• Meerkamp
  • 60m
  • 1000m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Robin de Haan SC Reeuwijk 9,87 3:38,30 6,10 1,20 1928
    2 Wessel Baas SC Reeuwijk 9,90 3:45,81 6,45 1,15 1866
    3 Naut Carol AV Gouda 10,21 3:49,30 7,28 1,10 1813
    4 Luca Menken AV Gouda 10,05 4:04,91 6,83 1,00 1660
    5 Jorn Eerland AV Gouda 10,50 3:54,79 5,09 1,05 1571
    6 Thom de Weger AV Gouda 10,32 4:14,24 5,78 1,05 1551
    7 Arjuno Orsini AV Gouda 10,94 4:30,40 5,65 1,20 1504
    8 Heiko Ribberink AV Gouda 10,87 3:59,52 5,76 0,95 1469
    9 Christiaan Stuut AV Gouda 10,24 4:57,08 5,36 1,10 1416
    10 Bessel Withoos AV Gouda 10,70 4:46,44 5,24 1,10 1378
    11 Allard de Laat AV Gouda 11,31 4:35,38 5,24 1,10 1340
    12 Raúl de Ruiter AV Gouda 10,92 4:43,92 5,72 0,95 1279
    13 Sven Blok AV Gouda 11,35 4:34,16 4,40 1,05 1244
    14 Mats van Husen AV Gouda 11,26 4:33,31 4,65 0,85 1129

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Robin de Haan SC Reeuwijk 9,87 -0.8 m/s--- 498
    2 Wessel Baas SC Reeuwijk 9,90 +0.7 m/s--- 494
    3 Luca Menken AV Gouda 10,05 -0.8 m/s--- 470
    4 Naut Carol AV Gouda 10,21 +0.7 m/s--- 446
    5 Christiaan Stuut AV Gouda 10,24 +0.7 m/s--- 442
    6 Thom de Weger AV Gouda 10,32 -0.8 m/s--- 430
    7 Jorn Eerland AV Gouda 10,50 +0.7 m/s--- 405
    8 Bessel Withoos AV Gouda 10,70 +0.6 m/s--- 377
    9 Heiko Ribberink AV Gouda 10,87 +0.7 m/s--- 355
    10 Raúl de Ruiter AV Gouda 10,92 +0.7 m/s--- 349
    11 Arjuno Orsini AV Gouda 10,94 -0.8 m/s--- 346
    12 Mats van Husen AV Gouda 11,26 +0.7 m/s--- 306
    13 Allard de Laat AV Gouda 11,31 +0.6 m/s--- 300
    14 Sven Blok AV Gouda 11,35 +0.7 m/s--- 295

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Robin de Haan SC Reeuwijk 3:38,30 --- 529
    2 Wessel Baas SC Reeuwijk 3:45,81 --- 487
    3 Naut Carol AV Gouda 3:49,30 --- 469
    4 Jorn Eerland AV Gouda 3:54,79 --- 440
    5 Heiko Ribberink AV Gouda 3:59,52 --- 417
    6 Luca Menken AV Gouda 4:04,91 --- 392
    7 Thom de Weger AV Gouda 4:14,24 --- 350
    8 Arjuno Orsini AV Gouda 4:30,40 --- 285
    9 Mats van Husen AV Gouda 4:33,31 --- 274
    10 Sven Blok AV Gouda 4:34,16 --- 271
    11 Allard de Laat AV Gouda 4:35,38 --- 267
    12 Raúl de Ruiter AV Gouda 4:43,92 --- 236
    13 Bessel Withoos AV Gouda 4:46,44 --- 228
    14 Christiaan Stuut AV Gouda 4:57,08 --- 193