Uitslagen Tartlétos Loopgala / NSK Meerkamp

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Ties Coenen U-Track 11,90 2:14,17 26,07 5,01 1763
2 Ton Winkelmolen Leudal 12,77 2:37,87 28,31 5,00 1354



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dylan Tilburg Ciko `66 11,40 -1.8 m/s11,20
2 Jurian van Lohuizen AV34 11,67 -1.8 m/s11,45
3 Tim Bluekens Climax 11,84 -2.7 m/s11,50
4 Rens van der Schaaf VAV 12,14 -2.8 m/s11,88
5 Borre Verdoes Pallas `67 12,97 -1.7 m/s12,80
6 Pim Tolmeijer Ciko `66 13,06 -2.8 m/s12,00



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dylan Tilburg Ciko `66 22,56 -0.8 m/s22,90
2 Tim Bluekens Climax 23,46 -0.8 m/s23,09
3 Jurian van Lohuizen AV34 23,50 -0.7 m/s23,51
4 Rens van der Schaaf VAV 23,66 -1.9 m/s23,49
5 Sander van der Vis AV34 26,09 -0.7 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Pim Tolmeijer Ciko `66 56,27 53,50
2 Sam ter Haar AVA `70 59,80 58,54



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Swinkels AV Hylas 1:57,12 1:55,85
2 Rens Simons VRT 2:07,51 2:05,00
Bob te Lindert AV Argo DNS 1:59,83



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Maas Ciko `66 4:18,33 4:15,00
2 Stan Zeegers LGDR 4:18,95 4:14,34
3 Peter-Jan de Jong HRRR 4:19,66 4:19,04
4 Joost de Kleuver Climax 4:35,30 4:23,00
5 Wilco Jonker De Gemzen 4:56,36 5:00,48
BM Daan Reijnen (BM) AV Wijchen 4:57,31 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Sansom Pallas `67 15:00,19 14:50,00
2 Sem van den Eijnde Ciko `66 15:46,10 15:31,93
3 Tristan Valkenburg Olympus `70 15:50,80 15:45,00
4 Thomas Cremers Ciko `66 16:07,96 15:40,00
5 Menno Wilhelm AV Athlos 16:12,65 15:40,00
Tim te Brake AVA `70 DNS 17:14,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sander van der Vis AV34 35,59 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Borre Verdoes Pallas `67 4,37 4,41 4,80 4,32 4,42 4,80 4,80



Jongens Junior B - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Brent van de Blaak Climax 11,97 -2.7 m/s11,80
2 Daniël van Tetering Nijmegen 12,63 -1.7 m/s12,77
3 Freek Weijman Pallas `67 12,67 -2.2 m/s12,76
4 Lars Huibers Climax 12,85 -2.2 m/s12,53
5 Maurits van der Ziel VAV 13,35 -1.7 m/s13,00
6 Rik Kornmann AV34 14,34 -2.0 m/s13,80



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Brent van de Blaak Climax 23,52 -0.7 m/s23,56
2 Lars Van Hoeven Heerenveen 23,56 -1.9 m/s23,11
3 Daniël van Tetering Nijmegen 25,29 -1.8 m/s25,44
4 Freek Weijman Pallas `67 25,39 -1.8 m/s26,60
5 Lars Huibers Climax 25,56 -0.3 m/s25,30



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Van Hoeven Heerenveen 51,86 49,85
2 Hidde Leenders AV Oss `78 53,08 52,30
3 Kelvin Baartwijk Almere `81 56,01 58,62
4 Jantje van Gemert Nijmegen 57,13 57,50
5 Maurits van der Ziel VAV 59,32 58,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mudesir Awal Aman AV Argo 1:59,39 2:02,30
2 Siraj Awal Aman AV Argo 2:01,61 2:00,19
3 Tunji Abisoye Ciko `66 2:04,26 2:05,80
4 Lars van der Knaap Ciko `66 2:04,60 2:04,21
5 Luuk Nusselder AV Argo 2:05,15 2:02,57
6 Lukas Kle...Goldewijk Nijmegen 2:10,63 2:13,93
7 Jesper Vervoort VRT 2:11,51 2:15,28
8 Youri Driessen VRT 2:12,81 2:15,26
9 Florian Kramer Pallas `67 2:14,69 2:13,65
10 Niels Hendriks VRT 2:14,73 2:15,24
11 Luc Krawczyk VRT 2:18,45 2:20,00
12 Koen Kamps Ciko `66 2:19,16 2:10,59
Sander Klaassen De Gemzen DNS 2:07,43



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Mengerink AVA `70 4:37,25 4:35,00
2 Guus Heijnen Helden 4:40,47 4:35,00
3 Marlo Post Invictus 4:55,11 4:50,00
4 Arris van Deelen Climax 5:04,15 4:57,25
Allard van Belois Ciko `66 DNS 4:30,00



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jippe Lasschuijt AV34 17:04,54 16:58,00



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lars Huibers Climax 38,15 39,31



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Maurits van der Ziel VAV 5,28 5,11 5,28 5,28 +1.5 m/s5,37



Mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Jelger Elings Msen - TRTL 11,78 2:00,91 36,33 6,41 2488
2 Joey Blangé Msen - SPOB 12,27 2:07,65 48,17 6,30 2428
3 Martijn van der Vis Msen - TRTL 11,86 2:16,79 46,00 5,81 2243
4 Thierry Belt Msen - Triathlon 12,39 2:12,95 37,87 6,32 2183
BM Erik-Jan v... Gelderen (BM) Msen - VAV 12,12 2:10,23 33,43 5,68 2061
5 Coen Buiting Msen - HAAS 12,12 2:22,50 31,53 5,51 1825
6 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 12,18 2:12,80 21,92 5,65 1797
7 Thomas Doesburg Msen - HAAS 12,75 2:07,46 26,39 5,02 1703
8 Matthijs Beerepoot Msen - Climax 13,23 2:13,59 35,72 4,84 1646
9 Sebastiaan...en Heuvel Msen - ASTX 12,87 2:21,93 25,42 4,82 1415
10 Rafael Bouts Msen - U-Track 12,50 2:13,20 15,57 4,72 1365
12 David van Logchem Msen - HAAS 13,22 2:27,59 24,50 4,89 1287
13 Nico Broeder Msen - HAAS 13,18 2:15,75 16,07 4,90 1265
14 Koen Jansen Msen - TRTL 12,53 DNS 23,29 4,99 1051



Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Coops Msen - HLLS 11,44 -1.8 m/s11,30
2 Matteo Corradini Msen - VTLS 11,70 -1.8 m/s11,30
3 Remy van Aanholt Msen - Haag 11,76 -1.8 m/s11,38
4 Ddoyd Brown Msen - AC TION 11,87 -2.8 m/s11,81
5 Niek ter Horst Msen - AV PEC 1910 11,88 -2.7 m/s11,70
6 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 11,94 -1.8 m/s11,46
7 Yorick Moleman Msen - AC TION 12,25 -2.7 m/s11,81
8 Bart Willemsen Msen - AV34 12,26 -2.7 m/s11,74
9 Vincent van der Vis Msen - AV34 12,36 -2.8 m/s11,90
BM Koen Bonekamp (BM) Msen - AV34 12,40 -2.8 m/s12,01
10 Stijn Jorissen Msen - AC TION 12,43 -2.8 m/s11,85
11 Tjerk Zult Msen - VTLS 12,45 -2.2 m/s12,04
12 Jelle Hanswijk Msen - Climax 12,91 -2.2 m/s12,10
Dennis de Groot Msen - HLLS DNS 11,47
David Janssen Msen - Ciko `66 DNS ---



Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joost de Jong Msen - Rotterdam 22,74 -0.8 m/s22,21
2 Geoffrey Van Dipten Msen - Climax 23,06 -0.8 m/s22,78
3 Remy van Aanholt Msen - Haag 23,46 -0.8 m/s22,92
4 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 23,82 -0.8 m/s22,77
5 Ddoyd Brown Msen - AC TION 23,85 -0.7 m/s24,17
6 Bas Jubels Msen - AV Phoenix 24,09 -1.9 m/s23,18
7 Yorick Moleman Msen - AC TION 24,12 -0.7 m/s23,56
8 Stijn Jorissen Msen - AC TION 24,34 -0.7 m/s23,65
9 Bart Willemsen Msen - AV34 24,63 -0.3 m/s24,54
10 Jelle Hanswijk Msen - Climax 25,57 -0.3 m/s24,95
11 Tjerk Zult Msen - VTLS 25,64 -0.3 m/s24,87
12 Luc Bonten Mmas - Pallas `67 26,35 -0.3 m/s24,90
Dennis de Groot Msen - HLLS DQ 23,20
Niek ter Horst Msen - AV PEC 1910 DQ 23,21



Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Joost de Jong Msen - Rotterdam 49,68 48,38
2 Koen Huits Msen - VTLS 51,09 50,35
3 Vincent van der Vis Msen - AV34 53,41 51,00
BM Koen Bonekamp (BM) Msen - AV34 53,74 52,00
4 Sander van Gelderen Mmas - AV Wijchen 54,48 53,50
5 Maarten van Doornik Msen - TRTL 55,21 58,00
6 Bram Kasteel Msen - AV Cifla 55,35 ---
7 Vincent Hocq Msen - Haag 56,02 53,65
8 Dolf Smid Mmas - AAV `36 57,06 55,98
9 Ron Eijkenboom Mmas - AV34 1:03,16 1:01,76
10 Frans Marcelissen Mmas - Helden 1:04,40 1:02,50
Daniel Van Diest (BM) Msen - Altis DNS 1:03,30
Geoffrey Van Dipten Msen - Climax DNS 50,02



Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wilfred van Holst Msen - Groningen 1:51,90 1:49,69
2 Sjoerd Weijers Msen - Nijmegen 1:52,30 1:50,27
3 Valentijn Weinans Msen - Nijmegen 1:52,67 1:50,85
4 Wouter de Boer Msen - AC TION 1:54,62 1:47,88
5 Jeroen Rodenburg Msen - AV Phoenix 1:56,15 1:54,74
6 Koen Jansen Msen - TRTL 1:57,83 1:54,33
7 Havard Lalit Ogland Msen - Noorwegen 1:59,62 1:58,83
8 Lasse Wiggemans Msen - DVTR 1:59,83 1:58,00
9 Marco Otten Msen - HAAS 2:00,26 1:58,03
10 Sam Lavrijsen Msen - VRT 2:00,54 1:57,13
11 Sjoerd Heemskerk Msen - AV 1923 2:02,50 1:58,00
12 Marco Vermond Msen - Spado 2:03,29 1:58,50
13 Job Dusch Msen - Scopias 2:03,41 1:58,43
14 Casper van Leeningen Msen - DVTR 2:04,12 1:59,68
15 Ard Vlooswijk Mmas - AV34 2:05,54 2:06,00
16 Marc Averesch Msen - AV Rijssen 2:05,99 1:59,99
17 Tycho Schol Mmas - Pallas `67 2:07,97 2:06,00
18 Sicco Bus Mmas - Altis 2:08,49 2:09,09
19 Corné Haast Mmas - Spado 2:09,91 2:07,38
20 Mark van Vugt Mmas - LGAS 2:10,22 2:05,80
21 Jacob van der Meulen Mmas - Groningen 2:19,91 2:17,10
22 Marcel Jaarsma Mmas - Pallas `67 2:21,19 2:20,00
23 Ton Sweep Mmas - GACH 2:22,49 2:19,31
Daniel Van Diest (BM) Msen - Altis DNF 2:14,00
Bas HAAS Jubels Msen - TRTL DNF 1:58,50
Branco van Minnen Msen - MPM DNF 1:50,80



Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tecle Mekonen Msen - Nijmegen 3:55,76 3:51,48
2 Jeroen Bakker Msen - Triathlon 4:03,89 4:10,00
3 Martin Flipsen Msen - AV Weert 4:04,68 3:58,38
4 Ronald Schröer Msen - AV Zaanland 4:05,69 3:55,70
5 Pim Lambregts Msen - Swift 4:08,04 4:00,05
6 Lars Remijn Msen - DEM 4:08,14 4:03,35
7 Erik Leusink Msen - HAC `63 4:08,71 4:10,60
8 Alvin Severijn Msen - ARV Ilion 4:08,87 4:07,24
9 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:12,59 4:05,45
10 Leon Hendrikx Msen - VRT 4:14,25 4:16,16
11 Michel Riemersma Msen - Triathlon 4:16,05 4:03,96
12 Robin Rietman Msen - AV Argo 4:18,19 4:20,00
13 Mischa Petie Msen - AV Phoenix 4:19,39 4:13,04
14 Niels Gersonius Msen - Castricum 4:20,13 4:14,28
15 Matthijs van Goor Msen - Pijnenburg 4:21,06 4:10,00
16 Wilfred van Holst Msen - Nederland 4:23,84 ---
17 Nick Assinck Msen - MPM 4:25,04 4:10,00
18 Twan Kleijwegt Msen - ARV Ilion 4:26,62 4:17,00
19 Edwin Wissema Mmas - De Liemers 4:28,09 4:15,00
20 Sjoerd Veenma Mmas - Altis 4:30,04 4:26,21
21 Rik van der Sterren Msen - Scopias 4:30,40 4:19,37
22 Rink Hallmann Mmas - Pallas `67 4:31,61 4:26,08
23 Joost Scheefhals Mmas - Almere `81 4:38,00 ---
24 Timon Nagelkerken Msen - ARV Ilion 4:39,05 ---
25 Bas Schouteren Msen - Spado 4:41,35 4:25,00
26 Willem De Ruijter Mmas - Altis 5:02,62 4:42,58
27 Peter van de Pol Mmas - Ciko `66 5:11,05 5:06,00
28 Frans Hoekstra Mmas - Groningen 5:17,44 5:14,70
29 Theo van der Veer Mmas - Climax 5:24,07 ---
Luuk Hendrikx Msen - AV Phoenix DNS 4:08,00
Chris van Hensbergen Msen - KAV Holland DNS 4:01,65
Dennis Bast Msen - Pallas `67 DNS 4:18,48
Kees Boon Mmas - Altis DNS 5:22,60
Albert de Vries Mmas - Climax DNS 5:32,00
Wilfred HA...van Holst Msen - TRTL DNF 3:50,00



Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter Ploeger Msen - AAC `61 14:20,80 14:28,96
2 Ralph van ...uwelingen Msen - PH 14:48,61 14:45,00
3 Mathias Meijer Msen - Climax 15:08,69 15:21,16
4 Justin Freeman Mmas - Leiden 15:10,31 14:44,00
5 Arne Mulder Msen - AV PEC 1910 15:12,35 14:56,08
6 Jim Rothweiler Msen - KAV Holland 15:14,42 14:53,78
7 Edwin Slijkhuis Msen - Groningen 15:14,87 15:17,07
8 Fabian ten Kate Msen - VTLS 15:15,33 15:16,79
9 Wilbert van Vliet Msen - VRT 15:15,97 14:50,53
10 Jeroen Verboom Msen - Pijnenburg 15:20,58 15:20,00
11 Geart Jorritsma Msen - HRRR 15:23,76 15:28,50
12 Albert Meijer Msen - Climax 15:24,25 15:07,02
13 Rik Heijnen Msen - Helden 15:25,29 15:30,00
14 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 15:26,85 15:25,00
15 David Hemstede Mmas - Climax 15:29,38 14:33,20
16 Mark te Brake Msen - AVA `70 15:30,53 15:25,00
17 Christiaan...Bosselaar Msen - KAV Holland 15:31,04 14:52,55
18 Erwin Meijer Msen - Phanos 15:46,73 15:54,76
19 Maarten Zeegers Msen - Groningen 15:46,75 15:35,56
20 Wouter Doesburg Msen - ASV 15:51,12 15:45,51
21 Marcel Tesselaar Mmas - AV Hera 16:04,51 15:44,00
22 Gaby van Caulil Mmas - Ciko `66 16:05,28 15:50,00
23 Gerben Solleveld Msen - Rotterdam 16:05,35 16:35,00
24 Menco Schuurman Msen - KOPL 16:07,60 15:57,85
25 Alex Stienstra Mmas - LAAC Twente 16:07,88 16:08,00
26 Robert Planting Mmas - AV Phoenix 16:10,04 15:30,00
27 Mark Hakbijl Mmas - BB lopers 16:17,65 16:28,00
28 Steef Severijn Msen - ARV Ilion 16:30,54 15:45,90
29 Ephrem Kuiper Msen - AAC 16:32,15 16:40,00
30 Bernard Van Harn Msen - VAV 16:41,28 16:10,00
31 Johan van der Dennen Mmas - Eindhoven 16:44,28 16:05,00
32 Arjan Weijenborg Msen - KOPL 16:51,22 16:20,00
33 Hendrik Venema Msen - AV Cifla 16:55,99 ---
34 Rik Wolswinkel Mmas - Altis 16:57,99 16:08,00
35 Wilfred Verhagen Msen - Running2000 16:58,87 16:08,00
36 Gerwin Wessels Msen - AV Cifla 17:01,39 16:47,00
37 Cris Wijnen Msen - Pallas `67 17:07,91 18:02,00
38 Erik Negerman Mmas - GACH 17:15,35 17:00,00
39 Michiel van Dijk Mmas - GACH 17:15,88 17:06,00
BM Tim Janssen (BM) Msen - AV Cifla 17:32,72 18:20,00
40 Larix Bouwman Msen - AV Cifla 18:07,74 18:30,00
41 Marti ten Kate Mmas - AC TION 18:08,84 17:34,00
42 Ludger Stuijt Mmas - AV Zeewolde 18:16,93 17:48,50
43 Jerrel Balke Msen - Nederland 18:24,32 ---
44 Erwin Wamelink Msen - AVA `70 18:55,76 17:12,70
Wessel Flinterman Msen - AV Statina DNS ---
Wesley van der Gouw Msen - PH DNS 14:21,53
Michiel Kallenberg Msen - AV Cifla DNS 16:05,74
Kasper Bisschop Msen - BB lopers DNS 16:30,01
Erik Slomp Msen - BB lopers DNS 16:10,00
Bas Mekking Mmas - De Gemzen DNS 16:20,00



Mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Msen - Triathlon 36,11 36,54 39,77 36,33 36,41 39,77 40,00
2 Henk Heijligers Mmas - GVAC 28,62 28,40 36,74 33,09 35,25 37,91 37,91 ---
3 Fynn van Buuren Msen - VTLS 33,70 35,78 35,84 35,02 37,26 32,58 37,26 35,00
4 Geoffrey Van Dipten Msen - Climax 30,39 33,22 33,22 33,00
5 Martijn va...de Peppel Mmas - VAV 27,87 28,16 27,47 28,16 ---



Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Robin Coops Msen - HLLS 10,08 11,61
Martijn va...de Peppel Mmas - VAV DNS ---



Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Robin Coops Msen - HLLS 49,42 50,20
2 Martijn va...de Peppel Mmas - VAV 32,08 ---



Mannen - Verspringen

# Naam P1P2Res OBP
David Janssen Msen - Ciko `66 - DNS ---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Kika van B...enegouwen U-Track 13,02 2:40,60 19,90 5,03 2318
2 Natascha Fedder ASTX 14,52 3:04,69 27,20 4,08 1782



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Teri Rossen AV Wijchen 29,69 -1.8 m/s28,66
2 Anne Meiberg De Gemzen 32,04 -0.7 m/s30,95



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thelma Solleveld Olympus `70 59,29 58,71



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Danaid Prinsen AV Aquilo 2:09,13 2:06,12



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 4:47,44 4:38,76
2 Eline de Jong De Liemers 4:56,06 4:54,02
3 Cato Bontekoe AV Impala 5:02,36 5:00,00



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Josien Scheepens KAV Holland 17:22,21 17:18,13
2 Lisan Duijvestijn Olympus `70 18:13,11 18:20,00



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Sanne Laa...nd Winder Climax 21,06 25,23 20,66 27,06 27,06 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sanne Laa...nd Winder Climax 8,11 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sanne Laa...nd Winder Climax 29,54 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
BM Tjeerdtje van Gastel (BM) Altis 13,33 -1.7 m/s12,85
1 Janneke Pluimes Scorpio 14,88 -2.0 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
BM Tjeerdtje van Gastel (BM) Altis 27,89 -1.8 m/s27,70
1 Kayleigh de Graaff Pallas `67 28,57 -0.7 m/s---
2 Michelle van Dorth AV Hylas 32,67 -0.7 m/s30,87



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Triathlon 56,92 55,63
2 Julie Jillissen Nijmegen 1:04,76 1:08,00
BM Verena van...ikkenberg (BM) AV34 1:07,32 1:04,54
3 Milou Mattijssen De Liemers 1:09,64 1:08,00



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Danique Verdellen VRT 2:20,46 2:16,00
2 Elke Pronk ATNY 2:21,47 2:19,85
3 Yasmine Abbes Nijmegen 2:23,52 2:24,00
4 Christel Heuseveldt Nederland 2:27,10 ---
5 Sophie Schwering AV Cifla 2:29,74 2:25,44
6 Fenne Janssen VRT 2:34,30 2:26,00
7 Anne van Heeckeren VRT 2:34,35 2:26,00
8 Nina Honigh AV Cifla 2:40,74 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mare te Biesebeek AV Lionitas 5:08,66 5:00,00
2 Sanne Averesch AV Rijssen 5:11,58 5:08,18
3 Ilse Rooks Invictus 5:14,96 5:15,00
4 Julia Groot Ciko `66 5:20,84 ---



Meisjes Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Lau Ciko `66 17:09,26 16:58,00



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 39,37 39,37 ---
2 Isa Lamers Pallas `67 29,53 24,83 29,53 30,07
3 Jetske van der Wilt Pallas `67 23,77 22,17 22,83 25,34 26,75 26,75 26,14



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 12,26 ---
2 Jetske van der Wilt Pallas `67 9,79 9,19
3 Isa Lamers Pallas `67 9,65 10,24



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Kayleigh de Graaff Pallas `67 26,02 25,05



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
BM Verena van...ikkenberg (BM) AV34 4,52 4,81 4,91 4,91 +1.6 m/s4,80
1 Michelle van Dorth AV Hylas 4,16 4,18 4,24 4,15 4,24 +2.5 m/s---



Vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Mirthe Wiltink Vsen - KAV Holland 14,67 2:42,90 28,46 4,55 2086
2 Dewi Posthuma Vsen - Pijnenburg 14,43 2:46,79 23,56 4,27 1919
3 Simone van...ookhuizen Vsen - DEM 14,19 2:33,12 14,38 3,99 1803
4 Judith Kas Vsen - TRTL 14,67 3:04,14 26,42 4,11 1758
5 Michelle Spek Vsen - AV34 13,62 2:52,01 11,96 4,37 1750
6 Mirthe Muilwijk Vsen - AV Phoenix 15,84 3:01,41 26,06 4,11 1617
7 Jeske Walgers Vsen - Phanos 14,62 3:02,92 16,89 4,11 1571
8 Felicia Los Vsen - DEM 15,93 2:45,41 11,48 3,27 1162



Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Leonie Van Vliet Vsen - AAV `36 12,88 -2.2 m/s12,48
2 Moniek Riemersma Vsen - HAAS 13,13 -1.7 m/s12,78
3 Joana Vitorino Vsen - TRTL 13,21 -2.2 m/s12,41
4 Vera Feitsma Vsen - HAAS 13,50 -2.0 m/s---
Charlotte van Haren Vsen - TRTL DNS 13,90



Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Moniek Riemersma Vsen - HAAS 26,89 -1.8 m/s26,22
Charlotte van Haren Vsen - TRTL DNS ---



Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Krista IJspeerd Vsen - AV34 58,55 57,15
2 Laura Hoogers Vsen - AVGM 1:00,01 1:00,18
3 Bo Welgraaf Vsen - AV34 1:01,40 1:00,18
4 Vera Feitsma Vsen - HAAS 1:02,87 1:03,68
5 Esther Jansen Vsen - AV Wijchen 1:08,37 1:05,56
6 Manon de Milde Vsen - AV Wijchen 1:09,94 1:09,00
7 Cindy Jansen Vsen - AV Wijchen 1:13,39 1:10,50
Leonie Van Vliet Vsen - AAV `36 DNS 59,10



Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karin Nie...enhuijsen Vsen - HLLS 2:12,21 2:08,90
2 Saskia Weinans Vsen - AL73 2:20,16 2:13,50
3 Debra Akkermans Vsen - ARV Ilion 2:24,38 2:18,50
4 Annemiek Keijser Vsen - De Liemers 2:26,47 2:24,00
5 Kerstin Van Embden Vsen - De Liemers 2:28,79 2:21,52
6 Maike Thijssen Vsen - Nijmegen 2:38,85 2:35,00
7 Marianne van Deelen Vsen - Climax 2:39,06 2:30,00
8 Lea Jurdzinski Vsen - Groningen 2:42,42 2:35,10
9 Saskia Bom Vsen - HAAS 2:43,28 2:38,00



Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Stella Kubasch Vsen - LGAS 4:24,55 ---
2 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 4:44,37 4:30,00
Esmee Teeling Vsen - Olympus `70 DNS 4:46,00



Vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Karen Wijlaars Vmas - AV Cifla 17:59,13 18:19,16
2 An Lenders Vsen - Helden 18:12,66 18:19,00
3 Lia Wijnberger Vmas - Ciko `66 19:16,55 19:00,00
4 Nathalie de Vries Vsen - Arena 21:09,37 ---



Vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bibi Lotte...der Horst Vsen - Phanos 48,31 47,15 43,71 45,95 48,31 ---
2 Esther Peerlings Vsen - TRTL 29,37 30,10 31,33 31,33 ---
3 Marielle de Rijk Vsen - TRTL 26,41 27,90 28,27 28,08 28,52 28,52 ---
4 Hilde Siegersma Vsen - Climax 17,85 20,90 24,23 24,23 ---
5 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 14,70 14,47 16,61 13,37 16,61 ---



Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,68 ---



Vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 10,66 10,66 ---



Vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Linda van ... Lagemaat Vsen - TRTL 5,46 5,18 5,46 +1.7 m/s---
2 Jori Dreef Vsen - TRTL 3,57 3,62 3,75 3,75 3,85 3,85 +1.8 m/s---