Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam 60mOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 8,50 8,70 Gemeld
2 Bente Madderom AV Trias 8,56 8,96 Gemeld
3 Amber de Roo AV `40 8,64 8,86 Gemeld
4 Rosella van Keulen VAV 8,67 8,61 Gemeld
5 Miro Vlasman Phanos 8,72 8,87 Gemeld
6 Esmee Douma SV Veendam 8,78 9,20 Gemeld
7 Nine Fransen AV Sprint 8,83 8,96 Gemeld
8 Brecht van der Vliet AV Impala 8,94 8,80 Gemeld
9 Britt de Blaauw CAV Energie 8,97 8,88 Gemeld
10 Christel Philipsen AV Hera 9,03 9,10 Gemeld
10 Naomie Höhn Altis 9,03 8,87 Gemeld
12 Trijntje v... Elzakker Spado 9,06 8,82 Gemeld
13 Roos Wortel Pijnenburg 9,09 9,19 Gemeld
14 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,13 9,10 Gemeld
15 Romee van Dam Startbaan 9,15 9,37 Gemeld
16 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 9,35 Gemeld
17 Yasmine Bouaziz AV34 9,18 9,30 Gemeld
18 Lynn van der Meij DEM 9,20 9,30 Gemeld
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,21 8,99 Gemeld
19 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 8,90 Gemeld
21 Jetske Meijer Altis 9,24 9,30 Gemeld
22 Maartje R...senschoon DES 9,27 9,33 Gemeld
22 Celine van...erikhuize Climax 9,27 9,26 Gemeld
24 Elka Wybenga BAV 9,28 9,43 Gemeld
24 Floor Olthof Pallas `67 9,28 9,60 Gemeld
26 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,32 9,16 Gemeld
27 Milou van der Lichte AV Sprint 9,34 9,48 Gemeld
28 Eline Brouwer DEM 9,36 9,03 Gemeld
29 Lianne Groenendijk Leiden 9,37 9,28 Gemeld
30 Fleur Blezer ATOP 9,38 9,35 Gemeld
31 Emily van der Hoeff PAC 9,41 9,55 Gemeld
31 Sara Bossche PAC 9,41 9,31 Gemeld
33 Marit Haagsma HRRR 9,43 9,50 Gemeld
34 Marije Brouwer HRRR 9,44 9,70 Gemeld
35 Klara van der Gaast PAC 9,46 9,62 Gemeld
36 Sophie van Ekeris KAV Holland 9,51 9,67 Gemeld
37 Romée de Best HRRR 9,54 9,80 Gemeld
38 Merle Büker HAC 9,55 10,18 Gemeld
38 Carlijn Bodde Pallas `67 9,55 9,60 Gemeld
40 Zoë Lammertink DEM 9,56 9,66 Gemeld
41 Marit Staal Heerenveen 9,57 9,80 Gemeld
42 Ellemijn Blok Olympus `70 9,61 9,40 Gemeld
43 Ilse Stok CAV Energie 9,65 9,61 Gemeld
44 Lisanne Boot HLLS 9,67 9,83 Gemeld
45 Veerle Derksen Typhoon 9,69 9,85 Gemeld
46 Renee de Hon AAC 9,71 9,70 Gemeld
47 Marit Speerstra PAC 9,78 9,93 Gemeld
48 Meike Leenders VAV 9,83 9,54 Gemeld
49 Iris Oosterbaan HRRR 9,90 9,30 Gemeld
50 Maeve van Mansom AV34 9,92 9,40 Gemeld
51 Bethe Siemonsma HRRR 9,94 9,60 Gemeld
52 Marit Griep Scorpio 9,98 10,00 Gemeld
53 Fera Fieke de Vries Heerenveen 10,40 9,80 Gemeld
Isa Kolle SV Noordkop DNS 9,16 Gemeld
Ava Meijerink Haag DNS 8,80 Gemeld
Pearl Lodder Typhoon DNS 9,63 Gemeld
Roos Brands HRRR --- 10,70 1e Gemeld (reserve)
Xenia Kroonen RK HAV --- --- 2e Gemeld (reserve)
Rochelle Negenman KAV Holland --- --- 3e Gemeld (reserve)
Eva Hoogewerf KAV Holland --- --- 4e Gemeld (reserve)
Lizelotte Bouvy Haag --- 9,65 Niet gemeld
Elin Slagt AAC `61 --- --- Afgemeld
Tharissa Palma AAC --- --- Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam 60m_hfQm
1 Jaybre Wau Maastricht 8,56 --- Gemeld
2 Rosella van Keulen VAV 8,66 --- Gemeld
3 Bente Madderom AV Trias 8,67 --- Gemeld
4 Amber de Roo AV `40 8,69 --- Gemeld
5 Esmee Douma SV Veendam 8,75 --- Gemeld
6 Britt de Blaauw CAV Energie 8,81 --- Gemeld
7 Brecht van der Vliet AV Impala 8,82 --- Gemeld
8 Nine Fransen AV Sprint 8,92 --- Gemeld
9 Miro Vlasman Phanos 9,11 --- Gemeld
10 Naomie Höhn Altis 9,14 --- Gemeld
11 Christel Philipsen AV Hera 9,15 --- Gemeld
12 Roos Wortel Pijnenburg 9,16 --- Gemeld
13 Katja van Eetvelt RK HAV 9,18 --- Gemeld
14 Romee van Dam Startbaan 9,20 --- Gemeld
15 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,21 --- Gemeld
16 Floor Olthof Pallas `67 9,22 --- Gemeld
17 Trijntje v... Elzakker Spado 9,30 --- Gemeld
18 Yasmine Bouaziz AV34 9,31 --- Gemeld
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,33 --- Gemeld
20 Jetske Meijer Altis 9,34 --- Gemeld
20 Maartje R...senschoon DES 9,34 --- Gemeld
22 Maureen Rekers AV Rijssen 9,35 --- Gemeld
23 Celine van...erikhuize Climax 9,41 --- Gemeld
24 Lynn van der Meij DEM 9,56 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam 60m_fQm
1 Bente Madderom AV Trias 8,54 --- Gemeld
2 Jaybre Wau Maastricht 8,55 --- Gemeld
3 Rosella van Keulen VAV 8,59 --- Gemeld
4 Amber de Roo AV `40 8,62 --- Gemeld
5 Esmee Douma SV Veendam 8,89 --- Gemeld
6 Nine Fransen AV Sprint 8,90 --- Gemeld
6 Brecht van der Vliet AV Impala 8,90 --- Gemeld
8 Britt de Blaauw CAV Energie 8,99 --- Gemeld

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam 600mOBP
1 Carlijn Mols ATOP 1:52,92 2:02,33 Gemeld
2 Tess van Randtwijk AV34 1:54,39 1:55,40 Gemeld
3 Silke Wijnstok De Gemzen 1:56,72 1:55,00 Gemeld
4 Celine van...erikhuize Climax 1:57,63 2:00,37 Gemeld
5 Tessa van Herp AV Lycurgus 1:58,43 1:50,87 Gemeld
6 Roos Wortel Pijnenburg 1:58,93 --- Gemeld
7 Frederiek Dekker Olympus `70 1:59,22 2:00,90 Gemeld
8 Maud van Beest AAV `36 1:59,94 2:14,00 Gemeld
9 Emma Beekman AV34 2:01,59 2:07,60 Gemeld
10 Emily van der Hoeff PAC 2:01,60 2:15,07 Gemeld
11 Lisanne Boot HLLS 2:03,03 2:11,09 Gemeld
12 Xenia Kroonen RK HAV 2:03,25 --- Gemeld
13 Anna Lusthof Olympus `70 2:04,40 2:07,11 Gemeld
14 Fleur Boender Eindhoven 2:04,42 2:05,00 Gemeld
15 Indy Faassen Flevo Delta 2:06,92 2:09,00 Gemeld
16 Miro Vlasman Phanos 2:09,06 1:57,83 Gemeld
17 Kore Hengeveld Pallas `67 2:12,54 --- Gemeld
18 Natalie van Mil KAV Holland 2:13,28 --- Gemeld
19 Bethe Siemonsma HRRR 2:14,34 2:26,38 Gemeld
20 Sara Bossche PAC 2:15,39 2:24,69 Gemeld
21 Elin Slagt AAC `61 2:16,86 --- Gemeld
22 Noeska van Zaanen AV34 2:18,69 2:20,93 Gemeld
23 Lisa Zoon Flevo Delta 2:19,52 2:14,61 Gemeld
Isa Kolle SV Noordkop DQ 2:08,75 Gemeld
Isabel van Noordenne CAV Energie DNS 2:12,00 Gemeld
Emma Kamer HLLS DNS 2:08,01 Afgemeld
Isis Tinneveld Olympus `70 --- 2:11,37 Afgemeld

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam 1000mOBP
1 Tessa van Herp AV Lycurgus 3:20,95 3:21,43 Gemeld
2 Anne de Jong Atledo 3:21,40 3:23,79 Gemeld
3 Tess van Randtwijk AV34 3:22,54 3:20,60 Gemeld
4 Kika de Vos PAC 3:29,68 3:23,78 Gemeld
5 Anouk Kempkes AAC 3:31,71 3:36,50 Gemeld
6 Celine van...erikhuize Climax 3:34,94 3:48,38 Gemeld
7 Danique Schram DEM 3:35,79 3:37,95 Gemeld
8 Iris Verheij PH 3:36,41 3:59,00 Gemeld
9 Hannah Talstra AV Impala 3:36,91 3:57,22 Gemeld
10 Zoë Lammertink DEM 3:38,26 3:48,68 Gemeld
11 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 3:39,71 3:43,95 Gemeld
12 Maud van Beest AAV `36 3:40,06 3:33,00 Gemeld
13 Elin Kruizenga Altis 3:41,85 3:57,19 Gemeld
14 Marit Griep Scorpio 3:44,06 3:47,30 Gemeld
15 Isa Leidekker VAV 3:44,38 3:47,03 Gemeld
16 Robin Dessauvagie U-Track 3:46,24 4:02,54 Gemeld
17 Kike Velting HAC `63 3:49,95 3:47,00 Gemeld
18 Lieke Vreugdenhil AV Statina 3:50,26 3:39,22 Gemeld
19 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3:50,54 3:55,70 Gemeld
20 Kore Hengeveld Pallas `67 3:50,94 --- Gemeld
21 Meike Leenders VAV 3:51,28 3:39,50 Gemeld
22 Ine Smits DAK 3:56,42 4:09,00 Gemeld
23 Natalie van Mil KAV Holland 3:59,04 4:12,76 Gemeld
24 Elin Slagt AAC `61 3:59,35 --- Gemeld
Fenne Gringhuis Rotterdam --- 3:31,44 Niet gemeld
Anna Lusthof Olympus `70 --- 3:30,87 Afgemeld
Lisanne Boot HLLS --- 3:46,43 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam 60mHOBP
1 Fenna Achterberg VAV 10,79 11,16 Gemeld
2 Trijntje v... Elzakker Spado 11,05 11,88 Gemeld
3 Miro Vlasman Phanos 11,06 --- Gemeld
4 Nine Fransen AV Sprint 11,17 --- Gemeld
5 Hanna van Baast AV Attila 11,53 11,77 Gemeld
6 Kika de Vos PAC 11,56 12,46 Gemeld
7 Romee Hermse PAC 11,59 11,71 Gemeld
8 Bente Madderom AV Trias 11,60 11,38 Gemeld
9 Lynn van der Meij DEM 11,86 12,20 Gemeld
9 Emily van der Hoeff PAC 11,86 12,87 Gemeld
11 Eline Brouwer DEM 11,88 11,50 Gemeld
12 Frederiek Dekker Olympus `70 11,93 12,42 Gemeld
13 Yasmine Bouaziz AV34 12,04 11,50 Gemeld
14 Mikki Lips AV Sprint 12,06 --- Gemeld
15 Milou van der Lichte AV Sprint 12,17 12,62 Gemeld
16 Klara van der Gaast PAC 12,18 12,54 Gemeld
17 Merle Büker HAC 12,20 13,42 Gemeld
18 Lara Smits SV Noordkop 12,25 12,18 Gemeld
19 Carlijn Bodde Pallas `67 12,28 8,70 Gemeld
20 Isa Leidekker VAV 12,29 12,78 Gemeld
21 Lianne Groenendijk Leiden 12,34 12,43 Gemeld
22 Isis Tinneveld Olympus `70 12,36 12,08 Gemeld
23 Steffie Seher CAV Energie 12,37 --- Gemeld
24 Carlijn Mols ATOP 12,48 12,49 Gemeld
24 Elin Slagt AAC `61 12,48 --- Gemeld
26 Robin Vuik AV Astylos 12,52 12,71 Gemeld
27 Ellemijn Blok Olympus `70 12,56 12,30 Gemeld
28 Fenna Gelderblom AV `56 12,66 12,14 Gemeld
29 Sophie van Ekeris KAV Holland 12,67 12,65 Gemeld
30 Elisa Nap De Gemzen 12,74 10,50 Gemeld
30 Marije Brouwer HRRR 12,74 11,00 Gemeld
32 Rochelle Negenman KAV Holland 12,83 --- Gemeld
33 Sara Bossche PAC 12,85 12,86 Gemeld
34 Floor Olthof Pallas `67 12,86 11,50 Gemeld
35 Ilse Stok CAV Energie 12,94 12,76 Gemeld
36 Eva Kroon Altis 13,03 --- Gemeld
37 Eva Hoogewerf KAV Holland 13,32 --- Gemeld
38 Indy Faassen Flevo Delta 13,37 11,30 Gemeld
39 Elin Kruizenga Altis 13,45 11,89 Gemeld
40 Noeska van Zaanen AV34 14,17 --- Gemeld
41 Isabel van Noordenne CAV Energie 14,45 9,73 Gemeld
42 Romée de Best HRRR 15,36 11,00 Gemeld
43 Roos Brands HRRR 15,61 9,80 Gemeld
Zoë Lammertink DEM DNS 12,59 Gemeld
Amber de Roo AV `40 DNF 11,85 Gemeld
Jaybre Wau Maastricht --- --- Afgemeld
Sacha Goedhart AV Gouda --- 11,37 Afgemeld
Maureen Rekers AV Rijssen --- 12,25 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam 60mH_hfQm
1 Fenna Achterberg VAV 10,73 --- Gemeld
2 Nine Fransen AV Sprint 11,00 --- Gemeld
3 Miro Vlasman Phanos 11,07 --- Gemeld
4 Trijntje v... Elzakker Spado 11,14 --- Gemeld
5 Kika de Vos PAC 11,15 --- Gemeld
6 Hanna van Baast AV Attila 11,16 --- Gemeld
7 Bente Madderom AV Trias 11,36 --- Gemeld
8 Romee Hermse PAC 11,58 --- Gemeld
9 Yasmine Bouaziz AV34 11,99 --- Gemeld
10 Lara Smits SV Noordkop 12,00 --- Gemeld
11 Klara van der Gaast PAC 12,04 --- Gemeld
12 Merle Büker HAC 12,15 --- Gemeld
13 Eline Brouwer DEM 12,18 --- Gemeld
14 Isa Leidekker VAV 12,25 --- Gemeld
15 Carlijn Bodde Pallas `67 12,31 --- Gemeld
16 Mikki Lips AV Sprint 12,38 --- Gemeld
17 Isis Tinneveld Olympus `70 12,47 --- Gemeld
18 Lynn van der Meij DEM 12,52 --- Gemeld
19 Milou van der Lichte AV Sprint 12,61 --- Gemeld
20 Ilse Stok CAV Energie 12,63 --- Gemeld
Eva Kroon Altis DNS --- Gemeld
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS --- Gemeld
Robin Vuik AV Astylos DNS --- Gemeld
Emily van der Hoeff PAC DNF --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam 60mH_fQm
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,83 --- Gemeld
2 Bente Madderom AV Trias 10,84 --- Gemeld
3 Nine Fransen AV Sprint 11,16 --- Gemeld
4 Kika de Vos PAC 11,44 --- Gemeld
4 Hanna van Baast AV Attila 11,44 --- Gemeld
6 Miro Vlasman Phanos 11,51 --- Gemeld
6 Romee Hermse PAC 11,51 --- Gemeld
8 Fenna Achterberg VAV 24,34 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

# Naam KogelOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 10,44 10,78 Gemeld
2 Naomie Höhn Altis 10,21 10,23 Gemeld
3 Iris Oosterbaan HRRR 10,02 9,94 Gemeld
4 Ava Meijerink Haag 9,58 9,29 Gemeld
5 Jaybre Wau Maastricht 9,56 9,46 Gemeld
6 Fenna Gelderblom AV `56 9,51 8,83 Gemeld
7 Christel Philipsen AV Hera 9,26 9,91 Gemeld
8 Hanna van Baast AV Attila 9,01 9,51 Gemeld
9 Isa Kolle SV Noordkop 8,94 9,99 Gemeld
10 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 8,69 9,48 Gemeld
11 Tula Frijters Pallas `67 8,55 9,00 Gemeld
12 Naomi Wessels AV Rijssen 8,35 8,19 Gemeld
13 Tessa Molenaar Olympus `70 8,27 8,28 Gemeld
14 Romee Hermse PAC 8,20 8,78 Gemeld
15 Emma Beekman AV34 8,10 7,72 Gemeld
16 Lisanne Boot HLLS 8,09 9,63 Gemeld
17 Pearl Lodder Typhoon 8,07 7,96 Gemeld
18 Renee de Hon AAC 7,94 7,02 Gemeld
19 Moise Tutuarima SAV 7,84 --- Gemeld
20 Anne Bijpost AV Rijssen 7,83 7,93 Gemeld
21 Marit Speerstra PAC 7,81 8,14 Gemeld
22 Bibienne d...Brabander Olympus `70 7,80 7,87 Gemeld
23 Eva Hoogewerf KAV Holland 7,70 --- Gemeld
24 Elin Kruizenga Altis 7,63 7,40 Gemeld
25 Maartje R...senschoon DES 7,58 7,76 Gemeld
26 Joanne Schaap PH 7,41 8,18 Gemeld
27 Bethe Siemonsma HRRR 6,90 6,95 Gemeld
28 Emma Kamer HLLS 6,65 7,01 Gemeld
29 Veerle Derksen Typhoon 6,47 6,40 Gemeld
30 Maeve van Mansom AV34 6,40 6,94 Gemeld
31 Tharissa Palma AAC 4,87 --- Gemeld
Lizelotte Bouvy Haag --- 8,14 Niet gemeld

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D1

# Naam Kogel_fQm
1 Naomie Höhn Altis 10,03 --- Gemeld
2 Jaybre Wau Maastricht 9,99 --- Gemeld
3 Lara Smits SV Noordkop 9,73 --- Gemeld
4 Fenna Gelderblom AV `56 9,61 --- Gemeld
5 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 9,51 --- Gemeld
6 Christel Philipsen AV Hera 9,44 --- Gemeld
7 Isa Kolle SV Noordkop 9,44 --- Gemeld
8 Ava Meijerink Haag 8,96 --- Gemeld
9 Hanna van Baast AV Attila 8,75 --- Gemeld
10 Iris Oosterbaan HRRR 8,74 --- Gemeld
11 Tula Frijters Pallas `67 8,38 --- Gemeld
12 Naomi Wessels AV Rijssen 7,97 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,40 Gemeld
2 Hanna van Baast AV Attila 1,45 1,37 Gemeld
3 Esmee Douma SV Veendam 1,40 1,30 Gemeld
4 Eva van Mook THOR 1,40 1,35 Gemeld
5 Fenna Achterberg VAV 1,40 1,37 Gemeld
6 Elka Wybenga BAV 1,35 1,30 Gemeld
7 Romee Hermse PAC 1,35 1,35 Gemeld
7 Iris Oosterbaan HRRR 1,35 1,45 Gemeld
9 Steffie Seher CAV Energie 1,35 1,33 Gemeld
10 Britt de Blaauw CAV Energie 1,30 1,35 Gemeld
11 Jetske Meijer Altis 1,30 1,30 Gemeld
12 Mikki Lips AV Sprint 1,30 1,32 Gemeld
13 Danique Schram DEM 1,25 1,35 Gemeld
13 Robin Vuik AV Astylos 1,25 1,35 Gemeld
15 Silke Wijnstok De Gemzen 1,20 1,30 Gemeld
Nine Fransen AV Sprint NM 1,32 Gemeld
Indy Faassen Flevo Delta --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Sacha Goedhart AV Gouda --- 1,42 Afgemeld
Trijntje v... Elzakker Spado --- 1,41 Afgemeld
Bethe Siemonsma HRRR --- 1,20 Afgemeld
Nathalie v...igt Thans De Gemzen --- 1,25 Afgewezen
Eva Kroon Altis --- 1,10 Afgewezen
Pearl Lodder Typhoon --- 1,27 Afgewezen
Isa Leidekker VAV --- 1,29 Afgewezen
Carlijn Mols ATOP --- 1,30 Afgewezen
Joanne Schaap PH --- 1,15 Afgewezen
Katja van Eetvelt RK HAV --- 1,21 Afgewezen
Dorcas Wilbrink Flevo Delta --- 1,30 Afgewezen
Romée de Best HRRR --- 1,20 Afgewezen
Dorine van Leeuwen Climax --- 1,30 Afgewezen
Natalie van Mil KAV Holland --- 1,15 Afgemeld
Elisa Nap De Gemzen --- 1,25 Afgemeld
Ellemijn Blok Olympus `70 --- 1,25 Afgemeld
Klara van der Gaast PAC --- 1,22 Afgemeld
Carlijn Bodde Pallas `67 --- 1,05 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam PolshoogOBP
Jona Kuijt AV 1923 --- --- Afgemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam VerOBP
1 Esmee Douma SV Veendam 4,40 4,53 Gemeld
2 Britt de Blaauw CAV Energie 4,27 4,57 Gemeld
3 Ava Meijerink Haag 4,26 4,40 Gemeld
3 Jaybre Wau Maastricht 4,26 4,43 Gemeld
5 Katja van Eetvelt RK HAV 4,18 4,05 Gemeld
6 Brecht van der Vliet AV Impala 4,10 4,39 Gemeld
7 Jetske Meijer Altis 4,07 4,16 Gemeld
8 Maureen Rekers AV Rijssen 4,02 4,15 Gemeld
9 Lianne Groenendijk Leiden 4,00 3,95 Gemeld
9 Amber de Roo AV `40 4,00 4,38 Gemeld
11 Isis Tinneveld Olympus `70 3,89 3,99 Gemeld
12 Noa Snijders Eindhoven 3,85 --- Gemeld
13 Sterre Kurpershoek AV Athlos 3,83 3,70 Gemeld
14 Eline Brouwer DEM 3,82 4,32 Gemeld
14 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 3,82 3,95 Gemeld
16 Rosella van Keulen VAV 3,76 4,60 Gemeld
17 Steffie Seher CAV Energie 3,74 4,09 Gemeld
18 Elka Wybenga BAV 3,73 3,89 Gemeld
19 Yasmine Bouaziz AV34 3,69 4,15 Gemeld
20 Mikki Lips AV Sprint 3,68 3,96 Gemeld
21 Anna Lusthof Olympus `70 3,67 4,01 Gemeld
21 Emma Beekman AV34 3,67 3,79 Gemeld
23 Renee de Hon AAC 3,64 4,08 Gemeld
24 Dorine van Leeuwen Climax 3,63 3,55 Gemeld
25 Marije Brouwer HRRR 3,62 3,63 Gemeld
26 Fenna Gelderblom AV `56 3,61 3,95 Gemeld
27 Fleur Blezer ATOP 3,57 3,88 Gemeld
28 Danique Schram DEM 3,56 4,09 Gemeld
28 Joanne Schaap PH 3,56 3,93 Gemeld
30 Ellemijn Blok Olympus `70 3,55 3,79 Gemeld
30 Klara van der Gaast PAC 3,55 3,50 Gemeld
32 Marit Haagsma HRRR 3,54 3,80 Gemeld
33 Emma Kamer HLLS 3,53 3,75 Gemeld
34 Lynn van der Meij DEM 3,49 3,71 Gemeld
35 Ilse Stok CAV Energie 3,31 3,59 Gemeld
36 Marit Griep Scorpio 3,29 3,28 Gemeld
37 Maeve van Mansom AV34 3,28 3,70 Gemeld
38 Veerle Derksen Typhoon 3,25 3,54 Gemeld
39 Isabel van Noordenne CAV Energie 3,10 3,62 Gemeld
40 Tessa Molenaar Olympus `70 2,99 3,35 Gemeld
Tharissa Palma AAC --- --- 1e Gemeld (reserve)
Lizelotte Bouvy Haag --- 4,02 Niet gemeld
Jona Kuijt AV 1923 --- --- Afgemeld
Sacha Goedhart AV Gouda --- 4,62 Afgemeld
Fenna Achterberg VAV --- 4,44 Afgemeld
Maartje R...senschoon DES --- 3,79 Afgemeld
Naomi Wessels AV Rijssen --- 3,57 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior D1

# Naam Ver_fQm
1 Britt de Blaauw CAV Energie 4,45 --- Gemeld
2 Esmee Douma SV Veendam 4,42 --- Gemeld
3 Jetske Meijer Altis 4,21 --- Gemeld
4 Brecht van der Vliet AV Impala 4,14 --- Gemeld
5 Jaybre Wau Maastricht 4,12 --- Gemeld
6 Ava Meijerink Haag 4,04 --- Gemeld
7 Maureen Rekers AV Rijssen 3,99 --- Gemeld
8 Katja van Eetvelt RK HAV 3,99 --- Gemeld
9 Isis Tinneveld Olympus `70 3,70 --- Gemeld
10 Amber de Roo AV `40 3,68 --- Gemeld
11 Noa Snijders Eindhoven 3,53 --- Gemeld
Lianne Groenendijk Leiden --- --- Afgemeld