Uitslagen NK indoor masters en NK Meerkamp

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,97 ---
2 Nout Wardenburg AV34 7,08 ---
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 7,45 ---
4 Niels Mijnsbergen AAV `36 7,47 ---
5 Geert Elferink DAK 7,53 ---
6 Wouter Nieuwhof Ciko `66 7,55 ---
7 Richard Middelkoop ARV Ilion 7,56 ---
7 Jan Janssen PH 7,56 ---
9 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 7,62 ---
10 Wim Vonk Triathlon 7,64 ---
11 Jesper Peterse AV Trias 7,71 ---



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nout Wardenburg AV34 2:35,92 ---
2 Rik Taam AV Zaanland 2:40,36 ---
3 Niels Mijnsbergen AAV `36 2:44,31 ---
4 Martijn Hoogewerf KAV Holland 2:49,75 ---
5 Jan Janssen PH 2:54,79 ---
6 Jesper Peterse AV Trias 2:56,44 ---
7 Richard Middelkoop ARV Ilion 3:00,39 ---
8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 3:03,25 ---
9 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 3:03,91 ---
10 Wim Vonk Triathlon 3:06,96 ---
11 Geert Elferink DAK 3:10,92 ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 7,99 ---
2 Nout Wardenburg AV34 8,17 ---
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 8,41 ---
4 Niels Mijnsbergen AAV `36 8,76 ---
5 Jan Janssen PH 8,77 ---
6 Jesper Peterse AV Trias 8,85 ---
7 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 8,99 ---
8 Richard Middelkoop ARV Ilion 9,17 ---
9 Wouter Nieuwhof Ciko `66 9,42 ---
10 Geert Elferink DAK 9,69 ---
11 Wim Vonk Triathlon 11,24 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 15,42 ---
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 13,22 ---
3 Jan Janssen PH 12,99 ---
4 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 12,97 ---
5 Wouter Nieuwhof Ciko `66 12,84 ---
6 Nout Wardenburg AV34 11,65 ---
7 Niels Mijnsbergen AAV `36 11,46 ---
8 Richard Middelkoop ARV Ilion 10,64 ---
9 Wim Vonk Triathlon 10,22 ---
10 Jesper Peterse AV Trias 10,18 ---
11 Geert Elferink DAK 8,86 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Mijnsbergen AAV `36 1,96 ---
1 Rik Taam AV Zaanland 1,96 ---
3 Jan Janssen PH 1,93 ---
4 Nout Wardenburg AV34 1,84 ---
5 Martijn Hoogewerf KAV Holland 1,81 ---
6 Richard Middelkoop ARV Ilion 1,78 ---
6 Wouter Nieuwhof Ciko `66 1,78 ---
8 Geert Elferink DAK 1,75 ---
9 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 1,72 ---
9 Wim Vonk Triathlon 1,72 ---
11 Jesper Peterse AV Trias 1,69 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 4,46 ---
2 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 4,36 ---
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 4,06 ---
4 Jan Janssen PH 3,96 ---
5 Niels Mijnsbergen AAV `36 3,86 ---
5 Richard Middelkoop ARV Ilion 3,86 ---
5 Nout Wardenburg AV34 3,86 ---
8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 3,46 ---
9 Wim Vonk Triathlon 3,26 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,90 ---
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 6,85 ---
3 Jan Janssen PH 6,67 ---
4 Niels Mijnsbergen AAV `36 6,39 ---
5 Nout Wardenburg AV34 6,31 ---
6 Wouter Nieuwhof Ciko `66 6,03 ---
7 Jesper Peterse AV Trias 5,97 ---
8 Richard Middelkoop ARV Ilion 5,95 ---
8 Geert Elferink DAK 5,95 ---
10 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 5,86 ---
11 Wim Vonk Triathlon 5,56 ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 7,12 ---
2 Rafael Raap PAC 7,38 ---
3 Sil Negenman KAV Holland 7,48 ---
4 Joppe Stokvis Triathlon 7,49 ---
5 Lauri Hulleman AV34 7,54 ---
6 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,59 ---
7 Rick van de Noort AAV `36 7,62 ---
8 Lars Woudenberg AV34 7,63 ---
9 Léon Mak De Gemzen 7,64 ---
10 Lucas van Klaveren ARV Ilion 7,66 ---
11 Jurgen van der Zwet De Spartaan 7,67 ---
12 Jos Hoogewerf KAV Holland 7,69 ---
13 Gerwin de Haan Heerenveen 7,75 ---
14 Jelle de Jong AV Lycurgus 7,79 ---
14 Anton Ediagbonya Ciko `66 7,79 ---
16 Bjorn Sloot AL73 7,81 ---
17 Jorrit Hildebrand SPLS 7,88 ---
18 Benjamin Coolen Haag 7,92 ---
19 Hans Harting AV `47 7,98 ---
20 Siem ter Braake GACH 8,08 ---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lauri Hulleman AV34 2:41,39 ---
2 Jurgen van der Zwet De Spartaan 2:48,29 ---
3 Hans Harting AV `47 2:48,56 ---
4 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 2:48,96 ---
5 Jorrit Hildebrand SPLS 2:54,53 ---
6 Bryan Pronk PAC 2:55,22 ---
7 Jos Hoogewerf KAV Holland 2:57,48 ---
8 Rafael Raap PAC 2:58,89 ---
9 Joppe Stokvis Triathlon 2:59,29 ---
10 Sil Negenman KAV Holland 2:59,66 ---
11 Léon Mak De Gemzen 3:01,01 ---
12 Jelle de Jong AV Lycurgus 3:01,53 ---
13 Lucas van Klaveren ARV Ilion 3:02,42 ---
14 Siem ter Braake GACH 3:03,02 ---
15 Lars Woudenberg AV34 3:03,14 ---
16 Gerwin de Haan Heerenveen 3:07,56 ---
17 Rick van de Noort AAV `36 3:12,85 ---
18 Bjorn Sloot AL73 3:19,24 ---
Benjamin Coolen Haag DNS ---
Anton Ediagbonya Ciko `66 DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rafael Raap PAC 8,20 ---
2 Bryan Pronk PAC 8,41 ---
3 Sil Negenman KAV Holland 8,47 ---
4 Lauri Hulleman AV34 8,50 ---
5 Joppe Stokvis Triathlon 8,51 ---
6 Jurgen van der Zwet De Spartaan 8,68 ---
7 Léon Mak De Gemzen 8,69 ---
8 Jelle de Jong AV Lycurgus 8,71 ---
9 Siem ter Braake GACH 8,78 ---
10 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,82 ---
11 Lars Woudenberg AV34 8,90 ---
12 Bjorn Sloot AL73 8,98 ---
13 Hans Harting AV `47 9,09 ---
14 Rick van de Noort AAV `36 9,13 ---
15 Gerwin de Haan Heerenveen 9,16 ---
16 Jorrit Hildebrand SPLS 9,43 ---
17 Anton Ediagbonya Ciko `66 9,56 ---
18 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 9,76 ---
19 Benjamin Coolen Haag 11,77 ---
Jos Hoogewerf KAV Holland DNF ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 15,22 ---
2 Jelle de Jong AV Lycurgus 13,87 ---
3 Rafael Raap PAC 13,53 ---
4 Lauri Hulleman AV34 13,14 ---
5 Lucas van Klaveren ARV Ilion 12,68 ---
6 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 12,66 ---
6 Lars Woudenberg AV34 12,66 ---
8 Léon Mak De Gemzen 12,65 ---
9 Gerwin de Haan Heerenveen 12,32 ---
10 Benjamin Coolen Haag 11,42 ---
11 Jurgen van der Zwet De Spartaan 11,36 ---
12 Joppe Stokvis Triathlon 11,14 ---
13 Sil Negenman KAV Holland 11,09 ---
14 Anton Ediagbonya Ciko `66 10,87 ---
15 Jorrit Hildebrand SPLS 10,32 ---
16 Jos Hoogewerf KAV Holland 10,13 ---
17 Hans Harting AV `47 10,09 ---
18 Siem ter Braake GACH 9,69 ---
19 Rick van de Noort AAV `36 9,40 ---
20 Bjorn Sloot AL73 9,29 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rafael Raap PAC 2,00 ---
2 Lauri Hulleman AV34 1,88 ---
3 Joppe Stokvis Triathlon 1,82 ---
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion 1,82 ---
3 Léon Mak De Gemzen 1,82 ---
6 Jelle de Jong AV Lycurgus 1,79 ---
6 Siem ter Braake GACH 1,79 ---
6 Bryan Pronk PAC 1,79 ---
9 Gerwin de Haan Heerenveen 1,76 ---
9 Jurgen van der Zwet De Spartaan 1,76 ---
9 Lars Woudenberg AV34 1,76 ---
9 Anton Ediagbonya Ciko `66 1,76 ---
13 Jorrit Hildebrand SPLS 1,73 ---
14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 1,70 ---
14 Sil Negenman KAV Holland 1,70 ---
14 Rick van de Noort AAV `36 1,70 ---
14 Bjorn Sloot AL73 1,70 ---
18 Hans Harting AV `47 1,67 ---
19 Jos Hoogewerf KAV Holland 1,64 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Léon Mak De Gemzen 4,10 ---
2 Siem ter Braake GACH 4,00 ---
3 Rafael Raap PAC 3,90 ---
4 Lauri Hulleman AV34 3,80 ---
5 Jelle de Jong AV Lycurgus 3,70 ---
5 Bryan Pronk PAC 3,70 ---
7 Lucas van Klaveren ARV Ilion 3,60 ---
8 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 3,50 ---
8 Jos Hoogewerf KAV Holland 3,50 ---
8 Joppe Stokvis Triathlon 3,50 ---
11 Hans Harting AV `47 3,40 ---
11 Bjorn Sloot AL73 3,40 ---
11 Anton Ediagbonya Ciko `66 3,40 ---
14 Gerwin de Haan Heerenveen 3,30 ---
15 Benjamin Coolen Haag 3,10 ---
15 Lars Woudenberg AV34 3,10 ---
17 Rick van de Noort AAV `36 2,80 ---
17 Jurgen van der Zwet De Spartaan 2,80 ---
19 Sil Negenman KAV Holland 2,50 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Rafael Raap PAC 6,83 ---
2 Lauri Hulleman AV34 6,50 ---
3 Lars Woudenberg AV34 6,44 ---
4 Bryan Pronk PAC 6,28 ---
5 Jelle de Jong AV Lycurgus 6,18 ---
6 Joppe Stokvis Triathlon 6,17 ---
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 6,04 ---
7 Lucas van Klaveren ARV Ilion 6,04 ---
9 Jurgen van der Zwet De Spartaan 5,89 ---
10 Anton Ediagbonya Ciko `66 5,88 ---
11 Sil Negenman KAV Holland 5,82 ---
12 Gerwin de Haan Heerenveen 5,79 ---
13 Jorrit Hildebrand SPLS 5,77 ---
14 Siem ter Braake GACH 5,73 ---
15 Bjorn Sloot AL73 5,70 ---
16 Jos Hoogewerf KAV Holland 5,68 ---
16 Léon Mak De Gemzen 5,68 ---
18 Rick van de Noort AAV `36 5,67 ---
19 Hans Harting AV `47 5,47 ---
20 Benjamin Coolen Haag 5,43 ---



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cees-Jan Berman M45 - AV `56 7,68 --- 0
2 Maarten Smitskamp M50 - Startbaan 7,82 --- 0
3 Wan Bakx M50 - AC TION 7,86 --- 0
4 Martien de Haas M50 - AV34 7,88 --- 0
5 Andre van Wort M45 - NEAV 7,98 --- 0
6 Gerard Faaij M45 - Avantri 8,00 --- 0
7 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 8,04 --- 0
8 Luc de Krosse M45 - Ciko `66 8,16 --- 0
9 Marcus Treep M50 - HLLM 8,27 --- 0
10 Patrick Ikink M45 - AVA `70 8,28 --- 0
11 Roland Boon M45 - Flevo Delta 8,39 --- 0
12 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 8,41 --- 0
13 Rens van der Elst M45 - Parthenon 8,45 --- 0
14 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 8,48 --- 0
15 Ron van der Veer M50 - AAV `36 8,51 --- 0
16 Matthijs ...ijlhouwer M45 - KAV Holland 8,55 --- 0
17 Ronald Rasenberg M50 - SCSP 8,62 --- 0
18 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 8,72 --- 0
19 Marco Durand M50 - Climax 9,09 --- 0
Kik van Swol M45 - AV Hylas DNS --- 0
Eric van Buuren M45 - Voorne DNS --- 0



Masters Mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Tunde Leidsman M40 - Maastricht 7,28 ---
2 Quinten Stern M35 - AC TION 7,41 ---
3 Matthijs ...ijlhouwer M45 - KAV Holland 7,52 ---
4 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 7,60 ---
4 Jeremy Robbemond M40 - AV Athlos 7,60 ---
6 Richard Achterberg M35 - VAV 7,61 ---
6 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 7,61 ---
8 Ewout Pieters M35 - Haag 7,63 ---
8 Elliott Oti M40 - PH 7,63 ---
10 Cees-Jan Berman M45 - AV `56 7,70 ---
11 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 7,73 ---
12 Maarten Smitskamp M50 - Startbaan 7,75 ---
13 Gerard Faaij M45 - Avantri 7,86 ---
14 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 7,87 ---
14 Martien de Haas M50 - AV34 7,87 ---
16 Andre van Wort M45 - NEAV 7,89 ---
17 Wan Bakx M50 - AC TION 7,94 ---
18 Ruud Wieles M60 - Typhoon 8,06 ---
19 Arie Heiden M40 - CAV Energie 8,08 ---
20 Vincent Roke M35 - AV Statina 8,11 ---
21 Luc de Krosse M45 - Ciko `66 8,14 ---
22 Patrick Ikink M45 - AVA `70 8,19 ---
22 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 8,19 ---
24 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 8,20 ---
25 Ivar van den Bos M40 - DNMC 8,21 ---
26 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 8,23 ---
27 Ko Florusse M65 - Parthenon 8,29 ---
28 Ricardo Hill M60 - Parthenon 8,30 ---
29 Justus van Nierop M55 - DAK 8,36 ---
30 Bram Koppenaal M55 - NEAV 8,42 ---
31 Marcus Treep M50 - HLLM 8,45 ---
32 Chishala Wijmans M40 - GACH 8,46 ---
33 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 8,48 ---
34 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 8,49 ---
34 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 8,49 ---
34 Jan Ties M65 - Groningen 8,49 ---
37 Marcel Scholten M55 - Altis 8,63 ---
38 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 8,68 ---
39 Ron van der Veer M50 - AAV `36 8,69 ---
40 Roelf Akkerman M70 - DEM 9,36 ---
41 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 9,75 ---
42 Frans van Boven M70 - THOR 10,24 ---
Freek Nijbacker M35 - HLLM DQ ---
Roland Boon M45 - Flevo Delta DQ ---
Rens van der Elst M45 - Parthenon DNS ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Ezra Hendriks M35 - Ciko `66 23,61 ---
2 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 23,76 ---
3 Robert Moen M50 - DEM 24,17 ---
4 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 24,63 ---
5 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 24,66 ---
6 Joeri Voltman M40 - AV Argo 24,69 ---
7 Quinten Stern M35 - AC TION 24,70 ---
8 Elliott Oti M40 - PH 24,86 ---
9 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 24,93 ---
10 Henk van Dijk M45 - AV Hera 24,96 ---
11 Justin Francois M35 - Groene Ster 24,97 ---
12 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 24,98 ---
13 Richard Achterberg M35 - VAV 25,24 ---
14 Martien de Haas M50 - AV34 25,81 ---
15 Andre van Wort M45 - NEAV 25,86 ---
16 Dolf Smid M50 - AAV `36 26,15 ---
17 Bert van Lith M50 - PH 26,23 ---
18 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 26,25 ---
19 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 26,29 ---
20 Hans Vlak M45 - AAV `36 26,40 ---
21 Rene Tijl M40 - Voorne 26,42 ---
22 Patrick Ikink M45 - AVA `70 26,43 ---
23 Erik Langeveld M45 - DEM 26,53 ---
24 Ivar van den Bos M40 - DNMC 26,65 ---
25 Dennis Molenkamp M35 - Voorne 26,81 ---
26 Frank Stam M50 - Castricum 27,15 ---
27 Chishala Wijmans M40 - GACH 27,22 ---
28 Edwin Rinsma M45 - AV Impala 27,36 ---
29 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 27,86 ---
30 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 27,87 ---
31 John Romkes M50 - AV Gouda 28,09 ---
32 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 28,17 ---
33 Ron van der Veer M50 - AAV `36 28,36 ---
34 Berthram Mak M50 - De Gemzen 28,75 ---
Owen Thomas M40 - Voorne DQ ---
Toine van Beckhoven M45 - AV Attila DNF ---
Eduard Talstra M45 - AV Impala DNF ---



Masters Mannen - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 23,21 ---
2 Ezra Hendriks M35 - Ciko `66 23,49 ---
3 Robert Moen M50 - DEM 23,82 ---
4 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 24,41 ---
5 Joeri Voltman M40 - AV Argo 24,42 ---
6 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 24,45 ---
7 Henk van Dijk M45 - AV Hera 24,57 ---
8 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 24,77 ---
9 Justin Francois M35 - Groene Ster 24,90 ---
10 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 25,29 ---
11 Martien de Haas M50 - AV34 25,65 ---
12 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 25,66 ---
13 Andre van Wort M45 - NEAV 25,68 ---
14 Dolf Smid M50 - AAV `36 26,20 ---
15 Hans Vlak M45 - AAV `36 26,23 ---
16 Bert van Lith M50 - PH 26,29 ---
17 Rene Tijl M40 - Voorne 26,30 ---
18 Patrick Ikink M45 - AVA `70 26,57 ---
19 Ivar van den Bos M40 - DNMC 26,70 ---
20 Erik Langeveld M45 - DEM 26,76 ---
21 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 26,83 ---
22 Wim Threels M60 - GACH 27,03 ---
23 Justus van Nierop M55 - DAK 27,45 ---
24 Frans Marcelissen M60 - Helden 27,55 ---
25 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 27,61 ---
26 Edwin Rinsma M45 - AV Impala 27,77 ---
27 Jan Ties M65 - Groningen 29,02 ---
28 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 29,86 ---
29 Hans Bakker M55 - Olympus `70 30,96 ---
30 Roelf Akkerman M70 - DEM 31,22 ---
Quinten Stern M35 - AC TION DQ ---
Elliott Oti M40 - PH DQ ---
Bram Koppenaal M55 - NEAV DQ ---



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Löschner M35 - GACH 52,62 ---
2 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 54,75 ---
3 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 55,50 ---
4 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus 56,14 ---
5 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 56,33 ---
6 Henk van Dijk M45 - AV Hera 56,51 ---
7 Eduard Talstra M45 - AV Impala 56,89 ---
8 Wing Tong M35 - PAC 56,93 ---
9 Robert Moen M50 - DEM 57,17 ---
10 Klaas de Vries M45 - AV Impala 57,27 ---
11 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 57,53 ---
12 Rene Tijl M40 - Voorne 57,61 ---
12 Robin van de Mast M45 - Altis 57,61 ---
14 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 57,64 ---
15 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 57,77 ---
16 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 58,16 ---
17 Hans Vlak M45 - AAV `36 58,23 ---
18 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 58,25 ---
18 Fulvio Scarano M45 - AV `40 58,25 ---
20 Vincent Roke M35 - AV Statina 58,27 ---
21 Harry van den Band M40 - Voorne 58,73 ---
22 Dolf Smid M50 - AAV `36 58,89 ---
23 Ivar van den Bos M40 - DNMC 58,91 ---
24 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 59,02 ---
25 Erik Langeveld M45 - DEM 59,48 ---
26 Rens van der Elst M45 - Parthenon 59,67 ---
27 Frank Stam M50 - Castricum 1:00,44 ---
28 John Romkes M50 - AV Gouda 1:01,04 ---
29 Owen Thomas M40 - Voorne 1:01,39 ---
30 Bert van Lith M50 - PH 1:01,62 ---
31 Eric de Jonge M50 - AV Phoenix 1:02,38 ---
32 Berthram Mak M50 - De Gemzen 1:02,65 ---
33 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 1:03,08 ---
34 Marco Durand M50 - Climax 1:08,13 ---
Rodney O'Driscoll M35 - Voorne DQ ---
Eric van Buuren M45 - Voorne DNS ---
Jos Warmerdam M50 - U-Track DNS ---



Masters Mannen - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 51,94 ---
2 Michiel Löschner M35 - GACH 52,12 ---
3 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 52,32 ---
4 Robert Moen M50 - DEM 53,45 ---
5 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus 53,59 ---
6 Henk van Dijk M45 - AV Hera 53,96 ---
7 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 54,11 ---
8 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 54,30 ---
9 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 54,80 ---
10 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 56,24 ---
11 Dolf Smid M50 - AAV `36 56,55 ---
12 Rene Tijl M40 - Voorne 57,01 ---
13 Eduard Talstra M45 - AV Impala 57,58 ---
14 Bert van Lith M50 - PH 58,20 ---
15 Harry van den Band M40 - Voorne 58,30 ---
16 Klaas de Vries M45 - AV Impala 58,68 ---
17 Ivar van den Bos M40 - DNMC 59,45 ---
18 Wing Tong M35 - PAC 59,46 ---
19 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 59,69 ---
20 Wim Threels M60 - GACH 1:00,48 ---
21 Frank Stam M50 - Castricum 1:00,70 ---
22 John Romkes M50 - AV Gouda 1:00,76 ---
23 Marcel Scholten M55 - Altis 1:00,91 ---
24 Stan Spangenberg M55 - Phanos 1:01,40 ---
25 Kitslaar M55 - PH 1:02,05 ---
26 Frans Marcelissen M60 - Helden 1:02,50 ---
27 Cees Meijer M60 - SAV 1:05,20 ---
28 Paul Boer M65 - AC TION 1:05,85 ---
Jan Pannekoek M40 - AV Statina DQ ---
Fulvio Scarano M45 - AV `40 DQ ---
Vincent Roke M35 - AV Statina DNS ---



Masters Mannen - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 1:58,63 ---
2 Michiel Löschner M35 - GACH 1:59,57 ---
3 Peter Poppe M45 - Rotterdam 2:04,78 ---
4 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 2:05,61 ---
5 Sven Hagen M40 - AV Lycurgus 2:06,86 ---
6 Edwin van Laar M40 - ACO 2:07,47 ---
7 Ronald Weevers M45 - PH 2:07,58 ---
8 Tycho Schol M40 - Pallas `67 2:08,13 ---
9 Marc van Gils M45 - Eindhoven 2:08,31 ---
10 Frank Wiegman M50 - Leiden 2:10,98 ---
11 Robin van de Mast M45 - Altis 2:12,98 ---
12 Jeroen Vels M45 - AV NOP 2:14,04 ---
13 Robert Hofman M40 - Avantri 2:14,79 ---
14 Falco Rademaker M50 - Eindhoven 2:17,18 ---
15 André Oost M40 - ARV Ilion 2:19,95 ---
16 John Romkes M50 - AV Gouda 2:20,85 ---
17 Wing Tong M35 - PAC 2:22,43 ---
18 Emiel Rombouts M45 - MPM 2:23,26 ---
19 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 2:23,64 ---
20 Renzo Mariani M50 - Eindhoven 2:24,37 ---
21 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 2:25,43 ---
22 Heero Spaan M50 - avVN 2:25,50 ---
Chris de Smit M35 - RK HAV DQ ---
Fred Sluijs M50 - ACO DNF ---



Masters Mannen - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 4:16,48 ---
2 Bas Mekking M35 - De Gemzen 4:18,85 ---
3 Sven Hagen M40 - AV Lycurgus 4:18,89 ---
4 Patrick Kwist M45 - Rotterdam 4:22,10 ---
5 Boudewijn Emo M35 - AV Atverni 4:27,61 ---
6 Rink Hallmann M35 - AL73 4:28,63 ---
7 Frank Wiegman M50 - Leiden 4:28,85 ---
8 Marc van Gils M45 - Eindhoven 4:30,46 ---
9 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 4:32,58 ---
10 Jan-Pieter Mondria M50 - De Gemzen 4:34,08 ---
11 Alex Stienstra M55 - LAAC Twente 4:36,11 ---
12 Henri Havinga M50 - AV `40 4:39,95 ---
13 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 4:41,15 ---
14 Willem de Ruijter M55 - Altis 4:42,58 ---
15 Dolf van de Voort M40 - PAC 4:46,43 ---
16 André Oost M40 - ARV Ilion 4:47,57 ---
17 Rene Tijl M40 - Voorne 4:51,00 ---
18 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 4:51,29 ---
19 Hans Smeets M65 - ATOP 4:57,29 ---
20 Chris Henet M55 - Running2000 4:59,01 ---
21 Jan Hollak M55 - AV Veluwe 5:14,32 ---
22 Cees Meijer M60 - SAV 5:17,26 ---
23 Marten Bolt M50 - BB lopers 5:20,16 ---
24 Cees Kraaijeveld M60 - AV34 5:24,63 ---
25 Frans Hoekstra M60 - Groningen 5:26,85 ---
26 Martien va...der Hoorn M60 - De Spartaan 5:34,21 ---
27 Martien van de Ven M65 - Oirschot 5:36,19 ---
28 Peter Nuyens M65 - AV Edam 5:38,69 ---
29 Ron van Megen M55 - Altis 5:54,03 ---
30 Roel Gaasveek M70 - avVN 6:53,31 ---
31 Gillis Bosman M75 - THOR 6:54,88 ---
32 Jan Oosterom M70 - LGPK 7:39,41 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden M45 - Eindhoven 9:13,01 ---
2 Bas Mekking M35 - De Gemzen 9:21,56 ---
3 Arjan Donkerbroek M35 - Eindhoven 9:28,83 ---
4 Joshua Groen M35 - Triathlon 9:30,59 ---
5 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 9:36,66 ---
6 Jan-Pieter Mondria M50 - De Gemzen 9:40,37 ---
7 Rik Wolswinkel M35 - Altis 9:43,69 ---
8 Frank Reintjes M45 - De Liemers 9:46,56 ---
9 Alex Stienstra M55 - LAAC Twente 9:52,74 ---
10 Henri Havinga M50 - AV `40 9:53,20 ---
11 Erik Klooster M50 - AV Passaat 9:57,19 ---
12 Willem de Ruijter M55 - Altis 10:01,55 ---
13 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 10:01,64 ---
14 Boudewijn Happé M45 - AV Atverni 10:06,92 ---
15 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 10:15,14 ---
16 Corné Haast M55 - Spado 10:19,50 ---
17 Ton Bosgoed M45 - SAV 10:19,93 ---
18 Chris Henet M55 - Running2000 10:23,50 ---
19 Dolf van de Voort M40 - PAC 10:35,41 ---
20 Cees Stolwijk M65 - Altis 10:37,37 ---
21 Geert Hendriks M50 - AV Atverni 10:50,84 ---
22 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 10:52,38 ---
23 Hans van Dijk M60 - Altis 11:19,37 ---
24 Paul Streep M60 - PAC 11:25,76 ---
25 Robert de Smet M65 - AV Atverni 11:47,94 ---
26 Martien van de Ven M65 - Oirschot 12:02,76 ---
27 Ron van Megen M55 - Altis 12:15,17 ---
Boudewijn Emo M35 - AV Atverni DNS ---
Marten Bolt M50 - BB lopers DNF ---



Masters Mannen - 60 meter horden (107cm)

# Naam ResOBP
1 Justin Francois M35 - Groene Ster 8,90 ---
2 Wan Bakx M50 - AC TION 8,91 ---
3 Lars Janssen M40 - AV Phoenix 8,94 ---
4 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 9,06 ---
5 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon 9,18 ---
6 Gerard Faaij M45 - Avantri 9,20 ---
7 Quinten Stern M35 - AC TION 9,49 ---
8 Dennis Francois M40 - Groene Ster 10,31 ---
9 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR 10,40 ---
10 Kees Meijer M55 - NEAV 10,55 ---
11 Patrick Ikink M45 - AVA `70 11,02 ---
12 Frans van Boven M70 - THOR 11,59 ---
13 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 12,10 ---
14 Peter Blom M75 - AV Jahn II 12,15 ---
15 Paul Boer M65 - AC TION 12,16 ---



Masters Mannen - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting M35 - OLAT 13:58,92 ---
2 Remco de Bruin M50 - De Lat 14:20,92 ---
3 Richard Leijenaar M55 - RWV 15:45,97 ---
4 Jan Netten M45 - DAK 16:12,81 ---
5 Hub Kaenen M55 - RWV 16:29,93 ---
6 Hans Drijvers M60 - AV Attila 16:36,16 ---
7 Boetje Huliselan M60 - OLAT 16:44,67 ---
8 Bas van Andel M60 - DAK 17:28,91 ---
9 Han Holtslag M55 - DAK 18:19,64 ---
10 Aad van Leeuwen M65 - AV NOP 19:58,23 ---
11 Bauke te Nijenhuis M80 - RWV 20:36,36 ---
Joshua Groen M35 - Triathlon DQ ---
Ton van Andel M55 - RWV DQ ---



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram finale

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Henk Jan Blom M50 - Hollandia 13,26 --- 0
2 Peter Holthuijsen M50 - Swift 12,93 --- 0
3 Milco Braak M50 - AAV `36 12,87 --- 0
4 Alex Verver M50 - AV Fortuna 12,74 --- 0
5 Paul Wolters M50 - AV Impala 11,01 --- 0
6 Ton Dreuning M50 - Flevo Delta 10,64 --- 0
7 Eric van der Linden M50 - Spado 9,88 --- 0
8 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon 8,96 --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten 7,25 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Jan de Wit M40 - AV Impala 14,45 ---
2 Brian Lesterhuis M40 - Eindhoven 13,50 ---
3 Stein Kuiper M45 - PH 13,31 ---
4 Theo Blok M35 - ACW `66 13,29 ---
5 Frans de Laat M65 - Swift 13,02 ---
6 Iwan Groothuijse M45 - Hollandia 12,94 ---
7 Ruben van Ameijden M35 - Parthenon 12,92 ---
8 Marcel Dost M45 - AC TION 12,53 ---
9 Roland Boon M45 - Flevo Delta 12,36 ---
10 Marc Elsbeek M40 - AV De Keien 12,28 ---
11 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 12,25 ---
12 Erwin Bökenkamp M45 - AV Edam 12,03 ---
13 Jack Dekker M65 - Castricum 11,81 ---
14 Robert Florusse M35 - Parthenon 11,72 ---
15 Dennis Endeman M35 - Isala `96 11,30 ---
16 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 11,22 ---
17 Rob Zwijnenburg M45 - Avantri 11,17 ---
18 Frits Martens M70 - Hollandia 10,69 ---
19 Ruud van de Ven M65 - Eindhoven 10,63 ---
20 Ruud Dekker M35 - AV Trias 10,48 ---
21 Ed Martens M45 - Hollandia 10,47 ---
22 Richard Achterberg M35 - VAV 9,28 ---
23 Roel Gaasveek M70 - avVN 9,24 ---
24 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 8,14 ---
René Hondelink M65 - Cialfo DNS ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kevin Woldberg M35 - AV PEC 1910 1,91 ---
2 Jeremy Robbemond M40 - AV Athlos 1,73 ---
3 Stein Kuiper M45 - PH 1,70 ---
4 Johan Nieuwhof M50 - Startbaan 1,66 ---
5 Justin Francois M35 - Groene Ster 1,64 ---
5 Dennis Francois M40 - Groene Ster 1,64 ---
7 Marcus Treep M50 - HLLM 1,60 ---
7 Rik Verharen M50 - PH 1,60 ---
9 Jeroen van Riel M45 - AV34 1,58 ---
10 Jan Miltenburg M50 - Maastricht 1,54 ---
10 Justus van Nierop M55 - DAK 1,54 ---
10 Wim Threels M60 - GACH 1,54 ---
13 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR 1,51 ---
14 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 1,42 ---
15 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 1,27 ---
15 Kees Jägers M70 - GACH 1,27 ---
15 Frans van Boven M70 - THOR 1,27 ---
18 Guus van der Laan M70 - Isala `96 1,24 ---
19 Peter Blom M75 - AV Jahn II 1,21 ---



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Philippe Scheepers M35 - AV Attila 12,33 ---
2 Justin Francois M35 - Groene Ster 11,84 ---
3 Marcus Treep M50 - HLLM 11,02 ---
4 Roel Carati M45 - Phanos 10,95 ---
5 Manfred Mooijer M45 - AV Edam 10,18 ---
6 Jan-Wick Derksen M50 - Typhoon 10,17 ---
7 Roland Boon M45 - Flevo Delta 9,65 ---
8 Ronald Rasenberg M50 - SCSP 9,52 ---
9 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 9,21 ---
10 Paul Boer M65 - AC TION 8,86 ---
11 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 8,69 ---
12 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 7,72 ---
13 Frans van Boven M70 - THOR 7,09 ---



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kevin Woldberg M35 - AV PEC 1910 4,06 ---
2 Bart Steehouwer M45 - Almere `81 3,76 ---
2 Remco Mallens M45 - AV Sprint 3,76 ---
4 Jos Warmerdam M50 - U-Track 3,36 ---
5 Willem Langeland M60 - AL73 3,16 ---
6 Arno van Vugt M50 - AV Haarlem 3,06 ---
7 Ruud Jacobs M50 - Groene Ster 2,96 ---
7 Kees Meijer M55 - NEAV 2,96 ---
9 Marc van Vliet M60 - Castricum 2,86 ---
10 Michel van Osch M65 - Haag 2,66 ---
11 Bert Vreeswijk M65 - Typhoon 2,46 ---



Masters Mannen - Verspringen finale

# Naam ResOBP
1 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint 6,53 ---
2 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 6,46 ---
3 Lars Janssen M40 - AV Phoenix 6,30 ---
4 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon 6,02 ---
5 Justin Francois M35 - Groene Ster 5,88 ---
5 Wan Bakx M50 - AC TION 5,88 ---
7 Alje Kuiper M55 - ARV Ilion 5,77 ---
8 Bart Steehouwer M45 - Almere `81 5,61 ---
9 Herman Boer M35 - DVTR 5,60 ---
10 Marcus Treep M50 - HLLM 5,58 ---
11 Gerard Faaij M45 - Avantri 5,44 ---
12 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 5,28 ---
13 Eric de Jonge M50 - AV Phoenix 5,12 ---
14 Dennis Francois M40 - Groene Ster 5,04 ---
15 Brian Slijngard M45 - SPLS 4,87 ---
16 Ivar van den Bos M40 - DNMC 4,78 ---
17 Kees Meijer M55 - NEAV 4,65 ---
18 Wim Threels M60 - GACH 4,54 ---
19 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 4,44 ---
20 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 4,37 ---
21 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon 4,12 ---
22 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 4,03 ---
23 Paul Boer M65 - AC TION 4,00 ---
24 René Hondelink M65 - Cialfo 3,71 ---
25 Peter Blom M75 - AV Jahn II 3,56 ---
26 Frans van Boven M70 - THOR 3,43 ---



Masters Vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 8,28 ---
2 Elleke Steenbergen V35 - DVTR 8,29 ---
3 Erika Zijderlaan V35 - Avantri 8,39 ---
4 Sheila Janssen V35 - AVON 8,47 ---
4 Valérie ...ostermann V50 - PAC 8,47 ---
6 Anjolie E...els-Wisse V35 - DNMC 8,54 ---
7 Aafke van Daalen V40 - Clytoneus 8,68 ---
8 Cindy van ...Bolleboom V40 - ARV Ilion 8,72 ---
9 Daphne Ze...-Jasperse V40 - DNMC 8,74 ---
10 Annet den Hartog V50 - Startbaan 8,77 ---
11 Ingrid Smit V45 - Ciko `66 8,81 ---
12 Nathalie Lotthrinkx V40 - AV `56 8,90 ---
13 Patricia Dieleman V45 - SCSP 8,97 ---
14 Simone Falkena V35 - Heerenveen 9,04 ---
15 Tilly Jacobs V55 - AV34 9,14 ---
16 Mary Augustin V50 - AV Sparta 9,33 ---
17 Denise van...en-Morris V45 - GACH 9,35 ---
18 Esther van Rooy V35 - NEAV 9,39 ---
19 Alma Hollen V55 - AV34 9,47 ---
20 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM 9,48 ---
21 Erica Jesterhoudt V50 - AV Atos 9,49 ---
22 Brigitte v...Linnebank V55 - GACH 9,70 ---
23 Nicolle van Houten V45 - DVTR 9,72 ---
24 Wilma Linders V50 - DAK 9,82 ---
25 Rina Groenendijk V60 - AV `47 9,91 ---
26 Ilona Mulder V50 - GACH 9,94 ---
27 Jeanneke Bruning V50 - AV34 10,46 ---
Iris Kamp-Steverink V40 - AV Phoenix DNS ---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 28,21 --- 0
2 Daphne Ze...-Jasperse V40 - DNMC 28,81 --- 0
3 Alet Ludwig V40 - Ciko `66 28,83 --- 0
4 Cindy van ...Bolleboom V40 - ARV Ilion 29,61 --- 0
5 Nathalie Lotthrinkx V40 - AV `56 29,91 --- 0
6 Arna Vlie...Verschure V40 - AV Statina 31,96 --- 0
Aafke van Daalen V40 - Clytoneus DQ --- 0



Masters Vrouwen - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 27,29 ---
2 Valérie ...ostermann V50 - PAC 27,52 ---
3 Anjolie E...els-Wisse V35 - DNMC 27,53 ---
4 Simone de ...l-Herlaar V50 - DEM 27,70 ---
5 Daphne Ze...-Jasperse V40 - DNMC 28,71 ---
6 Linda de Vos V35 - PAC 28,76 ---
7 Simone Falkena V35 - Heerenveen 29,07 ---
8 Alet Ludwig V40 - Ciko `66 29,12 ---
9 Denise van...en-Morris V45 - GACH 29,72 ---
10 Nathalie Lotthrinkx V40 - AV `56 30,01 ---
11 Marlou Klaver V45 - Nijmegen 30,74 ---
12 Karen Zwerver V45 - Startbaan 31,30 ---
13 Alma Hollen V55 - AV34 31,32 ---
14 Ineke Nawijn V45 - Spurt `88 31,73 ---
15 Brigitte v...Linnebank V55 - GACH 32,12 ---
16 Arna Vlie...Verschure V40 - AV Statina 32,34 ---
17 Esther van Rooy V35 - NEAV 32,39 ---
18 Ilona Mulder V50 - GACH 34,93 ---
Cindy van ...Bolleboom V40 - ARV Ilion DQ ---
Patricia Dieleman V45 - SCSP DQ ---
Ingrid Smit V45 - Ciko `66 DQ ---



