Uitslagen Openingswedstrijd

F40 Man Verticaal Beperkt - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Take Zonneveld Rotterdam 26,94 ---



Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Mijnsbergen AAV `36 51,95 51,14
2 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 55,08 55,34
3 Niels van der Lee AAV `36 57,72 56,00



Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Niels Mijnsbergen AAV `36 15,53 +1.7 m/s15,47
Davian Kerkhof AV Fortuna DNF ---



Jongens Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Kylian Dokter Spark 48,28 ---
2 Niels van der Lee AAV `36 36,01 35,00



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Niels Mijnsbergen AAV `36 11,95 11,46
2 Niels van der Lee AAV `36 9,30 10,00



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Henrik Fischer Haag 6,26 6,47
2 Davian Kerkhof AV Fortuna 5,43 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordan Knops Voorne 11,48 +2.9 m/s---
2 Ozzy Blansjaar Voorne 12,83 +2.9 m/s---
3 Michiel Tom Spark 15,19 +2.9 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Maxim Scholma AAV `36 58,44 50,00
2 Rick van de Noort AAV `36 59,11 58,40



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Tom Spark 3:34,67 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,91 +2.8 m/s15,92
2 Maxim Scholma AAV `36 18,53 +2.8 m/s---
3 Niels de Groot AAV `36 19,41 +2.8 m/s---



Jongens Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Finnian va...teenhoven PAC 40,42 ---
2 Lars van der Salm AV `40 37,49 ---
3 Rick van de Noort AAV `36 34,07 29,89
4 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 33,65 ---
5 Devi Robbemond AV Fortuna 28,67 31,12
6 Maxim Scholma AAV `36 20,88 ---
Pim Groen Voorne NM ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Pim Groen Voorne 11,15 ---
2 Devi Robbemond AV Fortuna 10,28 10,23
3 Niels de Groot AAV `36 10,02 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 6,42 5,93
2 Finnian va...teenhoven PAC 5,60 ---
3 Niels de Groot AAV `36 5,14 ---
4 Michiel Tom Spark 3,38 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Isiah Emanuelson PAC 11,48 +4.0 m/s12,10
2 Dushently Isenia CAV Energie 11,60 +4.0 m/s12,09
3 Bas Meeuwenoord De Spartaan 12,37 +4.0 m/s12,10
4 Ishan Baidjoe PAC 12,43 +4.0 m/s12,75
5 Cameron Grauwmeijer PAC 12,56 +4.0 m/s12,65
6 Giovanni Homan PAC 12,67 +4.9 m/s13,15
7 Julian van Meggelen De Spartaan 12,96 +4.9 m/s13,40
8 Xavi Mo-Ajok Spark 13,06 +2.9 m/s---
9 Guus Tulen De Spartaan 13,08 +4.0 m/s12,90
10 Sven Hazenoot De Spartaan 13,09 +2.9 m/s---
11 Jochem van Stijn De Spartaan 13,34 +4.9 m/s13,00
12 Lucas Burgers PAC 13,36 +4.9 m/s13,00
13 Sander Ni...wenhuijse PAC 13,43 +4.9 m/s13,30
14 Koen van der Aa PAC 13,82 +2.9 m/s13,90
15 Max Verspeek PAC 13,96 +2.9 m/s14,65
16 Declan Borst Spark 14,23 +4.9 m/s---



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 55,43 1:01,00
2 Ishan Baidjoe PAC 55,91 1:02,00
3 Cameron Grauwmeijer PAC 57,54 1:06,00
4 Alex Taal PAC 1:04,37 1:09,00
5 Xavi Mo-Ajok Spark 1:04,51 ---
6 Siep van Rooij Spark 1:10,95 ---
Guus Tulen De Spartaan DNS ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Brik Van Dusseldorp Typhoon 2:46,25 2,55
2 Muhameed Huseen Typhoon 2:50,54 2:55,99
3 Saso Jongen PAC 2:55,99 3:07,83
4 Twan Vermeer PAC 3:02,79 3:16,63
5 Bas Meeuwenoord De Spartaan 3:05,14 2:57,40
6 Jochem van Stijn De Spartaan 3:06,04 3:11,10
7 Erik Stok PAC 3:08,86 2:58,00
8 Alex Taal PAC 3:09,79 3:11,15
9 Evert Rosbergen PAC 3:12,06 3:15,86
10 Tom Fobbe PAC 3:13,05 3:15,00
11 Declan Borst Spark 3:14,66 3:28,93
12 Robin Stassen Spark 3:37,00 3:31,73
Stijn Lammers De Spartaan DNS 3:40,00



