• Meerkamp
  • 40m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    # Naam 40m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Julia Dokter Groningen 6,90 2:04,25 5,49 1,30 1990
    2 Evy Wessels Parthenon 6,69 2:06,02 4,74 1,10 1824
    3 Milou Keulstra AVGM 6,91 2:05,37 4,65 1,10 1772
    4 Ròbin Martha PAC 7,08 2:05,42 3,80 1,10 1672
    5 Sabine Struik SPWS 7,33 2:10,86 4,57 1,15 1659
    6 Floortje Lusthof Olympus `70 7,13 2:10,32 5,08 1,00 1632
    7 Jet van Mierlo Olympus `70 7,15 2:14,15 6,08 0,95 1620
    8 Lotte Aerts AVGM 7,44 2:05,85 4,57 1,00 1576
    9 Elvira Jansen AV Gelre 7,19 2:06,33 3,87 1,00 1570
    10 Mila Strooper AV Attila 7,59 2:20,91 5,13 1,10 1524
    11 Joke Baerveldt AVON 7,24 2:12,44 5,16 0,90 1521
    12 Lisa Navarro Climax 7,11 2:10,17 4,38 0,90 1515
    13 Fleur Rietveld Avantri 7,53 2:17,09 4,09 1,05 1456
    14 Mirthe van Zon DAK 7,41 2:16,85 4,18 1,00 1452
    15 Maud te Pas AV Zuidwal 7,51 2:15,11 4,16 1,00 1445
    16 Bente Rutten Altis 7,23 2:40,06 4,97 1,05 1411
    17 Daphne van der Lecq AV34 7,61 2:17,01 3,85 1,00 1386
    18 Kim Dantuma AV34 7,78 2:17,22 4,14 1,00 1376
    19 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,65 2:37,82 4,79 1,10 1368
    20 Robine Lenters AV34 7,06 2:24,39 3,76 0,90 1358
    21 Jade Bosman CAV Energie 7,49 2:22,96 4,02 0,95 1338
    22 Berrit Roex Triathlon 7,16 2:30,21 3,83 0,90 1298
    23 Esmee Stok CAV Energie 7,44 2:30,72 4,08 0,95 1295
    24 Kiara Sluijpers AVON 8,32 2:15,76 4,09 1,00 1294
    25 Mariame Diallo Heerenveen 7,27 2:24,58 3,40 0,90 1283
    26 Jolien van der Saag Ciko `66 8,00 2:21,61 4,09 0,95 1261
    27 Naëll Huijsmans ATNY 7,51 2:18,49 3,08 0,90 1257
    28 Merel Kuijf Avantri 7,76 2:18,63 3,65 0,90 1257
    29 Iris Loonstra HLLS 8,11 2:36,78 4,22 1,10 1253
    30 Lynn Oosterhuis AV34 7,95 2:17,47 3,66 0,90 1233
    31 Floor Bögels Ciko `66 7,96 2:38,08 4,66 1,00 1228
    32 Kyra van der Meer Triathlon 7,75 2:37,09 4,52 0,95 1225
    33 Bibi van 't Veld CAV Energie 7,60 2:31,32 3,42 0,95 1208
    34 Tess Wuring GACH 8,01 2:33,35 4,32 0,95 1190
    35 Lieke Starink AV34 7,98 2:26,58 3,94 0,90 1178
    36 Yanou Dokter Groningen 7,76 2:38,20 3,93 0,95 1173
    37 Inte van Kralingen GACH 7,77 2:33,38 3,54 0,95 1171
    38 Eline Gerritsen Climax 7,99 2:30,90 3,72 0,95 1165
    39 Jytte Spek CAV Energie 7,82 2:31,03 2,85 1,00 1157
    40 Elysha van der Velde Flevo Delta 7,68 2:47,88 4,03 0,95 1136
    41 Evi de Ruijter Avantri 7,88 2:28,41 3,80 0,85 1133
    42 Rosara Cooman AV Feniks 7,63 2:32,00 4,41 0,75 1126
    43 Lisemijn V...den Bosch Phanos 7,92 2:37,83 4,10 0,90 1122
    44 Esmee Palm CAV Energie 8,08 2:38,00 3,75 0,95 1104
    45 Hanne Mourits Pallas `67 7,98 2:30,96 3,73 0,85 1093
    46 Roos Voors SPWS 7,71 2:42,52 3,43 0,90 1079
    47 Naomi Labrijn Almere `81 7,37 2:54,18 3,71 0,85 1062
    48 Elvira Claassens Pallas `67 7,86 2:31,37 2,89 0,85 1040
