Uitslagen Winterindoor

Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Julian Sas Almere `81 7,57q ---
2 Luuk Kuijper AV `40 7,73q ---
3 Thom Clemens HLLS 7,75q 7,92
4 Koen van Perse HLLS 7,85q ---
5 Bram Streefkerk GACH 7,91q ---
6 Lucas Moers AV Statina 7,97 ---
7 Joris Boons U-Track 8,21 ---
8 Max Defize GACH 8,42 ---
9 Sybren Kiewiet HLLS 8,55 ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Julian Sas Almere `81 7,55 ---
2 Luuk Kuijper AV `40 7,68 ---
3 Thom Clemens HLLS 7,83 ---
4 Koen van Perse HLLS 7,90 ---
5 Bram Streefkerk GACH 7,92 ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Koen van Perse HLLS 8,96 ---
2 Thom Clemens HLLS 9,45 ---
3 Joris Boons U-Track 11,01 ---
4 Lucas Moers AV Statina 11,48 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Bram Streefkerk GACH 12,22 ---
2 Jordi van der Wal PAC 11,65 11,49
3 Lars Lindner HLLS 11,43 ---
4 Max Defize GACH 10,55 ---
5 Sybren Kiewiet HLLS 10,53 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bram Streefkerk GACH 5,83 ---
2 Lars Lindner HLLS 5,72 ---
3 Luuk Kuijper AV `40 5,65 ---
4 Joris Boons U-Track 5,41 ---
5 Koen van Perse HLLS 5,39 ---
6 Thom Clemens HLLS 5,30 ---
7 Sybren Kiewiet HLLS 5,08 ---
Julian Sas Almere `81 DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 7,73q 7,88
2 Koen Roskamp BAV 7,81q ---
3 Mathieu van Opstal SPOB 8,09q 8,23
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan 8,12q ---
5 Camiel Colen HLLS 8,24q ---
6 Sven Hazenoot De Spartaan 8,28 ---
7 Peter de Kruyff HLLS 8,40 ---
8 Alexander Meijkamp HLLS 8,50 9,53
9 Merlijn van der Lans De Spartaan 8,52 ---
10 Matteo Bos AV Zuidwal 8,60 8,96
11 Yanniek Asschert AV Atverni 8,67 ---
11 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,67 ---
13 Wouter Benschop AV Atverni 8,72 ---
14 Rens Stegink Haaksbergen 8,77 8,46
15 Pelle Jongerius HLLS 8,82 9,49
16 Marten Prince Triathlon 8,84 ---
17 Koen van Dijk AV Statina 8,86 ---
18 Willem Vlasblom HLLS 9,01 9,08
19 Gijs Calis AV Zuidwal 9,15 9,03
20 David Verbeet Arena 9,19 ---
21 Merijn Kerens Pijnenburg 9,22 ---
22 Tristan de Bree AV Atverni 9,33 9,31
23 Thijs van Miltenburg BAV 9,60 ---
24 Thom van der Wouden BAV 9,81 ---
Youp de Groot Pijnenburg DNS ---
Twan de Koning HLLS DNS 9,09
Ruben Rabouw HLLS DNS 9,22



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 7,70 ---
2 Koen Roskamp BAV 7,83 ---
3 Bas Meeuwenoord De Spartaan 8,04 ---
4 Mathieu van Opstal SPOB 8,22 ---
5 Camiel Colen HLLS 8,38 ---



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,82q 8,85
2 Koen Roskamp BAV 9,16q ---
3 Peter de Kruyff HLLS 9,38q ---
4 Alexander Meijkamp HLLS 9,80q 10,59
5 Camiel Colen HLLS 9,93q ---
6 Bas Meeuwenoord De Spartaan 9,94 ---
7 Sven Hazenoot De Spartaan 10,17 ---
8 Julian van Meggelen De Spartaan 10,36 ---
9 Rens Stegink Haaksbergen 10,51 10,65
10 Matteo Bos AV Zuidwal 10,72 11,07
11 Marten Prince Triathlon 11,01 ---
12 Koen van Dijk AV Statina 11,02 ---
13 Merijn Kerens Pijnenburg 11,27 ---
14 Pelle Jongerius HLLS 11,90 ---
15 Thom van der Wouden BAV 12,26 ---
16 David Verbeet Arena 12,44 ---
17 Jochem van Stijn De Spartaan 12,50 ---
Youp de Groot Pijnenburg DNS ---
Ruben Rabouw HLLS DNS 12,44



Jongens Junior C - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,82 ---
2 Koen Roskamp BAV 9,10 ---
3 Peter de Kruyff HLLS 9,70 ---
4 Alexander Meijkamp HLLS 9,86 ---
5 Camiel Colen HLLS 10,17 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Bram van der Laan GACH 13,63 ---
2 Mathieu van Opstal SPOB 12,00 ---
3 Koen Roskamp BAV 11,09 ---
4 Sven Hazenoot De Spartaan 10,24 ---
5 Marten Prince Triathlon 9,73 ---
6 Wessel Terpstra BAV 9,41 ---
7 Gijs Calis AV Zuidwal 9,07 8,55
8 Merlijn van der Lans De Spartaan 9,06 ---
9 Pelle Jongerius HLLS 7,50 ---
10 Julian van Meggelen De Spartaan 7,42 ---
11 Jochem van Stijn De Spartaan 7,34 ---
12 Willem Vlasblom HLLS 7,23 ---
13 Matteo Bos AV Zuidwal 6,46 5,80
Twan de Koning HLLS DNS ---
Ruben Rabouw HLLS DNS ---



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Bram van der Laan GACH 11,37 ---
2 Koen van Dijk AV Statina 10,06 ---
3 Rens Stegink Haaksbergen 10,05 9,91
4 Jelle van Miltenburg BAV 9,36 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bram van der Laan GACH 5,32 ---
2 Mathieu van Opstal SPOB 5,21 4,69
3 Peter de Kruyff HLLS 5,16 ---
4 Camiel Colen HLLS 5,03 ---
5 Bas Meeuwenoord De Spartaan 5,00 ---
6 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,98 ---
7 Wouter Benschop AV Atverni 4,80 ---
8 Julian van Meggelen De Spartaan 4,75 ---
9 Jochem van Stijn De Spartaan 4,72 ---
10 Alexander Meijkamp HLLS 4,70 ---
11 Merlijn van der Lans De Spartaan 4,53 ---
12 Rens Stegink Haaksbergen 4,51 4,68
13 Koen van Dijk AV Statina 4,50 ---
14 Sven Hazenoot De Spartaan 4,45 ---
15 Pelle Jongerius HLLS 4,38 ---
16 Merijn Kerens Pijnenburg 4,19 ---
17 Gijs Calis AV Zuidwal 4,11 ---
18 Tristan de Bree AV Atverni 3,99 ---
19 David Verbeet Arena 3,84 ---
Jelle van Miltenburg BAV DNS ---
Twan de Koning HLLS DNS ---
Ruben Rabouw HLLS DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 8,82q ---
2 Joeri Steenman HLLS 8,86q 8,86
3 Martijn Pos HLLS 8,94q 8,94
4 Wouter van Gorcom HLLS 8,96q 8,91
5 Timon Hoeve SPLS 9,03q ---
5 Samuel Schinagl Nijmegen 9,03 9,45
7 Lucca Marks HLLS 9,05 9,03
8 Daniël van der Poel AV Phoenix 9,12 9,32
9 Yoeri Karsowidjojo HLLS 9,26 9,13
9 Lars Laverman Nijmegen 9,26 ---
11 Julian van den Belt AV Rijssen 9,31 ---
12 Michael Quirk Clytoneus 9,47 ---
13 Gijs Broere Triathlon 9,48 ---
14 Rens van Rhijn BAV 9,57 ---
15 Naoa Yeo AV Atverni 9,62 ---
16 Bjorn Boss AV Atverni 9,73 ---
16 Jesse Bon AV Feniks 9,73 ---
18 Tijmen Hoogendoorn BAV 9,77 ---
18 Marnix Hettema De Spartaan 9,77 ---
20 Mats Gerritsen Pijnenburg 10,00 ---
21 Ben Bouwhuijzen HLLS 10,03 9,98
22 Sven Herber HLLS 10,17 10,28
23 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 10,25 10,14
24 Dinand te Pas BAV 10,42 ---
25 Joscha Giesen BAV 10,44 ---
26 Rick van de Kooij AV Atverni 11,55 ---
Tobias Wolff HLLS DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 8,75 ---
2 Wouter van Gorcom HLLS 8,78 ---
3 Joeri Steenman HLLS 8,97 ---
4 Martijn Pos HLLS 9,00 ---
5 Timon Hoeve SPLS 9,10 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 10,83q 10,47
2 Jamie Sesay Almere `81 11,14q ---
3 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,59q 10,69
4 Martijn Pos HLLS 11,85q 11,79
5 Joeri Steenman HLLS 12,18q 12,17
6 Michael Quirk Clytoneus 12,39 ---
7 Gijs Broere Triathlon 12,87 ---
8 Naoa Yeo AV Atverni 12,89 ---
9 Jesse van der Veen Triathlon 12,97 12,99
10 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 13,06 13,39
11 Tijmen Hoogendoorn BAV 13,09 ---
12 Bjorn Boss AV Atverni 13,66 ---
13 Dinand te Pas BAV 14,26 ---
14 Lucca Marks HLLS 16,35 ---
15 Ben Bouwhuijzen HLLS 16,78 ---
Mats Gerritsen Pijnenburg DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 10,35 ---
2 Wouter van Gorcom HLLS 10,68 ---
3 Martijn Pos HLLS 11,57 ---
4 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,75 ---
5 Joeri Steenman HLLS 12,08 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 8,48 ---
2 Martijn Pos HLLS 8,06 ---
3 Mats Gerritsen Pijnenburg 7,69 ---
4 Wouter van Gorcom HLLS 7,58 ---
5 Yoeri Karsowidjojo HLLS 7,03 ---
6 Lucca Marks HLLS 7,00 ---
7 Joeri Steenman HLLS 6,89 ---
8 Michael Quirk Clytoneus 6,48 ---
9 Tijmen Hoogendoorn BAV 5,90 ---
10 Jesse van der Veen Triathlon 5,84 ---
11 Ben Bouwhuijzen HLLS 5,64 ---
12 Rens van Rhijn BAV 5,62 ---
13 Samuel Schinagl Nijmegen 5,58 6,30
14 Sven Herber HLLS 5,57 ---
15 Dinand te Pas BAV 5,48 ---
16 Marnix Hettema De Spartaan 5,22 ---
16 Lars Laverman Nijmegen 5,22 ---
18 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 5,01 ---
19 Gijs Broere Triathlon 5,00 ---
20 Joscha Giesen BAV 4,93 ---
21 Naoa Yeo AV Atverni 4,87 ---
22 Jelmer Pastoor BAV 4,67 ---
23 Rick van de Kooij AV Atverni 4,20 ---
Tobias Wolff HLLS DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 1,43 ---
2 Michael Quirk Clytoneus 1,33 ---
2 Yoeri Karsowidjojo HLLS 1,33 ---
4 Wouter van Gorcom HLLS 1,28 ---
4 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,28 ---
4 Samuel Schinagl Nijmegen 1,28 ---
4 Lars Laverman Nijmegen 1,28 ---
8 Daniël van der Poel AV Phoenix 1,23 ---
8 Jesse van der Veen Triathlon 1,23 ---
8 Timon Hoeve SPLS 1,23 ---
11 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 1,18 ---
11 Mats Gerritsen Pijnenburg 1,18 ---
11 Tijmen Hoogendoorn BAV 1,18 ---
11 Rens van Rhijn BAV 1,18 ---
11 Marnix Hettema De Spartaan 1,18 ---
11 Martijn Pos HLLS 1,18 ---
11 Joeri Steenman HLLS 1,18 ---
18 Lucca Marks HLLS 1,13 ---
19 Dinand te Pas BAV 1,08 ---
20 Naoa Yeo AV Atverni 1,03 ---
20 Joscha Giesen BAV 1,03 ---
20 Jelmer Pastoor BAV 1,03 ---
Gijs Broere Triathlon NM ---
Ben Bouwhuijzen HLLS NM ---
Tobias Wolff HLLS DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,48q ---
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,59q ---
3 Joël Hoeve SPLS 8,63q ---
4 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,68q ---
5 Stan Atsma HLLS 8,89q ---
6 Yoram Vriezen GACH 9,06 9,01
7 Bjorn van der Velden HLLS 9,15 9,18
8 Sidate Seck AV Feniks 9,18 ---
9 Tijn Kops U-Track 9,52 ---
10 Roy van Meurs AV Atverni 9,55 ---
11 Thijs van Rijn De Spartaan 9,64 ---
12 Kevin van Loon DAK 9,87 9,10
13 Teun Calis AV Zuidwal 10,03 9,95
14 Jeroen Visser AV Atverni 10,33 ---



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,35 ---
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,41 ---
3 Joël Hoeve SPLS 8,73 ---
4 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,75 ---
5 Stan Atsma HLLS 8,95 ---



Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 9,86q 10,10
2 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,23q ---
3 Stan Atsma HLLS 10,30q ---
4 Tim de Wild HLLS 10,60q ---
5 Kevin van Loon DAK 12,63q 12,20
6 Sam Relyveld AV Atverni 12,98 ---
7 Roy van Meurs AV Atverni 13,02 ---
8 Jeroen Visser AV Atverni 13,91 ---
Tijn Kops U-Track DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 9,80 ---
2 Stan Atsma HLLS 10,10 ---
3 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,13 ---
4 Tim de Wild HLLS 10,76 ---
5 Kevin van Loon DAK 12,80 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 13,13 ---
2 Yoram Vriezen GACH 10,72 10,18
3 Thijs van Rijn De Spartaan 8,72 ---
4 Bjorn van der Velden HLLS 8,37 ---
5 Kevin van Loon DAK 8,04 7,40
6 Teun Calis AV Zuidwal 8,02 8,57
7 Stan Atsma HLLS 7,80 ---
8 Sidate Seck AV Feniks 7,07 ---
9 Roy van Meurs AV Atverni 5,28 ---
10 Jeroen Visser AV Atverni 5,24 ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luc de Bruin Tempo AV 1,48 ---
1 Tim de Wild HLLS 1,48 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,43 ---
3 Yoram Vriezen GACH 1,43 1,49
3 Joël Hoeve SPLS 1,43 ---
6 Thijs van Rijn De Spartaan 1,28 ---
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 1,23 ---
7 Sidate Seck AV Feniks 1,23 ---
7 Teun Calis AV Zuidwal 1,23 1,25
7 Stan Atsma HLLS 1,23 ---
7 Tijn Kops U-Track 1,23 ---
12 Sam Relyveld AV Atverni 1,18 ---
12 Bjorn van der Velden HLLS 1,18 ---
14 Roy van Meurs AV Atverni 1,08 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,83 8,00 1,28 1574
2 Sam de Wild HLLS 9,40 6,29 1,18 1474
3 Wesley Boers Fivelstreek 9,89 6,78 1,23 1459
4 Jaraino Bendanon U-Track 9,78 5,41 1,18 1355
5 Gijs Bomer HLLS 10,14 5,91 1,13 1295
6 David Fontein HLLS 9,94 4,08 1,23 1274
7 Finn van Ek HLLS 10,53 6,10 1,13 1251
8 Benaiah Bergwijn AV Atverni 9,79 4,96 1,08 1250
9 Joep van Ede U-Track 10,64 6,47 1,08 1222
