• Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Cristy Pieter Parthenon 9,34 2:10,51 6,30 1,20 1918
    2 Lana Broers AV Hera 9,55 2:02,59 5,74 1,15 1889
    3 Elsa Lila AV Astylos 10,21 2:08,47 6,58 1,25 1850
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 10,18 2:05,79 6,35 1,20 1831
    5 Kira van de Weg Pallas `67 9,82 2:05,38 5,48 1,10 1763
    6 Isa van Puffelen AV34 10,30 2:09,99 5,98 1,15 1713
    7 Merel Dielessen Parthenon 9,77 2:13,36 5,18 1,15 1710
    8 Israe Elmakkaoui HLLS 9,80 2:10,34 4,94 1,10 1681
    9 Milou van den Berg Phanos 9,84 2:19,47 6,17 1,10 1674
    10 Isa Schram DEM 10,28 2:07,69 5,25 1,10 1655
    11 Manon van der Zwaard AV NOP 10,22 2:07,59 5,07 1,10 1653
    12 Laila Yahyaoui Almere `81 9,97 2:00,89 4,99 0,95 1645
    13 Yara Karelse AV `56 10,12 2:12,50 4,86 1,15 1643
    14 Jinte Braas SAV 9,78 2:05,95 5,20 0,95 1636
    15 Martje Ter Doest AV Impala 10,31 2:16,92 5,51 1,15 1619
    16 Elles Knook SAV 10,29 2:09,68 4,97 1,10 1616
    17 Elena Slagt Altis 10,27 2:23,63 6,13 1,15 1609
    18 Evi Falkena Flevo Delta 10,04 2:10,36 4,76 1,05 1595
    19 Hannah Bos Fivelstreek 10,10 2:13,91 5,33 1,05 1591
    20 Mare Versluis De Liemers 10,26 2:05,22 4,43 1,05 1589
    21 Noelle Schalk AV Spiridon 9,85 2:16,81 4,49 1,10 1584
    22 Nynke Rijpma HRRR 10,21 2:21,90 5,10 1,15 1565
    23 Meike Bliek ATOP 10,71 2:11,36 5,83 1,05 1560
    24 Cecilia Lima CAV Energie 9,95 2:13,15 5,12 0,95 1534
    25 Floor Bomer HLLS 10,14 2:11,40 4,11 1,05 1523
    26 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,31 2:23,87 5,23 1,10 1509
    27 Indy Kortman Altis 10,25 2:14,98 4,53 1,05 1505
    28 Esmee Meering AKU 10,53 2:21,60 5,35 1,10 1503
    29 Kim van den Boom AVON 9,89 2:17,75 4,20 1,00 1474
    30 Aisha Meijer HLLS 10,25 2:23,64 6,00 0,95 1458
    31 Jelke Steenbeek Altis 10,04 2:23,43 4,33 1,05 1452
    32 Renske Hanekamp De Gemzen 10,74 2:18,17 4,51 1,10 1445
    33 Anniek de Lange Parthenon 10,10 2:15,05 4,86 0,90 1440
    34 Annemijn Beijer Altis 9,91 2:34,43 4,91 1,05 1433
    35 Stine Nuijen Leiden 10,32 2:24,04 4,70 1,05 1431
    36 Kaitlijn ... Dongeren SAV 10,47 2:16,74 5,16 0,95 1429
    37 Joan Hardon AAV SISU 10,29 2:30,92 5,20 1,05 1420
    38 Mirte Verhagen CAV Energie 10,38 2:19,83 5,17 0,95 1417
    39 Brenda de Vos NEAV 10,51 2:22,40 4,57 1,05 1408
    40 Marlou Mulder AV34 10,93 2:14,36 4,33 1,05 1402
    41 Britt Van...esterlaak Altis 10,73 2:13,71 4,80 0,95 1394
    42 Merel Beekman De Gemzen 10,94 2:27,43 5,16 1,10 1391
    43 Sophie Roos Hollandia 10,41 2:12,78 3,48 1,00 1385
    44 Femke Sprangers Gloria 10,61 2:26,36 4,83 1,05 1384
    45 Annemijn Kerstholt Altis 10,45 2:34,96 4,84 1,10 1382
    46 Terra van Leeuwen GACH 10,50 2:34,85 4,32 1,15 1374
    47 Luna Pedemonte Olympus `70 10,61 2:31,19 4,87 1,05 1351
    48 Zoe van Luijk AV `56 11,04 2:25,36 4,85 1,05 1335
    49 Elodie van Arken De Gemzen 11,06 2:19,05 4,43 1,00 1316
    50 Trijne van Eck AV34 10,37 2:25,75 4,30 0,95 1310
    51 Sophie le Blansch SAV 10,29 2:20,87 3,85 0,85 1252
    52 Francine v...der Stoop De Gemzen 10,98 2:30,44 4,54 1,00 1247
    53 Sanne Sprangers Gloria 11,02 2:36,04 5,02 1,00 1238
    54 Liz Bruggink AV34 11,08 2:23,52 4,21 0,95 1225
    55 Sam Haringsma AKU 11,35 2:37,10 4,45 1,10 1224
    56 Mayke Ruige AV Lionitas 10,56 2:37,16 4,49 0,95 1218
    57 Milou Elzinga Hanzesport 11,02 2:29,43 3,90 1,00 1202
    58 Floortje Overeem AV34 10,67 2:40,72 3,88 1,00 1171
    59 Lara van Brummelen AV34 11,25 2:26,23 4,46 0,90 1165
    60 Saskia Otten Olympus `70 11,14 2:44,99 4,82 1,00 1153
    61 Eline Zwagemaker SAV 11,57 2:32,73 4,41 1,00 1151
    62 Noralie Schuurman Altis 10,18 DNS 4,36 1,05 1126
    63 Myrthe Dantuma AV34 11,49 DNS 5,50 1,15 1105
    64 Julia Beerthuis Hanzesport 11,08 2:30,90 2,91 1,00 1102
    65 Kemi Weelink AV34 11,24 2:41,66 3,89 1,00 1092
    66 Eline Beeloo Olympus `70 11,02 2:39,34 3,32 1,00 1088
    67 Isis Nijland AV34 11,13 2:47,58 4,25 0,95 1062
    68 Yara Mulder Olympus `70 11,56 2:41,31 4,31 0,90 1016
    69 Laura Babucci NEAV 12,25 2:25,90 3,37 0,90 973
    70 Noa Schouten AV34 11,57 2:45,05 3,05 1,00 964
    71 Bente Hanekamp De Gemzen 12,17 2:49,70 4,51 0,95 951
    72 Lilianne Beishuizen AV34 11,75 2:30,25 3,26 0,85 947
    73 Lieske Drost AV34 11,47 DNS 3,67 1,05 904
    74 Roos Peters Ciko `66 11,45 2:34,45 2,71 0,85 904
    75 Caitlin Pantus AV34 11,92 2:38,47 3,53 0,85 897
    76 Valérie Dorland Altis 11,92 2:47,76 3,31 0,90 860
    77 Merit Buijks AKU 12,43 3:15,28 5,90 0,90 857
    78 Aimee van Huffelen De Gemzen 12,04 2:48,44 3,35 0,90 846
    79 Isa Demmers AV Wijchen 10,65 2:34,00 3,16 DNS 816
    80 Megan Rouw De Gemzen 12,44 2:47,31 3,11 0,90 791
    81 Esther Bunte De Gemzen 12,23 2:51,35 3,48 0,85 784
    82 Megan Breumelhof ARV Ilion 10,06 DNS 4,58 DNS 781
    83 Larissa Schutrups SPWS 12,10 2:43,90 3,04 0,80 766
    84 Sam Schra AAV SISU 12,25 3:02,08 3,89 0,85 758
    85 Bénédict... Heinsman AV34 12,16 2:44,35 2,65 0,80 722
    86 Cate Oosterveld Pallas `67 12,20 2:46,02 2,57 0,70 627
    87 Joyce Goldman AV34 DNS DNS DNS DNS 0
    87 Noëlle van Veen AV34 DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Cristy Pieter Parthenon 9,34 9,42 587
    2 Lana Broers AV Hera 9,55 --- 550
    3 Merel Dielessen Parthenon 9,77 --- 514
    4 Jinte Braas SAV 9,78 --- 513
    5 Israe Elmakkaoui HLLS 9,80 10,02 509
    6 Kira van de Weg Pallas `67 9,82 --- 506
    7 Milou van den Berg Phanos 9,84 9,76 503
    8 Noelle Schalk AV Spiridon 9,85 --- 501
    9 Kim van den Boom AVON 9,89 --- 495
    10 Annemijn Beijer Altis 9,91 --- 492
    11 Cecilia Lima CAV Energie 9,95 --- 486
    12 Laila Yahyaoui Almere `81 9,97 9,82 483
    13 Jelke Steenbeek Altis 10,04 --- 472
    13 Evi Falkena Flevo Delta 10,04 --- 472
    15 Megan Breumelhof ARV Ilion 10,06 --- 469
    16 Hannah Bos Fivelstreek 10,10 --- 463
    16 Anniek de Lange Parthenon 10,10 --- 463
    18 Yara Karelse AV `56 10,12 --- 460
    19 Floor Bomer HLLS 10,14 10,33 457
    20 Jana Nagtegaal AAV `36 10,18 --- 451
    20 Noralie Schuurman Altis 10,18 --- 451
    22 Elsa Lila AV Astylos 10,21 10,10 446
    22 Nynke Rijpma HRRR 10,21 --- 446
    24 Manon van der Zwaard AV NOP 10,22 --- 445
    25 Indy Kortman Altis 10,25 --- 441
    25 Aisha Meijer HLLS 10,25 10,22 441
    27 Mare Versluis De Liemers 10,26 --- 439
    28 Elena Slagt Altis 10,27 --- 438
    29 Isa Schram DEM 10,28 --- 436
    30 Joan Hardon AAV SISU 10,29 --- 435
    30 Elles Knook SAV 10,29 --- 435
    30 Sophie le Blansch SAV 10,29 --- 435
    33 Isa van Puffelen AV34 10,30 --- 433
    34 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,31 --- 432
    34 Martje Ter Doest AV Impala 10,31 --- 432
    36 Stine Nuijen Leiden 10,32 --- 430
    37 Trijne van Eck AV34 10,37 --- 423
    38 Mirte Verhagen CAV Energie 10,38 --- 422
    39 Sophie Roos Hollandia 10,41 10,49 417
    40 Annemijn Kerstholt Altis 10,45 --- 412
    41 Kaitlijn ... Dongeren SAV 10,47 --- 409
    42 Terra van Leeuwen GACH 10,50 --- 405
    43 Brenda de Vos NEAV 10,51 --- 403
    44 Esmee Meering AKU 10,53 --- 401
    45 Mayke Ruige AV Lionitas 10,56 10,69 397
    46 Luna Pedemonte Olympus `70 10,61 --- 390
    46 Femke Sprangers Gloria 10,61 --- 390
    48 Isa Demmers AV Wijchen 10,65 --- 384
    49 Floortje Overeem AV34 10,67 --- 382
    50 Meike Bliek ATOP 10,71 --- 376
    51 Britt Van...esterlaak Altis 10,73 --- 373
    52 Renske Hanekamp De Gemzen 10,74 --- 372
    53 Marlou Mulder AV34 10,93 --- 347
    54 Merel Beekman De Gemzen 10,94 --- 346
    55 Francine v...der Stoop De Gemzen 10,98 --- 341
    56 Eline Beeloo Olympus `70 11,02 --- 336
    56 Sanne Sprangers Gloria 11,02 --- 336
    56 Milou Elzinga Hanzesport 11,02 --- 336
    59 Zoe van Luijk AV `56 11,04 11,14 333
    60 Elodie van Arken De Gemzen 11,06 --- 331
    61 Liz Bruggink AV34 11,08 --- 328
    61 Julia Beerthuis Hanzesport 11,08 --- 328
    63 Isis Nijland AV34 11,13 --- 322
    64 Saskia Otten Olympus `70 11,14 --- 321
    65 Kemi Weelink AV34 11,24 --- 308
    66 Lara van Brummelen AV34 11,25 --- 307
    67 Sam Haringsma AKU 11,35 --- 295
    68 Roos Peters Ciko `66 11,45 --- 283
    69 Lieske Drost AV34 11,47 --- 281
    70 Myrthe Dantuma AV34 11,49 --- 279
    71 Yara Mulder Olympus `70 11,56 --- 271
    72 Eline Zwagemaker SAV 11,57 --- 270
    72 Noa Schouten AV34 11,57 --- 270
    74 Lilianne Beishuizen AV34 11,75 --- 249
    75 Valérie Dorland Altis 11,92 --- 231
    75 Caitlin Pantus AV34 11,92 --- 231
    77 Aimee van Huffelen De Gemzen 12,04 --- 218
    78 Larissa Schutrups SPWS 12,10 --- 211
    79 Bénédict... Heinsman AV34 12,16 --- 205
    80 Bente Hanekamp De Gemzen 12,17 --- 204
    81 Cate Oosterveld Pallas `67 12,20 --- 201
    82 Esther Bunte De Gemzen 12,23 --- 198
    83 Laura Babucci NEAV 12,25 --- 196
    83 Sam Schra AAV SISU 12,25 --- 196
    85 Merit Buijks AKU 12,43 --- 178
    86 Megan Rouw De Gemzen 12,44 --- 177
    Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
    Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Laila Yahyaoui Almere `81 2:00,89 --- 516
    2 Lana Broers AV Hera 2:02,59 --- 497
    3 Mare Versluis De Liemers 2:05,22 --- 470
    4 Kira van de Weg Pallas `67 2:05,38 --- 468
    5 Jana Nagtegaal AAV `36 2:05,79 --- 464
    6 Jinte Braas SAV 2:05,95 --- 462
    7 Manon van der Zwaard AV NOP 2:07,59 --- 446
    8 Isa Schram DEM 2:07,69 --- 445
    9 Elsa Lila AV Astylos 2:08,47 --- 437
    10 Elles Knook SAV 2:09,68 --- 426
    11 Isa van Puffelen AV34 2:09,99 --- 423
    12 Israe Elmakkaoui HLLS 2:10,34 2,11 419
    13 Evi Falkena Flevo Delta 2:10,36 2:06,00 419
    14 Cristy Pieter Parthenon 2:10,51 --- 418
    15 Meike Bliek ATOP 2:11,36 2:18,60 410
    16 Floor Bomer HLLS 2:11,40 2:11,37 409
    17 Yara Karelse AV `56 2:12,50 2,12 399
    18 Sophie Roos Hollandia 2:12,78 2,12 397
    19 Cecilia Lima CAV Energie 2:13,15 --- 393
    20 Merel Dielessen Parthenon 2:13,36 --- 391
    21 Britt Van...esterlaak Altis 2:13,71 --- 388
    22 Hannah Bos Fivelstreek 2:13,91 --- 386
    23 Marlou Mulder AV34 2:14,36 --- 382
    24 Indy Kortman Altis 2:14,98 --- 377
    25 Anniek de Lange Parthenon 2:15,05 --- 376
    26 Kaitlijn ... Dongeren SAV 2:16,74 --- 362
    27 Noelle Schalk AV Spiridon 2:16,81 --- 361
    28 Martje Ter Doest AV Impala 2:16,92 2,20 360
    29 Kim van den Boom AVON 2:17,75 --- 353
    30 Renske Hanekamp De Gemzen 2:18,17 --- 350
    31 Elodie van Arken De Gemzen 2:19,05 --- 342
    32 Milou van den Berg Phanos 2:19,47 2:24,11 339
    33 Mirte Verhagen CAV Energie 2:19,83 --- 336
    34 Sophie le Blansch SAV 2:20,87 --- 327
    35 Esmee Meering AKU 2:21,60 --- 321
    36 Nynke Rijpma HRRR 2:21,90 --- 319
    37 Brenda de Vos NEAV 2:22,40 --- 315
    38 Jelke Steenbeek Altis 2:23,43 --- 307
    39 Liz Bruggink AV34 2:23,52 --- 306
    40 Elena Slagt Altis 2:23,63 --- 305
    41 Aisha Meijer HLLS 2:23,64 2:25,99 305
    42 Lisanne Noman AV Zuidwal 2:23,87 --- 304
    43 Stine Nuijen Leiden 2:24,04 --- 302
    44 Zoe van Luijk AV `56 2:25,36 2,19 292
    45 Trijne van Eck AV34 2:25,75 --- 289
    46 Laura Babucci NEAV 2:25,90 --- 288
    47 Lara van Brummelen AV34 2:26,23 --- 286
    48 Femke Sprangers Gloria 2:26,36 2,36 285
    49 Merel Beekman De Gemzen 2:27,43 --- 277
    50 Milou Elzinga Hanzesport 2:29,43 --- 262
    51 Lilianne Beishuizen AV34 2:30,25 --- 256
    52 Francine v...der Stoop De Gemzen 2:30,44 --- 255
    53 Julia Beerthuis Hanzesport 2:30,90 --- 252
    54 Joan Hardon AAV SISU 2:30,92 --- 251
    55 Luna Pedemonte Olympus `70 2:31,19 --- 250
    56 Eline Zwagemaker SAV 2:32,73 --- 239
    57 Isa Demmers AV Wijchen 2:34,00 --- 230
    58 Annemijn Beijer Altis 2:34,43 --- 227
    59 Roos Peters Ciko `66 2:34,45 --- 227
    60 Terra van Leeuwen GACH 2:34,85 --- 224
    61 Annemijn Kerstholt Altis 2:34,96 2:20,45 224
    62 Sanne Sprangers Gloria 2:36,04 2,48 217
    63 Sam Haringsma AKU 2:37,10 --- 210
    64 Mayke Ruige AV Lionitas 2:37,16 2:36,00 209
    65 Caitlin Pantus AV34 2:38,47 --- 201
    66 Eline Beeloo Olympus `70 2:39,34 --- 195
    67 Floortje Overeem AV34 2:40,72 --- 187
    68 Yara Mulder Olympus `70 2:41,31 --- 183
    69 Kemi Weelink AV34 2:41,66 --- 181
    70 Larissa Schutrups SPWS 2:43,90 --- 167
    71 Bénédict... Heinsman AV34 2:44,35 --- 165
    72 Saskia Otten Olympus `70 2:44,99 --- 161
    73 Noa Schouten AV34 2:45,05 --- 160
    74 Cate Oosterveld Pallas `67 2:46,02 --- 155
    75 Megan Rouw De Gemzen 2:47,31 --- 147
    76 Isis Nijland AV34 2:47,58 --- 146
    77 Valérie Dorland Altis 2:47,76 --- 145
    78 Aimee van Huffelen De Gemzen 2:48,44 --- 141
    79 Bente Hanekamp De Gemzen 2:49,70 --- 134
    80 Esther Bunte De Gemzen 2:51,35 --- 125
    81 Sam Schra AAV SISU 3:02,08 --- 69
    82 Merit Buijks AKU 3:15,28 --- 10
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS --- 0
    Noralie Schuurman Altis DNS --- 0
    Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
    Lieske Drost AV34 DNS --- 0
    Myrthe Dantuma AV34 DNS --- 0
    Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Elsa Lila AV Astylos 6,58 --- 441
    2 Jana Nagtegaal AAV `36 6,35 --- 427
    3 Cristy Pieter Parthenon 6,30 --- 424
    4 Milou van den Berg Phanos 6,17 4,84 416
    5 Elena Slagt Altis 6,13 --- 414
    6 Aisha Meijer HLLS 6,00 5,74 406
    7 Isa van Puffelen AV34 5,98 --- 405
    8 Merit Buijks AKU 5,90 --- 400
    9 Meike Bliek ATOP 5,83 4,27 395
    10 Lana Broers AV Hera 5,74 --- 390
    11 Martje Ter Doest AV Impala 5,51 --- 375
    12 Myrthe Dantuma AV34 5,50 --- 374
    13 Kira van de Weg Pallas `67 5,48 --- 373
    14 Esmee Meering AKU 5,35 --- 365
    15 Hannah Bos Fivelstreek 5,33 --- 363
    16 Isa Schram DEM 5,25 --- 358
    17 Lisanne Noman AV Zuidwal 5,23 --- 357
    18 Joan Hardon AAV SISU 5,20 --- 355
    18 Jinte Braas SAV 5,20 --- 355
    20 Merel Dielessen Parthenon 5,18 --- 353
    21 Mirte Verhagen CAV Energie 5,17 --- 353
    22 Kaitlijn ... Dongeren SAV 5,16 --- 352
    22 Merel Beekman De Gemzen 5,16 --- 352
    24 Cecilia Lima CAV Energie 5,12 --- 349
    25 Nynke Rijpma HRRR 5,10 --- 348
    26 Manon van der Zwaard AV NOP 5,07 --- 346
    27 Sanne Sprangers Gloria 5,02 5,48 343
    28 Laila Yahyaoui Almere `81 4,99 --- 340
    29 Elles Knook SAV 4,97 --- 339
    30 Israe Elmakkaoui HLLS 4,94 4,59 337
    31 Annemijn Beijer Altis 4,91 --- 335
    32 Luna Pedemonte Olympus `70 4,87 --- 332
    33 Anniek de Lange Parthenon 4,86 --- 332
    33 Yara Karelse AV `56 4,86 --- 332
    35 Zoe van Luijk AV `56 4,85 4,78 331
    36 Annemijn Kerstholt Altis 4,84 5,11 330
    37 Femke Sprangers Gloria 4,83 5,62 330
    38 Saskia Otten Olympus `70 4,82 --- 329
    39 Britt Van...esterlaak Altis 4,80 --- 327
    40 Evi Falkena Flevo Delta 4,76 4,82 325
    41 Stine Nuijen Leiden 4,70 --- 320
    42 Megan Breumelhof ARV Ilion 4,58 --- 312
    43 Brenda de Vos NEAV 4,57 --- 311
    44 Francine v...der Stoop De Gemzen 4,54 --- 309
    45 Indy Kortman Altis 4,53 --- 308
    46 Bente Hanekamp De Gemzen 4,51 --- 307
    46 Renske Hanekamp De Gemzen 4,51 --- 307
    48 Noelle Schalk AV Spiridon 4,49 --- 306
    48 Mayke Ruige AV Lionitas 4,49 5,01 306
    50 Lara van Brummelen AV34 4,46 --- 303
    51 Sam Haringsma AKU 4,45 --- 303
    52 Elodie van Arken De Gemzen 4,43 --- 301
    52 Mare Versluis De Liemers 4,43 --- 301
    54 Eline Zwagemaker SAV 4,41 --- 300
    55 Noralie Schuurman Altis 4,36 --- 296
    56 Jelke Steenbeek Altis 4,33 --- 294
    56 Marlou Mulder AV34 4,33 --- 294
    58 Terra van Leeuwen GACH 4,32 --- 293
    59 Yara Mulder Olympus `70 4,31 --- 293
    60 Trijne van Eck AV34 4,30 --- 292
    61 Isis Nijland AV34 4,25 --- 288
    62 Liz Bruggink AV34 4,21 --- 285
    63 Kim van den Boom AVON 4,20 --- 284
    64 Floor Bomer HLLS 4,11 4,21 278
    65 Milou Elzinga Hanzesport 3,90 --- 262
    66 Sam Schra AAV SISU 3,89 --- 261
    66 Kemi Weelink AV34 3,89 --- 261
    68 Floortje Overeem AV34 3,88 --- 260
    69 Sophie le Blansch SAV 3,85 --- 258
    70 Lieske Drost AV34 3,67 --- 244
    71 Caitlin Pantus AV34 3,53 --- 233
    72 Sophie Roos Hollandia 3,48 3,41 229
    72 Esther Bunte De Gemzen 3,48 --- 229
    74 Laura Babucci NEAV 3,37 --- 220
    75 Aimee van Huffelen De Gemzen 3,35 --- 218
    76 Eline Beeloo Olympus `70 3,32 --- 215
    77 Valérie Dorland Altis 3,31 --- 215
    78 Lilianne Beishuizen AV34 3,26 --- 210
    79 Isa Demmers AV Wijchen 3,16 --- 202
    80 Megan Rouw De Gemzen 3,11 --- 198
    81 Noa Schouten AV34 3,05 --- 192
    82 Larissa Schutrups SPWS 3,04 --- 192
    83 Julia Beerthuis Hanzesport 2,91 --- 180
    84 Roos Peters Ciko `66 2,71 --- 162
    85 Bénédict... Heinsman AV34 2,65 --- 156
    86 Cate Oosterveld Pallas `67 2,57 --- 149
    Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
    Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Elsa Lila AV Astylos 1,25 --- 526
    2 Jana Nagtegaal AAV `36 1,20 --- 489
    2 Cristy Pieter Parthenon 1,20 --- 489
    4 Terra van Leeuwen GACH 1,15 --- 452
    4 Lana Broers AV Hera 1,15 --- 452
    4 Elena Slagt Altis 1,15 --- 452
    4 Merel Dielessen Parthenon 1,15 --- 452
    4 Yara Karelse AV `56 1,15 --- 452
    4 Isa van Puffelen AV34 1,15 --- 452
    4 Myrthe Dantuma AV34 1,15 --- 452
    4 Nynke Rijpma HRRR 1,15 --- 452
    4 Martje Ter Doest AV Impala 1,15 1,15 452
    13 Milou van den Berg Phanos 1,10 1,15 416
    13 Sam Haringsma AKU 1,10 --- 416
    13 Esmee Meering AKU 1,10 --- 416
    13 Manon van der Zwaard AV NOP 1,10 --- 416
    13 Elles Knook SAV 1,10 --- 416
    13 Renske Hanekamp De Gemzen 1,10 --- 416
    13 Merel Beekman De Gemzen 1,10 --- 416
    13 Annemijn Kerstholt Altis 1,10 1,10 416
    13 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,10 --- 416
    13 Isa Schram DEM 1,10 --- 416
    13 Israe Elmakkaoui HLLS 1,10 1,10 416
    13 Noelle Schalk AV Spiridon 1,10 --- 416
    13 Kira van de Weg Pallas `67 1,10 --- 416
    26 Brenda de Vos NEAV 1,05 --- 379
    26 Stine Nuijen Leiden 1,05 --- 379
    26 Hannah Bos Fivelstreek 1,05 --- 379
    26 Joan Hardon AAV SISU 1,05 --- 379
    26 Indy Kortman Altis 1,05 --- 379
    26 Noralie Schuurman Altis 1,05 --- 379
    26 Annemijn Beijer Altis 1,05 --- 379
    26 Jelke Steenbeek Altis 1,05 --- 379
    26 Luna Pedemonte Olympus `70 1,05 --- 379
    26 Floor Bomer HLLS 1,05 1,15 379
    26 Zoe van Luijk AV `56 1,05 1,00 379
    26 Meike Bliek ATOP 1,05 --- 379
    26 Femke Sprangers Gloria 1,05 1,10 379
    26 Lieske Drost AV34 1,05 --- 379
    26 Marlou Mulder AV34 1,05 --- 379
    26 Mare Versluis De Liemers 1,05 --- 379
    26 Evi Falkena Flevo Delta 1,05 1,05 379
    43 Sophie Roos Hollandia 1,00 1,00 342
    43 Eline Zwagemaker SAV 1,00 --- 342
    43 Elodie van Arken De Gemzen 1,00 --- 342
    43 Francine v...der Stoop De Gemzen 1,00 --- 342
    43 Saskia Otten Olympus `70 1,00 --- 342
    43 Eline Beeloo Olympus `70 1,00 --- 342
    43 Kim van den Boom AVON 1,00 --- 342
    43 Sanne Sprangers Gloria 1,00 1,05 342
    43 Floortje Overeem AV34 1,00 --- 342
    43 Kemi Weelink AV34 1,00 --- 342
    43 Noa Schouten AV34 1,00 --- 342
    43 Julia Beerthuis Hanzesport 1,00 --- 342
    43 Milou Elzinga Hanzesport 1,00 --- 342
    56 Laila Yahyaoui Almere `81 0,95 1,00 306
    56 Jinte Braas SAV 0,95 --- 306
    56 Kaitlijn ... Dongeren SAV 0,95 --- 306
    56 Bente Hanekamp De Gemzen 0,95 --- 306
    56 Britt Van...esterlaak Altis 0,95 --- 306
    56 Mirte Verhagen CAV Energie 0,95 --- 306
    56 Cecilia Lima CAV Energie 0,95 --- 306
    56 Aisha Meijer HLLS 0,95 1,08 306
    56 Isis Nijland AV34 0,95 --- 306
    56 Liz Bruggink AV34 0,95 --- 306
    56 Trijne van Eck AV34 0,95 --- 306
    56 Mayke Ruige AV Lionitas 0,95 0,95 306
    68 Merit Buijks AKU 0,90 --- 269
    68 Laura Babucci NEAV 0,90 --- 269
    68 Megan Rouw De Gemzen 0,90 --- 269
    68 Aimee van Huffelen De Gemzen 0,90 --- 269
    68 Valérie Dorland Altis 0,90 --- 269
    68 Yara Mulder Olympus `70 0,90 --- 269
    68 Anniek de Lange Parthenon 0,90 --- 269
    68 Lara van Brummelen AV34 0,90 --- 269
    76 Sam Schra AAV SISU 0,85 --- 232
    76 Sophie le Blansch SAV 0,85 --- 232
    76 Esther Bunte De Gemzen 0,85 --- 232
    76 Lilianne Beishuizen AV34 0,85 --- 232
    76 Caitlin Pantus AV34 0,85 --- 232
    76 Roos Peters Ciko `66 0,85 --- 232
    82 Bénédict... Heinsman AV34 0,80 --- 196
    82 Larissa Schutrups SPWS 0,80 --- 196
    84 Cate Oosterveld Pallas `67 0,70 --- 122
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS --- 0
    Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
    Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0
    Isa Demmers AV Wijchen DNS --- 0