Uitslagen Indoorwedstrijd Sotra/AV34 - Rondbaannummers

Jongens Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Sawa Bezelev AV Athlos 22,11 21,65
2 Jochem Dobber AV Suomi 22,13 21,94
3 Shaquille Brahm AV Atverni 22,39 22,52
4 Jelle van Sunder AV Suomi 22,61 23,20
5 Calvin Hoogland Castricum 23,15 23,18
6 Timo Brandehof HLLM 23,25 23,11
7 Rens van der Schaaf VAV 23,49 23,89
8 Job Wiltink KAV Holland 23,57 23,01
9 Stefan van Langen HLLM 23,97 24,95
10 Tom de Leeuw Almere `81 24,25 24,67
11 Niels Beks Taxandria 24,26 ---
12 Ahley Bastiaanse PH 24,56 23,76
13 Bjorn van de Lest AV Wijchen 24,96 25,32
14 Robin Aalten Fit 25,65 26,96
Arnout Mak De Gemzen DQ 25,48
Mitchell Emmers AV Attila DQ 23,63
Jim van Gorkum Spado DNS 22,96



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Samuel Chapple AV `40 51,63 51,65
2 Job Wiltink KAV Holland 51,68 51,17
3 Rens van der Schaaf VAV 52,98 53,72
4 Calvin Hoogland Castricum 54,10 53,00



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tom de Gelder Olympus `70 1:55,53 1:57,48
2 Nick Marsman ACO 2:00,40 2:00,56
3 Niels van Deurzen SPOB 2:04,13 2:00,68
4 Thomas Van...er Vooren Triathlon 2:09,84 2:08,00
Steven Feenstra Castricum DNS 2:03,79
Arjuna Harten Castricum --- 2:02,19
Rick Lambregts ACHL --- 2:03,00



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Sansom Pallas `67 4:01,34 4:03,18
2 Jesper Verbruggen Castricum 4:25,98 4:26,26
Marien van der Niet PAC DNS 4:26,50



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Stef Dirks ACHL 9:03,22 9:03,64
2 Daan Dirks ACHL 9:16,93 9:20,37
3 Simon Vos AV PEC 1910 9:24,97 9:45,46
4 Jelle van der Duim AV Texel 9:50,46 9:25,64
Tristan Valkenburg Olympus `70 DNS 9:17,35



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Spoor AV Sparta 23,69 23,83
2 Sem Verwey AV Hylas 23,71 24,10
3 Hidde Leenders AV Oss `78 24,24 ---
4 Stein Cornelissen AL73 24,86 25,00
5 Kristian Mos Heerenveen 24,89 24,69
6 Timo Stegink Castricum 25,13 24,77
7 Mirko de Pagter Hanzesport 25,55 25,11
8 Daan Molleman AV Suomi 25,59 25,83
9 Jonathan van Dam Ciko `66 25,88 25,90
10 Ingmar Bouwman ACO 25,90 27,69
11 Tim Zandee AKU 26,35 ---
12 Youp Brouwer SPLS 27,35 ---
Tijmen Melgers AV Sparta DQ 24,21



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Meuleman Isala `96 51,11 50,52
2 Jens van Gelderen AV Lycurgus 52,50 52,13
3 Niels Kok Flevo Delta 52,64 52,78
4 Sem Verwey AV Hylas 53,28 53,00
5 Martin Oonincx Spado 53,97 54,84
6 Robin Spoor AV Sparta 54,16 55,35
7 Jarno de Groot Flevo Delta 56,10 56,86
8 Daan Molleman AV Suomi 56,27 59,11
9 Tijmen Melgers AV Sparta 56,34 54,57
10 Kjell Venderbosch AV Argo 56,80 56,79
11 Ingmar Bouwman ACO 1:02,52 ---
Juras Huijben AV Phoenix DNS 57,13
Timo Stegink Castricum DNS 54,06
Mirko de Pagter Hanzesport DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Brian Versluis AV Atverni 1:59,30 1:57,44
2 Jurriaan de Rijk Haag 2:02,35 2:02,81
3 Cain Rutgers Almere `81 2:05,14 2:04,80
4 Giorgis Kampman ACO 2:05,31 2:03,09
5 Tibo Visser Parthenon 2:05,51 2:03,53
6 Henrik Kok AV Atverni 2:08,18 2:08,55
7 Victor van der Wel PAC 2:08,50 2:03,40
8 Marnix Vos Haag 2:12,17 2:19,03
9 Luca van Diepen AV Hylas 2:14,37 2:18,56
10 Bart Mulder AV Wijchen 2:15,78 2:19,32
11 Kristian van Keulen VAV 2:18,82 2:12,16
Sam Kraaijeveld AV Passaat DNS 1:58,82



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mats Heine AV Lycurgus 4:37,57 4:24,50
2 Welmer de Boer HRRR 4:43,03 4:49,00



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Haico Boer CAV Energie 9:43,40 9:41,00
2 Abel Hijstek Haag 10:31,66 ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 18,04 18,94
2 Freek Weijman Pallas `67 19,01 19,95
3 Shemar Martina SPLS 19,02 ---
4 Fedor de Pagter Hanzesport 19,71 ---
5 Thomas Weijers HLLM 19,92 ---
6 Geordy Witmond SPLS 20,52 ---
7 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 20,73 29,48
8 Lennert Naeff Heerenveen 22,29 20,90
9 Kay Hatzmann De Gemzen 23,14 ---



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 40,30 40,61
2 Freek Weijman Pallas `67 40,60 ---
3 Niels Dennekamp AV Rijssen 43,79 ---
4 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 44,33 45,00
5 Kay Hatzmann De Gemzen 45,30 ---
6 Geordy Witmond SPLS 46,68 ---
7 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 47,40 ---
8 Lennert Naeff Heerenveen 48,07 50,23
9 Polle Höngens HLLM 49,48 ---
Shemar Martina SPLS DQ ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Stok PAC 2:57,90 3:00,89
2 Thijs Zoon Flevo Delta 2:58,06 2:59,53
3 Friso Lyppens Haag 3:02,41 3:08,27
4 Kjell de Groot Flevo Delta 3:04,42 3:06,00
5 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 3:04,65 3:23,00
6 Roeland Vos Haag 3:09,47 3:17,29
7 Thomas Weijers HLLM 3:10,31 4:04,00
8 Wesley van...as de Bie HLLM 3:14,80 ---
9 Luc Kappert AV Rijssen 3:22,21 3:28,09
10 Kay Hatzmann De Gemzen 3:38,02 ---
11 Polle Höngens HLLM 3:52,18 ---
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 3:11,87
Jesse Hendriks THOR DNS 2:45,21
Gijs Bakker AV Rijssen DNS 3:26,96
Pim Bakker AV Rijssen DNS 3:14,62



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 18,76 20,00
2 Sam Steffens Ciko `66 20,88 ---
3 Seb Wals AV Lycurgus 20,91 ---
4 Lucas Man GACH 22,72 ---
5 Julian Vries Heerenveen 23,19 ---



Jongens Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 41,87 42,00
2 Sam Steffens Ciko `66 45,27 ---
3 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 49,13 ---
4 Lucas Man GACH 51,16 ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Seb Wals AV Lycurgus 3:10,11 3:19,91
2 René Schultinga Heerenveen 3:11,00 3:14,99
3 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 3:16,85 3:26,00
4 Justin van Dooren AV Sparta 3:17,90 3:07,21
5 Max Swabedissen AV Rijssen 3:18,04 3:18,80
6 Sam van Emmerik Cialfo 3:19,74 3:22,00
7 Jim van Emmerik Cialfo 3:21,46 3:31,00
8 Ewoud Boer CAV Energie 3:27,13 3:28,04
9 Rutger Berends Heerenveen 3:29,96 3:26,20
10 Julian Vries Heerenveen 3:44,55 3:44,40



Masters mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Richard van Delft GACH 24,52 24,70
2 Andre van Wort NEAV 25,37 24,71
3 Martien de Haas AV34 25,74 26,27
4 Dolf Smid AAV `36 26,44 25,86
5 Tycho Schol Pallas `67 26,70 26,00
6 Frank Stam Castricum 27,04 26,87
7 Ron Eijkenboom AV34 27,82 26,62
8 Roelf Akkerman DEM 31,21 30,48
Adry van d...Wijngaard AV Sprint DQ 27,19
Elliot Oti PH DQ ---
Bretton Randall Haag DNS 28,70



