Uitslagen SPRINT Breda | Clubkampioenschappen 2016

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Niels Verheugd AV Sprint 11,74 6,33 12,39 1,74 54,23 16,79 29,83 4,02 35,13 5:09,93 5805



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 August van de Weijer AV Sprint 12,19 6,04 11,22 1,68 55,01 DNS DNS DNS DNS 4:54,53 3486
2 Kjell Broos AV Sprint 13,68 4,07 10,51 1,29 1:01,06 23,74 33,56 DNS 26,31 6:58,09 2688



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Jochem Laurens AV Sprint 13,06 4,96 9,23 1,55 16,06 26,54 37,36 3:01,61 4760
2 Abel Maas AV Sprint 13,19 5,29 7,80 1,60 15,31 17,74 24,62 3:20,75 4337
3 Pepijn van Gils AV Sprint 13,47 4,79 8,89 1,45 17,93 26,54 36,24 3:34,33 4180
4 Maarten van Gils AV Sprint 13,78 4,30 7,65 1,40 18,23 22,73 38,49 3:14,26 4012
5 Jelle van Hofslot AV Sprint 13,33 5,03 10,10 1,45 DNS 30,69 30,67 3:05,26 4005
6 Ricardo Witkamp AV Sprint 12,82 4,87 10,76 1,25 20,58 24,04 20,34 3:20,13 3860
7 Luc van Hofslot AV Sprint 13,45 4,95 8,56 1,50 DNS 17,25 23,28 2:55,32 3668
8 Tijn Blom AV Sprint 14,35 4,39 6,17 1,45 19,80 22,97 23,72 3:33,54 3469
9 Lars Mackenbach AV Sprint 13,17 3,50 6,80 1,25 21,94 19,35 20,70 3:32,74 3103
10 Ramses van...ardenburg AV Sprint 14,44 3,65 6,60 1,20 21,04 17,45 19,83 3:35,98 2891
11 Luke de Leeuw AV Sprint 13,73 4,57 7,57 1,25 DNS 21,02 DNS DNS 2251
12 Sam Dons AV Sprint 13,76 3,62 6,68 DNS DNS DNS DNS DNS 1253



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint 10,86 3:18,99 13,42 7,53 30,33 1,45 4,73 3782
2 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,14 3:33,60 15,38 6,87 21,32 1,35 4,38 3125
3 Thomas Kaijim AV Sprint 11,39 3:58,76 16,67 5,97 12,76 1,40 4,33 2659
4 Joost Winkel AV Sprint 11,91 3:37,16 17,48 5,75 21,43 1,10 3,74 2469
5 Mark Smolders AV Sprint 12,45 3:51,50 18,12 6,51 19,92 1,30 3,66 2430
6 Guus Guikink AV Sprint 12,48 4:05,07 17,46 7,26 18,07 1,20 3,91 2382
7 Krijn Stroober AV Sprint 13,52 4:09,97 19,53 6,85 24,14 1,25 3,32 2136
8 Dirk Beentjes AV Sprint 12,25 4:01,25 18,01 5,94 12,54 1,20 3,53 2123
9 Jort Bouman AV Sprint 11,99 5:01,01 17,86 5,12 12,11 1,20 4,06 1981
10 Pepijn Roels AV Sprint 12,65 3:53,10 18,68 4,83 12,56 1,10 3,54 1933
11 Ybo Smaal AV Sprint 12,64 3:54,01 18,01 5,39 15,43 1,00 3,22 1929
12 Michon Goddyn AV Sprint 13,33 4:19,58 21,36 4,61 15,14 1,10 3,29 1603
13 Ruben van ...aalduinen AV Sprint 14,54 4:51,12 21,76 4,78 12,19 1,00 2,91 1141



