Uitslagen Pinkstermeerkamp 2016

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Noah Verboom HLLM 12,1h 5,54 10,85 1,54 57,89 15,93 29,90 3,25 45,30 5:20,45 5108
2 Bouke van Belois Ciko `66 12,2h 5,26 9,06 1,54 53,48 17,93 28,12 3,05 32,83 4:24,25 4959
3 Robbert-Ja...uckelkorn VTLS 12,2h 4,88 12,07 1,74 56,36 21,07 34,22 2,75 36,62 4:51,31 4780
4 Niels van der Lee AAV `36 12,4h 5,14 9,93 1,64 57,76 18,85 26,20 3,15 35,30 4:56,57 4593
5 Niek Veen AV Athlos 12,1h 4,95 9,51 1,69 57,79 DNS DNS DNS 2442



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Julian Sas Almere `81 11,9h 6,01 8,75 1,84 54,21 16,11 23,17 2,85 29,01 5:05,38 5103
2 Mika Taag KAV Holland 12,2h 5,47 9,01 1,59 55,46 15,90 27,49 3,05 21,88 4:59,13 4785
3 Rens Wildschut GACH 11,4h 5,27 10,52 1,64 53,24 18,33 26,86 2,20 29,80 5:37,03 4578
4 Igor Uiterwijk KAV Holland 12,3h 5,44 8,97 1,74 1:00,55 18,35 22,38 2,75 36,78 5:25,31 4339
5 Maarten Quaars KAV Holland 12,8h 5,32 8,72 1,42 58,66 17,91 24,91 2,50 36,12 5:29,50 4034
6 Boris Hoogervorst KAV Holland 12,4h 5,45 8,21 1,54 1:02,84 18,46 25,50 2,50 34,08 5:39,49 3933
7 Maxim Scholma AAV `36 12,0h 5,29 8,69 1,49 57,24 17,36 22,22 NM 23,39 5:20,48 3900
8 Tijn Pronk KAV Holland 12,6h 4,99 7,51 1,49 59,12 18,87 23,72 2,20 26,98 5:02,80 3804
9 Jelle Rigter GACH 12,3h 4,90 7,26 1,54 54,99 18,68 17,69 2,35 8,94 5:16,84 3640
10 Youp Brouwer Flevo Delta 13,0h 4,40 8,86 1,54 1:04,44 18,51 27,14 NM 30,25 5:30,27 3398
11 Nathan Verboom HLLM 12,9h 4,76 10,22 1,49 58,63 2122



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Koen Hoedjes AV Hera 11,7h 5,19 13,23 1,54 16,75 39,45 33,30 3:01,74 5228
2 Peter de Kruyff HLLS 12,9h 5,19 8,65 1,54 15,03 26,36 35,38 3:23,15 4655
3 Luc Blank GACH 13,1h 5,01 9,64 1,54 15,44 17,42 26,69 3:12,37 4386
4 Casper Peterse AV Trias 13,5h 4,21 8,86 1,54 17,59 29,16 34,01 3:02,17 4359
5 Enzo Meerstra Hollandia 12,7h 5,05 9,67 1,44 18,23 26,68 32,63 3:26,71 4315
6 Diede Mieras AV 1923 12,9h 4,43 9,03 1,49 16,93 22,47 38,36 3:25,11 4282
7 Tobias van Ee GACH 13,4h 4,78 7,93 1,54 17,19 25,55 29,91 3:17,21 4232
8 Jeroen van het Hof AV Edam 14,4h 4,20 7,73 1,54 17,93 24,47 31,29 3:29,94 3846
9 Geordy Witmond SPLS 13,8h 4,33 8,30 1,39 18,93 18,81 31,24 3:55,13 3543
10 Kai van Gaalen HLLS 12,0h 5,14 9,99 1,54 14,25 DNS DNS 3412
11 Thijmen Hakenkruger GACH 14,3h 4,00 7,85 1,34 18,81 19,40 24,06 3:27,56 3412
12 Tim van der Leeden Arena 13,9h 4,20 6,68 1,44 19,00 19,81 18,02 3:35,61 3349
13 Koen Duikersloot GACH 15,2h 3,99 6,62 1,39 20,55 16,24 22,86 3:40,84 3020
14 Jochem Laurens AV Sprint 13,2h 4,31 9,26 1,39 DNF 19,59 34,44 DNF 2966
15 Lennert Naeff Heerenveen 14,8h 4,05 7,38 1,39 DNF 19,05 27,32 3:58,87 2822
16 Bram Klap AV Lycurgus 15,5h 3,92 8,11 1,39 DNF 22,49 30,75 DNF 2561
17 Mark Heiden PAC 12,4h 4,51 9,47 DNS 1740



