Uitslagen Meerkamp Jongens Junior A

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Ties Coenen U-Track 11,90 2:14,17 26,07 5,01 1763
2 Ton Winkelmolen Leudal 12,77 2:37,87 28,31 5,00 1354

Uitslagen Meerkamp 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Ties Coenen U-Track 11,90 -1.7 m/s12,18
2 Ton Winkelmolen Leudal 12,77 -1.9 m/s---

Uitslagen Meerkamp 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ties Coenen U-Track 2:14,17 2:14,00
2 Ton Winkelmolen Leudal 2:37,87 ---

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ton Winkelmolen Leudal 28,31 ---
2 Ties Coenen U-Track 26,07 20,00

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ties Coenen U-Track 5,01 5,01 5,50
2 Ton Winkelmolen Leudal 5,00 5,00 ---

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Dylan Tilburg Ciko `66 11,40 -1.8 m/s11,20
2 Jurian van Lohuizen AV34 11,67 -1.8 m/s11,45
3 Tim Bluekens Climax 11,84 -2.7 m/s11,50
4 Rens van der Schaaf VAV 12,14 -2.8 m/s11,88
5 Borre Verdoes Pallas `67 12,97 -1.7 m/s12,80
6 Pim Tolmeijer Ciko `66 13,06 -2.8 m/s12,00

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Dylan Tilburg Ciko `66 22,56 -0.8 m/s22,90
2 Tim Bluekens Climax 23,46 -0.8 m/s23,09
3 Jurian van Lohuizen AV34 23,50 -0.7 m/s23,51
4 Rens van der Schaaf VAV 23,66 -1.9 m/s23,49
5 Sander van der Vis AV34 26,09 -0.7 m/s---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Pim Tolmeijer Ciko `66 56,27 53,50
2 Sam ter Haar AVA `70 59,80 58,54

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Jeroen Swinkels AV Hylas 1:57,12 1:55,85
2 Rens Simons VRT 2:07,51 2:05,00
Bob te Lindert AV Argo DNS 1:59,83

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Bart Maas Ciko `66 4:18,33 4:15,00
2 Stan Zeegers LGDR 4:18,95 4:14,34
3 Peter-Jan de Jong HRRR 4:19,66 4:19,04
4 Joost de Kleuver Climax 4:35,30 4:23,00
5 Wilco Jonker De Gemzen 4:56,36 5:00,48
BM Daan Reijnen (BM) AV Wijchen 4:57,31 ---

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ruben Sansom Pallas `67 15:00,19 14:50,00
2 Sem van den Eijnde Ciko `66 15:46,10 15:31,93
3 Tristan Valkenburg Olympus `70 15:50,80 15:45,00
4 Thomas Cremers Ciko `66 16:07,96 15:40,00
5 Menno Wilhelm AV Athlos 16:12,65 15:40,00
Tim te Brake AVA `70 DNS 17:14,00

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Sander van der Vis AV34 35,59 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Borre Verdoes Pallas `67 4,37 4,41 4,80 4,32 4,42 4,80 4,80