Uitslagen Paaswedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joey Chan NEAV 12,68 +6.0 m/s---



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joey Chan NEAV 19,53 +0.0 m/s---



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Joey Chan NEAV 22,28 -0.8 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mark Roosien AV Hylas 11,98 +8.3 m/s---
2 Kiowa Roukema NEAV 12,03 +8.3 m/s---
3 Joes de Heus NEAV 12,33 +8.3 m/s---
4 Roan Pool NEAV 12,48 +8.3 m/s---
5 Ramon Kohlhoff NEAV 12,50 +8.3 m/s13,00
6 Jens Tolboom NEAV 13,04 +8.3 m/s14,00



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joes de Heus NEAV 18,71 +0.0 m/s---
Thomas Arensman NEAV DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
Thomas Arensman NEAV DNS ---



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Kiowa Roukema NEAV 46,02 ---
2 Ramon Kohlhoff NEAV 41,05 30,00
3 Roan Pool NEAV 29,46 ---
Jens Tolboom NEAV DNS 30,00



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kiowa Roukema NEAV 12,44 ---
2 Jens Tolboom NEAV 10,55 10,00
3 Ramon Kohlhoff NEAV 10,47 8,80



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kiowa Roukema NEAV 1,60 ---
2 Jens Tolboom NEAV 1,55 1,35
3 Ramon Kohlhoff NEAV 1,50 1,40



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 11,81 +5.4 m/s12,82
2 Raoul van de Laar NEAV 12,19 +3.8 m/s---
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 12,46 +5.4 m/s13,18
4 Roel Wilde NEAV 12,77 +5.4 m/s20,71
5 Angelo Visser NEAV 13,21 +5.4 m/s---
6 Luuk Michels NEAV 13,82 +5.4 m/s---
7 Thijmen van Es AV Hylas 13,95 +3.8 m/s---
8 Olav Mulder AV Hylas 14,24 +5.4 m/s---
9 Thomas Wijkstra NEAV 14,80 +5.4 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Raoul van de Laar NEAV 18,28 +7.5 m/s---
2 Roel Wilde NEAV 19,26 +7.5 m/s13,71
3 Dylan Langeveld DEM 19,42 +7.5 m/s20,00
4 Mike de Dood NEAV 20,83 +7.5 m/s---
5 Luuk Michels NEAV 21,01 +7.5 m/s---
6 Timothy Mulder NEAV 24,87 +7.5 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Dylan Langeveld DEM 3:01,21 3,00
2 Thijmen van Leeuwen SAV 3:15,23 3:00,69
3 Thijmen van Es AV Hylas 3:46,35 ---
4 Björn Bloemendaal NEAV 4:03,01 ---
5 Timothy Mulder NEAV 4:37,36 ---
Jeroen van het Hof AV Edam DNS ---
Mike de Dood NEAV DNS ---
Olav Mulder AV Hylas DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Peter de Kruyff HLLS 15,58 +0.4 m/s15,00
2 Raoul van de Laar NEAV 15,95 +0.4 m/s---
3 David Cairo Phanos 16,47 +0.4 m/s16,90



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Roel Wilde NEAV 48,02 ---
2 Peter de Kruyff HLLS 50,67 50,50
3 Angelo Visser NEAV 51,84 ---
4 Jeroen van het Hof AV Edam 54,95 ---
5 Thijmen van Es AV Hylas 58,78 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Max Guit AV Edam 40,26 41,15
2 Dylan Langeveld DEM 39,70 39,69
3 Koen Hoedjes AV Hera 34,77 39,47
4 Peter de Kruyff HLLS 29,66 32,13
5 Björn Bloemendaal NEAV 20,99 ---
6 Thijmen van Es AV Hylas 18,85 ---
7 Angelo Visser NEAV 11,89 ---
Jeroen van het Hof AV Edam DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dylan Langeveld DEM 13,29 11,99
2 Koen Hoedjes AV Hera 13,11 14,74
3 Max Guit AV Edam 11,13 10,04
4 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10,76 10,47
5 Thomas Wijkstra NEAV 7,17 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joost van Deudekom AV Lycurgus 4,93 4,68
2 Cedric van Esveld Phanos 4,88 ---
3 David Cairo Phanos 4,74 4,65
4 Peter de Kruyff HLLS 4,73 5,35
5 Koen Hoedjes AV Hera 4,49 5,06
6 Olav Mulder AV Hylas 4,40 ---
7 Angelo Visser NEAV 3,93 ---
8 Thomas Wijkstra NEAV 3,85 ---



Jongens Junior D1 - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Jelte van Es AV Hylas 11,64 +7.3 m/s---
2 Boris Aerts AV 1923 11,68 +7.3 m/s---
3 Thomas Fructus AV 1923 12,03 +7.3 m/s---
4 Jared Broers AV Hera 12,21 +7.3 m/s---



Jongens Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 21,56 +7.2 m/s---
2 Jelte van Es AV Hylas 21,70 +7.2 m/s---
3 Ties Arensman NEAV 23,44 +7.2 m/s---



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:28,21 ---
2 Boris Aerts AV 1923 3:38,66 ---
3 Thomas Fructus AV 1923 3:45,20 3,29
4 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:51,99 3,35
5 Ties Arensman NEAV 3:55,23 3:48,52



Jongens Junior D1 - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Boris Aerts AV 1923 15,21 +1.7 m/s---
2 Thomas Fructus AV 1923 15,77 +1.7 m/s---
3 Jared Broers AV Hera 15,85 +1.7 m/s---
4 Jelle Müller AV Lycurgus 16,62 +3.8 m/s---
5 Ties Arensman NEAV 17,31 +3.8 m/s---
6 Joachim Stapel Nijmegen 18,63 +3.8 m/s---
Justin van Dooren AV Sparta DNF ---



Jongens Junior D1 - 300 meter horden (69cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 23,85 20,00
2 Jelle Müller AV Lycurgus 23,78 23,50
3 Jelte van Es AV Hylas 21,48 ---
4 Ties Arensman NEAV 19,27 ---
5 Joachim Stapel Nijmegen 17,97 ---
Justin van Dooren AV Sparta NM ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Joachim Stapel Nijmegen 6,21 ---



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jelte van Es AV Hylas 4,35 ---
2 Jelle Müller AV Lycurgus 4,30 4,29
3 Boris Aerts AV 1923 4,19 ---
4 Justin van Dooren AV Sparta 4,08 ---
5 Thomas Fructus AV 1923 3,97 4,05
6 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3,92 3,82
Jared Broers AV Hera DNS ---



Jongens Junior D2 - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Yoram Vriezen GACH 11,01 +6.5 m/s---
2 Stan Atsma HLLS 11,35 +6.5 m/s11,69
3 Isaac Kammeron AV Lycurgus 11,60 +6.5 m/s---
4 Nino Feller NEAV 12,26 +6.5 m/s---
5 Koen Grapendaal AV Hylas 12,30 +6.5 m/s---
Jeroen Out AV Haarlem DNS ---
Collin Geugjes NEAV DNS ---



Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nino Feller NEAV 23,16 +7.2 m/s---
Seb Wals AV Lycurgus DNS 20,91



Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Arend Plomp AV Lycurgus 3:40,83 ---
2 Koen Grapendaal AV Hylas 3:56,79 ---
3 Benjamin Stijns NEAV 4:08,07 ---



Jongens Junior D2 - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Yoram Vriezen GACH 13,03 +1.6 m/s13,08
2 Jeff Tesselaar AV Hera 13,46 +1.6 m/s---
3 Stan Atsma HLLS 13,89 +1.6 m/s16,00
4 Isaac Kammeron AV Lycurgus 16,69 +1.6 m/s---
5 Benjamin Stijns NEAV 17,12 +1.6 m/s---



Jongens Junior D2 - 300 meter horden (69cm)

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 55,82 ---
Seb Wals AV Lycurgus DNS 52,80



