Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Triathlon 17,89 +6.9 m/s19,25
2 Ferrie Hamer Haag 18,31 +4.1 m/s---
3 Freek Weijman Pallas `67 19,09 +6.9 m/s19,01
4 Joris van den Hoven Triathlon 19,32 +3.6 m/s20,00
5 Patrick Meskes Triathlon 19,60 +4.1 m/s---
6 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 25,55 +6.8 m/s22,38
Wouter Haitsma Triathlon DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Noah Chokri Rotterdam 24,15 +4.0 m/s25,35
2 Thimo Henraat AV Feniks 26,26 +2.5 m/s26,19
3 Mathijs van Wessel Pijnenburg 28,95 +2.6 m/s---
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 30,20

Uitslagen 400 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Thimo Henraat AV Feniks 1:00,23 ---
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 1:07,20
Noah Chokri Rotterdam DNS ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jochem van Dijk DKEV 2:22,98 2:14,00
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:35,95 2:32,21
3 Max Duijs AV Zuidwal 2:41,35 2:38,48

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Casper Peterse AV Trias 5:03,60 5:35,86
2 Bram Klap AV Lycurgus 5:28,85 ---
3 Luc Kappert AV Rijssen 5:39,47 5:19,08

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 36,05 36,15
2 Rogier Derksen PAC 33,57 33,03
3 Marten Prince Triathlon 31,22 28,81
4 Max Duijs AV Zuidwal 22,94 22,95
5 Tim van der Leeden Arena 16,41 19,24
Hidde Doornkamp Pijnenburg DNS 25,79
Taro Swart AV Spiridon DNS 37,15

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 10,59 11,80
2 Marten Prince Triathlon 10,07 9,73
3 Patrick Meskes Triathlon 9,81 9,64
4 Bram Klap AV Lycurgus 8,39 ---
5 Naïm Verboom Pijnenburg 7,96 ---
6 Jimmy Luijkx Triathlon 6,62 ---
Taro Swart AV Spiridon DNS 11,56

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tim van der Leeden Arena 1,33 1,46

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Ferrie Hamer Haag 11,36 +3.7 m/s---
2 Ton van Mameren Triathlon 10,92 +7.8 m/s10,19
3 Niels Dennekamp AV Rijssen 9,82 +3.1 m/s9,64

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,50 +1.5 m/s6,17
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 5,27 +2.2 m/s4,98
3 Ton van Mameren Triathlon 4,82 +2.1 m/s5,34