    49 Finne Baër AAV SISU 8,07 2:33,66 3,04 0,90 1039
    50 Iris Lodiers AV34 8,06 2:26,71 2,74 0,85 1027
    51 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 8,66 2:28,71 3,46 0,90 1018
    52 Ninthe Koks AV34 8,38 2:24,23 3,30 0,80 1007
    53 Daniek van Loon DAK 8,04 2:51,28 4,78 0,80 998
    54 Lotte Bonhof AV34 8,41 2:34,98 4,22 0,80 998
    55 Kirsten Hartwijk NEAV 8,19 2:46,03 3,73 0,85 962
    56 Vlinder Ouderling AKU 8,06 2:47,96 2,68 0,95 957
    57 Chloé Smit Pallas `67 8,00 2:41,12 2,87 0,85 951
    58 Senne van de Weg Pallas `67 8,04 2:59,40 4,20 0,85 950
    59 Nora Savelsbergh Ciko `66 8,75 2:45,75 3,51 0,95 935
    60 Lotte van Lohuizen AV34 8,41 2:49,53 3,52 0,90 928
    61 Pearl Verbeeten CAV Energie 8,03 2:55,38 2,88 0,85 865
    62 Laura Gjaltema CAV Energie 7,91 2:49,13 2,98 0,70 818
    63 Sophie Kroon Isala `96 8,97 2:54,05 3,92 0,80 780
    64 Marith van de Meer Groningen 8,92 2:46,68 3,09 0,80 761
    65 Sophie Hendriks AV34 8,51 2:56,40 2,93 0,80 753
    66 Trynke Lourens De Gemzen 8,72 2:40,42 2,31 0,75 717
    67 Annet van Kessel AKU 8,85 3:25,07 3,35 0,90 715
    68 Febe Quaedvlieg AVON 9,09 2:40,85 2,40 0,75 673
    69 Amber van der Maten De Gemzen 9,18 3:01,22 2,85 0,75 592
    70 Madelief van Leur Altis DNS DNS DNS DNS 0
    70 Bodene Bevaart AV34 DNS DNS DNS DNS 0
    70 Loraine Manhoef Ciko `66 DNS DNS DNS DNS 0
    70 Fenje Kocken Groningen DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Evy Wessels Parthenon 6,69 6,62 623
    2 Julia Dokter Groningen 6,90 --- 574
    3 Milou Keulstra AVGM 6,91 6,60 571
    4 Robine Lenters AV34 7,06 --- 538
    5 Ròbin Martha PAC 7,08 --- 534
    6 Lisa Navarro Climax 7,11 --- 527
    7 Floortje Lusthof Olympus `70 7,13 --- 523
    8 Jet van Mierlo Olympus `70 7,15 --- 519
    9 Berrit Roex Triathlon 7,16 7,12 517
    10 Elvira Jansen AV Gelre 7,19 --- 510
    11 Bente Rutten Altis 7,23 7,43 502
    12 Joke Baerveldt AVON 7,24 --- 500
    13 Mariame Diallo Heerenveen 7,27 --- 494
    14 Sabine Struik SPWS 7,33 7,22 482
    15 Naomi Labrijn Almere `81 7,37 7,36 474
    16 Mirthe van Zon DAK 7,41 6,90 466
    17 Esmee Stok CAV Energie 7,44 --- 460
    17 Lotte Aerts AVGM 7,44 7,10 460
    19 Jade Bosman CAV Energie 7,49 --- 450
    20 Maud te Pas AV Zuidwal 7,51 7,56 446
    20 Naëll Huijsmans ATNY 7,51 7,30 446
    22 Fleur Rietveld Avantri 7,53 --- 442
    23 Mila Strooper AV Attila 7,59 --- 431
    24 Bibi van 't Veld CAV Energie 7,60 --- 429
    25 Daphne van der Lecq AV34 7,61 --- 427
    26 Rosara Cooman AV Feniks 7,63 --- 423
    27 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,65 --- 420
    28 Elysha van der Velde Flevo Delta 7,68 --- 414
    29 Roos Voors SPWS 7,71 7,84 409
    30 Kyra van der Meer Triathlon 7,75 --- 401
    31 Merel Kuijf Avantri 7,76 --- 400
    31 Yanou Dokter Groningen 7,76 --- 400
    33 Inte van Kralingen GACH 7,77 --- 398
    34 Kim Dantuma AV34 7,78 --- 396
    35 Jytte Spek CAV Energie 7,82 --- 389
    36 Elvira Claassens Pallas `67 7,86 --- 382
    37 Evi de Ruijter Avantri 7,88 --- 378
    38 Laura Gjaltema CAV Energie 7,91 --- 373
    39 Lisemijn V...den Bosch Phanos 7,92 --- 371
    40 Lynn Oosterhuis AV34 7,95 --- 366
    41 Floor Bögels Ciko `66 7,96 --- 365
    42 Lieke Starink AV34 7,98 --- 361
    42 Hanne Mourits Pallas `67 7,98 --- 361
    44 Eline Gerritsen Climax 7,99 --- 359
    45 Chloé Smit Pallas `67 8,00 7,80 358
    45 Jolien van der Saag Ciko `66 8,00 --- 358
    47 Tess Wuring GACH 8,01 --- 356
    48 Pearl Verbeeten CAV Energie 8,03 --- 353
    49 Daniek van Loon DAK 8,04 --- 351
    49 Senne van de Weg Pallas `67 8,04 --- 351
    51 Vlinder Ouderling AKU 8,06 --- 348
    51 Iris Lodiers AV34 8,06 --- 348
    53 Finne Baër AAV SISU 8,07 --- 346
    54 Esmee Palm CAV Energie 8,08 --- 344
    55 Iris Loonstra HLLS 8,11 7,45 339
    56 Kirsten Hartwijk NEAV 8,19 --- 326
    57 Kiara Sluijpers AVON 8,32 --- 306
    58 Ninthe Koks AV34 8,38 --- 296
    59 Lotte Bonhof AV34 8,41 --- 292
    59 Lotte van Lohuizen AV34 8,41 --- 292
    61 Sophie Hendriks AV34 8,51 --- 277
    62 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 8,66 --- 255
    63 Trynke Lourens De Gemzen 8,72 --- 246
    64 Nora Savelsbergh Ciko `66 8,75 --- 242
    65 Annet van Kessel AKU 8,85 --- 228
    66 Marith van de Meer Groningen 8,92 --- 218
    67 Sophie Kroon Isala `96 8,97 8,20 211
    68 Febe Quaedvlieg AVON 9,09 --- 195
    69 Amber van der Maten De Gemzen 9,18 --- 184
    Madelief van Leur Altis DNS --- 0
    Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
    Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
    Fenje Kocken Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Julia Dokter Groningen 2:04,25 --- 480
    2 Milou Keulstra AVGM 2:05,37 2:07,26 468
    3 Ròbin Martha PAC 2:05,42 --- 468
    4 Lotte Aerts AVGM 2:05,85 2:06,71 463
    5 Evy Wessels Parthenon 2:06,02 2:11,75 462
    6 Elvira Jansen AV Gelre 2:06,33 --- 458
    7 Lisa Navarro Climax 2:10,17 --- 421
    8 Floortje Lusthof Olympus `70 2:10,32 --- 420
    9 Sabine Struik SPWS 2:10,86 --- 414
    10 Joke Baerveldt AVON 2:12,44 --- 400
    11 Jet van Mierlo Olympus `70 2:14,15 --- 384
    12 Maud te Pas AV Zuidwal 2:15,11 2:18,26 376
    13 Kiara Sluijpers AVON 2:15,76 --- 370
    14 Mirthe van Zon DAK 2:16,85 2,17 361
    15 Daphne van der Lecq AV34 2:17,01 --- 359
    16 Fleur Rietveld Avantri 2:17,09 --- 359
    17 Kim Dantuma AV34 2:17,22 --- 358
    18 Lynn Oosterhuis AV34 2:17,47 --- 355
    19 Naëll Huijsmans ATNY 2:18,49 2,19 347
    20 Merel Kuijf Avantri 2:18,63 --- 346
    21 Mila Strooper AV Attila 2:20,91 --- 327
    22 Jolien van der Saag Ciko `66 2:21,61 --- 321
    23 Jade Bosman CAV Energie 2:22,96 --- 311
    24 Ninthe Koks AV34 2:24,23 --- 301
    25 Robine Lenters AV34 2:24,39 --- 300