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Gianni Brunken AV Sprint 10,89 3:37,18 13,49 6,54 16,90 1,45 4,47 3305
2 Rick Mallens AV Sprint 11,53 3:49,94 15,78 9,36 28,15 1,35 4,20 3156
3 Ties van Beek AV Sprint 10,80 3:37,40 15,71 8,97 17,18 1,35 4,29 3149
4 Thijs Baartmans AV Sprint 11,24 3:58,88 16,94 9,02 28,59 1,45 3,95 3100
5 Stan van H...n Franken AV Sprint 11,83 3:47,52 16,72 8,30 28,16 1,30 3,83 2896
6 Jop van Gelderen AV Sprint 12,38 3:43,86 16,05 5,87 16,76 1,30 3,72 2520
7 Stan Veldhuis AV Sprint 12,60 3:43,48 16,57 4,91 20,17 1,25 3,82 2445
8 Sem Van Campen AV Sprint 12,27 3:43,53 17,28 6,06 18,89 1,20 3,33 2359
9 Jaap Rodermond AV Sprint 13,17 3:34,65 18,42 5,52 12,17 1,20 3,44 2076
10 Jordy van der Westen AV Sprint 11,68 DNS DNS DNS DNS 1,20 3,90 1300
11 Mats Drent AV Sprint 14,33 DNS DNS DNS 12,83 DNS 3,08 603



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1625,00 10,64 9,10 38,50 1,30 4,10 512
2 Jesse Boomaars AV Sprint 1375,00 11,25 5,30 35,00 1,00 3,30 356
3 Jules van Kan AV Sprint 1375,00 12,60 5,20 24,00 0,90 2,30 260
4 Tom van Es AV Sprint 1375,00 12,78 5,20 23,00 0,90 2,40 257
5 Tom van Breda AV Sprint 1275,00 13,31 5,10 24,00 0,95 2,70 256
6 Sjoerd van de Corput AV Sprint 1350,00 12,29 4,50 14,00 1,00 2,75 242
7 Giel Huijsmans AV Sprint 1325,00 13,12 4,10 19,00 0,90 2,35 221
8 Tijl van Kasteren AV Sprint DNS 12,35 5,00 19,00 0,90 2,95 212
9 Yair Herz AV Sprint 1250,00 15,32 3,90 14,00 0,85 2,15 164
10 Merijn Coenen AV Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
1 Kwinten Rotte AV Sprint 1425,00 10,46 7,20 26,50 1,10 3,60 384
2 Tobias de Prieëlle AV Sprint 1325,00 10,56 8,20 29,00 1,05 3,30 377
3 Sam Janssens AV Sprint 1525,00 11,05 5,90 29,50 1,05 2,95 359
4 David Geurts AV Sprint 1375,00 13,14 5,40 29,50 1,30 2,80 332
5 Sverre Handor AV Sprint DNS 10,62 6,40 26,50 1,15 3,60 322
6 Tom Couwenbergh AV Sprint 1325,00 10,89 5,40 20,00 1,05 3,55 317
7 Izzy Vissers AV Sprint 1325,00 12,50 6,70 23,50 1,05 3,05 307
8 Frank van ...n Franken AV Sprint 1150,00 14,75 5,30 14,00 0,95 2,55 194
9 Sam Molenaar AV Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint 6,80 950,00 7,30 9,00 34,00 3,30 513
2 Kilan Goddijn AV Sprint 6,98 950,00 7,47 7,00 21,50 3,25 419
3 Lars Bloemers AV Sprint 7,22 950,00 7,91 6,50 26,00 2,85 401
4 Bas Guikink AV Sprint 7,34 900,00 7,81 7,10 26,00 2,80 398
5 Sjoerd Bastiaans AV Sprint 7,30 1025,00 7,78 6,30 25,00 2,50 397
6 Julian de Prieëlle AV Sprint 7,40 925,00 8,09 7,20 22,00 2,85 382
7 Huub Kuyvenhoven AV Sprint 7,31 950,00 8,02 5,60 18,50 2,75 348
8 Thijmen Kegler AV Sprint 7,77 950,00 8,42 5,30 14,00 2,40 294
9 Merlijn Pellis AV Sprint 7,94 875,00 8,89 4,40 17,50 2,60 278
10 Gijs Huijben AV Sprint 7,67 800,00 8,86 5,00 13,00 2,15 250
11 Matthijs Hoeven AV Sprint 8,19 825,00 9,18 5,00 11,50 2,10 228



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Tijn Janssens AV Sprint 7,19 975,00 8,18 6,70 17,00 2,70 433
2 Niels Hermans AV Sprint 7,14 950,00 8,50 4,60 18,50 2,30 382
3 Luuk Verbeek AV Sprint 7,20 875,00 8,65 4,30 11,50 2,40 325
4 Tijmen Rotte AV Sprint 8,54 750,00 8,97 5,30 18,50 2,50 312
5 Thomas Klunder AV Sprint 7,65 800,00 8,39 4,30 12,50 2,50 310
6 Ot Jansen AV Sprint 8,04 925,00 9,35 4,20 13,50 2,40 302
7 Jur van der Heijden AV Sprint 8,19 800,00 8,91 3,80 16,00 2,15 280
8 Jip Dol AV Sprint 7,68 775,00 9,35 4,20 10,00 2,30 263
9 Nander Coenen AV Sprint 9,09 DNS 11,37 3,60 12,00 2,20 156
10 Bjorn Andeweg AV Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Senne van de Rest AV Sprint 7,38 875,00 8,68 3,90 20,50 2,50 480
2 Mats van Nunen AV Sprint 7,81 875,00 9,38 4,60 17,50 2,40 433
3 Thye Roodhuyzen AV Sprint 8,14 650,00 9,75 3,90 9,00 2,25 286
4 Rick Kuijpers AV Sprint 8,38 750,00 10,17 3,00 9,00 2,05 259
5 Lukas Kegler AV Sprint 8,24 725,00 10,57 3,00 8,50 1,95 244



Jongens Specials Junioren - Meerkamp

# Naam 80m600mKogelVerPunten totaal
1 Timo Helmhout AV Sprint 13,65 2:35,78 5,67 3,16 18
2 Jordan Beute AV Sprint 13,64 2:11,18 3,70 2,13 15
3 Mathieu Viellevoye AV Sprint 15,01 2:48,09 5,33 2,77 14
4 Jordy van Wingerden AV Sprint 21,38 4:04,35 3,82 1,11 8
5 Lucas Voerman AV Sprint 29,10 3:53,29 2,04 0,63 5



Jongens Specials Senioren - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Sven van den Hout AV Sprint 13,03 2:43,96 15,76 4,86 24
2 Stan Dielemans AV Sprint 13,59 2:38,94 30,59 4,44 24
3 Justin Hoefmans AV Sprint 15,04 2:46,45 32,44 4,08 20
4 Jasper Mol AV Sprint 14,46 2:30,24 11,24 3,71 18
5 Sander Graumans AV Sprint 16,43 3:15,77 12,43 3,50 11
6 Lars van Leeuwen AV Sprint 16,03 4:01,17 12,45 3,49 10
7 Ronnie Tiggelman AV Sprint 18,85 3:44,27 10,69 2,89 5



LB Atleten mannen - Meerkamp

# Naam DiscusDiscusKogelKogelSpeerSpeerPunten totaal
1 Rene de Bruijn IPC 35-M - AV Sprint 19,61 --- 6,86 --- 15,27 --- 3
1 Albert van der Mee IPC 12-M - AV Sprint --- 33,55 --- 11,02 --- 35,67 3



Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp

# Naam 150m800mDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Jelmer de Maat AV Sprint 19,17 2:32,22 23,74 26,38 5,27 1830
2 Stephan Campos AV Sprint 19,49 2:50,31 20,75 34,12 5,01 1616
3 Robert van Herwerden AV Sprint 20,65 2:44,16 22,79 28,24 4,44 1372
4 Steven Floris AV Sprint 23,33 2:58,96 16,02 21,53 4,10 624
5 Cor van der Vecht AV Sprint 22,97 3:25,20 19,58 24,61 3,43 611
6 Richard van Ham AV Sprint 23,14 DNS DNS 15,43 3,86 265
7 Paul Emmen AV Sprint DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Sanne Haanen AV Sprint 20,36 1,22 7,09 27,98 4,38 20,43 2:52,27 2712



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Fleur van der Linden AV Sprint 16,10 1,52 9,27 28,21 5,26 27,16 2:31,02 4176
2 Tessa Smits AV Sprint 15,67 1,46 11,25 27,87 4,58 29,28 2:42,89 4036
3 Silke Vonk AV Sprint 15,72 1,46 10,32 26,51 4,78 22,12 2:46,45 3958
4 Eline Rijzenga AV Sprint 21,43 1,34 8,71 30,57 4,41 18,55 2:52,64 2636
5 Charlotte Demoulin AV Sprint 20,64 NM 8,31 31,29 3,62 15,53 3:00,28 1860
6 Eva Vonk AV Sprint DNF 1,22 9,60 41,04 3,49 21,26 3:41,92 1428
7 Simone Snepvangers AV Sprint 17,88 1,55 DNS DNS DNS DNS DNS 1179



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Charlotte Demoulin AV Sprint 2,52 ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Jinke Prinsen AV Sprint 21,60 1:52,18 13,93 9,60 28,44 1,40 4,52 3535
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 19,04 1:46,36 12,76 5,66 12,64 1,50 4,59 3533
3 Britt Marijnissen AV Sprint 20,88 1:50,58 13,79 6,77 15,36 1,40 4,36 3202
4 Noortje Stolk AV Sprint 21,40 1:48,71 15,29 6,32 16,47 1,30 4,38 2978
5 Lonne Mallens AV Sprint 22,73 2:03,11 18,83 8,67 16,86 1,25 3,26 2362
6 Annika Rijzenga AV Sprint 22,86 2:04,63 DNF 6,33 17,63 1,15 3,89 2118
7 Anniek Bloemers AV Sprint 30,09 2:22,97 DNF 8,91 23,84 1,30 4,25 2013



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Lonne Mallens AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Nine Fransen AV Sprint 1:49,29 10,49 8,43 13,74 1,35 3,81 2616
2 Mikki Lips AV Sprint 1:55,22 11,18 7,18 23,05 1,35 3,94 2603
3 Bijou Leto AV Sprint 1:53,50 11,87 6,66 11,54 1,30 4,10 2277
4 Femke Dam AV Sprint 1:58,37 12,59 7,69 16,79 1,25 3,39 2150
5 Arwen Narayanan AV Sprint 1:59,58 11,77 6,81 12,95 1,30 3,29 2096
6 Milou van der Lichte AV Sprint 2:04,41 12,89 4,84 9,88 1,20 3,65 1737
7 Pauline Bezems AV Sprint 2:10,78 14,93 6,30 10,50 1,35 3,57 1729
8 Isabella Brandalise AV Sprint 2:10,47 12,39 5,62 9,89 1,15 3,51 1708
9 Marit Broks AV Sprint 2:14,79 13,69 6,25 9,97 1,25 3,57 1688
10 Ilse van der Zande AV Sprint 2:18,73 DNF 7,67 10,89 1,10 3,46 1398
11 Renske Bloemers AV Sprint 2:15,44 14,70 6,11 11,25 1,10 2,70 1354
12 Pip Huijsmans AV Sprint 2:18,01 DNF 4,30 7,31 1,10 3,50 1100
13 Merel van der Gracht AV Sprint 2:22,61 14,45 5,28 7,58 0,95 2,88 1080
14 Dana de Bruin AV Sprint 2:28,78 DNF 5,23 6,64 1,05 3,15 952
15 Linde Marcusse AV Sprint 2:23,16 15,94 3,99 5,60 1,00 2,65 853
16 Nina Geelen AV Sprint 2:27,64 DNF 4,93 9,51 0,80 2,74 760
17 Zoë van Breda AV Sprint 2:33,67 DNF 4,18 7,34 0,85 2,47 583
18 Indy van Almenkerk AV Sprint DNS 14,29 DNS DNS DNS DNS 187
19 Bo Goos AV Sprint DNS DNF DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Daan de Reijdt AV Sprint 1:43,89 10,22 8,80 19,76 1,40 4,15 2983
2 Linsy Heestermans AV Sprint 1:53,91 11,83 9,58 24,90 1,40 4,66 2896
3 Britta Driessen AV Sprint 2:01,65 10,24 6,63 16,92 1,45 4,62 2716
4 Marit Buijsse AV Sprint 2:01,19 13,08 6,91 11,69 1,30 3,56 1987
5 Rosanne Verheijen AV Sprint 2:01,61 12,99 5,95 7,12 1,25 3,57 1772
6 Anna Couweleers AV Sprint DNS DNF 6,53 DNS DNS 3,73 702
7 Marieke Keij AV Sprint DNS DNF DNS 9,63 1,20 DNS 480



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
1 Juul de Reijdt AV Sprint 1375,00 10,71 6,40 17,50 1,20 3,45 393
2 Daantje Janssens AV Sprint 1300,00 10,48 5,70 19,00 1,15 3,40 377
3 Ylva den Heijer AV Sprint 1375,00 11,23 5,40 19,00 1,00 3,35 349
4 Nina Groffen AV Sprint 1550,00 10,98 4,80 14,50 1,00 2,95 339
5 Nahila Tebonou AV Sprint 1275,00 11,24 7,70 12,00 1,05 2,95 331
6 Stella Stroober AV Sprint 1250,00 12,37 6,40 21,00 1,00 2,95 322
7 Linne van ...epstraten AV Sprint 1300,00 12,06 6,50 15,00 0,95 3,15 313
8 Sarah Buijs AV Sprint 1200,00 11,55 6,50 15,00 0,95 3,10 308
9 Yara van der Heijden AV Sprint 1450,00 12,36 5,10 10,50 0,95 2,80 281
10 Anna van Langevelde AV Sprint 1225,00 11,34 4,80 12,50 1,00 2,75 278
11 Febe Thys AV Sprint 1300,00 12,10 3,60 9,50 1,00 3,15 261
12 Roos van der Gracht AV Sprint 1025,00 12,05 4,80 15,50 1,05 2,45 256
13 Juni Marcusse AV Sprint 1150,00 13,14 5,30 11,50 0,85 2,95 234
14 Quinte Roodhuyzen AV Sprint 1150,00 13,44 4,40 13,50 0,90 2,65 223
15 Noa Heeren AV Sprint 1175,00 14,51 3,80 8,00 0,90 2,40 177



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint 1375,00 10,79 8,50 29,00 1,25 3,55 475
2 Loïs Drent AV Sprint 1475,00 10,49 7,20 26,50 1,25 3,70 472
3 Joss Ruedisueli AV Sprint 1375,00 10,91 8,50 25,50 1,35 3,55 472
4 Luna Faas AV Sprint 1450,00 10,82 7,20 21,00 1,30 3,60 444
5 Lotte van Ham AV Sprint 1375,00 11,09 6,50 18,50 1,25 3,40 396
6 Nienke Blom AV Sprint 1425,00 11,42 5,70 24,50 1,10 3,15 383
7 Iris Mackenbach AV Sprint 1175,00 12,30 7,50 22,50 1,05 3,20 350
8 Aimee Rynart AV Sprint 1225,00 11,89 6,00 19,50 1,15 3,25 345
9 Wiesje Keij AV Sprint 1225,00 12,08 6,70 20,00 1,10 3,00 339
10 Femke Gijzen AV Sprint 1350,00 11,77 6,10 12,50 1,15 3,25 335
11 Isis van Gils AV Sprint 1175,00 12,60 6,60 21,00 1,00 2,95 314
12 Eva Koning AV Sprint 1250,00 12,05 5,80 12,00 1,10 2,85 293
13 Fenna Jacobs AV Sprint 1225,00 12,36 5,20 16,50 1,05 2,85 291
14 Fileine Bové AV Sprint 1150,00 12,27 5,50 17,50 0,95 2,60 273
15 Aurelia Davis AV Sprint DNS 11,24 7,00 19,50 DNS 3,05 248



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Roza Willemen AV Sprint 6,59 1025,00 7,89 5,70 15,00 3,00 421
2 Fenna Winkel AV Sprint 7,15 1025,00 8,47 5,30 17,50 2,65 383
3 Sam Hofmans AV Sprint 7,13 875,00 7,99 5,40 13,00 3,00 356
4 Silke Israel AV Sprint 7,09 825,00 8,42 5,90 15,50 2,80 352
5 Emma Van der Pas AV Sprint 7,62 875,00 8,44 4,60 17,50 2,50 324
6 Eva Maessen AV Sprint 7,37 875,00 8,54 5,10 11,50 2,70 316
7 Isabella Tandt AV Sprint 7,59 900,00 8,95 5,10 14,00 2,50 311
8 Fenna Peschke AV Sprint 8,15 825,00 8,64 4,00 14,50 2,45 272



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Anne Heijnen AV Sprint 7,54 1000,00 7,87 5,00 13,00 2,45 439
2 Nienke Mol AV Sprint 7,50 925,00 9,18 4,30 11,00 2,80 380
3 Fenna Mallens AV Sprint 7,41 775,00 8,85 4,90 12,50 2,70 375
4 Puck van Gils AV Sprint 7,49 900,00 8,84 4,20 11,50 2,50 371
5 Noor Faas AV Sprint 7,54 950,00 8,58 4,20 8,00 2,60 370
6 Jade van de Rest AV Sprint 7,35 875,00 9,39 3,90 9,50 2,95 361
7 Eva Rosendahl AV Sprint 7,49 850,00 9,11 3,20 8,00 2,05 296
8 Renske van de Corput AV Sprint 7,88 800,00 9,64 4,00 9,50 2,30 293
9 Lieve Stoffelsen AV Sprint 8,35 825,00 9,94 4,10 11,00 2,25 285
10 Isa Verkoeijen AV Sprint 7,78 900,00 9,65 3,40 7,00 1,65 268
11 Alina van ...ardenburg AV Sprint 8,14 825,00 10,71 3,30 7,50 2,00 233
12 Fiene Schout AV Sprint 8,55 775,00 9,98 3,10 7,50 2,30 232
13 Lotje van der Velden AV Sprint 8,22 725,00 10,21 3,90 7,00 2,00 231
14 Emma van Kan AV Sprint 8,08 775,00 10,72 2,90 8,00 2,10 224
15 Billie van...ardenburg AV Sprint 8,24 825,00 10,31 2,90 7,00 1,80 220
16 Myrthe Belt AV Sprint 9,34 750,00 11,25 3,00 5,50 1,65 149
17 Lucy Herbers AV Sprint 8,90 DNS 11,35 2,60 6,00 1,90 124



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Sofie Buijs AV Sprint 8,44 925,00 9,57 4,20 11,00 1,95 391
2 Nore Stroober AV Sprint 8,16 800,00 8,78 4,00 10,00 2,05 381
3 Jet Knook AV Sprint 8,05 875,00 9,48 2,70 7,50 2,15 343
4 Anne Hanselman AV Sprint 7,91 750,00 9,31 3,10 7,50 2,10 327
5 Fara Dap AV Sprint 8,09 850,00 9,40 3,00 7,00 1,70 317
6 Lisa Herremans AV Sprint 7,98 850,00 10,86 2,90 8,50 2,00 310
7 Roos van Loon AV Sprint 8,20 775,00 9,62 3,10 8,50 1,85 307
8 Eline Mouwen AV Sprint 8,72 775,00 11,68 3,40 8,50 2,20 268
9 Liva van de Wijdeven AV Sprint 8,24 675,00 9,60 2,40 5,00 2,25 263
10 Merel Kramer AV Sprint 8,72 825,00 11,25 2,90 7,00 2,00 255
11 Emma Krijnen AV Sprint 8,91 775,00 11,38 2,80 7,50 1,85 229
12 Hanna van Os AV Sprint 9,00 DNS 11,01 2,70 7,00 2,05 179



Meisjes Specials Junioren - Meerkamp

# Naam 80m600mKogelVerPunten totaal
1 Inez Doets AV Sprint 15,03 2:58,90 4,26 2,72 7
2 Cynthia Riel AV Sprint 18,49 4:17,85 4,53 1,86 5



Meisjes Specials Senioren - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Lieke Sweep AV Sprint 16,84 3:33,57 14,94 3,35 20
2 Sira Lambregts AV Sprint 17,76 4:14,55 9,43 2,50 12
3 Femke Bongers AV Sprint 19,52 3:50,64 9,48 1,90 11
4 Margriet Jacobs AV Sprint 17,85 5:13,44 7,34 2,82 9
5 Minke Geraerts AV Sprint 20,98 4:00,07 8,14 2,27 8



Senioren mannen en masters - Meerkamp

# Naam 100m400m1500m110mH110mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
1 Kevin van Zundert Msen - AV Sprint 12,04 55,97 5:42,55 --- 19,69 23,74 9,64 36,29 1,71 3,82 6,47 4924
2 Sander van der Waals Msen - AV Sprint 11,56 57,72 6:42,06 --- 15,38 19,76 7,16 32,23 1,68 DNS 6,21 4233
3 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint 12,13 DNS DNS 16,41 --- 30,54 10,07 DNS 1,77 DNS 6,70 4166
4 Tjebbe Kerstens Msen - AV Sprint 11,81 DNS 6:41,04 --- 17,72 18,68 7,22 34,04 1,80 DNS 6,43 3593
5 Cas van Eersel Msen - AV Sprint DNF DNS DNS --- DNS DNS DNS 40,09 DNS DNS DNS 443



Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp

# Naam 150m800mDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Lieke Buiks AV Sprint 21,87 2:48,45 24,07 23,51 4,44 2432
2 Judith de Rond AV Sprint 21,36 2:43,76 21,00 14,49 4,58 2275
3 Mariëlle Jonkers AV Sprint 21,68 2:49,00 14,61 21,63 4,36 2140
4 Amber van Malsen AV Sprint 23,51 3:08,81 22,46 24,72 3,59 1902
5 Evelien Brugmans AV Sprint 21,97 3:18,22 15,28 15,69 4,12 1720
6 Astrid Neefs AV Sprint 27,03 3:41,97 18,27 18,44 3,46 1209
7 Bianca Ja...-van Loon AV Sprint DNS DNS 21,32 22,15 DNS 798



Wheelers mannen - Meerkamp

# Naam 100m200m400m800mPunten totaal
1 Stefan Groen AV Sprint 16,18 27,66 5:32,90 1:55,29 16
2 Raffaele Orru AV Sprint 17,07 30,26 1:00,01 2:10,62 16
3 Bart Pijs AV Sprint 17,29 31,49 1:01,62 2:05,85 14
4 Foued Boudazra AV Sprint 33,49 1:32,41 2:07,18 4:30,47 8
5 Diego Parrondo AV Sprint 47,62 1:07,93 3:01,87 DNS 5



Wheelers vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m200m400m800mPunten totaal
1 Luna Jansen AV Sprint 21,60 39,92 1:19,02 2:50,47 8
2 Laylani van der Wolf AV Sprint 23,56 46,50 1:40,28 3:37,13 4



Wheelers vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten