Uitslagen Athletics Champs

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1600,00 11,0 6,60 24,50 1,20 3,50 439 439
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1325,00 14,5 4,60 17,00 0,85 3,40 250 223
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,2 5,70 24,50 1,10 3,40 334 334
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 1350,00 12,1 5,10 15,00 1,15 2,65 293 204
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 10,2 8,00 31,50 1,40 3,45 435 435
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1250,00 12,1 2,80 13,00 0,90 2,30 207 146
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,4 5,50 21,50 1,00 2,70 288 240
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1075,00 13,0 5,00 23,00 0,90 2,80 256 230
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1400,00 13,1 4,90 15,00 0,85 2,90 257 107
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1325,00 12,3 4,60 11,50 1,10 2,90 268 33
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1500,00 9,9 7,70 39,50 1,20 3,65 453 453
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1500,00 10,2 5,80 26,50 0,95 3,75 359 359
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1400,00 14,2 4,60 19,50 0,75 3,30 258 230
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1525,00 11,7 5,70 18,50 1,20 2,50 300 234
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1325,00 12,1 5,40 9,50 0,90 3,40 232 94
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 1600,00 10,3 8,40 38,50 1,35 3,60 481 481
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1350,00 15,3 4,50 7,00 0,95 1,95 175 55
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 11,6 4,30 19,00 0,90 3,45 268 235
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1175,00 13,8 4,90 12,50 1,10 1,10 179 0
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1375,00 15,1 4,40 10,00 1,00 1,55 188 58
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 10,8 6,20 21,00 1,30 3,05 324 286
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 10,9 5,80 24,50 1,25 2,30 305 254
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1200,00 13,2 6,60 19,50 0,95 3,40 299 218
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1400,00 12,2 4,10 13,50 1,00 2,65 227 0
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 10,3 8,10 25,50 1,05 4,05 387 387
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 13,7 5,10 14,00 0,95 1,80 182 0
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1275,00 13,7 4,30 16,50 1,00 2,10 224 94
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1250,00 12,0 4,80 20,50 0,95 3,15 255 179
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1350,00 12,3 5,00 18,00 0,90 2,60 233 0
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1450,00 13,7 4,20 13,50 0,75 3,05 203 59
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1100,00 15,2 4,10 15,00 0,75 1,70 147 35
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1425,00 11,2 5,70 15,00 1,25 2,95 347 313
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1375,00 10,1 5,00 21,00 0,95 2,85 335 304
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1375,00 12,9 5,40 18,00 1,10 2,55 290 176



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 56 groep 1 team 4 (Team-est) AV `56 - JPA2 10 --- 0
1 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA2 10 --- 0
1 Rkhav2 groep 1 team 2 (Team-est) RK HAV - JPA2 7 --- 0
1 Scheldesport 3 groep 1 team 3 (Team-est) - JPA2 8 --- 0



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,1 625,00 10,9 4,50 8,50 0,45 146 39
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,5 775,00 10,4 6,50 5,50 0,70 217 0
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 9,3 700,00 10,4 6,00 7,00 0,60 223 107
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,3 700,00 8,5 7,00 10,00 0,60 341 341
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 8,1 700,00 9,4 7,50 11,00 0,70 356 356
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,5 800,00 10,7 8,50 9,00 0,60 274 54
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,3 950,00 7,9 7,50 16,00 0,80 313 178
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,4 975,00 8,3 11,00 24,50 0,85 411 345
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,6 725,00 10,0 6,00 6,00 0,60 196 0
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,5 650,00 8,1 8,50 13,00 0,85 287 61
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,4 475,00 8,7 7,50 13,00 0,65 185 0
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,2 800,00 7,3 13,00 17,00 0,85 386 386
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,4 800,00 10,2 6,00 6,00 0,65 283 262
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,8 775,00 9,0 7,00 7,50 0,50 327 224
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,1 825,00 7,9 9,50 14,50 0,80 335 197
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 875,00 9,6 5,00 8,50 0,60 284 135
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,6 950,00 7,3 9,00 23,50 0,95 379 228
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,3 800,00 9,4 9,50 7,00 0,65 276 202
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,3 1000,00 7,6 9,50 12,50 0,70 346 263
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 850,00 9,4 7,50 10,50 0,70 313 167
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,6 700,00 10,9 7,00 7,00 0,50 195 43
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,9 700,00 11,5 3,50 7,00 0,55 178 46
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,0 900,00 8,7 8,50 9,50 0,60 275 119
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 850,00 10,1 10,00 13,50 0,70 240 43
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,4 975,00 8,0 12,00 26,00 1,10 428 308
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,2 1025,00 8,3 5,50 11,50 0,75 284 138
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 7,4 800,00 8,1 10,00 15,00 0,80 325 130
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 6,6 750,00 7,3 14,00 24,50 0,90 407 379
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,7 825,00 8,4 9,50 20,00 0,70 268 149
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,1 900,00 8,4 10,50 12,00 0,70 265 0
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,5 900,00 8,3 9,00 20,00 0,80 318 70
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,6 900,00 7,9 11,50 23,00 0,75 346 346
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,2 900,00 8,2 8,00 15,00 0,60 333 266
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,8 975,00 8,4 9,50 17,50 0,70 362 362
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,0 900,00 9,7 11,00 11,00 0,80 285 111
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,6 850,00 8,6 8,50 11,00 0,80 288 54
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,1 725,00 11,0 4,50 5,50 0,55 159 46
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,8 850,00 9,5 7,00 6,50 0,60 344 320
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,7 850,00 8,4 10,00 13,00 0,80 308 204
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,0 1000,00 7,0 12,00 24,50 0,85 422 422
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,6 800,00 8,9 7,50 11,50 0,70 372 329
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,2 925,00 8,5 9,50 20,00 0,70 318 70
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 900,00 8,7 10,00 10,50 0,70 320 121
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 900,00 8,4 10,50 14,00 0,75 412 412
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 DNS DNS 9,8 6,00 9,00 0,70 198 123
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,2 825,00 8,4 6,00 11,50 0,80 255 54
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,6 825,00 9,0 10,00 19,50 0,70 342 200
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,7 825,00 8,7 8,00 12,00 0,65 283 43
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,8 700,00 10,3 7,00 9,50 0,60 163 0
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 7,9 825,00 9,2 8,50 14,50 0,70 243 47
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,6 650,00 9,2 10,50 20,50 0,70 293 191
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,2 850,00 9,2 7,00 15,00 0,70 371 269
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,3 DNS DNS 8,00 DNS 0,70 116 0
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,4 825,00 9,1 9,00 15,00 0,70 285 146
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,9 700,00 9,2 8,50 7,50 0,70 276 52
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 7,7 775,00 8,3 10,50 13,00 1,10 442 398
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 850,00 9,9 7,50 9,50 0,75 371 318
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,2 750,00 7,7 9,00 15,50 0,85 303 266
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 1100,00 10,1 10,00 18,00 0,75 361 232
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,4 725,00 10,6 7,00 4,50 0,60 247 111
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 400,00 8,5 7,50 10,00 0,75 217 56
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,1 775,00 9,0 6,00 8,00 0,70 267 215
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,6 800,00 8,5 11,00 10,00 0,65 249 111
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,2 1025,00 8,1 9,50 16,00 0,70 326 126
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,1 825,00 8,9 10,00 12,00 0,80 408 408
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,5 950,00 8,0 7,50 13,50 0,80 474 474
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 925,00 8,8 9,00 9,00 0,70 358 325
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,7 850,00 9,6 4,00 5,50 0,60 307 279
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,0 1000,00 7,9 13,00 20,50 0,80 386 337
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,2 1025,00 7,8 12,00 18,00 1,00 397 397



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 (Team-est) - JPB 7 --- 0
1 Delta Sport groep 5 team 19 (Team-est) - JPB 10 --- 0
1 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 9 --- 0
1 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 (Team-est) Dynamica ADSV - JPC 10 --- 0
1 Rkhav 1 groep 4 team 16 (Team-est) RK HAV - JPB 12 --- 0
1 Scheldesport 1 groep 5 team 17 (Team-est) AV Scheldesport - JPC 11 --- 0
1 Scheldesport 2 groep 5 team 18 (Team-est) AV Scheldesport - JPB 12 --- 0