Uitslagen Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,55 7,58
2 Isiah Emanuelson PAC 7,67 7,56
3 Marnix van der Burg Leiden 7,84 7,81
4 Quinten van Ommen ATOP 7,85 8,24
5 Maarten Debeij JSPR 7,86 7,86
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,93 7,95
7 Marcus Melenhorst Altis 7,94 8,63
8 Enzo Meerstra Hollandia 8,08 8,02
9 Freek Weijman Pallas `67 8,10 8,24
10 Romello Christiaan AV Hera 8,16 8,20
11 Joris van den Hoven Triathlon 8,21 8,30
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,22 8,23
13 Daan Gestel DVTR 8,23 8,43
14 Thom Schipperen Scorpio 8,25 8,57
14 Fedor de Pagter Hanzesport 8,25 8,53
16 Tobias Steevensz AV Passaat 8,26 8,54
17 Max van Velzen PH 8,31 8,48
18 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,32 8,44
19 Sylvio Mulders ATOP 8,36 8,20
20 Quinten Chambliss AV Sparta 8,38 8,53
21 Julius Geertsma PH 8,39 8,50
22 Patrick Meskes Triathlon 8,46 8,44
23 Timo den Hollander GVAC 8,47 8,56
24 Ivar De Koning Parthenon 8,48 8,40
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61
26 Angelo Visser NEAV 8,51 8,59
27 Lucas Burgers PAC 8,53 8,31
28 Sil de Jong Heerenveen 8,56 8,41
29 Jochem Laurens AV Sprint 8,58 9,37
30 Geordy Witmond SPLS 8,59 9,01
31 Tobias van Ee GACH 8,60 8,62
32 Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14
33 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,70 8,70
34 Sietse Kolnaar Groningen 8,80 9,21
35 Thijmen van Es AV Hylas 8,81 8,91
36 Karsten Duys PAC 8,86 8,89
37 Boas Okken Groningen 8,89 8,96
38 Koen van der Aa PAC 8,98 9,12
38 Tim van der Leeden Arena 8,98 8,95
40 Jochem van Boekel Typhoon 9,21 9,38
41 Tom Fontani GACH 9,24 9,36
42 Merijn Kerens Pijnenburg 9,25 8,88
43 Youp de Groot Pijnenburg 9,95 10,22
Job Geerds AV 1923 --- 8,49
Kep Schouenberg Scopias --- 8,40



Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64 ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,70 ---
3 Marnix van der Burg Leiden 7,85 ---
4 Quinten van Ommen ATOP 7,87 ---
5 Marcus Melenhorst Altis 8,03 ---
6 Maarten Debeij JSPR 8,04 ---
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,07 ---
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,12 ---
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 ---
10 Freek Weijman Pallas `67 8,18 ---
11 Romello Christiaan AV Hera 8,23 ---
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,28 ---
13 Daan Gestel DVTR 8,34 ---
14 Joris van den Hoven Triathlon 8,35 ---
15 Sylvio Mulders ATOP 8,44 ---
15 Thom Schipperen Scorpio 8,44 ---
17 Quinten Chambliss AV Sparta 8,45 ---
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,45 ---
19 Max van Velzen PH 8,46 ---
20 Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 ---
21 Timo den Hollander GVAC 8,53 ---
22 Patrick Meskes Triathlon 8,54 ---
23 Julius Geertsma PH 8,56 ---
24 Ivar De Koning Parthenon 8,64 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,54 ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,56 ---
3 Quinten van Ommen ATOP 7,83 ---
4 Marnix van der Burg Leiden 7,88 ---
5 Maarten Debeij JSPR 7,94 ---
6 Marcus Melenhorst Altis 8,10 ---
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,17 ---
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,28 ---



Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:09,95 2:13,47
2 Rick van Riel AV Attila 2:10,12 2:16,09
3 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:10,42 2:10,73
4 Jochem van Dijk DKEV 2:18,10 2:26,32
5 Stef Kapteijn AV `56 2:19,85 2:19,52
6 Lex van Honschoten KAV Holland 2:21,08 2:35,19
7 Jack Abernethy Eindhoven 2:21,76 2:23,99
8 Thijmen van Leeuwen SAV 2:21,93 2:23,02
9 Niels Dennekamp AV Rijssen 2:24,77 2:32,35
10 Kjell de Groot Flevo Delta 2:24,79 2:25,16
11 Alex Taal PAC 2:26,91 2:22,36
12 Jochem Laurens AV Sprint 2:27,15 2:22,83
13 Casper Peterse AV Trias 2:27,66 2:27,90
14 Yassine Bouaziz AV34 2:28,52 2:22,70
15 Noud van de Mast AV34 2:31,26 2:27,90
16 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:32,21 2:25,62
17 Kai van Tilburg PH 2:33,63 2:21,90
18 Jasper Bertrand HLLS 2:35,32 2:36,45
19 Diede Wit Pallas `67 2:35,56 2:21,15
20 Quinten van der Elst Parthenon 2:39,33 2:49,76
21 Laurence ten Brinke AV Rijssen 2:40,03 2:43,50
22 Olivier Voschezang AV Atverni 2:40,07 2:37,77
23 Imre Atmodimedjo AV34 2:46,75 2:48,04
Thijs Zoon Flevo Delta DQ 2:19,55
Jelani James Phanos --- 2,32
Luc Krawczyk VRT --- 2:25,32



Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Lars Laros Scorpio 4:29,52 4:36,25
2 Viggo Parol AV Atverni 4:36,70 4:37,79
3 Robert de Graaf AV `56 4:39,70 4:50,72
4 Jasper van Zaanen AV34 4:42,30 4:54,28
5 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:47,19 5:43,90
6 Luco van Bergen Startbaan 4:49,78 5:01,78
7 Angelo Visser NEAV 5:02,03 5:00,74
8 Jelani James Phanos 5:06,85 5:05,00
9 Liam Rietbroek AV Gouda 5:08,77 5:07,02
10 Matthijs Roos AV `56 5:10,52 5:12,00
11 Jochem van Dijk DKEV 5:13,16 ---
12 Thomas Gonggrijp AL73 5:14,82 5:39,05
13 Luc Kappert AV Rijssen 5:19,08 5:34,06
14 Laurence ten Brinke AV Rijssen 5:20,75 5:43,00
15 Bram Klap AV Lycurgus 5:24,37 5:31,63
16 Thijmen van Es AV Hylas 5:30,36 5:39,65
Wouter Schets AV `56 --- 4:56,70
Jamie Verhagen Groningen --- ---



Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,99 8,87
2 Mark Heiden PAC 9,13 9,62
3 Mees Kappert AV Salland 9,15 9,51
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,37 10,00
5 Maarten Debeij JSPR 9,38 9,45
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,38 9,74
7 Marnix Kolkman AV Edam 9,43 9,61
8 Peter de Kruyff HLLS 9,52 9,32
9 Timme Koster AV Trias 9,72 9,84
10 Job Geerds AV 1923 9,81 9,65
11 Thom Schipperen Scorpio 9,83 ---
12 Luc Franck ATOP 9,87 10,31
13 Marcus Melenhorst Altis 10,15 10,70
14 Ton van Mameren Triathlon 10,18 10,08
15 Ivar De Koning Parthenon 10,22 9,80
16 Tobias van Ee GACH 10,24 10,43
17 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,25 9,80
18 Kjell de Groot Flevo Delta 10,42 10,81
19 Geordy Witmond SPLS 10,64 10,94
20 Thomas Gonggrijp AL73 10,76 14,60
21 Koen van der Aa PAC 10,81 11,08
22 Liam Rietbroek AV Gouda 10,94 11,18
23 Wies Roemaat Ciko `66 10,97 11,56
24 Ruben Claus PAC 11,03 11,25
25 Tim van der Leeden Arena 11,20 11,30
26 Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40
26 Gijs de Bruijne Flevo Delta 11,35 11,00
28 Merijn Kerens Pijnenburg 11,65 12,04
29 Thijmen van Es AV Hylas 12,34 ---
30 Youp de Groot Pijnenburg 13,26 ---
Jip Haest Spado --- 10,25



Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Kai van Gaalen HLLS 8,75 ---
2 Marnix Kolkman AV Edam 9,16 ---
3 Mees Kappert AV Salland 9,22 ---
4 Mark Heiden PAC 9,31 ---
5 Peter de Kruyff HLLS 9,33 ---
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,40 ---
7 Maarten Debeij JSPR 9,45 ---
8 Job Geerds AV 1923 9,47 ---
9 Timme Koster AV Trias 9,56 ---
10 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,63 ---
11 Thom Schipperen Scorpio 10,15 ---
12 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,40 ---
13 Luc Franck ATOP 10,61 ---
14 Ton van Mameren Triathlon 10,68 ---
15 Ivar De Koning Parthenon 11,18 ---
Marcus Melenhorst Altis DQ ---



Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Kai van Gaalen HLLS 8,76 ---
2 Mark Heiden PAC 9,13 ---
3 Marnix Kolkman AV Edam 9,18 ---
4 Mees Kappert AV Salland 9,19 ---
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,31 ---
6 Peter de Kruyff HLLS 9,42 ---
7 Maarten Debeij JSPR 9,49 ---
8 Job Geerds AV 1923 9,57 ---



Jongens Junior C1 - 4 x 50m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AV'56 AV `56 - JJC1 4 29,11 2
2 AV Parthenon AV Parthenon - JJC1 4 DQ 0



Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 13,18 13,61
2 Fedor de Pagter Hanzesport 11,32 12,31
3 Ruben Rolvink Olympus `70 10,90 11,29
3 Mathieu van Opstal SPOB 10,90 11,97
5 Tomas Gerssen AV Astylos 10,70 12,57
6 Yannick de Burbure Parthenon 10,58 10,72
7 Enzo Meerstra Hollandia 9,87 11,29
8 Patrick Meskes Triathlon 9,55 9,53
9 Rick Verhoeven PH 9,29 9,24
10 Vincent Bosman AV Atverni 9,20 9,25
11 Jochem Laurens AV Sprint 9,15 9,07
12 Lars Bosman Isala `96 9,12 10,00
13 Daan Gestel DVTR 9,09 10,95
14 Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95
15 Jules Frankenmolen Haag 8,78 9,67
16 Bent Braker AV Gouda 8,69 9,55
17 Thomas Knoop Typhoon 8,54 ---
18 Tijmen Hermse PAC 8,42 7,58
19 Timo den Hollander GVAC 8,37 8,63
20 Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92
21 Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47
22 Boas Okken Groningen 7,61 8,03
23 Youp de Groot Pijnenburg 7,27 7,06
24 Jorg van Sabben AV `56 6,49 7,66
Jochem Ribberink AV Gouda --- 9,88
Kep Schouenberg Scopias --- 9,93



Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,74 ---
2 Tomas Gerssen AV Astylos 12,09 ---
3 Mathieu van Opstal SPOB 11,43 ---
4 Fedor de Pagter Hanzesport 11,11 ---
5 Yannick de Burbure Parthenon 11,10 ---
6 Ruben Rolvink Olympus `70 11,09 ---
7 Enzo Meerstra Hollandia 10,32 ---
8 Rick Verhoeven PH 10,06 ---
9 Patrick Meskes Triathlon 9,64 ---
10 Lars Bosman Isala `96 9,43 ---
11 Vincent Bosman AV Atverni 9,04 ---
12 Jochem Laurens AV Sprint 8,99 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,70 1,80
2 Joram van ... Bospoort Climax 1,65 1,60
3 Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,56
3 Floris Nolet PH 1,55 1,50
5 Rick Verhoeven PH 1,55 1,65
5 Hugo Schouten Hanzesport 1,55 1,51
7 Bram van de Mars Cialfo 1,50 1,50
8 Marvin Lamers THOR 1,50 1,52
9 Gijs de Bruijne Flevo Delta 1,50 1,53
10 Douwe Demoulin AV Sprint 1,50 1,55
11 Ruben Rolvink Olympus `70 1,45 1,45
11 Wies Roemaat Ciko `66 1,45 1,55
13 Karsten Duys PAC 1,40 1,47
13 Boas Okken Groningen 1,40 1,45
Tim van der Leeden Arena NM 1,46
Max Botschuijver Climax NM 1,55
Tom Fontani GACH --- 1,30
Wouter Benschop AV Atverni --- 1,45
Romello Christiaan AV Hera --- 1,35
Jules Frankenmolen Haag --- 1,45
Thomas Gonggrijp AL73 --- 1,45
Jasper Meijerink AV34 --- 1,45
Lucas Van Bochoven Climax --- 1,45
Lars Bosman Isala `96 --- 1,50



Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 3,20 3,00
2 Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,10 3,20
3 Jip Haest Spado 2,80 2,50
4 Koen Duikersloot GACH 2,50 2,40
4 Tobias van Ee GACH 2,50 2,40
6 Douwe Demoulin AV Sprint 2,20 2,25
7 Thijmen Hakenkruger GACH 2,10 2,10
7 Tijmen Hermse PAC 2,10 2,00
Casper Peterse AV Trias --- ---
Lennert Naeff Heerenveen --- ---
Harm Janssens DEM --- 1,90
Ruben Claus PAC --- 1,92



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,47 5,05
2 Mees Kappert AV Salland 5,26 5,36
3 Floris Nolet PH 5,23 5,24
4 Peter de Kruyff HLLS 5,17 5,03
5 Marvin Lamers THOR 5,15 5,14
6 Mark Heiden PAC 5,12 5,20
7 Ton van Mameren Triathlon 5,11 5,14
7 Harm Janssens DEM 5,11 5,26
9 Lex van Honschoten KAV Holland 5,02 5,07
9 Isiah Emanuelson PAC 5,02 5,20
11 Daan Gestel DVTR 4,93 4,76
12 Julius Geertsma PH 4,81 4,75
13 Ramon Biondina Spado 4,78 4,76
14 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,76 4,73
14 Joram van ... Bospoort Climax 4,76 4,93
16 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 4,61
17 Marnix van der Burg Leiden 4,73 5,03
18 Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70
19 Geordy Witmond SPLS 4,65 4,58
19 Max Botschuijver Climax 4,65 4,60
21 Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63
22 Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44
23 Jules Frankenmolen Haag 4,57 4,44
24 Max van Velzen PH 4,56 4,85
25 Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10
26 Ruben Rolvink Olympus `70 4,54 4,41
27 Karsten Duys PAC 4,46 4,41
28 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43
28 Jochem van Boekel Typhoon 4,41 4,45
28 Noud van de Mast AV34 4,41 4,27
31 Lennert Naeff Heerenveen 4,34 4,12
31 Sil de Jong Heerenveen 4,34 4,31
33 Tobias Steevensz AV Passaat 4,33 4,26
34 Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44
35 Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50
36 Lucas Burgers PAC 4,24 4,15
37 Ruben Claus PAC 4,00 4,11
38 Romello Christiaan AV Hera 3,76 4,18
39 Tom Fontani GACH 3,73 3,79
40 Merijn Kerens Pijnenburg 3,70 3,70
41 Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71
Job Geerds AV 1923 --- 4,98
Kep Schouenberg Scopias --- 4,71
Matthijs v... den Belt AV Rijssen --- 4,64
Sietse Kolnaar Groningen --- 3,52



Jongens Junior C1 - Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Quinten van Ommen ATOP 5,56 ---
2 Peter de Kruyff HLLS 5,35 ---
3 Ton van Mameren Triathlon 5,34 ---
4 Harm Janssens DEM 5,33 ---
5 Marvin Lamers THOR 5,26 ---
6 Floris Nolet PH 5,26 ---
7 Lex van Honschoten KAV Holland 5,22 ---
8 Mark Heiden PAC 5,14 ---
9 Isiah Emanuelson PAC 4,88 ---
10 Mees Kappert AV Salland 4,88 ---
11 Julius Geertsma PH 4,72 ---
12 Daan Gestel DVTR 4,64 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21
Felix Schillings DNMC DNS 9,13
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27
Jasper Cobussen Eindhoven --- ---



Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Dario Podda Haag 7,45 ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 ---
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 ---
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 ---
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 ---
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 ---
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 ---
8 Indy Wekker U-Track 7,77 ---
9 Rogier Derksen PAC 7,78 ---
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 ---
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 ---
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 ---
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 ---
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 ---
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 ---
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 ---
17 Thijs de Wit PAC 8,05 ---
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 ---
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 ---
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 ---
Christian Vermeulen HLLS DNS ---
Josha Kasmir PAC DNS ---
Sten de Schrijver AV `56 DNS ---
Casper Decates Nijmegen DNS ---



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Dario Podda Haag 7,53 ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,55 ---
3 Dushently Isenia CAV Energie 7,63 ---
4 Gabriël ...rnelissen GACH 7,78 ---
5 Lars Adriaanse Voorne 7,80 ---
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,82 ---
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 ---
8 Indy Wekker U-Track 7,92 ---



Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48
2 Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41
3 Bereket Petersen AV `56 2:06,31 2:04,49
4 Bezuayehu Petersen AV `56 2:06,35 2:09,32
5 Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55
6 Jens Peeters Eindhoven 2:09,68 2:06,05
7 Ferrie Hamer Haag 2:10,76 2:12,86
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31
9 Tom Roossink AV NOP 2:16,08 2:15,29
10 Raphael Dobbelstein PH 2:16,16 2:16,61
11 Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14
12 Paavo de Leng DNMC 2:18,16 2:22,70
13 Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14
14 Thimo Henraat AV Feniks 2:19,80 2:19,11
15 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:20,99 2:27,97
16 Stefan de Vries Start `78 2:21,15 2:21,49
17 Riq de Wit Eindhoven 2:22,48 2:21,56
18 Menno van den Broek DJA 2:23,43 2:18,63
19 Stephan van der Jagt AV `47 2:27,89 2:20,35
20 Wessel Terpstra BAV 2:29,67 2:30,77
21 Béla Záborszky PH 2:29,78 ---
Pim Bakker AV Rijssen DNS 2:26,01
Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86
Dylan Langeveld DEM --- 2,23
Finn van Pijkeren Groningen --- 2:31,04



Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:20,28 4:23,99
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:21,98 4:26,25
3 Bereket Petersen AV `56 4:22,03 4:20,22
4 Norbert Weijenberg Spado 4:23,35 4:27,44
5 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:28,49 4:35,28
6 Jesse Hendriks THOR 4:30,38 4:28,60
7 Haico Boer CAV Energie 4:30,96 4:31,12
8 Joep Vermeulen AV Cifla 4:31,78 4:34,11
9 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47
10 Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43
11 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,58 4:42,69
12 Sander van Elk Leiden 4:40,13 4:45,32
13 Paavo de Leng DNMC 4:40,48 4:49,09
14 Djoao Lobles SV Noordkop 4:42,43 4:33,90
15 Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80
16 Arris van Deelen Climax 4:57,25 5:10,30
17 Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92
18 Gijs Bakker AV Rijssen 4:58,27 5:13,99
19 Stan de Deugd Spado 5:05,75 4:59,92
20 Stef Ploeg Pijnenburg 5:09,39 ---
21 Rik van der Haven Scorpio 5:10,86 5:29,90
Pim Bakker AV Rijssen DQ 4:59,78
Jasper Weevers PH --- 4:56,22



Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69 8,83
2 Sven Jansons Triathlon 8,82 9,28
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82 8,82
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85 9,72
5 Ezra Verboom HLLM 8,88 9,64
6 Ferrie Hamer Haag 8,95 9,11
7 Phill Pols Atledo 8,98 9,04
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02 9,02
9 Robin Boersma AV NOP 9,20 10,10
10 Koen Roskamp BAV 9,27 9,60
11 Robin van Opstal SPOB 9,29 9,35
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41 10,07
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45 9,31
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47
15 Menno van den Broek DJA 9,51 ---
16 Casper Decates Nijmegen 9,59 DNS
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 ---
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43
Julian Jansen AV NOP --- 9,56
Dario Podda Haag --- 9,06



Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Sven Jansons Triathlon 8,70 ---
2 Ezra Verboom HLLM 8,74 ---
3 Benjamin Coolen Haag 8,77 ---
3 Noah Chokri Rotterdam 8,77 ---
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,79 ---
6 Sven Roosen Eindhoven 8,93 ---
7 Ferrie Hamer Haag 9,11 ---
8 Robin Boersma AV NOP 9,13 ---
9 Robin van Opstal SPOB 9,25 ---
10 Phill Pols Atledo 9,26 ---
11 Koen Roskamp BAV 9,33 ---
12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 ---
13 Owen Beuckens AV NOP 9,48 ---
14 Gabriël ...rnelissen GACH 9,49 ---
15 Casper Decates Nijmegen 9,59 ---
16 Menno van den Broek DJA 9,76 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Noah Chokri Rotterdam 8,59 ---
2 Benjamin Coolen Haag 8,61 ---
3 Sven Jansons Triathlon 8,62 ---
4 Ezra Verboom HLLM 8,72 ---
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 ---
6 Sven Roosen Eindhoven 9,06 ---
7 Ferrie Hamer Haag 9,21 ---
8 Robin Boersma AV NOP 9,23 ---



Jongens Junior C2 - 4 x 50m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1



Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02 13,25
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88 12,39
3 Thies Coenen Swift 12,74 12,88
4 Bram van der Laan GACH 12,38 12,47
5 Ferrie Hamer Haag 12,34 11,31
6 Robin van Opstal SPOB 12,19 12,76
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10 13,18
8 Dylan Langeveld DEM 11,99 11,85
9 Tim de Greef Altis 11,80 11,52
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52 11,22
11 Dario Podda Haag 11,50 14,40
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42 10,60
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02
Simcha van Collem Ciko `66 --- 8,52



Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Dario Podda Haag 14,57 ---
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 ---
3 Phill Pols Atledo 13,65 ---
4 Thies Coenen Swift 13,17 ---
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 ---
6 Bram van der Laan GACH 12,83 ---
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 ---
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 ---
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 ---
10 Tim de Greef Altis 11,72 ---
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 ---
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55
Twan de Koning HLLS --- 1,45
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50
Tijmen van Hal PH --- 1,55
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45



Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Ezra Verboom HLLM 3,40 2,96
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 3,25 2,90
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90
5 Bo Herrewijnen Olympus `70 2,85 2,60
6 Eric Wolfrat GACH 2,80 2,96
7 Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52
Benjamin Coolen Haag NM 3,00
David Cairo Phanos --- ---
Mart Hillebrand Olympus `70 --- 2,30
Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42
Stan de Deugd Spado --- 2,05



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41



Jongens Junior C2 - Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Sven Jansons Triathlon 6,17 ---
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83 ---
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79 ---
4 Indy Wekker U-Track 5,73 ---
5 Rogier Derksen PAC 5,64 ---
6 Benjamin Coolen Haag 5,60 ---
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58 ---
8 Robin Boersma AV NOP 5,46 ---
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25 ---
10 David van der Lugt GVAC 5,24 ---
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21 ---
12 Bram van der Laan GACH 4,92 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,20 8,48
2 Justin Labrijn Almere `81 8,60 ---
3 Jens De Wilde Scorpio 8,65 8,46
4 Niels van Weesep PAC 8,67 8,66
5 Youri de Wit DJA 8,69 8,71
6 Joas van Hellemondt Leiden 8,73 8,68
7 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,76 9,00
8 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 8,65
9 Jur Bakker AV Edam 8,86 8,73
10 Max Birdja Haag 8,87 8,87
11 Jelte van Es AV Hylas 8,88 8,80
12 Martijn Pos HLLS 8,93 8,94
13 Jip de Greef Altis 8,96 9,05
14 Joeri Steenman HLLS 9,00 8,86
15 Joost van Mierlo HAC 9,01 9,50
16 Lucas Bal CAV Energie 9,03 8,90
17 Lucca Marks HLLS 9,06 9,03
18 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05
18 Thom Kortenoever Typhoon 9,07 9,28
20 Wessel de Lange Parthenon 9,08 8,89
20 Wouter van Gorcom HLLS 9,08 8,84
22 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,12 9,18
23 Jarno van der Meide PAC 9,14 9,08
24 Lucas Man GACH 9,16 9,29
24 Timo Spiering PAC 9,16 9,04
26 Jan Vriesman BAV 9,17 ---
27 Joost Kroesbergen MPM 9,21 9,22
28 Mick Baldew Phanos 9,22 8,95
29 Benjamin den Hartog CAV Energie 9,25 9,15
30 Mika Berg Heerenveen 9,28 9,30
30 Tyrone Richards Altis 9,28 9,48
32 Thijmen Middelkamp AV Athlos 9,34 9,50
33 Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32
34 Mike Paauw Haag 9,42 9,49
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 9,46 9,12
36 Jurre Klumpenaar VAV 9,48 9,64
37 Jesse de Boer VAV 9,52 9,37
38 Thijs Jorritsma HRRR 9,56 9,40
39 Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40
39 Tomas A IJzerman Pallas `67 9,57 9,90
41 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,59 9,50
42 Stijn van Valkenburg Pallas `67 9,61 9,70
43 Jitse Tijtsma Heerenveen 9,66 9,40
43 Revelinio Denswil PAC 9,66 9,36
45 Rick Velkers Heerenveen 9,68 9,70
45 Sven Teekens AV Gouda 9,68 9,63
47 Mees Kwakkelaar Hanzesport 9,73 9,56
48 Daan Memelink Pallas `67 9,76 9,70
49 Gene Timmers Haag 10,04 10,03
50 Dinand te Pas BAV 10,28 9,81
51 Joscha Giesen BAV 10,64 10,10
52 Jelmer Pastoor BAV 11,99 11,14
Tim de Bruijn RK HAV DNS 9,14
Jamie Sesay Almere `81 --- ---
Jarik van de Mast Altis --- 9,52
Hugo Zemering Haag --- 9,39
Timo Boschman PAC --- 9,61



Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,41 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 8,51 ---
3 Youri de Wit DJA 8,62 ---
4 Joas van Hellemondt Leiden 8,66 ---
4 Jens De Wilde Scorpio 8,66 ---
6 Justin van Dooren AV Sparta 8,71 ---
7 Niels van Weesep PAC 8,75 ---
8 Max Birdja Haag 8,80 ---
9 Jur Bakker AV Edam 8,81 ---
10 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,84 ---
11 Jelte van Es AV Hylas 8,89 ---
12 Joeri Steenman HLLS 8,96 ---
12 Martijn Pos HLLS 8,96 ---
14 Wouter van Gorcom HLLS 8,97 ---
15 Thom Kortenoever Typhoon 9,01 ---
16 Lucca Marks HLLS 9,02 ---
17 Lucas Bal CAV Energie 9,10 ---
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,13 ---
18 Joost van Mierlo HAC 9,13 ---
20 Jip de Greef Altis 9,14 ---
21 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 ---
22 Tyrone Richards Altis 9,25 ---
23 Wessel de Lange Parthenon 9,28 ---
Jarno van der Meide PAC DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,29 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 8,36 ---
3 Youri de Wit DJA 8,61 ---
4 Jens De Wilde Scorpio 8,74 ---
5 Joas van Hellemondt Leiden 8,78 ---
5 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 ---
7 Max Birdja Haag 8,84 ---
7 Niels van Weesep PAC 8,84 ---



Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 1:44,92 1:52,56
2 Max Kreeft AV Spiridon 1:45,10 2:01,12
3 Martijn Pos HLLS 1:51,31 2:00,09
4 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 1:51,36 1:53,30
5 Yorick Brethouwer Scorpio 1:52,68 1:58,00
6 Youri de Wit DJA 1:53,11 1:57,27
7 Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95
8 Sam van Emmerik Cialfo 1:54,09 1:51,18
9 Jim van Emmerik Cialfo 1:54,65 1:55,92
10 Sander de Boer HAC 1:55,03 2:00,62
11 Jelte van Es AV Hylas 1:55,73 1:53,25
12 Thomas Fructus AV 1923 1:56,13 1:54,84
13 Niek Kollé SV Noordkop 1:56,87 1:58,31
14 Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00
15 Martijn Gulickx Gloria 1:59,96 2:04,90
16 Daan Reefman Pallas `67 2:01,96 1:58,84
17 Joost Kroesbergen MPM 2:03,16 2:01,86
18 Pjotr ter Doest AV Impala 2:04,40 2:03,01
19 Gilles van Arkel AV 1923 2:04,53 ---
20 Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70
21 Lucas Man GACH 2:06,70 ---
22 Sverre Meesters Altis 2:07,75 ---
Tijmen Hoogendoorn BAV DNS 2:06,72
Jesse de Boer VAV DNS ---
Jitse Tijtsma Heerenveen --- 2:22,09
Hugo Zemering Haag --- 2:10,53
Timo Boschman PAC --- 2:04,26



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 3:05,37 3:20,01
2 Niek Nijman AV Goor `75 3:06,21 3:18,00
3 Justin van Dooren AV Sparta 3:07,21 3:25,59
4 Max Swabedissen AV Rijssen 3:18,80 3:23,16
5 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83 3:30,04
6 Sem van Dijk U-Track 3:20,94 3:21,18
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:21,08 3:30,94
8 Jarik van de Mast Altis 3:21,53 3:21,87
9 William Knol HLLS 3:22,08 3:20,44
10 Jasper van Craaikamp VAV 3:24,37 3:27,38
11 Sven Teekens AV Gouda 3:24,40 3:23,00
12 Rutger Berends Heerenveen 3:26,20 3:38,80
13 Tygo Naafs AV Spiridon 3:28,95 3:26,00
14 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:29,99 3:46,47
15 Mike Paauw Haag 3:33,67 3:47,41
16 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68 3:40,81
17 Ivar van Ruijven Olympus `70 3:35,69 3:36,15
18 Dieter Stolzenbach PH 3:36,60 3:50,00
19 Lasse Klijn U-Track 3:37,00 3:49,06
20 Tygo Heemskerk Olympus `70 3:37,56 3:41,59
21 Rick Velkers Heerenveen 3:40,41 3:47,50
22 Daan Reefman Pallas `67 3:41,35 3:36,60
23 Manuel Ji... Zambrano U-Track 3:42,92 3:43,82
24 Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:43,36 3:44,26
25 Oscar Meijer Altis 3:46,68 3:57,66
26 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 3:47,03 ---
27 Jort Mulders VAV 3:50,67 3:44,30
28 Ties Arensman NEAV 3:54,66 3:48,52
29 Tim van Es HAC `63 3:59,29 3:59,00
30 Thymen van Zon DAK 3:59,32 4:10,00
31 Joscha Giesen BAV 4:05,74 4:00,38
32 Jari Kroon Parthenon 4:10,35 4:12,00
Joep van Keulen Haag --- 4:05,84
Jesse Jim... Zambrano U-Track --- 3:57,87
Jelle van der Veer Climax --- 3:21,78
Dylan Lucas HAC `63 --- 3:46,00
Tim Schüssel Nijmegen --- 3:33,67



Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 10,01 10,09
2 Tim Pelkmans AV Sprint 10,16 10,56
3 Mark Scholten AV Impala 10,41 10,23
4 Justin Labrijn Almere `81 10,46 ---
5 Niels van Weesep PAC 10,63 11,07
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,71 10,69
7 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,09 ---
8 Dennis Schaap DEM 11,17 11,72
9 Tobias Janssens DEM 11,18 10,85
10 Jur Bakker AV Edam 11,30 11,26
11 Jasper van Craaikamp VAV 11,33 10,92
12 Melchior Treffers AV34 11,45 11,30
13 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,57 10,69
13 Jarno van der Meide PAC 11,57 11,72
15 Joas van Hellemondt Leiden 11,59 11,21
16 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,60 9,50
17 Thomas Fructus AV 1923 11,66 11,90
18 Binne Brok Tempo AV 11,67 ---
19 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,70 9,30
20 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,81 11,88
21 Timon Hoeve SPLS 11,84 11,13
22 Senna Beuckens AV NOP 11,95 ---
23 Tom Schmit ATOP 12,02 11,16
24 Menno Weeda Parthenon 12,14 ---
25 Rutger Berends Heerenveen 12,19 9,50
26 Kim Alofsen Startbaan 12,20 12,29
27 Glenn de Boer AV34 12,23 12,50
28 Jort Mulders VAV 12,53 13,18
29 Revelinio Denswil PAC 12,58 12,53
30 Ivar van Ruijven Olympus `70 12,62 12,45
31 Daan Memelink Pallas `67 13,16 10,90
32 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 13,31 ---
33 Keyran Witmond SPLS 13,35 13,41
34 Jari Kroon Parthenon 16,03 ---
Tomas A IJzerman Pallas `67 --- 8,30



Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,89 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 10,30 ---
3 Niels van Weesep PAC 10,39 ---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 10,41 ---
5 Mark Scholten AV Impala 10,55 ---
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,77 ---
7 Jur Bakker AV Edam 10,79 ---
8 Tobias Janssens DEM 11,03 ---
9 Melchior Treffers AV34 11,13 ---
10 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,18 ---
11 Timon Hoeve SPLS 11,29 ---
12 Jasper van Craaikamp VAV 11,31 ---
13 Joas van Hellemondt Leiden 11,39 ---
14 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,42 ---
15 Jarno van der Meide PAC 11,51 ---
16 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,62 ---
17 Dennis Schaap DEM 11,63 ---
18 Senna Beuckens AV NOP 11,69 ---
19 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,75 ---
20 Thomas Fructus AV 1923 11,87 ---
21 Binne Brok Tempo AV 11,89 ---
22 Tom Schmit ATOP 12,00 ---
23 Menno Weeda Parthenon 12,28 ---
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,78 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 10,24 ---
3 Niels van Weesep PAC 10,31 ---
4 Jur Bakker AV Edam 10,56 ---
5 Tim Pelkmans AV Sprint 10,62 ---
6 Mark Scholten AV Impala 10,73 ---
7 Tobias Janssens DEM 11,08 ---
8 Wouter van Gorcom HLLS 11,59 ---



Jongens Junior D1 - 4 x 50m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Tim Klein DJA 11,56 12,97
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,37 9,98
3 Mick Baldew Phanos 9,19 9,60
4 Max Birdja Haag 8,81 10,57
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49 10,11
6 Melchior Treffers AV34 8,42 8,59
7 Tom Schmit ATOP 8,09 8,95
8 Tygo Naafs AV Spiridon 7,88 9,18
9 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,54 7,01
10 Jip de Greef Altis 7,40 7,61
11 Martijn Pos HLLS 7,31 8,32
11 Thom Kortenoever Typhoon 7,31 7,86
13 Ruiz Lodder Typhoon 7,26 8,93
14 Bart Adriaanse Voorne 6,75 6,80
15 Joep van Keulen Haag 6,71 7,16
16 Jan Vriesman BAV 6,59 ---
17 Benjamin den Hartog CAV Energie 6,58 9,21
18 Tyrone Richards Altis 6,53 6,66
18 Tijmen Hoogendoorn BAV 6,53 7,48
20 Dennis Schaap DEM 6,36 7,46
21 Sven Teekens AV Gouda 6,27 7,32
22 Cas Hoekstra AV34 6,20 7,52
23 Martijn van der Lecq AV34 6,11 6,06
24 Lucca Marks HLLS 5,89 6,58
25 Rutger Berends Heerenveen 5,78 6,83
26 Glenn de Boer AV34 5,69 5,96
27 Dinand te Pas BAV 5,65 6,18
28 Keyran Witmond SPLS 5,59 5,55
29 Gene Timmers Haag 4,95 5,03
30 Jelmer Pastoor BAV 4,66 6,06
31 Thymen van Zon DAK 4,58 5,04
Tim de Bruijn RK HAV DNS 7,57
Jamie Sesay Almere `81 --- ---
Wouter Seppenwoolde AV Rijssen --- 8,70



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Tim Klein DJA 11,75 ---
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,19 ---
3 Melchior Treffers AV34 8,97 ---
4 Tom Schmit ATOP 8,95 ---
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49 ---
6 Mick Baldew Phanos 8,37 ---
7 Martijn Pos HLLS 8,35 ---
8 Max Birdja Haag 8,18 ---
9 Tygo Naafs AV Spiridon 7,51 ---
10 Jip de Greef Alt