Uitslagen Openings Wedstrijd (onderlinge wedstrijd)

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
1 Max Oortwijn Avantri 3:26,0 21,7 25,56 DNS DNS 4,83 1297



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Remco Roest Avantri 3:10,1 3,03



Jongens Junior B - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Harmelen Avantri 28,83 33,41
2 Edwin Mol Avantri 20,09 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Harmelen Avantri 49,75 49,66
2 Edwin Mol Avantri 27,89 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
1 Branco van Driest Avantri 3:26,5 17,0 DNS DNS 1,55 4,47 2214
2 Max Odding Avantri 3:49,3 20,6 21,81 27,45 DNS DNS 1483
3 Johan van den Berg Avantri 3:47,3 20,3 21,94 22,69 DNS DNS 1429
4 Mischa Rook Avantri 3:48,5 21,4 21,17 22,32 DNS DNS 1348
5 Floris Meijvis Avantri 4:06,0 19,2 21,98 17,00 DNS DNS 1289
6 Maik Zwartbol Avantri 4:13,3 27,4 12,96 DNS DNS 3,35 764



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
1 Max Halling Avantri 3:52,1 15,3 DNS DNS 1,40 4,07 1687
2 Max Hofman Avantri 3:48,9 17,8 DNS 23,75 1,10 DNS 1277
3 Diederik Blok Avantri 3:53,2 19,1 DNS 16,83 1,15 DNS 1092
4 Joris Vermeulen Avantri 4:12,7 18,9 DNS 18,36 1,20 DNS 1079
5 Friso Schouten Avantri 4:11,9 18,4 13,45 20,71 DNS DNS 936
6 Thomas Bakker Avantri 4:12,9 18,9 14,88 DNS DNS 3,54 927
7 Daniël Heikoop Avantri 4:49,9 18,7 DNS 18,80 1,15 DNS 920
8 Geert van den Berg Avantri 4:19,6 20,5 DNS 13,20 1,05 DNS 756
9 Tim Hoogendoorn Avantri DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Levi de Bruijn Avantri 9,5 3:42,1 6,75 3,73 1942
2 Tijmen van der Hek Avantri 10,2 4:26,1 5,23 3,27 1444
3 Henri Vennix Avantri 11,0 4:09,7 4,50 2,74 1250
4 Rens Hofman Avantri 11,2 4:23,4 4,63 2,75 1181



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Kees de Ruiter Avantri 9,7 3:49,2 7,91 3,94 1978
2 Axel Warmenhoven Avantri 9,5 4:01,4 5,72 4,17 1867
3 Danilo van Driest Avantri 9,6 3:45,3 6,64 3,46 1848
4 Jelmer van...jngaarden Avantri 10,4 4:19,1 5,70 3,57 1535
5 Alexander Kentie Avantri 10,6 4:43,4 5,25 2,90 1253
6 Berto Anker Avantri 10,2 DNS 6,26 3,29 1211
7 Robin Boogaarts Avantri 10,6 5:14,0 5,22 3,17 1210
8 Stijn Maaskant Avantri 11,7 4:35,4 5,13 2,75 1112
9 Jesse Saarberg Avantri 12,3 5:34,4 5,43 2,87 918



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Floris van de Rotte Avantri 6,8 4:25,6 4,18 0,95 1435
2 Giovanni Hartmann Avantri 7,6 5:35,0 4,45 1,00 1118
3 Olivier Hennink Avantri 7,8 4:55,8 4,54 0,85 1089
4 Ruben R.B....eksnijder Avantri 7,9 4:56,4 4,54 0,85 1070
5 Duncan Tronchet Avantri 7,7 5:37,5 4,46 0,90 1021



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Daniek Eikelenboom Avantri 7,6 2:25,0 18,98 2,80 1261
2 Dean Korbee Avantri 7,8 2:41,5 23,50 2,62 1140
3 Yannick va...der Velde Avantri 7,9 2:33,1 13,30 2,20 942
4 Mark Bode Avantri 8,0 2:44,3 8,60 1,82 689
5 Pieter Vennix Avantri 8,5 2:54,3 9,04 1,55 513



Jongens Pupil E - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Lodewijk v... de Rotte Avantri 8,9 6,03 2,07 384
2 Benjamin Wilzing Avantri 9,4 7,29 1,80 299
3 Pim Neven Avantri 9,8 4,67 1,90 207
4 Owen Korbee Avantri 16,6 3,61 1,65 48



Jongens Pupil E - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Lodewijk v... de Rotte Avantri 1:21,2 ---
2 Benjamin Wilzing Avantri 1:23,8 ---
3 Pim Neven Avantri 1:35,0 ---
4 Owen Korbee Avantri 2:14,7 ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Peter de Bruin Avantri 8,4 2:58,3 10,73 2,24 678
2 Zakaria Ameziane Avantri 8,8 3:13,2 9,80 1,68 423
3 Sybren van...jngaarden Avantri 9,1 3:07,4 8,75 1,78 408



Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

# Naam 60m200mKogelVerPunten totaal
1 Kevin van Breukelen Avantri 12,3 45,5 4,87 2,40 18



Masters mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Arie Visser Avantri 3:31,3 ---
2 Aad van der Poel Avantri 3:52,9 ---
Gerard Faaij Avantri DNS ---



Masters mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Gerard Faaij Avantri 9,0 ---



Masters mannen - 100 meter horden

# Naam ResOBP
Aad van der Poel Avantri DNS ---



Masters mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rob Zwijnenburg Avantri 33,25 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rob Zwijnenburg Avantri 30,85 ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Gerard Faaij Avantri 1,65 ---



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van der Born Avantri 4:11,6 ---
2 Mandy Kam...n-Milikan Avantri 4:38,4 ---



Masters vrouwen - 100 meter horden

# Naam ResOBP
1 Erika Zijderlaan Avantri 19,3 ---



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Simone Zwijnenburg Avantri 17,28 ---
2 Mandy Kam...n-Milikan Avantri 8,12 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erika Zijderlaan Avantri 1,40 ---



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Erika Zijderlaan Avantri 4,53 ---



Meisjes Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 21,8 21,49



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 33,35 36,00



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Carolien de Pater Avantri 4,49 4,52



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
Eline Brand Avantri DNS 3:29,93



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam ResOBP
1 Tieneke An... den Berg Avantri 20,8 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eline Brand Avantri 22,82 25,82
2 Laurene Brobbel Avantri 21,11 23,78



Meisjes Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Laurene Brobbel Avantri 4,73 5,11
Eline Brand Avantri DNS 4,09



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
1 Rowena Spelt Avantri 4:18,1 16,7 21,02 28,16 DNS DNS 1289



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 1000m60mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
1 Nadine van Roest Avantri 4:33,8 14,3 DNS DNS 1,00 3,29 860
2 Arwen Hamel Avantri 5:19,7 14,4 DNS DNS 1,05 2,95 678



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Ninthe Hamel Avantri 10,6 5:11,9 3,76 3,33 1143
2 Mijntje Verhagen Avantri 11,5 5:13,8 3,75 2,18 797



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Annabel Rem Avantri 11,3 5:11,5 4,67 2,80 1019



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Fleur Rietveld Avantri 7,1 4:27,3 4,04 0,95 1355
2 Evi de Ruijter Avantri 7,3 4:28,7 3,79 0,95 1291
3 Alimatou ...ou Keïta Avantri 7,6 5:13,7 4,02 0,90 1069
4 Merel Kuijf Avantri 7,4 DNS 3,86 0,80 877
5 Danielle Bakker Avantri 7,9 6:02,9 3,30 0,85 804



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Josephine Verhagen Avantri 8,4 2:58,2 9,78 2,50 712
2 Jael Huitsing Avantri 8,9 3:08,3 10,98 2,47 613



Meisjes Pupil E - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Mirianne Vennix Avantri 14,0 1,55 1,14 0



Meisjes Pupil E - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Mirianne Vennix Avantri 2:10,0 ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Anouk Eikelenboom Avantri 9,3 3:08,8 6,32 1,84 334
2 Emma Oortwijn Avantri 9,6 3:14,7 3,72 1,74 183



Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

# Naam 60m200mKogelVerPunten totaal
1 Elodie Bontan Avantri 12,4 42,0 4,90 2,42 182
2 Nienke Smits Avantri 12,9 47,9 4,07 2,10 98
3 Bianca Murk Avantri 13,0 54,0 2,89 1,75 0
3 Bodine Knijnenburg Avantri 13,8 50,9 2,55 1,92 0



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Menno Beck Avantri 2:48,3 2,39
2 Patrick de Gier Avantri 2:49,9 ---
Dennis Buys Avantri DNS 3:02,10



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Xander de Ruiter Avantri 33,39 ---
2 Dennis Buys Avantri 29,66 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Xander de Ruiter Avantri 39,35 ---
2 Dennis Buys Avantri 33,05 33,32



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
1 Marillion ...ijnenburg Avantri 3:51,0 18,4 29,87 DNS DNS 4,08 1833



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Daphne Lamboo Avantri 3:42,7 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten