Uitslagen 15e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht)

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Bart Boonstra AV Statina 6,8 DNS 465
2 Niels Mijnsbergen AAV `36 DNS DNS 0
2 Gijs Mourits VAV DNS DNS 0
2 Jowie Robbemond AV Fortuna DNF DNS 0



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Floris de Boer AV Gouda 8,9 8,87
2 Wouter Nieuwhof Ciko `66 9,0 9,08



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 10,13 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Mijnsbergen AAV `36 1,90 1,93
2 Wouter Nieuwhof Ciko `66 1,80 1,82
3 Niels Verheugd AV Sprint 1,75 ---
4 Bart Boonstra AV Statina 1,55 ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Hondeveld ACHL 6,19 6,56
2 Floris de Boer AV Gouda 5,91 5,96
3 Wouter Nieuwhof Ciko `66 5,88 6,05
4 Niels Verheugd AV Sprint 5,57 ---
5 Bart Boonstra AV Statina 5,02 ---
Gijs Mourits VAV DNS 6,50



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 6,2 7,3 1349
2 Tijn Vaessen Swift 6,2 7,4 1314
3 Jaimy Schraauwen THOR 6,3 7,4 1274
4 Milan le Bruin PAC 6,3 7,5 1240
5 Valbor-Jaro Gorré PAC 6,4 7,4 1235
6 Jordan Knops Voorne 6,5 7,3 1233
7 Rick van Loon AV Passaat 6,5 7,5 1164
8 Rick Veltman AV Gouda 6,7 7,3 1161
9 Thijs van Duijn ARV Ilion 6,6 7,8 1031
10 Mark Kuntz AV Passaat 6,8 7,7 992
11 Mischa Lips ARV Ilion 6,4 8,2 988
12 Monichavoan Choun PAC 6,6 8,0 971
13 Delano Dresens Typhoon 6,7 8,0 936
14 Jasper van der Heydt Parthenon 6,6 8,2 914
15 Jelle van de Wal SPOB 6,8 8,1 872
16 Jonathan van Dam Ciko `66 7,0 8,0 835
17 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 6,4 DNS 609
18 Martijn Geerts AV Sparta 6,6 DNS 535
18 Niels Boonstra AV Statina 6,6 DNS 535
20 Pim Groen Voorne 7,3 DNS 306
21 Luuk Kuijper AV `40 DNS DNS 0
21 Tim Verhoeven AV Attila DNS DNS 0
21 Zipp de Bakker HLLS DNS DNS 0
21 Brett Duff AV Sparta DNS DNS 0
21 Shaquille ...manuelson PAC DNS DNS 0



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Daan Spiljard PAC 8,3 8,40
2 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,8 9,12
3 Valbor-Jaro Gorré PAC 8,9 9,30
4 Rick van de Noort AAV `36 9,1 10,37
5 Dave de Jong AV Gouda 9,6 ---
6 Jelle van de Wal SPOB 10,3 ---
7 Bram Wielaard AV Gouda 10,9 12,37
Zipp de Bakker HLLS DNS 9,47
Wesley van der Holst PAC DNS 9,27
Sander Doodewaard AV Sprint DNS ---
Martijn Geerts AV Sparta DNF 9,68
Rick van Loon AV Passaat DNF 10,08



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,10 14,64
2 Shaquille ...manuelson PAC 15,74 ---
3 Rein van Houwelingen Typhoon 13,91 ---
4 Dave de Jong AV Gouda 11,94 ---
5 Pim Groen Voorne 11,64 ---
6 Kjell Broos AV Sprint 10,87 ---
7 Rick van de Noort AAV `36 9,75 10,80
8 Lars Boertien CAV Energie 9,24 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Boonstra AV Statina 1,80 ---
2 Rick van de Noort AAV `36 1,75 1,70
3 Jochem Holleman AV Sprint 1,70 ---
4 Delano Dresens Typhoon 1,60 ---
5 Wesley van der Holst PAC 1,55 ---
5 Rick Veltman AV Gouda 1,55 ---
Zipp de Bakker HLLS DNS 1,70
Jeroen Poiesz PAC DNS 1,62
Bruno Oele PAC DNS 1,50



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Martijn Geerts AV Sparta 11,61 11,71
2 Brett Duff AV Sparta 11,23 10,80
3 Dave de Jong AV Gouda 10,22 9,00



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Spiljard PAC 3,80 4,10
2 Finnian va...teenhoven PAC 3,70 3,82
3 Aron Blom AV Passaat 3,60 3,50
4 Bram Wielaard AV Gouda 3,10 3,20
5 Jitse van Esch AV Gouda 2,90 2,82
5 Sander Doodewaard AV Sprint 2,90 2,66
7 Tim Verhoeven AV Attila 2,70 2,50
8 Bruno Oele PAC 2,40 2,31
9 Mattias Nab AV Gouda 2,30 ---
Jeroen Poiesz PAC DNS 3,40



