• Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Mika Van Mierlo Isala `96 9,08 1:47,49 7,40 1,40 2444
    2 Meije Bosma HLLS 9,29 1:47,39 6,25 1,25 2224
    3 Isaac Mensah AV Feniks 8,86 1:56,90 8,25 1,15 2223
    4 Aiden Bareman Voorne 9,17 1:59,62 7,87 1,30 2223
    5 Yannick Rolvink Olympus `70 9,63 2:00,48 8,83 1,35 2221
    6 Quincy Koeten WRNG 9,16 1:58,46 7,50 1,30 2218
    7 Kenan Van der Kooij Altis 9,05 2:10,72 9,34 1,30 2207
    8 Kevin Breumelhof ARV Ilion 9,29 1:58,81 7,41 1,30 2185
    9 Bruce Boon Flevo Delta 9,06 2:13,09 9,59 1,25 2160
    10 Jael Blanker AV Feniks 9,13 2:00,48 7,28 1,25 2152
    11 Maurice Afognon ARV Ilion 8,70 2:06,73 7,41 1,20 2140
    12 Silvan Jansen AV NOP 9,09 2:10,99 7,01 1,30 2073
    13 Frank van den Enden Olympus `70 9,52 1:55,68 6,61 1,20 2062
    14 Dawit Verwers Pallas `67 9,63 1:58,61 6,55 1,25 2043
    15 Viggo Tijbosch VOLO 9,51 2:05,25 7,39 1,25 2040
    16 Thijs van der Maaten AV Athlos 9,54 2:00,50 6,49 1,25 2034
    17 Luuk van der Maaten AV Athlos 9,86 2:06,49 7,14 1,35 2030
    18 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,18 2:02,43 7,16 1,10 2005
    19 Zack Rot AV Lycurgus 9,38 2:10,26 7,22 1,20 1967
    20 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 9,09 2:03,58 6,77 1,05 1950
    21 Carl Martens ARV Ilion 9,30 2:06,57 6,90 1,10 1926
    22 Kees de Ruiter Avantri 9,64 2:16,10 6,87 1,30 1922
    23 Joris Cotterink AV Lycurgus 9,78 2:03,85 7,02 1,15 1916
    24 Robin de Haan SC Reeuwijk 9,78 2:03,27 6,63 1,15 1899
    25 Jilke Oswald HRRR 9,51 2:11,10 6,98 1,15 1885
    26 Bram Eleveld AV Athlos 9,98 2:21,64 7,25 1,30 1844
    27 Koen Regelink AV34 9,71 2:17,65 5,93 1,30 1842
    28 Adam Ulrich Ciko `66 9,56 2:10,89 6,21 1,15 1834
    29 Merlijn Bonhof AV34 10,09 1:57,33 5,68 1,10 1822
    30 Kjell Hulleman AV34 10,10 2:10,80 6,78 1,20 1820
    31 Jelmer Bruurmijn Gloria 9,25 2:17,27 5,97 1,15 1816
    32 Wout van der Weide AV34 9,98 2:04,76 5,84 1,15 1803
    33 Axel Warmenhoven Avantri 9,59 2:13,05 6,64 1,10 1799
    34 Danilo van Driest Avantri 9,54 2:15,81 6,27 1,15 1797
    35 Manish Gerse Haag 9,45 2:13,03 5,56 1,15 1791
    36 Thijs van Gastel THOR 9,79 2:11,04 6,10 1,15 1788
    37 Luca Sillen Nijmegen 10,03 1:58,74 5,53 1,05 1768
    38 Yarno Dijkman NEAV 9,68 2:16,50 6,03 1,15 1753
    39 Lex Botschuijver Climax 10,00 2:13,60 7,02 1,10 1750
    40 Ryan de Hoogt AV34 9,93 2:21,46 6,51 1,20 1738
    41 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 9,37 2:22,20 5,63 1,15 1733
    42 Ian Pennock Climax 10,15 2:13,00 6,28 1,15 1725
    43 Marijn van der Harst Altis 10,00 2:12,67 5,22 1,20 1721
    44 Jimmy Marcera AV Sprint 10,22 2:24,99 6,40 1,25 1696
    45 Sven Hurkmans Parthenon 10,26 2:22,74 8,74 1,05 1690
    46 Norvin Spinder ASV 10,36 2:16,93 7,12 1,10 1673
    47 Yorick Snelder Hanzesport 10,77 2:08,48 5,99 1,15 1662
    48 Jonne Roos AV Lycurgus 10,01 2:10,77 5,51 1,05 1645
    49 Jesse van de Beek BAV 10,40 2:12,68 5,48 1,15 1642
    50 Tijn Berendsen De Liemers 9,98 2:15,54 7,04 0,95 1627
    51 Stefan de Waal AKU 10,65 2:09,93 5,24 1,15 1616
    52 Marijn Atmodimedjo AV34 10,25 2:17,08 5,90 1,10 1616
    53 Tim Tempelman SPLS 9,24 DNS 6,40 1,30 1596
    54 Jasper Oppers AV34 9,67 2:26,82 5,98 1,00 1558
    55 Jelle Sweers De Liemers 10,10 2:15,68 4,89 1,05 1547
    56 Sven Wildeboer VAV 10,13 2:23,05 5,59 1,05 1527
    57 Indy Kromokario ARV Ilion 9,61 2:28,06 4,91 1,05 1526
    58 Thijs Oostenenk AV34 10,49 2:14,09 5,05 1,05 1515
    59 Kian Zaal AKU 10,02 2:07,56 5,20 0,80 1472
    60 Tygo Hulsebos VAV 11,02 2:23,07 6,28 1,05 1448
    61 Tycho Borm Pallas `67 10,47 2:35,34 5,71 1,10 1434
    62 Brecht van der Steen Hanzesport 10,46 2:28,34 5,27 1,05 1418
    63 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 9,92 2:43,11 5,50 1,05 1415
    64 Berto Anker Avantri 10,25 2:59,97 6,47 1,10 1372
    65 Thijs Messchendorp Pallas `67 11,03 2:39,17 6,03 1,10 1355
    66 Maurits Meijerhof Fivelstreek 10,67 2:56,79 5,98 1,15 1335
    67 Christian Ossevoort AV34 11,53 2:19,96 5,43 1,00 1321
    68 Jort Bos Heerenveen 10,82 2:25,47 4,97 0,90 1261
    69 Hylke Paulusma Heerenveen 11,17 2:20,01 5,67 0,80 1232
    70 Thijme Dunnebier Hanzesport 10,89 2:31,73 4,08 1,00 1216
    71 Stip Marcé AV34 11,45 2:35,58 5,71 0,85 1123
    72 Jens van Ommen Ciko `66 10,37 2:14,92 4,70 DNS 1121
    73 Lars Oostenenk AV34 10,89 2:29,60 4,47 0,75 1076
    74 Lennart Kanne AV34 12,01 2:32,76 4,76 0,80 981
    75 Cas van den Broek AV34 13,03 2:53,95 5,67 1,00 959
    76 Vasco Overes AKU DNS DNS DNS DNS 0
    76 Dylan Mouw AV34 DNS DNS DNS DNS 0
    76 Friso Castelein AV34 DNS DNS DNS DNS 0
    76 Mike Wennekes De Liemers DNS DNS DNS DNS 0
    76 Robin Wassink AV34 DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Maurice Afognon ARV Ilion 8,70 --- 708
    2 Isaac Mensah AV Feniks 8,86 --- 676
    3 Kenan Van der Kooij Altis 9,05 8,96 639
    4 Bruce Boon Flevo Delta 9,06 9,22 637
    5 Mika Van Mierlo Isala `96 9,08 --- 634
    6 Silvan Jansen AV NOP 9,09 --- 632
    6 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 9,09 8,90 632
    8 Jael Blanker AV Feniks 9,13 --- 624
    9 Quincy Koeten WRNG 9,16 --- 619
    10 Aiden Bareman Voorne 9,17 9,14 617
    11 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,18 --- 615
    12 Tim Tempelman SPLS 9,24 9,27 604
    13 Jelmer Bruurmijn Gloria 9,25 9,69 603
    14 Kevin Breumelhof ARV Ilion 9,29 --- 595
    14 Meije Bosma HLLS 9,29 --- 595
    16 Carl Martens ARV Ilion 9,30 --- 594
    17 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 9,37 9,49 581
    18 Zack Rot AV Lycurgus 9,38 --- 580
    19 Manish Gerse Haag 9,45 --- 567
    20 Viggo Tijbosch VOLO 9,51 --- 557
    20 Jilke Oswald HRRR 9,51 9,50 557
    22 Frank van den Enden Olympus `70 9,52 --- 555
    23 Danilo van Driest Avantri 9,54 --- 552
    23 Thijs van der Maaten AV Athlos 9,54 --- 552
    25 Adam Ulrich Ciko `66 9,56 --- 549
    26 Axel Warmenhoven Avantri 9,59 --- 544
    27 Indy Kromokario ARV Ilion 9,61 --- 540
    28 Yannick Rolvink Olympus `70 9,63 --- 537
    28 Dawit Verwers Pallas `67 9,63 --- 537
    30 Kees de Ruiter Avantri 9,64 --- 535
    31 Jasper Oppers AV34 9,67 --- 530
    32 Yarno Dijkman NEAV 9,68 --- 529
    33 Koen Regelink AV34 9,71 --- 524
    34 Joris Cotterink AV Lycurgus 9,78 9,84 513
    34 Robin de Haan SC Reeuwijk 9,78 --- 513
    36 Thijs van Gastel THOR 9,79 --- 511
    37 Luuk van der Maaten AV Athlos 9,86 --- 500
    38 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 9,92 --- 490
    39 Ryan de Hoogt AV34 9,93 --- 489
    40 Wout van der Weide AV34 9,98 --- 481
    40 Bram Eleveld AV Athlos 9,98 --- 481
    40 Tijn Berendsen De Liemers 9,98 --- 481
    43 Marijn van der Harst Altis 10,00 --- 478
    43 Lex Botschuijver Climax 10,00 --- 478
    45 Jonne Roos AV Lycurgus 10,01 9,70 476
    46 Kian Zaal AKU 10,02 --- 475
    47 Luca Sillen Nijmegen 10,03 --- 473
    48 Merlijn Bonhof AV34 10,09 --- 464
    49 Kjell Hulleman AV34 10,10 --- 463
    49 Jelle Sweers De Liemers 10,10 --- 463
    51 Sven Wildeboer VAV 10,13 --- 458
    52 Ian Pennock Climax 10,15 --- 455
    53 Jimmy Marcera AV Sprint 10,22 --- 445
    54 Berto Anker Avantri 10,25 --- 441
    54 Marijn Atmodimedjo AV34 10,25 --- 441
    56 Sven Hurkmans Parthenon 10,26 --- 439
    57 Norvin Spinder ASV 10,36 --- 425
    58 Jens van Ommen Ciko `66 10,37 --- 423
    59 Jesse van de Beek BAV 10,40 --- 419
    60 Brecht van der Steen Hanzesport 10,46 --- 410
    61 Tycho Borm Pallas `67 10,47 --- 409
    62 Thijs Oostenenk AV34 10,49 --- 406
    63 Stefan de Waal AKU 10,65 --- 384
    64 Maurits Meijerhof Fivelstreek 10,67 --- 382
    65 Yorick Snelder Hanzesport 10,77 --- 368
    66 Jort Bos Heerenveen 10,82 --- 362
    67 Lars Oostenenk AV34 10,89 --- 352
    67 Thijme Dunnebier Hanzesport 10,89 --- 352
    69 Tygo Hulsebos VAV 11,02 10,71 336
    70 Thijs Messchendorp Pallas `67 11,03 --- 335
    71 Hylke Paulusma Heerenveen 11,17 --- 317
    72 Stip Marcé AV34 11,45 --- 283
    73 Christian Ossevoort AV34 11,53 --- 274
    74 Lennart Kanne AV34 12,01 --- 221
    75 Cas van den Broek AV34 13,03 --- 121
    Vasco Overes AKU DNS --- 0
    Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
    Friso Castelein AV34 DNS --- 0
    Robin Wassink AV34 DNS --- 0
    Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Meije Bosma HLLS 1:47,39 --- 682
    2 Mika Van Mierlo Isala `96 1:47,49 --- 681
    3 Frank van den Enden Olympus `70 1:55,68 --- 575
    4 Isaac Mensah AV Feniks 1:56,90 --- 561
    5 Merlijn Bonhof AV34 1:57,33 --- 556
    6 Quincy Koeten WRNG 1:58,46 --- 543
    7 Dawit Verwers Pallas `67 1:58,61 --- 541
    8 Luca Sillen Nijmegen 1:58,74 --- 540
    9 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1:58,81 --- 539
    10 Aiden Bareman Voorne 1:59,62 2:04,00 530
    11 Jael Blanker AV Feniks 2:00,48 --- 520
    11 Yannick Rolvink Olympus `70 2:00,48 --- 520
    13 Thijs van der Maaten AV Athlos 2:00,50 --- 520
    14 Maurits va...cheijndel Olympus `70 2:02,43 --- 499
    15 Robin de Haan SC Reeuwijk 2:03,27 --- 490
    16 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 2:03,58 2:08,00 487
    17 Joris Cotterink AV Lycurgus 2:03,85 2:11,00 484
    18 Wout van der Weide AV34 2:04,76 --- 474
    19 Viggo Tijbosch VOLO 2:05,25 --- 469
    20 Luuk van der Maaten AV Athlos 2:06,49 --- 457
    21 Carl Martens ARV Ilion 2:06,57 --- 456
    22 Maurice Afognon ARV Ilion 2:06,73 --- 454
    23 Kian Zaal AKU 2:07,56 --- 446
    24 Yorick Snelder Hanzesport 2:08,48 --- 437
    25 Stefan de Waal AKU 2:09,93 --- 423
    26 Zack Rot AV Lycurgus 2:10,26 --- 420
    27 Kenan Van der Kooij Altis 2:10,72 --- 416
    28 Jonne Roos AV Lycurgus 2:10,77 2:13,09 415
    29 Kjell Hulleman AV34 2:10,80 --- 415
    30 Adam Ulrich Ciko `66 2:10,89 --- 414
    31 Silvan Jansen AV NOP 2:10,99 --- 413
    32 Thijs van Gastel THOR 2:11,04 --- 413
    33 Jilke Oswald HRRR 2:11,10 --- 412
    34 Marijn van der Harst Altis 2:12,67 --- 398
    35 Jesse van de Beek BAV 2:12,68 --- 398
    36 Ian Pennock Climax 2:13,00 --- 395
    37 Manish Gerse Haag 2:13,03 --- 394
    38 Axel Warmenhoven Avantri 2:13,05 --- 394
    39 Bruce Boon Flevo Delta 2:13,09 2:05,26 394
    40 Lex Botschuijver Climax 2:13,60 --- 389
    41 Thijs Oostenenk AV34 2:14,09 --- 385
    42 Jens van Ommen Ciko `66 2:14,92 --- 378
    43 Tijn Berendsen De Liemers 2:15,54 --- 372
    44 Jelle Sweers De Liemers 2:15,68 --- 371
    45 Danilo van Driest Avantri 2:15,81 --- 370
    46 Kees de Ruiter Avantri 2:16,10 --- 367
    47 Yarno Dijkman NEAV 2:16,50 --- 364
    48 Norvin Spinder ASV 2:16,93 --- 360
    49 Marijn Atmodimedjo AV34 2:17,08 --- 359
    50 Jelmer Bruurmijn Gloria 2:17,27 --- 357
    51 Koen Regelink AV34 2:17,65 --- 354
    52 Christian Ossevoort AV34 2:19,96 --- 335
    53 Hylke Paulusma Heerenveen 2:20,01 --- 334
    54 Ryan de Hoogt AV34 2:21,46 --- 323
    55 Bram Eleveld AV Athlos 2:21,64 --- 321
    56 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 2:22,20 2:25,29 317
    57 Sven Hurkmans Parthenon 2:22,74 --- 312
    58 Sven Wildeboer VAV 2:23,05 --- 310
    59 Tygo Hulsebos VAV 2:23,07 --- 310
    60 Jimmy Marcera AV Sprint 2:24,99 --- 295
    61 Jort Bos Heerenveen 2:25,47 --- 291
    62 Jasper Oppers AV34 2:26,82 --- 281
    63 Indy Kromokario ARV Ilion 2:28,06 --- 272
    64 Brecht van der Steen Hanzesport 2:28,34 --- 270
    65 Lars Oostenenk AV34 2:29,60 --- 261
    66 Thijme Dunnebier Hanzesport 2:31,73 --- 246
    67 Lennart Kanne AV34 2:32,76 --- 239
    68 Tycho Borm Pallas `67 2:35,34 --- 221
    69 Stip Marcé AV34 2:35,58 --- 220
    70 Thijs Messchendorp Pallas `67 2:39,17 --- 196
    71 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 2:43,11 --- 172
    72 Cas van den Broek AV34 2:53,95 --- 111
    73 Maurits Meijerhof Fivelstreek 2:56,79 --- 96
    74 Berto Anker Avantri 2:59,97 --- 80
    Vasco Overes AKU DNS --- 0
    Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
    Friso Castelein AV34 DNS --- 0
    Robin Wassink AV34 DNS --- 0
    Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0
    Tim Tempelman SPLS DNS 2:11,07 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Bruce Boon Flevo Delta 9,59 10,46 603
    2 Kenan Van der Kooij Altis 9,34 8,37 590
    3 Yannick Rolvink Olympus `70 8,83 --- 565
    4 Sven Hurkmans Parthenon 8,74 --- 560
    5 Isaac Mensah AV Feniks 8,25 --- 534
    6 Aiden Bareman Voorne 7,87 7,75 514
    7 Quincy Koeten WRNG 7,50 --- 494
    8 Maurice Afognon ARV Ilion 7,41 --- 489
    8 Kevin Breumelhof ARV Ilion 7,41 --- 489
    10 Mika Van Mierlo Isala `96 7,40 --- 488
    11 Viggo Tijbosch VOLO 7,39 --- 488
    12 Jael Blanker AV Feniks 7,28 --- 482
    13 Bram Eleveld AV Athlos 7,25 --- 480
    14 Zack Rot AV Lycurgus 7,22 --- 478
    15 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,16 --- 475
    16 Luuk van der Maaten AV Athlos 7,14 --- 474
    17 Norvin Spinder ASV 7,12 --- 472
    18 Tijn Berendsen De Liemers 7,04 --- 468
    19 Joris Cotterink AV Lycurgus 7,02 7,07 467
    19 Lex Botschuijver Climax 7,02 --- 467
    21 Silvan Jansen AV NOP 7,01 --- 466
    22 Jilke Oswald HRRR 6,98 7,30 464
    23 Carl Martens ARV Ilion 6,90 --- 460
    24 Kees de Ruiter Avantri 6,87 --- 458
    25 Kjell Hulleman AV34 6,78 --- 453
    26 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 6,77 6,59 452
    27 Axel Warmenhoven Avantri 6,64 --- 445
    28 Robin de Haan SC Reeuwijk 6,63 --- 444
    29 Frank van den Enden Olympus `70 6,61 --- 443
    30 Dawit Verwers Pallas `67 6,55 --- 439
    31 Ryan de Hoogt AV34 6,51 --- 437
    32 Thijs van der Maaten AV Athlos 6,49 --- 436
    33 Berto Anker Avantri 6,47 --- 435
    34 Jimmy Marcera AV Sprint 6,40 --- 430
    34 Tim Tempelman SPLS 6,40 7,66 430
    36 Tygo Hulsebos VAV 6,28 5,80 423
    36 Ian Pennock Climax 6,28 --- 423
    38 Danilo van Driest Avantri 6,27 --- 423
    39 Meije Bosma HLLS 6,25 --- 421
    40 Adam Ulrich Ciko `66 6,21 --- 419
    41 Thijs van Gastel THOR 6,10 --- 412
    42 Yarno Dijkman NEAV 6,03 --- 408
    42 Thijs Messchendorp Pallas `67 6,03 --- 408
    44 Yorick Snelder Hanzesport 5,99 --- 405
    45 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,98 --- 405
    45 Jasper Oppers AV34 5,98 --- 405
    47 Jelmer Bruurmijn Gloria 5,97 6,46 404
    48 Koen Regelink AV34 5,93 --- 402
    49 Marijn Atmodimedjo AV34 5,90 --- 400
    50 Wout van der Weide AV34 5,84 --- 396
    51 Stip Marcé AV34 5,71 --- 388
    51 Tycho Borm Pallas `67 5,71 --- 388
    53 Merlijn Bonhof AV34 5,68 --- 386
    54 Hylke Paulusma Heerenveen 5,67 --- 385
    54 Cas van den Broek AV34 5,67 --- 385
    56 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 5,63 5,11 383
    57 Sven Wildeboer VAV 5,59 --- 380
    58 Manish Gerse Haag 5,56 --- 378
    59 Luca Sillen Nijmegen 5,53 --- 376
    60 Jonne Roos AV Lycurgus 5,51 5,75 375
    61 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 5,50 --- 374
    62 Jesse van de Beek BAV 5,48 --- 373
    63 Christian Ossevoort AV34 5,43 --- 370
    64 Brecht van der Steen Hanzesport 5,27 --- 359
    65 Stefan de Waal AKU 5,24 --- 357
    66 Marijn van der Harst Altis 5,22 --- 356
    67 Kian Zaal AKU 5,20 --- 355
    68 Thijs Oostenenk AV34 5,05 --- 345
    69 Jort Bos Heerenveen 4,97 --- 339
    70 Indy Kromokario ARV Ilion 4,91 --- 335
    71 Jelle Sweers De Liemers 4,89 --- 334
    72 Lennart Kanne AV34 4,76 --- 325
    73 Jens van Ommen Ciko `66 4,70 --- 320
    74 Lars Oostenenk AV34 4,47 --- 304
    75 Thijme Dunnebier Hanzesport 4,08 --- 276
    Vasco Overes AKU DNS --- 0
    Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
    Friso Castelein AV34 DNS --- 0
    Robin Wassink AV34 DNS --- 0
    Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mika Van Mierlo Isala `96 1,40 --- 641
    2 Yannick Rolvink Olympus `70 1,35 --- 599
    2 Luuk van der Maaten AV Athlos 1,35 --- 599
    4 Kees de Ruiter Avantri 1,30 --- 562
    4 Silvan Jansen AV NOP 1,30 --- 562
    4 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,30 --- 562
    4 Kenan Van der Kooij Altis 1,30 --- 562
    4 Quincy Koeten WRNG 1,30 --- 562
    4 Aiden Bareman Voorne 1,30 --- 562
    4 Koen Regelink AV34 1,30 --- 562
    4 Bram Eleveld AV Athlos 1,30 --- 562
    4 Tim Tempelman SPLS 1,30 --- 562
    13 Jael Blanker AV Feniks 1,25 --- 526
    13 Meije Bosma HLLS 1,25 --- 526
    13 Jimmy Marcera AV Sprint 1,25 --- 526
    13 Viggo Tijbosch VOLO 1,25 --- 526
    13 Thijs van der Maaten AV Athlos 1,25 --- 526
    13 Bruce Boon Flevo Delta 1,25 --- 526
    13 Dawit Verwers Pallas `67 1,25 --- 526
    20 Zack Rot AV Lycurgus 1,20 --- 489
    20 Maurice Afognon ARV Ilion 1,20 --- 489
    20 Marijn van der Harst Altis 1,20 --- 489
    20 Frank van den Enden Olympus `70 1,20 --- 489
    20 Kjell Hulleman AV34 1,20 --- 489
    20 Ryan de Hoogt AV34 1,20 --- 489
    26 Stefan de Waal AKU 1,15 --- 452
    26 Joris Cotterink AV Lycurgus 1,15 --- 452
    26 Yarno Dijkman NEAV 1,15 --- 452
    26 Danilo van Driest Avantri 1,15 --- 452
    26 Maurits Meijerhof Fivelstreek 1,15 --- 452
    26 Robin de Haan SC Reeuwijk 1,15 --- 452
    26 Isaac Mensah AV Feniks 1,15 --- 452
    26 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 1,15 --- 452
    26 Jesse van de Beek BAV 1,15 --- 452
    26 Manish Gerse Haag 1,15 --- 452
    26 Jelmer Bruurmijn Gloria 1,15 --- 452
    26 Thijs van Gastel THOR 1,15 --- 452
    26 Wout van der Weide AV34 1,15 --- 452
    26 Yorick Snelder Hanzesport 1,15 --- 452
    26 Jilke Oswald HRRR 1,15 --- 452
    26 Adam Ulrich Ciko `66 1,15 --- 452
    26 Ian Pennock Climax 1,15 --- 452
    43 Axel Warmenhoven Avantri 1,10 --- 416
    43 Berto Anker Avantri 1,10 --- 416
    43 Carl Martens ARV Ilion 1,10 --- 416
    43 Maurits va...cheijndel Olympus `70 1,10 --- 416
    43 Norvin Spinder ASV 1,10 --- 416
    43 Marijn Atmodimedjo AV34 1,10 --- 416
    43 Merlijn Bonhof AV34 1,10 --- 416
    43 Tycho Borm Pallas `67 1,10 --- 416
    43 Thijs Messchendorp Pallas `67 1,10 --- 416
    43 Lex Botschuijver Climax 1,10 --- 416
    53 Jonne Roos AV Lycurgus 1,05 --- 379
    53 Indy Kromokario ARV Ilion 1,05 --- 379
    53 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 1,05 --- 379
    53 Sven Hurkmans Parthenon 1,05 --- 379
    53 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 1,05 --- 379
    53 Sven Wildeboer VAV 1,05 --- 379
    53 Tygo Hulsebos VAV 1,05 --- 379
    53 Thijs Oostenenk AV34 1,05 --- 379
    53 Jelle Sweers De Liemers 1,05 --- 379
    53 Brecht van der Steen Hanzesport 1,05 --- 379
    53 Luca Sillen Nijmegen 1,05 --- 379
    64 Christian Ossevoort AV34 1,00 --- 342
    64 Cas van den Broek AV34 1,00 --- 342
    64 Jasper Oppers AV34 1,00 --- 342
    64 Thijme Dunnebier Hanzesport 1,00 --- 342
    68 Tijn Berendsen De Liemers 0,95 --- 306
    69 Jort Bos Heerenveen 0,90 --- 269
    70 Stip Marcé AV34 0,85 --- 232
    71 Kian Zaal AKU 0,80 --- 196
    71 Hylke Paulusma Heerenveen 0,80 --- 196
    71 Lennart Kanne AV34 0,80 --- 196
    74 Lars Oostenenk AV34 0,75 --- 159
    Vasco Overes AKU DNS --- 0
    Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
    Friso Castelein AV34 DNS --- 0
    Robin Wassink AV34 DNS --- 0
    Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0
    Jens van Ommen Ciko `66 DNS --- 0