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Benjamin Coolen Haag 11,8h 5,65 13,84 1,59 14,15 32,88 46,10 3:06,15 5649
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 11,7h 5,62 10,81 1,69 14,39 33,10 54,49 3:14,89 5618
3 Lars Adriaanse Haag 11,7h 5,35 11,65 1,74 14,46 30,98 43,94 3:01,93 5576
4 Ferrie Hamer Haag 12,2h 5,51 11,78 1,59 14,68 36,89 41,80 2:50,56 5552
5 Rogier Derksen PAC 11,7h 5,58 11,78 1,59 14,43 42,37 36,30 3:12,59 5485
6 Ezra Verboom HLLM 12,2h 5,40 11,38 1,54 14,12 32,85 42,31 3:12,01 5300
7 Youri Fransen GACH 12,6h 4,84 9,80 1,69 16,24 33,52 37,04 2:57,12 5031
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,5h 5,25 10,67 1,39 15,59 35,60 31,22 3:07,93 5001
9 Bram van der Laan GACH 12,8h 5,28 12,39 1,54 16,06 29,85 41,18 3:10,05 4998
10 Sam de Paauw Haag 12,5h 4,63 9,01 1,44 16,02 32,40 37,37 3:11,02 4659
11 Julian van Meggelen De Spartaan 13,2h 5,03 8,89 1,49 15,80 27,70 35,18 3:09,89 4600
12 David Cairo Phanos 12,8h 4,83 8,52 1,49 15,83 20,90 27,85 3:11,60 4354
13 Bas Meeuwenoord De Spartaan 12,4h 4,57 7,21 1,29 15,60 22,41 24,39 3:02,75 4188
14 Shemar Martina SPLS 12,4h 4,78 7,78 1,39 15,79 14,48 28,08 3:09,86 4173
15 Raphael Winkel KAV Holland 13,4h 4,40 7,62 1,39 18,43 16,86 19,53 3:43,06 3428
16 Jermo Harper ARV Ilion 13,0h 5,01 10,64 NM 15,42 26,27 27,04 DNS 3360
17 Eric Wolfrat GACH 13,0h 4,80 8,60 DNS 1667
18 Enrico Jellema Haag 12,8h DNS 10,53 DNS 1210



