• 100m
  • 150m
  • 1000m
  • 100mH
  • 300mH
  • Speer
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Koen Hoedjes AV Hera 11,81 +5.4 m/s12,82
    2 Raoul van de Laar NEAV 12,19 +3.8 m/s---
    3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 12,46 +5.4 m/s13,18
    4 Roel Wilde NEAV 12,77 +5.4 m/s20,71
    5 Angelo Visser NEAV 13,21 +5.4 m/s---
    6 Luuk Michels NEAV 13,82 +5.4 m/s---
    7 Thijmen van Es AV Hylas 13,95 +3.8 m/s---
    8 Olav Mulder AV Hylas 14,24 +5.4 m/s---
    9 Thomas Wijkstra NEAV 14,80 +5.4 m/s---

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Raoul van de Laar NEAV 18,28 +7.5 m/s---
    2 Roel Wilde NEAV 19,26 +7.5 m/s13,71
    3 Dylan Langeveld DEM 19,42 +7.5 m/s20,00
    4 Mike de Dood NEAV 20,83 +7.5 m/s---
    5 Luuk Michels NEAV 21,01 +7.5 m/s---
    6 Timothy Mulder NEAV 24,87 +7.5 m/s---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Peter de Kruyff HLLS 15,58 +0.4 m/s15,00
    2 Raoul van de Laar NEAV 15,95 +0.4 m/s---
    3 David Cairo Phanos 16,47 +0.4 m/s16,90

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Roel Wilde NEAV 48,02 ---
    2 Peter de Kruyff HLLS 50,67 50,50
    3 Angelo Visser NEAV 51,84 ---
    4 Jeroen van het Hof AV Edam 54,95 ---
    5 Thijmen van Es AV Hylas 58,78 ---

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Max Guit AV Edam 40,26 41,15
    2 Dylan Langeveld DEM 39,70 39,69
    3 Koen Hoedjes AV Hera 34,77 39,47
    4 Peter de Kruyff HLLS 29,66 32,13
    5 Björn Bloemendaal NEAV 20,99 ---
    6 Thijmen van Es AV Hylas 18,85 ---
    7 Angelo Visser NEAV 11,89 ---
    Jeroen van het Hof AV Edam DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Dylan Langeveld DEM 13,29 11,99
    2 Koen Hoedjes AV Hera 13,11 14,74
    3 Max Guit AV Edam 11,13 10,04
    4 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10,76 10,47
    5 Thomas Wijkstra NEAV 7,17 ---