Uitslagen Nazomer instuif

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Calvin Hoogland Castricum 16,87 +1.1 m/s17,50
2 Jelte ter Braake VTLS 18,24 +1.1 m/s18,10
3 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 18,50 +1.1 m/s18,40



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 37,87 38,00
2 Calvin Hoogland Castricum 38,02 35,90
3 Jelte ter Braake VTLS 38,51 38,80
4 Martijn Tiersma Olympus `70 39,37 41,33



Jongens Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:27,46 1:27,80
2 Casper van der Luijt Leiden 1:34,37 1:31,90



Jongens Junior A - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Tristan Slobben AV Trias 4:43,53 4:32,00



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Jari Kouwen ACO 17,46 +0.2 m/s17,44
Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus DNF 15,86



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Jari Kouwen ACO 37,38 35,99



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 12,41 11,93



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 2,81 2,90



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jari Kouwen ACO 5,29 5,35



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joost Dofferhoff De Spartaan 18,92 +1.4 m/s19,84



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Henrik Kok AV Atverni 38,24 37,50
2 Jurriaan de Rijk Haag 39,07 37,56
3 Jesper Hout Leiden 40,42 ---
4 Joost Dofferhoff De Spartaan 41,51 41,40
5 Bas van der Meule Leiden 42,02 44,00
6 Julian van Meggelen De Spartaan 43,08 43,00
7 Lucas Burgers PAC 45,91 ---



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Cain Rutgers Almere `81 1:25,49 1:25,00
2 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 1:25,91 1:28,00
3 Thijs Houbiers Leiden 1:29,80 1:30,89
4 Raphael Van de Linde Rotterdam 1:38,86 1:32,12
5 Joshua Groen Leiden 1:39,57 ---



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Koen Grandiek Castricum 4:48,70 4:30,00
2 Zeb Beelen De Spartaan 4:49,90 ---
3 Loek Janmaat AKU 4:52,14 4:30,00



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Daan Schuurman AV `47 43,67 40,92
2 Lars Boertien CAV Energie 40,80 37,04



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lars Boertien CAV Energie 10,41 10,06



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Siem ter Braake GACH 4,11 4,37
2 Hans Harting AV `47 3,71 3,60
3 Eric Wolfrat GACH 2,91 3,25
4 Youri Fransen GACH 2,81 2,95
5 Daan Schuurman AV `47 2,61 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daan Hoomoedt PAC 6,47 6,11
2 Daan Schuurman AV `47 5,67 5,86
3 Joost Dofferhoff De Spartaan 5,49 5,53
4 Hans Harting AV `47 5,36 5,46



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Bas Meeuwenoord De Spartaan 18,01 +1.0 m/s18,60
2 Mark Heiden PAC 18,55 +1.0 m/s18,29
3 Michael Bouma De Spartaan 18,75 +2.1 m/s---
4 Guus Tulen De Spartaan 19,01 +3.5 m/s---
5 Lucas Burgers PAC 19,60 +1.7 m/s19,99
6 Angelo Visser NEAV 19,74 +1.0 m/s19,44
7 Sven Hazenoot De Spartaan 19,75 +1.7 m/s21,21
8 Jochem van Stijn De Spartaan 20,14 -0.2 m/s22,10
9 Wessel Steenvoorden De Spartaan 22,34 +2.1 m/s---
10 Martijn Jansen Scopias 22,77 -0.2 m/s22,95
Stijn Lammers De Spartaan DNF ---



Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ferrie Hamer Haag 1:28,77 1:30,00
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 1:29,34 1:30,65
3 Angelo Visser NEAV 1:36,34 1:36,90
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan 1:37,25 1:34,80
5 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 1:38,32 1:42,70
6 Jochem van Stijn De Spartaan 1:39,97 1:39,00
7 Martijn Jansen Scopias 1:49,85 1:52,38
8 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1:54,78 ---
Stijn Lammers De Spartaan DNS ---
Stan Schipperen Scorpio DNS 1:28,50



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Mark Heiden PAC 14,39 +0.7 m/s14,86
2 Bas Meeuwenoord De Spartaan 15,88 +0.7 m/s15,76
3 Michael Bouma De Spartaan 17,91 +0.1 m/s18,75
4 Sven Hazenoot De Spartaan 18,41 +0.1 m/s18,67
5 Jochem van Stijn De Spartaan 19,58 +0.7 m/s13,32
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 19,86 +0.1 m/s20,36
7 Julian Van Meggelen De Spartaan 23,35 +0.7 m/s15,17



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Daan van der Lee AAV `36 42,17 45,44
2 Willem Olsthoorn De Spartaan 37,53 ---
3 Youri Fransen GACH 36,68 37,04
4 Michael Bouma De Spartaan 29,65 29,24
5 Eric Wolfrat GACH 27,88 21,80
6 Martijn Jansen Scopias 21,69 24,56
Stijn Lammers De Spartaan DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 12,99 11,99
2 Willem Olsthoorn De Spartaan 11,08 ---
3 Sven Hazenoot De Spartaan 10,62 10,86
Stijn Lammers De Spartaan DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Guus Tulen De Spartaan 5,17 5,47
2 Willem Olsthoorn De Spartaan 4,89 ---
3 Sven Hazenoot De Spartaan 4,62 4,61
4 Jochem van Stijn De Spartaan 4,60 4,83
5 Angelo Visser NEAV 4,39 4,39
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 4,16 4,07
Stijn Lammers De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 21,69 +0.1 m/s---
2 Thomas Fructus AV 1923 22,36 -0.2 m/s22,15
3 Tijn Kauffman De Spartaan 22,41 +0.1 m/s---
4 Melle de Fuijk De Spartaan 22,66 +3.5 m/s---
5 Niek Kollé SV Noordkop 22,84 -0.2 m/s23,04



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 1:38,26 1:40,52
2 Niek Kollé SV Noordkop 1:52,73 1:52,53
3 Jasper Vermaase Leiden 1:58,19 ---
4 Job van Leeuwen De Spartaan 2:14,43 ---
5 Tibbe Nijgh De Spartaan 2:18,30 ---
Jarique Hazel De Spartaan DNS 2:04,20



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 14,46 +1.9 m/s---
2 Thomas Fructus AV 1923 15,26 +1.9 m/s15,11
3 Matthijs Valten De Spartaan 16,71 +1.9 m/s---
4 Binne Brok Tempo AV 18,21 +1.9 m/s---



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 31,87 32,65
2 Matthijs Valten De Spartaan 29,04 ---
3 Tobias Boekeloo Tempo AV 23,88 ---
4 Binne Brok Tempo AV 23,34 ---
5 Tijn Kauffman De Spartaan 22,87 ---
6 Thomas Fructus AV 1923 20,78 17,67
7 Melle de Fuijk De Spartaan 18,75 ---
8 Job van Leeuwen De Spartaan 17,19 ---
9 Thijs van Rijn De Spartaan 17,16 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Thijs van Rijn De Spartaan 9,45 ---
2 Matthijs Valten De Spartaan 8,30 ---
3 Tijn Kauffman De Spartaan 7,22 ---
4 Tibbe Nijgh De Spartaan 6,04 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 5,04 5,55
2 Binne Brok Tempo AV 4,46 ---
3 Melle de Fuijk De Spartaan 4,10 ---
4 Matthijs Valten De Spartaan 3,98 ---
5 Thomas Fructus AV 1923 3,88 4,05
5 Tobias Boekeloo Tempo AV 3,88 ---
7 Tibbe Nijgh De Spartaan 3,51 ---
8 Jarique Hazel De Spartaan 3,41 3,06
9 Job van Leeuwen De Spartaan 3,28 ---



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 19,83 +3.8 m/s---



Meisjes Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 16,12 +3.0 m/s---
2 Lena Kater AV PEC 1910 17,07 +3.0 m/s---
3 Milou van der Schaaf MPM 19,00 +3.0 m/s---



