Uitslagen 60 meter Jongens Junior D1

# Naam 60mOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,20 8,48 Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,60 --- Gemeld
3 Jens De Wilde Scorpio 8,65 8,46 Gemeld
4 Niels van Weesep PAC 8,67 8,66 Gemeld
5 Youri de Wit DJA 8,69 8,71 Gemeld
6 Joas van Hellemondt Leiden 8,73 8,68 Gemeld
7 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,76 9,00 Gemeld
8 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 8,65 Gemeld
9 Jur Bakker AV Edam 8,86 8,73 Gemeld
10 Max Birdja Haag 8,87 8,87 Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 8,88 8,80 Gemeld
12 Martijn Pos HLLS 8,93 8,94 Gemeld
13 Jip de Greef Altis 8,96 9,05 Gemeld
14 Joeri Steenman HLLS 9,00 8,86 Gemeld
15 Joost van Mierlo HAC 9,01 9,50 Gemeld
16 Lucas Bal CAV Energie 9,03 8,90 Gemeld
17 Lucca Marks HLLS 9,06 9,03 Gemeld
18 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05 Gemeld
18 Thom Kortenoever Typhoon 9,07 9,28 Gemeld
20 Wessel de Lange Parthenon 9,08 8,89 Gemeld
20 Wouter van Gorcom HLLS 9,08 8,84 Gemeld
22 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,12 9,18 Gemeld
23 Jarno van der Meide PAC 9,14 9,08 Gemeld
24 Lucas Man GACH 9,16 9,29 Gemeld
24 Timo Spiering PAC 9,16 9,04 Gemeld
26 Jan Vriesman BAV 9,17 --- Gemeld
27 Joost Kroesbergen MPM 9,21 9,22 Gemeld
28 Mick Baldew Phanos 9,22 8,95 Gemeld
29 Benjamin den Hartog CAV Energie 9,25 9,15 Gemeld
30 Mika Berg Heerenveen 9,28 9,30 Gemeld
30 Tyrone Richards Altis 9,28 9,48 Gemeld
32 Thijmen Middelkamp AV Athlos 9,34 9,50 Gemeld
33 Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32 Gemeld
34 Mike Paauw Haag 9,42 9,49 Gemeld
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 9,46 9,12 Gemeld
36 Jurre Klumpenaar VAV 9,48 9,64 Gemeld
37 Jesse de Boer VAV 9,52 9,37 Gemeld
38 Thijs Jorritsma HRRR 9,56 9,40 Gemeld
39 Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40 Gemeld
39 Tomas A IJzerman Pallas `67 9,57 9,90 Gemeld
41 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,59 9,50 Gemeld
42 Stijn van Valkenburg Pallas `67 9,61 9,70 Gemeld
43 Jitse Tijtsma Heerenveen 9,66 9,40 Gemeld
43 Revelinio Denswil PAC 9,66 9,36 Gemeld
45 Rick Velkers Heerenveen 9,68 9,70 Gemeld
45 Sven Teekens AV Gouda 9,68 9,63 Gemeld
47 Mees Kwakkelaar Hanzesport 9,73 9,56 Gemeld
48 Daan Memelink Pallas `67 9,76 9,70 Gemeld
49 Gene Timmers Haag 10,04 10,03 Gemeld
50 Dinand te Pas BAV 10,28 9,81 Gemeld
51 Joscha Giesen BAV 10,64 10,10 Gemeld
52 Jelmer Pastoor BAV 11,99 11,14 Gemeld
Tim de Bruijn RK HAV DNS 9,14 Gemeld
Hugo Zemering Haag --- 9,39 Niet gemeld
Jamie Sesay Almere `81 --- --- Afgemeld
Jarik van de Mast Altis --- 9,52 Afgemeld
Timo Boschman PAC --- 9,61 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam 60m_hfQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,41 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,51 --- Gemeld
3 Youri de Wit DJA 8,62 --- Gemeld
4 Joas van Hellemondt Leiden 8,66 --- Gemeld
4 Jens De Wilde Scorpio 8,66 --- Gemeld
6 Justin van Dooren AV Sparta 8,71 --- Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 8,75 --- Gemeld
8 Max Birdja Haag 8,80 --- Gemeld
9 Jur Bakker AV Edam 8,81 --- Gemeld
10 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,84 --- Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 8,89 --- Gemeld
12 Joeri Steenman HLLS 8,96 --- Gemeld
12 Martijn Pos HLLS 8,96 --- Gemeld
14 Wouter van Gorcom HLLS 8,97 --- Gemeld
15 Thom Kortenoever Typhoon 9,01 --- Gemeld
16 Lucca Marks HLLS 9,02 --- Gemeld
17 Lucas Bal CAV Energie 9,10 --- Gemeld
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,13 --- Gemeld
18 Joost van Mierlo HAC 9,13 --- Gemeld
20 Jip de Greef Altis 9,14 --- Gemeld
21 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 --- Gemeld
22 Tyrone Richards Altis 9,25 --- Gemeld
23 Wessel de Lange Parthenon 9,28 --- Gemeld
Jarno van der Meide PAC DNS --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior D1