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Löschner GACH 53,14 54,10
2 Richard van Delft GACH 55,26 54,60
3 Klaas de Vries AV Impala 57,78 57,17
4 Frank Stam Castricum 1:00,81 59,75
5 Stan Spangenberg Phanos 1:01,32 1:01,14
6 John Romkes AV Gouda 1:01,52 1:01,54
7 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 1:02,85 ---
Ron Eijkenboom AV34 DNS 1:00,94



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rink Hallmann Pallas `67 2:10,00 2:06,10
2 Tycho Schol Pallas `67 2:10,50 2:06,30
3 Marco Eskes ACWA 2:21,53 2:13,87
4 Rob van de Graaf HAC `63 2:26,41 2:29,14
Marcel Jaarsma Pallas `67 DNS ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:06,44 4:05,40
2 Rob van de Graaf HAC `63 4:55,71 5:00,89
Jan Oosterom LGPK DNS 6:35,00



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Alex Stienstra LAAC Twente 9:36,87 9:31,00
2 Rob van de Graaf HAC `63 10:16,12 10:30,00



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Simone Falkena Heerenveen 28,87 28,85
2 Denise van...en-Morris GACH 29,92 31,09
3 Alma Hollen AV34 31,16 31,41
4 Ineke Nawijn Spurt `88 32,22 ---
5 Esther van Rooy NEAV 32,45 33,30



Masters vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Afien Toering-Benus AV Impala 1:18,26 1:15,50
Simone Falkena Heerenveen DNS 1:04,33
Ineke Nawijn Spurt `88 DNS ---



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 2:27,86 2:28,13



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Spurt `88 5:19,64 5:02,79



Masters vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Vera van Aurich Heerenveen 25,54 25,90
2 Melanie de Vries AV Athlos 25,79 26,08
3 Maggi Kamara AV Athlos 26,49 26,24
4 Eva Mollema Fit 26,64 27,29
5 Daphne Linnekamp HLLS 27,08 26,68
6 Thelma Solleveld Olympus `70 27,09 27,91
7 Elsbeth Noppers Cialfo 29,43 29,22
Bowien Jansen HLLM DQ 25,07
Maaike Schoute AV Lycurgus DNS 27,15



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Owi Boon Castricum 59,37 1:00,57
2 Dominique Veninga SV Veendam 59,52 58,86
3 Thelma Solleveld Olympus `70 1:00,32 58,79
4 Verena de Roo AV Sparta 1:04,37 1:03,28
5 Elsbeth Noppers Cialfo 1:07,64 1:05,34
Maaike Schoute AV Lycurgus DNS 1:00,39



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Danaïd Prinsen AV Aquilo 2:12,97 2:12,05
2 Puck De Gier HAC `63 2:17,52 2:17,16
Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam DNS 2:27,00



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Boekel AV NOVA 4:39,53 4:40,81
2 Leonie Glazenborg SV Veendam 4:49,29 4:42,00



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 25,33 25,64
2 Gwen Reuver Almere `81 25,35 25,74
3 Hanna van Aalten AL73 26,33 25,19
4 Merel Wevers AV34 26,65 26,18
5 Emy Guikema Groningen 26,76 26,90
6 Myrthe Kruit Flevo Delta 26,97 27,64
7 Lisanne Brouwer SPLS 27,19 26,82
8 Nynke van den Heuvel Almere `81 27,29 27,03
9 Didi Wals AV Lycurgus 27,38 26,91
10 Maxime Voorn Almere `81 27,52 28,24
11 Emma Dekker Olympus `70 27,61 27,68
12 Sarafina Harderwijk ACO 27,73 ---
13 Nikki Boon Flevo Delta 27,94 26,80
14 Sanne van Drunen SPLS 27,98 28,45
15 Blanca Van Haaren Fit 28,33 28,96
Julia van Delft GACH DNS 28,44
Deborah Westfa CAV Energie DNS 25,87
Charlie van Gorkum Spado DNS 26,84



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Triathlon 57,87 56,14
2 Emma Dekker Olympus `70 1:00,78 1:00,91
3 Emy Guikema Groningen 1:00,81 1:02,66
4 Emma Verkaaik SV Veendam 1:02,42 58,99
5 Blanca Van Haaren Fit 1:02,96 1:04,93
6 Nina van Diepen AV Hylas 1:03,42 1:02,59
7 Femke Kuiper Altis 1:10,33 1:04,00
8 Ilse Langevoort Cialfo 1:16,94 1:21,06



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk Prop Spado 2:20,16 2:16,36
2 Nora Winter AV Lycurgus 2:23,29 2:22,10
3 Noa Zoon SV Noordkop 2:27,61 2:27,47
Sylvie Heijnen Haag DNS ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Famke Heinst Ciko `66 4:42,32 4:50,00
2 Floor Doornwaard De Gemzen 4:44,73 4:38,10



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Merel van der Marel HLLM 9:52,07 9:42,62
2 Ynte Biemans AV Atverni 10:30,96 ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam ResOBP
1 Wies Kesting AAC `61 19,59 19,90
2 Megan de Ruiter Startbaan 19,80 19,68
3 Rikst Slot Heerenveen 20,07 ---
4 Sterre Buijs VAV 20,08 ---
5 Nikki Boon Flevo Delta 20,26 20,11
6 Joy de Bruijne AV Atverni 20,85 ---
7 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 21,00 ---
8 Linde Augustinus De Gemzen 21,01 ---
9 Terri Talan Heerenveen 21,43 ---
10 Leah Tromp De Gemzen 21,65 20,50
11 Anna Oosterwegel DVTR 21,72 21,39
12 Kirsten Kuipers SPLS 21,74 20,94
13 Mila Brandehof HLLM 23,35 ---
14 Djoeke Van der Hoek HLLM 24,50 ---
Laura Bomers ASV DQ ---



Meisjes Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Wies Kesting AAC `61 43,74 43,10
2 Sterre Buijs VAV 44,62 ---
3 Linde Augustinus De Gemzen 46,52 ---
4 Joy de Bruijne AV Atverni 46,83 ---
5 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 47,49 ---
6 Anna Oosterwegel DVTR 47,56 ---
7 Emma Trouw MPM 48,08 ---
8 Terri Talan Heerenveen 48,16 ---
9 Josephine Bockstael HLLM 51,15 ---
10 Rikst Slot Heerenveen 51,49 ---
11 Noa Evers AU 51,73 ---
12 Laura Bomers ASV 52,53 ---
13 Mila Brandehof HLLM 54,65 ---
13 Djoeke Van der Hoek HLLM 54,65 ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jenda de Boer HRRR 3:08,93 3:12,74
2 Desi van Emmerik Cialfo 3:09,02 3:09,00
3 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 3:15,99 3:19,45
4 Sanne Niestijl AAC `61 3:25,25 3:26,00
5 Zoë van Dijk LGAS 3:27,92 3:27,00
6 Noa Evers AU 3:55,22 ---
7 Josephine Bockstael HLLM 4:12,15 ---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 21,59 ---
2 Anke Binnema Heerenveen 22,21 ---
3 Evelien va...Houweling De Gemzen 22,35 ---
4 Anne Bijpost AV Rijssen 24,96 ---
5 Maeve van Mansom AV34 25,05 ---



Meisjes Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Anke Binnema Heerenveen 49,25 ---
2 Evelien va...Houweling De Gemzen 52,35 ---
3 Anne Bijpost AV Rijssen 57,07 ---
Maeve van Mansom AV34 DNS ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Laura van Langen SAV 3:02,69 3:04,51
2 Britt Roos HAC `63 3:06,35 3:12,24
3 Silke Wijnstok De Gemzen 3:29,53 3:28,00
4 Celine van...erikhuize Climax 3:30,21 3:34,00
5 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 3:39,49 3:43,95
6 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:56,43 3:53,41
Anne Bijpost AV Rijssen DNS 4:05,35



Senioren mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Maarten Stuivenberg VAV 21,93 21,72
2 Jon Schouwenaar AV 1923 22,32 22,51
3 Joost de Jong Rotterdam 22,56 22,79
4 Robin Huber SPOB 22,57 22,50
5 Roel Huijsmans AV Atverni 22,60 22,87
6 Ronel Brigitha AV Impala 22,68 22,16
7 Jurre Wildschut GACH 22,71 22,84
8 Jeroen Witteveen HLLS 22,95 22,30
8 Stef van der Schaaf VAV 22,95 22,76
10 Kevin Damstra Heerenveen 23,30 22,67
11 Jordi van Horssen AV Wijchen 23,36 23,34
12 Tristan Domin AL73 23,57 23,47
13 Arjan Roona Groningen 23,66 22,86
14 Paul van der Gragt AV Hylas 23,67 23,05
15 Dirk-Jan Graat GACH 23,70 22,84
16 Muus Evers AV Hylas 23,81 23,01
17 Twan Evers AV Wijchen 23,82 25,25
18 Tim de Reuver Fit 24,03 24,24
19 Peter Peereboom Heerenveen 24,23 24,39
20 Yorick Moleman AC TION 24,36 24,13
21 Tim van der Monde ACO 25,26 24,55
Ralf Looze Phanos DQ 23,82
Wandifa Sanneh Phanos DNS 21,97
Leeg 5 AV34 DNS 21,50
Leeg 6 AV34 DNS 22,50
Leeg 7 AV34 DNS 22,80
Leeg 8 AV34 DNS 23,01
Elvin Goedgedrag Eindhoven DNF ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Bjorn Blauwhof Phanos 47,08 46,75
2 Tony van Diepen AV Lycurgus 47,18 47,78
3 Olaf van den Bergh PH 48,07 47,80
4 Wandifa Sanneh Phanos 48,37 51,14
5 Jon Schouwenaar AV 1923 49,24 49,28
6 Joost de Jong Rotterdam 49,58 49,19
7 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 49,62 48,15
8 Stef van der Schaaf VAV 50,20 49,51
9 Thijs Koers HLLS 51,05 50,01
10 Wouter van der Graaf AV Atverni 51,10 51,49
11 Kevin Damstra Heerenveen 51,12 49,78
12 Timo Stam Phanos 51,26 50,81
13 Guido de Bruijn CAV Energie 51,51 50,74
14 Stijn Jorissen AC TION 51,53 50,97
15 Jos van Schijndel PH 51,55 50,28
16 Ralf Looze Phanos 52,09 51,96
17 Peter Peereboom Heerenveen 52,82 53,29
18 Koen Bastiaansen AV Sprint 53,49 55,12
19 Fabian Buijzen Swift 53,88 52,91
20 Michiel Rotte AV Suomi 54,12 52,83
21 Jelle Hanswijk Climax 54,23 52,93
22 Tim de Reuver Fit 55,18 56,49
23 Hedser de Boer AV Impala 57,00 56,14
Tim van der Monde ACO DNS 55,06
Leeg AV34 DNS 47,00
Leeg 2 AV34 DNS 49,40
Leeg3 AV34 DNS 50,60
Leeg4 AV34 DNS 51,50
Vincent Te Brake AV Archeus DNS 53,88
Arend-Jan ...ierenburg Cialfo DNS 50,71



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bob van der Ham Castricum 1:49,44 1:50,23
2 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:51,48 1:51,92
3 Jelmer Lenstra MPM 1:51,65 1:52,30
4 Willem Dudink SAV 1:51,68 1:52,53
5 Didier Nibbering Rotterdam 1:52,20 1:50,71
6 Wessel van Veenen AAC `61 1:52,55 1:52,91
7 Jordy Dikkers AC TION 1:53,71 1:53,71
8 Roel Huijsmans AV Atverni 1:55,18 1:54,88
9 Jeroen Bakker Triathlon 1:59,26 2:00,34
10 Michel Riemersma Triathlon 1:59,49 1:56,47
11 Laurens den Ouden AV Atverni 1:59,97 1:53,76
12 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 2:01,50 1:54,74
13 Arne te Nijenhuis MPM 2:03,99 2:01,09
14 Levi Winkelman AV Lycurgus 2:07,63 2:04,92
15 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:12,10 2:09,73
16 Nicander Kemper ACWA 2:12,80 2:13,19
17 Jelle Hanswijk Climax 2:12,85 2:05,04
18 Michael van Baal AV Statina 2:15,77 2:11,67
Thijs van den Dries AV Lycurgus DNS 2:00,00
Job van Steenkiste Rotterdam DNS 2:07,00
Haas AV34 DNS 1:50,00



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Dennis Licht AV34 3:44,44 3:39,94
2 Nils Pennekamp Phanos 3:44,56 3:45,87
3 Richard Douma AV Zaanland 3:45,17 3:39,71
4 Roy van Eekelen AV Sprint 3:54,29 ---
5 Yorben Ruiter PAC 3:54,49 3:51,82
6 Jelmer van...er Linden AV Statina 3:55,61 3:55,98
7 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 3:56,00 3:58,57
8 Sjoerd Weijers Nijmegen 3:58,09 3:48,00
9 Paul van der Sluijs Haag 3:59,88 4:09,02
10 Maarten Hindriks AAC `61 4:00,57 3:57,60
11 Joeri Slagter AV Hera 4:02,86 4:00,10
12 Max van Gerrevink Leiden 4:18,15 4:12,24
Valentijn Weinans Nijmegen DNS 3:45,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Alwin Roovers ACHL 8:24,22 8:13,15
2 Tijs Groen De Liemers 8:31,54 8:20,98
3 Neal Bouterse PH 8:38,16 8:21,45
4 Casper van...er Putten Eindhoven 8:40,64 8:27,35
5 Bram Kielman Heerenveen 8:43,92 8:39,00
6 Seppe van t Westende Leiden 8:45,14 9:00,74
7 Freek Lier VTLS 8:46,22 8:45,00
8 Fabian ten Kate VTLS 8:49,95 8:42,12
9 Jan-Arie Portegijs DKEV 9:23,77 9:43,99
Jeroen Habers De Spartaan DNS 9:02,60
Hilco Huisjes ACO DNS 9:09,62
Freek Lier AV34 DNS 8:45,00
Havard Lal... Oglaend Noorwegen DNS 8:31,00



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Laura De Witte AV Trias 24,13 23,89
2 Tamara Bos PH 25,44 26,10
3 Sharon Hendriks AV34 25,48 25,64
4 Sabrine Vels Nijmegen 25,90 25,33
5 Leonie Van Vliet AAV `36 26,10 26,24
6 Sanne de Boer AV Atos 26,19 27,34
7 Franka Hoogeboom AV Hylas 26,32 26,04
8 Tara Smid AAV `36 26,79 26,36
9 Lisa Rodenburg AV Phoenix 26,80 27,04
10 Amy Kortbeek PH 27,27 25,95
11 Lotte Schrijver Phanos 27,57 26,97
12 Eline Bardoel Fit 27,75 27,79
13 Bo Welgraaf AV34 27,79 28,00
14 Linda Rodijk Cialfo 28,89 29,23
Marlou Remeeus AV Suomi DQ 29,24



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Puts Eindhoven 56,84 55,64
2 Marlieke Husslage AV Sprint 57,42 56,57
2 Femke van der Meij AV Sprint 57,42 56,20
4 Bernice Meijer SV Veendam 57,46 58,01
5 Inga Michejenko Olympus `70 57,48 57,09
6 Tessa Strijp AV 1923 57,58 56,13
7 Marije Doddema AV 1923 57,74 57,87
8 Evi van den Elzen PH 58,72 1:00,17
9 Anouschka Schröder AV Athlos 58,90 59,00
10 Bo Welgraaf AV34 1:00,47 1:02,34
11 Anke Zonderland AV Impala 1:00,88 1:00,58
12 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 1:02,63 1:05,36
13 Marrit Stierman Eindhoven 1:02,97 1:02,59
Maureen Ellsworth AV Lycurgus DNS 55,70
Demi van de Sande Rotterdam DNS 58,89



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mandie Brandt Zuid-Afrika 2:08,91 2:04,00
2 Paula Habovstiakova Slowakije 2:09,24 2:05,00
3 Inge Drost ARV Ilion 2:13,08 2:15,34
4 Inga Michejenko Olympus `70 2:15,84 2:09,89
5 Marije Wever Phanos 2:18,82 2:08,50
6 Carlijn Wagenaar Groningen 2:19,91 2:16,86
7 Nathalie de Vries Arena 2:30,75 2:22,00
8 Simone van...ookhuizen DEM 2:32,18 2:28,01
Evi van den Elzen PH DNS 2:21,60



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Saskia Weinans AL73 4:42,82 4:30,22
2 Ellen Jansen VTLS 4:44,72 4:43,00
3 Annemiek Keijser De Liemers 5:03,67 5:10,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten