Uitslagen SPRINT Breda | Werpfestival 2016

Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Timo in 't Hout PAC 45,47 ---
2 Marijn van den Born PAC 44,92 47,83
3 Niels Verheugd AV Sprint 32,84 30,30
4 Stephan H...n 't Veld Spado 32,10 ---
5 Glenn Pols Atledo 31,61 33,50
6 Take Zonneveld Rotterdam 19,75 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marijn van den Born PAC 16,16 16,98
2 Timo in 't Hout PAC 14,83 ---
3 Glenn Pols Atledo 11,55 11,53
4 Niels Verheugd AV Sprint 10,81 12,39



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Luuk Vos AV PEC 1910 59,21 62,69
2 Stephan H...n 't Veld Spado 46,20 ---
3 Mark de Rond AV Sprint 26,22 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 43,45 ---
2 Niels Verheugd AV Sprint 36,28 35,13
3 Take Zonneveld Rotterdam 29,48 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nick Godschalk AV Unitas 46,64 ---
2 Mattijs Mols AV Attila 46,42 46,76
3 Rein van Houwelingen Typhoon 44,95 47,22
4 Joris Pals AV Feniks 38,94 ---
5 Sam van der Pol Atledo 37,21 ---
6 Kjell Broos AV Sprint 36,03 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon 14,53 15,94
2 Sam van der Pol Atledo 12,59 ---
3 Kjell Broos AV Sprint 10,17 ---
Mattijs Mols AV Attila NM 16,51



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Joris Pals AV Feniks 49,20 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tom Egbers Ciko `66 65,49 70,51
2 Julian de Leeuw AV Sprint 61,31 64,70
3 Jeroen van Harmelen Avantri 52,62 55,30
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon 48,38 ---
5 Sven Markesteijn SPOB 44,24 47,99
6 Lars van der Salm AV `40 40,04 42,92



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 52,23 ---
2 Phill Pols Atledo 45,18 52,09
3 Taro Swart AV Spiridon 40,25 44,50
4 Orry Willems Belgie 33,13 40,24
5 Thies Coenen Swift 31,62 36,00
6 Max Guit AV Edam 26,40 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Phill Pols Atledo 13,40 15,28
2 Taro Swart AV Spiridon 12,60 13,28
3 Thies Coenen Swift 11,84 13,80
4 Max Guit AV Edam 10,67 ---
5 Thomas Knoop Typhoon 9,84 10,58
6 Orry Willems Belgie 9,24 9,90



Jongens Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 60,02 ---
2 Orry Willems Belgie 41,77 43,84
3 Taro Swart AV Spiridon 30,93 32,98



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Phill Pols Atledo 44,74 50,64
2 Thomas Knoop Typhoon 43,38 44,06
3 Taro Swart AV Spiridon 39,37 39,21
4 Paavo de Leng DNMC 37,71 39,99
5 Max Guit AV Edam 35,93 ---
6 Orry Willems Belgie 28,09 28,18



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 32,06 33,41
2 Matyas Kerekgyarto Swift 30,70 ---
3 Chuck Pols Scorpio 29,85 27,56
4 Rens van Beek AV Spiridon 26,16 23,64
5 Yoram Vriezen GACH 25,94 27,12
6 Tygo Naafs AV Spiridon 24,92 24,10
7 Jord Pluimes Scorpio 23,27 ---
8 Max Kreeft AV Spiridon 23,18 21,95
9 Rick Mallens AV Sprint 22,71 20,91
10 Aran Swart AV Spiridon 21,53 22,18
11 Sven Kramer AV `56 20,06 ---
12 Siebe Pals AV Feniks 18,57 ---
13 Guus Guikink AV Sprint 16,41 ---
14 Joost Winkel AV Sprint 13,22 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 11,60 ---
2 Yoram Vriezen GACH 11,34 12,42
3 Koen Zandvliet Scorpio 10,88 11,06
4 Max Kreeft AV Spiridon 10,77 10,10
5 Chuck Pols Scorpio 10,54 11,16
6 Rick Mallens AV Sprint 10,06 9,36
7 Rens van Beek AV Spiridon 9,36 10,16
8 Jord Pluimes Scorpio 9,04 ---
9 Sven Kramer AV `56 8,67 ---
10 Tygo Naafs AV Spiridon 8,47 8,54
11 Aran Swart AV Spiridon 7,74 8,45
12 Guus Guikink AV Sprint 6,72 ---
13 Joost Winkel AV Sprint 6,15 ---



Jongens Junior D - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Joris Verhoeven PH 24,84 ---
2 Rens van Beek AV Spiridon 24,41 ---
3 Tygo Naafs AV Spiridon 20,53 ---
4 Siebe Pals AV Feniks 20,06 ---
5 Max Kreeft AV Spiridon 19,86 ---
6 Aran Swart AV Spiridon 19,59 20,35
7 Sven Kramer AV `56 17,69 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 39,48 45,32
2 Chuck Pols Scorpio 36,19 37,16
3 Max Kreeft AV Spiridon 35,16 38,45
4 Goos Meuwissen Swift 33,98 34,40
5 Koen Zandvliet Scorpio 31,41 32,24
6 Tygo Naafs AV Spiridon 29,47 37,05
7 Siebe Pals AV Feniks 27,63 ---
8 Sven Kramer AV `56 27,30 ---
9 Aran Swart AV Spiridon 24,54 22,62
10 Rick Mallens AV Sprint 23,71 28,15
11 Joost Winkel AV Sprint 23,50 ---
12 Guus Guikink AV Sprint 23,01 ---



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam DiscusDiscusDiscusGewichtGewichtGewichtGewichtKogelKogelKogelKogelKogelslKogelslKogelslKogelslSpeerSpeerSpeerSpeerPunten totaal
1 Frans de Laat M70 - Swift 37,04 --- --- 14,91 --- --- --- 13,76 --- --- --- 38,50 --- --- --- 25,15 --- --- --- 3866
2 Cees den Hoedt M60 - AV Fortuna 37,76 --- --- --- 11,81 --- --- --- 11,61 --- --- --- 31,34 --- --- --- 35,77 --- --- 3132
3 Dirk Jan Giskes M60 - AV NOVA 30,58 --- --- --- 12,88 --- --- --- 7,58 --- --- --- 32,08 --- --- --- 21,65 --- --- 2464
4 Hector Buyle M50 - Belgie --- 27,84 --- --- --- 11,94 --- --- --- 9,50 --- --- --- 35,85 --- --- --- 23,35 --- 2416
5 Frits van der Velden M55 - Atledo --- 21,61 --- --- --- 7,85 --- --- --- 7,25 --- --- --- 18,26 --- --- --- 31,91 --- 1908
6 Niels Schager M45 - AV 1923 --- --- 22,11 --- --- --- 6,93 --- --- --- 8,41 --- --- --- 20,86 --- --- --- 24,41 1800
7 Filip Willems M45 - Belgie --- --- 18,91 --- --- --- 6,66 --- --- --- 6,52 --- --- --- 22,78 --- --- --- 19,69 1535
8 Jozef Van de reijd M60 - Belgie 13,09 --- --- --- 7,05 --- --- --- 5,33 --- --- --- 16,82 --- --- --- 13,27 --- --- 1121
9 Rene Peeters M45 - Atledo --- --- DNS --- --- --- DNS --- --- --- DNS --- --- --- DNS --- --- --- DNS 0



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam 29,01 ---
2 Harald Gijtenbeek M45 - Altis 27,04 31,00
3 Sjaak van den Bedem M55 - Altis 24,64 ---
4 Frank Pols M50 - Atledo 22,02 27,85
5 Rene de Bruijn M45 - AV Sprint 17,33 ---
Johan van den Heuvel M45 - GVAC DNS ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Frank Pols M50 - Atledo 9,61 10,30
2 Rene de Bruijn M45 - AV Sprint 6,37 ---
Johan van den Heuvel M45 - GVAC DNS ---
Erwin Suvaal M50 - Rotterdam DNS ---



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam 44,11 ---
2 Harald Gijtenbeek M45 - Altis 34,46 37,00
3 Mickel van Eekeren M35 - Spado 29,89 31,65
4 Sjaak van den Bedem M55 - Altis 28,56 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Harald Gijtenbeek M45 - Altis 32,18 37,00
2 Frank Pols M50 - Atledo 22,86 27,15
Rene de Bruijn M45 - AV Sprint DNS ---



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam DiscusGewichtGewichtGewichtKogelKogelKogelslKogelslSpeerSpeerPunten totaal
1 Weia Reinboud V65 - HLLS NM 11,20 --- --- 8,42 --- 25,12 --- 32,52 --- 3394
2 Jenny Mar...s.Dikmans V65 - Scorpio 20,15 9,13 --- --- 8,35 --- 21,42 --- 19,63 --- 3203
3 Leonie van Ginneken V55 - SV Diomedon 23,24 --- 9,33 --- 7,62 --- 26,38 --- 17,10 --- 2725
4 Ingrid Zuijdervliet V55 - avVN 20,82 --- 7,62 --- 7,94 --- 23,11 --- 19,76 --- 2525
5 Bieneke Bauling V45 - Eindhoven 25,66 --- --- 7,72 --- 7,90 --- 24,57 --- 24,82 2480
6 Simone Veth V35 - AV Passaat 24,45 --- --- 9,47 --- 10,21 --- 33,08 --- 22,17 2438
7 Diana Boelen V45 - Belgie 20,34 --- --- 8,22 --- 6,63 --- 25,84 --- 14,52 2095
8 Carola Diederik V45 - PAC 19,72 --- --- 7,43 --- 7,30 --- 21,81 --- 17,13 2019
9 Riet Jonk...s-Slegers V70 - Atledo 13,65 DNS --- --- 7,84 --- 20,84 --- DNS --- 1965
10 Loes Luijendijk V50 - PAC 18,47 --- 7,00 --- 6,81 --- 22,22 --- 12,85 --- 1872
11 Jeanine Bakx V45 - PAC 18,21 --- --- 3,80 --- 6,78 --- 11,34 --- 25,72 1587
12 Liesbeth van Aert V40 - SV Diomedon 16,48 --- --- 6,31 --- 6,34 --- 19,79 --- 18,17 1580
13 Joyce de Wit V50 - Rotterdam 16,03 --- 6,33 --- 6,44 --- 6,51 --- 11,08 --- 1275
14 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus DNS --- DNS --- DNS --- DNS --- DNS --- 0



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
Yvonne van...nk-Swaans V50 - THOR DNS 27,07



Masters Vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 37,31 37,45
2 Carolien de Pater Avantri 35,46 36,00
3 Marije Efdee Leiden 34,09 37,03
4 Emma van Arendonk Spado 33,23 35,86
5 Kirsten de Haan Clytoneus 28,09 ---
6 Tamara Eleonora ARV Ilion 24,50 ---
Imogen Beard Clytoneus NM ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 11,16 11,16 11,50
Amber van Malsen AV Sprint - DNS ---
Nele van den Broek AV Sprint - DNS 10,70



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Marije Efdee Leiden 44,24 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Emma van Arendonk Spado 42,17 44,80
2 Imogen Beard Clytoneus 37,45 ---
3 Tamara Eleonora ARV Ilion 32,00 ---
4 Carolien de Pater Avantri 28,77 29,00
5 Kirsten de Haan Clytoneus 24,62 ---
Amber van Malsen AV Sprint DNS ---
Nele van den Broek AV Sprint DNS 35,00



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag 41,89 ---
2 Lotte Smink HLLS 32,08 ---
3 Judith Essemiah AV Feniks 29,15 ---
4 Enya Hoogewoning Typhoon 27,77 ---
5 Helena Pluimes Scorpio 26,02 ---
6 Meike van Kranenburg AV Statina 25,12 ---
7 Laura Geest Clytoneus 16,58 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2ResOBP
1 Dara Obot Haag 13,84 13,84 ---
2 Judith Essemiah AV Feniks 11,65 11,65 ---
3 Tia Ackermans Scorpio 11,34 11,34 12,73
4 Pleun Hutten AV Sprint 10,20 10,20 10,58
5 Lotte Smink HLLS 10,17 10,17 ---
6 Meike van Kranenburg AV Statina 9,79 9,79 ---
7 Helena Pluimes Scorpio 9,35 9,35 ---
8 Laura Geest Clytoneus 8,42 8,42 ---
Enya Hoogewoning Typhoon - DNS ---
Nanne Gelderblom AV `56 - DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Tia Ackermans Scorpio 48,87 56,22
2 Lotte Smink HLLS 37,43 ---
3 Meike van Kranenburg AV Statina 36,90 ---
4 Maaike Westerdijk Flevo Delta 32,66 30,59
5 Jamila Kerkmeester PAC 29,52 34,92



