• 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 100mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 150 meter Jongens Junior C1

    # Naam Res OBP
    1 Niels Bosma Taxandria 21,00 +0.0 m/s---
    2 Samuel de Hoog AV Attila 21,62 +0.0 m/s---
    3 Midas Keijzer DES 22,77 +0.0 m/s---
    4 Daan Verhoeven AV Attila 23,57 +0.0 m/s---

    Uitslagen 300 meter Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Ivy Diks AV Attila 51,80 ---
    2 Midas Keijzer DES 53,04 ---

    Uitslagen 600 meter Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Tom van Loon ACW `66 1:52,27 ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Tom van Schijndel AVGM 5:15,51 ---
    Jack Abernethy Eindhoven DNS ---
    Niels Bosma Taxandria DNS ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C1

    # Naam Res OBP
    1 Daan Verhoeven AV Attila 23,04 ---
    2 Midas Keijzer DES 23,09 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C1

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Samuel de Hoog AV Attila 8,98 9,17 8,25 9,17 9,19
    2 Tom van Schijndel AVGM 9,00 9,02 9,10 9,10 ---
    3 Midas Keijzer DES 7,23 7,75 7,57 7,75 ---
    4 Bert de Liefde Eindhoven 6,23 5,94 5,39 6,23 ---
    Jack Abernethy Eindhoven - - - DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C1

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Tom van Schijndel AVGM X 29,90 34,92 34,92 ---
    2 Tom van Loon ACW `66 28,29 27,32 28,13 28,29 ---
    3 Bert de Liefde Eindhoven X X 15,57 15,57 ---
    Tijn Blom AV Sprint X X X NM ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Samuel de Hoog AV Attila 2,50 ---
    2 Tijn Blom AV Sprint 2,30 ---
    3 Ivy Diks AV Attila 1,80 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

    # Naam Res OBP
    1 Tom van Loon ACW `66 4,59 ---
    2 Jochem van Boekel Typhoon 4,48 4,45
    3 Tijn Blom AV Sprint 4,20 ---
    4 Ivo de Wit Spado 4,05 3,98
    5 Niels Bosma Taxandria 3,94 ---
    6 Daan Verhoeven AV Attila 3,34 ---
    7 Midas Keijzer DES 3,29 ---
    Jack Abernethy Eindhoven DNS ---