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rogier Derksen PAC 15,23 +3.8 m/s14,90
2 Dushently Isenia CAV Energie 15,38 +3.8 m/s15,65
3 Julian van Meggelen De Spartaan 16,37 +3.2 m/s---
4 Giovanni Homan PAC 17,27 +3.8 m/s16,81
5 Koen van der Aa PAC 18,06 +3.2 m/s18,50
6 Xavi Mo-Ajok Spark 20,02 +3.2 m/s---
Sven Hazenoot De Spartaan DNS ---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC JJC PAC - JJC 4 47,65 1



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Stan van der Salm AV `40 34,07 ---
2 Rogier Derksen PAC 32,93 37,50
3 Julian van Meggelen De Spartaan 32,32 33,71
4 Karsten Duys PAC 31,93 31,00
5 Florian va...der Hoeff PAC 30,32 34,00
6 Tijmen Hermse PAC 28,89 ---
7 Sven Hazenoot De Spartaan 25,70 ---
8 Guus Tulen De Spartaan 23,98 26,05
9 Robin Stassen Spark 23,09 22,41
10 Bas Meeuwenoord De Spartaan 22,60 27,20
11 Rick van Noort Spark 20,53 ---
12 Kylian van der Haar Spark 19,34 ---
13 Max Verspeek PAC 18,47 ---
14 Jochem van Stijn De Spartaan 17,43 20,73
15 Siep van Rooij Spark 16,46 ---
16 Ruben 't Hoen Spark 15,49 ---
17 Daan Driever PAC 9,10 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Stijn Lammers De Spartaan 24,70 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Julian van Meggelen De Spartaan 8,93 ---
2 Tijmen Hermse PAC 8,28 ---
3 Rick van Noort Spark 7,88 ---
4 Stijn Lammers De Spartaan 7,36 ---
5 Kylian van der Haar Spark 4,45 ---
6 Daan Driever PAC 4,38 ---
7 Pepijn de Vos PAC 4,25 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rogier Derksen PAC 5,39 5,64
2 Isiah Emanuelson PAC 5,28 5,20
3 Guus Tulen De Spartaan 5,12 4,98
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan 4,86 5,01
5 Evert Rosbergen PAC 4,76 ---
6 Jochem van Stijn De Spartaan 4,72 4,71
7 Muhameed Huseen Typhoon 4,68 4,54
8 Sven Hazenoot De Spartaan 4,61 ---
9 Declan Borst Spark 4,60 ---
10 Florian va...der Hoeff PAC 4,53 4,60
11 Julian van Meggelen De Spartaan 4,48 4,74
12 Tijmen Hermse PAC 4,34 ---
13 Stijn Lammers De Spartaan 4,27 ---
14 Rick van Noort Spark 4,24 ---
15 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,22 ---
15 Karsten Duys PAC 4,22 4,60
17 Lucas Burgers PAC 4,11 ---
18 Siep van Rooij Spark 4,02 ---
19 Xavi Mo-Ajok Spark 3,97 ---
20 Ruben 't Hoen Spark 3,87 ---
21 Kylian van der Haar Spark 3,80 ---
22 Max Verspeek PAC 3,37 ---
23 Pepijn de Vos PAC 2,70 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 9,80 +3.4 m/s10,34
2 Timmy Visser Spark 10,71 +3.1 m/s---
3 Jasper Oele PAC 11,13 +3.4 m/s11,79
4 Jayden Barendregt Spark 11,25 +3.1 m/s---
5 Pieter Fallaux CAV Energie 11,39 +3.1 m/s---
6 Remco Scheffer PAC 11,65 +3.4 m/s12,66
7 Giann-Carlo Denswil PAC 11,73 +3.4 m/s11,96
8 Bart Adriaanse Voorne 11,97 +3.1 m/s---
9 Revelinio Denswil PAC 12,20 +3.4 m/s12,20
10 Yannick Bruijnes Spark 12,66 +3.1 m/s---
11 Stan Kraak Spark 13,08 +3.1 m/s---
Olivier Klarenbeek Spark DNS ---