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Milan le Bruin PAC 5,89 5,97
2 Martijn Geerts AV Sparta 5,68 5,47
3 Jordan Knops Voorne 5,61 ---
4 Thijs van Duijn ARV Ilion 5,58 ---
5 Jochem Holleman AV Sprint 5,48 ---
6 Delano Dresens Typhoon 5,38 ---
7 Jaimy Schraauwen THOR 5,21 5,34
8 Sander Doodewaard AV Sprint 5,16 ---
9 Niels Boonstra AV Statina 5,07 ---
10 Tim Verhoeven AV Attila 5,00 5,74
10 Jitse van Esch AV Gouda 5,00 ---
12 Mattias Nab AV Gouda 4,97 5,61
13 Brett Duff AV Sparta 4,93 5,00
Tijn Vaessen Swift NM 5,78
Luuk Kuijper AV `40 DNS 5,78
Zipp de Bakker HLLS DNS 5,75
Rick Veltman AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Noah Chokri Rotterdam 6,3 7,3 1739
2 Sharif Omoyele Rotterdam 6,4 7,3 1708
3 Nsikak Ekpo Haag 6,3 7,5 1687
4 Robin van Opstal SPOB 6,5 7,7 1577
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,5 7,7 1577
4 Maarten Debeij JSPR 6,5 7,7 1577
7 Rogier Derksen PAC 6,6 7,7 1549
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,5 7,9 1529
9 Indy Wekker U-Track 6,6 7,8 1525
9 Cameron Grauwmeijer PAC 6,6 7,8 1525
11 Damian Felter Rotterdam 6,7 7,7 1521
12 Thijs de Wit PAC 6,7 8,0 1450
13 Tobias Steevensz AV Passaat 6,7 8,1 1428
14 Jasper van Amerongen SPOB 6,8 8,1 1401
14 Mathieu van Opstal SPOB 6,8 8,1 1401
14 Roderik Cobben Voorne 6,8 8,1 1401
14 Josha Kasmir PAC 6,8 8,1 1401
18 Yannick de Burbure Parthenon 6,9 8,0 1397
19 Twan Vermeer PAC 7,1 8,0 1347
20 Erik Stok PAC 6,9 8,3 1332
21 Ruben Koning AV Gouda 6,9 8,4 1311
22 Ivar De Koning Parthenon 7,1 8,4 1261
23 Jochem Laurens AV Sprint 7,2 8,5 1217
24 Jan Munning SPOB 7,3 8,5 1194
25 Max Verspeek PAC 7,5 8,5 1149
26 Karsten Duys PAC 7,4 9,0 1075
27 Isiah Emanuelson PAC 6,4 DNS 829
28 Phill Pols Atledo 6,8 DNS 717
29 Koen van der Aa PAC 7,0 DNS 666
29 Lucas Burgers PAC 7,0 DNS 666
31 Ruben Claus PAC 7,1 DNS 641
31 Sander Ni...wenhuijse PAC 7,1 DNS 641
33 Tomas Gerssen AV Astylos 7,6 DNS 528
33 Evert Rosbergen PAC 7,6 DNS 528
35 Alex Taal PAC 7,7 DNS 507
36 Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS DNS 0
36 Lars Adriaanse Voorne DNS DNS 0
36 Saso Jongen PAC DNS DNS 0
36 Ishan Baidjoe PAC DNS DNS 0
36 Mark Heiden PAC DNS DNS 0



Jongens Junior C - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Sharif Omoyele Rotterdam 8,6 8,82
2 Robin van Opstal SPOB 8,9 9,95
3 Noah Chokri Rotterdam 9,2 9,72
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,4 10,00
4 Ruben Koning AV Gouda 9,4 ---
6 Mark Heiden PAC 9,5 9,50
6 Floris van Dijk Typhoon 9,5 ---
6 Marijn de Wit SPOB 9,5 11,22
9 Ivar De Koning Parthenon 10,1 9,80
10 Jasper van Amerongen SPOB 10,5 ---
11 Koen van der Aa PAC 10,8 11,08
12 Douwe Demoulin AV Sprint 11,2 ---
13 Mathieu van Opstal SPOB 11,6 ---
14 Jip Haest Spado 12,2 10,25
Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS 9,50
Sjoerd Pastoor AV Sprint DNS 9,50
Jochem Laurens AV Sprint DNF 11,50



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Phill Pols Atledo 14,26 12,91
2 Robin van Opstal SPOB 13,12 12,58
3 Mathieu van Opstal SPOB 11,45 ---
4 Tomas Gerssen AV Astylos 11,12 12,57
5 Yannick de Burbure Parthenon 10,81 ---
6 Tarik Hochlaf AV Sparta 9,69 ---
7 Thomas Wassenaar AV `47 9,66 9,86
8 Finn Joosten Parthenon 9,53 8,55
9 Jochem Laurens AV Sprint 8,80 ---
10 Thomas Knoop Typhoon 8,64 9,81
11 Jasper van Amerongen SPOB 7,82 ---
12 Rick van Noort Spark 7,25 7,88
13 Willem Bosch SPOB 5,55 ---
Tijmen Hermse PAC DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,65 1,80
2 Yannick de Burbure Parthenon 1,60 ---
2 Phill Pols Atledo 1,60 ---
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 1,60 ---
5 Sander van Tuijl AV Passaat 1,55 ---
5 Rogier Derksen PAC 1,55 1,60
5 Robin van Opstal SPOB 1,55 1,61
8 Tarik Hochlaf AV Sparta 1,45 ---
8 Florian va...der Hoeff PAC 1,45 ---
8 Mathieu van Opstal SPOB 1,45 1,43
11 Ivar De Koning Parthenon 1,40 1,52
11 Finn Joosten Parthenon 1,40 1,30
11 Julian Mejame Ejong PAC 1,40 ---
11 Karsten Duys PAC 1,40 ---
Tomas Gerssen AV Astylos NM ---
Wessel den Engelse PAC DNS 1,47
Douwe Demoulin AV Sprint DNS 1,55
Lars Adriaanse Voorne DNS ---



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Tarik Hochlaf AV Sparta 9,94 ---
Nigel Steenwinkel ARV Ilion DNS 7,00



