Uitslagen Openingswedstrijd baanseizoen 2016

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Merthijn Roggeveen AV Attila 17,69 +0.0 m/s---
2 Niels Beks Taxandria 17,85 18,00
3 Geert Elferink DAK 18,54 18,67
4 Geert de Gouw DAK 18,91 19,16
5 Glenn Pols Atledo 18,99 18,60
6 Harry van Ham DAK 19,78 18,00



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Toon IJzerman Spado 37,96 37,00
2 Merthijn Roggeveen AV Attila 38,08 ---
3 Geert Elferink DAK 38,69 40,03
4 Niels Beks Taxandria 39,01 40,00
5 Harry van Ham DAK 39,95 ---
6 Bram Benne Reusel `69 40,59 ---
7 Geert de Gouw DAK 42,04 41,64
8 Glenn Pols Atledo 46,62 41,50



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ahmed Abubakar DAK 4:32,87 4:28,10
2 Guus van Iersel AV Attila 5:07,34 ---



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Bram Benne Reusel `69 19,39 ---
Glenn Pols Atledo DNS 16,24



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 10,17 9,88 9,84 10,25 10,25 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Bram Benne Reusel `69 30,08 34,46 33,04 34,65 34,65 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Vincent Staat AV Attila 1,90 1,75
2 Koen ter Schegget Taxandria 1,40 1,89



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Guus van Iersel AV Attila 3,00 3,15



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Niels Beks Taxandria 4,02 4,24 5,00 5,14 5,14 ---



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Stijn van den Broek AV Attila 18,91 ---
2 Gijs Broenink Taxandria 19,00 +0.0 m/s---
3 Stijn van Nierop DAK 19,20 19,21
4 Sander Verweij Taxandria 20,31 +0.0 m/s---
5 Jesse Matla Taxandria 21,13 +0.0 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verhoeven AV Attila 39,60 39,14
2 Stijn van Nierop DAK 40,06 41,02
3 Stijn van den Broek AV Attila 41,48 ---
4 Sander Verweij Taxandria 44,45 ---
5 Jesse Matla Taxandria 49,28 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sander Verweij Taxandria 4:59,81 ---
2 Jesper Fortuin CAV Energie 5:04,34 4:47,00



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Tim Verhoeven AV Attila 19,35 18,00
2 Daan van Loon ACW `66 20,29 ---
Floris Meeuwse AV Attila DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Youri Sheppard Spado 8,16 7,40 8,40 8,50 8,50 ---
2 Daan van Loon ACW `66 7,19 7,26 7,12 7,00 7,26 ---
Tim Verhoeven AV Attila - DNS 10,30



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon 39,75 43,08 45,02 42,29 45,02 ---
2 Youri Sheppard Spado 40,40 37,11 X 33,12 40,40 ---
3 Daan van Loon ACW `66 20,89 20,74 26,13 19,74 26,13 ---
4 Stijn van Nierop DAK 20,99 23,47 X X 23,47 ---
Teun van Oirschot Taxandria X X X X NM ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim de Wit Spado 1,80 1,80
2 Luuk Mentink Taxandria 1,75 1,75
Floris Meeuwse AV Attila DNS ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim Verhoeven AV Attila 2,80 2,70



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Stijn van den Broek AV Attila 4,84 5,23 4,47 4,87 5,23 ---
2 Gijs Broenink Taxandria 4,84 X 4,09 4,55 4,84 ---
3 Teun van Oirschot Taxandria X 3,70 X 3,76 3,76 ---



Jongens Junior C1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Bosma Taxandria 21,00 +0.0 m/s---
2 Samuel de Hoog AV Attila 21,62 +0.0 m/s---
3 Midas Keijzer DES 22,77 +0.0 m/s---
4 Daan Verhoeven AV Attila 23,57 +0.0 m/s---



Jongens Junior C1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Ivy Diks AV Attila 51,80 ---
2 Midas Keijzer DES 53,04 ---



Jongens Junior C1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van Loon ACW `66 1:52,27 ---



Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van Schijndel AVGM 5:15,51 ---
Jack Abernethy Eindhoven DNS ---
Niels Bosma Taxandria DNS ---



Jongens Junior C1 - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Daan Verhoeven AV Attila 23,04 ---
2 Midas Keijzer DES 23,09 ---



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Samuel de Hoog AV Attila 8,98 9,17 8,25 9,17 9,19
2 Tom van Schijndel AVGM 9,00 9,02 9,10 9,10 ---
3 Midas Keijzer DES 7,23 7,75 7,57 7,75 ---
4 Bert de Liefde Eindhoven 6,23 5,94 5,39 6,23 ---
Jack Abernethy Eindhoven - - - DNS ---



Jongens Junior C1 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tom van Schijndel AVGM X 29,90 34,92 34,92 ---
2 Tom van Loon ACW `66 28,29 27,32 28,13 28,29 ---
3 Bert de Liefde Eindhoven X X 15,57 15,57 ---
Tijn Blom AV Sprint X X X NM ---



Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Samuel de Hoog AV Attila 2,50 ---
2 Tijn Blom AV Sprint 2,30 ---
3 Ivy Diks AV Attila 1,80 ---



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tom van Loon ACW `66 4,59 ---
2 Jochem van Boekel Typhoon 4,48 4,45
3 Tijn Blom AV Sprint 4,20 ---
4 Ivo de Wit Spado 4,05 3,98
5 Niels Bosma Taxandria 3,94 ---
6 Daan Verhoeven AV Attila 3,34 ---
7 Midas Keijzer DES 3,29 ---
Jack Abernethy Eindhoven DNS ---



Jongens Junior C2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Floris van Dijk Typhoon 19,54 20,50
2 Gijs van Berkel AV Attila 19,92 16,52
3 David van der Lugt GVAC 20,37 ---
4 Thomas Witlox Taxandria 23,20 ---
Phill Pols Atledo DNS 19,59



Jongens Junior C2 - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 1:39,81 ---
2 Jorrit Ivens ACW `66 1:43,08 ---
3 Job Withaar AV Attila 1:51,60 ---



Jongens Junior C2 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Phill Pols Atledo 15,39 ---
2 Floris van Dijk Typhoon 16,62 ---
3 Thijs Otto Eindhoven 24,27 ---



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Phill Pols Atledo 12,52 12,80 13,09 13,09 14,26
2 Finn Joosten Parthenon 10,18 10,85 10,54 10,85 ---
3 Thomas Witlox Taxandria 5,40 5,39 4,88 5,40 ---



Jongens Junior C2 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Phill Pols Atledo X 34,12 42,93 42,93 44,94
2 Finn Joosten Parthenon 35,71 32,92 X 35,71 ---
3 Floris van Dijk Typhoon X 32,60 35,18 35,18 30,13
4 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 20,76 34,26 35,02 35,02 ---
5 David van der Lugt GVAC 25,81 30,34 32,33 32,33 ---
6 Thijs Otto Eindhoven 20,49 17,80 18,32 20,49 ---
7 Thomas Witlox Taxandria 12,34 13,66 17,30 17,30 ---



Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 David van der Lugt GVAC 5,15 ---
2 Phill Pols Atledo 4,90 5,24
3 Gijs van Berkel AV Attila 4,79 4,76
Floris van Dijk Typhoon NM 4,76



Jongens Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 21,26 +0.0 m/s---
2 Marijn Hoondert Taxandria 22,44 +0.0 m/s---
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---



Jongens Junior D1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 48,39 ---
2 Marijn Hoondert Taxandria 49,81 ---
3 Yorick Brethouwer Scorpio 50,89 ---
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---



Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Milan Watzeels AV Attila 1:51,25 1:52,83
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---



Jongens Junior D1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 5:11,41 ---
2 Marijn Hoondert Taxandria 5:38,02 ---
3 Lucas Geerts Taxandria 6:02,00 ---
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---



Jongens Junior D1 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 13,10 ---
2 Marijn Hoondert Taxandria 16,90 ---
3 Pieter Fallaux CAV Energie 17,07 ---
4 Lucas Geerts Taxandria 17,16 ---
5 Jules Karremans AV Attila 23,02 ---
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 5,99 6,26 5,43 6,26 ---
2 Milan Watzeels AV Attila 5,78 5,82 5,33 5,82 ---
Jeremie Coste AV Sprint - - - DNS ---