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 35,94 ---
2 Nyke van de Poel De Spartaan 23,13 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 10,73 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 5,26 ---
2 Zyna van de Poel De Spartaan 4,76 ---
3 Nyke van de Poel De Spartaan 4,41 ---
4 Milou van der Schaaf MPM 4,38 ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 18,45 +1.1 m/s18,37
2 Kimberley Booij De Spartaan 19,59 +1.4 m/s19,85
3 Megan de Ruiter Startbaan 20,19 +1.4 m/s19,68
4 Amy Walraven Altis 20,40 +1.7 m/s20,19
5 Carmen Oosterkamp De Spartaan 20,48 +3.8 m/s21,25
6 Femke van den Bos Tempo AV 20,60 +201.0 m/s---
7 Lotte van Stijn De Spartaan 20,93 +1.4 m/s20,29
8 Lianne Daan De Spartaan 21,57 +201.0 m/s---
9 Maaike Bukman PAC 22,19 -0.2 m/s22,00
10 Aleid Frissel Tempo AV 22,31 +201.0 m/s---
11 Louise Vis Castricum 22,33 +3.8 m/s---
12 Laurien va...Coevering De Spartaan 22,76 +3.8 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 41,41 41,30
2 Valéria Montijn CAV Energie 44,93 41,00
3 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 45,08 42,93
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 45,14 46,31
5 Amy Walraven Altis 45,52 46,24
6 Megan de Ruiter Startbaan 46,54 ---
7 Hieke Böhm De Spartaan 47,24 43,50
8 Louise Vis Castricum 50,86 ---
9 Maaike Bukman PAC 52,82 ---



Meisjes Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Roos van Elk Leiden 1:38,25 1:36,00
2 Febora Ridder Castricum 1:47,99 1:45,00
3 Lotte van Stijn De Spartaan 1:50,17 1:41,38
4 Amal Maatoug Leiden 1:51,56 1:44,00
5 Lianne Daan De Spartaan 1:56,79 ---



Meisjes Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Carmen Oosterkamp De Spartaan 5:49,56 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Esmée de Jong AV Trias 16,33 +0.2 m/s---
2 Femke van den Bos Tempo AV 16,64 +0.2 m/s---
3 Eveline de Jong De Spartaan 16,70 +0.2 m/s---
4 Anneloes Pluimert De Spartaan 17,36 +0.2 m/s16,80
5 Loes Vonk De Spartaan 20,72 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Elsa de Lange SPOB 33,39 ---
2 Kimberley Booij De Spartaan 30,65 32,00
3 Lianne Daan De Spartaan 30,64 ---
4 Inge de Willigen De Spartaan 30,41 ---
5 Amal Maatoug Leiden 29,71 30,00
6 Anouschka de Waal AV `47 29,23 ---
7 Anneloes Pluimert De Spartaan 27,25 ---
Femke van den Bos Tempo AV DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Inge de Willigen De Spartaan 10,96 ---
2 Anneloes Pluimert De Spartaan 10,84 ---
3 Anouschka de Waal AV `47 10,39 ---
4 Aleid Frissel Tempo AV 7,95 ---
5 Laurien va...Coevering De Spartaan 7,91 ---
6 Loes Vonk De Spartaan 7,58 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 2,51 2,55



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 4,89 5,34
2 Kimberley Booij De Spartaan 4,88 4,88
3 Lotte van Stijn De Spartaan 4,70 5,03
4 Elise Hoogkamer De Spartaan 4,52 ---
5 Anneloes Pluimert De Spartaan 4,50 ---
6 Femke van den Bos Tempo AV 4,45 ---
6 Elsa de Lange SPOB 4,45 ---
8 Eveline de Jong De Spartaan 4,43 5,09
9 Anouschka de Waal AV `47 4,24 ---
10 Aleid Frissel Tempo AV 4,04 ---
11 Carmen Oosterkamp De Spartaan 3,92 4,24
12 Laurien va...Coevering De Spartaan 3,77 ---
Loes Vonk De Spartaan DNS ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquata King AV Feniks 18,88 +1.0 m/s18,84
2 Valéria Montijn CAV Energie 19,83 +1.7 m/s20,09
3 Lianne Huisjes Groningen 20,18 +1.0 m/s19,86
4 Annemarie Malais PAC 21,21 +1.7 m/s20,58
5 Anna Consten De Spartaan 21,24 +0.1 m/s---
6 Kiki Banning De Spartaan 22,01 +2.1 m/s---
7 Annemijn Warmerdam De Spartaan 22,28 +1.2 m/s21,75



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 1:44,79 1:43,00
2 Martha Chapple AV `40 1:50,40 1:49,00
3 Anna Consten De Spartaan 1:55,78 ---
4 Annemijn Warmerdam De Spartaan 1:56,38 1:53,22
5 Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:01,56 ---
6 Shana van Vuuren De Spartaan 2:07,23 1:54,07



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Aafke van Daalen Clytoneus 12,63 +0.3 m/s12,02
2 Nienke Madderom AV Trias 12,66 +0.3 m/s12,33
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 12,91 +0.3 m/s12,20
4 Maartje Blanken Avantri 13,18 +0.3 m/s12,16
5 Hieke Böhm De Spartaan 13,21 +0.3 m/s12,56
6 Kim Van Leest AV `40 13,41 -0.3 m/s---
7 Anne de Jong Leiden 13,67 -0.3 m/s13,47
8 Lieke Blommestein Tempo AV 14,37 -0.3 m/s---
9 Valéria Montijn CAV Energie 14,60 -0.3 m/s13,76
10 Shana van Vuuren De Spartaan 15,24 -0.3 m/s15,26
11 Kiki Banning De Spartaan 15,92 -0.3 m/s---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Shana van Vuuren De Spartaan 28,00 26,34
2 Hieke Böhm De Spartaan 27,35 30,21
3 Amina Maatoug Leiden 27,09 28,00
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 24,67 ---
5 Inge Slootbeek Tempo AV 24,42 ---
6 Annemijn Warmerdam De Spartaan 23,57 23,35
7 Lieke Blommestein Tempo AV 19,05 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Shana van Vuuren De Spartaan 9,52 9,54
2 Joël Langelaan De Spartaan 9,33 ---
3 Lianne Huisjes Groningen 8,97 9,36
4 Marga Kortekaas De Spartaan 8,44 ---
Inge Slootbeek Tempo AV DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anne de Jong Leiden 4,36 4,97
2 Hieke Böhm De Spartaan 4,30 4,70
3 Kiki Banning De Spartaan 4,13 ---
4 Inge Slootbeek Tempo AV 4,05 ---
5 Anna Consten De Spartaan 4,00 ---
6 Annemarie Malais PAC 3,95 ---
7 Lieke Blommestein Tempo AV 3,92 ---
8 Joël Langelaan De Spartaan 3,56 ---
9 Lianne Huisjes Groningen 3,43 4,55



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 19,71 +1.0 m/s19,89
2 Nimah Lommerse De Spartaan 20,37 +1.2 m/s21,32
3 Idilay Kaymaz AC TION 20,93 +1.2 m/s21,68
4 Roxy Ramars De Spartaan 21,03 +0.1 m/s---
5 Marleen Baas AC TION 21,49 +2.1 m/s23,59
6 Ella Mosselman SAV 21,52 +1.2 m/s21,34
7 Sylvie van...r Giessen AAV `36 21,58 +1.7 m/s20,79
8 Isa Kolle SV Noordkop 21,62 +1.2 m/s21,67
9 Fee Mok SAV 21,76 +1.2 m/s21,65
10 Alyssa Riksen De Spartaan 22,54 +0.1 m/s---
11 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 23,74 +2.1 m/s---
12 Carmen de Jong De Spartaan 23,87 +3.5 m/s---
13 Sasha Spaans De Spartaan 26,55 +3.5 m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Britt Roos HAC `63 1:40,53 1:39,74
2 Fee Mok SAV 1:43,63 1:40,66
3 Ella Mosselman SAV 1:47,31 1:40,99
4 Noortje Huitema Groningen 1:47,74 1:49,95
5 Mandy Duinkerken De Spartaan 1:53,77 1:50,96
6 Isa Kolle SV Noordkop 1:54,03 1:57,42
7 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 1:55,96 ---
8 Sasha Spaans De Spartaan 2:16,96 ---
Bieke Schipperen Scorpio DNS 1:49,00



