• Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    1 Isabel van den Berg Phanos 8,81 1:56,96 8,31 4,73 2450
    2 Debora van Langen SAV 9,02 1:55,67 7,71 4,22 2287
    3 Evelyn Navarro Climax 9,19 1:58,60 6,51 4,00 2109
    4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,45 2:05,92 7,97 3,86 2039
    5 Anouk Verdaasdonk Spado 9,45 1:58,78 5,98 4,01 2031
    6 Maya Clark HLLS 9,04 1:58,75 5,26 3,86 2029
    7 Rosa ten Berg Haag 9,27 2:00,90 6,56 3,62 1996
    8 Filsan Versteeg Pallas `67 9,62 2:01,82 6,66 3,93 1994
    9 Fien Molenberg AV Athlos 9,40 2:01,08 6,22 3,75 1977
    10 Damanja Reus SAV 9,43 2:11,91 7,31 3,86 1949
    11 Bodhy Christiaans CAV Energie 8,88 2:20,86 6,33 4,02 1947
    12 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,42 2:08,53 6,35 3,93 1941
    13 Jisze Diemer Climax 9,44 2:01,35 5,10 3,89 1924
    14 Isis Ferrier Haag 9,35 2:14,14 5,20 4,40 1922
    15 Lotta Lange Haag 10,06 2:00,29 6,93 3,74 1919
    16 Loïs Drent AV Sprint 9,51 2:07,55 5,91 3,93 1907
    17 Fleur Pieters Flevo Delta 9,48 2:05,98 5,34 3,99 1904
    18 Jessica Sluiter PH 9,20 2:08,47 5,87 3,69 1903
    19 Nathalia Montijn CAV Energie 9,57 2:15,44 8,48 3,58 1900
    20 Noga Piepenbroek ARV Ilion 9,84 2:16,09 7,44 4,10 1898
    21 Floor Ignatius Climax 9,67 2:07,64 6,77 3,73 1891
    22 Irza Loohuis MPM 9,48 2:23,82 7,52 3,94 1867
    23 Amy de Graaf AV `56 9,75 2:00,88 6,23 3,48 1867
    24 Bente Tuil Hollandia 9,57 2:13,48 6,63 3,83 1865
    25 Lotte Slomp AAC `61 9,41 2:15,65 6,57 3,74 1852
    26 Luna Meijer NEAV 9,52 2:13,84 5,15 4,16 1843
    27 Aurelia Davis AV Sprint 9,47 2:11,84 6,15 3,68 1838
    28 Femke Yska HRRR 9,71 2:00,02 4,62 3,70 1822
    29 Rosalie van Wouwen Haag 9,51 2:15,77 5,71 3,88 1809
    30 Lianne Wuring GACH 10,05 2:02,86 5,52 3,69 1796
    31 Anissa Toumi Triathlon 9,30 2:22,47 5,43 3,97 1790
    32 Brittany Cools THOR 9,80 2:14,23 6,38 3,73 1786
    33 Celine Spinder ASV 9,99 2:08,81 5,97 3,73 1782
    34 Isabel van Houweling De Gemzen 9,81 2:17,50 6,54 3,77 1774
    35 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,72 2:17,45 6,46 3,68 1766
    36 Miriam Felix Flevo Delta 9,59 2:14,45 5,22 3,82 1764
    37 Suze Zeevat Ciko `66 9,64 2:31,51 7,11 3,89 1750
    38 Anniek Vissers Nijmegen 10,24 1:59,20 4,71 3,61 1737
    39 Nienke Wagenaar De Gemzen 10,14 2:11,33 5,69 3,80 1732
    40 Maren van de Goor AV34 9,83 2:10,15 5,92 3,34 1713
    41 Yverna Zuurbier HRRR 9,53 2:19,26 5,55 3,61 1712
    42 Ilse van Veenendaal HLLS 10,07 2:20,06 6,74 3,71 1712
    43 Inge Bakker AV34 9,93 2:21,66 6,25 3,76 1701
    44 Lotte van Ham AV Sprint 9,97 2:14,68 5,70 3,60 1688
    45 Noa Rutten Nijmegen 9,84 2:13,17 5,97 3,34 1686
    46 Josefine Ulfman Pallas `67 10,19 2:06,08 5,18 3,45 1671
    47 Myrthe van Breugel AV34 10,31 2:14,21 5,66 3,75 1669
    48 Isabella Frissen HLLS 9,92 2:20,30 4,96 3,88 1654
    49 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,30 2:24,30 7,82 3,45 1652
    50 Sophie Cantelberg Swift 9,84 2:09,30 4,66 3,39 1646
    51 Renske Drenten AV Lionitas 10,38 2:14,11 5,70 3,63 1638
    52 Jip Janga AV De Keien 9,81 2:23,85 5,38 3,69 1634
    53 Isis Henninger AV34 9,73 2:21,51 5,03 3,63 1630
    54 Wiep van der Mark Ciko `66 10,18 2:20,10 6,78 3,36 1628
    55 Suusje Berkenbosch De Gemzen 10,07 2:20,22 6,29 3,39 1620
    56 Anna van Lohuizen AV34 10,29 2:14,52 5,85 3,44 1619
    57 Livia Hoekstra AV Astylos 10,39 2:13,86 6,84 3,17 1615
    58 Julia van Dorp Parthenon 10,01 2:22,52 5,86 3,54 1613
    59 Fabienne Lazarenko Hanzesport 10,14 2:20,16 5,79 3,53 1607
    60 Senna Vroemen Triathlon 10,17 2:19,83 5,54 3,61 1605
    61 Charlotte Meurs NEAV 10,46 2:13,28 5,33 3,56 1595
    62 Joyce Bakker Schut Triathlon 10,14 2:18,18 5,46 3,40 1576
    63 Evie Tuinder CAV Energie 9,98 2:21,18 5,11 3,50 1573
    64 Karin Wolf Ciko `66 10,38 2:21,98 5,45 3,54 1537
    65 Luna Bodelier ATOP 10,16 2:17,38 4,44 3,46 1522
    66 Veerle van Ittersum Climax 10,58 2:12,97 5,72 3,06 1507
    67 Jildou Binnema Heerenveen 10,10 2:34,17 5,61 3,56 1503
    68 Sanne Gouw AV Astylos 10,29 2:49,14 7,18 3,59 1484
    69 Leah Jellema Heerenveen 10,03 2:20,30 4,19 3,30 1467
    70 Evi Voorhorst AV34 10,35 2:18,76 4,20 3,26 1425
    71 Sarah Smals AV34 10,70 2:21,52 5,88 3,04 1424
    72 Maureen Mols ATOP 10,54 2:18,31 4,80 3,15 1422
    73 Fenne Cantelberg Swift 9,84 DNF 6,78 3,72 1418
    74 Janne Leenders VAV 10,11 2:18,73 3,72 3,13 1398
    75 Merel Talens Ciko `66 10,68 2:20,48 4,52 3,31 1398
    76 Jade Wormer Haag 10,84 2:37,28 6,64 3,25 1380
    77 Hester Moene Pallas `67 10,91 2:21,44 4,76 3,26 1368
    78 Liz HOLLEMAN VAV 10,02 2:51,49 4,82 3,58 1362
    79 Elke Thijssen Nijmegen 10,76 2:20,29 4,39 3,20 1357
    80 Noortje Bonten Pallas `67 10,67 2:13,85 4,19 2,91 1353
    81 Sigrid Spek CAV Energie 10,40 2:26,91 4,50 3,11 1345
    82 Aukje Hurenkamp AV34 10,94 2:21,78 4,94 3,09 1339
    83 Elise Koppejan AV34 10,66 2:21,11 4,15 2,97 1301
    84 Tippi Visser AV Wijchen 10,43 2:15,01 6,58 DNS 1233
    85 Nora Mourits Pallas `67 10,91 2:39,66 4,79 3,10 1208
    86 Léonie Rijnders AV34 11,14 2:24,68 4,68 2,76 1207
    87 Esmee de Vries SPWS 11,20 2:28,83 3,84 3,17 1188
    88 Imke den Breejen Pallas `67 11,27 2:29,74 4,49 2,87 1163
    89 Nynke Stefess Hanzesport 11,34 2:35,78 4,78 3,00 1158
    90 Julia Baër AAV SISU 10,85 2:21,14 DNS 3,32 1065
    91 Danne Teeuwisse Triathlon 11,45 2:50,20 5,45 2,71 1045
    92 Lisa Ruimerman AV34 11,04 DNF 4,23 2,89 916
    93 Esmée Beukers Pallas `67 11,64 2:43,67 4,03 2,42 905
    94 Jolie Hillaert VAV 12,99 2:56,61 3,46 2,39 644
    95 Anouk Witjes De Liemers DNS DNS DNS DNS 0
    95 Lente Bolt Hanzesport DNS DNS DNS DNS 0
    95 Fenne Knops Nijmegen DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Isabel van den Berg Phanos 8,81 8,70 686
    2 Bodhy Christiaans CAV Energie 8,88 --- 672
    3 Debora van Langen SAV 9,02 --- 645
    4 Maya Clark HLLS 9,04 9,18 641
    5 Evelyn Navarro Climax 9,19 --- 613
    6 Jessica Sluiter PH 9,20 9,31 612
    7 Rosa ten Berg Haag 9,27 --- 599
    8 Anissa Toumi Triathlon 9,30 --- 594
    9 Isis Ferrier Haag 9,35 --- 585
    10 Fien Molenberg AV Athlos 9,40 --- 576
    11 Lotte Slomp AAC `61 9,41 9,64 574
    12 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,42 --- 573
    13 Damanja Reus SAV 9,43 --- 571
    14 Jisze Diemer Climax 9,44 --- 569
    15 Anouk Verdaasdonk Spado 9,45 9,07 567
    15 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,45 9,10 567
    17 Aurelia Davis AV Sprint 9,47 --- 564
    18 Fleur Pieters Flevo Delta 9,48 --- 562
    18 Irza Loohuis MPM 9,48 --- 562
    20 Rosalie van Wouwen Haag 9,51 --- 557
    20 Loïs Drent AV Sprint 9,51 --- 557
    22 Luna Meijer NEAV 9,52 9,01 555
    23 Yverna Zuurbier HRRR 9,53 --- 554
    24 Bente Tuil Hollandia 9,57 9,57 547
    24 Nathalia Montijn CAV Energie 9,57 9,66 547
    26 Miriam Felix Flevo Delta 9,59 --- 544
    27 Filsan Versteeg Pallas `67 9,62 --- 539
    28 Suze Zeevat Ciko `66 9,64 --- 535
    29 Floor Ignatius Climax 9,67 --- 530
    30 Femke Yska HRRR 9,71 --- 524
    31 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,72 9,75 522
    32 Isis Henninger AV34 9,73 --- 521
    33 Amy de Graaf AV `56 9,75 --- 517
    34 Brittany Cools THOR 9,80 9,89 509
    35 Isabel van Houweling De Gemzen 9,81 9,70 508
    35 Jip Janga AV De Keien 9,81 --- 508
    37 Maren van de Goor AV34 9,83 --- 505
    38 Noga Piepenbroek ARV Ilion 9,84 --- 503
    38 Fenne Cantelberg Swift 9,84 9,10 503
    38 Sophie Cantelberg Swift 9,84 9,60 503
    38 Noa Rutten Nijmegen 9,84 --- 503
    42 Isabella Frissen HLLS 9,92 10,17 490
    43 Inge Bakker AV34 9,93 --- 489
    44 Lotte van Ham AV Sprint 9,97 --- 483
    45 Evie Tuinder CAV Energie 9,98 --- 481
    46 Celine Spinder ASV 9,99 --- 480
    47 Julia van Dorp Parthenon 10,01 --- 476
    48 Liz HOLLEMAN VAV 10,02 --- 475
    49 Leah Jellema Heerenveen 10,03 --- 473
    50 Lianne Wuring GACH 10,05 --- 470
    51 Lotta Lange Haag 10,06 --- 469
    52 Suusje Berkenbosch De Gemzen 10,07 --- 467
    52 Ilse van Veenendaal HLLS 10,07 10,09 467
    54 Jildou Binnema Heerenveen 10,10 10,21 463
    55 Janne Leenders VAV 10,11 --- 461
    56 Joyce Bakker Schut Triathlon 10,14 9,53 457
    56 Nienke Wagenaar De Gemzen 10,14 --- 457
    56 Fabienne Lazarenko Hanzesport 10,14 --- 457
    59 Luna Bodelier ATOP 10,16 10,10 454
    60 Senna Vroemen Triathlon 10,17 10,04 452
    61 Wiep van der Mark Ciko `66 10,18 --- 451
    62 Josefine Ulfman Pallas `67 10,19 --- 449
    63 Anniek Vissers Nijmegen 10,24 --- 442
    64 Anna van Lohuizen AV34 10,29 --- 435
    64 Sanne Gouw AV Astylos 10,29 10,23 435
    66 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,30 --- 433
    67 Myrthe van Breugel AV34 10,31 --- 432
    68 Evi Voorhorst AV34 10,35 --- 426
    69 Renske Drenten AV Lionitas 10,38 --- 422
    69 Karin Wolf Ciko `66 10,38 --- 422
    71 Livia Hoekstra AV Astylos 10,39 10,01 420
    72 Sigrid Spek CAV Energie 10,40 --- 419
    73 Tippi Visser AV Wijchen 10,43 --- 415
    74 Charlotte Meurs NEAV 10,46 --- 410
    75 Maureen Mols ATOP 10,54 10,60 399
    76 Veerle van Ittersum Climax 10,58 --- 394
    77 Elise Koppejan AV34 10,66 --- 383
    78 Noortje Bonten Pallas `67 10,67 --- 382
    79 Merel Talens Ciko `66 10,68 --- 380
    80 Sarah Smals AV34 10,70 --- 377
    81 Elke Thijssen Nijmegen 10,76 --- 369
    82 Jade Wormer Haag 10,84 --- 359
    83 Julia Baër AAV SISU 10,85 --- 358
    84 Hester Moene Pallas `67 10,91 --- 350
    84 Nora Mourits Pallas `67 10,91 --- 350
    86 Aukje Hurenkamp AV34 10,94 --- 346
    87 Lisa Ruimerman AV34 11,04 --- 333
    88 Léonie Rijnders AV34 11,14 --- 321
    89 Esmee de Vries SPWS 11,20 --- 313
    90 Imke den Breejen Pallas `67 11,27 --- 305
    91 Nynke Stefess Hanzesport 11,34 --- 296
    92 Danne Teeuwisse Triathlon 11,45 12,59 283
    93 Esmée Beukers Pallas `67 11,64 --- 262
    94 Jolie Hillaert VAV 12,99 --- 124
    Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
    Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
    Fenne Knops Nijmegen DNS 9,70 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Debora van Langen SAV 1:55,67 --- 575
    2 Isabel van den Berg Phanos 1:56,96 1:58,12 560
    3 Evelyn Navarro Climax 1:58,60 --- 541
    4 Maya Clark HLLS 1:58,75 --- 539
    5 Anouk Verdaasdonk Spado 1:58,78 1:57,55 539
    6 Anniek Vissers Nijmegen 1:59,20 --- 534
    7 Femke Yska HRRR 2:00,02 --- 525
    8 Lotta Lange Haag 2:00,29 --- 522
    9 Amy de Graaf AV `56 2:00,88 --- 516
    10 Rosa ten Berg Haag 2:00,90 --- 515
    11 Fien Molenberg AV Athlos 2:01,08 --- 513
    12 Jisze Diemer Climax 2:01,35 --- 511
    13 Filsan Versteeg Pallas `67 2:01,82 --- 505
    14 Lianne Wuring GACH 2:02,86 --- 494
    15 Boglarka ...rekgyarto Swift 2:05,92 --- 463
    16 Fleur Pieters Flevo Delta 2:05,98 --- 462
    17 Josefine Ulfman Pallas `67 2:06,08 --- 461
    18 Loïs Drent AV Sprint 2:07,55 --- 446
    19 Floor Ignatius Climax 2:07,64 --- 445
    20 Jessica Sluiter PH 2:08,47 --- 437
    21 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 2:08,53 --- 437
    22 Celine Spinder ASV 2:08,81 --- 434
    23 Sophie Cantelberg Swift 2:09,30 2:26,76 429
    24 Maren van de Goor AV34 2:10,15 --- 421
    25 Nienke Wagenaar De Gemzen 2:11,33 --- 410
    26 Aurelia Davis AV Sprint 2:11,84 --- 405
    27 Damanja Reus SAV 2:11,91 --- 405
    28 Veerle van Ittersum Climax 2:12,97 --- 395
    29 Noa Rutten Nijmegen 2:13,17 --- 393
    30 Charlotte Meurs NEAV 2:13,28 --- 392
    31 Bente Tuil Hollandia 2:13,48 --- 390
    32 Luna Meijer NEAV 2:13,84 --- 387
    33 Noortje Bonten Pallas `67 2:13,85 --- 387
    34 Livia Hoekstra AV Astylos 2:13,86 --- 387
    35 Renske Drenten AV Lionitas 2:14,11 --- 385
    36 Isis Ferrier Haag 2:14,14 --- 384
    37 Myrthe van Breugel AV34 2:14,21 --- 384
    38 Brittany Cools THOR 2:14,23 2:05,10 384
    39 Miriam Felix Flevo Delta 2:14,45 --- 382
    40 Anna van Lohuizen AV34 2:14,52 --- 381
    41 Lotte van Ham AV Sprint 2:14,68 --- 380
    42 Tippi Visser AV Wijchen 2:15,01 --- 377
    43 Nathalia Montijn CAV Energie 2:15,44 2:26,52 373
    44 Lotte Slomp AAC `61 2:15,65 2:18,26 371
    45 Rosalie van Wouwen Haag 2:15,77 --- 370
    46 Noga Piepenbroek ARV Ilion 2:16,09 --- 367
    47 Luna Bodelier ATOP 2:17,38 --- 356
    48 Femke van Schalkwijk AV Astylos 2:17,45 --- 356
    49 Isabel van Houweling De Gemzen 2:17,50 2,18 355
    50 Joyce Bakker Schut Triathlon 2:18,18 2:15,81 349
    51 Maureen Mols ATOP 2:18,31 2:24,41 348
    52 Janne Leenders VAV 2:18,73 --- 345
    53 Evi Voorhorst AV34 2:18,76 --- 345
    54 Yverna Zuurbier HRRR 2:19,26 --- 340
    55 Senna Vroemen Triathlon 2:19,83 2,15 336
    56 Ilse van Veenendaal HLLS 2:20,06 --- 334
    57 Wiep van der Mark Ciko `66 2:20,10 --- 334
    58 Fabienne Lazarenko Hanzesport 2:20,16 --- 333
    59 Suusje Berkenbosch De Gemzen 2:20,22 --- 333
    60 Elke Thijssen Nijmegen 2:20,29 --- 332
    61 Leah Jellema Heerenveen 2:20,30 --- 332
    61 Isabella Frissen HLLS 2:20,30 --- 332
    63 Merel Talens Ciko `66 2:20,48 --- 330
    64 Bodhy Christiaans CAV Energie 2:20,86 --- 327
    65 Elise Koppejan AV34 2:21,11 --- 325
    66 Julia Baër AAV SISU 2:21,14 --- 325
    67 Evie Tuinder CAV Energie 2:21,18 --- 325
    68 Hester Moene Pallas `67 2:21,44 --- 323
    69 Isis Henninger AV34 2:21,51 --- 322
    70 Sarah Smals AV34 2:21,52 --- 322
    71 Inge Bakker AV34 2:21,66 --- 321
    72 Aukje Hurenkamp AV34 2:21,78 --- 320
    73 Karin Wolf Ciko `66 2:21,98 --- 318
    74 Anissa Toumi Triathlon 2:22,47 --- 314
    75 Julia van Dorp Parthenon 2:22,52 --- 314
    76 Irza Loohuis MPM 2:23,82 --- 304
    77 Jip Janga AV De Keien 2:23,85 --- 304
    78 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 2:24,30 --- 300
    79 Léonie Rijnders AV34 2:24,68 --- 297
    80 Sigrid Spek CAV Energie 2:26,91 --- 280
    81 Esmee de Vries SPWS 2:28,83 --- 266
    82 Imke den Breejen Pallas `67 2:29,74 --- 260
    83 Suze Zeevat Ciko `66 2:31,51 --- 247
    84 Jildou Binnema Heerenveen 2:34,17 --- 229
    85 Nynke Stefess Hanzesport 2:35,78 --- 218
    86 Jade Wormer Haag 2:37,28 --- 208
    87 Nora Mourits Pallas `67 2:39,66 --- 193
    88 Esmée Beukers Pallas `67 2:43,67 --- 169
    89 Sanne Gouw AV Astylos 2:49,14 --- 137
    90 Danne Teeuwisse Triathlon 2:50,20 2,52 131
    91 Liz HOLLEMAN VAV 2:51,49 --- 124
    92 Jolie Hillaert VAV 2:56,61 --- 97
    Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
    Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
    Fenne Knops Nijmegen DNS 2:31,02 0
    Fenne Cantelberg Swift DNF 2:12,98 0
    Lisa Ruimerman AV34 DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Nathalia Montijn CAV Energie 8,48 --- 546
    2 Isabel van den Berg Phanos 8,31 8,19 538
    3 Boglarka ...rekgyarto Swift 7,97 7,70 519
    4 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 7,82 --- 511
    5 Debora van Langen SAV 7,71 --- 505
    6 Irza Loohuis MPM 7,52 --- 495
    7 Noga Piepenbroek ARV Ilion 7,44 --- 490
    8 Damanja Reus SAV 7,31 --- 483
    9 Sanne Gouw AV Astylos 7,18 --- 476
    10 Suze Zeevat Ciko `66 7,11 --- 472
    11 Lotta Lange Haag 6,93 --- 462
    12 Livia Hoekstra AV Astylos 6,84 --- 456
    13 Fenne Cantelberg Swift 6,78 6,70 453
    13 Wiep van der Mark Ciko `66 6,78 --- 453
    15 Floor Ignatius Climax 6,77 --- 452
    16 Ilse van Veenendaal HLLS 6,74 6,35 451
    17 Filsan Versteeg Pallas `67 6,66 --- 446
    18 Jade Wormer Haag 6,64 --- 445
    19 Bente Tuil Hollandia 6,63 6,97 444
    20 Tippi Visser AV Wijchen 6,58 --- 441
    21 Lotte Slomp AAC `61 6,57 6,37 441
    22 Rosa ten Berg Haag 6,56 --- 440
    23 Isabel van Houweling De Gemzen 6,54 6,99 439
    24 Evelyn Navarro Climax 6,51 --- 437
    25 Femke van Schalkwijk AV Astylos 6,46 --- 434
    26 Brittany Cools THOR 6,38 6,87 429
    27 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 6,35 --- 427
    28 Bodhy Christiaans CAV Energie 6,33 --- 426
    29 Suusje Berkenbosch De Gemzen 6,29 --- 424
    30 Inge Bakker AV34 6,25 --- 421
    31 Amy de Graaf AV `56 6,23 --- 420
    32 Fien Molenberg AV Athlos 6,22 --- 420
    33 Aurelia Davis AV Sprint 6,15 --- 415
    34 Anouk Verdaasdonk Spado 5,98 5,68 405
    35 Celine Spinder ASV 5,97 --- 404
    35 Noa Rutten Nijmegen 5,97 --- 404
    37 Maren van de Goor AV34 5,92 --- 401
    38 Loïs Drent AV Sprint 5,91 --- 400
    39 Sarah Smals AV34 5,88 --- 399
    40 Jessica Sluiter PH 5,87 5,20 398
    41 Julia van Dorp Parthenon 5,86 --- 397
    42 Anna van Lohuizen AV34 5,85 --- 397
    43 Fabienne Lazarenko Hanzesport 5,79 --- 393
    44 Veerle van Ittersum Climax 5,72 --- 388
    45 Rosalie van Wouwen Haag 5,71 --- 388
    46 Lotte van Ham AV Sprint 5,70 --- 387
    46 Renske Drenten AV Lionitas 5,70 --- 387
    48 Nienke Wagenaar De Gemzen 5,69 --- 387
    49 Myrthe van Breugel AV34 5,66 --- 385
    50 Jildou Binnema Heerenveen 5,61 5,38 381
    51 Yverna Zuurbier HRRR 5,55 --- 378
    52 Senna Vroemen Triathlon 5,54 5,90 377
    53 Lianne Wuring GACH 5,52 --- 376
    54 Joyce Bakker Schut Triathlon 5,46 5,83 372
    55 Danne Teeuwisse Triathlon 5,45 4,21 371
    55 Karin Wolf Ciko `66 5,45 --- 371
    57 Anissa Toumi Triathlon 5,43 --- 370
    58 Jip Janga AV De Keien 5,38 --- 366
    59 Fleur Pieters Flevo Delta 5,34 --- 364
    60 Charlotte Meurs NEAV 5,33 --- 363
    61 Maya Clark HLLS 5,26 --- 359
    62 Miriam Felix Flevo Delta 5,22 --- 356
    63 Isis Ferrier Haag 5,20 --- 355
    64 Josefine Ulfman Pallas `67 5,18 --- 353
    65 Luna Meijer NEAV 5,15 6,06 351
    66 Evie Tuinder CAV Energie 5,11 --- 349
    67 Jisze Diemer Climax 5,10 --- 348
    68 Isis Henninger AV34 5,03 --- 343
    69 Isabella Frissen HLLS 4,96 5,55 338
    70 Aukje Hurenkamp AV34 4,94 --- 337
    71 Liz HOLLEMAN VAV 4,82 --- 329
    72 Maureen Mols ATOP 4,80 4,70 327
    73 Nora Mourits Pallas `67 4,79 --- 327
    74 Nynke Stefess Hanzesport 4,78 --- 326
    75 Hester Moene Pallas `67 4,76 --- 325
    76 Anniek Vissers Nijmegen 4,71 --- 321
    77 Léonie Rijnders AV34 4,68 --- 319
    78 Sophie Cantelberg Swift 4,66 4,90 318
    79 Femke Yska HRRR 4,62 --- 315
    80 Merel Talens Ciko `66 4,52 --- 308
    81 Sigrid Spek CAV Energie 4,50 --- 306
    82 Imke den Breejen Pallas `67 4,49 --- 306
    83 Luna Bodelier ATOP 4,44 4,40 302
    84 Elke Thijssen Nijmegen 4,39 --- 298
    85 Lisa Ruimerman AV34 4,23 --- 287
    86 Evi Voorhorst AV34 4,20 --- 284
    87 Leah Jellema Heerenveen 4,19 --- 284
    87 Noortje Bonten Pallas `67 4,19 --- 284
    89 Elise Koppejan AV34 4,15 --- 281
    90 Esmée Beukers Pallas `67 4,03 --- 272
    91 Esmee de Vries SPWS 3,84 --- 257
    92 Janne Leenders VAV 3,72 --- 248
    93 Jolie Hillaert VAV 3,46 --- 227
    Julia Baër AAV SISU DNS --- 0
    Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
    Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
    Fenne Knops Nijmegen DNS 5,52 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Isabel van den Berg Phanos 4,73 4,45 666
    2 Isis Ferrier Haag 4,40 --- 598
    3 Debora van Langen SAV 4,22 --- 562
    4 Luna Meijer NEAV 4,16 4,14 550
    5 Noga Piepenbroek ARV Ilion 4,10 --- 538
    6 Bodhy Christiaans CAV Energie 4,02 --- 522
    7 Anouk Verdaasdonk Spado 4,01 4,12 520
    8 Evelyn Navarro Climax 4,00 --- 518
    9 Fleur Pieters Flevo Delta 3,99 --- 516
    10 Anissa Toumi Triathlon 3,97 --- 512
    11 Irza Loohuis MPM 3,94 --- 506
    12 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 3,93 --- 504
    12 Loïs Drent AV Sprint 3,93 --- 504
    12 Filsan Versteeg Pallas `67 3,93 --- 504
    15 Suze Zeevat Ciko `66 3,89 --- 496
    15 Jisze Diemer Climax 3,89 --- 496
    17 Rosalie van Wouwen Haag 3,88 --- 494
    17 Isabella Frissen HLLS 3,88 3,60 494
    19 Damanja Reus SAV 3,86 --- 490
    19 Maya Clark HLLS 3,86 4,15 490
    19 Boglarka ...rekgyarto Swift 3,86 3,74 490
    22 Bente Tuil Hollandia 3,83 3,78 484
    23 Miriam Felix Flevo Delta 3,82 --- 482
    24 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,80 --- 478
    25 Isabel van Houweling De Gemzen 3,77 3,48 472
    26 Inge Bakker AV34 3,76 --- 470
    27 Myrthe van Breugel AV34 3,75 --- 468
    27 Fien Molenberg AV Athlos 3,75 --- 468
    29 Lotta Lange Haag 3,74 --- 466
    29 Lotte Slomp AAC `61 3,74 3,30 466
    31 Brittany Cools THOR 3,73 3,58 464
    31 Celine Spinder ASV 3,73 --- 464
    31 Floor Ignatius Climax 3,73 --- 464
    34 Fenne Cantelberg Swift 3,72 3,65 462
    35 Ilse van Veenendaal HLLS 3,71 3,67 460
    36 Femke Yska HRRR 3,70 --- 458
    37 Lianne Wuring GACH 3,69 --- 456
    37 Jip Janga AV De Keien 3,69 --- 456
    37 Jessica Sluiter PH 3,69 3,75 456
    40 Aurelia Davis AV Sprint 3,68 --- 454
    40 Femke van Schalkwijk AV Astylos 3,68 --- 454
    42 Isis Henninger AV34 3,63 --- 444
    42 Renske Drenten AV Lionitas 3,63 --- 444
    44 Rosa ten Berg Haag 3,62 --- 442
    45 Senna Vroemen Triathlon 3,61 3,90 440
    45 Yverna Zuurbier HRRR 3,61 --- 440
    45 Anniek Vissers Nijmegen 3,61 --- 440
    48 Lotte van Ham AV Sprint 3,60 --- 438
    49 Sanne Gouw AV Astylos 3,59 --- 436
    50 Nathalia Montijn CAV Energie 3,58 --- 434
    50 Liz HOLLEMAN VAV 3,58 --- 434
    52 Charlotte Meurs NEAV 3,56 --- 430
    52 Jildou Binnema Heerenveen 3,56 3,73 430
    54 Julia van Dorp Parthenon 3,54 --- 426
    54 Karin Wolf Ciko `66 3,54 --- 426
    56 Fabienne Lazarenko Hanzesport 3,53 --- 424
    57 Evie Tuinder CAV Energie 3,50 --- 418
    58 Amy de Graaf AV `56 3,48 --- 414
    59 Luna Bodelier ATOP 3,46 3,10 410
    60 Josefine Ulfman Pallas `67 3,45 --- 408
    60 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 3,45 --- 408
    62 Anna van Lohuizen AV34 3,44 --- 406
    63 Joyce Bakker Schut Triathlon 3,40 3,50 398
    64 Suusje Berkenbosch De Gemzen 3,39 --- 396
    64 Sophie Cantelberg Swift 3,39 3,10 396
    66 Wiep van der Mark Ciko `66 3,36 --- 390
    67 Maren van de Goor AV34 3,34 --- 386
    67 Noa Rutten Nijmegen 3,34 --- 386
    69 Julia Baër AAV SISU 3,32 --- 382
    70 Merel Talens Ciko `66 3,31 --- 380
    71 Leah Jellema Heerenveen 3,30 --- 378
    72 Evi Voorhorst AV34 3,26 --- 370
    72 Hester Moene Pallas `67 3,26 --- 370
    74 Jade Wormer Haag 3,25 --- 368
    75 Elke Thijssen Nijmegen 3,20 --- 358
    76 Livia Hoekstra AV Astylos 3,17 --- 352
    76 Esmee de Vries SPWS 3,17 --- 352
    78 Maureen Mols ATOP 3,15 3,00 348
    79 Janne Leenders VAV 3,13 --- 344
    80 Sigrid Spek CAV Energie 3,11 --- 340
    81 Nora Mourits Pallas `67 3,10 --- 338
    82 Aukje Hurenkamp AV34 3,09 --- 336
    83 Veerle van Ittersum Climax 3,06 --- 330
    84 Sarah Smals AV34 3,04 --- 326
    85 Nynke Stefess Hanzesport 3,00 --- 318
    86 Elise Koppejan AV34 2,97 --- 312
    87 Noortje Bonten Pallas `67 2,91 --- 300
    88 Lisa Ruimerman AV34 2,89 --- 296
    89 Imke den Breejen Pallas `67 2,87 --- 292
    90 Léonie Rijnders AV34 2,76 --- 270
    91 Danne Teeuwisse Triathlon 2,71 2,62 260
    92 Esmée Beukers Pallas `67 2,42 --- 202
    93 Jolie Hillaert VAV 2,39 --- 196
    Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
    Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
    Tippi Visser AV Wijchen DNS --- 0
    Fenne Knops Nijmegen DNS 3,42 0