Jongens Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Kraak Spark 1:18,33 ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lennard Valk PAC 3:17,65 3:22,15
2 Remco Scheffer PAC 3:26,66 3:27,47
3 Tjebbe Hemler PAC 3:30,50 3:18,79
4 Jarique Hazel De Spartaan 3:47,40 3:42,50
5 Robbin de Vos Spark 3:57,20 ---
Niels van Weesep PAC DNS 3:31,49



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 12,85 +2.5 m/s13,71
2 Julian Mejame Ejong PAC 13,82 +2.5 m/s13,90
3 Ronin van der Holst PAC 14,21 +2.5 m/s13,74
4 Giann-Carlo Denswil PAC 15,65 +1.5 m/s14,98
5 Stan Buddingh' Typhoon 16,28 +1.5 m/s---
6 Revelinio Denswil PAC 16,47 +2.5 m/s14,33
7 Lucas Bal CAV Energie 17,03 +1.5 m/s---
8 Yannick Bruijnes Spark 19,26 +1.5 m/s---
Niels van Weesep PAC DNS 13,51
Thom Kortenoever Typhoon DNS 16,97



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC JJD PAC - JJD 4 43,08 3
2 Bliksem CAV Energie - JJD 4 44,82 2
3 Typhoon DreamTEAM Typhoon - JJD 4 45,14 1



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Jasper Oele PAC 29,03 25,68
2 Jamie Hanselaar Typhoon 23,41 ---
3 Bart Adriaanse Voorne 22,90 ---
4 Benjamin den Hartog CAV Energie 22,67 ---
5 Pieter Fallaux CAV Energie 19,95 ---
6 Lucas Bal CAV Energie 19,57 ---
7 Yari Bol Spark 18,96 ---
8 Olivier Klarenbeek Spark 18,40 ---
9 Stan Buddingh' Typhoon 17,54 ---
10 Thom Kortenoever Typhoon 15,30 ---
11 David de Wit Voorne 10,13 ---
Sebastiaan...en Hartog CAV Energie DNS ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC 31,79 32,46
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 21,29 ---
3 Lennard Valk PAC 18,28 17,18
4 Benjamin den Hartog CAV Energie 16,75 ---
5 Robbin de Vos Spark 15,37 ---
6 Jamie Hanselaar Typhoon 14,69 ---
7 Pieter Fallaux CAV Energie 14,30 ---
8 Bart Adriaanse Voorne 12,59 ---
9 David de Wit Voorne 10,44 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC 13,41 13,24
2 Lennard Valk PAC 9,66 9,74
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,25 ---
4 Bart Adriaanse Voorne 7,91 ---
5 Benjamin den Hartog CAV Energie 7,88 ---
6 Thom Kortenoever Typhoon 7,14 7,92
7 Yari Bol Spark 5,92 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lucas Bal CAV Energie 4,58 ---
2 Stan Buddingh' Typhoon 3,95 4,04
3 Ronin van der Holst PAC 3,80 4,03
4 Yari Bol Spark 3,36 ---
5 Tjebbe Hemler PAC 3,31 3,50
6 Bart Adriaanse Voorne 3,29 ---
7 Jarique Hazel De Spartaan 3,06 ---
8 Stan Kraak Spark 3,05 ---
Niels van Weesep PAC DNS 4,38



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 12,23 +2.7 m/s12,20
2 Dennis Molenkamp M35 - Voorne 12,41 +2.7 m/s---
3 Rene Tijl M40 - Voorne 12,87 +2.7 m/s12,79
4 Wing Tong M35 - PAC 12,94 +2.7 m/s12,79
5 Owen Thomas M40 - Voorne 13,65 +2.7 m/s---
6 Dirk Schouten M45 - AV Fortuna 14,71 +2.7 m/s---



