Uitslagen Openingswedstrijd AV Gouda

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 12,56 +1.0 m/s---
2 Daniel Maring AV Gouda 16,40 +1.0 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Liam Rietbroek AV Gouda 3:14,64 ---
Indigo Tjan AV Gouda DNS ---
Daniel Maring AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Liam Rietbroek AV Gouda 20,76 +2.8 m/s---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 34,12 ---
2 Bart ten Bergen AV Gouda 19,90 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bent Braker AV Gouda 33,78 ---
2 Bart ten Bergen AV Gouda 18,90 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 1,50 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Liam Rietbroek AV Gouda 4,66 ---
2 Daniel Maring AV Gouda 4,30 ---
Indigo Tjan AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Mika Verboom AV Gouda 11,79 +0.0 m/s---
2 Wester de Groot AV Gouda 11,96 +0.0 m/s---
3 Ewan ter Hennepe AV Gouda 12,04 +0.0 m/s---
4 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,20 +1.8 m/s---
5 Jesse Perera AV Gouda 12,22 +0.0 m/s---
6 Sven Teekens AV Gouda 12,44 +2.0 m/s---
7 Jurre van Oosten AV Gouda 12,76 +1.8 m/s---
8 Hugo Habraken AV Gouda 12,87 +2.0 m/s---
9 Boris van Drie AV Gouda 13,03 +2.0 m/s---
10 Sander de Lange AV Gouda 13,22 +1.8 m/s---
11 Ywan Holkema AV Gouda 13,28 +2.0 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Teekens AV Gouda 3:16,69 ---
2 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:36,29 ---
3 Hugo Habraken AV Gouda 3:44,09 ---
Boris van den Burg AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Bart Veltman AV Gouda 13,36 +2.2 m/s13,60
2 Wester de Groot AV Gouda 18,05 +2.2 m/s---
3 Hugo Habraken AV Gouda 18,42 +1.1 m/s---
4 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 18,58 +1.1 m/s---
Jesse Perera AV Gouda DNF ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Peeters AV Gouda 19,62 ---
2 Mika Verboom AV Gouda 19,47 ---
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 18,73 ---
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 15,28 ---
5 Lucas Kreuk AV Gouda 14,25 ---
6 Boris van Drie AV Gouda 12,37 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mika Verboom AV Gouda 8,38 ---
2 Jurre van Oosten AV Gouda 6,47 ---
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 6,36 ---
4 Sven Teekens AV Gouda 5,99 ---
5 Boris van Drie AV Gouda 4,44 ---
6 Boris van den Burg AV Gouda 4,15 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bart Veltman AV Gouda 29,55 26,38
2 Sjoerd Peeters AV Gouda 18,26 ---
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 13,92 ---
4 Sander de Lange AV Gouda 12,04 ---
5 Lucas Kreuk AV Gouda 11,25 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Veltman AV Gouda 1,45 1,35
2 Ewan ter Hennepe AV Gouda 1,25 ---
3 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 1,20 ---
3 Wester de Groot AV Gouda 1,20 ---
3 Ywan Holkema AV Gouda 1,20 ---
6 Jesse Perera AV Gouda 1,15 ---
7 Lucas Kreuk AV Gouda 1,10 ---
7 Sander de Lange AV Gouda 1,10 ---



Jongens Junior D - Polsstokverspringen

# Naam Res OBP
1 Jurre van Oosten AV Gouda 4,23 ---
2 Ywan Holkema AV Gouda 4,09 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Jochem van den Berg AV Gouda 11,00 4:10,42 5,46 0,95 1383
2 Milan Tol SC Reeuwijk 10,92 4:24,34 4,76 0,95 1289
3 Jelle Hoeks AV Gouda 10,93 4:09,58 3,79 0,95 1277
4 Loic Bianchi AV Gouda 10,71 4:59,19 4,31 0,85 1088
5 Bram Smit SC Reeuwijk 10,54 DNS 4,73 1,00 1064
6 Samuel Verwaal AV Gouda 11,43 5:06,72 4,70 0,75 929



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Robin de Haan SC Reeuwijk 9,87 3:38,30 6,10 1,20 1928
2 Wessel Baas SC Reeuwijk 9,90 3:45,81 6,45 1,15 1866
3 Naut Carol AV Gouda 10,21 3:49,30 7,28 1,10 1813
4 Luca Menken AV Gouda 10,05 4:04,91 6,83 1,00 1660
5 Jorn Eerland AV Gouda 10,50 3:54,79 5,09 1,05 1571
6 Thom de Weger AV Gouda 10,32 4:14,24 5,78 1,05 1551
7 Arjuno Orsini AV Gouda 10,94 4:30,40 5,65 1,20 1504
8 Heiko Ribberink AV Gouda 10,87 3:59,52 5,76 0,95 1469
9 Christiaan Stuut AV Gouda 10,24 4:57,08 5,36 1,10 1416
10 Bessel Withoos AV Gouda 10,70 4:46,44 5,24 1,10 1378
11 Allard de Laat AV Gouda 11,31 4:35,38 5,24 1,10 1340
12 Raúl de Ruiter AV Gouda 10,92 4:43,92 5,72 0,95 1279
13 Sven Blok AV Gouda 11,35 4:34,16 4,40 1,05 1244
14 Mats van Husen AV Gouda 11,26 4:33,31 4,65 0,85 1129



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Ravi ter Hennepe AV Gouda 7,33 4:20,15 18,89 3,10 1447
2 Maarten Hagenaars SC Reeuwijk 7,40 4:24,06 12,58 3,33 1363
3 Luuk de Haan AV Gouda 7,78 4:27,63 19,33 3,20 1358
4 Tobias Henze AV Gouda 7,31 4:15,56 11,39 2,63 1254
5 Bart Moelker AV Gouda 7,88 4:40,47 14,97 2,88 1162
6 Luuk Schoonman AV Gouda 7,98 4:21,07 9,44 3,08 1158
7 Sven van Wijk SC Reeuwijk 8,05 4:45,69 12,36 2,75 1044
8 Kay van Oosten AV Gouda 8,01 4:36,69 13,30 2,43 1036
9 Gideon Kreuk AV Gouda 8,14 4:31,12 13,74 2,33 1021
10 Xander Broer AV Gouda 8,55 5:01,30 16,74 2,48 935
11 Hidde van Leusen AV Gouda 7,97 5:19,23 10,62 2,80 934
12 Steijn van Eijk AV Gouda 8,25 4:54,43 10,53 2,41 882
13 Sjoerd Mikkers AV Gouda 8,24 4:48,90 10,11 2,33 877
14 Sasha Ouwerkerk AV Gouda DNS 4:18,72 11,85 2,61 759
15 Martijn de Bruijn AV Gouda 9,15 DNS 6,35 2,18 414



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Jorne Stieltjes AV Gouda 7,81 2:31,69 11,54 2,38 1013
2 Valencio Maturbongs AV Gouda 8,09 2:51,67 14,55 2,38 895
3 Olger van Husen AV Gouda 9,45 2:53,59 9,41 2,16 554
4 Moritz Pool AV Gouda 9,53 2:55,15 9,24 2,01 501
5 Mels van Ommen AV Gouda 8,85 2:43,71 4,86 1,59 464



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Duco Vos AV Gouda 9,29 3:35,52 13,65 2,12 532
2 Bram de Haan AV Gouda 9,87 2:52,20 5,62 1,73 338
3 Lucas de Ronde AV Gouda 9,96 DNF 6,86 2,04 301
4 Quinten Karssen AV Gouda 9,94 3:10,06 5,65 1,69 234



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Chantal Kruit AV Gouda 11,25 +1.8 m/s---
2 Kim Lavrijsen AV Gouda 11,39 +0.0 m/s---
3 Mette Pols AV Gouda 11,48 +2.0 m/s---
4 Dieke van de Pest SC Reeuwijk 12,18 +1.8 m/s---
5 Precilla Wensveen AV Gouda 12,55 +2.0 m/s---
Floor Tetelepta AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fabienne Buijs AV Gouda 3:33,49 ---
2 Judith van Vugt AV Gouda 3:53,89 ---
3 Kim Lavrijsen AV Gouda 3:54,26 ---
4 Dieke van de Pest SC Reeuwijk 4:01,35 ---
Floor Tetelepta AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Chantal Kruit AV Gouda 14,65 +2.2 m/s---
2 Kim Lavrijsen AV Gouda 15,39 +1.1 m/s---
3 Fabienne Buijs AV Gouda 16,34 +1.1 m/s---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 25,57 ---
2 Fabienne Buijs AV Gouda 21,22 ---
3 Inass Skouli AV Gouda 13,23 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,12 ---
2 Chantal Kruit AV Gouda 8,66 ---
3 Precilla Wensveen AV Gouda 7,40 ---
4 Inass Skouli AV Gouda 5,98 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Judith van Vugt AV Gouda 17,43 ---
2 Precilla Wensveen AV Gouda 16,71 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mette Pols AV Gouda 4,18 ---
2 Dieke van de Pest SC Reeuwijk 3,60 ---
Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 9,14 +0.9 m/s8,94
2 Anika Smits AV Gouda 9,45 +0.9 m/s---
3 Fleur van Leersum AV Gouda 9,63 +1.2 m/s---
4 Alyssa Folles AV Gouda 9,66 +0.9 m/s---
5 Hanna Chomiuk AV Gouda 9,84 +0.9 m/s---
6 Isabel van Steenwijk AV Gouda 9,87 +1.2 m/s---
7 Rianne Buijs AV Gouda 10,04 +1.2 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Alyssa Folles AV Gouda 3:33,48 ---
2 Anika Smits AV Gouda 3:42,41 ---
3 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda 3:52,04 ---
4 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:58,12 ---
5 Rianne Buijs AV Gouda 3:58,67 ---
6 Kate van Elswijk AV Gouda 4:25,05 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 12,93 +1.4 m/s11,37
2 Isabel van Steenwijk AV Gouda 13,98 +1.4 m/s---
3 Pien van Berk AV Gouda 14,06 +1.4 m/s12,14



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Dieuwertje Janssen AV Gouda 21,24 ---
2 Kate van Elswijk AV Gouda 13,46 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dieuwertje Janssen AV Gouda 8,92 ---
2 Madelief de Jong SC Reeuwijk 7,31 ---
3 Anika Smits AV Gouda 6,91 ---
4 Fleur van Leersum AV Gouda 6,25 ---
5 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda 5,55 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dieuwertje Janssen AV Gouda 22,43 ---
2 Hanna Chomiuk AV Gouda 13,07 ---
3 Yana Woutersen AV Gouda 12,67 ---
4 Madelief de Jong SC Reeuwijk 12,51 ---
5 Rianne Buijs AV Gouda 11,64 ---
6 Fleur van Leersum AV Gouda 11,11 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Madelief de Jong SC Reeuwijk 1,40 ---
2 Sacha Goedhart AV Gouda 1,35 1,46
2 Pien van Berk AV Gouda 1,35 1,35
4 Alyssa Folles AV Gouda 1,30 ---
5 Hanna Chomiuk AV Gouda 1,20 ---
6 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda 1,10 ---
7 Yana Woutersen AV Gouda 1,05 ---



Meisjes Junior D - Polsstokverspringen

# Naam Res OBP
1 Pien van Berk AV Gouda 4,88 ---
2 Yana Woutersen AV Gouda 4,27 ---
3 Kate van Elswijk AV Gouda 4,04 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,62 3:57,33 4,34 1,05 1641
2 Renske de Wilde AV Gouda 10,53 4:14,63 4,77 1,00 1417
3 Sofie Geuting AV Gouda 10,84 4:40,21 4,46 1,00 1253
4 Rixt Spijksma AV Gouda 10,46 4:25,52 3,83 0,90 1239
5 Tess van Elswijk AV Gouda 11,32 4:18,65 4,17 0,85 1145
6 Puck van der Wolf AV Gouda 10,32 4:37,08 2,79 0,90 1128
7 Anna Kooij AV Gouda 11,13 4:45,71 3,71 0,95 1105
8 Sarah van Schaick AV Gouda 11,01 5:10,45 3,72 0,95 1044
9 Cathleen van Esterik AV Gouda 11,11 4:22,19 2,38 0,85 1004
10 Soukaina Chaoui AV Gouda 11,96 5:12,50 3,43 0,75 757



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Femke Moelker AV Gouda 10,45 4:13,04 6,70 1,10 1631
2 Suzanne Moons AV Gouda 9,78 4:26,87 6,31 1,05 1616
3 Tinka Klatten AV Gouda 9,92 4:42,52 7,32 1,00 1557
4 Nicky Post AV Gouda 10,35 4:22,20 4,83 1,05 1452
5 Bente van der Westen AV Gouda 10,78 4:29,87 5,43 1,05 1403
6 Marit Slingerland AV Gouda DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda 7,37 4:11,35 19,50 3,30 1525
2 Isa Hammer AV Gouda 7,95 5:08,04 9,50 2,86 958
3 Guusje van Oosten AV Gouda 8,26 5:01,38 12,48 2,53 918
4 Fenne van der Horst AV Gouda 8,49 5:10,09 7,73 2,66 788
5 Suzanne Middelkoop AV Gouda 8,17 5:50,78 11,57 2,45 771
6 Romy van Maaren SC Reeuwijk 8,93 6:00,63 12,38 2,14 589



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Lois van der Zanden AV Gouda 7,91 2:32,16 15,39 2,58 1098
2 Sara Liebrechts AV Gouda 8,08 2:38,82 11,24 2,83 1003
3 Anna Blok AV Gouda 8,03 2:37,22 10,01 2,82 997
4 Femke Kooy AV Gouda 7,96 3:03,62 10,43 2,15 736
5 Mouna Jansen SC Reeuwijk 8,51 2:45,38 8,42 2,25 723
6 Lotte Karssen AV Gouda 8,76 2:49,25 9,50 2,16 668
7 Giamingga Orsini AV Gouda 8,02 3:06,45 7,68 2,17 658
8 Tessa Bronswijk AV Gouda 9,05 2:49,90 6,70 2,29 590
9 Marie van Bueren AV Gouda 9,16 2:55,98 7,30 2,34 566
10 Hanna Hashem AV Gouda 8,65 2:58,70 6,50 2,05 545



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Aelin Smits SC Reeuwijk 8,37 2:47,57 7,90 1,99 668
2 Emma Wissing AV Gouda 8,54 2:50,44 7,57 2,10 641



SAB/Mas/Recr - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquille Haverkamp JJB - AV Gouda 10,90 +1.0 m/s11,00
2 Alexander Kirkels Msen - AV Gouda 11,99 +1.1 m/s11,80
3 Floris de Boer JJA - AV Gouda 12,12 +1.0 m/s12,02
4 Rick Veltman JJB - AV Gouda 12,31 +1.1 m/s12,08
5 Danilo Lima JJA - AV Gouda 12,39 +1.0 m/s---
6 Wietse Bosman JJB - AV Gouda 12,78 +1.0 m/s---
7 Frederique Post MJB - AV Gouda 12,90 +1.0 m/s12,79
8 Jonathan Dol JJB - AV Gouda 13,11 +1.0 m/s---
9 Rowdy Bakker Mrec - Rijswijk 13,71 +1.1 m/s---
10 Milou Stam MJB - AV Gouda 13,86 +1.0 m/s14,00
11 Lisette Verleun MJA - SC Reeuwijk 14,62 +1.0 m/s---
12 Mayke Paap Vsen - AV Gouda 15,37 +1.1 m/s---
13 Nanet Rijlaarsdam MJA - SC Reeuwijk 16,78 +1.0 m/s---



SAB/Mas/Recr - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 24,58 +1.6 m/s24,50
2 Rick Veltman JJB - AV Gouda 24,81 +1.6 m/s25,85
3 Frederique Post MJB - AV Gouda 26,67 +1.6 m/s25,90
4 John Romkes Mmas - AV Gouda 27,99 +1.6 m/s27,70
5 Milou Stam MJB - AV Gouda 28,41 +1.6 m/s29,30
6 Nanet Rijlaarsdam MJA - SC Reeuwijk 35,77 +1.6 m/s---



SAB/Mas/Recr - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 2:49,20 2,04
2 Mayke Paap Vsen - AV Gouda 3:04,41 ---



SAB/Mas/Recr - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rowdy Bakker Mrec - Rijswijk 5:01,61 ---
Mattias Nab JJB - AV Gouda DNS ---
John Romkes Mmas - AV Gouda DNS 5:07,40



SAB/Mas/Recr - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Pascal van Norden Mmas - AV Gouda 17:05,17 ---
2 A.W. Olieman Mmas - AV Gouda 17:58,03 ---
3 Jonathan Dol JJB - AV Gouda 18:40,69 20,00
4 Henk van Zutphen Mmas - AV Gouda 18:43,63 18,55
5 Jitse van Esch JJB - AV Gouda 18:49,75 17,32
6 Geert Moelker Mmas - AV Gouda 19:53,15 ---
7 Raoul Smit Sibinga Mmas - AV Gouda 20:06,64 ---
8 Rob Boer Mmas - AV Gouda 20:21,38 ---
9 Ingrid Vanhorick Vmas - AV Gouda 20:47,10 ---
10 Jaap Van Mannekes Mmas - AV Gouda 20:48,92 ---
11 Walter de Wilde Mmas - AV Gouda 21:12,50 ---
12 Annelies van Dorp Vmas - AV Gouda 21:18,25 ---
13 Hayo den Boeft Mmas - AV Gouda 21:18,35 ---



SAB/Mas/Recr - 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julia Hollander MJB - AV Gouda 15,01 +2.8 m/s13,09 3
2 Femke de Boer MJB - AV Gouda 16,10 +2.8 m/s--- 2
3 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 16,13 +2.8 m/s15,62 1