Jongens Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 38,56 36,96
2 Stan Atsma HLLS 32,94 24,00
3 Jeff Tesselaar AV Hera 29,08 ---
4 Koen Grapendaal AV Hylas 25,51 ---
5 Benjamin Stijns NEAV 17,43 ---
Sam Bosman NEAV NM ---
Erick Könst AV Haarlem DNS 28,63
Jeroen Out AV Haarlem DNS ---
Seb Wals AV Lycurgus DNS ---
Adam Amghar AV Lycurgus DNS 29,00



Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 10,86 11,10
2 Jeff Tesselaar AV Hera 10,38 ---
3 Isaac Kammeron AV Lycurgus 6,79 ---
4 Nino Feller NEAV 6,64 ---
5 Sam Bosman NEAV 6,28 ---
Erick Könst AV Haarlem DNS 9,25
Jeroen Out AV Haarlem DNS ---



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Stan Atsma HLLS 4,55 4,47
2 Isaac Kammeron AV Lycurgus 4,15 ---
3 Koen Grapendaal AV Hylas 3,96 ---
4 Nino Feller NEAV 3,75 ---
5 Benjamin Stijns NEAV 3,48 ---
Erick Könst AV Haarlem DNS 4,06
Collin Geugjes NEAV DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,66 3:32,44 31,71 4,10 2098
2 Sam van der Aar DEM 9,94 3:50,86 27,34 3,66 1810
3 Vasco Mosselman SAV 10,50 3:38,26 21,72 3,69 1732
4 Mick van Schaffelaar AV 1923 10,29 4:00,69 20,39 3,38 1563
5 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,14 4:19,14 20,01 3,60 1543
6 Mauro Rodrigus NEAV 10,14 4:31,38 20,30 3,40 1458
7 Casper van der Putte NEAV 10,71 4:54,51 29,25 3,45 1420
8 Davi Pfaff SPLS 10,45 4:37,61 18,30 3,54 1389
9 David de V...te-Peters SPLS 10,46 4:36,36 17,40 3,01 1273
10 Jesse Oud NEAV 11,10 DNS 13,18 2,49 753
11 Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS DNS DNS DNS 0
11 Vince Geugjes NEAV DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Quincy Koeten WRNG 9,44 3:46,94 7,42 1,20 2028
2 Carl Martens ARV Ilion 9,20 3:44,68 7,48 1,10 2014
3 Yarno Dijkman NEAV 9,63 4:33,86 6,60 1,20 1740
4 Rik Grapendaal AV Hylas 10,14 4:27,13 7,33 1,05 1618
5 Indy Kromokario ARV Ilion 9,66 4:42,17 4,85 1,05 1484
6 Thijs ten ...uggencate AV Hera 10,71 4:13,10 4,78 1,05 1436
7 Jerre Heijnis NEAV 10,79 4:39,36 4,15 0,95 1205
8 Kris Linsen DEM DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 6,89 3:56,78 4,64 1,10 1738
2 Robin Siegers NEAV 7,35 4:11,30 4,40 0,95 1446
3 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 7,44 4:13,77 3,90 0,95 1380
4 Mik Commandeur DEM 7,72 4:22,77 4,24 0,95 1315
5 Sennen Has AV Hylas 7,33 4:49,10 3,87 1,00 1303
6 Maxim van Dorp Parthenon 7,46 4:23,44 4,32 0,85 1293
7 Thijmen Dijkman NEAV 7,11 4:47,74 3,51 0,95 1287
8 Rowan de Wit NEAV 8,03 4:15,48 3,92 0,90 1230
9 Ivar Martens ARV Ilion 7,50 5:12,30 4,21 1,00 1223
10 Tim Brinkhof NEAV 8,15 4:58,43 4,50 1,00 1170
11 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 8,15 4:27,45 4,04 0,80 1097
12 Chris de Jong NEAV 7,71 5:02,37 4,13 0,80 1061
13 Jelle Rol NEAV 8,38 4:33,62 3,58 0,80 1002
14 Felix Tjeertes NEAV 7,61 4:44,70 3,36 NM 880
15 Santino Trovato NEAV 8,64 6:05,62 3,87 0,85 767
16 Luc Hekkens DEM 8,78 5:18,72 3,31 0,75 741
17 Tom Veldt NEAV 7,99 5:07,09 2,95 NM 706
18 Ivan Nillesen NEAV 8,48 5:20,52 2,48 0,75 705
19 Kees Jonk NEAV 8,03 6:03,38 3,05 NM 568
20 Koen van Broekhoven NEAV 8,61 5:29,14 0,29 NM 364
21 Wouter Betjes DEM DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Gio Kromokario ARV Ilion 7,08 2:28,86 18,50 3,40 1494
2 Joris Mantel AV 1923 7,10 2:24,15 11,24 3,51 1426
3 Sam van Ooijen DEM 7,48 2:35,17 17,92 3,24 1327
4 Jay van Wanrooij NEAV 7,55 2:49,31 17,04 3,06 1178
5 Joshua Bok NEAV 8,49 2:30,05 19,29 2,79 1121
6 Jacco Schoutsen NEAV 7,51 2:46,90 10,98 2,87 1060
7 Sven Mulder AV Hylas 7,97 DNS 18,50 2,99 975
8 Kas Commandeur DEM 7,82 DNS 13,59 2,88 901
9 Maurits Nibbering NEAV 8,27 2:46,80 15,39 2,29 888
10 Myron Buis NEAV 8,06 2:46,58 11,20 2,30 853
11 Pieter Bron NEAV 8,38 2:47,30 13,58 2,20 819
12 Tim Gortzak NEAV 8,92 2:50,36 12,70 2,14 697
13 Luca David Eli Has AV Hylas 8,61 3:04,90 9,73 2,24 631
14 Nathan Berlee DEM 8,41 3:06,66 9,18 2,08 610
15 Hugo Kuil DEM DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Eljahro ty...Philipsen AV Feniks 7,25 2:20,49 18,62 3,28 1500
2 Iskander Stapel Nijmegen 7,57 2:33,83 16,78 3,14 1282
3 Zeb Tesselaar AV Hera 7,96 2:16,61 13,73 2,95 1257
4 Boris Klaver ARV Ilion 7,56 3:13,00 12,93 2,75 932
5 Sven De Haas SAV 8,44 DNS 11,46 2,66 718
6 Dave Gortzak NEAV 9,12 3:02,37 12,19 1,69 509
7 Niels Tulleners NEAV 9,35 3:08,47 10,17 2,09 494
8 Shane Geugjes NEAV DNS DNS DNS DNS 0



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort NEAV 12,50 +6.0 m/s---
2 Erik Langeveld DEM 13,10 +6.0 m/s13,49
3 Sander Pfaff SPLS 13,14 +6.0 m/s---



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort NEAV 19,04 +0.0 m/s---
2 Erik Langeveld DEM 19,67 +0.0 m/s20,00
Jochem van Hal AV 1923 DNS ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Jochem van Hal AV 1923 DNS ---



Masters mannen - 100 meter horden (91cm)

# Naam Res OBP
1 Bram Koppenaal NEAV 20,89 +1.6 m/s---



Masters mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Bram Koppenaal NEAV 1:18,18 ---



Masters mannen - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Pim Tjeertes NEAV 45,90 ---
2 Sander Pfaff SPLS 43,88 38,10
3 Etienne S...arzwalder NEAV 42,95 ---
4 Andre van Wort NEAV 30,90 ---



Masters mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Pim Tjeertes NEAV 11,03 ---
2 Danny Roukema NEAV 8,87 ---
3 Gerrit Tigchelaar DEM 6,92 ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Andre van Wort NEAV 1,40 ---
Rick Westerdaal AV Edam DNS 1,45



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Esther van Rooij NEAV 14,97 +2.3 m/s---
2 Monique Admiraal AV 1923 15,99 +2.3 m/s---



Masters vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Esther van Rooij NEAV 23,12 +4.9 m/s---
2 Monique Admiraal AV 1923 24,57 +4.9 m/s---



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Monique Admiraal AV 1923 3:11,32 ---
Esther van Rooij NEAV DNS ---