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint 11,00 3:20,18 13,27 6,71 26,43 1,49 4,64 3672
2 Max Birdja Haag 11,36 3:36,79 14,56 7,84 25,48 1,39 4,19 3259
3 Justin van Dooren AV Sparta 11,10 3:20,30 16,73 9,04 24,23 1,34 4,06 3220
4 Wouter van Gorcom HLLS 11,41 3:44,63 13,72 7,66 20,87 1,24 4,43 3126
5 Jelle Müller AV Lycurgus 12,25 3:48,32 15,82 7,03 25,27 1,39 4,24 2931
6 Mick Baldew Phanos 11,74 3:41,64 15,20 9,50 20,33 1,29 3,64 2929
7 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,88 3:33,34 15,44 8,00 21,29 1,29 3,85 2922
8 Benjamin den Hartog CAV Energie 12,12 3:39,51 16,21 7,76 28,84 1,24 3,98 2903
9 Tom Schmit ATOP 11,50 3:56,09 17,77 7,83 23,27 1,39 4,26 2886
10 Martijn Pos HLLS 11,93 3:28,67 17,42 7,48 20,88 1,29 4,11 2828
11 Niels van Weesep PAC 11,67 3:28,28 14,56 6,18 16,37 1,19 4,07 2826
12 Daniel Erbe Gomez Phanos 11,69 3:39,55 15,49 6,35 22,36 1,24 3,93 2814
13 Jamie Sesay Almere `81 11,58 DNF 15,74 7,47 26,94 1,44 3,85 2673
14 Kim Alofsen Startbaan 12,30 3:42,86 15,58 5,73 26,64 1,19 3,75 2668
15 Justin Labrijn Almere `81 10,72 3:52,96 DQ 6,79 28,92 1,24 3,75 2633
16 Thomas Fructus AV 1923 12,35 3:31,81 15,11 5,42 17,67 1,12 3,79 2535
17 Bart Adriaanse Voorne 12,46 3:37,69 17,97 7,34 19,68 1,12 3,36 2364
18 Bradley Daniels Almere `81 11,86 DNF 15,91 5,93 19,97 1,34 3,45 2245
19 Mike Paauw Haag 12,05 3:33,55 16,69 5,88 23,04 NM 3,51 2197
20 Jared Broers AV Hera 12,27 DNF 15,00 7,15 17,81 1,19 3,53 2194
21 Pepijn Klinkert Startbaan 12,64 3:57,10 17,21 5,63 15,16 1,12 3,32 2079
22 Keyran Witmond SPLS 13,62 19,54 DNS 16,35 DNS 3,04 868



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Yoram Vriezen GACH 10,98 3:13,43 12,83 10,72 39,11 1,44 4,52 4102
2 Jeff Tesselaar AV Hera 10,96 3:11,91 13,35 10,65 27,39 1,49 4,97 4017
3 Julian Mejame Ejong PAC 10,80 3:32,80 13,52 12,10 30,48 1,39 4,50 3821
4 Brend Baak Flevo Delta 11,70 3:30,15 13,76 8,91 37,95 1,44 4,35 3642
5 Stan Atsma HLLS 11,31 3:31,88 13,32 8,62 32,88 1,29 4,40 3537
6 Rutger Hoekstra AV Impala 11,22 3:27,50 15,05 7,48 32,11 1,39 4,24 3396
7 Chuck Pols Scorpio 11,78 3:28,73 15,43 9,99 33,84 1,39 3,97 3374
8 Max Halling Avantri 11,56 3:36,46 14,56 7,03 28,86 1,39 4,22 3247
9 Taron Punt PAC 11,59 3:26,99 14,46 7,98 17,10 1,39 3,89 3087
10 Luciën Moritz Almere `81 11,39 3:30,87 16,92 7,56 24,91 1,34 4,04 3023
11 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 11,95 3:40,78 15,91 6,70 22,01 1,39 4,03 2888
12 Tim Weber Almere `81 11,88 3:24,24 16,93 7,74 19,71 1,29 3,96 2855
13 Adam Amghar AV Lycurgus 12,00 4:04,66 17,41 8,54 32,86 1,34 3,68 2831
14 Tim de Wild HLLS 11,72 3:16,57 DQ 7,31 23,42 1,39 4,01 2799
15 Quinten Wormer Haag 11,98 3:44,36 15,85 7,09 24,32 1,29 3,41 2730
16 Gwen Hanekamp Haag 13,05 3:56,29 16,32 6,99 21,99 1,29 3,61 2492
17 Perry Severijnse Almere `81 11,68 DNS 30,28 3,51 1333



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,39 1:53,54 1179
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,22 1:56,11 1178
3 Florian Vriezen GACH 9,81 1:52,96 1117
4 Sam de Wild HLLS 9,43 2:01,82 1076
5 Floris van der Vijgh HLLS 9,60 2:04,48 1019
6 Tyrone Lak AV Lycurgus 9,86 2:04,77 974
7 Davi Pfaff SPLS 10,16 2:19,17 795
8 Julian Samuels AV Aalsmeer DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Meije Bosma HLLS 9,35 1:46,70 1277
2 Finn Rademaker AV Aalsmeer 9,35 1:55,32 1165
3 Diede van Bergen Startbaan 9,55 1:59,25 1084
4 Nick Duinkerken De Spartaan 9,94 1:55,46 1065
5 Ridzerd Punt PAC 9,98 2:06,42 938
6 Casper van Tuijl Almere `81 10,24 2:18,47 789
7 Rijk van den Berg Startbaan 10,47 2:16,55 772



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Chivano Pocorni Phanos 9,32 2:01,15 1103
2 Boele Böhm De Spartaan 9,83 2:05,02 977
3 Niels van Bergen Startbaan 10,71 2:07,32 825
4 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,50 2:14,90 783
5 Koen Tijhaar Startbaan 10,73 2:18,18 722
6 Tobias Pierik Startbaan 10,96 2:22,01 661
7 Floris van Tuijl Almere `81 11,26 2:24,10 608
8 Jelle Bosma Startbaan 10,91 2:33,74 582
9 Mees Eduard AV Aalsmeer 11,62 2:24,05 566
10 Ruben Bakker Startbaan 11,69 2:33,91 487
11 Diego Cac...Rodrigues AV Aalsmeer 12,30 2:48,18 333



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 10,25 2:07,21 891
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 10,69 2:14,34 762
3 Tijn Zwerver Startbaan 10,58 2:18,12 744
4 Beau van Balen Almere `81 10,93 2:14,23 731
5 Finn Neumann Startbaan 10,82 2:20,14 695
6 Iloy Buffing Startbaan 11,10 2:25,46 617
7 Xavi Krajenbrink Startbaan 11,84 2:33,45 473
8 Victor van der Vijgh HLLS 12,68 2:52,27 273



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Nikki Kraaijeveld AAC 15,13 1,49 7,17 26,10 5,09 19,19 2:38,19 4021



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 15,18 1,49 10,79 26,96 4,74 35,52 2:49,77 4262
2 Nynke van den Heuvel Almere `81 16,10 1,49 10,69 26,76 5,14 25,05 2:41,53 4155
3 Sanne van Drunen SPLS 16,04 1,44 8,05 28,38 4,87 24,18 2:37,63 3759
4 Annerice Bakker Phanos 16,17 1,32 9,02 28,59 4,93 27,57 2:37,77 3743
5 Karin van den Berg De Gemzen 18,04 1,54 9,41 30,11 4,61 26,99 2:50,64 3448
6 Pien Kuiper Haag 15,76 1,32 7,64 28,67 4,13 23,54 2:39,18 3403
7 Amina Schellekens Phanos 17,03 1,39 7,47 29,59 4,62 21,06 2:35,44 3365
8 Kim van der Aar DEM 18,24 1,32 9,63 29,84 4,33 31,62 2:54,38 3203
9 Hannah Schwarz Phanos 18,00 1,39 8,05 29,88 4,10 19,23 2:53,42 2919
10 Eline Rijzenga AV Sprint DNF 1,32 8,31 29,50 4,27 NM 2:44,56 2259
11 Renate Konings AV Sprint DNF DNS 7,92 28,61 978
12 Sylvie Heijnen Haag 23,30 NM 5,59 32,94 DNS DNS 629
13 Anja Bekema GACH 18,02 DNS DNS 486



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Robina Negenman KAV Holland 20,17 1:47,34 12,52 8,89 30,45 1,44 5,02 3996
2 Puck Harms GACH 20,49 1:49,36 13,47 8,30 26,42 1,54 4,89 3799
3 Rosalie Breems KAV Holland 20,30 1:44,02 12,40 8,02 19,44 1,34 4,85 3696
4 Danielle Wooning Avantri 21,03 1:53,69 13,74 9,88 25,26 1,34 4,72 3532
5 Valéria Montijn CAV Energie 20,49 2:05,10 14,26 9,33 23,13 1,49 4,23 3360
6 Rosa Kuin AV Hera 21,35 1:57,52 13,51 10,46 21,92 1,29 4,39 3347
7 Kira van den Ham HLLS 21,17 1:56,66 13,24 8,30 20,60 1,34 4,40 3306
8 Julia Arlotti KAV Holland 21,09 1:53,79 14,34 8,79 19,12 1,34 4,06 3170
9 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 22,18 1:55,91 14,37 7,44 17,43 1,39 4,51 3084
10 Babet Tabak GACH 22,36 1:56,90 16,99 8,14 22,78 1,49 4,38 3061
11 Kara Zwagemaker SAV 22,29 1:51,06 16,59 9,39 23,65 1,24 4,03 2977
12 Charon Lak AV Lycurgus 21,53 1:54,34 16,75 7,15 23,10 1,29 4,45 2975
13 Ilse Hengeveld GACH 22,78 1:53,45 15,25 6,92 21,50 1,34 4,31 2967
14 Britt Marijnissen AV Sprint 21,11 1:52,89 14,04 6,06 15,59 1,39 3,76 2964
15 Nikki Taag KAV Holland 21,45 1:51,55 14,35 6,06 11,86 1,34 4,51 2951
16 Mette Oosterink GACH 22,34 2:02,23 15,48 6,68 20,32 1,34 4,39 2858
17 Pien Scheer GACH 22,35 1:52,34 15,81 5,65 19,78 1,29 4,16 2793
18 Lilian Tabak GACH 22,69 1:57,04 19,29 8,30 25,90 1,29 3,71 2676
19 Femke Daan De Spartaan 24,00 2:07,53 17,80 6,71 19,46 1,24 4,01 2374
20 Sterre de Vries HLLS 24,32 1:57,25 17,52 7,06 NM 1,29 3,70 2162
21 Isa Bijlsma Almere `81 20,99 1:54,45 DQ 7,12 NM 1,10 3,68 2065



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Yara Linnekamp HLLS 19,37 1:43,27 12,49 9,19 26,33 1,59 5,21 4240
2 Lara Owobowale De Spartaan 19,44 1:47,57 11,88 10,18 33,31 1,44 4,89 4219
3 Kato Leusink GACH 19,58 1:42,33 12,92 9,31 30,45 1,54 4,72 4120
4 Eva Nijdam Scorpio 19,94 1:43,16 13,43 9,48 36,55 1,49 4,76 4087
5 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 20,08 1:40,75 12,53 8,33 23,00 1,49 4,77 3939
6 Eveline de Jong De Spartaan 20,00 1:44,99 12,70 8,95 22,99 1,59 4,13 3845
7 Hieke Böhm De Spartaan 20,52 1:48,85 12,66 8,18 25,37 1,44 4,63 3730
8 Simone Winter AV Lycurgus 20,94 1:45,98 13,45 8,03 23,76 1,44 4,41 3570
9 Sienna Klous AV Lycurgus 20,59 1:48,81 13,79 8,51 25,55 1,29 4,91 3566
10 Inez Bouwen AV Lycurgus 20,94 1:49,91 13,46 8,39 18,14 1,49 4,79 3548
11 Ellis Huistra Phanos 20,08 1:50,04 13,19 8,77 21,18 1,29 4,50 3505
12 Tessa Smits AV Sprint 20,49 1:55,66 16,78 10,26 27,30 1,39 4,35 3332
13 Shauna Co... Dongeren SAV 21,31 1:58,29 14,16 7,85 24,17 1,29 4,03 3117
14 Kirsten Kuipers SPLS 21,43 1:57,82 14,17 6,92 20,37 1,29 4,21 3026
15 Ella Pijn...r Hordijk Haag 22,65 1:55,25 16,03 9,16 20,77 1,29 3,90 2884
16 Noor Kuiper Haag 22,93 2:00,08 14,51 7,88 23,07 1,34 3,56 2870
17 Rowena Spelt Avantri 23,43 2:11,37 15,98 8,15 29,65 1,34 3,72 2763
18 Mila Kuller NEAV 23,26 2:02,53 15,63 7,69 16,47 1,29 3,78 2601
19 Jinke Prinsen AV Sprint 21,74 2:05,81 14,11 7,96 21,56 NM 4,35 2575
20 Corinda den Hartog CAV Energie 24,65 2:18,56 18,40 7,57 20,87 1,24 3,67 2208
21 Roos Verdegaal HLLS 22,76 DNS 15,29 6,96 13,13 1,39 3,57 2183



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Fenna Achterberg VAV 1:58,31 10,62 9,99 20,23 1,48 4,25 2897
2 Britt de Blaauw PAC 1:52,84 10,80 8,52 19,52 1,38 4,54 2830
3 Romee Hermse PAC 1:57,28 11,50 8,95 18,89 1,43 3,91 2622
4 Ava Meijerink Haag 2:00,50 11,77 9,41 19,69 1,38 3,86 2544
5 Kika de Vos PAC 1:48,75 11,40 7,77 15,34 1,18 3,59 2348
6 Carlijn Mols ATOP 1:53,99 12,03 7,48 15,73 1,28 3,89 2343
7 Babs Koeman AV Haarlem 1:51,61 12,17 7,23 20,70 0,99 3,94 2241
8 Meike Bakker GACH 2:04,16 12,52 9,30 20,80 1,13 3,66 2222
9 Danique Schram DEM 1:55,25 13,39 9,01 14,82 1,23 3,82 2219
10 Renee de Hon AAC 2:00,85 12,28 8,72 16,55 1,06 3,42 2066
11 Jelka Böhm De Spartaan 2:20,07 11,72 6,43 14,74 1,33 3,80 2047
12 Femke Leguit Almere `81 2:08,10 12,15 6,84 9,96 1,28 3,77 1977
13 Emma Kamer HLLS 2:02,53 14,60 6,66 17,37 1,18 3,50 1874
14 Loes Winter AV Lycurgus 2:03,72 13,43 6,63 14,65 1,18 3,32 1849
15 Ileen Ridder Haag 2:16,68 14,07 6,52 15,02 1,06 3,20 1569



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Joyce van Welie PAC 1:48,03 10,86 11,83 28,53 1,46 4,45 3249
2 Roxy Ramars De Spartaan 1:50,38 10,48 10,51 15,55 1,36 4,44 2881
3 Daan de Reijdt AV Sprint 1:47,15 11,15 7,90 16,79 1,41 4,10 2713
4 Sarah van Tuijl Almere `81 1:47,42 12,41 8,84 21,48 1,36 4,16 2692
5 Linsy Heestermans AV Sprint 1:55,77 12,45 8,44 21,57 1,36 4,34 2597
6 Sofie Thomas PAC 2:00,61 10,30 8,53 19,72 1,21 4,06 2581
7 Julia Jongejeugd NEAV 2:10,69 11,50 9,27 19,19 1,36 4,04 2470
8 Kim Lutgendorp Almere `81 2:00,68 11,53 7,03 12,87 1,51 4,07 2444
9 Mandy Duinkerken De Spartaan 1:52,90 12,09 7,46 15,90 1,21 3,86 2295
10 Ciara Cof... Dongeren SAV 1:53,60 11,54 7,79 17,95 1,16 3,33 2261
11 Femke Jonker AV Hera 1:47,92 10,41 5,37 7,31 1,36 3,54 2251
12 Phebe Goedhart De Spartaan 1:58,72 12,43 7,35 14,70 1,26 4,00 2225
13 Jildou Guest Haag 1:48,97 11,69 7,32 11,72 1,16 3,68 2210
14 Amber Mulder SPLS 2:03,91 12,03 8,28 14,95 1,16 3,89 2168
15 Charlotte Emanuel AV Feniks 2:31,79 12,62 10,02 19,58 1,21 3,71 2057
16 Luca Klumpenhouwer SAV 2:09,64 12,70 7,81 7,70 1,21 3,37 1770
17 Ymke Evovo Trackstars 2:32,96 14,45 7,31 11,60 1,21 2,82 1416
18 Rebecca Spiering Trackstars 2:29,72 14,49 5,01 5,29 1,02 2,68 987
19 Bo van der Aar DEM 12,43 19,58 DNS 650