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dennis Molenkamp M35 - Voorne 56,40 ---
2 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 57,08 55,59
3 Rene Tijl M40 - Voorne 57,42 57,01
4 Sven Noordermeer M40 - Voorne 57,89 1:00,00
5 Wing Tong M35 - PAC 58,88 55,31
6 Owen Thomas M40 - Voorne 1:00,32 1:00,43
Dirk Schouten M45 - AV Fortuna DNF ---



Masters Mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Arie Visser M55 - Avantri 3:15,81 3:20,00



Masters Mannen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Voorne MMR Voorne Atletiek - M40 4 48,97 1



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Sven Noordermeer M40 - Voorne 33,19 ---
2 Hans de Wit M40 - Voorne 22,27 ---



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Frauke van Boekel V40 - Typhoon 14,23 ---
2 Maria Bareman V35 - Voorne 15,81 ---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Frauke van Boekel V40 - Typhoon 1:05,90 ---



Masters Vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna 3:52,57 3:50,00



Masters Vrouwen - 80 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam 19,59 ---
2 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 12,48 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam 9,79 ---
2 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 6,43 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bertina den Hartog V40 - CAV Energie 10,81 --- 1



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nienke Timmer CAV Energie 16,68 16,16



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 14,78 +3.8 m/s14,67



Meisjes Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 32,90 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 10,38 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 5,47 5,63



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 12,96 +2.6 m/s---
2 Robin Hassing AV Fortuna 13,14 +2.6 m/s13,30
3 Jinke van der Sluis AV Phoenix 13,44 +2.6 m/s12,91
4 Naomi de Cloe Spark 13,78 +2.6 m/s13,43
5 Desirée van Beest AV Atverni 14,11 +2.6 m/s14,27



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jonne vd Giessen AAV `36 1:03,55 ---
2 Naomi de Cloe Spark 1:10,75 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 15,44 +2.5 m/s15,90
2 Jonne vd Giessen AAV `36 15,61 +2.5 m/s---
Desirée van Beest AV Atverni DNF 19,96



Meisjes Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 38,49 37,19
2 Elsa de Lange SPOB 29,07 ---
3 Jonne vd Giessen AAV `36 28,62 ---
4 Kadidja Sangare AAV `36 28,60 31,71
5 Misha Hollaar AV Fortuna 26,15 27,76



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 11,76 11,46
2 Misha Hollaar AV Fortuna 10,21 10,86



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,32 5,70
2 Elsa de Lange SPOB 4,63 ---
3 Naomi de Cloe Spark 4,54 4,58



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Lara Owobowale De Spartaan 10,48 +3.8 m/s10,72
2 Valéria Montijn CAV Energie 10,53 +3.8 m/s10,79
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni 10,59 +3.8 m/s10,94
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,70 +3.8 m/s11,14
5 Evi Verdonkschot Spark 10,75 +3.5 m/s---
5 Kahlan Geluk Rotterdam 10,75 +1.9 m/s---
7 Annemarie Malais PAC 10,97 +3.8 m/s11,25
8 Cathalin Hamelink PAC 11,35 +1.9 m/s11,47
9 Maaike Bukman PAC 11,40 +1.9 m/s11,80
10 Estrella Both Spark 11,58 +3.5 m/s---
11 Grace Steven Spark 11,64 +3.5 m/s---
12 Kim Gaus De Spartaan 11,69 +3.5 m/s---
13 Megan van Eijl Spark 11,70 +3.5 m/s---
14 Amina Maatoug Leiden 11,76 +1.9 m/s12,02
15 Ninke Noordermeer Voorne 11,77 +1.9 m/s12,40
16 Annemijn Warmerdam De Spartaan 11,81 +1.9 m/s11,85
17 Doortje Roodenburg De Spartaan 11,94 +3.5 m/s---
18 Femke Daan De Spartaan 12,91 +3.5 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:02,82 1:04,13
2 Eveline de Jong De Spartaan 1:03,85 1:02,50
3 Hieke Böhm De Spartaan 1:04,98 ---
4 Fabienne de Cloe Spark 1:05,84 ---
5 Annemijn Warmerdam De Spartaan 1:10,66 1:08,64
6 Valéria Montijn CAV Energie 1:11,52 1:08,20
7 Shana van Vuuren De Spartaan 1:11,81 ---
8 Megan van Eijl Spark 1:11,89 ---
9 Jitske Weersma Spark 1:15,63 ---
10 Corinda den Hartog CAV Energie 1:24,29 ---
Angela de Vries Olympus `70 DNS 1:12,51
Rachelle Smit Spark DNS ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 3:11,49 3:10,00
2 Lotte de Visser CAV Energie 3:15,27 3:19,00
3 Doortje Roodenburg De Spartaan 3:32,53 3:43,00
4 Kirsten van Santen Voorne 3:39,27 3:26,43
5 Kiira Kans PAC 3:40,60 3:45,22



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Hieke Böhm De Spartaan 13,32 +2.5 m/s---
2 Eveline de Jong De Spartaan 13,49 +3.7 m/s13,00
3 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 13,63 +3.7 m/s13,10
4 Fabienne de Cloe Spark 13,75 +3.7 m/s---
4 Evi Verdonkschot Spark 13,75 +3.7 m/s---
6 Louiza Kruiswijk AV Atverni 14,48 +2.5 m/sDNS
7 Cathalin Hamelink PAC 14,59 +3.7 m/s13,62
8 Doortje Roodenburg De Spartaan 16,45 +2.5 m/s---
8 Ninke Noordermeer Voorne 16,45 +2.5 m/s16,30
10 Megan van Eijl Spark 16,96 +2.5 m/s---
11 Shana van Vuuren De Spartaan 17,68 +2.5 m/s---
Maaike Bukman PAC DNF 16,20
Jemima de Jonge PAC DNF 14,50



Meisjes Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lara Owobowale De Spartaan 15,94 +2.5 m/s---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC MJC PAC - MJC 4 43,22 1



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Lara Owobowale De Spartaan 34,70 33,26
2 Bridget Janssen PAC 28,13 37,00
3 Hieke Böhm De Spartaan 24,76 ---
4 Shana van Vuuren De Spartaan 22,50 ---
5 Feyi van den Elshout PAC 22,42 ---
6 Rachelle Smit Spark 21,83 ---
7 Amina Maatoug Leiden 21,39 30,00
8 Eveline de Jong De Spartaan 20,78 23,50
9 Lotte de Visser CAV Energie 20,52 ---
10 Annemijn Warmerdam De Spartaan 20,51 21,00
11 Kim Gaus De Spartaan 19,75 ---
12 Corinda den Hartog CAV Energie 19,18 ---
13 Annemarie Malais PAC 17,32 ---
14 Femke Daan De Spartaan 16,68 ---
15 Amber Dubbeld Spark 13,86 17,69



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Bridget Janssen PAC 11,46 13,55
2 Evi Verdonkschot Spark 10,79 ---
3 Kahlan Geluk Rotterdam 10,04 ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,96 10,75
5 Shana van Vuuren De Spartaan 8,99 ---
6 Feyi van den Elshout PAC 8,73 ---
7 Fabienne de Cloe Spark 8,31 8,17
8 Jitske Weersma Spark 8,06 ---
9 Corinda den Hartog CAV Energie 7,79 ---
10 Angela de Vries Olympus `70 7,77 8,51
11 Doortje Roodenburg De Spartaan 6,83 7,01
12 Lotte de Visser CAV Energie 6,72 ---
13 Kim Gaus De Spartaan 6,16 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 5,21 5,05
2 Kahlan Geluk Rotterdam 5,06 ---
3 Evi Verdonkschot Spark 5,05 ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 5,04 5,02
5 Fabienne de Cloe Spark 4,91 4,66
6 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,74 4,67
7 Feyi van den Elshout PAC 4,51 ---
8 Jemima de Jonge PAC 4,46 4,20
9 Estrella Both Spark 4,26 ---
10 Doortje Roodenburg De Spartaan 4,18 3,77
11 Cathalin Hamelink PAC 4,13 ---
12 Kim Gaus De Spartaan 4,12 ---
13 Annemarie Malais PAC 4,06 ---
14 Amina Maatoug Leiden 4,05 4,29
15 Grace Steven Spark 3,93 ---
16 Rachelle Smit Spark 3,86 ---
17 Femke Daan De Spartaan 3,68 ---
Angela de Vries Olympus `70 NM 4,52
Eveline de Jong De Spartaan NM 4,99
Kirsten van Santen Voorne DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,20 +3.4 m/s8,34
2 Nimah Lommerse De Spartaan 8,52 +2.4 m/s---
3 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,69 +3.4 m/s8,84
4 Décheny Vreugd PAC 8,77 +3.4 m/s8,41
5 Jesslyn Jansen Spark 8,85 +4.5 m/s---
6 Melissa Boutkam Voorne 8,98 +3.4 m/s9,05
7 Isis Tinneveld Olympus `70 9,13 +3.4 m/s9,09
8 June Zuijderwijk Olympus `70 9,16 +4.5 m/s9,60
9 Ellemijn Blok Olympus `70 9,20 +4.5 m/s9,40
10 Jelka Böhm De Spartaan 9,29 +2.4 m/s---
11 Steffie Seher CAV Energie 9,37 +3.4 m/s9,30
12 Kirsten Bonnier Spark 9,38 +4.5 m/s---
13 Anouk Stassen Spark 9,61 +2.4 m/s---
14 Daphne Beens Spark 9,89 +4.5 m/s---
15 Linde Drop Voorne 9,90 +2.4 m/s---
16 Floor van der Sluijs Spark 10,77 +4.5 m/s---
Bibienne d...Brabander Olympus `70 DNS 9,16



Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Demi van Mourik PAC 1:03,67 1:12,00
2 Nimah Lommerse De Spartaan 1:07,28 ---
3 Melissa Boutkam Voorne 1:09,53 ---
4 Felicity Bareman Voorne 1:13,55 ---
5 Jelka Böhm De Spartaan 1:18,43 ---
Mette Nuijen Leiden DNS ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mandy Duinkerken De Spartaan 3:25,73 3:32,59
2 Demi van Mourik PAC 3:27,09 3:15,00
3 Kika de Vos PAC 3:30,41 3:23,78
4 Melissa Boutkam Voorne 3:35,32 3:28,92
5 Maud van S...rtensdijk Voorne 3:37,78 3:39,16
6 Judith Haarsma PAC 3:42,52 3:42,46
7 Teuntje Uiters PAC 3:43,61 3:40,62
8 Meike Kroon PAC 3:44,42 3:51,19
9 Isabel van Noordenne CAV Energie 3:48,00 3:47,00
10 Emily van der Hoeff PAC 3:48,53 3:40,00
11 Klara van der Gaast PAC 3:48,76 3:40,00
12 Tessa de Wit De Spartaan 3:54,45 4:58,00
13 Babet Boer Olympus `70 3:59,09 4:03,00
14 Roos Smit Spark 4:09,23 4:13,71
Lieke van Santen Voorne DNS 3:32,65



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 9,60 +4.1 m/s9,87
2 Joyce van Welie PAC 10,42 +4.1 m/s10,90
3 Kristina Tergau PAC 10,52 +4.1 m/s10,33
4 Décheny Vreugd PAC 10,70 +4.1 m/s11,00
5 Sofie Thomas PAC 10,84 +4.1 m/s10,94
6 Thyra van Diemen PAC 10,90 +4.1 m/s11,30
7 Britt de Blaauw PAC 11,02 +4.1 m/s10,53
8 Mette Nuijen Leiden 11,25 +4.1 m/s11,44
9 Romee Hermse PAC 11,37 +4.1 m/s11,51
10 Kika de Vos PAC 11,48 +4.1 m/s11,15
11 Emily van der Hoeff PAC 11,87 +4.1 m/s11,71
12 Klara van der Gaast PAC 12,20 +4.1 m/s11,88
13 Lieke van Santen Voorne 12,57 +4.0 m/s---
14 Isis Tinneveld Olympus `70 12,58 +3.4 m/s12,08
15 Mandy Duinkerken De Spartaan 12,77 +3.4 m/s---
16 Maud van S...rtensdijk Voorne 12,85 +4.0 m/s---
17 Steffie Seher CAV Energie 13,02 +3.4 m/s12,37
18 Felicity Bareman Voorne 13,16 +4.0 m/s---
19 Ellemijn Blok Olympus `70 13,46 +3.4 m/s12,30
20 Linde Drop Voorne 13,71 +3.4 m/s---
Anouk Stassen Spark DQ ---
Nimah Lommerse De Spartaan DNS ---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC MJD PAC - MJD 4 33,45 3
2 Olympus MJD AV Olympus `70 - MJD 4 34,35 2
3 Voorne MJD Voorne Atletiek - MJD 4 35,66 1



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Dionne van der Hilst CAV Energie 30,84 ---
2 Joyce van Welie PAC 29,64 28,85
3 Isabel Raap PAC 25,92 22,60
4 Sylvie van...r Giessen AAV `36 19,62 ---
5 Sacha van Heijningen Olympus `70 19,51 ---
6 Mette Nuijen Leiden 19,32 23,20
7 Isabel van Noordenne CAV Energie 19,14 ---
8 Nimah Lommerse De Spartaan 18,34 ---
9 Sofie Thomas PAC 17,86 19,96
10 Meike Kroon PAC 16,82 11,54
11 Britt de Blaauw PAC 15,84 24,00
12 Romee Hermse PAC 15,59 ---
13 Floor van der Sluijs Spark 15,22 ---
14 Babet Boer Olympus `70 13,95 ---
15 Tessa de Wit De Spartaan 13,72 ---
16 Marit Speerstra PAC 13,59 ---
17 Thyra van Diemen PAC 13,03 ---
18 Sara Bossché PAC 9,86 18,00



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Hagar Bruil PAC 23,93 25,87
2 Merel Pijnenburg PAC 22,54 24,50
3 Dionne van der Hilst CAV Energie 20,43 ---
4 Emma Verhoeff Voorne 19,74 ---
5 Sacha van Heijningen Olympus `70 17,48 ---
6 Mandy Duinkerken De Spartaan 16,62 ---
7 Marit Speerstra PAC 14,94 ---
8 Moïsha va...der Horst Spark 14,73 ---
9 Felicity Bareman Voorne 13,42 ---
10 Olivia van...er Sanden Voorne 10,83 ---
11 Floor van der Sluijs Spark 10,64 ---
12 Daphne Beens Spark 9,30 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 12,23 13,86
2 Hagar Bruil PAC 11,69 12,10
3 Merel Pijnenburg PAC 11,08 11,50
4 Dionne van der Hilst CAV Energie 9,48 ---
5 Meike Kroon PAC 9,30 9,45
6 Ruth Vogels Rotterdam 9,23 10,12
7 Isabel Raap PAC 8,73 10,00
8 Sacha van Heijningen Olympus `70 8,58 ---
9 Emma Verhoeff Voorne 8,34 ---
10 Felicity Bareman Voorne 8,14 ---
11 June Zuijderwijk Olympus `70 8,10 ---
12 Marit Speerstra PAC 7,87 8,27
13 Tessa de Wit De Spartaan 7,84 ---
14 Mette Nuijen Leiden 7,56 8,11
15 Moïsha va...der Horst Spark 7,52 8,60
16 Isis Tinneveld Olympus `70 7,10 ---
17 Ellemijn Blok Olympus `70 6,78 ---
18 Ashley Jethoe Spark 6,15 ---
19 Daphne Beens Spark 5,70 ---
20 Anouk Stassen Spark 5,41 ---
21 Olivia van...er Sanden Voorne 4,55 5,04
Bibienne d...Brabander Olympus `70 DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 4,66 4,61
2 Thyra van Diemen PAC 4,41 4,38
2 Isabel Raap PAC 4,41 4,98
4 Romee Hermse PAC 4,17 4,18
5 Melissa Boutkam Voorne 4,16 4,26
6 Kristina Tergau PAC 4,07 3,60
7 Mandy Duinkerken De Spartaan 3,98 ---
8 Sylvie van...r Giessen AAV `36 3,97 ---
9 Sofie Thomas PAC 3,96 3,95
10 Lieke van Santen Voorne 3,83 ---
11 Steffie Seher CAV Energie 3,79 4,07
12 Jelka Böhm De Spartaan 3,70 ---
13 Judith Haarsma PAC 3,62 3,58
14 Kirsten Bonnier Spark 3,51 ---
15 Sara Bossché PAC 3,49 3,61
15 Maud van S...rtensdijk Voorne 3,49 3,53
17 Isabel van Noordenne CAV Energie 3,26 3,81
17 Jesslyn Jansen Spark 3,26 ---
19 Linde Drop Voorne 3,13 ---
20 Ashley Jethoe Spark 2,93 ---
Ellemijn Blok Olympus `70 DNS ---
Bibienne d...Brabander Olympus `70 DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ferry van Dipten AAV `36 11,20 +4.6 m/s11,12
2 Vincent Wodtke Spark 11,69 +4.6 m/s11,88
3 Tim Sweep Eindhoven 12,02 +4.6 m/s11,70
4 Bjorn Schouten Spark 12,56 +4.6 m/s---
5 Victor Boogers Haag 12,61 +4.6 m/s12,37
6 Leandro Jansen Spark 12,81 +4.6 m/s---
7 Tom Boerman AV Passaat 14,19 +4.6 m/s10,50



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Guido de Bruijn CAV Energie 49,69 50,36
2 André Faesen AV Attila 50,17 51,69
3 Thomas Schuwer Haag 52,25 49,64
4 Bram van Aalten AL73 53,11 52,44
5 Leon Tukker Typhoon 53,69 53,50
6 Dinand Tukker Typhoon 54,31 53,50
7 Gert-Jan Schep Rotterdam 1:02,59 1:05,70
Tom Boerman AV Passaat DNS 54,35



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Benno Snepvangers Atledo 2:44,53 2:43,27
2 Koen van d...Meiracker Spark 2:46,36 2,50
3 Maurice van Vugt Spark 2:56,80 2,40
4 Erwin Poldervaart Pallas `67 2:58,64 3,05



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Trystan de Weerdt AAV `36 15,17 +1.7 m/s15,10
2 Tom van de...Meiracker Spark 16,51 +1.7 m/s---



Senioren mannen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Kay Geluk Rotterdam 47,54 ---
2 Dinand Tukker Typhoon 30,43 33,53



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ferry van Dipten AAV `36 12,87 13,57
2 Kay Geluk Rotterdam 10,27 ---
3 Trystan de Weerdt AAV `36 9,84 10,60



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Trystan de Weerdt AAV `36 6,77 6,83
2 Ferry van Dipten AAV `36 6,61 7,10
3 Vincent Wodtke Spark 5,90 6,14
4 Bjorn Schouten Spark 5,68 ---
5 Leandro Jansen Spark 5,38 ---
6 Tom van de...Meiracker Spark 5,18 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Iris van der Sar Rotterdam 14,15 ---
2 Elena Lui...k-Egorova AV Fortuna 14,21 ---
3 Angelique de Bruijn Spark 14,34 13,80



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Maruska Eduarda Rotterdam 1:01,56 59,00
2 Maroussia Eduarda Rotterdam 1:08,23 1:03,83



Senioren vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Pamela Kiel AAV `36 16,03 +3.8 m/s15,62
2 Imke Hanssen Maastricht 16,46 +3.2 m/s---
3 Ellen Lok Spark 21,48 +3.2 m/s---



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Spark VSR Spark - Vsen 4 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Pamela Kiel AAV `36 36,30 42,96
2 Ivana Reintke Spark 27,87 ---
3 Kim Groot Spark 26,29 28,00
4 Ellen Lok Spark 25,44 ---
5 Elise Audier Spark 13,90 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ivana Reintke Spark 10,26 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Pamela Kiel AAV `36 5,49 5,44
2 Elise Audier Spark 5,02 4,95
3 Elena Lui...k-Egorova AV Fortuna 4,69 ---
4 Angelique de Bruijn Spark 4,33 ---
Kim Groot Spark NM 5,02