Masters vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki van Wees NEAV 14,21 +4.5 m/s---
2 Lotte de Graaf NEAV 14,38 +4.5 m/s---
3 Evelyn Vletter NEAV 14,81 +4.5 m/s---
4 Maaike Ui...nboogaard NEAV 14,90 +4.5 m/s---
5 Mirte de Wit NEAV 15,61 +4.5 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Leonie Wierenga SAV 20,75 +5.0 m/s20,74
2 Maaike Ui...nboogaard NEAV 22,58 +5.0 m/s---
3 Evelyn Vletter NEAV 22,62 +5.0 m/s---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Leonie Wierenga SAV 2:36,07 2:29,98
2 Nikki van Wees NEAV 2:47,17 ---
3 Allisha Schouten NEAV 3:14,50 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Jacqueline Muts Phanos 15,86 +1.1 m/s15,00
2 Maaike Ui...nboogaard NEAV 20,72 +1.1 m/s---
3 Evelyn Vletter NEAV 21,67 +1.1 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Jacqueline Muts Phanos 36,15 35,00
2 Lotte de Graaf NEAV 24,98 ---
3 Dion Kies DEM 23,88 ---
4 Allisha Schouten NEAV 13,81 ---
5 Mirte de Wit NEAV 11,96 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jessica Schilder AV Edam 15,16 ---
2 Jacqueline Muts Phanos 13,09 ---
3 Lotte de Graaf NEAV 8,30 ---
4 Allisha Schouten NEAV 7,77 ---
5 Dion Kies DEM 7,54 ---
6 Mirte de Wit NEAV 6,04 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte de Graaf NEAV 1,40 ---
2 Nikki van Wees NEAV 1,25 ---
3 Allisha Schouten NEAV 1,15 ---
Jacqueline Muts Phanos DNS 1,50



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Neven NEAV 10,90 +6.5 m/s---
2 Fabiënne Müller AV Lycurgus 11,83 +5.9 m/s---
3 Amber van der Klei NEAV 11,93 +6.5 m/s---
4 Linda van der Klei NEAV 12,17 +6.5 m/s---
5 Francis va...ookhuizen NEAV 13,22 +5.9 m/s---
6 Kelly Luton NEAV 17,52 +5.9 m/s---
Sheralda Bottse NEAV DNS 11,69



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sienna Klous AV Lycurgus 20,83 +6.0 m/s20,95
2 Fleur Neven NEAV 21,03 +2.7 m/s---
3 Merel van Herp AV Lycurgus 21,39 +6.0 m/s---
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 22,37 +6.0 m/s22,00
5 Linda van der Klei NEAV 22,61 +2.7 m/s---
6 Jenna van ...r Meijden NEAV 23,71 +6.0 m/s---
7 Kelly Luton NEAV 23,95 +6.0 m/s---
8 Francis va...ookhuizen NEAV 24,41 +6.0 m/s---
9 Femke Drijfhout AV Lycurgus 24,80 +2.7 m/s---
Charon Lak AV Lycurgus DNS ---
Sheralda Bottse NEAV DNS ---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Merel van Herp AV Lycurgus 1:48,19 ---
2 Mellani Goezinnen NEAV 1:57,51 ---
3 Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:08,29 ---
4 Laura De Groot NEAV 2:10,69 ---
5 Francis va...ookhuizen NEAV 2:18,22 ---
6 Kelly Luton NEAV 2:20,00 ---
Charon Lak AV Lycurgus DNS ---
Sheralda Bottse NEAV DNS 1:57,71



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Noor Stapel Nijmegen 14,35 +2.6 m/s---
2 Mila Kuller NEAV 15,33 +2.6 m/s---
3 Linda van der Klei NEAV 16,31 +2.6 m/s---
4 Amber van der Klei NEAV 17,83 +2.6 m/s---
Sienna Klous AV Lycurgus DQ 15,18



Meisjes Junior C - 300 meter horden (69cm)

# Naam ResOBP
1 Kara Zwagemaker SAV 1:00,80 ---
2 Mila Kuller NEAV 1:02,74 ---
3 Willeke Stuijt AV Edam 1:03,54 ---
4 Noor Stapel Nijmegen 1:07,61 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Willeke Stuijt AV Edam 38,97 ---
2 Kara Zwagemaker SAV 28,64 ---
3 Fabiënne Müller AV Lycurgus 28,00 25,00
4 Sienna Klous AV Lycurgus 22,72 24,95
5 Merel van Herp AV Lycurgus 22,67 ---
6 Jenna van ...r Meijden NEAV 19,33 ---
7 Kelly Luton NEAV 16,32 ---
8 Mila Kuller NEAV 14,44 ---
9 Zoë Riepen NEAV 13,51 ---
10 Yaimy Leenstra NEAV 10,69 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,70 10,20
2 Willeke Stuijt AV Edam 9,67 ---
3 Noor Stapel Nijmegen 9,28 9,69
4 Kara Zwagemaker SAV 8,61 ---
5 Charon Lak AV Lycurgus 7,55 ---
6 Jenna van ...r Meijden NEAV 6,71 ---
7 Francis va...ookhuizen NEAV 6,64 ---
8 Yaimy Leenstra NEAV 5,92 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sienna Klous AV Lycurgus 4,84 4,77
2 Charon Lak AV Lycurgus 4,39 ---
3 Noor Stapel Nijmegen 4,20 4,29
4 Mila Kuller NEAV 3,85 ---
5 Laura De Groot NEAV 3,30 ---
Sheralda Bottse NEAV DNS 4,39
Zoë Riepen NEAV DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 9,06 +2.9 m/s---
2 Babs Koeman AV Haarlem 9,18 +2.6 m/s---
3 Amelie De Wit AV 1923 9,44 +2.6 m/s---
4 Arwen de Wit NEAV 9,50 +2.9 m/s---
4 Lynn van der Meij DEM 9,50 +2.6 m/s---
6 Zoe Lammertink DEM 9,65 +2.9 m/s---
7 Bente van Lindert AV 1923 10,21 +2.9 m/s---
8 Iris Grit AV 1923 10,53 +2.6 m/s---



Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 22,88 +8.7 m/s---
2 Danique Schram DEM 23,34 +8.7 m/s---
3 Zoe Lammertink DEM 23,58 +8.7 m/s---
4 Arwen de Wit NEAV 24,34 +8.7 m/s---
5 Lynn van der Meij DEM 24,50 +8.7 m/s---



Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tessa van Herp AV Lycurgus 1:57,57 ---
2 Danique Schram DEM 2:01,90 ---
3 Arwen de Wit NEAV 2:13,53 ---
4 Samira van...ookhuizen NEAV 2:52,83 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 11,59 +1.7 m/s---
2 Babs Koeman AV Haarlem 12,33 +1.7 m/s---
3 Lynn van der Meij DEM 12,69 +1.7 m/s---
4 Amelie De Wit AV 1923 12,96 +1.7 m/s---
5 Zoe Lammertink DEM 13,08 +1.7 m/s---



Meisjes Junior D1 - 300 meter horden (69cm)

# Naam ResOBP
1 Danique Schram DEM 58,59 ---
2 Babs Koeman AV Haarlem 58,63 ---



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Tessa van Herp AV Lycurgus 16,82 ---
2 Bente van Lindert AV 1923 14,01 ---
3 Danique Schram DEM 13,93 ---
4 Zoe Lammertink DEM 13,87 ---
5 Iris Grit AV 1923 13,04 ---
6 Samira van...ookhuizen NEAV 9,85 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Bente van Lindert AV 1923 6,74 ---
2 Iris Grit AV 1923 6,50 ---
3 Samira van...ookhuizen NEAV 6,33 ---
4 Romy Leenstra NEAV 5,79 ---



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 4,19 ---
2 Babs Koeman AV Haarlem 4,10 ---
3 Tessa van Herp AV Lycurgus 3,63 ---
3 Lynn van der Meij DEM 3,63 ---
5 Arwen de Wit NEAV 3,54 ---
6 Amelie De Wit AV 1923 3,49 ---
7 Romy Leenstra NEAV 3,09 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,92 +1.6 m/s8,71
2 Femke Jonker AV Hera 8,98 +2.1 m/s---
3 Fee Mok SAV 9,14 +1.6 m/s9,36
4 Marit Bout NEAV 9,22 +1.6 m/s10,00
5 Gwen Broek NEAV 9,50 +2.1 m/s9,72
6 Suzet Doornheim GACH 9,52 +1.6 m/s9,67
7 Djeedy Manhoef NEAV 9,78 +2.1 m/s---
8 Elisa Babucci NEAV 10,30 +2.1 m/s---
9 Marije Vletter NEAV 12,02 +1.6 m/s---



Meisjes Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 21,17 +6.3 m/s21,04
2 Ella Mosselman SAV 21,34 +6.3 m/s22,67
3 Laura Wilde NEAV 21,37 +6.3 m/s---
4 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 21,78 +5.1 m/s---
5 Eline Mast NEAV 22,72 +5.1 m/s---
6 Suzet Doornheim GACH 23,75 +5.1 m/s---
7 Djeedy Manhoef NEAV 23,80 +5.1 m/s---



Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fee Mok SAV 1:49,97 1:48,95
2 Eline Mast NEAV 1:50,82 ---
3 Ella Mosselman SAV 1:51,12 1:52,98
4 Suzet Doornheim GACH 2:09,57 ---
5 Milou Jongeneel NEAV 2:10,51 2:14,67
6 Elisa Babucci NEAV 2:15,26 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 10,76 +0.6 m/s9,90
2 Laura Wilde NEAV 11,07 +0.6 m/s11,07
3 Femke Jonker AV Hera 11,25 +0.6 m/s---
4 Bo van der Aar DEM 11,33 +0.6 m/s---
5 Julia Jongejeugd NEAV 12,62 -0.7 m/s12,52
6 Djeedy Manhoef NEAV 12,78 -0.7 m/s---
7 Marit Bout NEAV 12,89 -0.7 m/s12,66
8 Gwen Broek NEAV 13,04 -0.7 m/s13,90



Meisjes Junior D2 - 300 meter horden (69cm)

# Naam ResOBP
1 Eline Mast NEAV 57,73 ---
2 Bo van der Aar DEM 1:01,36 ---



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Ella Mosselman SAV 22,40 23,87
2 Femke Guit AV Edam 21,66 24,00
3 Milou Jongeneel NEAV 19,05 15,19
4 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 19,00 2022,00
5 Julia Jongejeugd NEAV 17,87 20,55
6 Robin Kuller NEAV 14,12 ---
7 Marije Vletter NEAV 12,90 ---
8 Elisa Babucci NEAV 10,39 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Femke Guit AV Edam 8,54 8,36
2 Julia Jongejeugd NEAV 8,37 8,78
3 Fee Mok SAV 8,09 8,21
4 Robin Kuller NEAV 7,51 ---
5 Marije Vletter NEAV 6,03 ---



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Fee Mok SAV 4,40 3,98
1 Femke Jonker AV Hera 4,40 ---
3 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,14 4,53
4 Laura Wilde NEAV 3,97 4,14
5 Suzet Doornheim GACH 3,96 ---
6 Julia Jongejeugd NEAV 3,95 3,77
7 Rosaly Zomerdijk NEAV 3,73 4,03
8 Gwen Broek NEAV 3,56 3,48
9 Robin Kuller NEAV 3,53 ---
10 Marit Bout NEAV 3,42 3,52
11 Djeedy Manhoef NEAV 3,30 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Daphne Stoop AV Hylas 9,85 4:14,65 27,00 4,15 1806
2 Lana Broers AV Hera 9,46 4:07,67 21,54 3,85 1772
3 Isa Schram DEM 10,41 3:53,86 15,04 3,59 1541
4 Sophie Roos Hollandia 10,20 4:03,55 12,86 3,35 1440
5 Willemijn Smeer NEAV 9,97 4:26,32 10,67 3,17 1302
6 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 10,06 4:37,38 10,40 3,43 1292
7 Emma Kraakman AV Hylas 10,26 4:26,26 11,40 3,18 1273
8 Brenda de Vos NEAV 10,39 4:53,04 14,69 3,03 1187
9 Nicole Splinter NEAV 10,33 4:27,23 15,38 2,41 1174
10 Nienke Mast NEAV 10,87 4:31,00 12,58 2,98 1153
11 Libby L Gardener AV Hylas 10,44 DNS 12,12 3,33 990
12 Laura Babucci NEAV 11,95 4:43,13 9,11 2,94 906
13 Manon Hoedjes AV Hera 11,05 DNS 12,34 2,75 797
14 Eva Tulleners NEAV 12,79 5:29,58 7,72 2,36 538