# Naam 60m_fQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,29 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,36 --- Gemeld
3 Youri de Wit DJA 8,61 --- Gemeld
4 Jens De Wilde Scorpio 8,74 --- Gemeld
5 Joas van Hellemondt Leiden 8,78 --- Gemeld
5 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 --- Gemeld
7 Max Birdja Haag 8,84 --- Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 8,84 --- Gemeld

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D1

# Naam 600mOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 1:44,92 1:52,56 Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 1:45,10 2:01,12 Gemeld
3 Martijn Pos HLLS 1:51,31 2:00,09 Gemeld
4 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 1:51,36 1:53,30 Gemeld
5 Yorick Brethouwer Scorpio 1:52,68 1:58,00 Gemeld
6 Youri de Wit DJA 1:53,11 1:57,27 Gemeld
7 Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95 Gemeld
8 Sam van Emmerik Cialfo 1:54,09 1:51,18 Gemeld
9 Jim van Emmerik Cialfo 1:54,65 1:55,92 Gemeld
10 Sander de Boer HAC 1:55,03 2:00,62 Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 1:55,73 1:53,25 Gemeld
12 Thomas Fructus AV 1923 1:56,13 1:54,84 Gemeld
13 Niek Kollé SV Noordkop 1:56,87 1:58,31 Gemeld
14 Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00 Gemeld
15 Martijn Gulickx Gloria 1:59,96 2:04,90 Gemeld
16 Daan Reefman Pallas `67 2:01,96 1:58,84 Gemeld
17 Joost Kroesbergen MPM 2:03,16 2:01,86 Gemeld
18 Pjotr ter Doest AV Impala 2:04,40 2:03,01 Gemeld
19 Gilles van Arkel AV 1923 2:04,53 --- Gemeld
20 Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70 Gemeld
21 Lucas Man GACH 2:06,70 --- Gemeld
22 Sverre Meesters Altis 2:07,75 --- Gemeld
Tijmen Hoogendoorn BAV DNS 2:06,72 Gemeld
Jesse de Boer VAV DNS --- Gemeld
Hugo Zemering Haag --- 2:10,53 Niet gemeld
Jitse Tijtsma Heerenveen --- 2:22,09 Afgemeld
Timo Boschman PAC --- 2:04,26 Afgemeld

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam 1000mOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 3:05,37 3:20,01 Gemeld
2 Niek Nijman AV Goor `75 3:06,21 3:18,00 Gemeld
3 Justin van Dooren AV Sparta 3:07,21 3:25,59 Gemeld
4 Max Swabedissen AV Rijssen 3:18,80 3:23,16 Gemeld
5 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83 3:30,04 Gemeld
6 Sem van Dijk U-Track 3:20,94 3:21,18 Gemeld
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:21,08 3:30,94 Gemeld
8 Jarik van de Mast Altis 3:21,53 3:21,87 Gemeld
9 William Knol HLLS 3:22,08 3:20,44 Gemeld
10 Jasper van Craaikamp VAV 3:24,37 3:27,38 Gemeld
11 Sven Teekens AV Gouda 3:24,40 3:23,00 Gemeld
12 Rutger Berends Heerenveen 3:26,20 3:38,80 Gemeld
13 Tygo Naafs AV Spiridon 3:28,95 3:26,00 Gemeld
14 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:29,99 3:46,47 Gemeld
15 Mike Paauw Haag 3:33,67 3:47,41 Gemeld
16 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68 3:40,81 Gemeld
17 Ivar van Ruijven Olympus `70 3:35,69 3:36,15 Gemeld
18 Dieter Stolzenbach PH 3:36,60 3:50,00 Gemeld
19 Lasse Klijn U-Track 3:37,00 3:49,06 Gemeld
20 Tygo Heemskerk Olympus `70 3:37,56 3:41,59 Gemeld
21 Rick Velkers Heerenveen 3:40,41 3:47,50 Gemeld
22 Daan Reefman Pallas `67 3:41,35 3:36,60 Gemeld
23 Manuel Ji... Zambrano U-Track 3:42,92 3:43,82 Gemeld
24 Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:43,36 3:44,26 Gemeld
25 Oscar Meijer Altis 3:46,68 3:57,66 Gemeld
26 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 3:47,03 --- Gemeld
27 Jort Mulders VAV 3:50,67 3:44,30 Gemeld
28 Ties Arensman NEAV 3:54,66 3:48,52 Gemeld
29 Tim van Es HAC `63 3:59,29 3:59,00 Gemeld
30 Thymen van Zon DAK 3:59,32 4:10,00 Gemeld
31 Joscha Giesen BAV 4:05,74 4:00,38 Gemeld
32 Jari Kroon Parthenon 4:10,35 4:12,00 Gemeld
Jesse Jim... Zambrano U-Track --- 3:57,87 Niet gemeld
Jelle van der Veer Climax --- 3:21,78 Niet gemeld
Joep van Keulen Haag --- 4:05,84 Afgemeld
Dylan Lucas HAC `63 --- 3:46,00 Afgemeld
Tim Schüssel Nijmegen --- 3:33,67 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D1

# Naam 60mHOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 10,01 10,09 Gemeld
2 Tim Pelkmans AV Sprint 10,16 10,56 Gemeld
3 Mark Scholten AV Impala 10,41 10,23 Gemeld
4 Justin Labrijn Almere `81 10,46 --- Gemeld
5 Niels van Weesep PAC 10,63 11,07 Gemeld
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,71 10,69 Gemeld
7 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,09 --- Gemeld
8 Dennis Schaap DEM 11,17 11,72 Gemeld
9 Tobias Janssens DEM 11,18 10,85 Gemeld
10 Jur Bakker AV Edam 11,30 11,26 Gemeld
11 Jasper van Craaikamp VAV 11,33 10,92 Gemeld
12 Melchior Treffers AV34 11,45 11,30 Gemeld
13 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,57 10,69 Gemeld
13 Jarno van der Meide PAC 11,57 11,72 Gemeld
15 Joas van Hellemondt Leiden 11,59 11,21 Gemeld
16 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,60 9,50 Gemeld
17 Thomas Fructus AV 1923 11,66 11,90 Gemeld
18 Binne Brok Tempo AV 11,67 --- Gemeld
19 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,70 9,30 Gemeld
20 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,81 11,88 Gemeld
21 Timon Hoeve SPLS 11,84 11,13 Gemeld
22 Senna Beuckens AV NOP 11,95 --- Gemeld
23 Tom Schmit ATOP 12,02 11,16 Gemeld
24 Menno Weeda Parthenon 12,14 --- Gemeld
25 Rutger Berends Heerenveen 12,19 9,50 Gemeld
26 Kim Alofsen Startbaan 12,20 12,29 Gemeld
27 Glenn de Boer AV34 12,23 12,50 Gemeld
28 Jort Mulders VAV 12,53 13,18 Gemeld
29 Revelinio Denswil PAC 12,58 12,53 Gemeld
30 Ivar van Ruijven Olympus `70 12,62 12,45 Gemeld
31 Daan Memelink Pallas `67 13,16 10,90 Gemeld
32 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 13,31 --- Gemeld
33 Keyran Witmond SPLS 13,35 13,41 Gemeld
34 Jari Kroon Parthenon 16,03 --- Gemeld
Tomas A IJzerman Pallas `67 --- 8,30 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D1

# Naam 60mH_hfQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,89 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 10,30 --- Gemeld
3 Niels van Weesep PAC 10,39 --- Gemeld
4 Tim Pelkmans AV Sprint 10,41 --- Gemeld
5 Mark Scholten AV Impala 10,55 --- Gemeld
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,77 --- Gemeld
7 Jur Bakker AV Edam 10,79 --- Gemeld
8 Tobias Janssens DEM 11,03 --- Gemeld
9 Melchior Treffers AV34 11,13 --- Gemeld
10 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,18 --- Gemeld
11 Timon Hoeve SPLS 11,29 --- Gemeld
12 Jasper van Craaikamp VAV 11,31 --- Gemeld
13 Joas van Hellemondt Leiden 11,39 --- Gemeld
14 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,42 --- Gemeld
15 Jarno van der Meide PAC 11,51 --- Gemeld
16 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,62 --- Gemeld
17 Dennis Schaap DEM 11,63 --- Gemeld
18 Senna Beuckens AV NOP 11,69 --- Gemeld
19 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,75 --- Gemeld
20 Thomas Fructus AV 1923 11,87 --- Gemeld
21 Binne Brok Tempo AV 11,89 --- Gemeld
22 Tom Schmit ATOP 12,00 --- Gemeld
23 Menno Weeda Parthenon 12,28 --- Gemeld
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- --- Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam 60mH_fQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,78 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 10,24 --- Gemeld
3 Niels van Weesep PAC 10,31 --- Gemeld
4 Jur Bakker AV Edam 10,56 --- Gemeld
5 Tim Pelkmans AV Sprint 10,62 --- Gemeld
6 Mark Scholten AV Impala 10,73 --- Gemeld
7 Tobias Janssens DEM 11,08 --- Gemeld
8 Wouter van Gorcom HLLS 11,59 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D1

# Naam KogelOBP
1 Tim Klein DJA 11,56 12,97 Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,37 9,98 Gemeld
3 Mick Baldew Phanos 9,19 9,60 Gemeld
4 Max Birdja Haag 8,81 10,57 Gemeld
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49 10,11 Gemeld
6 Melchior Treffers AV34 8,42 8,59 Gemeld
7 Tom Schmit ATOP 8,09 8,95 Gemeld
8 Tygo Naafs AV Spiridon 7,88 9,18 Gemeld
9 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,54 7,01 Gemeld
10 Jip de Greef Altis 7,40 7,61 Gemeld
11 Martijn Pos HLLS 7,31 8,32 Gemeld
11 Thom Kortenoever Typhoon 7,31 7,86 Gemeld
13 Ruiz Lodder Typhoon 7,26 8,93 Gemeld
14 Bart Adriaanse Voorne 6,75 6,80 Gemeld
15 Joep van Keulen Haag 6,71 7,16 Gemeld
16 Jan Vriesman BAV 6,59 --- Gemeld
17 Benjamin den Hartog CAV Energie 6,58 9,21 Gemeld
18 Tyrone Richards Altis 6,53 6,66 Gemeld
18 Tijmen Hoogendoorn BAV 6,53 7,48 Gemeld
20 Dennis Schaap DEM 6,36 7,46 Gemeld
21 Sven Teekens AV Gouda 6,27 7,32 Gemeld
22 Cas Hoekstra AV34 6,20 7,52 Gemeld
23 Martijn van der Lecq AV34 6,11 6,06 Gemeld
24 Lucca Marks HLLS 5,89 6,58 Gemeld
25 Rutger Berends Heerenveen 5,78 6,83 Gemeld
26 Glenn de Boer AV34 5,69 5,96 Gemeld
27 Dinand te Pas BAV 5,65 6,18 Gemeld
28 Keyran Witmond SPLS 5,59 5,55 Gemeld
29 Gene Timmers Haag 4,95 5,03 Gemeld
30 Jelmer Pastoor BAV 4,66 6,06 Gemeld
31 Thymen van Zon DAK 4,58 5,04 Gemeld
Tim de Bruijn RK HAV DNS 7,57 Gemeld
Jamie Sesay Almere `81 --- --- Afgemeld
Wouter Seppenwoolde AV Rijssen --- 8,70 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D1

# Naam Kogel_fQm
1 Tim Klein DJA 11,75 --- Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,19 --- Gemeld
3 Melchior Treffers AV34 8,97 --- Gemeld
4 Tom Schmit ATOP 8,95 --- Gemeld
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49 --- Gemeld
6 Mick Baldew Phanos 8,37 --- Gemeld
7 Martijn Pos HLLS 8,35 --- Gemeld
8 Max Birdja Haag 8,18 --- Gemeld
9 Tygo Naafs AV Spiridon 7,51 --- Gemeld
10 Jip de Greef Altis 7,46 --- Gemeld
11 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,29 --- Gemeld
12 Thom Kortenoever Typhoon 6,91 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D1

# Naam HoogOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,63 1,60 Gemeld
2 Jip de Greef Altis 1,45 1,40 Gemeld
3 Justin van Dooren AV Sparta 1,45 1,40 Gemeld
4 Tim de Bruijn RK HAV 1,40 1,35 Gemeld
5 Ruiz Lodder Typhoon 1,40 1,45 Gemeld
6 Lucas van ...haffelaar AV 1923 1,35 1,30 Gemeld
6 Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,35 1,45 Gemeld
8 Max Birdja Haag 1,35 1,35 Gemeld
8 Jens De Wilde Scorpio 1,35 1,40 Gemeld
10 Dennis Schaap DEM 1,30 1,45 Gemeld
11 Thijs Jorritsma HRRR 1,30 1,30 Gemeld
12 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,25 1,30 Gemeld
13 Timo Spiering PAC 1,25 1,30 Gemeld
14 Jelle Müller AV Lycurgus 1,25 1,35 Gemeld
14 Yoeri Karsowidjojo HLLS 1,25 1,30 Gemeld
14 Pjotr ter Doest AV Impala 1,25 1,30 Gemeld
Mick Baldew Phanos --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Menno Weeda Parthenon --- 1,27 2e Gemeld (reserve)
Niek Kollé SV Noordkop --- 1,25 3e Gemeld (reserve)
Jamie Sesay Almere `81 --- --- Afgewezen
Jona Wong Chung AV 1923 --- --- Afgewezen
Senna Beuckens AV NOP --- --- Afgewezen
Sverre Meesters Altis --- --- Afgewezen
Binne Brok Tempo AV --- --- Afgewezen
Jelmer Pastoor BAV --- 1,00 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam PolshoogOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,20 2,00 Gemeld
2 Gilles van Arkel AV 1923 1,70 --- Gemeld
3 Kim Alofsen Startbaan 1,70 --- Gemeld
4 Jona Wong Chung AV 1923 1,60 --- Gemeld
Keyran Witmond SPLS --- --- Afgemeld

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam VerOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 4,64 4,60 Gemeld
2 Lucas Bal CAV Energie 4,55 4,28 Gemeld
2 Jens De Wilde Scorpio 4,55 4,66 Gemeld
4 Melchior Treffers AV34 4,54 4,72 Gemeld
5 Jelte van Es AV Hylas 4,52 4,60 Gemeld
6 Stijn Hendriks Scorpio 4,50 4,82 Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 4,38 4,33 Gemeld
8 Wouter van Gorcom HLLS 4,34 4,63 Gemeld
9 Tobias Janssens DEM 4,24 4,28 Gemeld
10 Wessel de Lange Parthenon 4,23 4,34 Gemeld
11 Jasper van Craaikamp VAV 4,21 4,30 Gemeld
12 Yoeri Karsowidjojo HLLS 4,20 4,21 Gemeld
13 Jelle Müller AV Lycurgus 4,18 4,22 Gemeld
14 Yorick Brethouwer Scorpio 4,17 4,19 Gemeld
14 Julian van den Belt AV Rijssen 4,17 3,94 Gemeld
16 Pieter Fallaux CAV Energie 4,12 4,22 Gemeld
17 Mark Scholten AV Impala 4,10 4,35 Gemeld
18 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,09 4,21 Gemeld
19 Mika Berg Heerenveen 3,90 3,84 Gemeld
19 Tomas A IJzerman Pallas `67 3,90 3,60 Gemeld
21 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3,88 3,90 Gemeld
22 Timon Hoeve SPLS 3,87 4,28 Gemeld
23 Martijn van der Lecq AV34 3,86 3,94 Gemeld
24 Mike Paauw Haag 3,83 4,34 Gemeld
25 Revelinio Denswil PAC 3,80 4,13 Gemeld
26 Jesse de Boer VAV 3,76 3,60 Gemeld
27 Joost Kroesbergen MPM 3,72 3,95 Gemeld
28 Thom Kortenoever Typhoon 3,71 3,92 Gemeld
29 Martijn Gulickx Gloria 3,70 3,84 Gemeld
30 Tyrone Richards Altis 3,69 3,90 Gemeld
31 Ivar van Ruijven Olympus `70 3,66 3,83 Gemeld
31 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 3,66 3,96 Gemeld
33 Lucca Marks HLLS 3,65 4,17 Gemeld
34 Bart Adriaanse Voorne 3,48 3,78 Gemeld
35 Joscha Giesen BAV 3,45 3,48 Gemeld
36 Cas Hoekstra AV34 3,41 4,09 Gemeld
37 Gene Timmers Haag 3,36 3,76 Gemeld
38 Daan Memelink Pallas `67 3,20 3,35 Gemeld
Jarno van der Meide PAC DNS 3,90 Gemeld
Hugo Zemering Haag DNS 3,87 Niet gemeld
Mees Kwakkelaar Hanzesport --- 3,39 Gemeld
Dinand te Pas BAV --- 3,07 1e Gemeld (reserve)
Jelmer Pastoor BAV --- 2,90 2e Gemeld (reserve)
Binne Brok Tempo AV --- --- 3e Reserve
Joep van Keulen Haag --- 3,66 Niet gemeld
Justin Labrijn Almere `81 --- --- Afgewezen
Sverre Meesters Altis --- --- Afgewezen
Jan Vriesman BAV --- --- Afgewezen
Sebastiaan...selenberg Hanzesport --- --- Afgewezen

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D1

# Naam Ver_fQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 5,03 --- Gemeld
2 Melchior Treffers AV34 4,68 --- Gemeld
3 Jens De Wilde Scorpio 4,64 --- Gemeld
4 Tim Pelkmans AV Sprint 4,61 --- Gemeld
5 Jelte van Es AV Hylas 4,55 --- Gemeld
6 Wouter van Gorcom HLLS 4,52 --- Gemeld
7 Tobias Janssens DEM 4,32 --- Gemeld
8 Lucas Bal CAV Energie 4,24 --- Gemeld
9 Yoeri Karsowidjojo HLLS 4,18 --- Gemeld
10 Jasper van Craaikamp VAV 4,03 --- Gemeld
11 Wessel de Lange Parthenon 3,88 --- Gemeld
Niels van Weesep PAC NM --- Gemeld