• Meerkamp
  • 40m
  • 600m
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40m600mHoogVerPunten totaal
    1 Gio Kromokario ARV Ilion 6,91 2:25,83 1,05 3,49 1655
    2 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,77 2:26,09 0,95 3,50 1615
    3 Thimo Gisius GACH 7,35 2:16,28 1,00 3,41 1586
    4 Ruben van Roosmalen Parthenon 7,54 2:17,68 1,00 3,04 1462
    5 Sybren van der Kool Haag 7,44 2:16,08 0,95 2,98 1447
    6 Quinn van der Honing Groningen 7,35 2:28,35 1,00 3,19 1446
    7 Loek Uitterhoeve Arena 7,43 2:22,42 1,00 3,04 1445
    8 Youri van der Linden GACH 7,02 2:33,58 0,95 3,10 1424
    9 Nick Barendse ARV Ilion 7,60 2:18,30 0,95 2,98 1397
    10 Niels Karel Altis 7,59 2:28,63 1,00 3,00 1359
    11 Jordy Botman AV Wijchen 7,52 2:32,50 1,00 2,92 1328
    12 Lars Hansman Isala `96 7,80 2:21,16 0,95 2,93 1327
    13 Daan Klumper AV34 8,01 2:19,97 1,00 2,82 1315
    14 Pieter Van der Zee HLLS 7,82 2:28,16 1,00 2,73 1266
    15 Mykah Blanker AV Feniks 7,78 2:29,25 0,95 2,85 1253
    16 Detmar Immerzeel Pallas `67 8,06 2:27,02 0,90 2,78 1171
    17 Tim van den Berg Phanos 7,93 2:26,05 0,85 2,79 1165
    18 Vincent den Brouwer CAV Energie 8,25 2:25,32 0,85 2,63 1085
    19 Che ten Donkelaar AV34 8,03 2:33,29 0,90 2,53 1081
    20 Sybe Lub AV34 8,01 2:24,88 0,80 2,53 1072
    21 Floris Kamer HLLS 8,03 2:26,95 0,85 2,23 1029
    22 Daan Koetsier AV34 8,13 2:36,12 0,80 2,51 968
    23 Sijmen van der Harst Altis 8,14 2:43,98 0,85 2,58 967
    24 Thymen Moen GACH 8,16 2:38,10 0,75 2,61 933
    25 Koen Endeman Isala `96 8,62 2:36,00 0,90 2,30 924
    26 Joep Schuivens AV34 8,30 2:25,74 0,70 2,41 920
    27 Syl Angelier AV34 8,42 2:35,84 0,75 2,64 913
    28 Fernando ...jngaarden AV34 8,36 2:40,22 0,80 2,54 911
    29 Lucas Buitenhuis AV34 8,13 2:40,30 0,90 1,88 888
    30 Jasper Burghout AV34 8,90 2:30,02 0,80 2,37 867
    31 Alec Pantus AV34 8,31 2:32,03 0,65 2,38 831
    32 Beaurice Dekker AV34 8,91 2:36,30 0,80 2,34 816
    33 Manu Coppen AV34 8,42 2:31,95 0,70 1,92 758
    34 Pieter Vennix Avantri 9,07 2:55,71 0,85 2,05 659
    35 Luuk Starink AV34 9,16 2:49,16 0,75 2,23 646
    36 Samuel Kruit Pallas `67 9,44 2:48,34 0,75 2,30 629
    37 Finn Muijsers AV34 8,90 2:46,20 0,60 1,91 524
    38 Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS DNS DNS DNS 0
    38 Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,77 --- 604
    2 Gio Kromokario ARV Ilion 6,91 --- 571
    3 Youri van der Linden GACH 7,02 --- 547
    4 Thimo Gisius GACH 7,35 --- 478
    4 Quinn van der Honing Groningen 7,35 --- 478
    6 Loek Uitterhoeve Arena 7,43 --- 462
    7 Sybren van der Kool Haag 7,44 --- 460
    8 Jordy Botman AV Wijchen 7,52 --- 444
    9 Ruben van Roosmalen Parthenon 7,54 --- 440
    10 Niels Karel Altis 7,59 --- 431
    11 Nick Barendse ARV Ilion 7,60 --- 429
    12 Mykah Blanker AV Feniks 7,78 --- 396
    13 Lars Hansman Isala `96 7,80 --- 392
    14 Pieter Van der Zee HLLS 7,82 --- 389
