Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 6,7 7,8 1497
2 Anouk Rensink AV Unitas 6,8 7,8 1470
3 Janna Doumpas JSPR 7,0 8,1 1350
4 Simi Pater AV Statina 7,0 8,3 1307
5 Valéria Montijn CAV Energie 7,2 8,2 1279
6 Décheny Vreugd PAC 7,1 8,5 1241
7 Tessa Smits AV Sprint 7,3 8,6 1174
8 Sophie van der Spoel HRCL 7,4 8,5 1171
9 Madelief Vaessen Swift 7,4 8,6 1151
10 Hanneke Verheesen AV Sprint 7,4 8,7 1131
10 Merel Pijnenburg PAC 7,4 8,7 1131
12 Dianne den Hoed AV Passaat 7,4 8,8 1112
13 Vivian Kip OSM `75 7,6 8,9 1051
14 Hagar Bruil PAC 7,7 8,9 1030
15 Rosalie Temme Typhoon 8,0 8,6 1027
16 Maritt Jansen HRCL 7,7 9,2 976
17 Emiy Vreugdenhil Parthenon 7,8 9,4 921
18 Marit Uilhoorn Parthenon 8,0 9,6 850
19 Charlotte ... Kesteren SPOB 8,4 9,9 730
20 Ines Jacobs Parthenon 8,5 9,8 728
21 Annemarie Malais PAC 7,2 DNS 617
22 Fleur van der Linden AV Sprint DNS 8,8 541
23 Maaike Bukman PAC 7,6 DNS 528
23 Des'ray Ramos PAC 7,6 DNS 528
25 Kiira Kans PAC 8,2 DNS 409
26 Miranda van Dijk HRCL DNS DNS 0
26 Sarah Kortland Typhoon DNS DNS 0
26 Giulia Kuiper Typhoon DNS DNS 0
26 Maartje Blanken Avantri DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior C

# Naam 50mOBPPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 6,7 --- 744
2 Anouk Rensink AV Unitas 6,8 --- 717
3 Simi Pater AV Statina 7,0 --- 666
3 Janna Doumpas JSPR 7,0 --- 666
5 Décheny Vreugd PAC 7,1 7,40 641
6 Valéria Montijn CAV Energie 7,2 --- 617
6 Annemarie Malais PAC 7,2 7,71 617
8 Tessa Smits AV Sprint 7,3 --- 594
9 Dianne den Hoed AV Passaat 7,4 --- 571
9 Sophie van der Spoel HRCL 7,4 7,67 571
9 Merel Pijnenburg PAC 7,4 7,50 571
9 Hanneke Verheesen AV Sprint 7,4 7,50 571
9 Madelief Vaessen Swift 7,4 --- 571
14 Vivian Kip OSM `75 7,6 --- 528
14 Des'ray Ramos PAC 7,6 7,51 528
14 Maaike Bukman PAC 7,6 7,49 528
17 Maritt Jansen HRCL 7,7 --- 507
17 Hagar Bruil PAC 7,7 7,70 507
19 Emiy Vreugdenhil Parthenon 7,8 --- 486
20 Marit Uilhoorn Parthenon 8,0 --- 447
20 Rosalie Temme Typhoon 8,0 --- 447
22 Kiira Kans PAC 8,2 --- 409
23 Charlotte ... Kesteren SPOB 8,4 --- 373
24 Ines Jacobs Parthenon 8,5 --- 356
Maartje Blanken Avantri DNS 7,28 0
Miranda van Dijk HRCL DNS --- 0
Giulia Kuiper Typhoon DNS --- 0
Sarah Kortland Typhoon DNS 7,70 0
Fleur van der Linden AV Sprint DNS 7,50 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior C

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 7,8 8,16 753
1 Anouk Rensink AV Unitas 7,8 8,17 753
3 Janna Doumpas JSPR 8,1 8,36 684
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,2 8,27 662
5 Simi Pater AV Statina 8,3 8,24 641
6 Sophie van der Spoel HRCL 8,5 8,83 600
6 Décheny Vreugd PAC 8,5 8,40 600
8 Rosalie Temme Typhoon 8,6 --- 580
8 Tessa Smits AV Sprint 8,6 8,60 580
8 Madelief Vaessen Swift 8,6 8,80 580
11 Merel Pijnenburg PAC 8,7 8,50 560
11 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,7 8,70 560
13 Dianne den Hoed AV Passaat 8,8 8,81 541
13 Fleur van der Linden AV Sprint 8,8 8,90 541
15 Vivian Kip OSM `75 8,9 --- 523
15 Hagar Bruil PAC 8,9 9,00 523
17 Maritt Jansen HRCL 9,2 --- 469
18 Emiy Vreugdenhil Parthenon 9,4 --- 435
19 Marit Uilhoorn Parthenon 9,6 --- 403
20 Ines Jacobs Parthenon 9,8 --- 372
21 Charlotte ... Kesteren SPOB 9,9 10,04 357
Maartje Blanken Avantri DNS 8,51 0
Miranda van Dijk HRCL DNS 8,64 0
Annemarie Malais PAC DNS 8,63 0
Des'ray Ramos PAC DNS 8,76 0
Maaike Bukman PAC DNS 8,84 0
Kiira Kans PAC DNS 9,61 0
Giulia Kuiper Typhoon DNS 9,18 0
Sarah Kortland Typhoon DNS 8,40 0

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam 60mHOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,0 9,82
2 Maartje Blanken Avantri 9,4 9,73
2 Sarah Kortland Typhoon 9,4 9,41
4 Fleur van der Linden AV Sprint 9,5 10,40
5 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,6 9,75
5 Jinke Prinsen AV Sprint 9,6 10,30
5 Silke Vonk AV Sprint 9,6 9,69
8 Miranda van Dijk HRCL 9,9 10,14
9 Jokeh Engelhart AAV `36 10,0 ---
9 Eva Nijdam Scorpio 10,0 10,23
11 Danielle Wooning Avantri 10,1 10,21
11 Madelief Vaessen Swift 10,1 11,14
13 Evi Verdonkschot Spark 10,2 ---
13 Janna Doumpas JSPR 10,2 10,29
15 Britt Marijnissen AV Sprint 10,3 10,90
16 Amber Fritse AV Passaat 10,4 10,38
17 Kim Van Leest AV `40 10,8 10,02
18 Mila Kuller NEAV 11,2 11,64
19 Maureen van de Brug PAC 11,9 11,80
19 Ninke Noordermeer Voorne 11,9 12,13
21 Marit Uilhoorn Parthenon 12,4 ---
22 Maaike Bukman PAC 12,5 11,61
Décheny Vreugd PAC DNS 10,90
Isabel Raap PAC DNS 9,90
Joyce van Welie PAC DNS 10,30
Jetske Mooldijk PAC DNS 10,49
Zoë Sedney ARV Ilion DNF 9,59
Hanneke Verheesen AV Sprint DNF 9,93

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

# Naam HSSOBP
1 Ninke Noordermeer Voorne 8,17 ---
Fleur van der Linden AV Sprint DNS ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

# Naam PolshoogOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint 2,80 2,70
2 Thyra van Diemen PAC 2,70 3,00
3 Jemima de Jonge PAC 2,30 2,41