Uitslagen Meerkamp Mannen

# Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
1 Jelger Elings Msen - TRTL 11,78 2:00,91 36,33 6,41 2488
2 Joey Blangé Msen - SPOB 12,27 2:07,65 48,17 6,30 2428
3 Martijn van der Vis Msen - TRTL 11,86 2:16,79 46,00 5,81 2243
4 Thierry Belt Msen - Triathlon 12,39 2:12,95 37,87 6,32 2183
BM Erik-Jan v... Gelderen (BM) Msen - VAV 12,12 2:10,23 33,43 5,68 2061
5 Coen Buiting Msen - HAAS 12,12 2:22,50 31,53 5,51 1825
6 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 12,18 2:12,80 21,92 5,65 1797
7 Thomas Doesburg Msen - HAAS 12,75 2:07,46 26,39 5,02 1703
8 Matthijs Beerepoot Msen - Climax 13,23 2:13,59 35,72 4,84 1646
9 Sebastiaan...en Heuvel Msen - ASTX 12,87 2:21,93 25,42 4,82 1415
10 Rafael Bouts Msen - U-Track 12,50 2:13,20 15,57 4,72 1365
12 David van Logchem Msen - HAAS 13,22 2:27,59 24,50 4,89 1287
13 Nico Broeder Msen - HAAS 13,18 2:15,75 16,07 4,90 1265
14 Koen Jansen Msen - TRTL 12,53 DNS 23,29 4,99 1051

Uitslagen 100 meter Mannen

# Naam Res OBP
1 Robin Coops Msen - HLLS 11,44 -1.8 m/s11,30
2 Matteo Corradini Msen - VTLS 11,70 -1.8 m/s11,30
3 Remy van Aanholt Msen - Haag 11,76 -1.8 m/s11,38
4 Ddoyd Brown Msen - AC TION 11,87 -2.8 m/s11,81
5 Niek ter Horst Msen - AV PEC 1910 11,88 -2.7 m/s11,70
6 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 11,94 -1.8 m/s11,46
7 Yorick Moleman Msen - AC TION 12,25 -2.7 m/s11,81
8 Bart Willemsen Msen - AV34 12,26 -2.7 m/s11,74
9 Vincent van der Vis Msen - AV34 12,36 -2.8 m/s11,90
BM Koen Bonekamp (BM) Msen - AV34 12,40 -2.8 m/s12,01
10 Stijn Jorissen Msen - AC TION 12,43 -2.8 m/s11,85
11 Tjerk Zult Msen - VTLS 12,45 -2.2 m/s12,04
12 Jelle Hanswijk Msen - Climax 12,91 -2.2 m/s12,10
Dennis de Groot Msen - HLLS DNS 11,47
David Janssen Msen - Ciko `66 DNS ---

Uitslagen 800 meter Mannen

# Naam ResOBP
1 Wilfred van Holst Msen - Groningen 1:51,90 1:49,69
2 Sjoerd Weijers Msen - Nijmegen 1:52,30 1:50,27
3 Valentijn Weinans Msen - Nijmegen 1:52,67 1:50,85
4 Wouter de Boer Msen - AC TION 1:54,62 1:47,88
5 Jeroen Rodenburg Msen - AV Phoenix 1:56,15 1:54,74
6 Koen Jansen Msen - TRTL 1:57,83 1:54,33
7 Havard Lalit Ogland Msen - Noorwegen 1:59,62 1:58,83
8 Lasse Wiggemans Msen - DVTR 1:59,83 1:58,00
9 Marco Otten Msen - HAAS 2:00,26 1:58,03
10 Sam Lavrijsen Msen - VRT 2:00,54 1:57,13
11 Sjoerd Heemskerk Msen - AV 1923 2:02,50 1:58,00
12 Marco Vermond Msen - Spado 2:03,29 1:58,50
13 Job Dusch Msen - Scopias 2:03,41 1:58,43
14 Casper van Leeningen Msen - DVTR 2:04,12 1:59,68
15 Ard Vlooswijk Mmas - AV34 2:05,54 2:06,00
16 Marc Averesch Msen - AV Rijssen 2:05,99 1:59,99
17 Tycho Schol Mmas - Pallas `67 2:07,97 2:06,00
18 Sicco Bus Mmas - Altis 2:08,49 2:09,09
19 Corné Haast Mmas - Spado 2:09,91 2:07,38
20 Mark van Vugt Mmas - LGAS 2:10,22 2:05,80
21 Jacob van der Meulen Mmas - Groningen 2:19,91 2:17,10
22 Marcel Jaarsma Mmas - Pallas `67 2:21,19 2:20,00
23 Ton Sweep Mmas - GACH 2:22,49 2:19,31
Daniel Van Diest (BM) Msen - Altis DNF 2:14,00
Bas HAAS Jubels Msen - TRTL DNF 1:58,50
Branco van Minnen Msen - MPM DNF 1:50,80

Uitslagen 1500 meter Mannen

# Naam ResOBP
1 Tecle Mekonen Msen - Nijmegen 3:55,76 3:51,48
2 Jeroen Bakker Msen - Triathlon 4:03,89 4:10,00
3 Martin Flipsen Msen - AV Weert 4:04,68 3:58,38
4 Ronald Schröer Msen - AV Zaanland 4:05,69 3:55,70
5 Pim Lambregts Msen - Swift 4:08,04 4:00,05
6 Lars Remijn Msen - DEM 4:08,14 4:03,35
7 Erik Leusink Msen - HAC `63 4:08,71 4:10,60
8 Alvin Severijn Msen - ARV Ilion 4:08,87 4:07,24
9 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:12,59 4:05,45
10 Leon Hendrikx Msen - VRT 4:14,25 4:16,16
11 Michel Riemersma Msen - Triathlon 4:16,05 4:03,96
12 Robin Rietman Msen - AV Argo 4:18,19 4:20,00
13 Mischa Petie Msen - AV Phoenix 4:19,39 4:13,04
14 Niels Gersonius Msen - Castricum 4:20,13 4:14,28
15 Matthijs van Goor Msen - Pijnenburg 4:21,06 4:10,00
16 Wilfred van Holst Msen - Nederland 4:23,84 ---
17 Nick Assinck Msen - MPM 4:25,04 4:10,00
18 Twan Kleijwegt Msen - ARV Ilion 4:26,62 4:17,00
19 Edwin Wissema Mmas - De Liemers 4:28,09 4:15,00
20 Sjoerd Veenma Mmas - Altis 4:30,04 4:26,21
21 Rik van der Sterren Msen - Scopias 4:30,40 4:19,37
22 Rink Hallmann Mmas - Pallas `67 4:31,61 4:26,08
23 Joost Scheefhals Mmas - Almere `81 4:38,00 ---
24 Timon Nagelkerken Msen - ARV Ilion 4:39,05 ---
25 Bas Schouteren Msen - Spado 4:41,35 4:25,00
26 Willem De Ruijter Mmas - Altis 5:02,62 4:42,58
27 Peter van de Pol Mmas - Ciko `66 5:11,05 5:06,00
28 Frans Hoekstra Mmas - Groningen 5:17,44 5:14,70
29 Theo van der Veer Mmas - Climax 5:24,07 ---
Luuk Hendrikx Msen - AV Phoenix DNS 4:08,00
Chris van Hensbergen Msen - KAV Holland DNS 4:01,65
Dennis Bast Msen - Pallas `67 DNS 4:18,48
Kees Boon Mmas - Altis DNS 5:22,60
Albert de Vries Mmas - Climax DNS 5:32,00
Wilfred HA...van Holst Msen - TRTL DNF 3:50,00