Masters Vrouwen - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Anjolie E...els-Wisse V35 - DNMC 1:01,12 ---
2 Annemieke Punter V40 - Rotterdam 1:02,18 ---
3 Simone de ...l-Herlaar V50 - DEM 1:02,92 ---
4 Sheila Janssen V35 - AVON 1:02,95 ---
5 Linda de Vos V35 - PAC 1:05,75 ---
6 Simone Falkena V35 - Heerenveen 1:06,21 ---
7 Nathalie Lotthrinkx V40 - AV `56 1:06,26 ---
8 Patricia Dieleman V45 - SCSP 1:07,78 ---
9 Mary Augustin V50 - AV Sparta 1:08,82 ---
10 Ineke Nawijn V45 - Spurt `88 1:11,72 ---
11 Alma Hollen V55 - AV34 1:13,18 ---
12 Erica Jesterhoudt V50 - AV Atos 1:14,15 ---
13 Jannet Ve...en-Stulen V60 - AV Phoenix 1:14,65 ---
14 Afien Toering-Benus V60 - AV Impala 1:16,49 ---



Masters Vrouwen - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Chantal Baartse V40 - Eindhoven 2:19,68 ---
2 Jazlin Ruinemans V35 - Start `78 2:24,17 ---
3 Rachel de Weerd V40 - AV Veluwe 2:39,85 ---
4 Jeanine van Overveld V50 - THOR 2:47,81 ---
5 Jannet Ve...en-Stulen V60 - AV Phoenix 2:49,15 ---
6 Afien Toering-Benus V60 - AV Impala 2:57,42 ---
7 Riet Jonk...s-Slegers V70 - Atledo 3:19,92 ---



Masters Vrouwen - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer V35 - ACO 5:02,78 ---
2 Rachel de Weerd V40 - AV Veluwe 5:30,03 ---
3 Jannet Ve...en-Stulen V60 - AV Phoenix 5:51,05 ---
4 Riet Jonk...s-Slegers V70 - Atledo 7:03,81 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maria de ...a Almeida V40 - PAC 11:01,46 --- 0
2 Astrid van Velden V45 - Spurt `88 11:26,34 --- 0
3 Rachel de Weerd V40 - AV Veluwe 11:46,03 --- 0
4 Jeanine van Overveld V50 - THOR 12:18,97 --- 0
5 Jannet Ve...en-Stulen V60 - AV Phoenix 12:25,87 --- 0
6 Ingrid Haas V55 - Pallas `67 13:53,89 --- 0



Masters Vrouwen - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 9,31 ---
2 Debby Jutte V35 - Phanos 9,52 ---
3 Aafke van Daalen V40 - Clytoneus 9,54 ---
4 Ingrid Smit V45 - Ciko `66 9,85 ---
5 Alet Ludwig V40 - Ciko `66 10,14 ---
6 Brigitte v...Linnebank V55 - GACH 10,80 ---
7 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM 11,17 ---
8 Rina Groenendijk V60 - AV `47 11,28 ---
9 Denise van...en-Morris V45 - GACH 11,46 ---
10 Nicolle van Houten V45 - DVTR 13,41 ---



Masters Vrouwen - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anita Bakker V60 - RWV 20:16,71 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 11,93 ---
2 Mirjam Ab...-de Groot V50 - AV Edam 11,75 ---
3 Mariët Voskamp V50 - Hanzesport 11,72 ---
4 Hanneke R...ers-Vasse V45 - Groningen 10,96 ---
5 Ingrid van Dijk V50 - GACH 10,43 ---
6 Freya Muller V45 - Hollandia 10,31 ---
7 Evelien va...wanenburg V45 - Parthenon 10,27 ---
8 Simone Veth V35 - AV Passaat 10,11 ---
9 Monique Heijns V35 - AV34 9,73 ---
10 Alma Hollen V55 - AV34 9,66 ---
11 Sandy van der Heydt V40 - Parthenon 9,26 ---
12 Edith Aalbersberg V35 - AV Statina 9,11 ---
13 Bernadette...Wolterink V35 - DVTR 8,80 ---
14 Ilona Mulder V50 - GACH 8,45 ---
15 Hanny Ebb...k-Tukkers V55 - AC TION 8,30 ---
16 Nicole van...uitenbeek V50 - Leiden 8,07 ---
17 Anje de Lang V55 - AV34 8,06 ---
18 Ingrid Haas V55 - Pallas `67 7,87 ---
19 Rietje Dijkman V75 - GACH 7,75 ---
20 Riet Jonk...s-Slegers V70 - Atledo 7,60 ---
21 Jeanneke Bruning V50 - AV34 7,25 ---
Jannet van Noord V50 - AV Lycurgus --- ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tanja van der Plas V35 - AV Lycurgus 1,51 ---
1 Edith Aalbersberg V35 - AV Statina 1,51 ---
3 Linda van Berkel V45 - AV `40 1,48 ---
4 Daphne Ze...-Jasperse V40 - DNMC 1,45 ---
5 Weia Reinboud V65 - HLLS 1,39 ---
6 Marlou Klaver V45 - Nijmegen 1,36 ---
7 Monique Heijns V35 - AV34 1,33