• Meerkamp
  • 40m
  • 600m
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam 40m600mKogelVerPunten totaal
    1 Chivano Pocorni Phanos 6,61 2:06,80 6,38 4,02 2048
    2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 7,17 2:12,94 6,15 3,68 1779
    3 Saro Doctor Pallas `67 6,91 2:14,42 5,94 3,39 1751
    4 Julius Nolet PH 7,23 2:11,63 5,58 3,51 1708
    5 Hugo Visser Isala `96 7,13 2:03,74 4,62 3,33 1707
    6 Giel van Dee HLLS 7,21 2:04,66 4,81 3,37 1701
    7 Kenan Türegün Olympus `70 6,98 2:17,42 4,84 3,65 1690
    8 Jesper Hurkmans Parthenon 7,50 2:11,55 5,88 3,32 1637
    9 Yvo van den IJssel De Liemers 7,29 2:07,55 3,90 3,35 1586
    10 Mart Bijker Heerenveen 7,30 2:11,43 4,58 3,26 1579
    11 Ties Velthuis AV34 7,68 2:13,48 5,91 3,19 1560
    12 Mick van Veen Olympus `70 7,31 2:15,18 3,52 3,51 1513
    13 Josse Kampen Isala `96 7,52 2:06,09 4,59 2,70 1476
    14 Daniël Frissen HLLS 7,23 2:19,70 5,00 2,88 1474
    15 Maxim van Dorp Parthenon 7,19 2:21,04 3,84 3,29 1469
    16 Marne van der Kooi AV Impala 7,46 2:32,82 5,92 3,12 1437
    17 Daan ten Rouwelaar AV34 7,68 2:21,76 4,16 3,15 1363
    18 Teun Bijpost AV Rijssen 7,51 2:32,55 4,59 3,11 1339
    19 Jasper Valkenburg AV34 7,86 2:34,66 5,56 3,12 1328
    20 Tycho de Vries SPLS 7,58 2:19,95 3,99 2,76 1307
    21 Finn Dijk AV34 7,57 2:33,38 3,88 2,99 1245
    22 Thijmen Dijkman NEAV 7,30 2:42,47 3,55 3,06 1228
    23 Rumo Arns Nijmegen 8,07 2:29,64 4,62 2,90 1220
    24 Reinier Dijksma Climax 7,65 2:29,67 3,20 3,04 1211
    25 Enno Chiang AV34 7,89 2:32,44 3,75 2,94 1174
    26 Jorn Stouten AV34 8,39 2:25,04 4,31 2,84 1169
    27 Kas Voges AKU 7,68 2:45,41 4,09 2,99 1164
    28 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 7,74 2:39,24 3,83 2,89 1151
    29 Ivar Martens ARV Ilion 7,57 2:52,03 3,60 3,19 1150
    30 Nehemia Hendriks Ciko `66 7,68 2:44,28 4,24 2,26 1036
    31 Gijs Geschiere Flevo Delta 8,32 2:32,85 3,89 2,49 1021
    32 Reza Groot Wassink AV34 8,22 2:23,36 2,34 2,51 977
    33 Jelmer Sidler AV34 8,79 2:45,42 3,48 2,27 795
    34 Victor Starren Pallas `67 8,55 2:33,95 2,30 2,19 781
    35 Skye Bute AV34 8,64 3:00,87 3,09 2,44 734
    36 Sjoerd van Schie Pallas `67 8,80 DNS 3,81 2,54 716
    37 Julian Veltman AV34 8,11 3:12,63 2,89 2,27 710
    38 Lars Wiedijk AKU 8,87 3:17,45 2,58 2,05 504
    39 Ivan Nillesen NEAV 9,28 3:10,34 2,37 2,20 490
    40 Niels Messchendorp Pallas `67 DNS DNS DNS DNS 0
    40 Youri Schneider AV Lycurgus DNS DNS DNS DNS 0
    40 Elwin Askerov AV34 DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Chivano Pocorni Phanos 6,61 6,43 643
    2 Saro Doctor Pallas `67 6,91 --- 571
    3 Kenan Türegün Olympus `70 6,98 --- 556
    4 Hugo Visser Isala `96 7,13 --- 523
    5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 7,17 --- 515
    6 Maxim van Dorp Parthenon 7,19 --- 510
    7 Giel van Dee HLLS 7,21 --- 506
    8 Daniël Frissen HLLS 7,23 7,48 502
    8 Julius Nolet PH 7,23 7,00 502
    10 Yvo van den IJssel De Liemers 7,29 --- 490
    11 Thijmen Dijkman NEAV 7,30 --- 488
    11 Mart Bijker Heerenveen 7,30 7,00 488
    13 Mick van Veen Olympus `70 7,31 --- 486
    14 Marne van der Kooi AV Impala 7,46 --- 456
    15 Jesper Hurkmans Parthenon 7,50 --- 448
    16 Teun Bijpost AV Rijssen 7,51 7,50 446
    17 Josse Kampen Isala `96 7,52 --- 444