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90
2 Jip Haest Spado 2,50 2,50
2 Roderik Cobben Voorne 2,50 2,00
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 2,40 2,20
4 Wessel den Engelse PAC 2,40 2,52
4 Florian va...der Hoeff PAC 2,40 2,41
7 Tijmen Hermse PAC 2,20 2,00
7 Douwe Demoulin AV Sprint 2,20 2,25
9 Ruben Claus PAC 2,10 1,92
10 Chuck Pols Scorpio 2,00 1,77
Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS 3,20



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Damian Felter Rotterdam 5,45 5,29
2 Robin van Opstal SPOB 5,36 5,22
3 Indy Wekker U-Track 5,20 5,37
4 Roderik Cobben Voorne 4,97 ---
5 Erik Stok PAC 4,86 4,85
6 Josha Kasmir PAC 4,81 4,74
7 Thomas Wassenaar AV `47 4,79 4,64
8 Marijn de Wit SPOB 4,77 4,69
9 Floris van Dijk Typhoon 4,76 ---
10 Thijs de Wit PAC 4,73 4,49
11 Evert Rosbergen PAC 4,57 4,67
11 Mathieu van Opstal SPOB 4,57 4,69
13 Tijmen Hermse PAC 4,52 4,50
14 Tobias Steevensz AV Passaat 4,46 4,26
14 Lucas Burgers PAC 4,46 4,15
16 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,35 4,43
17 Chuck Pols Scorpio 4,21 ---
18 Julian Mejame Ejong PAC 4,20 ---
19 Max Verspeek PAC 3,84 3,82
Lars Adriaanse Voorne DNS ---
Willem Bosch SPOB DNS ---



Mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Robin Huber Msen - SPOB 6,0 7,3 1433
2 Sebastiaan...Verhoeven JJB - AV Sparta 6,2 7,3 1349
3 Tijn Vaessen JJB - Swift 6,2 7,4 1314
4 Elliot Oti Mmas - PH 6,3 7,3 1309
5 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 6,3 7,4 1274
6 Milan le Bruin JJB - PAC 6,3 7,5 1240
7 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 6,4 7,4 1235
7 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 6,4 7,4 1235
9 Jordan Knops JJB - Voorne 6,5 7,3 1233
10 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 6,4 7,5 1201
11 Rick van Loon JJB - AV Passaat 6,5 7,5 1164
12 Rick Veltman JJB - AV Gouda 6,7 7,3 1161
13 Robert Florusse Mmas - Parthenon 6,5 7,6 1131
13 Kevin Waas Msen - HRCL 6,5 7,6 1131
15 Martin Meijer Msen - AV Jahn II 6,7 7,4 1126
16 Lars Zuijdeweg Msen - CAV Energie 6,6 7,6 1094
17 Rodney O'Driscoll Mmas - Voorne 6,8 7,5 1057
18 Thijs van Duijn JJB - ARV Ilion 6,6 7,8 1031
19 Mark Kuntz JJB - AV Passaat 6,8 7,7 992
20 Mischa Lips JJB - ARV Ilion 6,4 8,2 988
21 Monichavoan Choun JJB - PAC 6,6 8,0 971
22 Rene Tijl Mmas - Voorne 6,7 7,9 966
23 Delano Dresens JJB - Typhoon 6,7 8,0 936
24 Jasper van der Heydt JJB - Parthenon 6,6 8,2 914
25 Jelle van de Wal JJB - SPOB 6,8 8,1 872
26 Jonathan van Dam JJB - Ciko `66 7,0 8,0 835
27 Ricardo Hill Mmas - Parthenon 6,9 8,4 756
28 John Romkes Mmas - AV Gouda 7,3 8,3 657
29 Tunde Leidsman Mmas - Maastricht 6,3 DNS 648
30 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 6,4 DNS 609
31 Owen Thomas Mmas - Voorne 7,4 8,4 601
32 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna 6,5 DNS 572
33 Martijn Geerts JJB - AV Sparta 6,6 DNS 535
33 Niels Boonstra JJB - AV Statina 6,6 DNS 535
35 Frank Pols Mmas - Atledo 7,5 8,8 471
36 Sven Noordermeer Mmas - Voorne 6,8 DNS 465
36 Bart Boonstra JJA - AV Statina 6,8 DNS 465
38 Gerard van...roekhoven Mmas - Atledo 7,9 8,5 439
39 Ko Florusse Mmas - Parthenon 7,0 9,8 401
40 Hans Bakker Mmas - Olympus `70 7,9 9,0 316
41 Pim Groen JJB - Voorne 7,3 DNS 306
42 Mark Uilhoorn Mmas - Parthenon 7,7 9,4 278
43 Frits van der Velden Mmas - Atledo 7,9 9,4 226
44 Frank Everaarts Msen - AV Passaat DNS DNS 0
44 Martijn Opmeer Msen - AV Passaat DNS DNS 0
44 Gerard van Dijk Mmas - HRCL DNS DNS 0
44 Niels Mijnsbergen JJA - AAV `36 DNS DNS 0
44 Gijs Mourits JJA - VAV DNS DNS 0
44 Luuk Kuijper JJB - AV `40 DNS DNS 0
44 Tim Verhoeven JJB - AV Attila DNS DNS 0
44 George Stroh Mmas - DNMC DNS DNS 0
44 Jowie Robbemond JJA - AV Fortuna DNF DNS 0
44 Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS DNS 0
44 Brett Duff JJB - AV Sparta DNS DNS 0
44 Roelf Akkerman Mmas - DEM DNS DNS 0
44 Shaquille ...manuelson JJB - PAC DNS DNS 0
44 Kay Schaafsma Mmas - AV Sprint DNS DNS 0



Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Daan Spiljard JJB - PAC 8,3 8,40
2 Lars Janssen Mmas - AV Phoenix 8,7 8,82
3 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 8,8 9,12
4 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 8,9 9,30
4 Floris de Boer JJA - AV Gouda 8,9 8,87
6 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 9,0 9,08
6 Jurgen van Berkum Mmas - Parthenon 9,0 9,04
8 Rick van de Noort JJB - AAV `36 9,1 10,37
9 Dave de Jong JJB - AV Gouda 9,6 ---
10 Robin Huber Msen - SPOB 10,0 10,30
11 Jelle van de Wal JJB - SPOB 10,3 ---
12 Bram Wielaard JJB - AV Gouda 10,9 12,37
13 Jan-Wick Derksen Mmas - Typhoon 11,1 ---
14 Frank Pols Mmas - Atledo 11,8 13,06
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS 9,47
Wesley van der Holst JJB - PAC DNS 9,27
Sander Doodewaard JJB - AV Sprint DNS ---
Martijn Geerts JJB - AV Sparta DNF 9,68
Rick van Loon JJB - AV Passaat DNF 10,08



Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mattijs Mols JJB - AV Attila 16,10 14,64
2 Shaquille ...manuelson JJB - PAC 15,74 ---
3 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 13,91 ---
4 Ruben van Ameijden Mmas - Parthenon 12,53 13,30
5 Robert Florusse Mmas - Parthenon 12,10 12,32
6 Dave de Jong JJB - AV Gouda 11,94 ---
7 Pim Groen JJB - Voorne 11,64 ---
8 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,87 ---
9 Martin Meijer Msen - AV Jahn II 10,61 10,55
10 Niels Verheugd JJA - AV Sprint 10,13 ---
11 Rick van de Noort JJB - AAV `36 9,75 10,80
12 Mark Uilhoorn Mmas - Parthenon 9,70 ---
13 Lars Boertien JJB - CAV Energie 9,24 ---
14 Pim de Wit Msen - Typhoon 8,75 9,66



Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Mijnsbergen JJA - AAV `36 1,90 1,93
2 Leon Tukker Msen - Typhoon 1,85 1,95
3 Niels Boonstra JJB - AV Statina 1,80 ---
3 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 1,80 1,82
5 Rick van de Noort JJB - AAV `36 1,75 1,70
5 Niels Verheugd JJA - AV Sprint 1,75 ---
5 Steff van de Poel Msen - AV Sprint 1,75 ---
8 Jochem Holleman JJB - AV Sprint 1,70 ---
9 Martin Meijer Msen - AV Jahn II 1,65 1,72
9 Jurgen van Berkum Mmas - Parthenon 1,65 1,70
11 Delano Dresens JJB - Typhoon 1,60 ---
12 Wesley van der Holst JJB - PAC 1,55 ---
12 Rick Veltman JJB - AV Gouda 1,55 ---
12 Bart Boonstra JJA - AV Statina 1,55 ---
15 Michiel Boonstra Mmas - AV Statina 1,50 ---
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS 1,70
Jeroen Poiesz JJB - PAC DNS 1,62
Bruno Oele JJB - PAC DNS 1,50



Mannen - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Martijn Geerts JJB - AV Sparta 11,61 11,71
2 Brett Duff JJB - AV Sparta 11,23 10,80
3 Dave de Jong JJB - AV Gouda 10,22 9,00
4 Jan-Wick Derksen Mmas - Typhoon 10,09 ---



Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sam Kranse Msen - PAC 4,40 4,90
2 Daan Spiljard JJB - PAC 3,80 4,10
3 Finnian va...teenhoven JJB - PAC 3,70 3,82
4 Aron Blom JJB - AV Passaat 3,60 3,50
5 Sven Noordermeer Mmas - Voorne 3,30 3,40
6 Bram Wielaard JJB - AV Gouda 3,10 3,20
6 Steff van de Poel Msen - AV Sprint 3,10 2,97
8 Ruud Jacobs Mmas - Groene Ster 3,00 ---
9 Jitse van Esch JJB - AV Gouda 2,90 2,82
9 Sander Doodewaard JJB - AV Sprint 2,90 2,66
11 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 2,70 2,50
12 Bruno Oele JJB - PAC 2,40 2,31
13 Mattias Nab JJB - AV Gouda 2,30 ---
Jeroen Poiesz JJB - PAC DNS 3,40
Ko Florusse Mmas - Parthenon DNS 2,80



Mannen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bram Ruissen Msen - PAC 6,59 7,33
2 Lars Janssen Mmas - AV Phoenix 6,34 6,61
3 Bart Hondeveld JJA - ACHL 6,19 6,56
4 Jurgen van Berkum Mmas - Parthenon 6,01 6,21
5 Floris de Boer JJA - AV Gouda 5,91 5,96
6 Milan le Bruin JJB - PAC 5,89 5,97
7 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 5,88 6,05
8 Martijn Geerts JJB - AV Sparta 5,68 5,47
9 Jordan Knops JJB - Voorne 5,61 ---
10 Thijs van Duijn JJB - ARV Ilion 5,58 ---
11 Niels Verheugd JJA - AV Sprint 5,57 ---
12 Pim de Wit Msen - Typhoon 5,51 5,86
13 Jochem Holleman JJB - AV Sprint 5,48 ---
14 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna 5,47 5,70
15 Delano Dresens JJB - Typhoon 5,38 ---
16 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 5,21 5,34
17 Sander Doodewaard JJB - AV Sprint 5,16 ---
18 Niels Boonstra JJB - AV Statina 5,07 ---
19 Bart Boonstra JJA - AV Statina 5,02 ---
20 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 5,00 5,74
20 Jitse van Esch JJB - AV Gouda 5,00 ---
22 Mattias Nab JJB - AV Gouda 4,97 5,61
23 Brett Duff JJB - AV Sparta 4,93 5,00
24 Mark Uilhoorn Mmas - Parthenon 3,95 ---
25 Frits van der Velden Mmas - Atledo 3,68 3,90
Tijn Vaessen JJB - Swift NM 5,78
Luuk Kuijper JJB - AV `40 DNS 5,78
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS 5,75
Rick Veltman JJB - AV Gouda DNS ---
Gijs Mourits JJA - VAV DNS 6,50
Martijn Opmeer Msen - AV Passaat DNS 5,98
Sam Kranse Msen - PAC DNS 6,30



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Elliot Oti PH 6,3 7,3 1309
2 Cees-Jan Berman AV `56 6,4 7,5 1201
3 Robert Florusse Parthenon 6,5 7,6 1131
4 Rodney O'Driscoll Voorne 6,8 7,5 1057
5 Rene Tijl Voorne 6,7 7,9 966
6 Ricardo Hill Parthenon 6,9 8,4 756
7 John Romkes AV Gouda 7,3 8,3 657
8 Tunde Leidsman Maastricht 6,3 DNS 648
9 Owen Thomas Voorne 7,4 8,4 601
10 Frank Pols Atledo 7,5 8,8 471
11 Sven Noordermeer Voorne 6,8 DNS 465
12 Gerard van...roekhoven Atledo 7,9 8,5 439
13 Ko Florusse Parthenon 7,0 9,8 401
14 Hans Bakker Olympus `70 7,9 9,0 316
15 Mark Uilhoorn Parthenon 7,7 9,4 278
16 Frits van der Velden Atledo 7,9 9,4 226
17 Gerard van Dijk HRCL DNS DNS 0
17 George Stroh DNMC DNS DNS 0
17 Roelf Akkerman DEM DNS DNS 0
17 Kay Schaafsma AV Sprint DNS DNS 0



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 8,7 8,82
2 Jurgen van Berkum Parthenon 9,0 9,04
3 Jan-Wick Derksen Typhoon 11,1 ---
4 Frank Pols Atledo 11,8 13,06



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Parthenon 12,53 13,30
2 Robert Florusse Parthenon 12,10 12,32
3 Mark Uilhoorn Parthenon 9,70 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jurgen van Berkum Parthenon 1,65 1,70
2 Michiel Boonstra AV Statina 1,50 ---



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Jan-Wick Derksen Typhoon 10,09 ---



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sven Noordermeer Voorne 3,30 3,40
2 Ruud Jacobs Groene Ster 3,00 ---
Ko Florusse Parthenon DNS 2,80



Masters Mannen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 6,34 6,61
2 Jurgen van Berkum Parthenon 6,01 6,21
3 Mark Uilhoorn Parthenon 3,95 ---
4 Frits van der Velden Atledo 3,68 3,90



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Valerie Klostermann PAC 7,0 8,2 1269
2 Tilly Jacobs AV34 7,9 9,1 801
3 Claudia La Fors Atledo 7,9 9,3 757
4 Anja Akkerman-Smits DEM 8,2 DNS 299



Masters Vrouwen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Evelien va...wanenburg Parthenon 10,02 ---
2 Simone Veth AV Passaat 9,84 10,58
3 Anja Akkerman-Smits DEM 9,69 9,50
4 Sandy vd Heydt Parthenon 9,40 9,88



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam ResOBP
Therry Buijs Atledo DNS 4,68



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Carolien de Pater Avantri 7,0 8,3 1242
2 Jamie Verweij AV Statina 7,3 8,5 1101



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Eva Tetteroo Olympus `70 DNS 9,27



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 11,64 ---
2 Eva Tetteroo Olympus `70 10,82 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 1,65 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 5,20 ---
2 Carolien de Pater Avantri 4,52 ---



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 6,7 8,0 1421
2 Frederique Post AV Gouda 6,8 8,0 1388
2 Maeve Zuijlen AV Unitas 6,8 8,0 1388
4 Hanna van Aalten AL73 6,8 8,1 1360
4 Lucie Tiemeier PAC 6,8 8,1 1360
6 Laurene Brobbel Avantri 7,1 8,4 1186
7 Luka Lieuwen Parthenon 7,1 8,5 1160
8 Joyce Bahnerth Voorne 7,4 8,4 1099
9 Robin Hassing AV Fortuna 6,9 9,1 1080
10 Kim van Merode Spado 7,4 8,7 1024
11 Eline Brand Avantri 7,7 8,4 1018
12 Lonneke Westermann AV Attila 7,6 9,0 899
13 Nina den Haan Typhoon 7,9 9,3 757
14 Larissa Loos Typhoon 7,9 9,4 737
15 Esther Jacobs Parthenon 8,0 9,4 713
16 Gabrielle Opmeer PAC 7,2 DNS 558
17 Amber Dekker Parthenon DNS DNS 0
17 Sharon de Smoker Parthenon DNS DNS 0
17 Renate Konings AV Sprint DNS DNS 0
17 Eline Rijzenga AV Sprint DNS DNS 0
17 Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS DNS 0



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Julia Hollander AV Gouda 9,1 9,38
2 Feline Molenaar Avantri 9,4 9,42
3 Pleun Hutten AV Sprint 9,5 9,86
4 Gabrielle Opmeer PAC 9,6 10,03
5 Luka Lieuwen Parthenon 9,8 9,98
6 Sofie Derksen Typhoon 9,9 11,30
7 Amber Dekker Parthenon 10,5 10,20
8 Lonneke Westermann AV Attila 10,6 10,80
9 Abigail Kazadi Voorne 10,7 ---
10 Larissa Loos Typhoon 11,4 12,19
11 Mirte Kok HRCL 11,7 9,64
12 Nina den Haan Typhoon 12,3 12,00
Robin Hassing AV Fortuna DNS ---
Sharon de Smoker Parthenon DNF 10,54



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 11,62 ---
2 Julia Hollander AV Gouda 11,03 11,81
3 Laurene Brobbel Avantri 9,71 10,52
3 Veri Gutte AV Statina 9,71 ---
5 Emma Moons AV Gouda 9,45 ---
6 Cathelijne Janssen AV Gouda 8,94 9,25
7 Tessa Goedhart AV Gouda 8,50 ---
8 Marielle Rossewij AV Gouda 7,01 6,22
Eline Rijzenga AV Sprint DNS ---
Eva Vonk AV Sprint DNS ---
Charlotte Demoulin AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sofie Derksen Typhoon 1,45 ---
2 Pleun Hutten AV Sprint 1,40 ---
2 Charlotte Demoulin AV Sprint 1,40 1,35
4 Saskia van der Boor Parthenon 1,35 1,42
5 Eva Vonk AV Sprint 1,25 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Edikan Ekpo Haag 10,86 10,84
2 Joyce Bahnerth Voorne 9,70 ---
Stella Bolderheij Rotterdam DNS 11,03



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,10 3,30
2 Saskia van der Boor Parthenon 3,00 3,22
2 Mirte Kok HRCL 3,00 3,00
4 Hilde den Engelsen HRCL 2,80 3,00
5 Britt de Reus AV Passaat 2,50 2,60
6 Charlotte Demoulin AV Sprint 2,20 2,00



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Pleun Hutten AV Sprint 5,28 ---
2 Edikan Ekpo Haag 5,17 5,24
3 Frederique Post AV Gouda 5,10 ---
4 Julia Hollander AV Gouda 4,93 5,39
5 Britt de Reus AV Passaat 4,88 4,96
6 Laurene Brobbel Avantri 4,81 5,11
7 Feline Molenaar Avantri 4,79 ---
8 Eva Vonk AV Sprint 4,69 ---
9 Joyce Bahnerth Voorne 4,58 ---
10 Hilde den Engelsen HRCL 4,25 ---
11 Abigail Kazadi Voorne 4,10 ---
12 Eline Brand Avantri 4,00 ---
Sofie Derksen Typhoon DNS ---
Renate Konings AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 6,7 7,8 1497
2 Anouk Rensink AV Unitas 6,8 7,8 1470
3 Janna Doumpas JSPR 7,0 8,1 1350
4 Simi Pater AV Statina 7,0 8,3 1307
5 Valéria Montijn CAV Energie 7,2 8,2 1279
6 Décheny Vreugd PAC 7,1 8,5 1241
7 Tessa Smits AV Sprint 7,3 8,6 1174
8 Sophie van der Spoel HRCL 7,4 8,5 1171
9 Madelief Vaessen Swift 7,4 8,6 1151
10 Hanneke Verheesen AV Sprint 7,4 8,7 1131
10 Merel Pijnenburg PAC 7,4 8,7 1131
12 Dianne den Hoed AV Passaat 7,4 8,8 1112
13 Vivian Kip OSM `75 7,6 8,9 1051
14 Hagar Bruil PAC 7,7 8,9 1030
15 Rosalie Temme Typhoon 8,0 8,6 1027
16 Maritt Jansen HRCL 7,7 9,2 976
17 Emiy Vreugdenhil Parthenon 7,8 9,4 921
18 Marit Uilhoorn Parthenon 8,0 9,6 850
19 Charlotte ... Kesteren SPOB 8,4 9,9 730
20 Ines Jacobs Parthenon 8,5 9,8 728
21 Annemarie Malais PAC 7,2 DNS 617
22 Fleur van der Linden AV Sprint DNS 8,8 541
23 Maaike Bukman PAC 7,6 DNS 528
23 Des'ray Ramos PAC 7,6 DNS 528
25 Kiira Kans PAC 8,2 DNS 409
26 Miranda van Dijk HRCL DNS DNS 0
26 Sarah Kortland Typhoon DNS DNS 0
26 Giulia Kuiper Typhoon DNS DNS 0
26 Maartje Blanken Avantri DNS DNS 0



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,0 9,82
2 Maartje Blanken Avantri 9,4 9,73
2 Sarah Kortland Typhoon 9,4 9,41
4 Fleur van der Linden AV Sprint 9,5 10,40
5 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,6 9,75
5 Jinke Prinsen AV Sprint 9,6 10,30
5 Silke Vonk AV Sprint 9,6 9,69
8 Miranda van Dijk HRCL 9,9 10,14
9 Jokeh Engelhart AAV `36 10,0 ---
9 Eva Nijdam Scorpio 10,0 10,23
11 Danielle Wooning Avantri 10,1 10,21
11 Madelief Vaessen Swift 10,1 11,14
13 Evi Verdonkschot Spark 10,2 ---
13 Janna Doumpas JSPR 10,2 10,29
15 Britt Marijnissen AV Sprint 10,3 10,90
16 Amber Fritse AV Passaat 10,4 10,38
17 Kim Van Leest AV `40 10,8 10,02
18 Mila Kuller NEAV 11,2 11,64
19 Maureen van de Brug PAC 11,9 11,80
19 Ninke Noordermeer Voorne 11,9 12,13
21 Marit Uilhoorn Parthenon 12,4 ---
22 Maaike Bukman PAC 12,5 11,61
Décheny Vreugd PAC DNS 10,90
Isabel Raap PAC DNS 9,90
Joyce van Welie PAC DNS 10,30
Jetske Mooldijk PAC DNS 10,49
Zoë Sedney ARV Ilion DNF 9,59
Hanneke Verheesen AV Sprint DNF 9,93



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 12,95 ---
2 Evi Verdonkschot Spark 10,57 ---
3 Joyce van Welie PAC 10,55 ---
4 Valéria Montijn CAV Energie 10,51 ---
5 Danielle Wooning Avantri 10,43 9,95
6 Tessa Smits AV Sprint 10,08 ---
7 Jokeh Engelhart AAV `36 9,78 ---
8 Eva Nijdam Scorpio 9,62 9,91
9 Hagar Bruil PAC 9,45 ---
10 Merel Pijnenburg PAC 9,27 ---
11 Feyi van den Elshout PAC 9,11 9,74
12 Vivian Kip OSM `75 8,65 ---
13 Emiy Vreugdenhil Parthenon 7,65 ---
14 Jinke Prinsen AV Sprint 7,40 ---
15 Mila Kuller NEAV 7,38 7,70
15 Merel Bosch SPOB 7,38 ---
17 Amber van de Merwe HRCL 7,04 ---
18 Dewi Scholten AV Sparta 6,53 ---
Kadidja Sangare AAV `36 DNS 9,34
Annemieke Wijnhoven PAC DNS 10,29
Bridget Janssen PAC DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kim Van Leest AV `40 1,50 1,60
1 Valéria Montijn CAV Energie 1,50 ---
1 Eva Nijdam Scorpio 1,50 1,55
4 Joyce van Welie PAC 1,45 1,50
4 Evi Verdonkschot Spark 1,45 ---
4 Sarah Kortland Typhoon 1,45 ---
4 Jinke Prinsen AV Sprint 1,45 ---
8 Danielle Wooning Avantri 1,40 1,41
8 Amber Fritse AV Passaat 1,40 1,45
10 Mila Kuller NEAV 1,35 1,35
10 Sophie van der Spoel HRCL 1,35 1,41
10 Cathalin Hamelink PAC 1,35 1,40
10 Silke Vonk AV Sprint 1,35 ---
14 Rosalie Temme Typhoon 1,25 ---
Dewi Scholten AV Sparta NM ---
Maritt Jansen HRCL DNS ---



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Ninke Noordermeer Voorne 8,17 ---
Fleur van der Linden AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint 2,80 2,70
2 Thyra van Diemen PAC 2,70 3,00
3 Jemima de Jonge PAC 2,30 2,41



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 5,14 5,12
2 Isabel Raap PAC 4,97 4,88
3 Evi Verdonkschot Spark 4,85 ---
4 Silke Vonk AV Sprint 4,71 ---
5 Jokeh Engelhart AAV `36 4,49 ---
6 Feyi van den Elshout PAC 4,47 4,47
7 Amber Fritse AV Passaat 4,39 4,42
7 Sophie van der Spoel HRCL 4,39 4,49
9 Annemarie Malais PAC 4,38 4,10
10 Cathalin Hamelink PAC 4,31 4,27
11 Jonne van ...r Giessen AAV `36 4,24 ---
12 Britt Marijnissen AV Sprint 4,21 ---
13 Hanneke Verheesen AV Sprint 4,16 ---
14 Charlotte ... Kesteren SPOB 3,69 ---
15 Merel Bosch SPOB 3,56 ---
16 Maureen van de Brug PAC 3,25 3,14
Giulia Kuiper Typhoon DNS 5,08



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Robin Huber SPOB 6,0 7,3 1433
2 Guido de Bruijn CAV Energie 6,4 7,4 1235
3 Kevin Waas HRCL 6,5 7,6 1131
4 Martin Meijer AV Jahn II 6,7 7,4 1126
5 Lars Zuijdeweg CAV Energie 6,6 7,6 1094
6 Amin Boulakhras AV Fortuna 6,5 DNS 572
7 Frank Everaarts AV Passaat DNS DNS 0
7 Martijn Opmeer AV Passaat DNS DNS 0



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Robin Huber SPOB 10,0 10,30



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martin Meijer AV Jahn II 10,61 10,55
2 Pim de Wit Typhoon 8,75 9,66



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Leon Tukker Typhoon 1,85 1,95
2 Steff van de Poel AV Sprint 1,75 ---
3 Martin Meijer AV Jahn II 1,65 1,72



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sam Kranse PAC 4,40 4,90
2 Steff van de Poel AV Sprint 3,10 2,97



Senioren mannen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bram Ruissen PAC 6,59 7,33
2 Pim de Wit Typhoon 5,51 5,86
3 Amin Boulakhras AV Fortuna 5,47 5,70
Martijn Opmeer AV Passaat DNS 5,98
Sam Kranse PAC DNS 6,30



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Laura van Haaften Spado 6,9 8,3 1273
2 Saskia Zwaard AV `40 7,1 8,1 1266
3 Evelien Brugmans AV Sprint 7,1 8,3 1212
4 Astrid van der Maas AV Gouda 7,2 8,2 1209
5 Ilse Torbijn Parthenon 7,1 8,4 1186
6 Milet Hoornaar Parthenon DNS DNS 0



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Saskia Zwaard AV `40 9,6 10,00
1 Cathelijn Peeters PH 9,6 9,95
3 Maaike Boon De Spartaan 10,9 10,09



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Suzanne den Boef Typhoon 11,57 ---
2 Lara Hubenet Spark 9,41 10,17



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Imke Hanssen Maastricht 1,65 1,70
2 Cathelijn Peeters PH 1,55 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Maaike Boon De Spartaan 9,63 9,72
Els Hufen AAC DNS 11,00



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sigrid Florusse Parthenon 3,10 3,10



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Saskia Zwaard AV `40 5,06 ---
2 Astrid van der Maas AV Gouda 5,05 5,18
3 Cathelijn Peeters PH 4,80 ---
4 Milet Hoornaar Parthenon 4,61 ---



Vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 6,7 8,0 1421
2 Frederique Post MJB - AV Gouda 6,8 8,0 1388
2 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 6,8 8,0 1388
4 Hanna van Aalten MJB - AL73 6,8 8,1 1360
4 Lucie Tiemeier MJB - PAC 6,8 8,1 1360
6 Laura van Haaften Vsen - Spado 6,9 8,3 1273
7 Valerie Klostermann Vmas - PAC 7,0 8,2 1269
8 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 7,1 8,1 1266
9 Carolien de Pater MJA - Avantri 7,0 8,3 1242
10 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 7,1 8,3 1212
11 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 7,2 8,2 1209
12 Ilse Torbijn Vsen - Parthenon 7,1 8,4 1186
12 Laurene Brobbel MJB - Avantri 7,1 8,4 1186
14 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 7,1 8,5 1160
15 Jamie Verweij MJA - AV Statina 7,3 8,5 1101
16 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 7,4 8,4 1099
17 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 6,9 9,1 1080
18 Kim van Merode MJB - Spado 7,4 8,7 1024
19 Eline Brand MJB - Avantri 7,7 8,4 1018
20 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 7,6 9,0 899
21 Tilly Jacobs Vmas - AV34 7,9 9,1 801
22 Nina den Haan MJB - Typhoon 7,9 9,3 757
22 Claudia La Fors Vmas - Atledo 7,9 9,3 757
24 Larissa Loos MJB - Typhoon 7,9 9,4 737
25 Esther Jacobs MJB - Parthenon 8,0 9,4 713
26 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 7,2 DNS 558
27 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 8,2 DNS 299
28 Amber Dekker MJB - Parthenon DNS DNS 0
28 Milet Hoornaar Vsen - Parthenon DNS DNS 0
28 Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNS DNS 0
28 Renate Konings MJB - AV Sprint DNS DNS 0
28 Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS DNS 0
28 Jaleesa Seedorf MJB - Rotterdam DNS DNS 0



Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Julia Hollander MJB - AV Gouda 9,1 9,38
2 Feline Molenaar MJB - Avantri 9,4 9,42
3 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 9,5 9,86
4 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 9,6 10,03
4 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 9,6 10,00
4 Cathelijn Peeters Vsen - PH 9,6 9,95
7 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 9,8 9,98
8 Sofie Derksen MJB - Typhoon 9,9 11,30
9 Amber Dekker MJB - Parthenon 10,5 10,20
10 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 10,6 10,80
11 Abigail Kazadi MJB - Voorne 10,7 ---
12 Maaike Boon Vsen - De Spartaan 10,9 10,09
13 Larissa Loos MJB - Typhoon 11,4 12,19
14 Mirte Kok MJB - HRCL 11,7 9,64
15 Nina den Haan MJB - Typhoon 12,3 12,00
Robin Hassing MJB - AV Fortuna DNS ---
Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 DNS 9,27
Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNF 10,54



Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater MJA - Avantri 11,64 ---
2 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 11,62 ---
3 Suzanne den Boef Vsen - Typhoon 11,57 ---
4 Julia Hollander MJB - AV Gouda 11,03 11,81
5 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 10,82 ---
6 Evelien va...wanenburg Vmas - Parthenon 10,02 ---
7 Simone Veth Vmas - AV Passaat 9,84 10,58
8 Laurene Brobbel MJB - Avantri 9,71 10,52
8 Veri Gutte MJB - AV Statina 9,71 ---
10 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 9,69 9,50
11 Emma Moons MJB - AV Gouda 9,45 ---
12 Lara Hubenet Vsen - Spark 9,41 10,17
13 Sandy vd Heydt Vmas - Parthenon 9,40 9,88
14 Cathelijne Janssen MJB - AV Gouda 8,94 9,25
15 Tessa Goedhart MJB - AV Gouda 8,50 ---
16 Marielle Rossewij MJB - AV Gouda 7,01 6,22
Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS ---
Eva Vonk MJB - AV Sprint DNS ---
Charlotte Demoulin MJB - AV Sprint DNS ---



Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 1,65 ---
1 Imke Hanssen Vsen - Maastricht 1,65 1,70
3 Cathelijn Peeters Vsen - PH 1,55 ---
4 Sofie Derksen MJB - Typhoon 1,45 ---
5 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 1,40 ---
5 Charlotte Demoulin MJB - AV Sprint 1,40 1,35
7 Saskia van der Boor MJB - Parthenon 1,35 1,42
8 Eva Vonk MJB - AV Sprint 1,25 ---



Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam ResOBP
1 Edikan Ekpo MJB - Haag 10,86 10,84
2 Joyce Bahnerth MJB - Voorne