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Lana Broers AV Hera 9,57 1:58,77 1086
2 Evi Falkena Flevo Delta 9,82 1:59,73 1034
3 Isa Schram DEM 10,26 2:01,82 944
4 Juul de Reijdt AV Sprint 10,07 2:15,85 836
5 Kaitlijn ... Dongeren SAV 10,46 2:15,45 783
6 Sophie le Blansch SAV 10,40 2:16,78 780
7 Fanny den Uyl Startbaan 10,68 2:12,53 779
8 Juna van der Waall AV Aalsmeer 11,14 2:21,82 641
9 Christiann... Koenraad Startbaan 11,37 2:26,90 574
10 Eline Zwagemaker SAV 11,54 2:30,86 525
11 Gwendolyn van Drunen SPLS 11,68 2:41,88 436



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Ella de Bruijne AV Zuidwal 9,66 2:01,73 1038
2 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 9,82 2:03,02 999



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Emilia Neumann Startbaan 10,41 2:16,81 778
2 Veronique Veldhuis AV Feniks 10,21 2:24,99 741
3 Arianne Punt PAC 10,95 2:24,95 640
4 Shannah Chalmers Startbaan 11,38 2:26,63 575
5 Ella Klumpenhouwer SAV 11,47 2:32,31 523
6 Tessa Yntema AV Aalsmeer 11,30 2:37,03 511
7 Djuna Gersen AV Aalsmeer --- 2:28,22 271



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 9,93 2:12,82 885
2 Maud de Jong AV 1923 10,31 2:14,68 812
3 Sophie de Haas SAV 10,87 2:28,72 622
4 Emma le Blansch SAV 10,62 2:33,54 621
5 Elin van Dijken AKU 11,30 2:26,09 588
6 Lisa de Vries AV Aalsmeer 12,00 2:42,01 401
7 Jennifer Griekspoor AV Aalsmeer 11,91 2:48,32 374
8 Gioia Pierik Startbaan 13,53 3:00,67 153
9 Anouck Zwagemaker SAV 13,41 3:05,79 139



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Paul Groen GACH 10,8h 6,69 13,31 1,79 52,18 14,51 42,57 4,35 53,80 5:16,88 7069
2 Gijs Langkamp HLLS 11,5h 6,16 11,20 1,74 53,25 17,81 29,56 3,35 38,64 4:37,16 5693
3 Dinand Tukker Typhoon 11,9h 5,92 8,79 1,79 54,41 16,84 27,26 3,35 35,82 4:37,15 5424
4 Rob Stuber AV Athlos 11,6h 5,49 8,17 1,59 52,52 17,49 25,15 2,60 32,67 4:33,81 4962
5 Daan Lövering Ciko `66 12,1h 5,35 8,20 1,79 56,18 19,12 22,70 3,15 36,73 4:55,73 4704
6 Steven Eleonora ARV Ilion 11,2h 6,34 11,12 1,74 52,10 3276
7 Ivo Stuldreher AAV `36 11,8h 5,51 10,11 1,69 54,00 DNF 27,28 DNS 3205



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Lieke van den Brink AC TION 15,37 1,44 10,32 26,61 5,50 35,12 2:35,69 4540
2 Moniek Stijvers GACH 15,19 1,54 11,08 28,56 5,06 31,41 2:36,15 4367
3 Marillion ...ijnenburg Avantri 18,30 1,44 9,39 29,58 4,06 24,12 2:36,96 3311