Uitslagen 5000 meter Mannen

# Naam ResOBP
1 Wouter Ploeger Msen - AAC `61 14:20,80 14:28,96
2 Ralph van ...uwelingen Msen - PH 14:48,61 14:45,00
3 Mathias Meijer Msen - Climax 15:08,69 15:21,16
4 Justin Freeman Mmas - Leiden 15:10,31 14:44,00
5 Arne Mulder Msen - AV PEC 1910 15:12,35 14:56,08
6 Jim Rothweiler Msen - KAV Holland 15:14,42 14:53,78
7 Edwin Slijkhuis Msen - Groningen 15:14,87 15:17,07
8 Fabian ten Kate Msen - VTLS 15:15,33 15:16,79
9 Wilbert van Vliet Msen - VRT 15:15,97 14:50,53
10 Jeroen Verboom Msen - Pijnenburg 15:20,58 15:20,00
11 Geart Jorritsma Msen - HRRR 15:23,76 15:28,50
12 Albert Meijer Msen - Climax 15:24,25 15:07,02
13 Rik Heijnen Msen - Helden 15:25,29 15:30,00
14 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 15:26,85 15:25,00
15 David Hemstede Mmas - Climax 15:29,38 14:33,20
16 Mark te Brake Msen - AVA `70 15:30,53 15:25,00
17 Christiaan...Bosselaar Msen - KAV Holland 15:31,04 14:52,55
18 Erwin Meijer Msen - Phanos 15:46,73 15:54,76
19 Maarten Zeegers Msen - Groningen 15:46,75 15:35,56
20 Wouter Doesburg Msen - ASV 15:51,12 15:45,51
21 Marcel Tesselaar Mmas - AV Hera 16:04,51 15:44,00
22 Gaby van Caulil Mmas - Ciko `66 16:05,28 15:50,00
23 Gerben Solleveld Msen - Rotterdam 16:05,35 16:35,00
24 Menco Schuurman Msen - KOPL 16:07,60 15:57,85
25 Alex Stienstra Mmas - LAAC Twente 16:07,88 16:08,00
26 Robert Planting Mmas - AV Phoenix 16:10,04 15:30,00
27 Mark Hakbijl Mmas - BB lopers 16:17,65 16:28,00
28 Steef Severijn Msen - ARV Ilion 16:30,54 15:45,90
29 Ephrem Kuiper Msen - AAC 16:32,15 16:40,00
30 Bernard Van Harn Msen - VAV 16:41,28 16:10,00
31 Johan van der Dennen Mmas - Eindhoven 16:44,28 16:05,00
32 Arjan Weijenborg Msen - KOPL 16:51,22 16:20,00
33 Hendrik Venema Msen - AV Cifla 16:55,99 ---
34 Rik Wolswinkel Mmas - Altis 16:57,99 16:08,00
35 Wilfred Verhagen Msen - Running2000 16:58,87 16:08,00
36 Gerwin Wessels Msen - AV Cifla 17:01,39 16:47,00
37 Cris Wijnen Msen - Pallas `67 17:07,91 18:02,00
38 Erik Negerman Mmas - GACH 17:15,35 17:00,00
39 Michiel van Dijk Mmas - GACH 17:15,88 17:06,00
BM Tim Janssen (BM) Msen - AV Cifla 17:32,72 18:20,00
40 Larix Bouwman Msen - AV Cifla 18:07,74 18:30,00
41 Marti ten Kate Mmas - AC TION 18:08,84 17:34,00
42 Ludger Stuijt Mmas - AV Zeewolde 18:16,93 17:48,50
43 Jerrel Balke Msen - Nederland 18:24,32 ---
44 Erwin Wamelink Msen - AVA `70 18:55,76 17:12,70
Wessel Flinterman Msen - AV Statina DNS ---
Wesley van der Gouw Msen - PH DNS 14:21,53
Michiel Kallenberg Msen - AV Cifla DNS 16:05,74
Kasper Bisschop Msen - BB lopers DNS 16:30,01
Erik Slomp Msen - BB lopers DNS 16:10,00
Bas Mekking Mmas - De Gemzen DNS 16:20,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Msen - Triathlon 36,11 36,54 39,77 36,33 36,41 39,77 40,00
2 Henk Heijligers Mmas - GVAC 28,62 28,40 36,74 33,09 35,25 37,91 37,91 ---
3 Fynn van Buuren Msen - VTLS 33,70 35,78 35,84 35,02 37,26 32,58 37,26 35,00
4 Geoffrey Van Dipten Msen - Climax 30,39 33,22 33,22 33,00
5 Martijn va...de Peppel Mmas - VAV 27,87 28,16 27,47 28,16 ---

Uitslagen Kogelstoten Mannen

# Naam ResOBP
1 Robin Coops Msen - HLLS 10,08 11,61
Martijn va...de Peppel Mmas - VAV DNS ---

Uitslagen Speerwerpen Mannen

# Naam ResOBP
1 Robin Coops Msen - HLLS 49,42 50,20
2 Martijn va...de Peppel Mmas - VAV 32,08 ---

Uitslagen Verspringen Mannen

# Naam P1P2Res OBP
David Janssen Msen - Ciko `66 - DNS ---