10 Julius van Loon Nijmegen 10,55 5,40 1,08 1167
11 Harm Welleweerd HLLS 10,19 6,22 0,93 1160
12 Floris van der Vijgh HLLS 10,55 5,29 1,03 1123
13 Sami Akanni HLLS 10,39 4,24 1,03 1071
14 Willem van...eenendaal HLLS 10,69 5,47 0,93 1042
15 Timo Straathof U-Track 10,81 5,39 0,93 1021
16 Nordin Steen AV Nijkerk 10,94 4,96 0,98 1012
17 Simon Schinagl Nijmegen 10,48 4,47 0,93 1003
18 Boris Hermsen AV Atverni 10,71 5,51 0,83 969
19 Levi Relyveld AV Atverni 11,30 4,10 1,03 942
20 Mathijs Bergstra AV Atverni 11,44 4,79 0,98 940
21 Tycho Bosma HLLS 11,04 4,21 0,93 909
22 Arne van Wieringen U-Track 11,17 3,16 0,98 847
23 Jorne van Mildert AV Atverni 11,96 4,13 0,98 833
24 Tobias Boxman HLLS 11,48 3,76 0,93 822
25 Guus Roskamp BAV 11,82 4,58 0,88 807
26 Hugo van den Bogaart HLLS 11,38 4,32 0,83 803
27 Pieter Jan de Waal HLLS 11,43 3,37 0,83 724
28 Hugo Brunt Clytoneus DNS DNS DNS 0
28 Arjen Jagernath U-Track DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Isaac Mensah AV Feniks 8,93 7,75 1,18 1644
2 Meije Bosma HLLS 9,47 6,44 1,33 1581
3 Max van der Weerd HLLS 9,49 7,01 1,18 1501
4 Nick Duinkerken De Spartaan 9,77 8,36 1,08 1455
5 Lars van Wiligenburg AV Nijkerk 9,59 5,64 1,18 1401
6 Tymo Bouman AV Haarlem 9,77 6,66 1,13 1398
7 Ridzerd Punt PAC 10,25 6,02 1,28 1396
8 Ryan Jansen Scorpio 10,44 7,74 1,13 1358
9 Sven Koolmoes AV Haarlem 9,79 6,27 1,08 1335
10 Dynand Maerman Flevo Delta 10,68 7,73 1,13 1324
11 Joseph de ...f Adepeju AV Atverni 9,63 5,46 1,08 1310
12 Jesper Landman HLLS 10,04 5,68 1,08 1259
13 Gert Schellen HLLS 10,21 5,95 1,08 1250
14 Derek Steffers HLLS 10,39 6,21 1,08 1240
15 Badr-Eddine Seddiki U-Track 10,33 5,64 1,08 1213
16 Mike van Doorn AV Atverni 10,20 5,30 1,08 1210
17 Jesse van de Beek BAV 10,59 6,02 1,08 1200
18 Harm Hoekstra HLLS 10,62 5,72 1,08 1177
19 Bas Schutjes AV Phoenix 9,76 4,87 0,98 1176
20 Floris Heijlond HLLS 10,46 5,61 0,98 1119
21 Jarno Enthoven AV Haarlem 11,67 5,90 1,08 1059
22 Pelle Schmidt BAV 10,63 5,11 0,93 1027
23 Finn Rijswick HLLS 11,03 5,34 0,93 990
24 Mitchell Broere AV Feniks 11,71 5,43 0,93 915
25 Milan Emo AV Atverni 11,31 4,39 0,93 889
26 Eric Nuijtermans HLLS 12,70 5,02 0,93 785
27 Daan van Rooijen AV Atverni DNS DNS DNS 0
27 Timo Benning HLLS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 50mKogelVerPunten totaal
1 Giel van Dee HLLS 8,54 5,00 3,49 1248
2 Jaouad Boussakout AV Phoenix 8,98 5,69 3,42 1205
3 Rens Feringa AV Phoenix 8,60 4,23 3,37 1159
4 Teun Bijpost AV Rijssen 8,94 5,25 3,19 1136
5 Daniël Frissen HLLS 8,88 4,74 3,21 1115
6 Tim Verhagen HLLS 8,90 4,74 2,91 1052
7 Guus Flink U-Track 9,18 4,67 3,02 1024
8 Beer Timmer HLLS 8,80 3,46 3,15 1020
9 Rico Osnabrugge AV Phoenix 9,13 4,60 2,96 1015
10 Bram Goossens AV Atverni 8,95 3,87 3,01 1001
11 Bas Pilgram HLLS 9,09 4,28 2,93 992
12 Milad Yaz... Ahmadian HLLS 9,07 3,71 2,88 942
13 Thorsten Berghegen BAV 9,74 4,82 2,76 901
14 Thijn Matthee AV Statina 9,36 3,88 2,76 887
15 Sven Landman HLLS 9,04 2,58 2,59 792
16 Sape van der Woude HLLS 9,83 3,50 2,62 762
17 Chris Nuijtemans HLLS 9,90 3,30 2,35 682
18 Sybren Kuijlaars HLLS 9,63 2,75 2,31 663
19 Furkan Oz HLLS 9,59 2,57 2,35 660



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 50mVortexVerPunten totaal
1 Pieter van der Zee HLLS 9,32 18,58 3,12 1002
2 Kealan Steba GACH 9,11 16,10 3,00 973
3 Youri van der Linden GACH 8,78 8,71 2,99 891
4 Rik Willemse AV Nijkerk 9,54 14,69 2,85 855
5 Floris Kamer HLLS 9,41 13,49 2,67 818
6 Twan Goudena Clytoneus 9,95 17,97 2,33 746
7 Teun Jansen HLLS 9,93 13,32 2,51 710
8 Floris van Baar AV Atverni 10,12 7,93 2,03 484
9 Matthias de Waal HLLS 10,75 6,71 2,54 482
10 Sirius Wind HLLS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 50mVortexVerPunten totaal
1 Iskander Stapel Nijmegen 9,14 11,93 3,18 933
2 Eljahro Philipsen AV Feniks 9,32 14,02 2,86 879
