• 150m
  • 300m
  • 1500m
  • 100mH
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 150 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Anne Hoeke AV Attila 21,06 +0.0 m/s---
    2 Jolien Stuijk AV Attila 21,20 +0.0 m/s---
    3 Lisa van Boekel Taxandria 21,76 22,00
    4 Lotte Bosma Taxandria 21,86 20,85
    5 Eva KIpping AV Spiridon 22,99 ---
    6 Lonneke Westermann AV Attila 23,01 22,81
    Ziggy Birker ACW `66 DNS ---

    Uitslagen 300 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Bente Smagge AV Attila 46,68 47,69
    2 Joke Benne Reusel `69 48,03 ---
    3 Lisa van Boekel Taxandria 48,35 47,00

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Lisa van Boekel Taxandria 5:37,33 5,20
    2 Hanna Kloek AV Sprint 5:50,54 ---
    3 Lotte de Graauw AV Attila 6:11,45 5:46,58

    Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Bente Smagge AV Attila 17,62 17,28
    2 Joke Benne Reusel `69 18,40 ---
    3 Anne Hoeke AV Attila 18,55 ---
    4 Lonneke Westermann AV Attila 19,77 ---
    5 Eva KIpping AV Spiridon 20,12 ---
    Ziggy Birker ACW `66 DNS ---
    Jolien Stuijk AV Attila DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    Emma van Arendonk THOR DNS 13,07

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Emma van Arendonk THOR 45,01 46,73 43,55 44,88 46,73 51,86
    2 Susan Bekkers AV Attila 30,00 35,28 39,46 X 39,46 42,09
    3 Natasja van Beurden AV Attila 28,11 26,42 26,73 24,32 28,11 ---
    4 Joke Benne Reusel `69 20,82 21,50 21,39 23,18 23,18 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Anne Hoeke AV Attila 1,50 1,56
    2 Jolien Stuijk AV Attila 1,45 1,60
    Lonneke Westermann AV Attila DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Charlotte Demoulin AV Sprint 2,00 2,40

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Susan Bekkers AV Attila 4,58 4,74 4,92 4,60 4,92 4,78
    2 Anne Hoeke AV Attila 4,23 4,22 4,29 4,45 4,45 4,89
    3 Jolien Stuijk AV Attila 4,18 4,20 4,27 4,33 4,33 4,40
    4 Eva KIpping AV Spiridon 4,09 X X 4,17 4,17 ---
    5 Lonneke Westermann AV Attila X 3,83 4,03 4,03 4,03 ---