    26 Mariame Diallo Heerenveen 2:24,58 --- 298
    27 Lieke Starink AV34 2:26,58 --- 283
    28 Iris Lodiers AV34 2:26,71 --- 282
    29 Evi de Ruijter Avantri 2:28,41 --- 269
    30 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 2:28,71 --- 267
    31 Berrit Roex Triathlon 2:30,21 2:13,36 256
    32 Esmee Stok CAV Energie 2:30,72 --- 253
    33 Eline Gerritsen Climax 2:30,90 --- 252
    34 Hanne Mourits Pallas `67 2:30,96 --- 251
    35 Jytte Spek CAV Energie 2:31,03 --- 251
    36 Bibi van 't Veld CAV Energie 2:31,32 --- 249
    37 Elvira Claassens Pallas `67 2:31,37 --- 248
    38 Rosara Cooman AV Feniks 2:32,00 --- 244
    39 Tess Wuring GACH 2:33,35 --- 235
    40 Inte van Kralingen GACH 2:33,38 --- 234
    41 Finne Baër AAV SISU 2:33,66 --- 232
    42 Lotte Bonhof AV34 2:34,98 --- 224
    43 Iris Loonstra HLLS 2:36,78 2:19,25 212
    44 Kyra van der Meer Triathlon 2:37,09 --- 210
    45 Lisa Hoogervorst Isala `96 2:37,82 --- 205
    46 Lisemijn V...den Bosch Phanos 2:37,83 --- 205
    47 Esmee Palm CAV Energie 2:38,00 --- 204
    48 Floor Bögels Ciko `66 2:38,08 --- 203
    49 Yanou Dokter Groningen 2:38,20 --- 203
    50 Bente Rutten Altis 2:40,06 2:24,80 191
    51 Trynke Lourens De Gemzen 2:40,42 --- 188
    52 Febe Quaedvlieg AVON 2:40,85 --- 186
    53 Chloé Smit Pallas `67 2:41,12 2:53,25 184
    54 Roos Voors SPWS 2:42,52 2:36,91 176
    55 Nora Savelsbergh Ciko `66 2:45,75 --- 156
    56 Kirsten Hartwijk NEAV 2:46,03 --- 155
    57 Marith van de Meer Groningen 2:46,68 --- 151
    58 Elysha van der Velde Flevo Delta 2:47,88 --- 144
    59 Vlinder Ouderling AKU 2:47,96 --- 144
    60 Laura Gjaltema CAV Energie 2:49,13 --- 137
    61 Lotte van Lohuizen AV34 2:49,53 --- 135
    62 Daniek van Loon DAK 2:51,28 --- 125
    63 Sophie Kroon Isala `96 2:54,05 3:04,00 110
    64 Naomi Labrijn Almere `81 2:54,18 2:45,27 109
    65 Pearl Verbeeten CAV Energie 2:55,38 --- 103
    66 Sophie Hendriks AV34 2:56,40 --- 98
    67 Senne van de Weg Pallas `67 2:59,40 --- 83
    68 Amber van der Maten De Gemzen 3:01,22 --- 74
    69 Annet van Kessel AKU 3:25,07 --- 0
    Madelief van Leur Altis DNS --- 0
    Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
    Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
    Fenje Kocken Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jet van Mierlo Olympus `70 6,08 --- 411
    2 Julia Dokter Groningen 5,49 --- 374
    3 Joke Baerveldt AVON 5,16 --- 352
    4 Mila Strooper AV Attila 5,13 --- 350
    5 Floortje Lusthof Olympus `70 5,08 --- 347
    6 Bente Rutten Altis 4,97 4,19 339
    7 Lisa Hoogervorst Isala `96 4,79 --- 327
    8 Daniek van Loon DAK 4,78 --- 326
    9 Evy Wessels Parthenon 4,74 3,98 323
    10 Floor Bögels Ciko `66 4,66 --- 318
    11 Milou Keulstra AVGM 4,65 5,25 317
    12 Lotte Aerts AVGM 4,57 5,89 311
    12 Sabine Struik SPWS 4,57 --- 311