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 9,86 +0.5 m/s10,00
2 Alysée Lester ARV Ilion 9,92 +1.1 m/s---
3 Idilay Kaymaz AC TION 10,14 +0.5 m/s9,81
4 Bente Madderom AV Trias 11,65 +1.1 m/s11,85
5 Roxy Ramars De Spartaan 11,84 +0.5 m/s10,40
6 Mandy Duinkerken De Spartaan 11,85 +0.5 m/s11,71
7 Jelka Böhm De Spartaan 12,54 +1.1 m/s11,72
8 Sasha Spaans De Spartaan 14,08 +1.1 m/s---



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Fleur Smeets De Spartaan 26,43 ---
2 Ffion van Gulik Tempo AV 25,63 ---
3 Mandy Duinkerken De Spartaan 22,18 21,86
4 Mina Consten De Spartaan 19,68 ---
5 Tessa de Wit De Spartaan 17,19 20,97
6 Jelka Böhm De Spartaan 16,77 ---
7 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 12,98 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle SV Noordkop 10,84 10,67
2 Nimah Lommerse De Spartaan 10,82 10,99
3 Tessa de Wit De Spartaan 9,36 9,43
4 Ffion van Gulik Tempo AV 8,49 ---
5 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 7,07 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Idilay Kaymaz AC TION 4,81 4,87
2 Marleen Baas AC TION 4,13 4,18
3 Mandy Duinkerken De Spartaan 4,06 4,32
4 Jelka Böhm De Spartaan 3,78 ---
4 Alyssa Riksen De Spartaan 3,78 ---
6 Carmen de Jong De Spartaan 3,68 4,22
7 Mina Consten De Spartaan 3,58 ---
8 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 3,57 ---
9 Tessa de Wit De Spartaan 3,55 3,72
Roxy Ramars De Spartaan DNS 4,45



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nick van Schagen Leiden 16,86 +1.1 m/s17,00
2 Ron Eijkenboom AV34 20,33 +201.0 m/s---
3 Cas Grannetia De Spartaan 23,56 +3.8 m/s---
4 Pieter Wijnsema CAV Energie 27,52 +201.0 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Devron Jepma PAC 36,27 37,00
2 Nick van Schagen Leiden 36,65 35,49
3 Pieter Mijnhout GACH 39,08 38,94
4 Marnix Boon Leiden 42,85 45,00
5 Pieter Wijnsema CAV Energie 1:00,86 58,00



Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Onos SAV 1:27,91 1:30,00
2 David Vonk GACH 1:33,57 1:23,07
3 Coen Brantjes AV Haarlem 1:34,04 1:40,00
4 Arie Barnhoorn Leiden 1:37,07 1:40,00
5 John Romkes AV Gouda 1:40,39 1:38,10
6 Ron Eijkenboom AV34 1:43,52 ---
7 Jochem van Hal AV 1923 1:48,19 1:50,00
8 Cas Grannetia De Spartaan 2:01,52 1:57,70
9 Niels Schager AV 1923 2:17,22 ---



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Thijs Frijling Rotterdam 4:45,27 4,38
2 Jeroen Habers Rotterdam 4:48,29 4,38
3 Gijs Romer Rotterdam 4:56,84 4,38
4 Coen Brantjes AV Haarlem 5:05,80 4:40,00
5 Ton Bosgoed SAV 5:14,20 5:14,69
6 Marnix Boon Leiden 5:32,70 ---
7 Dolf van de Voort PAC 5:38,23 5:16,17
8 Arie Visser Avantri 5:46,23 5,40



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 40,09 ---
2 Niels Schager AV 1923 27,24 ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Steven Eleonora ARV Ilion 11,83 11,80
2 Justin Kr...ijenbrink ARV Ilion 11,16 ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Steven Eleonora ARV Ilion 4,41 4,60
2 Justin Kr...ijenbrink ARV Ilion 4,21 4,30
3 Pieter Knotnerus AV Feniks 2,91 ---
4 Niels Schager AV 1923 1,71 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 5,97 ---
2 Roel Teeling De Spartaan 5,80 6,34



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hannelore Smilde PAC 19,45 +1.4 m/s19,30



Senioren vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Annemieke Bloem Rotterdam 1:46,67 ---



Senioren vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Tara van Spronsen AV `47 26,55 27,36



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sanne Eekel GACH 3,01 3,10



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten