Uitslagen Paaswedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Abrahamse Pijnenburg 11,60 +4.1 m/s11,78
2 Yoeri Sterenberg DVTR 11,89 +4.1 m/s11,89



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Yoeri Sterenberg DVTR 18,10 +2.7 m/s18,00



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Job Wiltink KAV Holland 23,42 +4.8 m/s23,01
2 Imre Fodi Phanos 24,50 +4.0 m/s24,10
3 Wim Vonk Triathlon 24,74 +4.8 m/s23,85
Robin Abrahamse Pijnenburg DNS 23,48



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Job Wiltink KAV Holland 52,75 51,68
Yoeri Sterenberg DVTR DNS 51,50



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 5:17,27 5:00,38



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Thomas Van...er Vooren Triathlon 1:03,69 59,97



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wim Vonk Triathlon 10,78 10,22



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wim Vonk Triathlon 41,59 41,55



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Imre Fodi Phanos 11,73 +2.9 m/s12,26



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Skip Renders GACH 11,66 +3.2 m/s11,99
2 Julian Freeke Almere `81 11,87 +3.2 m/s12,28
3 David Peetoom AV Zuidwal 12,01 +3.2 m/s12,00
4 Anton Hilhorst AV Zuidwal 12,12 +3.2 m/s12,30
5 Arthur van Essen Triathlon 12,57 +3.2 m/s12,55
6 Marijn Kriegsman Triathlon 12,92 +1.9 m/s13,09
7 Thijs van Duijn ARV Ilion 13,01 +1.9 m/s12,77
8 Justin Lam Almere `81 13,08 +3.3 m/s13,30



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joppe Stokvis Triathlon 17,85 +2.7 m/s17,50
2 Julian Freeke Almere `81 17,95 +5.6 m/s---
3 Anton Hilhorst AV Zuidwal 18,20 +6.9 m/s18,85
4 David Peetoom AV Zuidwal 18,28 +2.7 m/s18,30
5 Maico Rompa Altis 20,34 +5.3 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Skip Renders GACH 23,91 +4.0 m/s24,05
2 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 25,34 +4.0 m/s24,76
3 Julian Freeke Almere `81 25,55 +2.6 m/s---
4 Justin Lam Almere `81 26,86 +2.5 m/s26,70
5 Kristian van Keulen VAV 27,19 +2.5 m/s27,00



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jurriaan de Rijk Haag 52,81 52,09
2 Martin Oonincx Spado 54,85 54,84
3 Kelvin Baartwijk Almere `81 59,19 59,15
Maico Rompa Altis DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Kristian van Keulen VAV 2:12,95 2:12,16



Jongens Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 37,69 37,28
2 Rick Hollestelle Triathlon 36,04 34,00
3 Ruben Smink AC TION 34,98 37,39
4 Thijs Köllmann Pijnenburg 33,26 32,10
5 Joppe Stokvis Triathlon 31,34 31,13
6 Arthur van Essen Triathlon 29,34 28,00
7 Thijs van Duijn ARV Ilion 28,14 25,93
8 Marijn Kriegsman Triathlon 21,53 ---
9 Stefan Smits Pijnenburg 19,04 20,00



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben Smink AC TION 12,98 ---
Rick Hollestelle Triathlon DNS 10,57



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 46,83 51,46
2 Rick Hollestelle Triathlon 46,49 45,04
3 Kristian van Keulen VAV 39,15 35,00
4 Arthur van Essen Triathlon 35,57 36,52
Thijs van Duijn ARV Ilion NM 39,16



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Julian Sas Almere `81 1,83 1,85



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joppe Stokvis Triathlon 6,31 +5.0 m/s6,46
2 Julian Sas Almere `81 6,14 +2.7 m/s6,27
3 Thijs van Duijn ARV Ilion 5,14 +4.5 m/s5,58
Skip Renders GACH DNS 6,17