    14 Kyra van der Meer Triathlon 4,52 --- 308
    15 Rosara Cooman AV Feniks 4,41 --- 300
    16 Lisa Navarro Climax 4,38 --- 298
    17 Tess Wuring GACH 4,32 --- 293
    18 Iris Loonstra HLLS 4,22 4,46 286
    18 Lotte Bonhof AV34 4,22 --- 286
    20 Senne van de Weg Pallas `67 4,20 --- 284
    21 Mirthe van Zon DAK 4,18 4,46 283
    22 Maud te Pas AV Zuidwal 4,16 4,62 281
    23 Kim Dantuma AV34 4,14 --- 280
    24 Lisemijn V...den Bosch Phanos 4,10 --- 277
    25 Fleur Rietveld Avantri 4,09 --- 276
    25 Kiara Sluijpers AVON 4,09 --- 276
    25 Jolien van der Saag Ciko `66 4,09 --- 276
    28 Esmee Stok CAV Energie 4,08 --- 276
    29 Elysha van der Velde Flevo Delta 4,03 --- 272
    30 Jade Bosman CAV Energie 4,02 --- 271
    31 Lieke Starink AV34 3,94 --- 265
    32 Yanou Dokter Groningen 3,93 --- 264
    33 Sophie Kroon Isala `96 3,92 3,38 263
    34 Elvira Jansen AV Gelre 3,87 --- 260
    35 Daphne van der Lecq AV34 3,85 --- 258
    36 Berrit Roex Triathlon 3,83 2,91 256
    37 Evi de Ruijter Avantri 3,80 --- 254
    37 Ròbin Martha PAC 3,80 --- 254
    39 Robine Lenters AV34 3,76 --- 251
    40 Esmee Palm CAV Energie 3,75 --- 250
    41 Kirsten Hartwijk NEAV 3,73 --- 249
    41 Hanne Mourits Pallas `67 3,73 --- 249
    43 Eline Gerritsen Climax 3,72 --- 248
    44 Naomi Labrijn Almere `81 3,71 3,67 247
    45 Lynn Oosterhuis AV34 3,66 --- 243
    46 Merel Kuijf Avantri 3,65 --- 242
    47 Inte van Kralingen GACH 3,54 --- 233
    48 Lotte van Lohuizen AV34 3,52 --- 232
    49 Nora Savelsbergh Ciko `66 3,51 --- 231
    50 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 3,46 --- 227
    51 Roos Voors SPWS 3,43 --- 225
    52 Bibi van 't Veld CAV Energie 3,42 --- 224
    53 Mariame Diallo Heerenveen 3,40 --- 222
    54 Annet van Kessel AKU 3,35 --- 218
    55 Ninthe Koks AV34 3,30 --- 214
    56 Marith van de Meer Groningen 3,09 --- 196
    57 Naëll Huijsmans ATNY 3,08 --- 195
    58 Finne Baër AAV SISU 3,04 --- 192
    59 Laura Gjaltema CAV Energie 2,98 --- 186
    60 Sophie Hendriks AV34 2,93 --- 182
    61 Elvira Claassens Pallas `67 2,89 --- 178
    62 Pearl Verbeeten CAV Energie 2,88 --- 177
    63 Chloé Smit Pallas `67 2,87 --- 177
    64 Amber van der Maten De Gemzen 2,85 --- 175
    64 Jytte Spek CAV Energie 2,85 --- 175
    66 Iris Lodiers AV34 2,74 --- 165
    67 Vlinder Ouderling AKU 2,68 --- 159
    68 Febe Quaedvlieg AVON 2,40 --- 133
    69 Trynke Lourens De Gemzen 2,31 --- 124
    Madelief van Leur Altis DNS --- 0
    Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
    Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
    Fenje Kocken Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Julia Dokter Groningen 1,30 --- 562
    2 Sabine Struik SPWS 1,15 --- 452
    3 Evy Wessels Parthenon 1,10 --- 416
    3 Iris Loonstra HLLS 1,10 --- 416
    3 Ròbin Martha PAC 1,10 --- 416
    3 Mila Strooper AV Attila 1,10 --- 416
    3 Milou Keulstra AVGM 1,10 --- 416
    3 Lisa Hoogervorst Isala `96 1,10 --- 416
    9 Fleur Rietveld Avantri 1,05 --- 379
    9 Bente Rutten Altis 1,05 --- 379
    11 Floortje Lusthof Olympus `70 1,00 --- 342
    11 Maud te Pas AV Zuidwal 1,00 --- 342
    11 Jytte Spek CAV Energie 1,00 --- 342
    11 Lotte Aerts AVGM 1,00 --- 342
    11 Kiara Sluijpers AVON 1,00 --- 342
    11 Mirthe van Zon DAK 1,00 --- 342
    11 Daphne van der Lecq AV34 1,00 --- 342
    11 Kim Dantuma AV34 1,00 --- 342
    11 Floor Bögels Ciko `66 1,00 --- 342
    11 Elvira Jansen AV Gelre 1,00 --- 342
    21 Vlinder Ouderling AKU 0,95 --- 306
    21 Kyra van der Meer Triathlon 0,95 --- 306
    21 Tess Wuring GACH 0,95 --- 306
    21 Inte van Kralingen GACH 0,95 --- 306
    21 Jet van Mierlo Olympus `70 0,95 --- 306
    21 Esmee Stok CAV Energie 0,95 --- 306
    21 Bibi van 't Veld CAV Energie 0,95 --- 306
    21 Jade Bosman CAV Energie 0,95 --- 306
    21 Esmee Palm CAV Energie 0,95 --- 306
    21 Elysha van der Velde Flevo Delta 0,95 --- 306
    21 Jolien van der Saag Ciko `66 0,95 --- 306
    21 Nora Savelsbergh Ciko `66 0,95 --- 306
    21 Eline Gerritsen Climax 0,95 --- 306
    21 Yanou Dokter Groningen 0,95 --- 306
    35 Lisemijn V...den Bosch Phanos 0,90 --- 269
    35 Annet van Kessel AKU 0,90 --- 269
    35 Berrit Roex Triathlon 0,90 --- 269
    35 Merel Kuijf Avantri 0,90 --- 269
    35 Mariame Diallo Heerenveen 0,90 --- 269
    35 Finne Baër AAV SISU 0,90 --- 269
    35 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 0,90 --- 269
    35 Joke Baerveldt AVON 0,90 --- 269
    35 Lieke Starink AV34 0,90 --- 269
    35 Lotte van Lohuizen AV34 0,90 --- 269
    35 Lynn Oosterhuis AV34 0,90 --- 269
    35 Robine Lenters AV34 0,90 --- 269
    35 Naëll Huijsmans ATNY 0,90 --- 269
    35 Lisa Navarro Climax 0,90 --- 269
    35 Roos Voors SPWS 0,90 --- 269
    50 Kirsten Hartwijk NEAV 0,85 --- 232
    50 Naomi Labrijn Almere `81 0,85 --- 232
    50 Evi de Ruijter Avantri 0,85 --- 232
    50 Pearl Verbeeten CAV Energie 0,85 --- 232
    50 Iris Lodiers AV34 0,85 --- 232
    50 Senne van de Weg Pallas `67 0,85 --- 232
    50 Chloé Smit Pallas `67 0,85 --- 232
    50 Hanne Mourits Pallas `67 0,85 --- 232
    50 Elvira Claassens Pallas `67 0,85 --- 232
    59 Daniek van Loon DAK 0,80 --- 196
    59 Lotte Bonhof AV34 0,80 --- 196
    59 Ninthe Koks AV34 0,80 --- 196
    59 Sophie Hendriks AV34 0,80 --- 196
    59 Marith van de Meer Groningen 0,80 --- 196
    59 Sophie Kroon Isala `96 0,80 --- 196
    65 Amber van der Maten De Gemzen 0,75 --- 159
    65 Trynke Lourens De Gemzen 0,75 --- 159
    65 Rosara Cooman AV Feniks 0,75 --- 159
    65 Febe Quaedvlieg AVON 0,75 --- 159
    69 Laura Gjaltema CAV Energie 0,70 --- 122
    Madelief van Leur Altis DNS --- 0
    Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
    Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
    Fenje Kocken Groningen DNS --- 0