Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1600,00 11,0 6,60 24,50 1,20 3,50 439 439
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1325,00 14,5 4,60 17,00 0,85 3,40 250 223
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,2 5,70 24,50 1,10 3,40 334 334
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 1350,00 12,1 5,10 15,00 1,15 2,65 293 204
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 10,2 8,00 31,50 1,40 3,45 435 435
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1250,00 12,1 2,80 13,00 0,90 2,30 207 146
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,4 5,50 21,50 1,00 2,70 288 240
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1075,00 13,0 5,00 23,00 0,90 2,80 256 230
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1400,00 13,1 4,90 15,00 0,85 2,90 257 107
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1325,00 12,3 4,60 11,50 1,10 2,90 268 33
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1500,00 9,9 7,70 39,50 1,20 3,65 453 453
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1500,00 10,2 5,80 26,50 0,95 3,75 359 359
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1400,00 14,2 4,60 19,50 0,75 3,30 258 230
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1525,00 11,7 5,70 18,50 1,20 2,50 300 234
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1325,00 12,1 5,40 9,50 0,90 3,40 232 94
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 1600,00 10,3 8,40 38,50 1,35 3,60 481 481
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1350,00 15,3 4,50 7,00 0,95 1,95 175 55
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 11,6 4,30 19,00 0,90 3,45 268 235
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1175,00 13,8 4,90 12,50 1,10 1,10 179 0
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1375,00 15,1 4,40 10,00 1,00 1,55 188 58
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 10,8 6,20 21,00 1,30 3,05 324 286
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 10,9 5,80 24,50 1,25 2,30 305 254
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1200,00 13,2 6,60 19,50 0,95 3,40 299 218
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1400,00 12,2 4,10 13,50 1,00 2,65 227 0
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 10,3 8,10 25,50 1,05 4,05 387 387
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 13,7 5,10 14,00 0,95 1,80 182 0
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1275,00 13,7 4,30 16,50 1,00 2,10 224 94
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1250,00 12,0 4,80 20,50 0,95 3,15 255 179
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1350,00 12,3 5,00 18,00 0,90 2,60 233 0
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1450,00 13,7 4,20 13,50 0,75 3,05 203 59
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1100,00 15,2 4,10 15,00 0,75 1,70 147 35
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1425,00 11,2 5,70 15,00 1,25 2,95 347 313
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1375,00 10,1 5,00 21,00 0,95 2,85 335 304
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1375,00 12,9 5,40 18,00 1,10 2,55 290 176

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1600,00 --- 90
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1325,00 --- 52
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 --- 59
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 1350,00 --- 55
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 --- 59
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1250,00 --- 43
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1450,00 --- 59
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1075,00 --- 26
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1400,00 --- 62
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1325,00 --- 52
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1500,00 --- 65
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1500,00 --- 65
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1400,00 --- 62
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1525,00 --- 68
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1325,00 --- 45
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 1600,00 --- 78
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1350,00 --- 55
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 --- 51
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1175,00 --- 31
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1375,00 --- 58
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 --- 38
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 --- 38
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1200,00 --- 38
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1400,00 --- 54
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 --- 51
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1250,00 --- 38
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1275,00 --- 46
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1250,00 --- 38
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1350,00 --- 48
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1450,00 --- 59
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1100,00 --- 28
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1425,00 --- 65
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1375,00 --- 58
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1375,00 --- 58

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 11,0 --- 77
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 14,5 --- 27
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 11,2 --- 64
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 12,1 --- 59
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 10,2 --- 79
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 12,1 --- 59
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 11,4 --- 61
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 13,0 --- 45
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 13,1 --- 44
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 12,3 --- 55
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 9,9 --- 84
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 10,2 --- 79
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 14,2 --- 30
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 11,7 --- 56
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 12,1 --- 51
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 10,3 --- 78
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 15,3 --- 19
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 11,6 --- 58
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 13,8 --- 30
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 15,1 --- 21
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 10,8 --- 70
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 10,9 --- 68
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 13,2 --- 43
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 12,2 --- 49
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 10,3 --- 78
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 13,7 --- 31
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 13,7 --- 36
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 12,0 --- 52
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 12,3 --- 48
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 13,7 --- 31
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 15,2 --- 20
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 11,2 --- 73
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 10,1 --- 93
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 12,9 --- 47

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 6,60 --- 67
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 4,60 --- 41
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 5,70 --- 48
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 5,10 --- 47
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 8,00 --- 74
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 2,80 --- 20
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 5,50 --- 46
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 5,00 --- 46
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 4,90 --- 45
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 4,60 --- 41
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 7,70 --- 70
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 5,80 --- 49
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 4,60 --- 41
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 5,70 --- 48
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 5,40 --- 44
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 8,40 --- 78
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 4,50 --- 40
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 4,30 --- 33
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 4,90 --- 39
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 4,40 --- 39
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 6,20 --- 53
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 5,80 --- 49
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 6,60 --- 67
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 4,10 --- 30
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 8,10 --- 75
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 5,10 --- 41
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 4,30 --- 38
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 4,80 --- 38
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 5,00 --- 40
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 4,20 --- 31
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 4,10 --- 35
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 5,70 --- 55
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 5,00 --- 46
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 5,40 --- 51

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 24,50 --- 71
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 17,00 --- 41
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 24,50 --- 62
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 15,00 --- 34
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 31,50 --- 86
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 13,00 --- 26
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 21,50 --- 51
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 23,00 --- 65
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 15,00 --- 34
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 11,50 --- 20
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 39,50 --- 114
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 26,50 --- 68
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 19,50 --- 51
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 18,50 --- 41
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 9,50 --- 11
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 38,50 --- 111
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 7,00 --- 4
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 19,00 --- 43
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 12,50 --- 21
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 10,00 --- 15
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 21,00 --- 49
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 24,50 --- 62
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 19,50 --- 51
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 13,50 --- 24
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 25,50 --- 65
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 14,00 --- 26
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 16,50 --- 39
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 20,50 --- 48
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 18,00 --- 39
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 13,50 --- 24
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 15,00 --- 34
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 15,00 --- 34
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 21,00 --- 57
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 18,00 --- 45

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,20 --- 80
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 0,85 --- 39
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,10 --- 58
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 1,15 --- 73
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,40 --- 92
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 0,90 --- 44
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 48
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 0,90 --- 44
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,85 --- 39
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 67
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 1,20 --- 69
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 43
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 0,75 --- 28
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,20 --- 69
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,90 --- 38
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 1,35 --- 86
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 0,95 --- 50
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 0,90 --- 38
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 58
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 55
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,30 --- 81
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,25 --- 75
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 50
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 48
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1,05 --- 53
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 0,95 --- 43
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 55
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 43
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,90 --- 38
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,75 --- 25
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 0,75 --- 28
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,25 --- 86
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 50
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 67

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Amy de Graaf MPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 3,50 --- 54
Ann den Exter MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 3,40 --- 50
Benjamin Pijnen JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 3,40 --- 43
Britt van der Maas MPA1 - Delta Sport Scheldespo... 1 team 3 2,65 --- 25
Daan Schuit JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 3,45 --- 45
Emmaleigh Cheers MPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 2,30 --- 15
Fabian de Maat JPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 2,70 --- 23
Georgette Thilleman MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 2,80 --- 30
Hilde Koole MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 2,90 --- 33
Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 2,90 --- 33
Jeffrey Rijkhals JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 3,65 --- 51
Kasper Koopman JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 3,75 --- 55
Kirsten Vierbergen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 3,30 --- 46
Koen Steenblok JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 2,50 --- 18
Luca Vael JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 3,40 --- 43
Lucas de Ligt JPA2 - FLKK Scheldespo... 1 team 3 3,60 --- 50
Marit Simonse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,95 --- 7
Matthijs de Brouwer JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 3,45 --- 45
Menno van Westen JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 0
Myrthe Keijmel MPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 1,55 --- 0
Nino van den Berg JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 3,05 --- 33
Quinten Mertens JPA2 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 2,30 --- 13
Quinty van Dalen MPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 3,40 --- 50
Raf de Mul JPA2 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 2,65 --- 22
Robin Bouwhuizen JPA1 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 4,05 --- 65
Rody Dees JPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 1,80 --- 3
Sanne Ephraïm MPA1 - SCSP Scheldespo... 1 team 3 2,10 --- 10
Sem Euser JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0
Senna Cornelisse JPA2 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 3,15 --- 36
Stijn Rietberg JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 2,60 --- 20
Stijn Koole JPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 3,05 --- 33
Vitaly Vermeulen MPA2 - RK HAV Rkhav2 gro... 1 team 2 1,70 --- 2
Yara Karelse MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 2,95 --- 34
Yasmine de Kraker MPA1 - DNMC Dynamica A... 1 team 1 2,85 --- 31
Zoe van Luijk MPA1 - AV `56 AV 56 groep 1 team 4 2,55 --- 22

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 56 groep 1 team 4 (Team-est) AV `56 - JPA2 10 --- 0
1 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA2 10 --- 0
1 Rkhav2 groep 1 team 2 (Team-est) RK HAV - JPA2 7 --- 0
1 Scheldesport 3 groep 1 team 3 (Team-est) - JPA2 8 --- 0