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Camille van de Brug PAC 34,30 41,13
2 Pleun Hutten AV Sprint 33,62 36,96
3 Enya Hoogewoning Typhoon 32,47 ---
4 Elsa de Lange SPOB 32,24 ---
5 Laura Geest Clytoneus 13,41 ---
Nanne Gelderblom AV `56 DNS ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 41,43 ---
2 Eva Nijdam Scorpio 26,89 26,82
3 Anniek Bloemers AV Sprint 23,11 20,66
4 Fleur van der Linden AV Sprint 18,87 20,48
Merel Burm Scorpio DNS 22,06



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,40 ---
2 Tessa Smits AV Sprint 10,96 11,25
3 Eva Nijdam Scorpio 10,29 10,75
4 Fleur van der Linden AV Sprint 9,23 9,70
5 Jinke Prinsen AV Sprint 8,98 9,60
6 Anniek Bloemers AV Sprint 8,81 9,02



Meisjes Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ella Meuwissen Swift 44,46 48,50
2 Bowien Snepvangers DJA 32,91 ---
3 Fabienne v... Hombergh Swift 28,99 30,22
4 Safira den Oudsten AV Spiridon 25,74 ---
5 Eefje Helwegen Swift 22,34 24,32
6 Kirsten Peeters Eindhoven 17,59 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 34,64 38,16
2 Fleur van der Linden AV Sprint 26,82 30,04
3 Tessa Smits AV Sprint 26,68 29,95
4 Jinke Prinsen AV Sprint 25,87 31,62
5 Anniek Bloemers AV Sprint 21,32 25,48
Merel Burm Scorpio DNS 21,54



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Dionne van der Hilst CAV Energie 25,19 25,66
2 Joanne Schaap PH 23,51 24,31
3 Moos van Gendt Eindhoven 22,36 25,60
4 Meike Kroon PAC 20,83 24,81
5 Linsy Heestermans AV Sprint 19,83 18,86
6 Fenne Gringhuis Rotterdam 19,52 18,15
7 Mikki Lips AV Sprint 19,04 ---
8 Fleur Verwijmeren ACHL 18,82 17,15
9 Fenna Gelderblom AV `56 17,83 ---
10 Femke Guit AV Edam 16,50 ---
11 Daan de Reijdt AV Sprint 16,19 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 10,51 10,30
2 Meike Kroon PAC 10,49 10,54
3 Kirsten Peeters Eindhoven 10,40 11,15
4 Fenna Gelderblom AV `56 10,19 ---
5 Moos van Gendt Eindhoven 9,46 10,16
6 Joanne Schaap PH 9,26 9,21
7 Femke Guit AV Edam 9,13 ---
8 Linsy Heestermans AV Sprint 8,96 9,58
9 Fleur Verwijmeren ACHL 8,17 8,57
10 Daan de Reijdt AV Sprint 7,83 ---
11 Fenne Gringhuis Rotterdam 7,78 8,56



Meisjes Junior D - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dionne van der Hilst CAV Energie 34,08 35,49
2 Kirsten Peeters Eindhoven 26,84 27,53
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 26,20 25,12
4 Joanne Schaap PH 24,28 25,26
5 Moos van Gendt Eindhoven 23,37 22,75
6 Linsy Heestermans AV Sprint 23,09 28,08
7 Femke Guit AV Edam 22,96 ---
8 Mikki Lips AV Sprint 22,27 ---
9 Fenne Gringhuis Rotterdam 22,07 22,89
10 Fenna Gelderblom AV `56 21,67 ---
11 Meike Kroon PAC 19,86 18,87



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Joost Dumas Spado 37,28 37,79
2 Erik van Ham AVV 32,28 32,16
3 Stan Dielemans AV Sprint 18,32 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joost Dumas Spado 11,29 12,00
2 Erik van Ham AVV 9,86 9,96



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Joost Dumas Spado 46,09 48,52
2 Erik van Ham AVV 34,52 36,96



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Stan Dielemans AV Sprint 33,54 31,75



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Linda Prop Spado 38,43 38,89
2 Wassiliki ...xandridis U-Track 32,12 33,80
3 Maaike Schetters Eindhoven 26,48 31,22



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2ResOBP
1 Wassiliki ...xandridis U-Track 11,48 11,48 11,24



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Maaike Schetters Eindhoven 47,32 49,08
2 Linda Prop Spado 46,11 53,08



Senioren vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten