Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,1 625,00 10,9 4,50 8,50 0,45 146 39
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,5 775,00 10,4 6,50 5,50 0,70 217 0
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 9,3 700,00 10,4 6,00 7,00 0,60 223 107
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,3 700,00 8,5 7,00 10,00 0,60 341 341
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 8,1 700,00 9,4 7,50 11,00 0,70 356 356
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,5 800,00 10,7 8,50 9,00 0,60 274 54
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,3 950,00 7,9 7,50 16,00 0,80 313 178
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,4 975,00 8,3 11,00 24,50 0,85 411 345
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,6 725,00 10,0 6,00 6,00 0,60 196 0
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,5 650,00 8,1 8,50 13,00 0,85 287 61
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,4 475,00 8,7 7,50 13,00 0,65 185 0
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,2 800,00 7,3 13,00 17,00 0,85 386 386
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,4 800,00 10,2 6,00 6,00 0,65 283 262
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,8 775,00 9,0 7,00 7,50 0,50 327 224
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,1 825,00 7,9 9,50 14,50 0,80 335 197
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 875,00 9,6 5,00 8,50 0,60 284 135
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,6 950,00 7,3 9,00 23,50 0,95 379 228
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,3 800,00 9,4 9,50 7,00 0,65 276 202
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,3 1000,00 7,6 9,50 12,50 0,70 346 263
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 850,00 9,4 7,50 10,50 0,70 313 167
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,6 700,00 10,9 7,00 7,00 0,50 195 43
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,9 700,00 11,5 3,50 7,00 0,55 178 46
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,0 900,00 8,7 8,50 9,50 0,60 275 119
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 850,00 10,1 10,00 13,50 0,70 240 43
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,4 975,00 8,0 12,00 26,00 1,10 428 308
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,2 1025,00 8,3 5,50 11,50 0,75 284 138
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 7,4 800,00 8,1 10,00 15,00 0,80 325 130
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 6,6 750,00 7,3 14,00 24,50 0,90 407 379
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,7 825,00 8,4 9,50 20,00 0,70 268 149
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,1 900,00 8,4 10,50 12,00 0,70 265 0
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,5 900,00 8,3 9,00 20,00 0,80 318 70
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,6 900,00 7,9 11,50 23,00 0,75 346 346
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,2 900,00 8,2 8,00 15,00 0,60 333 266
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,8 975,00 8,4 9,50 17,50 0,70 362 362
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,0 900,00 9,7 11,00 11,00 0,80 285 111
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,6 850,00 8,6 8,50 11,00 0,80 288 54
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,1 725,00 11,0 4,50 5,50 0,55 159 46
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,8 850,00 9,5 7,00 6,50 0,60 344 320
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,7 850,00 8,4 10,00 13,00 0,80 308 204
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,0 1000,00 7,0 12,00 24,50 0,85 422 422
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,6 800,00 8,9 7,50 11,50 0,70 372 329
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,2 925,00 8,5 9,50 20,00 0,70 318 70
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 900,00 8,7 10,00 10,50 0,70 320 121
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 900,00 8,4 10,50 14,00 0,75 412 412
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 DNS DNS 9,8 6,00 9,00 0,70 198 123
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,2 825,00 8,4 6,00 11,50 0,80 255 54
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,6 825,00 9,0 10,00 19,50 0,70 342 200
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,7 825,00 8,7 8,00 12,00 0,65 283 43
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,8 700,00 10,3 7,00 9,50 0,60 163 0
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 7,9 825,00 9,2 8,50 14,50 0,70 243 47
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,6 650,00 9,2 10,50 20,50 0,70 293 191
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,2 850,00 9,2 7,00 15,00 0,70 371 269
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,3 DNS DNS 8,00 DNS 0,70 116 0
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,4 825,00 9,1 9,00 15,00 0,70 285 146
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,9 700,00 9,2 8,50 7,50 0,70 276 52
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 7,7 775,00 8,3 10,50 13,00 1,10 442 398
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 850,00 9,9 7,50 9,50 0,75 371 318
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,2 750,00 7,7 9,00 15,50 0,85 303 266
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 1100,00 10,1 10,00 18,00 0,75 361 232
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,4 725,00 10,6 7,00 4,50 0,60 247 111
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 400,00 8,5 7,50 10,00 0,75 217 56
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,1 775,00 9,0 6,00 8,00 0,70 267 215
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,6 800,00 8,5 11,00 10,00 0,65 249 111
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,2 1025,00 8,1 9,50 16,00 0,70 326 126
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,1 825,00 8,9 10,00 12,00 0,80 408 408
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,5 950,00 8,0 7,50 13,50 0,80 474 474
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 925,00 8,8 9,00 9,00 0,70 358 325
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,7 850,00 9,6 4,00 5,50 0,60 307 279
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,0 1000,00 7,9 13,00 20,50 0,80 386 337
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,2 1025,00 7,8 12,00 18,00 1,00 397 397

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,1 --- 14
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,5 --- 47
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 9,3 --- 34
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,3 --- 68
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 8,1 --- 76
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,5 --- 54
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,3 --- 63
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,4 --- 66
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,6 --- 44
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,5 --- 63
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,4 --- 36
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,2 --- 72
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,4 --- 64
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,8 --- 89
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,1 --- 75
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 --- 61
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,6 --- 55
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,3 --- 53
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,3 --- 69
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 --- 69
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,6 --- 25
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,9 --- 46
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,0 --- 54
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS --- 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 --- 49
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,4 --- 60
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,2 --- 65
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 7,4 --- 66
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 6,6 --- 83
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,7 --- 29
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,1 --- 42
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,5 --- 57
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,6 --- 55
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,2 --- 79
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,8 --- 59
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,0 --- 49
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,6 --- 60
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,1 --- 14
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,8 --- 89
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,7 --- 57
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,0 --- 71
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,6 --- 88
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,2 --- 65
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 --- 69
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 --- 80
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 DNS --- 0
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,2 --- 44
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,6 --- 66
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,7 --- 62
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,8 --- 30
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 7,9 --- 47
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,6 --- 38
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,2 --- 64
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,3 --- 42
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,4 --- 43
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,9 --- 66
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 7,7 --- 73
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 --- 68
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,2 --- 65
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 --- 45
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,4 --- 64
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,8 --- 54
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,1 --- 59
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,6 --- 35
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,2 --- 65
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,1 --- 68
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,5 --- 92
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,5 --- 80
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,7 --- 94
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,0 --- 71
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,2 --- 65

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 625,00 --- 26
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 775,00 --- 44
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 700,00 --- 40
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 700,00 --- 40
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 700,00 --- 40
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 800,00 --- 56
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 950,00 --- 59
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 975,00 --- 70
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 725,00 --- 35
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 650,00 --- 18
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 475,00 --- 3
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 800,00 --- 39
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 800,00 --- 63
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 775,00 --- 57
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 825,00 --- 43
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 875,00 --- 74
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 950,00 --- 59
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 800,00 --- 49
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 1000,00 --- 75
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 850,00 --- 60
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 700,00 --- 40
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 700,00 --- 40
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 900,00 --- 61
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS --- 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 850,00 --- 42
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 975,00 --- 64
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 1025,00 --- 73
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 800,00 --- 39
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 750,00 --- 28
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 825,00 --- 39
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 900,00 --- 50
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 900,00 --- 50
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 900,00 --- 50
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 900,00 --- 61
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 975,00 --- 76
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 900,00 --- 56
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 850,00 --- 47
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 725,00 --- 46
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 850,00 --- 77
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 850,00 --- 47
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 1000,00 --- 68
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 800,00 --- 56
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 925,00 --- 55
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 900,00 --- 61
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 900,00 --- 71
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 DNS --- 0
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 825,00 --- 43
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 825,00 --- 46
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 825,00 --- 46
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 700,00 --- 24
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 825,00 --- 39
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 650,00 --- 20
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 850,00 --- 68
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 DNS --- 0
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 825,00 --- 46
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 700,00 --- 31
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 775,00 --- 44
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 850,00 --- 77
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 750,00 --- 28
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 1100,00 --- 106
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 725,00 --- 46
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 400,00 --- 0
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 775,00 --- 44
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 800,00 --- 39
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 1025,00 --- 73
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 825,00 --- 62
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 950,00 --- 95
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 925,00 --- 77
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 850,00 --- 77
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 1000,00 --- 68
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 1025,00 --- 73

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,9 --- 31
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 10,4 --- 32
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,4 --- 42
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,5 --- 93
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 9,4 --- 66
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 10,7 --- 31
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,9 --- 62
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,3 --- 60
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,0 --- 40
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,1 --- 64
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,7 --- 48
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,3 --- 81
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,2 --- 46
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 9,0 --- 78
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,9 --- 68
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,6 --- 54
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,3 --- 74
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 9,4 --- 52
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,6 --- 75
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,4 --- 52
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 10,9 --- 31
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 11,5 --- 21
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,7 --- 58
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS --- 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,1 --- 27
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 8,0 --- 60
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,3 --- 55
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,1 --- 64
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,3 --- 74
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,4 --- 53
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,4 --- 53
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 8,3 --- 55
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,9 --- 62
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,2 --- 68
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,4 --- 64
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 9,7 --- 36
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,6 --- 55
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 11,0 --- 29
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,5 --- 64
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,4 --- 58
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,0 --- 80
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 8,9 --- 72
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,5 --- 51
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,7 --- 58
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,4 --- 74
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,8 --- 56
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,4 --- 58
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,0 --- 52
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,7 --- 58
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 10,3 --- 27
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 9,2 --- 40
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 9,2 --- 48
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,2 --- 64
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 DNS --- 0
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,1 --- 50
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,2 --- 56
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,3 --- 77
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,9 --- 53
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,7 --- 66
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,1 --- 32
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 10,6 --- 37
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,5 --- 56
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 9,0 --- 60
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,5 --- 56
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,1 --- 58
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 8,9 --- 72
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,0 --- 97
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,8 --- 65
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,6 --- 61
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,9 --- 62
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,8 --- 64

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 4,50 --- 16
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 6,50 --- 29
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 6,00 --- 32
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 7,00 --- 43
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,50 --- 49
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,50 --- 54
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,50 --- 27
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 11,00 --- 55
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 6,00 --- 25
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 8,50 --- 37
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 7,50 --- 27
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 13,00 --- 70
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 6,00 --- 32
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,00 --- 43
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,50 --- 44
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 5,00 --- 19
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,00 --- 37
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 9,50 --- 56
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 9,50 --- 44
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,50 --- 38
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,00 --- 43
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 3,50 --- 6
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,50 --- 40
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS --- 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,00 --- 43
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 12,00 --- 57
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 5,50 --- 14
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 10,00 --- 48
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 14,00 --- 70
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 9,50 --- 40
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 10,50 --- 47
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 9,00 --- 37
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 11,50 --- 53
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,00 --- 36
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 9,50 --- 48
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 11,00 --- 55
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,50 --- 37
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 4,50 --- 16
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,00 --- 43
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,00 --- 48
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 12,00 --- 57
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 7,50 --- 43
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,50 --- 40
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 10,00 --- 52
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 10,50 --- 65
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 6,00 --- 32
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 6,00 --- 19
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 10,00 --- 52
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 8,00 --- 36
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,00 --- 26
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 8,50 --- 33
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 10,50 --- 56
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,00 --- 38
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,00 --- 33
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,00 --- 44
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 8,50 --- 47
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 10,50 --- 65
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,50 --- 49
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 9,00 --- 37
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,00 --- 52
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,00 --- 43
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 7,50 --- 30
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 6,00 --- 25
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 11,00 --- 55
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,50 --- 40
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 10,00 --- 69
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,50 --- 43
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,00 --- 51
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 4,00 --- 11
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 13,00 --- 64
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 12,00 --- 57

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,50 --- 39
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 5,50 --- 13
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,00 --- 28
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 10,00 --- 50
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 11,00 --- 58
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,00 --- 38
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 16,00 --- 53
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 24,50 --- 99
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 6,00 --- 16
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 13,00 --- 44
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 13,00 --- 40
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 17,00 --- 63
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 6,00 --- 21
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 7,50 --- 32
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 14,50 --- 51
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 8,50 --- 35
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 23,50 --- 85
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 7,00 --- 22
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 12,50 --- 42
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,50 --- 42
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 7,00 --- 28
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 7,00 --- 28
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 9,50 --- 31
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS --- 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 13,50 --- 42
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 26,00 --- 96
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 11,50 --- 34
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 15,00 --- 54
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 24,50 --- 90
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 20,00 --- 70
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 12,00 --- 36
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 20,00 --- 70
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 23,00 --- 83
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 15,00 --- 58
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 17,50 --- 71
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 11,00 --- 35
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 11,00 --- 35
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 5,50 --- 17
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 6,50 --- 24
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 13,00 --- 44
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 24,50 --- 90
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 11,50 --- 54
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 20,00 --- 70
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 10,50 --- 36
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 14,00 --- 62
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,00 --- 43
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 11,50 --- 37
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 19,50 --- 82
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 12,00 --- 43
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,50 --- 28
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 14,50 --- 47
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 20,50 --- 87
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 15,00 --- 78
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 DNS --- 0
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 15,00 --- 58
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 7,50 --- 24
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 13,00 --- 56
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 9,50 --- 46
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 15,50 --- 51
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 18,00 --- 74
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 4,50 --- 10
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 10,00 --- 30
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 8,00 --- 27
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 10,00 --- 30
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 16,00 --- 53
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 12,00 --- 58
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 13,50 --- 68
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 9,00 --- 33
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 5,50 --- 17
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 20,50 --- 72
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 18,00 --- 62

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,45 --- 20
Amber Flikweert MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 0,70 --- 52
Amy Mulder MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,60 --- 47
Anouk Govers MPMini - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 0,60 --- 47
Anouk Dieleman MPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 0,70 --- 67
Anwar Boujlila JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,60 --- 41
Ben Koudijzer JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,80 --- 49
Benthe den Hamer MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,85 --- 61
Britt Rietberg MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,60 --- 36
Charlotte Visser MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,85 --- 61
Chiel Bussink JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,65 --- 31
Chloë Zerbib MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,85 --- 61
Coline van...Barselaar MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,65 --- 57
Daphne Joppe MPMini - FLKK Delta Spor...5 team 19 0,50 --- 28
Demi Peeters MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,80 --- 54
Devlin de Grave JPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,60 --- 41
Diablo de Grave JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,95 --- 69
Elise Mol MPC - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 0,65 --- 44
Felien Wibbelink MPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,70 --- 41
Floor Franken MPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,70 --- 52
Hanneke Uijtdehaag MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,50 --- 28
Imke Euser MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,55 --- 37
Imran Boujlila JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,60 --- 31
Ivar Engels JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 DNS --- 0
Jarne Matthijs JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,70 --- 37
Jarno de Ligt JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 1,10 --- 91
Jaro Steels JPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,75 --- 43
Jasmijn Hage MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 0,80 --- 54
Jeremiah Puroja JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,90 --- 62
Jochem Lous JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,70 --- 37
Jori Ephraïm JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 37
Justin Paulissen JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 0,80 --- 49
Koen Lucieer JPB - WLNG AV56 / de ...4 team 13 0,75 --- 43
Kyano Verbiest JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,60 --- 31
Lars Koole JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,70 --- 44
Lieke Goudswaard MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 0,80 --- 54
Lindsey Thilleman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,80 --- 54
Lisa Koole MPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,55 --- 37
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,60 --- 47
Lobke Bouman MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,80 --- 54
Luca Ton JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,85 --- 56
Luca Hoek JPMini - WLNG AV56 / de ...4 team 13 0,70 --- 59
Lucas Zandstra JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 37
Lyam Noordijk JPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 44
Marit van Damme MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,75 --- 60
Marjolein ...roeneveld MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,70 --- 67
Maud Struijk MPB - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 0,80 --- 54
Micha Roelse JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,70 --- 44
Midas Giele JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,65 --- 38
Neline Verlinde MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,60 --- 28
Niels Oele JPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 0,70 --- 37
Nikay Vos JPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,70 --- 44
Pepijn Duijnkerke JPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,70 --- 59
Phoenix Ehlers MPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 41
Quinten Lensen JPC - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,70 --- 44
Rebekka Dobbelaar MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 52
Rosa Schilperoordt MPC - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 1,10 --- 127
Sabine van der Vloet MPMini - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,75 --- 78
Sam de Vos JPB - DNMC Dynamica B...4 team 14 0,85 --- 56
Sem Dijkens JPC - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,75 --- 52
Senna Schuit MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,60 --- 47
Shana de Keijzer MPB - RK HAV Rkhav 1 gr...4 team 16 0,75 --- 47
Sophie van Tongeren MPC - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,70 --- 52
Tess van Luijk MPB - AV `56 AV56 / de ...4 team 13 0,65 --- 34
Teun Cuelenaere JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 37
Thijs van der Vegt JPMini - Delta Sport Delta Spor...5 team 19 0,80 --- 79
Tije van de Wetering JPMini - DNMC Dynamica C...4 team 15 0,80 --- 79
Valerie Pijnen MPC - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,70 --- 52
Victoria Pijnen MPMini - SCSP Scheldespo...5 team 17 0,60 --- 47
Viktor Wieles JPB - SCSP Scheldespo...5 team 18 0,80 --- 49
Zedie Joppe JPB - FLKK Delta Spor...5 team 19 1,00 --- 76