Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1425,00 10,0 6,80 17,00 1,30 2,95 397 356
2 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1400,00 10,5 7,20 38,50 1,10 2,90 391 391
3 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1425,00 10,1 7,20 20,50 1,10 3,00 390 390
4 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1475,00 10,9 6,40 25,00 1,10 2,95 388 388
5 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1500,00 10,6 6,10 36,00 1,15 2,75 380 380
6 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 DNS 10,6 6,30 31,50 1,15 3,00 355 355
7 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1325,00 11,1 6,70 20,50 1,15 2,55 345 345
8 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 10,9 5,60 26,00 1,20 3,05 334 327
9 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1425,00 11,4 6,20 27,50 1,10 2,75 324 152
10 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1375,00 11,8 7,00 29,50 1,10 2,50 323 141
11 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1500,00 11,5 5,50 28,00 1,00 2,90 321 168
12 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1400,00 11,4 5,90 14,50 1,15 2,55 317 285
13 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1475,00 11,0 6,80 21,00 1,15 2,40 317 253
14 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1375,00 10,5 5,70 15,50 1,05 2,40 314 314
15 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 1325,00 11,2 6,60 18,50 0,95 2,65 314 264
16 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1450,00 13,1 5,50 21,50 1,05 2,55 307 263
17 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1325,00 12,1 6,60 28,50 1,05 2,75 306 306
18 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1300,00 11,8 6,10 28,00 1,05 2,75 301 301
19 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 10,9 4,30 12,50 1,00 2,85 291 267
20 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1400,00 11,4 4,90 23,00 1,15 2,45 291 291
21 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 12,0 5,80 19,50 1,00 2,55 282 282
22 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1275,00 12,1 6,10 23,00 1,15 2,50 281 211
23 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 11,8 6,10 21,50 1,05 2,25 279 279
24 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1225,00 13,0 6,00 20,00 1,00 2,50 274 174
25 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1275,00 12,4 6,10 26,50 1,05 2,10 269 260
26 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1150,00 11,6 6,00 13,00 1,05 2,45 264 205
27 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1250,00 12,7 5,20 18,00 1,05 2,30 263 263
28 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 1200,00 10,6 4,90 23,50 0,95 2,20 257 257
29 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1425,00 13,5 4,90 17,50 1,00 2,05 256 120
30 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1175,00 12,4 4,90 15,00 1,10 2,45 254 67
31 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 1250,00 12,8 4,80 19,00 0,95 2,45 253 253
32 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 12,5 5,90 24,50 1,00 2,30 252 252
33 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 1300,00 11,9 5,00 17,50 0,80 2,35 250 138
34 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1200,00 12,5 4,60 18,00 1,05 2,20 250 106
35 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1300,00 12,5 6,10 17,00 1,00 2,70 248 111
36 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1350,00 12,3 5,40 14,00 1,10 2,45 241 215
37 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 12,1 5,50 14,00 1,00 2,00 240 147
38 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 1200,00 11,8 5,20 13,00 0,95 2,20 239 163
39 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 1325,00 11,7 4,30 12,50 0,95 1,95 236 167
40 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 1350,00 11,7 5,10 19,00 0,90 2,10 235 197
41 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 12,4 4,20 16,00 1,00 2,05 233 233
42 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1175,00 12,0 5,20 17,00 1,05 2,40 229 53
43 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 1450,00 13,0 3,40 10,50 0,95 2,45 226 182
44 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 1350,00 11,6 4,10 18,00 0,80 2,50 222 222
45 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 12,8 3,90 13,00 1,05 1,95 221 155
46 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS 11,6 5,20 22,00 1,00 2,50 219 71
47 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 13,4 4,30 21,00 1,05 2,55 218 140
48 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1250,00 12,5 5,10 16,50 1,05 1,80 215 174
49 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 1300,00 13,7 3,60 20,00 0,85 1,95 213 109
50 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 1200,00 13,2 5,00 12,50 0,85 2,50 211 0
51 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 825,00 11,3 3,30 12,00 1,05 2,45 206 151
52 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 1250,00 13,5 4,90 13,00 0,90 2,00 205 88
53 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 1275,00 13,1 5,00 17,00 0,90 2,30 205 40
54 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 14,2 4,60 13,00 0,95 2,20 201 171
55 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS 11,1 5,30 18,50 DNS 2,75 200 200
56 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1250,00 14,1 4,00 11,00 1,05 2,05 197 70
57 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 1425,00 12,8 4,00 15,00 0,85 2,00 197 85
58 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 12,8 4,40 12,00 1,00 2,20 194 135
59 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS 11,9 4,90 13,50 0,90 2,05 188 62
60 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 DNS 12,1 4,10 18,50 1,00 2,40 185 155
61 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 1125,00 15,5 4,70 17,00 0,90 2,00 183 0
62 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 14,9 5,20 14,50 1,00 2,30 182 0
63 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 1300,00 12,9 4,10 12,50 0,90 1,50 173 84
64 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 12,3 5,00 9,50 0,90 2,15 169 112
65 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 14,2 4,70 18,50 0,85 2,10 168 47
66 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 1050,00 13,0 4,90 14,50 0,90 1,70 167 67
67 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 1225,00 12,0 4,90 11,00 DNS 1,50 165 165
68 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 900,00 14,3 4,70 17,50 0,90 2,40 164 0
69 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 1050,00 14,5 3,90 11,00 0,90 2,20 160 90
70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 1250,00 13,1 3,90 11,50 0,80 2,00 158 0
71 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 13,5 4,10 14,00 0,70 2,35 152 0
72 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 DNS 13,1 4,30 16,00 0,85 1,85 142 33
73 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 1050,00 15,0 3,90 9,00 0,85 1,85 133 96
74 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 DNS 12,2 3,60 11,50 0,90 1,35 130 49
75 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS 13,0 3,00 9,50 0,95 DNS 130 0
76 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS 11,4 DNS 20,00 DNS DNS 123 70
77 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS 11,8 DNS 18,50 DNS DNS 96 41
78 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 675,00 16,1 3,00 11,50 0,80 1,90 95 0
79 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS 15,2 3,50 13,00 DNS DNS 74 26
80 Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS 9,00 DNS DNS 11 0
81 Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1500,00 --- 65
1 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1500,00 --- 65
3 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1475,00 --- 72
3 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1475,00 --- 62
5 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 1450,00 --- 68
5 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1450,00 --- 68
7 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 --- 65
7 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1425,00 --- 65
7 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1425,00 --- 65
7 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1425,00 --- 65
7 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1425,00 --- 56
7 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 1425,00 --- 56
7 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 --- 56
14 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1400,00 --- 62
14 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1400,00 --- 54
14 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1400,00 --- 54
17 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1375,00 --- 58
17 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1375,00 --- 51
19 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 1350,00 --- 48
19 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 1350,00 --- 48
19 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1350,00 --- 48
22 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 1325,00 --- 52
22 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 1325,00 --- 52
22 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1325,00 --- 52
22 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1325,00 --- 45
26 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 1300,00 --- 49
26 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 1300,00 --- 49
26 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1300,00 --- 43
26 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1300,00 --- 43
26 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 1300,00 --- 43
31 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 --- 46
31 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1275,00 --- 40
31 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 1275,00 --- 40
31 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1275,00 --- 40
31 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 --- 40
36 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1250,00 --- 43
36 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 1250,00 --- 43
36 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1250,00 --- 43
36 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 1250,00 --- 43
36 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1250,00 --- 38
36 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 1250,00 --- 38
42 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 --- 41
42 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 --- 41
42 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 1225,00 --- 41
42 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1225,00 --- 41
46 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 --- 38
46 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 1200,00 --- 38
46 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1200,00 --- 38
46 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 1200,00 --- 38
46 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 --- 33
46 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 1200,00 --- 33
52 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 --- 35
52 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1175,00 --- 35
52 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1175,00 --- 31
52 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 --- 31
56 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1150,00 --- 33
57 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 1125,00 --- 31
58 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 1050,00 --- 24
58 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 1050,00 --- 24
58 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 1050,00 --- 21
61 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 900,00 --- 11
62 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 825,00 --- 8
63 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 --- 7
63 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 --- 7
65 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 675,00 --- 2
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0
Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 10,0 --- 95
2 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 10,1 --- 93
3 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 10,5 --- 86
3 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 10,5 --- 74
5 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 10,6 --- 84
5 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 10,6 --- 73
5 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 10,6 --- 73
8 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 10,9 --- 78
8 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 10,9 --- 78
8 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 10,9 --- 78
11 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 11,0 --- 67
12 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 11,1 --- 75
12 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 11,1 --- 75
14 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,2 --- 73
15 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 11,3 --- 71
16 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,4 --- 70
16 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 11,4 --- 70
16 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 11,4 --- 61
16 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 11,4 --- 61
20 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 11,5 --- 59
21 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,6 --- 66
21 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 11,6 --- 58
21 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 11,6 --- 58
24 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 11,7 --- 65
24 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 11,7 --- 56
26 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 11,8 --- 63
26 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 11,8 --- 55
26 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 11,8 --- 55
26 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 11,8 --- 55
26 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 11,8 --- 55
31 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,9 --- 62
31 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,9 --- 62
33 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 12,0 --- 60
33 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 12,0 --- 60
33 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 12,0 --- 52
36 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 12,1 --- 59
36 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 12,1 --- 51
36 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 12,1 --- 51
36 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 12,1 --- 51
40 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 12,2 --- 49
41 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 12,3 --- 55
41 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 12,3 --- 48
43 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 12,4 --- 54
43 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 12,4 --- 54
43 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 12,4 --- 47
46 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 12,5 --- 52
46 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 12,5 --- 46
46 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 12,5 --- 46
46 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 12,5 --- 46
50 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 12,7 --- 50
51 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 12,8 --- 48
51 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 12,8 --- 48
51 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 12,8 --- 42
51 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 12,8 --- 42
55 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 12,9 --- 41
56 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 13,0 --- 45
56 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 13,0 --- 45
56 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 13,0 --- 45
56 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 13,0 --- 39
60 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 13,1 --- 44
60 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 13,1 --- 38
60 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 13,1 --- 38
60 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 13,1 --- 38
64 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 13,2 --- 43
65 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 13,4 --- 40
66 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 13,5 --- 39
66 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 13,5 --- 39
66 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 13,5 --- 39
69 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 13,7 --- 36
70 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 14,1 --- 31
71 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 14,2 --- 30
71 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 14,2 --- 30
73 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 14,3 --- 25
74 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 14,5 --- 27
75 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 14,9 --- 20
76 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 15,0 --- 21
77 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 15,2 --- 20
78 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 15,5 --- 17
79 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 16,1 --- 12
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 7,20 --- 74
1 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 7,20 --- 65
3 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 7,00 --- 62
4 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 6,80 --- 69
4 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 6,80 --- 60
6 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 6,70 --- 68
7 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 6,60 --- 67
7 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 6,60 --- 58
9 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 6,40 --- 64
10 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 6,30 --- 63
11 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 6,20 --- 53
12 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 6,10 --- 52
12 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 6,10 --- 52
12 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 6,10 --- 52
12 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 6,10 --- 52
12 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 6,10 --- 52
12 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 6,10 --- 52
18 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 6,00 --- 59
18 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 6,00 --- 59
20 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 5,90 --- 58
20 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 5,90 --- 50
22 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 5,80 --- 56
23 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 5,70 --- 55
24 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 5,60 --- 54
25 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 5,50 --- 53
25 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 5,50 --- 53
25 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 5,50 --- 46
28 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 5,40 --- 44
29 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 5,30 --- 50
30 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 5,20 --- 49
30 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 5,20 --- 49
30 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 5,20 --- 42
30 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 5,20 --- 42
30 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 5,20 --- 42
35 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 5,10 --- 41
35 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 5,10 --- 41
37 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 5,00 --- 46
37 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 5,00 --- 46
37 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 5,00 --- 46
37 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 5,00 --- 40
41 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 4,90 --- 45
41 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 4,90 --- 45
41 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 4,90 --- 45
41 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 4,90 --- 45
41 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 4,90 --- 45
41 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 4,90 --- 39
41 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 4,90 --- 39
41 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 4,90 --- 39
49 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 4,80 --- 44
50 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 4,70 --- 42
50 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 4,70 --- 42
50 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 4,70 --- 37
53 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 4,60 --- 41
53 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 4,60 --- 41
55 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 4,40 --- 34
56 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 4,30 --- 38
56 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 4,30 --- 38
56 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 4,30 --- 38
56 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 4,30 --- 33
60 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 4,20 --- 36
61 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 4,10 --- 35
61 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 4,10 --- 30
61 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 4,10 --- 30
61 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 4,10 --- 30
65 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 4,00 --- 34
65 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 4,00 --- 29
67 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 3,90 --- 33
67 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 3,90 --- 33
67 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 3,90 --- 33
67 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 3,90 --- 28
71 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 3,60 --- 29
71 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 3,60 --- 25
73 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 3,50 --- 28
74 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 3,40 --- 27
75 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 3,30 --- 25
76 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 3,00 --- 22
76 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 3,00 --- 22
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 38,50 --- 111
2 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 36,00 --- 102
3 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 31,50 --- 99
4 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 29,50 --- 79
5 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 28,50 --- 75
6 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 28,00 --- 74
6 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 28,00 --- 74
8 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 27,50 --- 72
9 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 26,50 --- 68
10 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 26,00 --- 77
11 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 25,00 --- 73
12 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 24,50 --- 62
13 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 23,50 --- 58
14 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 23,00 --- 56
14 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 23,00 --- 56
16 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 22,00 --- 53
17 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 21,50 --- 59
17 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 21,50 --- 51
19 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 21,00 --- 57
19 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 21,00 --- 49
21 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 20,50 --- 55
21 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 20,50 --- 55
23 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 20,00 --- 53
23 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 20,00 --- 53
23 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 20,00 --- 53
26 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 19,50 --- 51
27 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 19,00 --- 49
27 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 19,00 --- 43
29 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 18,50 --- 47
29 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 18,50 --- 47
29 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 18,50 --- 47
29 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 18,50 --- 41
29 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 18,50 --- 41
34 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 18,00 --- 45
34 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 18,00 --- 45
34 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 18,00 --- 39
37 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 17,50 --- 43
37 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 17,50 --- 43
37 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 17,50 --- 38
40 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 17,00 --- 41
40 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 17,00 --- 41
40 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 17,00 --- 36
40 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 17,00 --- 36
40 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 17,00 --- 36
45 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 16,50 --- 34
46 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 16,00 --- 38
46 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 16,00 --- 33
48 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 15,50 --- 36
49 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 15,00 --- 34
49 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 15,00 --- 29
51 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 14,50 --- 32
51 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 14,50 --- 28
51 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 14,50 --- 28
54 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 14,00 --- 30
54 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 14,00 --- 30
54 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 14,00 --- 26
57 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 13,50 --- 28
58 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 26
58 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 26
58 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 26
58 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 13,00 --- 26
58 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 13,00 --- 26
58 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 13,00 --- 26
64 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 12,50 --- 24
64 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 12,50 --- 24
64 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 12,50 --- 24
64 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 12,50 --- 21
68 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 12,00 --- 22
68 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 12,00 --- 19
70 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 11,50 --- 20
70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 11,50 --- 18
70 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 11,50 --- 18
73 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 11,00 --- 19
73 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 11,00 --- 19
73 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 11,00 --- 19
76 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 10,50 --- 17
77 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 9,50 --- 13
77 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 9,50 --- 13
79 Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 9,00 --- 11
79 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 9,00 --- 11
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1,30 --- 93
2 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,20 --- 80
3 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1,15 --- 73
3 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,15 --- 73
3 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 1,15 --- 73
3 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1,15 --- 64
3 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1,15 --- 64
3 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1,15 --- 64
3 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1,15 --- 64
10 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1,10 --- 67
10 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 67
10 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 67
10 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1,10 --- 58
10 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 58
10 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 58
10 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1,10 --- 58
17 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1,05 --- 61
17 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1,05 --- 61
17 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1,05 --- 61
17 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1,05 --- 61
17 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 1,05 --- 61
17 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1,05 --- 61
17 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1,05 --- 61
17 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,05 --- 61
17 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,05 --- 61
17 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1,05 --- 53
17 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1,05 --- 53
17 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1,05 --- 53
17 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1,05 --- 53
17 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1,05 --- 53
17 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1,05 --- 53
32 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1,00 --- 55
32 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1,00 --- 55
32 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1,00 --- 55
32 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1,00 --- 55
32 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,00 --- 55
32 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,00 --- 55
32 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 1,00 --- 48
32 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1,00 --- 48
32 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1,00 --- 48
32 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1,00 --- 48
32 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1,00 --- 48
32 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1,00 --- 48
32 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 1,00 --- 48
45 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 0,95 --- 50
45 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 0,95 --- 50
45 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 0,95 --- 50
45 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 0,95 --- 50
45 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 0,95 --- 50
45 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 0,95 --- 50
45 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 0,95 --- 50
45 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 0,95 --- 43
53 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 44
53 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 0,90 --- 44
53 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 0,90 --- 44
53 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 0,90 --- 44
53 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 0,90 --- 44
53 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 0,90 --- 38
53 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 0,90 --- 38
53 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 0,90 --- 38
53 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 38
53 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 38
53 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 38
64 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 0,85 --- 39
64 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 0,85 --- 39
64 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 0,85 --- 39
64 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 0,85 --- 39
64 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 0,85 --- 34
64 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 0,85 --- 34
70 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 0,80 --- 33
70 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 0,80 --- 33
70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 0,80 --- 29
70 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 0,80 --- 29
74 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 0,70 --- 24
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

# Naam Team Res OBPPunten totaal
1 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 3,05 --- 38
2 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 3,00 --- 36
2 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 3,00 --- 36
4 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 2,95 --- 34
4 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 2,95 --- 34
6 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 2,90 --- 29
6 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 2,90 --- 29
8 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 2,85 --- 31
9 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 2,75 --- 28
9 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 2,75 --- 24
9 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 2,75 --- 24
9 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 2,75 --- 24
9 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 2,75 --- 24
14 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 2,70 --- 23
15 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 2,65 --- 25
16 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 2,55 --- 22
16 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 2,55 --- 22
16 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 2,55 --- 22
16 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 2,55 --- 22
16 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 2,55 --- 22
21 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 2,50 --- 21
21 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 2,50 --- 21
21 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 2,50 --- 18
21 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 2,50 --- 18
21