3 Victor van der Vijgh HLLS 10,24 5,75 2,46 502
4 Guus Lemmens HLLS DNS DNS DNS 0



Mannen - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 8,10 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Luca Bos GACH 10,35 ---
2 Hanna Knotnerus AV Feniks 10,26 ---
3 Shaya van Houdt PAC 10,12 10,20
4 Dieuwertje Kok GACH 9,12 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Femke van den Bos Tempo AV 8,71q ---
2 Dorine Huisman AV Atverni 8,84q ---
3 Desirée van Beest AV Atverni 8,85q 8,98
4 Amina Schellekens Phanos 8,90q ---
5 Aleid Frissel Tempo AV 8,93q ---
6 Mauve Bos GACH 9,01 ---
7 Justine Fleming GACH 9,09 ---
8 Fay Kitzen Eindhoven 9,18 ---
9 Elke Roukema HLLS 9,66 ---
Naseya Weinchard AV 1923 DNS 8,47



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Femke van den Bos Tempo AV 8,68 ---
2 Desirée van Beest AV Atverni 8,80 ---
3 Dorine Huisman AV Atverni 8,86 ---
4 Aleid Frissel Tempo AV 9,01 ---
5 Amina Schellekens Phanos 9,07 ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Annerice Bakker Phanos 10,01 ---
2 Femke van den Bos Tempo AV 10,20 ---
3 Aleid Frissel Tempo AV 10,60 ---
3 Fay Kitzen Eindhoven 10,60 ---
5 Desirée van Beest AV Atverni 11,67 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Naseya Weinchard AV 1923 10,43 ---
2 Mauve Bos GACH 9,68 ---
3 Susan Wouda AV Goor `75 9,61 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Annerice Bakker Phanos 4,93 ---
2 Amina Schellekens Phanos 4,74 ---
3 Mauve Bos GACH 4,68 ---
4 Susan Wouda AV Goor `75 4,66 ---
5 Dorine Huisman AV Atverni 4,47 ---
6 Aleid Frissel Tempo AV 4,34 ---
7 Elke Roukema HLLS 4,24 ---
Fay Kitzen Eindhoven DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,29q 8,24
2 Simi Pater AV Statina 8,34q ---
3 Pauline Jockweg Duitsland 8,44q 8,18
4 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,54q ---
5 Katja Lingen Duitsland 8,57q 8,49
6 Kira van den Ham HLLS 8,64 ---
7 Kirsten Kuipers SPLS 8,82 ---
8 Lotte Bleijerveld BAV 8,97 ---
9 Femke Janssen DEM 9,00 ---
10 Mirjam Hollestelle Triathlon 9,09 ---
10 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,09 ---
12 Julia Baum Duitsland 9,12 9,05
13 Julia Rijnenberg ARV Ilion 9,16 ---
14 Lea Stump Duitsland 9,17 9,22
15 Kiki Chris... Banning De Spartaan 9,20 ---
16 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,09
17 Melana Agricola SPLS 9,24 ---
18 Kim Gaus De Spartaan 9,28 ---
19 Romy Dannenburg AV Atverni 9,32 ---
20 Babet Roeling ARV Ilion 9,36 ---
20 Rachel van der Veek De Spartaan 9,36 ---
22 Noor Stapel Nijmegen 9,38 ---
23 Lieke Blommestein Tempo AV 9,45 ---
23 Madelief de Groot HLLS 9,45 9,29
25 Sabien Hilhorst BAV 9,50 ---
26 Jessy Enkelaar AV Atverni 9,51 ---
27 Isabel Cola Triathlon 9,53 ---
28 Joel Langelaan De Spartaan 9,61 ---
29 Doortje Roodenburg De Spartaan 9,66 ---
30 Sterre de Vries HLLS 9,73 ---
31 Britt Heijlond HLLS 9,83 ---
Paula Opgenhoff Duitsland DNS 8,66



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,25 ---
2 Simi Pater AV Statina 8,27 ---
3 Pauline Jockweg Duitsland 8,31 ---
4 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,43 ---
5 Katja Lingen Duitsland 8,64 ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kira van den Ham HLLS 9,91q ---
2 Eveline de Jong De Spartaan 9,93q ---
3 Samar Ahmed HLLS 10,76q ---
4 Lieke Blommestein Tempo AV 10,96q ---
5 Rachel van der Veek De Spartaan 10,98q ---
6 Romy Dannenburg AV Atverni 11,13 ---
6 Noor Stapel Nijmegen 11,13 ---
8 Sabien Hilhorst BAV 11,16 ---
9 Lotte Bleijerveld BAV 11,23 ---
10 Roos Verdegaal HLLS 11,49 9,99
11 Mirjam Hollestelle Triathlon 11,52 ---
12 Doortje Roodenburg De Spartaan 12,31 ---
13 Emma van de Beek BAV 12,32 ---
14 Britt Heijlond HLLS 12,34 ---
15 Shana van Vuuren De Spartaan 12,61 ---
16 Kiki Chris... Banning De Spartaan 12,77 ---
17 Femke Daan De Spartaan 13,60 ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Eveline de Jong De Spartaan 9,83 ---
2 Samar Ahmed HLLS 10,85 ---
3 Rachel van der Veek De Spartaan 10,95 ---
Lieke Blommestein Tempo AV DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Pauline Jockweg Duitsland 9,89 ---
2 Shana van Vuuren De Spartaan 9,32 ---
3 Eveline de Jong De Spartaan 9,12 ---
4 Noor Stapel Nijmegen 8,96 ---
5 Melana Agricola SPLS 8,60 ---
6 Joel Langelaan De Spartaan 8,33 ---
7 Kiki Chris... Banning De Spartaan 8,16 ---
8 Kira van den Ham HLLS 8,10 ---
9 Samar Ahmed HLLS 7,73 ---
10 Lea Stump Duitsland 7,18 ---
11 Roos Verdegaal HLLS 7,15 ---
12 Sterre de Vries HLLS 7,06 ---
13 Madelief de Groot HLLS 7,05 ---
14 Isabel Cola Triathlon 6,86 ---
15 Julia Baum Duitsland 6,44 ---
16 Kim Gaus De Spartaan 6,23 ---
17 Doortje Roodenburg De Spartaan 6,13 ---
18 Femke Daan De Spartaan 5,81 ---
19 Britt Heijlond HLLS 5,76 ---
20 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 4,84 ---
Paula Opgenhoff Duitsland DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jessy Enkelaar AV Atverni 1,48 ---
1 Roos Verdegaal HLLS 1,48 ---
3 Eveline de Jong De Spartaan 1,43 ---
3 Noor Stapel Nijmegen 1,43 ---
5 Babet Roeling ARV Ilion 1,38 ---
6 Kiki Chris... Banning De Spartaan 1,33 ---
6 Lea Stump Duitsland 1,33 ---
6 Julia Baum Duitsland 1,33 ---
9 Emma van de Beek BAV 1,28 ---
9 Shana van Vuuren De Spartaan 1,28 ---
9 Madelief de Groot HLLS 1,28 ---
9 Britt Heijlond HLLS 1,28 ---
13 Femke Daan De Spartaan 1,23 ---
13 Rachel van der Veek De Spartaan 1,23 ---
13 Doortje Roodenburg De Spartaan 1,23 ---
13 Sterre de Vries HLLS 1,23 ---
17 Romy Dannenburg AV Atverni 1,18 ---
18 Isabel Cola Triathlon 1,13 ---



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 9,75 ---
2 Julia Baum Duitsland 9,45 ---
3 Lea Stump Duitsland 9,33 ---
4 Katja Lingen Duitsland 9,09 ---
5 Romy Dannenburg AV Atverni 8,97 ---
6 Emma van de Beek BAV 8,63 ---
7 Noor Stapel Nijmegen 8,60 ---
8 Melana Agricola SPLS 8,21 ---
9 Kirsten Kuipers SPLS 7,72 ---
Samar Ahmed HLLS DNS ---
Paula Opgenhoff Duitsland DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Elka Wybenga BAV 9,33q ---
2 Lena Broere Triathlon 9,40q ---
3 Robin Vuik AV Astylos 9,46q ---
4 Rianne Tersteeg AV Atverni 9,62q ---
5 Maaike Meewisse HLLS 9,67q 9,77
6 Nina van der Vat Triathlon 9,71 9,69
7 Silke Mensink Triathlon 9,72 10,77
8 Lisanne Boot HLLS 9,74 9,85
9 Leonie Mariën HLLS 9,76 ---
10 Steffie Kuijlaars HLLS 9,77 10,23
11 Emma Kamer HLLS 9,83 9,93
12 Annick Koks HLLS 9,84 9,90
13 Fleur Smeets De Spartaan 9,88 ---
14 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 10,04 ---
15 Hanna Latour Triathlon 10,08 ---
16 Anne Bijpost AV Rijssen 10,17 ---
17 Jolijn Stemerdink Triathlon 10,51 10,65
18 Wassima Laghzaoui HLLS 10,55 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Robin Vuik AV Astylos 9,19 ---
2 Lena Broere Triathlon 9,33 ---
3 Elka Wybenga BAV 9,36 ---
4 Rianne Tersteeg AV Atverni 9,39 ---
5 Maaike Meewisse HLLS 9,74 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Annick Koks HLLS 11,42q ---
2 Silke Mensink Triathlon 12,45q 13,35
3 Lena Broere Triathlon 12,68q ---
4 Rianne Tersteeg AV Atverni 12,73q ---
5 Leonie Mariën HLLS 12,84q ---
6 Robin Vuik AV Astylos 12,98 ---
7 Maaike Meewisse HLLS 13,36 ---
8 Steffie Kuijlaars HLLS 13,40 ---
9 Jolijn Stemerdink Triathlon 13,73 ---
10 Hanna Latour Triathlon 15,19 ---
Nina van der Vat Triathlon DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Annick Koks HLLS 11,31 ---
2 Silke Mensink Triathlon 12,36 ---
3 Rianne Tersteeg AV Atverni 12,51 ---
4 Leonie Mariën HLLS 12,66 ---
Lena Broere Triathlon DNS ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 8,66 ---
2 Lisanne Boot HLLS 8,49 ---
3 Anne Bijpost AV Rijssen 8,07 ---
4 Rianne Tersteeg AV Atverni 7,34 ---
5 Nina van der Vat Triathlon 7,23 ---
6 Lotte Nijkamp AV Rijssen 7,22 ---
7 Fleur Smeets De Spartaan 7,07 ---
8 Steffie Kuijlaars HLLS 6,97 ---
9 Leonie Mariën HLLS 6,36 ---
10 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 6,24 ---
11 Robin Vuik AV Astylos 6,16 ---
12 Emma Kamer HLLS 6,10 ---
13 Wassima Laghzaoui HLLS 6,00 ---
14 Maaike Meewisse HLLS 5,78 ---
15 Jolijn Stemerdink Triathlon 5,58 ---
16 Lena Broere Triathlon 5,40 ---
17 Silke Mensink Triathlon 5,33 ---
17 Annick Koks HLLS 5,33 ---
19 Hanna Latour Triathlon 4,73 ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elka Wybenga BAV 1,33 ---
2 Silke Mensink Triathlon 1,28 ---
2 Robin Vuik AV Astylos 1,28 ---
4 Naomi Wessels AV Rijssen 1,23 ---
5 Maaike Meewisse HLLS 1,18 ---
6 Lisanne Boot HLLS 1,13 ---
7 Leonie Mariën HLLS 1,08 ---
7 Annick Koks HLLS 1,08 ---
7 Steffie Kuijlaars HLLS 1,08 ---
10 Jolijn Stemerdink Triathlon 1,03 ---
10 Nina van der Vat Triathlon 1,03 ---
10 Rianne Tersteeg AV Atverni 1,03 ---
10 Emma Kamer HLLS 1,03 ---
Hanna Latour Triathlon NM ---
Fleur Smeets De Spartaan NM ---
Lena Broere Triathlon DNS ---
Lotte Nijkamp AV Rijssen DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,62q ---
2 Nimah Lommerse De Spartaan 8,68q ---
3 Kim Brouwer HLLS 9,09q 9,30
3 Lize Huisman U-Track 9,09q ---
5 Jill Cooman AV Feniks 9,10q ---
6 Marloes Bos AV Zuidwal 9,11 8,95
6 Isis Hordijk HLLS 9,11 9,22
8 Phebe Goedhart De Spartaan 9,36 ---
9 Lois Glashouwer AV Statina 9,56 ---
10 Emma Scheepstra AV Atverni 9,58 ---
10 Mandy Duinkerken De Spartaan 9,58 ---
12 Eva Schram AV Zuidwal 9,75 9,63
12 Nienke Overgoor HLLS 9,75 9,74
14 Christine de Waal HLLS 10,54 11,00



Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,55 ---
2 Nimah Lommerse De Spartaan 8,66 ---
3 Jill Cooman AV Feniks 9,14 ---
4 Kim Brouwer HLLS 9,18 ---
4 Lize Huisman U-Track 9,18 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 10,27q ---
2 Anke Binnema Heerenveen 10,44q ---
3 Kim Brouwer HLLS 11,33q ---
4 Charlotte Emanuel AV Feniks 11,65q ---
5 Lois Glashouwer AV Statina 11,66q ---
6 Phebe Goedhart De Spartaan 11,67 ---
7 Isis Hordijk HLLS 12,08 12,88
8 Jill Cooman AV Feniks 12,25 ---
9 Eva Schram AV Zuidwal 12,27 12,36
9 Mandy Duinkerken De Spartaan 12,27 ---
11 Nienke Overgoor HLLS 12,31 12,79
12 Lize Huisman U-Track 12,57 ---
13 Marloes Bos AV Zuidwal 12,88 13,09
14 Christine de Waal HLLS 13,97 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 10,24 ---
2 Anke Binnema Heerenveen 10,47 ---
3 Kim Brouwer HLLS 11,32 ---
4 Charlotte Emanuel AV Feniks 11,52 ---
5 Lois Glashouwer AV Statina 11,70 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,41 ---
2 Nimah Lommerse De Spartaan 9,44 ---
3 Emma Scheepstra AV Atverni 9,41 ---
4 Nienke Overgoor HLLS 8,62 ---
5 Anke Binnema Heerenveen 8,41 ---
6 Marloes Bos AV Zuidwal 7,97 7,47
7 Eva Schram AV Zuidwal 7,85 7,48
8 Isis Hordijk HLLS 7,74 ---
9 Mandy Duinkerken De Spartaan 7,40 ---
10 Phebe Goedhart De Spartaan 7,08 ---
11 Jill Cooman AV Feniks 6,99 ---
12 Lois Glashouwer AV Statina 6,87 ---
13 Kim Brouwer HLLS 6,79 ---
14 Lize Huisman U-Track 6,27 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anke Binnema Heerenveen 1,38 ---
2 Charlotte Emanuel AV Feniks 1,33 ---
3 Eva Schram AV Zuidwal 1,28 1,25
3 Marloes Bos AV Zuidwal 1,28 1,20
3 Nienke Overgoor HLLS 1,28 ---
6 Jill Cooman AV Feniks 1,23 ---
6 Mandy Duinkerken De Spartaan 1,23 ---
6 Phebe Goedhart De Spartaan 1,23 ---
6 Isis Hordijk HLLS 1,23 ---
6 Kim Brouwer HLLS 1,23 ---
6 Lize Huisman U-Track 1,23 ---
12 Christine de Waal HLLS 1,18 ---
13 Emma Scheepstra AV Atverni 1,13 ---
Lois Glashouwer AV Statina DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Iris van Leuveren AV Nijkerk 10,35 5,84 1,18 1296
2 Israe Elmakkaoui HLLS 9,75 4,86 1,08 1250
3 Aisha Meijer HLLS 10,22 5,74 1,08 1236
4 Lara van de Vliert AV Nijkerk 10,08 5,21 1,08 1222
5 Evi Falkena Flevo Delta 9,97 4,74 1,08 1207
6 Floor Bomer HLLS 10,23 4,25 1,13 1169
7 Laura Rietkerk Clytoneus 9,84 4,64 0,98 1147
8 Aaya Lazaar HLLS 9,95 4,86 0,98 1146
9 Valerie Soesbergen AV Atverni 10,08 4,07 1,08 1142
10 Sanne Geurtsen HLLS 10,32 4,22 1,08 1117
11 Marjolein ...chelfhout GACH 10,74 4,93 1,08 1109
12 Shiraz Ayadi U-Track 10,73 4,47 1,03 1041
13 Fiep Janssen U-Track 11,21 4,97 1,03 1015
14 Bente van Leusden U-Track 10,28 4,74 0,88 1013
15 Nikita Vissers HLLS 11,18 4,79 1,03 1007
16 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 11,09 5,03 0,93 961
17 Olivie van...er Linden HLLS 10,85 3,97 0,98 953
18 Dille Zimnik Clytoneus 10,94 4,12 0,98 953
19 Naomi Ruitenburg HLLS 10,72 4,12 0,88 908
20 Vera Wijnholt HLLS 10,88 4,05 0,83 845
21 Fenne van Leuveren AV Atverni 11,12 3,56 0,83 776
22 Vera Pot AV Phoenix 11,15 3,33 0,78 717
23 Diede Slaman AV Phoenix 12,35 2,35 0,83 532
24 Anouk Zijl U-Track 17,98 2,05 0,83 315
25 Anna Kompier AV Phoenix DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Luna Meijer NEAV 9,04 5,82 1,28 1584
2 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,38 6,26 1,13 1440
3 Anouk Jeveren Scorpio 9,96 6,57 1,23 1436
4 Lois Doornheim GACH 9,61 5,43 1,13 1348
5 Karin de Wit AV Atverni 10,29 5,85 1,23 1343
6 Ilse van Veenendaal HLLS 10,09 5,91 1,13 1302
7 Koosje van der Molen AV Phoenix 10,11 5,39 1,18 1302
8 Anouk Overgoor HLLS 10,39 5,85 1,18 1291
9 Miriam Felix Flevo Delta 9,73 5,21 1,08 1277
10 Jildou Binnema Heerenveen 10,61 6,61 1,13 1271
11 Camille Morren AV Phoenix 10,61 6,31 1,13 1253
12 Maya Clark HLLS 9,08 DNS 1,28 1182
13 Isabella Frissen HLLS 9,89 4,70 1,03 1179
14 Ilse Calis AV Zuidwal 10,25 4,77 1,08 1167
15 Kim Bogerd U-Track 10,45 5,33 1,03 1139
16 Charissa Flierman HLLS 10,60 5,56 1,03 1133
17 Froukje Bootsma HLLS 10,46 4,29 1,08 1102
18 Annabel Bon HLLS 10,44 4,92 0,98 1077
19 Lies van Bommel HLLS 10,92 4,43 1,03 1014
20 Anoek van Hal HLLS 11,47 5,59 0,88 915
21 Lidewij Boddeke HLLS 11,22 4,42 0,93 903
22 Agatha Nijman AV Atverni 11,33 4,92 0,88 888
23 Indyra Jonkers Triathlon 11,86 4,23 1,03 888
24 Sarie van Pinxteren HLLS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 50mKogelVerPunten totaal
1 Rosara Cooman AV Feniks 8,74 4,47 3,23 1124
2 Tessa Evelein HLLS 8,57 4,66 2,93 1107
3 Iris Loonstra HLLS 8,83 4,46 3,21 1103
4 Veronique Veldhuis AV Feniks 9,01 4,15 3,35 1080
5 Kyra van der Meer Triathlon 9,09 4,27 3,34 1074
6 Benthe de Jong AV Nijkerk 8,94 3,83 3,15 1026
7 Elodie Spoelstra HLLS 8,98 3,28 2,89 924
8 Daniek van Loon DAK 9,53 4,90 2,67 918
9 Ilse Traa AV Atverni 9,55 4,51 2,76 906
10 Lieke Sloof HLLS 9,37 3,42 2,84 865
11 Marija Kamphuis HLLS 9,34 3,52 2,73 855
12 Hanne Pinxterhuis HLLS 9,30 3,55 2,67 852
13 Roos Kuijpers AV Phoenix 9,55 3,54 2,62 804
14 Tamar Doornheim GACH 9,52 3,21 2,49 755
15 Lena de Nas AV Phoenix 9,73 3,29 2,59 752
16 Jackie Vissers HLLS 9,38 3,17 2,29 733
17 Teuntje van Bommel HLLS 9,81 3,11 2,59 726
18 Madelief van Oorsouw BAV 10,08 3,48 2,51 706
19 Ella Haaksman HLLS 9,95 2,73 2,41 638
20 Loes van Norden AV Nijkerk 10,56 3,65 2,21 600
21 Sophie Alkim HLLS 10,22 3,06 2,21 592
22 Liselotte ter Huurne HLLS 10,13 2,40 2,37 575
23 Sara Retera U-Track 11,94 2,25 DNS 172



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 50mVortexVerPunten totaal
1 Khyra van Schooten DEM 8,99 12,57 3,24 981
2 Faylinn Jansen Scorpio 9,29 12,31 2,95 871
3 Carmen van Soest GACH 9,64 13,97 2,86 831
4 Marieke Pos HLLS 9,13 10,42 2,80 831
5 Mare Bottelier HLLS 9,21 8,64 2,80 781
6 Stephanie ...isselkoen AV Phoenix 9,49 8,39 2,71 716
7 Jet Molkenboer GACH 9,38 7,03 2,71 702
8 Josephine ...n Leeuwen U-Track 9,34 8,09 2,37 663
9 Lucile Verburg GACH 9,74 6,46 2,51 596
10 Inge Kleijs AV Atverni 10,37 6,30 2,18 444
11 Rozemarijn...chelfhout GACH 10,50 8,68 1,75 398
12 Nora Dijk AV Phoenix 10,93 7,31