    15 Tim van den Berg Phanos 7,93 --- 370
    16 Daan Klumper AV34 8,01 --- 356
    16 Sybe Lub AV34 8,01 --- 356
    18 Floris Kamer HLLS 8,03 --- 353
    18 Che ten Donkelaar AV34 8,03 --- 353
    20 Detmar Immerzeel Pallas `67 8,06 --- 348
    21 Daan Koetsier AV34 8,13 --- 336
    21 Lucas Buitenhuis AV34 8,13 --- 336
    23 Sijmen van der Harst Altis 8,14 --- 334
    24 Thymen Moen GACH 8,16 --- 331
    25 Vincent den Brouwer CAV Energie 8,25 --- 317
    26 Joep Schuivens AV34 8,30 --- 309
    27 Alec Pantus AV34 8,31 --- 307
    28 Fernando ...jngaarden AV34 8,36 --- 299
    29 Manu Coppen AV34 8,42 --- 290
    29 Syl Angelier AV34 8,42 --- 290
    31 Koen Endeman Isala `96 8,62 --- 260
    32 Finn Muijsers AV34 8,90 --- 221
    32 Jasper Burghout AV34 8,90 --- 221
    34 Beaurice Dekker AV34 8,91 --- 219
    35 Pieter Vennix Avantri 9,07 --- 198
    36 Luuk Starink AV34 9,16 --- 186
    37 Samuel Kruit Pallas `67 9,44 --- 151
    Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sybren van der Kool Haag 2:16,08 --- 367
    2 Thimo Gisius GACH 2:16,28 --- 366
    3 Ruben van Roosmalen Parthenon 2:17,68 --- 354
    4 Nick Barendse ARV Ilion 2:18,30 --- 348
    5 Daan Klumper AV34 2:19,97 --- 335
    6 Lars Hansman Isala `96 2:21,16 --- 325
    7 Loek Uitterhoeve Arena 2:22,42 --- 315
    8 Sybe Lub AV34 2:24,88 --- 296
    9 Vincent den Brouwer CAV Energie 2:25,32 --- 292
    10 Joep Schuivens AV34 2:25,74 --- 289
    11 Gio Kromokario ARV Ilion 2:25,83 --- 289
    12 Tim van den Berg Phanos 2:26,05 --- 287
    13 Matthieu Afognon ARV Ilion 2:26,09 --- 287
    14 Floris Kamer HLLS 2:26,95 --- 280
    15 Detmar Immerzeel Pallas `67 2:27,02 --- 280
    16 Pieter Van der Zee HLLS 2:28,16 --- 271
    17 Quinn van der Honing Groningen 2:28,35 --- 270
    18 Niels Karel Altis 2:28,63 --- 268
    19 Mykah Blanker AV Feniks 2:29,25 --- 263
    20 Jasper Burghout AV34 2:30,02 --- 258
    21 Manu Coppen AV34 2:31,95 --- 244
    22 Alec Pantus AV34 2:32,03 --- 244
    23 Jordy Botman AV Wijchen 2:32,50 --- 240
    24 Che ten Donkelaar AV34 2:33,29 --- 235
    25 Youri van der Linden GACH 2:33,58 --- 233
    26 Syl Angelier AV34 2:35,84 --- 218
    27 Koen Endeman Isala `96 2:36,00 --- 217
    28 Daan Koetsier AV34 2:36,12 --- 216
    29 Beaurice Dekker AV34 2:36,30 --- 215
    30 Thymen Moen GACH 2:38,10 --- 203
    31 Fernando ...jngaarden AV34 2:40,22 --- 190
    32 Lucas Buitenhuis AV34 2:40,30 --- 189
    33 Sijmen van der Harst Altis 2:43,98 --- 167
    34 Finn Muijsers AV34 2:46,20 --- 154
    35 Samuel Kruit Pallas `67 2:48,34 --- 141
    36 Luuk Starink AV34 2:49,16 --- 137
    37 Pieter Vennix Avantri 2:55,71 --- 101
    Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Gio Kromokario ARV Ilion 1,05 --- 379
    2 Thimo Gisius GACH 1,00 --- 342
    2 Niels Karel Altis 1,00 --- 342
    2 Ruben van Roosmalen Parthenon 1,00 --- 342
    2 Pieter Van der Zee HLLS 1,00 --- 342
    2 Loek Uitterhoeve Arena 1,00 --- 342
    2 Daan Klumper AV34 1,00 --- 342
    2 Jordy Botman AV Wijchen 1,00 --- 342
    2 Quinn van der Honing Groningen 1,00 --- 342
    10 Matthieu Afognon ARV Ilion 0,95 --- 306
    10 Nick Barendse ARV Ilion 0,95 --- 306
    10 Youri van der Linden GACH 0,95 --- 306
    10 Mykah Blanker AV Feniks 0,95 --- 306
    10 Sybren van der Kool Haag 0,95 --- 306
    10 Lars Hansman Isala `96 0,95 --- 306
    16 Che ten Donkelaar AV34 0,90 --- 269
    16 Lucas Buitenhuis AV34 0,90 --- 269
    16 Detmar Immerzeel Pallas `67 0,90 --- 269
    16 Koen Endeman Isala `96 0,90 --- 269
    20 Tim van den Berg Phanos 0,85 --- 232
    20 Pieter Vennix Avantri 0,85 --- 232
    20 Sijmen van der Harst Altis 0,85 --- 232
    20 Vincent den Brouwer CAV Energie 0,85 --- 232
    20 Floris Kamer HLLS 0,85 --- 232
    25 Daan Koetsier AV34 0,80 --- 196
    25 Fernando ...jngaarden AV34 0,80 --- 196
    25 Sybe Lub AV34 0,80 --- 196
    25 Jasper Burghout AV34 0,80 --- 196
    25 Beaurice Dekker AV34 0,80 --- 196
    30 Thymen Moen GACH 0,75 --- 159
    30 Luuk Starink AV34 0,75 --- 159
    30 Syl Angelier AV34 0,75 --- 159
    30 Samuel Kruit Pallas `67 0,75 --- 159
    34 Joep Schuivens AV34 0,70 --- 122
    34 Manu Coppen AV34 0,70 --- 122
    36 Alec Pantus AV34 0,65 --- 86
    37 Finn Muijsers AV34 0,60 --- 49
    Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Matthieu Afognon ARV Ilion 3,50 --- 418
    2 Gio Kromokario ARV Ilion 3,49 --- 416
    3 Thimo Gisius GACH 3,41 --- 400
    4 Quinn van der Honing Groningen 3,19 --- 356
    5 Youri van der Linden GACH 3,10 --- 338
    6 Ruben van Roosmalen Parthenon 3,04 --- 326
    6 Loek Uitterhoeve Arena 3,04 --- 326
    8 Niels Karel Altis 3,00 --- 318
    9 Nick Barendse ARV Ilion 2,98 --- 314
    9 Sybren van der Kool Haag 2,98 --- 314
    11 Lars Hansman Isala `96 2,93 --- 304
    12 Jordy Botman AV Wijchen 2,92 --- 302
    13 Mykah Blanker AV Feniks 2,85 --- 288
    14 Daan Klumper AV34 2,82 --- 282
    15 Tim van den Berg Phanos 2,79 --- 276
    16 Detmar Immerzeel Pallas `67 2,78 --- 274
    17 Pieter Van der Zee HLLS 2,73 --- 264
    18 Syl Angelier AV34 2,64 --- 246
    19 Vincent den Brouwer CAV Energie 2,63 --- 244
    20 Thymen Moen GACH 2,61 --- 240
    21 Sijmen van der Harst Altis 2,58 --- 234
    22 Fernando ...jngaarden AV34 2,54 --- 226
    23 Che ten Donkelaar AV34 2,53 --- 224
    23 Sybe Lub AV34 2,53 --- 224
    25 Daan Koetsier AV34 2,51 --- 220
    26 Joep Schuivens AV34 2,41 --- 200
    27 Alec Pantus AV34 2,38 --- 194
    28 Jasper Burghout AV34 2,37 --- 192
    29 Beaurice Dekker AV34 2,34 --- 186
    30 Samuel Kruit Pallas `67 2,30 --- 178
    30 Koen Endeman Isala `96 2,30 --- 178
    32 Floris Kamer HLLS 2,23 --- 164
    32 Luuk Starink AV34 2,23 --- 164
    34 Pieter Vennix Avantri 2,05 --- 128
    35 Manu Coppen AV34 1,92 --- 102
    36 Finn Muijsers AV34 1,91 --- 100
    37 Lucas Buitenhuis AV34 1,88 --- 94
    Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0