• 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 80mH
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen 150 meter Jongens Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Daniljo Vriendwijk Ciko `66 19,26 +0.0 m/s---
    2 Joeri Konincks DAK 20,00 +0.0 m/s---
    3 Sam Steffens Ciko `66 20,36 20,88
    Daan Roosenschoon DES DNS 20,10
    Max Munsters Eindhoven DNS ---

    Uitslagen 300 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Joeri Konincks DAK 45,60 ---
    2 Jaïr Lubbers AV Attila 50,75 ---
    Olivier Pessers AV Attila DNS ---
    Sam Steffens Ciko `66 DNS 45,27

    Uitslagen 600 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Casper Haagh Scorpio 1:45,49 ---
    2 Tijn van Aalst AV Attila 2:02,61 ---
    3 Duc Hendriksen AV Attila 2:20,06 ---
    4 Raoul van Heel Taxandria 2:34,30 ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Guus Winkelman JSPR 4:49,40 5:01,80
    2 Thijs van Dijke AV Spiridon 5:54,79 ---
    Duc Hendriksen AV Attila DNS ---
    Daan Roosenschoon DES DNS 4,48

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D2

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Chuck Pols Scorpio 8,99 9,98 9,41 9,98 ---
    2 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,03 9,33 9,58 9,58 ---
    3 Casper Haagh Scorpio 7,93 9,05 X 9,05 ---
    4 Finn de Graaf AV Attila 8,83 X 8,83 8,83 ---
    5 Kevin van Loon DAK 7,69 X X 7,69 ---
    6 Finn Hultermans AV Attila 6,87 X 6,04 6,87 6,50
    7 David van de Vorst AV Attila 5,33 3,66 3,33 5,33 ---
    8 Zierick va...Haeringen Taxandria X 4,93 4,19 4,93 ---
    9 Duc Hendriksen AV Attila X X 4,85 4,85 ---
    Daan Roosenschoon DES - - - DNS 10,32
    Jip van den Elsen Taxandria - - - DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D2

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Chuck Pols Scorpio X 31,94 33,74 33,74 ---
    2 Thijs van Dijke AV Spiridon 31,52 29,73 24,62 31,52 ---
    3 Kevin van Loon DAK 29,07 X 25,35 29,07 ---
    4 Casper Haagh Scorpio X 26,95 27,40 27,40 ---
    5 Finn de Graaf AV Attila 17,71 20,47 19,18 20,47 ---
    6 Finn Hultermans AV Attila 18,60 19,09 X 19,09 18,50
    7 Duc Hendriksen AV Attila X 19,05 17,47 19,05 ---
    8 Tijn van Aalst AV Attila 18,07 16,40 18,96 18,96 ---
    9 Jaïr Lubbers AV Attila 15,14 17,06 14,30 17,06 ---
    10 Christian Maas Taxandria 12,76 10,32 16,93 16,93 ---
    11 David van de Vorst AV Attila 11,58 10,69 X 11,58 ---
    12 Zierick va...Haeringen Taxandria X 7,50 X 7,50 ---
    Daan Roosenschoon DES - - - DNS 28,50