Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam 60mOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 8,50 8,70
2 Bente Madderom AV Trias 8,56 8,96
3 Amber de Roo AV `40 8,64 8,86
4 Rosella van Keulen VAV 8,67 8,61
5 Miro Vlasman Phanos 8,72 8,87
6 Esmee Douma SV Veendam 8,78 9,20
7 Nine Fransen AV Sprint 8,83 8,96
8 Brecht van der Vliet AV Impala 8,94 8,80
9 Britt de Blaauw CAV Energie 8,97 8,88
10 Christel Philipsen AV Hera 9,03 9,10
10 Naomie Höhn Altis 9,03 8,87
12 Trijntje v... Elzakker Spado 9,06 8,82
13 Roos Wortel Pijnenburg 9,09 9,19
14 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,13 9,10
15 Romee van Dam Startbaan 9,15 9,37
16 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 9,35
17 Yasmine Bouaziz AV34 9,18 9,30
18 Lynn van der Meij DEM 9,20 9,30
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,21 8,99
19 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 8,90
21 Jetske Meijer Altis 9,24 9,30
22 Maartje R...senschoon DES 9,27 9,33
22 Celine van...erikhuize Climax 9,27 9,26
24 Elka Wybenga BAV 9,28 9,43
24 Floor Olthof Pallas `67 9,28 9,60
26 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,32 9,16
27 Milou van der Lichte AV Sprint 9,34 9,48
28 Eline Brouwer DEM 9,36 9,03
29 Lianne Groenendijk Leiden 9,37 9,28
30 Fleur Blezer ATOP 9,38 9,35
31 Emily van der Hoeff PAC 9,41 9,55
31 Sara Bossche PAC 9,41 9,31
33 Marit Haagsma HRRR 9,43 9,50
34 Marije Brouwer HRRR 9,44 9,70
35 Klara van der Gaast PAC 9,46 9,62
36 Sophie van Ekeris KAV Holland 9,51 9,67
37 Romée de Best HRRR 9,54 9,80
38 Merle Büker HAC 9,55 10,18
38 Carlijn Bodde Pallas `67 9,55 9,60
40 Zoë Lammertink DEM 9,56 9,66
41 Marit Staal Heerenveen 9,57 9,80
42 Ellemijn Blok Olympus `70 9,61 9,40
43 Ilse Stok CAV Energie 9,65 9,61
44 Lisanne Boot HLLS 9,67 9,83
45 Veerle Derksen Typhoon 9,69 9,85
46 Renee de Hon AAC 9,71 9,70
47 Marit Speerstra PAC 9,78 9,93
48 Meike Leenders VAV 9,83 9,54
49 Iris Oosterbaan HRRR 9,90 9,30
50 Maeve van Mansom AV34 9,92 9,40
51 Bethe Siemonsma HRRR 9,94 9,60
52 Marit Griep Scorpio 9,98 10,00
53 Fera Fieke de Vries Heerenveen 10,40 9,80
Isa Kolle SV Noordkop DNS 9,16
Ava Meijerink Haag DNS 8,80
Pearl Lodder Typhoon DNS 9,63
Rochelle Negenman KAV Holland --- ---
Eva Hoogewerf KAV Holland --- ---
Tharissa Palma AAC --- ---
Lizelotte Bouvy Haag --- 9,65
Xenia Kroonen RK HAV --- ---
Elin Slagt AAC `61 --- ---
Roos Brands HRRR --- 10,70

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam 60m_hfQm
1 Jaybre Wau Maastricht 8,56 ---
2 Rosella van Keulen VAV 8,66 ---
3 Bente Madderom AV Trias 8,67 ---
4 Amber de Roo AV `40 8,69 ---
5 Esmee Douma SV Veendam 8,75 ---
6 Britt de Blaauw CAV Energie 8,81 ---
7 Brecht van der Vliet AV Impala 8,82 ---
8 Nine Fransen AV Sprint 8,92 ---
9 Miro Vlasman Phanos 9,11 ---
10 Naomie Höhn Altis 9,14 ---
11 Christel Philipsen AV Hera 9,15 ---
12 Roos Wortel Pijnenburg 9,16 ---
13 Katja van Eetvelt RK HAV 9,18 ---
14 Romee van Dam Startbaan 9,20 ---
15 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,21 ---
16 Floor Olthof Pallas `67 9,22 ---
17 Trijntje v... Elzakker Spado 9,30 ---
18 Yasmine Bouaziz AV34 9,31 ---
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,33 ---
20 Jetske Meijer Altis 9,34 ---
20 Maartje R...senschoon DES 9,34 ---
22 Maureen Rekers AV Rijssen 9,35 ---
23 Celine van...erikhuize Climax 9,41 ---
24 Lynn van der Meij DEM 9,56 ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam 60m_fQm
1 Bente Madderom AV Trias 8,54 ---
2 Jaybre Wau Maastricht 8,55 ---
3 Rosella van Keulen VAV 8,59 ---
4 Amber de Roo AV `40 8,62 ---
5 Esmee Douma SV Veendam 8,89 ---
6 Nine Fransen AV Sprint 8,90 ---
6 Brecht van der Vliet AV Impala 8,90 ---
8 Britt de Blaauw CAV Energie 8,99 ---

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam 600mOBP
1 Carlijn Mols ATOP 1:52,92 2:02,33
2 Tess van Randtwijk AV34 1:54,39 1:55,40
3 Silke Wijnstok De Gemzen 1:56,72 1:55,00
4 Celine van...erikhuize Climax 1:57,63 2:00,37
5 Tessa van Herp AV Lycurgus 1:58,43 1:50,87
6 Roos Wortel Pijnenburg 1:58,93 ---
7 Frederiek Dekker Olympus `70 1:59,22 2:00,90
8 Maud van Beest AAV `36 1:59,94 2:14,00
9 Emma Beekman AV34 2:01,59 2:07,60
10 Emily van der Hoeff PAC 2:01,60 2:15,07
11 Lisanne Boot HLLS 2:03,03 2:11,09
12 Xenia Kroonen RK HAV 2:03,25 ---
13 Anna Lusthof Olympus `70 2:04,40 2:07,11
14 Fleur Boender Eindhoven 2:04,42 2:05,00
15 Indy Faassen Flevo Delta 2:06,92 2:09,00
16 Miro Vlasman Phanos 2:09,06 1:57,83
17 Kore Hengeveld Pallas `67 2:12,54 ---
18 Natalie van Mil KAV Holland 2:13,28 ---
19 Bethe Siemonsma HRRR 2:14,34 2:26,38
20 Sara Bossche PAC 2:15,39 2:24,69
21 Elin Slagt AAC `61 2:16,86 ---
22 Noeska van Zaanen AV34 2:18,69 2:20,93
23 Lisa Zoon Flevo Delta 2:19,52 2:14,61
Isa Kolle SV Noordkop DQ 2:08,75
Isabel van Noordenne CAV Energie DNS 2:12,00
Emma Kamer HLLS DNS 2:08,01
Isis Tinneveld Olympus `70 --- 2:11,37

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam 1000mOBP
1 Tessa van Herp AV Lycurgus 3:20,95 3:21,43
2 Anne de Jong Atledo 3:21,40 3:23,79
3 Tess van Randtwijk AV34 3:22,54 3:20,60
4 Kika de Vos PAC 3:29,68 3:23,78
5 Anouk Kempkes AAC 3:31,71 3:36,50
6 Celine van...erikhuize Climax 3:34,94 3:48,38
7 Danique Schram DEM 3:35,79 3:37,95
8 Iris Verheij PH 3:36,41 3:59,00
9 Hannah Talstra AV Impala 3:36,91 3:57,22
10 Zoë Lammertink DEM 3:38,26 3:48,68
11 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 3:39,71 3:43,95
12 Maud van Beest AAV `36 3:40,06 3:33,00
13 Elin Kruizenga Altis 3:41,85 3:57,19
14 Marit Griep Scorpio 3:44,06 3:47,30
15 Isa Leidekker VAV 3:44,38 3:47,03
16 Robin Dessauvagie U-Track 3:46,24 4:02,54
17 Kike Velting HAC `63 3:49,95 3:47,00
18 Lieke Vreugdenhil AV Statina 3:50,26 3:39,22
19 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3:50,54 3:55,70
20 Kore Hengeveld Pallas `67 3:50,94 ---
21 Meike Leenders VAV 3:51,28 3:39,50
22 Ine Smits DAK 3:56,42 4:09,00
23 Natalie van Mil KAV Holland 3:59,04 4:12,76
24 Elin Slagt AAC `61 3:59,35 ---
Anna Lusthof Olympus `70 --- 3:30,87
Lisanne Boot HLLS --- 3:46,43
Fenne Gringhuis Rotterdam --- 3:31,44

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam 60mHOBP
1 Fenna Achterberg VAV 10,79 11,16
2 Trijntje v... Elzakker Spado 11,05 11,88
3 Miro Vlasman Phanos 11,06 ---
4 Nine Fransen AV Sprint 11,17 ---
5 Hanna van Baast AV Attila 11,53 11,77
6 Kika de Vos PAC 11,56 12,46
7 Romee Hermse PAC 11,59 11,71
8 Bente Madderom AV Trias 11,60 11,38
9 Lynn van der Meij DEM 11,86 12,20
9 Emily van der Hoeff PAC 11,86 12,87
11 Eline Brouwer DEM 11,88 11,50
12 Frederiek Dekker Olympus `70 11,93 12,42
13 Yasmine Bouaziz AV34 12,04 11,50
14 Mikki Lips AV Sprint 12,06 ---
15 Milou van der Lichte AV Sprint 12,17 12,62
16 Klara van der Gaast PAC 12,18 12,54
17 Merle Büker HAC 12,20 13,42
18 Lara Smits SV Noordkop 12,25 12,18
19 Carlijn Bodde Pallas `67 12,28 8,70
20 Isa Leidekker VAV 12,29 12,78
21 Lianne Groenendijk Leiden 12,34 12,43
22 Isis Tinneveld Olympus `70 12,36 12,08
23 Steffie Seher CAV Energie 12,37 ---
24 Carlijn Mols ATOP 12,48 12,49
24 Elin Slagt AAC `61 12,48 ---
26 Robin Vuik AV Astylos 12,52 12,71
27 Ellemijn Blok Olympus `70 12,56 12,30
28 Fenna Gelderblom AV `56 12,66 12,14
29 Sophie van Ekeris KAV Holland 12,67 12,65
30 Elisa Nap De Gemzen 12,74 10,50
30 Marije Brouwer HRRR 12,74 11,00
32 Rochelle Negenman KAV Holland 12,83 ---
33 Sara Bossche PAC 12,85 12,86
34 Floor Olthof Pallas `67 12,86 11,50
35 Ilse Stok CAV Energie 12,94 12,76
36 Eva Kroon Altis 13,03 ---
37 Eva Hoogewerf KAV Holland 13,32 ---
38 Indy Faassen Flevo Delta 13,37 11,30
39 Elin Kruizenga Altis 13,45 11,89
40 Noeska van Zaanen AV34 14,17 ---
41 Isabel van Noordenne CAV Energie 14,45 9,73
42 Romée de Best HRRR 15,36 11,00
43 Roos Brands HRRR 15,61 9,80
Zoë Lammertink DEM DNS 12,59
Amber de Roo AV `40 DNF 11,85
Jaybre Wau Maastricht --- ---
Sacha Goedhart AV Gouda --- 11,37
Maureen Rekers AV Rijssen --- 12,25

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam 60mH_hfQm
1 Fenna Achterberg VAV 10,73 ---
2 Nine Fransen AV Sprint 11,00 ---
3 Miro Vlasman Phanos 11,07 ---
4 Trijntje v... Elzakker Spado 11,14 ---
5 Kika de Vos PAC 11,15 ---
6 Hanna van Baast AV Attila 11,16 ---
7 Bente Madderom AV Trias 11,36 ---
8 Romee Hermse PAC 11,58 ---
9 Yasmine Bouaziz AV34 11,99 ---
10 Lara Smits SV Noordkop 12,00 ---
11 Klara van der Gaast PAC 12,04 ---
12 Merle Büker HAC 12,15 ---
13 Eline Brouwer DEM 12,18 ---
14 Isa Leidekker VAV 12,25 ---
15 Carlijn Bodde Pallas `67 12,31 ---
16 Mikki Lips AV Sprint 12,38 ---
17 Isis Tinneveld Olympus `70 12,47 ---
18 Lynn van der Meij DEM 12,52 ---
19 Milou van der Lichte AV Sprint 12,61 ---
20 Ilse Stok CAV Energie 12,63 ---
Eva Kroon Altis DNS ---
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS ---
Robin Vuik AV Astylos DNS ---
Emily van der Hoeff PAC DNF ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam 60mH_fQm
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,83 ---
2 Bente Madderom AV Trias 10,84 ---
3 Nine Fransen AV Sprint 11,16 ---
4 Kika de Vos PAC 11,44 ---
4 Hanna van Baast AV Attila 11,44 ---
6 Miro Vlasman Phanos 11,51 ---
6 Romee Hermse PAC 11,51 ---
8 Fenna Achterberg VAV 24,34 ---

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

# Naam KogelOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 10,44 10,78
2 Naomie Höhn Altis 10,21 10,23
3 Iris Oosterbaan HRRR 10,02 9,94
4 Ava Meijerink Haag 9,58 9,29
5 Jaybre Wau Maastricht 9,56 9,46
6 Fenna Gelderblom AV `56 9,51 8,83
7 Christel Philipsen AV Hera 9,26 9,91
8 Hanna van Baast AV Attila 9,01 9,51
9 Isa Kolle SV Noordkop 8,94 9,99
10 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 8,69 9,48
11 Tula Frijters Pallas `67 8,55 9,00
12 Naomi Wessels AV Rijssen 8,35 8,19
13 Tessa Molenaar Olympus `70 8,27 8,28
14 Romee Hermse PAC 8,20 8,78
15 Emma Beekman AV34 8,10 7,72
16 Lisanne Boot HLLS 8,09 9,63
17 Pearl Lodder Typhoon 8,07 7,96
18 Renee de Hon AAC 7,94 7,02
19 Moise Tutuarima SAV 7,84 ---
20 Anne Bijpost AV Rijssen 7,83 7,93
21 Marit Speerstra PAC 7,81 8,14
22 Bibienne d...Brabander Olympus `70 7,80 7,87
23 Eva Hoogewerf KAV Holland 7,70 ---
24 Elin Kruizenga Altis 7,63 7,40
25 Maartje R...senschoon DES 7,58 7,76
26 Joanne Schaap PH 7,41 8,18
27 Bethe Siemonsma HRRR 6,90 6,95
28 Emma Kamer HLLS 6,65 7,01
29 Veerle Derksen Typhoon 6,47 6,40
30 Maeve van Mansom AV34 6,40 6,94
31 Tharissa Palma AAC 4,87 ---
Lizelotte Bouvy Haag --- 8,14

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D1

# Naam Kogel_fQm
1 Naomie Höhn Altis 10,03 ---
2 Jaybre Wau Maastricht 9,99 ---
3 Lara Smits SV Noordkop 9,73 ---
4 Fenna Gelderblom AV `56 9,61 ---
5 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 9,51 ---
6 Christel Philipsen AV Hera 9,44 ---
7 Isa Kolle SV Noordkop 9,44 ---
8 Ava Meijerink Haag 8,96 ---
9 Hanna van Baast AV Attila 8,75 ---
10 Iris Oosterbaan HRRR 8,74 ---
11 Tula Frijters Pallas `67 8,38 ---
12 Naomi Wessels AV Rijssen 7,97 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,40
2 Hanna van Baast AV Attila 1,45 1,37
3 Esmee Douma SV Veendam 1,40 1,30
4 Eva van Mook THOR 1,40 1,35
5 Fenna Achterberg VAV 1,40 1,37
6 Elka Wybenga BAV 1,35 1,30
7 Romee Hermse PAC 1,35 1,35
7 Iris Oosterbaan HRRR 1,35 1,45
9 Steffie Seher CAV Energie 1,35 1,33
10 Britt de Blaauw CAV Energie 1,30 1,35
11 Jetske Meijer Altis 1,30 1,30
12 Mikki Lips AV Sprint 1,30 1,32
13 Danique Schram DEM 1,25 1,35
13 Robin Vuik AV Astylos 1,25 1,35
15 Silke Wijnstok De Gemzen 1,20 1,30
Nine Fransen AV Sprint NM 1,32
Natalie van Mil KAV Holland --- 1,15
Nathalie v...igt Thans De Gemzen --- 1,25
Elisa Nap De Gemzen --- 1,25
Eva Kroon Altis --- 1,10
Ellemijn Blok Olympus `70 --- 1,25
Klara van der Gaast PAC --- 1,22
Pearl Lodder Typhoon --- 1,27
Isa Leidekker VAV --- 1,29
Carlijn Mols ATOP --- 1,30
Sacha Goedhart AV Gouda --- 1,42
Joanne Schaap PH --- 1,15
Katja van Eetvelt RK HAV --- 1,21
Trijntje v... Elzakker Spado --- 1,41
Indy Faassen Flevo Delta --- 1,30
Dorcas Wilbrink Flevo Delta --- 1,30
Romée de Best HRRR --- 1,20
Bethe Siemonsma HRRR --- 1,20
Carlijn Bodde Pallas `67 --- 1,05
Dorine van Leeuwen Climax --- 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam PolshoogOBP
Jona Kuijt AV 1923 --- ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam VerOBP
1 Esmee Douma SV Veendam 4,40 4,53
2 Britt de Blaauw CAV Energie 4,27 4,57
3 Ava Meijerink Haag 4,26 4,40
3 Jaybre Wau Maastricht 4,26 4,43
5 Katja van Eetvelt RK HAV 4,18 4,05
6 Brecht van der Vliet AV Impala 4,10 4,39
7 Jetske Meijer Altis 4,07 4,16
8 Maureen Rekers AV Rijssen 4,02 4,15
9 Lianne Groenendijk Leiden 4,00 3,95
9 Amber de Roo AV `40 4,00 4,38
11 Isis Tinneveld Olympus `70 3,89 3,99
12 Noa Snijders Eindhoven 3,85 ---
13 Sterre Kurpershoek AV Athlos 3,83 3,70
14 Eline Brouwer DEM 3,82 4,32
14 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 3,82 3,95
16 Rosella van Keulen VAV 3,76 4,60
17 Steffie Seher CAV Energie 3,74 4,09
18 Elka Wybenga BAV 3,73 3,89
19 Yasmine Bouaziz AV34 3,69 4,15
20 Mikki Lips AV Sprint 3,68 3,96
21 Anna Lusthof Olympus `70 3,67 4,01
21 Emma Beekman AV34 3,67 3,79
23 Renee de Hon AAC 3,64 4,08
24 Dorine van Leeuwen Climax 3,63 3,55
25 Marije Brouwer HRRR 3,62 3,63
26 Fenna Gelderblom AV `56 3,61 3,95
27 Fleur Blezer ATOP 3,57 3,88
28 Danique Schram DEM 3,56 4,09
28 Joanne Schaap PH 3,56 3,93
30 Ellemijn Blok Olympus `70 3,55 3,79
30 Klara van der Gaast PAC 3,55 3,50
32 Marit Haagsma HRRR 3,54 3,80
33 Emma Kamer HLLS 3,53 3,75
34 Lynn van der Meij DEM 3,49 3,71
35 Ilse Stok CAV Energie 3,31 3,59
36 Marit Griep Scorpio 3,29 3,28
37 Maeve van Mansom AV34 3,28 3,70
38 Veerle Derksen Typhoon 3,25 3,54
39 Isabel van Noordenne CAV Energie 3,10 3,62
40 Tessa Molenaar Olympus `70 2,99 3,35
Tharissa Palma AAC --- ---
Jona Kuijt AV 1923 --- ---
Lizelotte Bouvy Haag --- 4,02
Fenna Achterberg VAV --- 4,44
Sacha Goedhart AV Gouda --- 4,62
Maartje R...senschoon DES --- 3,79
Naomi Wessels AV Rijssen --- 3,57