SAB/Mas/Recr - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



SAB/Mas/Recr - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



SAB/Mas/Recr - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tim Dekker Msen - AV Gouda 42,18 ---
2 Frank van Leeuwen Mrec - AV Gouda 31,59 34,50
3 Simon Bliek Msen - AV Gouda 31,58 ---
4 Nico van Leeuwen Mmas - AV Gouda 27,98 33,55
5 Alex Overkamp Msen - AV Gouda 27,65 ---
6 Reinier Bliek Msen - AV Gouda 27,12 28,06
7 Luuk Peeters JJB - AV Gouda 26,27 ---
8 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 25,83 25,00
9 Sophie van Veen MJB - AV Gouda 25,60 31,26
10 Emma Moons MJB - AV Gouda 25,18 25,32
11 Mattias Nab JJB - AV Gouda 24,36 ---
12 Lisette Verleun MJA - SC Reeuwijk 23,31 ---
13 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 22,64 ---
14 Cathelijne Janssen MJB - AV Gouda 21,70 ---
15 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 20,50 ---
16 Marielle Rossewij MJB - AV Gouda 18,00 ---
17 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 15,35 ---
Daan van Gasteren JJA - AV Gouda NM ---



SAB/Mas/Recr - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 14,18 16,16
2 Tim Dekker Msen - AV Gouda 13,64 ---
3 Julia Hollander MJB - AV Gouda 12,19 11,81
4 Dave De Jong JJB - AV Gouda 11,74 ---
5 Sophie van Veen MJB - AV Gouda 11,16 11,93
6 Reinier Bliek Msen - AV Gouda 10,18 11,44
7 Alexander Kirkels Msen - AV Gouda 10,10 10,34
8 Alex Overkamp Msen - AV Gouda 9,58 ---
9 Emma Moons MJB - AV Gouda 9,39 9,45
10 Cathelijne Janssen MJB - AV Gouda 8,89 ---
11 Tessa Goedhart MJB - AV Gouda 8,49 ---
12 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 8,38 ---
13 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 5,84 ---



SAB/Mas/Recr - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Joris Heinsbroek Msen - AV Gouda 50,11 ---
2 Jitse van Esch JJB - AV Gouda 39,35 38,72
3 Joost van Zutphen JJA - AV Gouda 36,96 39,64
4 Alex Overkamp Msen - AV Gouda 35,71 39,00
5 Dave De Jong JJB - AV Gouda 34,00 ---
6 Reinier Bliek Msen - AV Gouda 30,74 33,89
7 Julia Hollander MJB - AV Gouda 28,78 33,05
8 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 28,03 30,75
9 Luuk Peeters JJB - AV Gouda 26,49 ---
10 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 23,37 ---
11 Tessa Goedhart MJB - AV Gouda 21,30 ---
12 Emma Moons MJB - AV Gouda 20,33 ---
13 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 14,35 ---
14 Nanet Rijlaarsdam MJA - SC Reeuwijk 12,24 ---



SAB/Mas/Recr - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim Dekker Msen - AV Gouda 1,85 ---
2 Joost van Zutphen JJA - AV Gouda 1,70 1,74
3 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 1,65 1,67
4 Rick Veltman JJB - AV Gouda 1,60 1,70
4 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 1,60 ---
4 Simon Bliek Msen - AV Gouda 1,60 ---
7 Dave De Jong JJB - AV Gouda 1,55 ---
8 Lisette Verleun MJA - SC Reeuwijk 1,40 ---



SAB/Mas/Recr - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joost van Zutphen JJA - AV Gouda 3,10 ---
2 Jitse van Esch JJB - AV Gouda 3,00 ---
3 Duve Ribberink JJA - AV Gouda 2,60 ---
4 Femke de Boer MJB - AV Gouda 2,30 ---
5 Tessa Goedhart MJB - AV Gouda 2,10 ---



SAB/Mas/Recr - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Pim Jehee Msen - AV Gouda 6,45 7,44
2 Floris de Boer JJA - AV Gouda 5,75 6,06
3 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 5,33 5,44
4 Danilo Lima JJA - AV Gouda 5,27 ---
5 Mattias Nab JJB - AV Gouda 5,17 5,61
6 Wietse Bosman JJB - AV Gouda 5,11 ---
7 Jonathan Dol JJB - AV Gouda 4,81 4,80
7 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 4,81 5,18
9 Frederique Post MJB - AV Gouda 4,71 5,10
10 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 4,66 ---
11 Sophie van Veen MJB - AV Gouda 4,49 4,50
12 Mayke Paap Vsen - AV Gouda 4,44 ---
13 Milou Stam MJB - AV Gouda 4,13 ---
14 Marielle Rossewij MJB - AV Gouda 3,46 ---