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Luna Meijer NEAV 8,95 4:24,20 5,83 1,35 1961
2 Lois Doornheim GACH 9,62 3:55,75 5,75 1,10 1781
3 Alyshia Kavehercy NEAV 9,29 4:13,26 6,47 1,00 1726
4 Charlotte Meurs NEAV 10,63 4:11,91 4,48 1,15 1504
5 Julia van Dorp Parthenon 9,94 4:38,84 5,45 1,05 1491
6 Ileana Meijer NEAV 10,28 4:12,49 5,50 0,95 1474
7 Jayda Essenburg ACWA 10,80 4:42,22 4,45 1,00 1251
8 Jet Commandeur DEM 10,59 3:56,78 5,10 NM 1170
9 Keona van Gelderen NEAV 11,35 5:49,59 5,82 0,90 1012
10 Roxy Mijzen NEAV 11,62 5:01,88 4,17 0,90 993
11 Alyssa Clerx NEAV 11,08 5:25,29 3,98 0,85 940
12 Keira Mulder NEAV 11,73 5:14,42 4,41 0,80 889
13 Annika Vletter NEAV 12,04 5:13,66 4,11 0,80 836
14 Lindsay Helstone NEAV DNS DNS DNS DNS 0
14 Mijntje Marees NEAV DNS DNS DNS DNS 0
14 Nena Schuijt DEM DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Lotte Huisman AV Hylas 7,59 4:28,54 4,70 1,00 1385
2 Tamar Doornheim GACH 7,48 4:42,58 3,03 0,90 1153
3 Vicky de Haan NEAV 8,06 5:16,82 3,53 0,90 985
4 Kirsten Hartwijk NEAV 7,99 6:01,72 3,53 0,75 778
5 Sienna Smit DEM DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Maud de Jong AV 1923 7,62 2:28,44 11,77 3,18 1234
2 Micky Kraakman AV Hylas 7,56 2:38,45 12,23 2,77 1105
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 7,96 2:34,93 10,29 2,77 1019
4 Eliane Meurs NEAV 8,09 2:39,86 7,96 2,52 866
5 Anne Kuijer DEM 8,24 2:54,25 9,26 2,47 776
6 Jinthe Dijkman NEAV 8,29 3:23,47 8,98 2,20 600
7 Michelle Merlijn NEAV 9,94 3:45,63 2,70 1,35 93
8 Maren Veldt NEAV 10,16 3:38,64 4,25 1,17 84
9 Katja Out AV Haarlem DNS DNS DNS DNS 0
9 Khyra van Schooten DEM DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Jayda Koeten WRNG 7,47 3:15,67 12,04 2,47 865
2 Sophie de Haas SAV 7,67 2:47,50 6,29 2,26 802
3 Sienna Akkers NEAV 8,16 4:13,11 10,79 2,74 765
4 Nina de Graaf NEAV 8,56 3:03,70 6,89 2,49 632
5 Maartje Rol NEAV 8,92 2:53,02 5,79 2,08 525
6 Angela Haasakker NEAV 8,73 4:20,36 8,58 2,04 494
7 Kyra Langeveld DEM 9,04 3:10,09 5,46 1,82 364
8 Elisa Hartwijk NEAV 9,55 3:03,91 6,07 1,80 341
9 Lieke Kamping NEAV 9,35 3:18,11 6,53 1,92 340
10 Bo van Ooijen DEM 9,36 3:41,38 7,07 1,66 300
11 Melody Nillesen NEAV 11,66 3:54,05 4,43 1,50 37



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nanda Klok NEAV 22,40 +4.9 m/s---



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Johanneke Ernsting NEAV 20,05 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Johanneke Ernsting NEAV 7,63 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten