• 60m
  • 150m
  • 600m
  • 60mH
  • 300mH
  • Speer
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

    # Naam Res OBP
    1 Eline Brouwer DEM 9,06 +2.9 m/s---
    2 Babs Koeman AV Haarlem 9,18 +2.6 m/s---
    3 Amelie De Wit AV 1923 9,44 +2.6 m/s---
    4 Arwen de Wit NEAV 9,50 +2.9 m/s---
    4 Lynn van der Meij DEM 9,50 +2.6 m/s---
    6 Zoe Lammertink DEM 9,65 +2.9 m/s---
    7 Bente van Lindert AV 1923 10,21 +2.9 m/s---
    8 Iris Grit AV 1923 10,53 +2.6 m/s---

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D1

    # Naam Res OBP
    1 Eline Brouwer DEM 22,88 +8.7 m/s---
    2 Danique Schram DEM 23,34 +8.7 m/s---
    3 Zoe Lammertink DEM 23,58 +8.7 m/s---
    4 Arwen de Wit NEAV 24,34 +8.7 m/s---
    5 Lynn van der Meij DEM 24,50 +8.7 m/s---

    Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Tessa van Herp AV Lycurgus 1:57,57 ---
    2 Danique Schram DEM 2:01,90 ---
    3 Arwen de Wit NEAV 2:13,53 ---
    4 Samira van...ookhuizen NEAV 2:52,83 ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D1

    # Naam Res OBP
    1 Eline Brouwer DEM 11,59 +1.7 m/s---
    2 Babs Koeman AV Haarlem 12,33 +1.7 m/s---
    3 Lynn van der Meij DEM 12,69 +1.7 m/s---
    4 Amelie De Wit AV 1923 12,96 +1.7 m/s---
    5 Zoe Lammertink DEM 13,08 +1.7 m/s---

    Uitslagen 300 meter horden (69cm) Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Danique Schram DEM 58,59 ---
    2 Babs Koeman AV Haarlem 58,63 ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Tessa van Herp AV Lycurgus 16,82 ---
    2 Bente van Lindert AV 1923 14,01 ---
    3 Danique Schram DEM 13,93 ---
    4 Zoe Lammertink DEM 13,87 ---
    5 Iris Grit AV 1923 13,04 ---
    6 Samira van...ookhuizen NEAV 9,85 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Bente van Lindert AV 1923 6,74 ---
    2 Iris Grit AV 1923 6,50 ---
    3 Samira van...ookhuizen NEAV 6,33 ---
    4 Romy Leenstra NEAV 5,79 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

    # Naam Res OBP
    1 Eline Brouwer DEM 4,19 ---
    2 Babs Koeman AV Haarlem 4,10 ---
    3 Tessa van Herp AV Lycurgus 3,63 ---
    3 Lynn van der Meij DEM 3,63 ---
    5 Arwen de Wit NEAV 3,54 ---
    6 Amelie De Wit AV 1923 3,49 ---
    7 Romy Leenstra NEAV 3,09 ---