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Noah Chokri Rotterdam 11,63 +3.2 m/s12,26
2 Sven Jansons Triathlon 12,16 +3.2 m/s12,35
3 Freek Weijman Pallas `67 12,73 +3.3 m/s13,20
4 Tim de Greef Altis 12,89 +3.3 m/s13,16
5 Peter Uljee Triathlon 12,94 +3.3 m/s13,35
6 Joris van den Hoven Triathlon 13,12 +1.9 m/s13,10
7 Patrick Meskes Triathlon 13,14 +3.2 m/s---
8 Mathijs van Wessel Pijnenburg 13,55 +1.2 m/s---
9 Ton van Mameren Triathlon 14,19 +3.3 m/s13,50
10 Tim van der Leeden Arena 14,58 +3.2 m/s14,75
11 Jimmy Luijkx Triathlon 14,73 +1.2 m/s---
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DNS 13,00
Jesper Huizinga Triathlon DNS ---
Wouter Haitsma Triathlon DNS ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Triathlon 17,89 +6.9 m/s19,25
2 Ferrie Hamer Haag 18,31 +4.1 m/s---
3 Freek Weijman Pallas `67 19,09 +6.9 m/s19,01
4 Joris van den Hoven Triathlon 19,32 +3.6 m/s20,00
5 Patrick Meskes Triathlon 19,60 +4.1 m/s---
6 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 25,55 +6.8 m/s22,38
Wouter Haitsma Triathlon DNS ---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Noah Chokri Rotterdam 24,15 +4.0 m/s25,35
2 Thimo Henraat AV Feniks 26,26 +2.5 m/s26,19
3 Mathijs van Wessel Pijnenburg 28,95 +2.6 m/s---
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 30,20



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thimo Henraat AV Feniks 1:00,23 ---
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 1:07,20
Noah Chokri Rotterdam DNS ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jochem van Dijk DKEV 2:22,98 2:14,00
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:35,95 2:32,21
3 Max Duijs AV Zuidwal 2:41,35 2:38,48



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Casper Peterse AV Trias 5:03,60 5:35,86
2 Bram Klap AV Lycurgus 5:28,85 ---
3 Luc Kappert AV Rijssen 5:39,47 5:19,08



Jongens Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ferrie Hamer Haag 44,13 ---
2 Rogier Derksen PAC 44,48 45,42
3 Freek Weijman Pallas `67 48,06 40,60
4 Niels Dennekamp AV Rijssen 52,80 ---
5 Jimmy Luijkx Triathlon 52,87 ---
6 Marten Prince Triathlon 54,02 52,00
7 Jesper Huizinga Triathlon 57,23 ---
8 Merijn Kerens Pijnenburg 57,59 ---
9 Tim van der Leeden Arena 58,23 55,23



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 36,05 36,15
2 Rogier Derksen PAC 33,57 33,03
3 Marten Prince Triathlon 31,22 28,81
4 Max Duijs AV Zuidwal 22,94 22,95
5 Tim van der Leeden Arena 16,41 19,24
Hidde Doornkamp Pijnenburg DNS 25,79
Taro Swart AV Spiridon DNS 37,15



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 10,59 11,80
2 Marten Prince Triathlon 10,07 9,73
3 Patrick Meskes Triathlon 9,81 9,64
4 Bram Klap AV Lycurgus 8,39 ---
5 Naïm Verboom Pijnenburg 7,96 ---
6 Jimmy Luijkx Triathlon 6,62 ---
Taro Swart AV Spiridon DNS 11,56



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 34,78 36,97
2 Casper Peterse AV Trias 34,28 35,16
3 Niels Dennekamp AV Rijssen 30,57 33,37
4 Bram Klap AV Lycurgus 24,99 ---
5 Patrick Meskes Triathlon 23,97 34,98
6 Joris van den Hoven Triathlon 21,73 24,00
7 Naïm Verboom Pijnenburg 19,80 25,96
8 Tim van der Leeden Arena 17,35 20,65
Max Duijs AV Zuidwal NM 21,03
Hidde Doornkamp Pijnenburg DNS 28,34



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim van der Leeden Arena 1,33 1,46



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Ferrie Hamer Haag 11,36 +3.7 m/s---
2 Ton van Mameren Triathlon 10,92 +7.8 m/s10,19
3 Niels Dennekamp AV Rijssen 9,82 +3.1 m/s9,64



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,50 +1.5 m/s6,17
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 5,27 +2.2 m/s4,98
3 Ton van Mameren Triathlon 4,82 +2.1 m/s5,34



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 9,97 +0.3 m/s10,14
2 Alexander ...derikhoff Altis 10,94 +0.3 m/s10,97
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 11,10 +2.4 m/s11,28
4 Wouter van Gorcom HLLS 11,54 +1.7 m/s---
5 Jip de Greef Altis 11,80 +3.3 m/s---
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,99 +1.7 m/s12,37
7 Mark Hollestelle Triathlon 12,37 +3.3 m/s---
8 Tom Oldenbeuving Triathlon 13,39 +2.3 m/s---
Geert Uljee Triathlon DNS 12,40
Damian Felter Rotterdam DNF 10,34



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 18,05 +6.9 m/s18,76
2 Alexander ...derikhoff Altis 20,15 +4.4 m/s21,06
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 20,36 +6.8 m/s22,10
4 Daniël van der Poel AV Phoenix 21,12 +5.6 m/s---
5 Wouter van Gorcom HLLS 21,33 +4.1 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Alexander ...derikhoff Altis 30,61 +3.9 m/s---
2 Jibbe Teeuwisse Triathlon 35,31 +3.9 m/s---



Jongens Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 1:01,75 59,00
Alexander ...derikhoff Altis DNS ---



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:36,84 ---
2 Jarik van de Mast Altis 2:43,20 2:36,34
3 Lasse Klijn U-Track 3:04,09 ---
Mark Hollestelle Triathlon DNS ---



Jongens Junior D - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 34,90 31,68
2 Mark van der Linden Haag 26,21 30,22
3 Floris Smink AC TION 25,52 ---
4 Aran Swart AV Spiridon 17,97 18,00
5 Jord Pluimes Scorpio 16,61 20,67
6 Jibbe Teeuwisse Triathlon 14,99 ---
7 Jip de Greef Altis 14,30 ---
8 Tom Oldenbeuving Triathlon 13,26 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 13,03 13,13
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,93 11,03
3 Floris Smink AC TION 10,92 ---
4 Jord Pluimes Scorpio 8,25 8,12
5 Aran Swart AV Spiridon 7,72 8,00
6 Jibbe Teeuwisse Triathlon 6,86 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 42,10 39,30
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 38,60 42,10
3 Jip de Greef Altis 27,10 ---
4 Aran Swart AV Spiridon 22,61 20,00
5 Daniël van der Poel AV Phoenix 21,58 ---
6 Jibbe Teeuwisse Triathlon 20,25 ---
7 Tom Oldenbeuving Triathlon 14,29 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jip de Greef Altis 1,28 1,45
1 Wouter van Gorcom HLLS 1,28 1,30
Jord Pluimes Scorpio DNS 1,51



Jongens Junior D - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 5,16 +2.8 m/s5,60
2 Wouter van Gorcom HLLS 4,44 +1.5 m/s4,63
3 Jip de Greef Altis 4,21 +3.3 m/s4,14
4 Daniël van der Poel AV Phoenix 3,79 +3.2 m/s4,09
5 Mark Hollestelle Triathlon 3,58 +1.8 m/s---
Tom Oldenbeuving Triathlon DNS ---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Richard Achterberg VAV 11,89 +4.1 m/s11,64
2 Bart Steehouwer Almere `81 13,01 +1.9 m/s13,02
3 Elbert Verboom AV Zuidwal 13,48 +1.9 m/s12,70
Richard van Delft GACH DNS 11,90



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Elbert Verboom AV Zuidwal 19,54 +6.9 m/s18,88
Manfred Mooijer AV Edam DNS ---



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop 31,44 +3.3 m/s29,89
Richard van Delft GACH DNS 24,50



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop 1:10,72 ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van de Mast Altis 2:17,38 2:12,98
2 Rogier van Dijk DKEV 2:32,52 2:31,56



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Najim el Bouayadi AV Phoenix 5:15,90 5:00,00
2 Jaap Vlaming AV NOP 5:30,13 5:20,00



Masters mannen - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:13,59 1:07,16
2 Zeger Knipmeijer Altis 1:23,05 1:14,00



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Henk Heijligers GVAC 35,30 34,84
2 Kees Versloot De Liemers 34,84 41,97
3 Carel van der Werf AV Phoenix 32,02 34,96
4 Roger van der Have Altis 26,37 29,80
5 Martijn va...de Peppel VAV 24,96 28,60
6 Roel Carati Phanos 22,71 27,50
7 Paul Swart AV Spiridon 21,72 21,95
8 Richard van Egdom Pijnenburg 21,19 23,35
9 Schalk den Oudsten AV Spiridon 19,80 18,80
Cees den Hoedt AV Fortuna DNS 38,00



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Cees den Hoedt AV Fortuna 12,45 12,00
2 Kees Versloot De Liemers 10,69 11,59
3 Bart Steehouwer Almere `81 10,46 10,97
4 Roger van der Have Altis 10,29 11,35
5 Cor Nijhoff AV Atverni 9,46 9,82
6 Carel van der Werf AV Phoenix 9,45 10,19
7 Roel Carati Phanos 9,43 10,42
8 Martijn va...de Peppel VAV 9,16 ---
9 Johnny Stoppels Fivelstreek 9,11 9,54
10 Richard Achterberg VAV 9,06 10,16
11 Paul Swart AV Spiridon 7,18 7,99
12 Schalk den Oudsten AV Spiridon 6,35 7,06



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 40,44 41,71
2 Kees Versloot De Liemers 38,85 42,97
3 Henk Heijligers GVAC 37,53 41,27
4 Johnny Stoppels Fivelstreek 35,85 34,05
5 Roger van der Have Altis 35,54 36,45
6 Martijn va...de Peppel VAV 35,23 36,35
7 Cor Nijhoff AV Atverni 24,57 27,14
8 Paul Swart AV Spiridon 21,67 27,58



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 5,48 +1.6 m/s5,39



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elly Visser Altis 17,23 +1.2 m/s---



Masters vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal 3:14,35 ---



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Agnes Olgers-Heiner AV NOP 5:32,13 5:28,90
2 Sandra Hofstra AV NOP 6:24,36 6:00,00
Anna Mazereeuw AV NOP DNS 5:29,00



Masters vrouwen - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Linda van Vliet PAC 29,58 28,80
2 Freya Muller Hollandia 26,55 28,70
3 Louise Zimmerman Rotterdam 17,86 19,70
4 Joyce de Wit Rotterdam 17,11 17,90



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Freya Muller Hollandia 10,25 10,37
2 Linda van Vliet PAC 8,70 8,48
3 Joyce de Wit Rotterdam 6,53 7,30
4 Louise Zimmerman Rotterdam 6,25 6,78



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Freya Muller Hollandia 24,06 27,44
2 Linda van Vliet PAC 17,05 16,30
3 Joyce de Wit Rotterdam 9,98 11,90



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lucinde Wiersema Leiden 30,20 +5.3 m/s28,50



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Annemarie Slangewal Triathlon 1:02,84 59,70



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jessy van Ee Altis 1:09,04 1:04,67



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 32,29 36,29



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 10,43 11,48



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Emma Oosterwegel DVTR 50,60 49,17
2 Lucinde Wiersema Leiden 36,95 34,80
3 Charlotte Hopman AV Lycurgus 36,71 43,22
4 Carolien de Pater Avantri 26,66 30,04



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lucinde Wiersema Leiden 1,48 1,65



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maxime Voorn Almere `81 13,42 +3.3 m/s13,49
2 Femke van den Bos Tempo AV 13,60 +3.2 m/s14,20
3 Anja Bekema GACH 13,72 +3.2 m/s13,81
4 Dorine Huisman AV Atverni 14,12 +3.2 m/s14,35
5 Laura Ruijs AV Rijssen 14,17 +3.3 m/s13,80
Jolein Buijs VAV DNS ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Femke Bol Triathlon 18,06 +6.9 m/s19,04
2 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 20,70 +4.4 m/s20,51
3 Aleid Frissel Tempo AV 21,85 +4.4 m/s21,06
4 Isabelle Schippers AV Holten 23,45 +4.4 m/s21,50
Marloes Abbink Almere `81 DNS 21,91



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nynke van den Heuvel Almere `81 27,73 +2.5 m/s26,88
2 Beau Winnubst AAC 28,05 +2.5 m/s27,50
3 Maxime Voorn Almere `81 28,56 +2.5 m/s27,52
Anja Bekema GACH DNS 28,34
Wouke van ... Klooster Pijnenburg DNS 28,72
Joïna Smit AC TION DNS 28,50



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke van den Bos Tempo AV 1:09,00 1:09,76
2 Isabelle Schippers AV Holten 1:19,39 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Kuiper Altis 3:04,90 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 5:33,44 5:32,00
2 Annick Steenman Almere `81 5:50,72 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Amal Maatoug Leiden 1:14,24 ---
2 Susan Wouda MPM 1:18,54 1:17,00
3 Laura Ruijs AV Rijssen 1:26,70 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nanne Gelderblom AV `56 21,42 23,59
2 Stéphanie Kok AV Argo 19,42 24,36
3 Amal Maatoug Leiden 17,14 27,00
Esther Bolle AV `56 DNS 20,31



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nynke van den Heuvel Almere `81 10,36 10,61
2 Nanne Gelderblom AV `56 9,55 9,58
3 Sophie Jebose AAC 9,34 9,97
4 Marloes Abbink Almere `81 9,12 9,86
4 Stéphanie Kok AV Argo 9,12 8,20
6 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 8,43 8,47
7 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 8,33 9,21
8 Femke van den Bos Tempo AV 7,96 9,45
Esther Bolle AV `56 DNS 8,12



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Carmen van...aterbeemd Pijnenburg 30,05 29,45
2 Nanne Gelderblom AV `56 29,43 33,65
3 Stéphanie Kok AV Argo 28,17 30,10
4 Nynke van den Heuvel Almere `81 26,84 28,63
5 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 23,91 26,92
6 Marloes Abbink Almere `81 23,28 30,70
7 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 22,55 24,18
8 Isabelle Schippers AV Holten 20,27 20,80
Camille van de Brug PAC NM 41,13
Joïna Smit AC TION NM 33,46
Esther Bolle AV `56 DNS 21,58



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wouke van ... Klooster Pijnenburg 1,68 1,66
Jolein Buijs VAV DNS 1,55
Joïna Smit AC TION DNS 1,56



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Sophie Jebose AAC 10,33 +1.5 m/s10,89
2 Susan Wouda MPM 9,74 +4.2 m/s9,76
3 Marloes Abbink Almere `81 8,97 +5.6 m/s9,07
Nynke van den Heuvel Almere `81 DNS 10,11
Aleid Frissel Tempo AV DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Beau Winnubst AAC 5,06 +2.3 m/s4,81
2 Maxime Voorn Almere `81 4,33 -2.2 m/s4,61
3 Dorine Huisman AV Atverni 4,05 +3.0 m/s4,16



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Lianne Huisjes Groningen 10,68 +0.3 m/s10,50
2 Louiza Kruiswijk AV Atverni 10,94 +2.4 m/s11,21
3 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen 11,21 +2.4 m/s11,53
4 Amy Walraven Altis 11,23 +2.4 m/s11,37
5 Maritte de Ruiter Pijnenburg 11,35 +2.3 m/s---
6 Sterre Buijs VAV 11,46 +0.3 m/s11,01
7 Margo Schippers AV Rijssen 11,51 +2.4 m/s11,38
8 Mirjam Hollestelle Triathlon 11,72 +1.7 m/s11,93
9 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 11,76 +3.3 m/s---
10 Janneke Pluimes Scorpio 11,90 +1.7 m/s12,10
11 Vivian Kip OSM `75 12,04 +0.3 m/s10,96
12 Tess Steehouwer Almere `81 12,07 +1.7 m/s11,93
13 Mette Lacroix Almere `81 12,09 +1.7 m/s12,50
14 Esther Bor AV Rijssen 12,44 +3.3 m/s---
14 Yasminn Kreijkes AV Rijssen 12,44 +3.3 m/s---
16 Isabel Cola Triathlon 12,46 +2.3 m/s---
17 Marloes Kerstholt Altis 12,73 +2.3 m/s---
18 Joanne van der Poel AV Phoenix 12,79 +2.3 m/s---
19 Meike Hoekzema Altis 13,33 +3.3 m/s---
20 Mette Roex Triathlon 13,46 +2.3 m/s---
Dominique Plaisier Rotterdam DNS 11,08
Anna Oosterwegel DVTR DNS 11,68



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Lianne Huisjes Groningen 20,02 +3.6 m/s20,00
2 Sterre Buijs VAV 20,57 +3.6 m/s20,08
3 Sophie Praas Triathlon 20,71 +5.3 m/s---
4 Louiza Kruiswijk AV Atverni 20,73 +4.1 m/s---
5 Naomi Doves AV Zuidwal 20,90 +5.6 m/s---
6 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen 20,94 +3.6 m/s20,00
7 Martha Chapple AV `40 21,15 +5.3 m/s---
8 Maritte de Ruiter Pijnenburg 21,59 +5.3 m/s---
9 Amber Fritse AV Passaat 21,68 +5.6 m/s---
10 Amber Kroon AV `40 22,05 +6.0 m/s---
11 Vivian Kip OSM `75 22,62 +6.8 m/s21,70
12 Mette Lacroix Almere `81 22,90 +6.0 m/s---
Anna Oosterwegel DVTR DNS 21,72



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen 29,06 +3.3 m/s29,79
2 Amy Walraven Altis 29,13 +2.6 m/s---
3 Vina Kruithof Rotterdam 29,74 +3.3 m/s30,97
4 Isa Koster Triathlon 34,25 +3.9 m/s---
Dominique Plaisier Rotterdam DNS 28,42



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Martha Chapple AV `40 1:09,32 1:05,19
2 Amy Walraven Altis 1:11,06 ---
3 Elly Thomas U-Track 1:13,76 ---
Femke Janssen DEM DNS 1:08,00
Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 59,99



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 2:32,37 2:25,00
2 Vina Kruithof Rotterdam 2:44,73 2:39,20
3 Naomi Doves AV Zuidwal 2:51,42 ---
4 Trijntje Annema U-Track 3:16,12 ---
Talitha Bouwman Triathlon DNS 2:44,00
Jip van der Spek U-Track DNS 2:35,61



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 6:15,97 5:50,00



Meisjes Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sarah Kortland Typhoon 50,33 45,87
2 Eva Nijdam Scorpio 50,77 50,14
3 Sophie Praas Triathlon 53,68 ---
4 Amina Maatoug Leiden 54,17 ---
5 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 55,71 ---
Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DQ ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 36,54 39,74
2 Shanella Bleecke Almere `81 21,46 26,46
3 Talitha Bouwman Triathlon 19,52 ---
4 Yasminn Kreijkes AV Rijssen 15,51 ---
5 Isa Koster Triathlon 12,60 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 12,98 12,95
2 Shanella Bleecke Almere `81 11,16 11,59
3 Eva Nijdam Scorpio 10,02 9,91
4 Vivian Kip OSM `75 9,82 10,06
5 Sophie Praas Triathlon 9,53 ---
6 Lianne Huisjes Groningen 8,13 8,49
7 Naomi Doves AV Zuidwal 7,66 8,35
8 Annabelle Emmen AV Spiridon 7,57 8,55
9 Isa Koster Triathlon 7,54 ---
10 Talitha Bouwman Triathlon 6,45 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 25,42 27,00
2 Amber Fritse AV Passaat 25,25 26,84
3 Isabel Cola Triathlon 13,96 ---
4 Mirjam Hollestelle Triathlon 13,95 14,48
5 Meike Hoekzema Altis 13,27 15,30
6 Joanne van der Poel AV Phoenix 11,06 11,39
Dominique Plaisier Rotterdam DNS 31,61



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,53 1,60
1 Eva Nijdam Scorpio 1,53 1,55
3 Elly Thomas U-Track 1,43 1,35
4 Tess Steehouwer Almere `81 1,38 1,58
5 Marise Ravelli Almere `81 1,33 1,40
5 Amina Maatoug Leiden 1,33 1,40
5 Amber Fritse AV Passaat 1,33 1,45
8 Marloes Kerstholt Altis 1,28 1,35



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Margo Schippers AV Rijssen 10,36 +3.2 m/s10,24
2 Inez Bouwen AV Lycurgus 9,46 +2.6 m/s---
3 Esther Bor AV Rijssen 9,08 +6.0 m/s9,19



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Margo Schippers AV Rijssen 4,85 +3.9 m/s5,07
2 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,67 +1.0 m/s4,90
3 Tess Steehouwer Almere `81 4,38 +4.1 m/s4,72
4 Sterre Buijs VAV 4,35 +1.8 m/s---
5 Femke Janssen DEM 4,27 +7.1 m/s4,57
6 Esther Bor AV Rijssen 4,11 +1.9 m/s4,40
7 Mirjam Hollestelle Triathlon 3,98 +1.0 m/s4,18
8 Isabel Cola Triathlon 3,49 +3.3 m/s4,17
9 Marloes Kerstholt Altis 3,48 +1.2 m/s---
10 Joanne van der Poel AV Phoenix 3,40 -1.7 m/s3,19
11 Yasminn Kreijkes AV Rijssen 3,08 +0.5 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Sindy de Bruijn AKU 8,68 +1.2 m/s8,61
2 Rosella van Keulen VAV 8,93 +1.2 m/s8,59
3 Danara Stoppels Groningen 8,97 +0.7 m/s9,05
4 Marloes Bos AV Zuidwal 9,00 +1.2 m/s8,95
5 Roos Wortel GACH 9,04 +1.2 m/s8,98
6 Lena Broere Triathlon 9,06 +0.7 m/s9,33
7 Kim Lutgendorp Almere `81 9,19 +0.7 m/s9,37
8 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,26 +1.2 m/s8,92
9 Fenna Achterberg VAV 9,33 +1.2 m/s8,99
10 Eva Schram AV Zuidwal 9,36 +0.7 m/s9,41
11 Robin Vuik AV Astylos 9,38 +0.7 m/s9,19
12 Fenna Gelderblom AV `56 9,55 +0.7 m/s9,51
13 Silke Mensink Triathlon 9,57 +0.2 m/s9,72
14 Roos Leerkes Almere `81 9,68 +0.2 m/s---
15 Eeske Roex Triathlon 10,53 +0.2 m/s10,61
16 Lisette Steenman Almere `81 10,54 +0.2 m/s10,85
Jolijn Stemerdink Triathlon DNS 10,65
Felicia Vogeland AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rosella van Keulen VAV 20,95 +4.1 m/s---
2 Sindy de Bruijn AKU 21,18 +6.0 m/s---
3 Marloes Bos AV Zuidwal 21,84 +5.3 m/s---
4 Fenna Achterberg VAV 22,06 +4.4 m/s21,56
5 Robin Vuik AV Astylos 23,37 +6.0 m/s---
6 Eva Schram AV Zuidwal 23,42 +5.3 m/s---
7 Fenna Gelderblom AV `56 24,11 +6.0 m/s---



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Thyra van Diemen PAC 29,55 +3.3 m/s29,19
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 29,92 +3.3 m/s31,41
3 Roos Wortel GACH 31,68 +2.6 m/s---



Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thyra van Diemen PAC 1:12,78 1:07,12
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:13,13 1:11,31
3 Anna Lusthof Olympus `70 1:21,42 1:17,45



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Roos Wortel GACH 2:56,23 ---
2 Anna Lusthof Olympus `70 3:06,00 2:40,33
3 Lena Broere Triathlon 3:08,13 ---
4 Silke Mensink Triathlon 3:19,62 ---
Jolijn Stemerdink Triathlon DNS ---



Meisjes Junior D - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Janneke van Hofslot Altis 5:38,52 5:10,73
2 Nina van der Vat Triathlon 6:14,68 ---
Tess van Randtwijk AV34 DNS 5:15,00



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 25,88 24,54
2 Safira den Oudsten AV Spiridon 25,33 25,30
3 Danara Stoppels Groningen 24,79 23,67
4 Simone Schouws Phanos 15,66 ---
5 Nina van der Vat Triathlon 12,68 ---
6 Tessa Molenaar Olympus `70 10,88 ---
7 Carmen Dennekamp AV Rijssen 10,20 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 9,09 9,61
2 Annelou Praas Triathlon 8,79 ---
3 Tessa Molenaar Olympus `70 8,20 ---
4 Anna Jebose AAC 8,09 8,39
5 Carmen Dennekamp AV Rijssen 6,74 ---
Simone Schouws Phanos DNS ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 27,83 31,25
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 23,92 24,50
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 22,88 23,57
4 Simone Schouws Phanos 19,02 ---
5 Tessa Molenaar Olympus `70 16,20 ---
6 Fenna Gelderblom AV `56 15,01 ---
7 Fenna Achterberg VAV 14,55 ---
8 Carmen Dennekamp AV Rijssen 12,84 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kim Lutgendorp Almere `81 1,38 1,47
2 Robin Vuik AV Astylos 1,33 1,35
3 Silke Mensink Triathlon 1,28 1,28
4 Marloes Bos AV Zuidwal 1,23 1,28
Eva Schram AV Zuidwal NM 1,30
Fenna Achterberg VAV DNS 1,45



Meisjes Junior D - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 9,07 +2.6 m/s8,21
2 Anna Lusthof Olympus `70 8,81 +4.7 m/s9,54



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Danara Stoppels Groningen 4,49 +2.0 m/s4,59
2 Rosella van Keulen VAV 4,14 +3.1 m/s4,60
3 Marloes Bos AV Zuidwal 3,86 +7.6 m/s4,08
4 Lena Broere Triathlon 3,68 +3.4 m/s4,07
5 Silke Mensink Triathlon 3,52 +0.0 m/s3,62
6 Nina van der Vat Triathlon 3,37 +2.0 m/s---
7 Jolijn Stemerdink Triathlon 2,96 +2.2 m/s3,34
Felicia Vogeland AV Sparta DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Siem Sikkenga MPM 10,86 +4.1 m/s10,94
2 Menno Blom Pijnenburg 11,35 +4.1 m/s11,43
3 Léjon van Vliet AV Atverni 11,58 +1.2 m/s---
4 Kevin Saarberg AV Zuidwal 11,70 +4.1 m/s11,80
5 Dennis de Groot HLLS 11,77 +4.1 m/s11,47
6 Vincent Te Brake AV Archeus 11,99 +3.2 m/s11,90
7 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 12,36 +1.2 m/s---
8 Menno Rodenburg Zuid-Afrika 12,90 +1.9 m/s12,67
9 Gert-Jan Schep Rotterdam 13,77 +3.2 m/s20,00



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Kevin Saarberg AV Zuidwal 17,81 +2.7 m/s17,60
2 Thierry Belt Triathlon 18,69 +2.7 m/s17,90



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Siem Sikkenga MPM 22,32 +4.8 m/s21,86
2 Léjon van Vliet AV Atverni 23,93 +2.6 m/s---
3 Dennis de Groot HLLS 24,09 +4.8 m/s23,17
4 Menno Blom Pijnenburg 24,37 +4.8 m/s23,31
5 Vincent Te Brake AV Archeus 25,04 +4.0 m/s24,36
6 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 26,71 +3.9 m/s---
7 Gert-Jan Schep Rotterdam 29,00 +3.9 m/s40,00



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rafael Bouts U-Track 55,18 58,00
2 Gert-Jan Schep Rotterdam 1:05,70 1:20,00



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
David Vonk GACH DNS 1:55,81



Senioren mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bas Land AV Phoenix 59,74 55,01
2 Sibren van den Berg AV Phoenix 1:04,93 1:05,61



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Triathlon 40,12 40,47
Shaquille Bleecke Almere `81 NM 42,59



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 14,31 14,35
2 Emiel Rigter Almere `81 13,94 14,47



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tijmen Meijer AV Zaanland 45,37 47,00
2 Rob Kraak Altis 24,94 35,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thierry Belt Triathlon 1,88 1,92



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
Jeffrey W...sodikromo Almere `81 DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tijmen Meijer AV Zaanland 6,51 +2.8 m/s6,60
2 Thierry Belt Triathlon 6,20 +1.9 m/s6,72
3 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 5,11 +1.6 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 12,93 +1.9 m/s12,97



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 19,53 +3.6 m/s20,17
2 Katja Slangewal Altis 19,95 +4.4 m/s20,18
Mirthe Muilwijk AV Phoenix DNS 23,88



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lisanne Lutter AV Phoenix 29,55 +5.3 m/s28,94



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mirthe Wiltink KAV Holland 1:07,75 1:03,50



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
Jacolien Ruizendaal AV NOP DNS 2:27,73



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rianne Klein Brinke AC TION 5:16,85 ---
2 Dinie Ten Napel AV NOP 5:31,58 5:17,00



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kirsten Huijgen AV Phoenix 1:10,94 1:08,69



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lisa Haas NEAV 37,20 36,27
2 Renske Versloot De Liemers 32,98 38,41
3 Ilona Verboom Altis 31,42 34,00
4 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 23,56 24,22



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mirthe Wiltink KAV Holland 9,90 ---
2 Sharon Hoogewind AV Salland 9,45 10,52
3 Kim Borsen Altis 9,40 9,67
4 Ilona Verboom Altis 9,25 11,05
5 Renske Versloot De Liemers 9,22 10,17
6 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 7,39 8,24



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Anne-Lique Weeren HLLS 38,14 45,50
2 Sharon Hoogewind AV Salland 29,06 31,07
Mirthe Muilwijk AV Phoenix NM 29,64



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Katja Slangewal Altis 1,63 1,72
2 Sanne van Essen AV Phoenix 1,43 1,45
3 Kirsten Huijgen AV Phoenix 1,33 1,40
3 Susan van Sark MPM 1,33 1,40
Mirthe Muilwijk AV Phoenix DNS 1,50
Tyka Uijting Altis DNS 1,59



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kirsten Huijgen AV Phoenix 4,68 +3.0 m/s5,10
2 Sanne van Essen AV Phoenix 3,78 +4.6 m/s4,20