• 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 60mH
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D1

    # Naam Res OBP
    1 Hanna van Baast AV Attila 22,18 +0.0 m/s---
    2 Noa Snijders Eindhoven 23,22 +0.0 m/s---
    3 Anne de Jong Atledo 23,32 +0.0 m/s---
    4 Fleur Boender Eindhoven 23,51 +0.0 m/s---
    5 Moos van Gendt Eindhoven 23,86 +0.0 m/s---
    6 Emma Sleddens DES 24,96 ---
    7 Janna Bergink AV Attila 25,37 ---
    8 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 28,13 +0.0 m/s---

    Uitslagen 300 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Boender Eindhoven 53,07 ---

    Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Anne de Jong Atledo 1:55,00 ---
    2 Noa Snijders Eindhoven 2:03,86 ---
    3 Maartje R...senschoon DES 2:07,17 ---
    4 Marit Griep Scorpio 2:08,71 2:20,15
    5 Lani de Boer Scorpio 2:12,48 ---
    6 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 2:28,05 ---
    Fleur Boender Eindhoven DNS 2,04

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Emma Sleddens DES 6:27,36 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D1

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Hanna van Baast AV Attila 17,01 18,07 17,28 18,07 11,00
    2 Lisa Otto Eindhoven 16,24 16,11 15,52 16,24 ---
    3 Moos van Gendt Eindhoven 15,56 16,02 15,52 16,02 ---
    4 Anne de Jong Atledo 12,72 13,95 12,44 13,95 ---
    5 Susan Korevaar AV Attila 6,49 6,70 10,90 10,90 ---
    6 Femke Versmissen Eindhoven 10,66 X X 10,66 ---
    7 Janne van Holland AV Attila 7,21 X 9,21 9,21 ---
    8 Janna Bergink AV Attila X 7,83 9,13 9,13 ---
    9 Jill van Gurp AV Attila X X 8,47 8,47 ---
    10 Lani de Boer Scorpio 7,05 6,19 8,28 8,28 ---
    11 Michelle Draad Taxandria 7,80 6,71 5,99 7,80 ---
    12 Marit Griep Scorpio 6,03 6,20 7,03 7,03 ---
    13 Marjolijn Wolfs Taxandria 4,32 4,70 X 4,70 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Hanna van Baast AV Attila 2,75 X 4,09 4,09 4,47
    2 Maartje R...senschoon DES 3,56 3,81 3,88 3,88 ---
    3 Noa Snijders Eindhoven 3,79 3,75 2,70 3,79 ---
    4 Moos van Gendt Eindhoven 3,63 3,33 3,74 3,74 ---
    5 Emma Sleddens DES 3,59 3,48 3,68 3,68 ---
    6 Barbara Karremans AV Attila 3,43 3,59 3,40 3,59 ---
    6 Lani de Boer Scorpio 3,20 3,55 3,59 3,59 3,22
    8 Marit Griep Scorpio 3,40 2,61 3,46 3,46 ---
    9 Susan Korevaar AV Attila 3,31 3,06 X 3,31 ---
    10 Anne de Jong Atledo 3,26 2,42 3,04 3,26 ---
    11 Janna Bergink AV Attila 2,89 3,18 X 3,18 ---
    12 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 X 2,89 2,60 2,89 ---
    13 Jill van Gurp AV Attila 2,41 2,73 2,47 2,73 ---
    14 Michelle Draad Taxandria 2,52 2,50 2,72 2,72 ---
    15 Marjolijn Wolfs Taxandria 2,60 2,43 2,60 2,60 ---
    16 Janne van Holland AV Attila 2,06 1,94 2,22 2,22 ---