50 0,80 2,00 158 0
71 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 13,5 4,10 14,00 0,70 2,35 152 0
72 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 DNS 13,1 4,30 16,00 0,85 1,85 142 33
73 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 1050,00 15,0 3,90 9,00 0,85 1,85 133 96
74 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 DNS 12,2 3,60 11,50 0,90 1,35 130 49
75 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS 13,0 3,00 9,50 0,95 DNS 130 0
76 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS 11,4 DNS 20,00 DNS DNS 123 70
77 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS 11,8 DNS 18,50 DNS DNS 96 41
78 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 675,00 16,1 3,00 11,50 0,80 1,90 95 0
79 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS 15,2 3,50 13,00 DNS DNS 74 26
80 Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS 9,00 DNS DNS 11 0
81 Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 (Team-est) Climax - MPA2 11 2:50,7 323
2 Team 11 (Team-est) - JPA1 9 2:55,2 241
3 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:57,3 223
3 Team 04 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 12 2:57,7 253
5 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:59,5 205
5 Team 08 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 11 3:00,5 227
7 Team 01 (Team-est) Climax - MPA1 12 3:02,4 210
8 Team 07 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,1 204
9 Team 10 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,2 203



Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 6,3 1000,00 7,1 16,50 28,00 1,10 523 523
2 Liv Pennock MPC - Climax Team 13 7,0 875,00 7,5 13,00 13,00 0,85 486 486
3 Emily de Groot MPMini - AV Wijchen Team 15 7,4 725,00 8,0 7,50 9,00 0,90 467 424
4 Olaf Gijtenbeek JPC - AV Wijchen Team 15 7,4 950,00 7,9 11,00 24,00 0,85 450 450
5 Daan Schaaps JPMini - AV Wijchen Team 19 7,5 875,00 8,9 11,00 15,50 0,65 450 400
6 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 7,6 950,00 8,2 10,50 25,00 0,90 447 447
7 Larissa Middelhoven MPMini - Climax Team 24 8,1 825,00 9,3 9,00 16,00 0,70 444 444
8 Jordy Botman JPC - AV Wijchen Team 15 7,3 950,00 7,7 13,50 18,50 0,80 441 382
9 Evy Wall MPC - AV Wijchen Team 19 7,5 825,00 8,3 12,00 13,50 0,90 437 437
10 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team 20 7,2 975,00 8,4 13,50 18,00 0,75 425 425
11 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 7,5 975,00 7,8 16,00 24,50 0,85 415 294
12 Wesley Wijnen JPMini - AV Wijchen Team 19 7,8 900,00 8,6 8,50 10,50 0,75 411 363
13 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 7,4 875,00 7,8 13,50 26,00 0,90 395 349
14 Femke Veldkamp MPB - AV Wijchen Team 16 6,7 975,00 7,9 11,50 12,50 0,85 388 287
15 Stijn van der Spoel JPB - Climax Team 17 7,0 875,00 7,4 14,00 20,50 0,85 387 387
16 Jonne Lange MPC - AV Wijchen Team 15 7,7 825,00 8,2 11,50 9,00 0,80 383 350
17 Stijn Vroegh JPB - Climax Team 17 7,4 950,00 7,9 12,50 23,50 0,85 382 382
18 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 23 7,8 825,00 9,5 9,50 13,50 0,65 380 380
19 Froukje van Rheenen MPC - Climax Team 13 7,4 850,00 8,0 9,50 10,50 0,70 379 379
20 Elise van Genuchten MPC - Pallas `67 Team 23 7,6 850,00 8,8 8,50 11,50 0,85 375 375
21 Julien Adam JPB - AV Wijchen Team 16 7,3 900,00 7,7 13,50 22,00 0,80 374 275
22 Eline Gerritsen MPB - Climax Team 17 7,2 875,00 7,6 10,00 16,50 0,85 368 368
23 Lisanne Bierkens MPB - Climax Team 17 7,3 825,00 7,9 12,00 17,50 0,85 368 325
24 Julia Schaaps MPB - AV Wijchen Team 16 7,4 900,00 8,0 13,00 14,00 0,85 368 319
25 Isa van Swam MPB - AV Wijchen Team 22 7,5 900,00 8,2 11,50 19,00 0,80 366 366
26 Elise Aertssen MPC - AV Wijchen Team 19 7,6 725,00 8,6 10,00 12,50 0,80 365 330
27 Nienke Graven MPC - AV Wijchen Team 15 8,2 775,00 8,8 13,00 12,00 0,75 365 200
28 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team 18 7,9 925,00 7,9 10,50 19,00 0,85 364 364
29 Robbin Romeijn MPMini - Climax Team 24 7,9 825,00 10,0 6,00 12,00 0,65 360 328
30 Lotte Moolenaar MPB - AV Wijchen Team 16 7,6 875,00 7,6 10,50 16,50 0,85 359 308
31 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team 21 6,8 875,00 7,9 13,00 12,50 0,90 349 349
32 Marit Huisman MPC - AV Wijchen Team 19 8,2 775,00 8,6 9,50 12,50 0,80 348 248
33 Silvijn Laarhoven JPMini - Climax Team 24 7,9 825,00 9,1 8,00 7,00 0,75 346 321
34 Kalle van Eupen JPB - Arena Team 20 7,4 950,00 8,6 12,00 17,00 0,80 332 283
35 Carlijn ter Haar MPMini - Arena Team 20 8,1 775,00 9,8 6,00 9,00 0,70 331 299
36 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 950,00 8,3 9,50 12,00 0,85 327 327
37 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team 14 9,2 850,00 9,6 8,50 14,50 0,60 325 251
38 Rebekka Kool MPB - Arena Team 20 7,4 975,00 8,8 10,00 8,00 0,85 317 296
39 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team 14 8,2 700,00 9,9 8,00 8,50 0,65 316 316
40 Timo Cost JPMini - Climax Team 24 8,8 750,00 9,9 8,00 14,00 0,70 314 270
41 Niels Messchendorp JPB - Pallas `67 Team 21 8,1 750,00 8,9 13,50 20,00 0,85 308 266
42 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team 23 7,8 875,00 10,0 9,50 16,50 0,70 307 170
43 Reinier Dijksma JPB - Climax Team 17 7,4 900,00 8,0 10,50 16,00 0,70 307 110
44 Irene Ambachtsheer MPB - Pallas `67 Team 21 7,4 850,00 8,4 9,00 11,50 0,80 302 225
45 Rosali van Hooijdonk MPMini - AV Wijchen Team 15 8,3 DNS 9,3 7,00 9,00 0,75 301 258
46 Veerle van Rijn MPC - Pallas `67 Team 23 7,9 525,00 9,6 9,50 12,50 0,80 300 291
47 Sverre Wiersma JPMini - Climax Team 24 8,5 775,00 9,8 8,50 9,50 0,65 300 300
48 Casper van 't Hoog JPMini - Pallas `67 Team 23 8,1 825,00 9,6 6,50 8,00 0,65 298 234
49 Tess Balster MPC - AV Wijchen Team 19 8,0 775,00 9,8 8,00 11,00 0,75 297 104
50 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team 18 7,6 900,00 8,4 9,00 9,50 0,80 296 268
51 Romée Klaassen MPC - AV Wijchen Team 19 8,0 DNS 8,8 9,00 13,00 0,75 295 119
52 Lisa Rosbender MPMini - AV Wijchen Team 15 8,7 825,00 9,9 6,00 6,50 0,65 289 70
53 Maud Poos MPB - AV Wijchen Team 16 8,0 875,00 9,2 12,00 12,50 0,70 289 113
54 Sophie Rosbender MPB - AV Wijchen Team 16 8,3 850,00 8,3 9,50 12,50 0,80 289 0
55 Mats Roepman JPB - AV Wijchen Team 16 7,9 875,00 8,5 10,50 15,00 0,80 289 49
56 Christine ...en Ameele MPC - Climax Team 13 8,5 750,00 10,0 9,50 11,00 0,75 288 208
57 Minke Reurings MPB - AV Wijchen Team 22 7,7 725,00 8,5 10,50 10,50 0,85 286 286
58 Brent Hormes JPB - AV Wijchen Team 22 7,5 850,00 8,6 10,50 13,50 0,75 281 281
59 Finn de Ruiter JPB - Arena Team 20 7,4 850,00 8,5 9,00 10,00 0,90 280 210
60 Joshua Burggraaf JPC - Climax Team 13 8,5 725,00 9,1 10,50 14,50 0,70 276 162
61 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team 21 7,9 800,00 9,3 10,50 15,50 0,85 274 236
62 Lorena Jonkers MPC - Climax Team 13 8,3 750,00 9,2 7,50 8,50 0,70 269 201
63 Daniel Luchies JPB - Climax Team 17 7,6 DNS 8,4 10,50 17,00 0,85 268 113
64 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team 14 7,7 800,00 10,3 7,50 8,50 0,65 268 204
65 Lisa Navarro MPB - Climax Team 17 DNS 1000,00 7,8 7,00 11,50 0,80 263 146
66 David van Heijden JPC - AV Wijchen Team 15 8,3 750,00 9,4 9,50 13,00 0,70 263 48
67 Thijs Arts JPMini - AV Wijchen Team 19 8,5 700,00 10,1 6,00 11,00 0,65 262 0
68 Noa Jutte MPB - AV Wijchen Team 16 8,4 775,00 8,7 11,00 10,50 0,75 262 0
69 Isabel Mulder MPC - Climax Team 13 8,7 775,00 9,9 8,50 11,00 0,65 262 177
70 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team 23 8,1 775,00 10,1 4,50 5,50 0,75 260 180
71 Melle Wisselo JPC - Pallas `67 Team 14 8,3 DNS 9,3 11,00 13,00 0,80 258 258
72 Loesje van Hal MPB - Pallas `67 Team 18 7,8 775,00 9,3 8,50 12,50 0,75 257 178
73 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team 18 8,1 875,00 8,9 9,00 13,00 0,75 253 168
74 Samuel Kruit JPC - Pallas `67 Team 23 8,1 850,00 9,8 7,50 10,00 0,70 248 0
75 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team 23 8,6 825,00 11,2 8,50 6,00 0,60 248 116
76 Luuk Mulder JPMini - Climax Team 24 8,6 675,00 10,3 7,00 10,50 0,60 247 136
77 Isa Jansen MPC - Arena Team 20 8,4 725,00 10,0 7,00 9,50 0,70 246 121
78 Tim Lamers JPB - Climax Team 17 7,8 800,00 DNS 12,50 16,00 0,80 246 60
79 Roos van Unen MPC - Climax Team 13 8,7 775,00 10,4 8,50 9,50 0,65 244 129
80 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 20 8,9 850,00 10,9 6,00 7,50 0,65 243 96
81 Erna Dijksma MPC - Pallas `67 Team 14 8,1 DNS 8,7 6,00 10,50 0,60 229 168
82 Merel Demmink MPB - Climax Team 17 7,9 650,00 9,4 9,50 12,00 0,65 228 0
83 Lisa Dam MPB - AV Wijchen Team 22 7,8 800,00 9,5 8,00 9,50 0,60 221 132
84 Armin Belderok JPB - AV Wijchen Team 22 8,0 700,00 9,3 10,50 11,00 0,70 221 124
85 Timo van Eck JPB - Pallas `67 Team 18 8,0 DNS 9,0 9,50 16,00 0,70 218 181
86 Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 19 9,1 750,00 10,9 6,50 8,50 0,60 217 45
87 Loek Derks JPB - AV Wijchen Team 22 8,2 825,00 9,0 8,50 7,50 0,70 209 119
88 Lucie Borm MPB - Pallas `67 Team 21 8,2 650,00 9,1 8,00 8,00 0,75 208 89
89 Michelle Ruszcyk MPC - Pallas `67 Team 14 9,5 725,00 10,0 6,00 8,00 0,70 201 87
90 Boaz van der Mark JPB - Pallas `67 Team 18 8,4 725,00 9,2 8,00 8,50 0,75 195 43
91 Roos Buijs MPB - AV Wijchen Team 22 8,3 700,00 10,3 8,50 10,50 0,60 191 70
92 Mirthe Pouwels MPB - AV Wijchen Team 22 8,4 700,00 10,8 8,00 10,00 0,70 187 41
93 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team 23 9,3 725,00 11,9 5,50 8,50 0,60 182 35
94 Jeroen van Geffen JPB - Pallas `67 Team 18 9,6 725,00 10,8 8,50 8,00 0,65 140 0
95 Marleen Blaauw MPB - Pallas `67 Team 21 DNS DNS DNS 9,50 13,50 0,70 132 91
96 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 14 10,8 600,00 12,6 6,50 9,00 0,40 110 0
97 Arwen Borm MPMini - Pallas `67 Team 14 10,0 DNS 11,3 4,50 3,50 0,55 96 0
98 Norah de Kraker MPC - AV Wijchen Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
98 Victor Starren JPB - Pallas `67 Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
98 Ellen Poos MPB - AV Wijchen Team 22 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Climax - JPB 9 3:10,9 274
2 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:13,2 258
2 Team 16 (Team-est) AV Wijchen - MPB 10 3:16,7 259
2 Team 13 (Team-est) Climax - MPC 7 3:19,5 305
5 Team 20 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:20,6 211
6 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:22,2 201
6 Team 15 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:25,5 255
8 Team 19 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:28,0 235
8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - MPMini 9 3:30,7 276
10 Team 24 (Team-est) Climax - JPMini 6 3:36,7 197
11 Team 22 (Team-est) AV Wijchen - MPB 9 3:37,1 133
11 Team 14 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:37,5 143