    18 Ivar Martens ARV Ilion 7,57 --- 435
    18 Finn Dijk AV34 7,57 --- 435
    20 Tycho de Vries SPLS 7,58 --- 433
    21 Reinier Dijksma Climax 7,65 --- 420
    22 Kas Voges AKU 7,68 --- 414
    22 Daan ten Rouwelaar AV34 7,68 --- 414
    22 Ties Velthuis AV34 7,68 --- 414
    22 Nehemia Hendriks Ciko `66 7,68 --- 414
    26 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 7,74 --- 403
    27 Jasper Valkenburg AV34 7,86 --- 382
    28 Enno Chiang AV34 7,89 --- 377
    29 Rumo Arns Nijmegen 8,07 --- 346
    30 Julian Veltman AV34 8,11 --- 339
    31 Reza Groot Wassink AV34 8,22 --- 322
    32 Gijs Geschiere Flevo Delta 8,32 --- 306
    33 Jorn Stouten AV34 8,39 --- 295
    34 Victor Starren Pallas `67 8,55 --- 271
    35 Skye Bute AV34 8,64 --- 257
    36 Jelmer Sidler AV34 8,79 --- 236
    37 Sjoerd van Schie Pallas `67 8,80 9,30 235
    38 Lars Wiedijk AKU 8,87 --- 225
    39 Ivan Nillesen NEAV 9,28 8,31 171
    Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
    Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Hugo Visser Isala `96 2:03,74 --- 485
    2 Giel van Dee HLLS 2:04,66 --- 475
    3 Josse Kampen Isala `96 2:06,09 --- 461
    4 Chivano Pocorni Phanos 2:06,80 2:05,40 454
    5 Yvo van den IJssel De Liemers 2:07,55 --- 446
    6 Mart Bijker Heerenveen 2:11,43 2:15,00 409
    7 Jesper Hurkmans Parthenon 2:11,55 --- 408
    8 Julius Nolet PH 2:11,63 2:16,45 407
    9 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 2:12,94 --- 395
    10 Ties Velthuis AV34 2:13,48 --- 390
    11 Saro Doctor Pallas `67 2:14,42 --- 382
    12 Mick van Veen Olympus `70 2:15,18 --- 375
    13 Kenan Türegün Olympus `70 2:17,42 --- 356
    14 Daniël Frissen HLLS 2:19,70 2:26,36 337
    15 Tycho de Vries SPLS 2:19,95 --- 335
    16 Maxim van Dorp Parthenon 2:21,04 --- 326
    17 Daan ten Rouwelaar AV34 2:21,76 --- 320
    18 Reza Groot Wassink AV34 2:23,36 --- 308
    19 Jorn Stouten AV34 2:25,04 --- 295
    20 Rumo Arns Nijmegen 2:29,64 --- 261
    21 Reinier Dijksma Climax 2:29,67 --- 260
    22 Enno Chiang AV34 2:32,44 --- 241
    23 Teun Bijpost AV Rijssen 2:32,55 2:35,66 240
    24 Marne van der Kooi AV Impala 2:32,82 --- 238
    25 Gijs Geschiere Flevo Delta 2:32,85 --- 238
    26 Finn Dijk AV34 2:33,38 --- 234
    27 Victor Starren Pallas `67 2:33,95 --- 231
    28 Jasper Valkenburg AV34 2:34,66 --- 226
    29 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 2:39,24 --- 196
    30 Thijmen Dijkman NEAV 2:42,47 --- 176
    31 Nehemia Hendriks Ciko `66 2:44,28 --- 165
    32 Kas Voges AKU 2:45,41 --- 158
    33 Jelmer Sidler AV34 2:45,42 --- 158
    34 Ivar Martens ARV Ilion 2:52,03 --- 121
    35 Skye Bute AV34 3:00,87 --- 75
    36 Ivan Nillesen NEAV 3:10,34 2:50,10 31
    37 Julian Veltman AV34 3:12,63 --- 21
    38 Lars Wiedijk AKU 3:17,45 --- 1
    Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
    Sjoerd van Schie Pallas `67 DNS --- 0
    Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Chivano Pocorni Phanos 6,38 --- 429
    2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 6,15 --- 415
    3 Saro Doctor Pallas `67 5,94 --- 402
    4 Marne van der Kooi AV Impala 5,92 --- 401
    5 Ties Velthuis AV34 5,91 --- 400
    6 Jesper Hurkmans Parthenon 5,88 --- 399
    7 Julius Nolet PH 5,58 --- 379
    8 Jasper Valkenburg AV34 5,56 --- 378
    9 Daniël Frissen HLLS 5,00 4,40 341
    10 Kenan Türegün Olympus `70 4,84 --- 330
    11 Giel van Dee HLLS 4,81 --- 328
    12 Hugo Visser Isala `96 4,62 --- 315
    12 Rumo Arns Nijmegen 4,62 --- 315
    14 Teun Bijpost AV Rijssen 4,59 --- 313
    14 Josse Kampen Isala `96 4,59 --- 313
    16 Mart Bijker Heerenveen 4,58 4,50 312
    17 Jorn Stouten AV34 4,31 --- 293
    18 Nehemia Hendriks Ciko `66 4,24 --- 287
    19 Daan ten Rouwelaar AV34 4,16 --- 281
    20 Kas Voges AKU 4,09 --- 276
    21 Tycho de Vries SPLS 3,99 --- 269
    22 Yvo van den IJssel De Liemers 3,90 --- 262
    23 Gijs Geschiere Flevo Delta 3,89 --- 261
    24 Finn Dijk AV34 3,88 --- 260
    25 Maxim van Dorp Parthenon 3,84 --- 257
    26 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 3,83 --- 256
    27 Sjoerd van Schie Pallas `67 3,81 --- 255
    28 Enno Chiang AV34 3,75 --- 250
    29 Ivar Martens ARV Ilion 3,60 --- 238
    30 Thijmen Dijkman NEAV 3,55 --- 234
    31 Mick van Veen Olympus `70 3,52 --- 232
    32 Jelmer Sidler AV34 3,48 --- 229
    33 Reinier Dijksma Climax 3,20 --- 205
    34 Skye Bute AV34 3,09 --- 196
    35 Julian Veltman AV34 2,89 --- 178
    36 Lars Wiedijk AKU 2,58 --- 150
    37 Ivan Nillesen NEAV 2,37 3,15 130
    38 Reza Groot Wassink AV34 2,34 --- 127
    39 Victor Starren Pallas `67 2,30 --- 123
    Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
    Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Chivano Pocorni Phanos 4,02 --- 522
    2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3,68 --- 454
    3 Kenan Türegün Olympus `70 3,65 --- 448
    4 Mick van Veen Olympus `70 3,51 --- 420
    4 Julius Nolet PH 3,51 3,15 420
    6 Saro Doctor Pallas `67 3,39 --- 396
    7 Giel van Dee HLLS 3,37 --- 392
    8 Yvo van den IJssel De Liemers 3,35 --- 388
    9 Hugo Visser Isala `96 3,33 --- 384
    10 Jesper Hurkmans Parthenon 3,32 --- 382
    11 Maxim van Dorp Parthenon 3,29 --- 376
    12 Mart Bijker Heerenveen 3,26 3,11 370
    13 Ivar Martens ARV Ilion 3,19 --- 356
    13 Ties Velthuis AV34 3,19 --- 356
    15 Daan ten Rouwelaar AV34 3,15 --- 348
    16 Jasper Valkenburg AV34 3,12 --- 342
    16 Marne van der Kooi AV Impala 3,12 --- 342
    18 Teun Bijpost AV Rijssen 3,11 3,02 340
    19 Thijmen Dijkman NEAV 3,06 --- 330
    20 Reinier Dijksma Climax 3,04 --- 326
    21 Kas Voges AKU 2,99 --- 316
    21 Finn Dijk AV34 2,99 --- 316
    23 Enno Chiang AV34 2,94 --- 306
    24 Rumo Arns Nijmegen 2,90 --- 298
    25 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 2,89 --- 296
    26 Daniël Frissen HLLS 2,88 2,76 294
    27 Jorn Stouten AV34 2,84 --- 286
    28 Tycho de Vries SPLS 2,76 --- 270
    29 Josse Kampen Isala `96 2,70 --- 258
    30 Sjoerd van Schie Pallas `67 2,54 2,25 226
    31 Reza Groot Wassink AV34 2,51 --- 220
    32 Gijs Geschiere Flevo Delta 2,49 --- 216
    33 Skye Bute AV34 2,44 --- 206
    34 Jelmer Sidler AV34 2,27 --- 172
    34 Julian Veltman AV34 2,27 --- 172
    36 Nehemia Hendriks Ciko `66 2,26 --- 170
    37 Ivan Nillesen NEAV 2,20 2,46 158
    38 Victor Starren Pallas `67 2,19 --- 156
    39 Lars Wiedijk AKU 2,05 --- 128
    Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
    Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
    Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0