Jongens Junior D1 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Yorick Brethouwer Scorpio 18,45 21,12 19,68 21,12 ---
2 Stijn Hendriks Scorpio 19,52 20,63 19,19 20,63 ---
3 Pieter Fallaux CAV Energie 17,03 13,64 17,05 17,05 ---
4 Milan Watzeels AV Attila X 16,24 15,88 16,24 ---
5 Jules Karremans AV Attila 8,80 X X 8,80 ---
Jeremie Coste AV Sprint - - - DNS ---



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Yorick Brethouwer Scorpio 3,92 3,91 X 3,92 4,17
2 Pieter Fallaux CAV Energie 3,90 X 3,82 3,90 ---
3 Jules Karremans AV Attila 3,73 3,58 3,85 3,85 ---
4 Milan Watzeels AV Attila X 3,76 X 3,76 ---
5 Lucas Geerts Taxandria 3,52 3,01 3,41 3,52 ---
Jeremie Coste AV Sprint - - - DNS ---



Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Daniljo Vriendwijk Ciko `66 19,26 +0.0 m/s---
2 Joeri Konincks DAK 20,00 +0.0 m/s---
3 Sam Steffens Ciko `66 20,36 20,88
Daan Roosenschoon DES DNS 20,10
Max Munsters Eindhoven DNS ---



Jongens Junior D2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Joeri Konincks DAK 45,60 ---
2 Jaïr Lubbers AV Attila 50,75 ---
Olivier Pessers AV Attila DNS ---
Sam Steffens Ciko `66 DNS 45,27



Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Casper Haagh Scorpio 1:45,49 ---
2 Tijn van Aalst AV Attila 2:02,61 ---
3 Duc Hendriksen AV Attila 2:20,06 ---
4 Raoul van Heel Taxandria 2:34,30 ---



Jongens Junior D2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Guus Winkelman JSPR 4:49,40 5:01,80
2 Thijs van Dijke AV Spiridon 5:54,79 ---
Duc Hendriksen AV Attila DNS ---
Daan Roosenschoon DES DNS 4,48



Jongens Junior D2 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sam Steffens Ciko `66 13,59 13,44
2 Casper Haagh Scorpio 13,99 ---
3 Chuck Pols Scorpio 14,46 ---
4 Daniljo Vriendwijk Ciko `66 14,60 ---
5 Joeri Konincks DAK 16,13 ---
6 Finn Hultermans AV Attila 16,43 16,02
7 Christian Maas Taxandria 17,06 ---
8 Raoul van Heel Taxandria 18,21 ---
Duc Hendriksen AV Attila DNS ---
Olivier Pessers AV Attila DNS ---
Jip van den Elsen Taxandria DNS ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Chuck Pols Scorpio 8,99 9,98 9,41 9,98 ---
2 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,03 9,33 9,58 9,58 ---
3 Casper Haagh Scorpio 7,93 9,05 X 9,05 ---
4 Finn de Graaf AV Attila 8,83 X 8,83 8,83 ---
5 Kevin van Loon DAK 7,69 X X 7,69 ---
6 Finn Hultermans AV Attila 6,87 X 6,04 6,87 6,50
7 David van de Vorst AV Attila 5,33 3,66 3,33 5,33 ---
8 Zierick va...Haeringen Taxandria X 4,93 4,19 4,93 ---
9 Duc Hendriksen AV Attila X X 4,85 4,85 ---
Daan Roosenschoon DES - - - DNS 10,32
Jip van den Elsen Taxandria - - - DNS ---



Jongens Junior D2 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Chuck Pols Scorpio X 31,94 33,74 33,74 ---
2 Thijs van Dijke AV Spiridon 31,52 29,73 24,62 31,52 ---
3 Kevin van Loon DAK 29,07 X 25,35 29,07 ---
4 Casper Haagh Scorpio X 26,95 27,40 27,40 ---
5 Finn de Graaf AV Attila 17,71 20,47 19,18 20,47 ---
6 Finn Hultermans AV Attila 18,60 19,09 X 19,09 18,50
7 Duc Hendriksen AV Attila X 19,05 17,47 19,05 ---
8 Tijn van Aalst AV Attila 18,07 16,40 18,96 18,96 ---
9 Jaïr Lubbers AV Attila 15,14 17,06 14,30 17,06 ---
10 Christian Maas Taxandria 12,76 10,32 16,93 16,93 ---
11 David van de Vorst AV Attila 11,58 10,69 X 11,58 ---
12 Zierick va...Haeringen Taxandria X 7,50 X 7,50 ---
Daan Roosenschoon DES - - - DNS 28,50



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Daniljo Vriendwijk Ciko `66 4,83 5,06 4,69 5,06 ---
2 Sam Steffens Ciko `66 X X 5,00 5,00 4,66
3 Casper Haagh Scorpio 4,88 4,90 4,50 4,90 ---
4 Finn de Graaf AV Attila X 4,58 4,76 4,76 ---
5 Chuck Pols Scorpio 3,94 4,21 3,88 4,21 ---
6 Raoul van Heel Taxandria 3,91 3,80 3,42 3,91 ---
7 Jaïr Lubbers AV Attila 3,81 3,67 3,80 3,81 ---
8 Christian Maas Taxandria 3,23 3,48 3,72 3,72 ---
9 Duc Hendriksen AV Attila 3,67 3,38 3,33 3,67 ---
10 David van de Vorst AV Attila 2,68 2,55 2,83 2,83 ---
11 Zierick va...Haeringen Taxandria 2,39 2,28 2,55 2,55 ---
Finn Hultermans AV Attila - - - DNS 3,83
Olivier Pessers AV Attila - - - DNS ---
Max Munsters Eindhoven - - - DNS ---
Jip van den Elsen Taxandria - - - DNS ---



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
1 Burak Kaymakar AV Attila 15,49 2:12,19 7,24 3,35 1335



Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
1 Robinson Stein AV Attila 14,03 2:07,60 6,61 4,42 15
2 Rob van den Heuvel AV Attila 14,07 2:05,38 5,73 3,60 13
3 Dimitri Kruitwagen AV Attila 17,00 2:30,70 4,71 3,41 7
4 David Joore AV Attila 20,31 2:47,93 4,90 2,05 5



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Philippe Scheepers AV Attila 18,67 18,00
2 Gerdjan KIpping Atledo 20,58 ---
3 Frank Pols Atledo 21,14 20,85
4 Frits van der Velden Atledo 23,06 23,20
Justus van Nierop DAK DNS 19,66



Masters mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Gerard van Dijk HRCL 40,64 42,01
2 Frits van der Velden Atledo 51,46 50,60
Frank Pols Atledo DNS 47,89
Gerdjan KIpping Atledo DNS 45,94
Philippe Scheepers AV Attila DNS 40,00
Justus van Nierop DAK DNS ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
Frits van der Velden Atledo DNS 6:11,80



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Frank Pols Atledo 9,19 8,61 8,18 8,02 9,19 9,79
2 Jeroen Munsters Eindhoven 8,07 8,32 7,81 7,61 8,32 ---
3 Frits van der Velden Atledo 7,08 7,37 7,42 7,71 7,71 8,30



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Frits van der Velden Atledo 30,19 30,47 29,54 32,58 32,58 33,78
2 Jeroen Munsters Eindhoven X 29,25 X 29,67 29,67 ---
3 Ruud van Loon DAK 22,50 X 21,47 24,14 24,14 ---
4 Frank Pols Atledo 21,72 20,99 24,01 19,40 24,01 28,24
5 Justus van Nierop DAK 19,42 20,28 X X 20,28 23,71



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justus van Nierop DAK 1,45 ---
2 Frits van der Velden Atledo 1,25 1,30



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Philippe Scheepers AV Attila 4,44 5,73 6,15 X 6,15 6,25
2 Justus van Nierop DAK X 4,23 4,59 4,64 4,64 4,49



Masters vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
Carine Banga Parthenon DNS ---



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Frauke van Boekel Typhoon 5:27,04 5,12



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Evelien va...wanenburg Parthenon 9,97 9,61 9,77 9,52 9,97 ---
2 Erika van Nierop DAK 6,21 6,30 6,12 5,71 6,30 6,25



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
Kim van Loon ACW `66 DNS ---



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Kim van Loon ACW `66 44,29 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hannah Verwei DAK 5:55,25 ---



Meisjes Junior A - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Kim van Loon ACW `66 X 4,53 4,35 4,29 4,53 ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anne Hoeke AV Attila 21,06 +0.0 m/s---
2 Jolien Stuijk AV Attila 21,20 +0.0 m/s---
3 Lisa van Boekel Taxandria 21,76 22,00
4 Lotte Bosma Taxandria 21,86 20,85
5 Eva KIpping AV Spiridon 22,99 ---
6 Lonneke Westermann AV Attila 23,01 22,81
Ziggy Birker ACW `66 DNS ---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Bente Smagge AV Attila 46,68 47,69
2 Joke Benne Reusel `69 48,03 ---
3 Lisa van Boekel Taxandria 48,35 47,00



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa van Boekel Taxandria 5:37,33 5,20
2 Hanna Kloek AV Sprint 5:50,54 ---
3 Lotte de Graauw AV Attila 6:11,45 5:46,58



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Bente Smagge AV Attila 17,62 17,28
2 Joke Benne Reusel `69 18,40 ---
3 Anne Hoeke AV Attila 18,55 ---
4 Lonneke Westermann AV Attila 19,77 ---
5 Eva KIpping AV Spiridon 20,12 ---
Ziggy Birker ACW `66 DNS ---
Jolien Stuijk AV Attila DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Emma van Arendonk THOR DNS 13,07



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Emma van Arendonk THOR 45,01 46,73 43,55 44,88 46,73 51,86
2 Susan Bekkers AV Attila 30,00 35,28 39,46 X 39,46 42,09
3 Natasja van Beurden AV Attila 28,11 26,42 26,73 24,32 28,11 ---
4 Joke Benne Reusel `69 20,82 21,50 21,39 23,18 23,18 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anne Hoeke AV Attila 1,50 1,56
2 Jolien Stuijk AV Attila 1,45 1,60
Lonneke Westermann AV Attila DNS ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Charlotte Demoulin AV Sprint 2,00 2,40



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Susan Bekkers AV Attila 4,58 4,74 4,92 4,60 4,92 4,78
2 Anne Hoeke AV Attila 4,23 4,22 4,29 4,45 4,45 4,89
3 Jolien Stuijk AV Attila 4,18 4,20 4,27 4,33 4,33 4,40
4 Eva KIpping AV Spiridon 4,09 X X 4,17 4,17 ---
5 Lonneke Westermann AV Attila X 3,83 4,03 4,03 4,03 ---



Meisjes Junior C1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Nijdam Scorpio 20,05 20,50
2 Jule Roelings AV Attila 21,48 +0.0 m/s---
3 Romy Dannenburg AV Atverni 21,54 ---
4 Alida Pinas AV Attila 22,12 ---
5 Emma Voets AV Attila 22,52 ---
6 Dieuwertje Mentink Taxandria 23,62 +0.0 m/s---
7 Karlijn va...r Heijden Taxandria 27,33 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Bente de Jager Scorpio 45,71 ---
2 Anique van Klinken Delta Sport 46,90 ---



Meisjes Junior C1 - 600 meter

# Naam ResOBP
Enola Redering Atledo DNS 2,10



Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Willemijn Fuite Taxandria 5:28,17 5,25
2 Romy Dannenburg AV Atverni 5:50,77 ---



Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Eva Nijdam Scorpio 14,02 ---
2 Jule Roelings AV Attila 14,42 ---
3 Romy Dannenburg AV Atverni 14,50 ---
4 Anique van Klinken Delta Sport 14,65 ---
5 Marieke Verschure AV Attila 15,52 ---
6 Alida Pinas AV Attila 15,73 ---
7 Sarah Elfeky Taxandria 17,47 ---
8 Dieuwertje Mentink Taxandria 17,50 ---
9 Willemijn Fuite Taxandria 18,08 ---



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Alida Pinas AV Attila 7,68 7,38 7,96 7,96 ---
2 Enola Redering Atledo 6,05 6,77 X 6,77 ---



Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 33,78 31,56 33,98 33,98 ---
2 Alida Pinas AV Attila 17,29 19,33 13,46 19,33 ---
3 Marieke Verschure AV Attila 15,96 15,84 17,16 17,16 ---
4 Enola Redering Atledo 13,30 15,59 16,15 16,15 15,41
5 Emma Voets AV Attila 13,93 13,15 14,53 14,53 ---
6 Karlijn va...r Heijden Taxandria X 6,81 X 6,81 ---



Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eva Nijdam Scorpio 4,49 4,78
2 Jule Roelings AV Attila 4,18 ---
3 Dieuwertje Mentink Taxandria 3,80 ---
4 Enola Redering Atledo 3,71 3,90
5 Marieke Verschure AV Attila 3,59 ---
6 Willemijn Fuite Taxandria 3,20 ---



Meisjes Junior C2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Pien Korstanje AV Attila 20,20 19,82
2 Miranda van Dijk HRCL 20,57 20,63
3 Sophie van der Spoel HRCL 20,78 +0.0 m/s---
4 Daphne van...r Heijden AV Attila 21,35 ---
5 Tes Van Noort HRCL 21,38 +0.0 m/s---
6 Vivian Kip OSM `75 21,81 21,70
7 Maud Kemkes AV Attila 22,71 +0.0 m/s---
8 Eri van Berkum HRCL 22,77 +0.0 m/s---
Lotje Birker ACW `66 DNS ---
Tessa Smits AV Sprint DNS 20,99



Meisjes Junior C2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Daphne van...r Heijden AV Attila 46,26 ---
Vivian Kip OSM `75 DNS 49,81



Meisjes Junior C2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Annabelle Emmen AV Spiridon 1:46,44 ---



Meisjes Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jette Winkelman JSPR 5:17,00 5:26,73



Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Miranda van Dijk HRCL 13,13 13,10
2 Fleur van der Linden AV Sprint 13,24 13,58
3 Amy Hasselton THOR 13,41 13,43
4 Annabelle Emmen AV Spiridon 13,85 ---
5 Maud Kemkes AV Attila 15,43 ---
6 Eri van Berkum HRCL 16,10 ---
Lotje Birker ACW `66 DNS ---
Tessa Smits AV Sprint DNS 12,74



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 10,59 10,39 9,41 10,59 11,22
2 Tessa Smits AV Sprint 10,19 X 9,41 10,19 10,41
3 Sophie van der Spoel HRCL 8,67 8,54 8,24 8,67 ---
4 Fleur van der Linden AV Sprint 8,03 7,75 8,30 8,30 8,73
5 Daphne van...r Heijden AV Attila 7,38 X 7,78 7,78 ---



Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 25,57 30,11 32,19 32,19 34,65
2 Fleur van der Linden AV Sprint 24,65 30,04 26,49 30,04 ---
3 Tessa Smits AV Sprint X 19,44 27,33 27,33 25,80
4 Sanne Appels AV Attila 22,01 X X 22,01 ---
Amy Hasselton THOR X NM 32,16



Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint 2,90 3,05



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Amy Hasselton THOR 4,78 5,05
2 Annabelle Emmen AV Spiridon 4,68 4,78
3 Fleur van der Linden AV Sprint 4,67 5,06
4 Sophie van der Spoel HRCL 4,47 ---
5 Tes Van Noort HRCL 4,45 ---
6 Daphne van...r Heijden AV Attila 4,30 ---
7 Maud Kemkes AV Attila 4,13 ---
8 Sanne Appels AV Attila 4,04 ---
Pien Korstanje AV Attila NM 5,04
Tessa Smits AV Sprint DNS 4,62



Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 22,18 +0.0 m/s---
2 Noa Snijders Eindhoven 23,22 +0.0 m/s---
3 Anne de Jong Atledo 23,32 +0.0 m/s---
4 Fleur Boender Eindhoven 23,51 +0.0 m/s---
5 Moos van Gendt Eindhoven 23,86 +0.0 m/s---
6 Emma Sleddens DES 24,96 ---
7 Janna Bergink AV Attila 25,37 ---
8 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 28,13 +0.0 m/s---



Meisjes Junior D1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Boender Eindhoven 53,07 ---



Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Anne de Jong Atledo 1:55,00 ---
2 Noa Snijders Eindhoven 2:03,86 ---
3 Maartje R...senschoon DES 2:07,17 ---
4 Marit Griep Scorpio 2:08,71 2:20,15
5 Lani de Boer Scorpio 2:12,48 ---
6 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 2:28,05 ---
Fleur Boender Eindhoven DNS 2,04



Meisjes Junior D1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Emma Sleddens DES 6:27,36 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 11,52 11,16
2 Maartje R...senschoon DES 12,94 ---
3 Susan Korevaar AV Attila 13,72 ---
4 Barbara Karremans AV Attila 13,83 ---
5 Anne de Jong Atledo 13,97 ---
6 Janna Bergink AV Attila 14,45 ---
7 Femke Versmissen Eindhoven 15,06 ---
8 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 15,78 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven 9,80 ---
2 Hanna van Baast AV Attila 8,28 9,51
3 Maartje R...senschoon DES 7,78 ---
4 Anne de Jong Atledo 7,05 ---
5 Lisa Otto Eindhoven 6,78 ---
6 Susan Korevaar AV Attila 6,77 ---
7 Femke Versmissen Eindhoven 6,56 ---
8 Marjolijn Wolfs Taxandria 6,16 ---
9 Janna Bergink AV Attila 5,76 ---
10 Jill van Gurp AV Attila 5,43 ---
11 Janne van Holland AV Attila 5,32 ---
12 Marit Griep Scorpio 5,01 ---
13 Michelle Draad Taxandria 4,98 ---
14 Lani de Boer Scorpio 4,40 4,55



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 17,01 18,07 17,28 18,07 11,00
2 Lisa Otto Eindhoven 16,24 16,11 15,52 16,24 ---
3 Moos van Gendt Eindhoven 15,56 16,02 15,52 16,02 ---
4 Anne de Jong Atledo 12,72 13,95 12,44 13,95 ---
5 Susan Korevaar AV Attila 6,49 6,70 10,90 10,90 ---
6 Femke Versmissen Eindhoven 10,66 X X 10,66 ---
7 Janne van Holland AV Attila 7,21 X 9,21 9,21 ---
8 Janna Bergink AV Attila X 7,83 9,13 9,13 ---
9 Jill van Gurp AV Attila X X 8,47 8,47 ---
10 Lani de Boer Scorpio 7,05 6,19 8,28 8,28 ---
11 Michelle Draad Taxandria 7,80 6,71 5,99 7,80 ---
12 Marit Griep Scorpio 6,03 6,20 7,03 7,03 ---
13 Marjolijn Wolfs Taxandria 4,32 4,70 X 4,70 ---



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 2,75 X 4,09 4,09 4,47
2 Maartje R...senschoon DES 3,56 3,81 3,88 3,88 ---
3 Noa Snijders Eindhoven 3,79 3,75 2,70 3,79 ---
4 Moos van Gendt Eindhoven 3,63 3,33 3,74 3,74 ---
5 Emma Sleddens DES 3,59 3,48 3,68 3,68 ---
6 Barbara Karremans AV Attila 3,43 3,59 3,40 3,59 ---
6 Lani de Boer Scorpio 3,20 3,55 3,59 3,59 3,22
8 Marit Griep Scorpio 3,40 2,61 3,46 3,46 ---
9 Susan Korevaar AV Attila 3,31 3,06 X 3,31 ---
10 Anne de Jong Atledo 3,26 2,42 3,04 3,26 ---
11 Janna Bergink AV Attila 2,89 3,18 X 3,18 ---
12 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 X 2,89 2,60 2,89 ---
13 Jill van Gurp AV Attila 2,41 2,73 2,47 2,73 ---
14 Michelle Draad Taxandria 2,52 2,50 2,72 2,72 ---
15 Marjolijn Wolfs Taxandria 2,60 2,43 2,60 2,60 ---
16 Janne van Holland AV Attila 2,06 1,94 2,22 2,22 ---



Meisjes Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anouk van Dal DAK 21,30 +0.0 m/s---
2 Anne van Nierop DAK 22,05 ---
Fenne Severijns AV Attila DNS ---



Meisjes Junior D2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi van Opstal Eindhoven 49,62 48,33



Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:54,18 1:52,06
Fenne Severijns AV Attila DNS ---
Naomi van Opstal Eindhoven DNS 1:46,19



Meisjes Junior D2 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,98 10,41
2 Floor Alessie AV Attila 10,81 10,89
3 Anouk van Dal DAK 10,93 ---
4 Safira den Oudsten AV Spiridon 11,91 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 8,97 9,26
2 Anne ter Horst Atledo 8,87 ---
3 Imke Mentink Taxandria 7,16 ---
4 Annelou Sebregts Taxandria 6,06 ---
5 Marloes Smits Taxandria 5,76 ---



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 29,08 28,83 29,63 29,63 26,04
2 Safira den Oudsten AV Spiridon 22,44 20,01 25,12 25,12 23,57
3 Femke Kuppens Scorpio 18,91 19,63 20,68 20,68 ---
4 Imke Mentink Taxandria 9,96 10,76 9,41 10,76 ---
5 Marloes Smits Taxandria 8,30 8,83 9,89 9,89 ---
6 Annelou Sebregts Taxandria X 8,34 8,67 8,67 ---



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Anouk van Dal DAK 4,08 3,83 3,82 4,08 ---
2 Anne van Nierop DAK 3,85 3,32 4,07 4,07 4,03
Fenne Severijns AV Attila - - - DNS ---



Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
1 Lieneke Bakker AV Attila 18,61 2:54,40 3,55 2,06 7
2 Noortje Aerts AV Attila 24,68 4:22,23 3,78 1,48 5



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sander Hage AV Attila 17,16 +0.0 m/s---
2 Glenn van Hamond AV Attila 17,81 17,00
3 Luke Linders DAK 18,15 17,80



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 André Faesen AV Attila 36,46 38,79
2 Luke Linders DAK 38,57 40,49
3 Cédric Vos ACW `66 39,73 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Kilian van der Wolf TRR 4:12,41 2,06
2 Bjorn Koreman TRR 4:14,36 4,10
3 Jop van der Steen TRR 4:16,10 ---
4 Dennis de Freytas TRR 4:27,33 ---
5 Jordi van de Sanden TRR 4:29,27 4:10,09
6 Wouter Stokkermans Atledo 4:30,92 4:21,36
7 Rick Bogaard Typhoon 4:51,89 4,27
8 Joep Chatrou Eindhoven 5:06,96 ---
Lauran Beijens TRR DNS ---



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Cas van Eersel AV Sprint 10,03 11,38 X 10,85 11,38 ---
2 Sander Hage AV Attila 11,34 11,15 X X 11,34 12,67



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Koen van Veen AV Attila 54,68 52,05 54,91 55,05 55,05 63,55
2 Roy van de...ijfeijken Eindhoven 42,62 40,44 X X 42,62 ---
3 Joep Chatrou Eindhoven 35,52 X X X 35,52 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rens Huijben AV Attila 1,90 1,87
2 Steff van de Poel AV Sprint 1,75 1,79



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kevin van Zundert AV Sprint 4,20 4,40
2 Alain Bettonviel AV Attila 3,80 ---
3 Steff van de Poel AV Sprint 3,70 3,60
4 Cas van Eersel AV Sprint 3,40 ---
5 Martijn Kok AV Attila 3,20 3,60
André Faesen AV Attila NM 4,20



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Sander Hage AV Attila X X X 6,73 6,73 7,07
2 Glenn van Hamond AV Attila 6,43 X 6,52 X 6,52 6,50



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 20,03 20,17



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Bastmeijer AV Attila 40,80 41,00
2 Judi Becx AV Attila 54,02 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hester Lingsma Taxandria 5:21,35 5,10
2 Roos Staps TLVL 5:45,53 ---
3 Judi Becx AV Attila 5:53,14 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Lieke Oude Egberink AV Attila 16,85 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 11,23 10,79 11,05 11,16 11,23 10,73



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 35,66 34,00 33,20 37,98 37,98 42,91
2 Judi Becx AV Attila 23,22 24,19 24,15 24,54 24,54 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Elanor van...iltenburg AV Attila DNS 1,60



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Eva Bastmeijer AV Attila X 4,91 X 5,13 5,13 5,95