Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam 60mOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,22 8,30
2 Décheny Vreugd PAC 8,41 8,46
3 Ruth Vogels Rotterdam 8,56 8,95
4 Maureen Louws AV NOP 8,57 8,58
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 8,68
6 Sindy de Bruijn AKU 8,61 8,74
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,61 8,56
8 Amara Nnadi Altis 8,65 8,69
9 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,70 8,78
10 Merel Pijnenburg PAC 8,83 8,56
11 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,88 8,71
11 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,88 8,98
13 Laura Büker HAC 8,92 9,18
13 Nienke Meubermans PH 8,92 9,08
15 Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60
16 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 8,84
17 Daan de Reijdt AV Sprint 8,97 9,12
18 Jinte Hiddink Nijmegen 8,98 8,91
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 8,99 9,24
19 Naomi van Opstal Eindhoven 8,99 9,00
21 Sara Bloem Hanzesport 9,00 8,76
22 Kristina Tergau PAC 9,01 9,13
23 Yara Wessels Parthenon 9,02 9,03
24 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,03 8,92
25 Evelien va...Houweling De Gemzen 9,10 9,55
26 Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80
27 Estelle Bruins AV34 9,13 8,50
28 Tess ter Haar AV Athlos 9,14 9,00
29 Carmen Huikeshoven Altis 9,16 9,40
30 Hagar Bruil PAC 9,18 9,09
31 Nadia de Keijzer BAV 9,23 9,00
32 Lara van der Waal Olympus `70 9,26 9,20
32 Marijn Laban PAC 9,26 9,41
34 Eva van der Valk Olympus `70 9,29 9,24
35 Roos Loman AV `40 9,32 9,27
36 Ellis de Vries Altis 9,34 9,25
36 Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10
36 Rosa Molenberg AV Athlos 9,34 9,70
39 Linde van Dijken VAV 9,36 9,30
40 Jildou Guest Haag 9,41 9,45
41 Ilse van der Drift Olympus `70 9,45 9,70
42 Lotte Weevers PH 9,54 9,53
43 Kenya Ramos PAC 9,62 9,64
44 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,75 9,61
45 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,80 9,63
45 Amber Slomp AAC `61 9,80 9,76
47 Maaike Nagtegaal AV NOP 9,83 9,82
48 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 9,67
Elisa Babucci NEAV --- 10,44
Femke Jonker AV Hera --- 9,17
Femke Akkermans Tempo AV --- ---
Strea Ajise Haag --- 10,00
Isabel van Steenwijk AV Gouda --- 10,08
Denise Zanferrari AAC `61 --- 8,59
Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta --- ---

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,26 ---
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,45 ---
3 Décheny Vreugd PAC 8,50 ---
4 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 ---
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,64 ---
6 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,67 ---
7 Amara Nnadi Altis 8,69 ---
8 Maureen Louws AV NOP 8,71 ---
9 Sindy de Bruijn AKU 8,75 ---
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,77 ---
11 Merel Pijnenburg PAC 8,82 ---
12 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,84 ---
12 Nienke Meubermans PH 8,84 ---
14 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 ---
15 Laura Gerritsen AV34 8,98 ---
16 Sara Bloem Hanzesport 9,00 ---
17 Yara Wessels Parthenon 9,05 ---
18 Kristina Tergau PAC 9,06 ---
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,08 ---
20 Jinte Hiddink Nijmegen 9,09 ---
21 Laura Büker HAC 9,10 ---
22 Daan de Reijdt AV Sprint 9,11 ---
23 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,12 ---
24 Naomi van Opstal Eindhoven 9,22 ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,20 ---
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,49 ---
3 Décheny Vreugd PAC 8,58 ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,62 ---
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,66 ---
5 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,66 ---
7 Maureen Louws AV NOP 8,75 ---
8 Amara Nnadi Altis 8,80 ---

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam 600mOBP
1 Laura van Langen SAV 1:40,38 1:42,71
2 Denise de Does Haag 1:44,75 1:49,01
3 Britt Roos HAC `63 1:45,01 1:47,54
4 Naomi van Opstal Eindhoven 1:46,19 1:50,63
5 Azualjok Agok AAV `36 1:46,91 1:54,83
6 Eline Mast NEAV 1:46,92 1:56,59
7 Demi van Mourik PAC 1:48,31 1:48,09
8 Rosa Molenberg AV Athlos 1:51,28 1:52,00
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:52,06 2:00,17
10 Janneke van Hofslot Altis 1:52,36 1:54,24
11 Carlijn de Bie AV Atverni 1:52,56 1:49,59
12 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:52,65 1:57,62
13 Amara Nnadi Altis 1:53,33 1:51,12
14 Lois Steenbeek Leiden 1:54,76 1:54,98
15 Emma van Acker RK HAV 1:55,55 1:55,88
16 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 2:00,83 2:03,56
17 Jildou Guest Haag 2:00,89 1:54,85
18 Nastia Kimel Nijmegen 2:01,62 2:00,57
19 Lizzy Arts HAC 2:01,69 2:19,10
20 Jane Wanten Swift 2:02,08 2:00,36
21 Hannah Sillen Nijmegen 2:05,28 2:07,95
22 Lara van der Waal Olympus `70 2:08,24 2:08,21
23 Ffion van Gulik Tempo AV 2:09,04 ---
24 Juliet Diederen Hanzesport 2:11,14 2:01,97
25 Amber Slomp AAC `61 2:14,70 ---
Fé van Santen U-Track DNS 2:05,18
Nadia de Keijzer BAV --- 2:14,22
Noortje de Deugd Spado --- 2:04,20
Melissa Boutkam Voorne --- 1:53,48

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Laura van Langen SAV 3:02,94 3:04,51
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:04,56 3:08,90
3 Fee Mok SAV 3:10,44 3:15,90
4 Sara Schouten AV Atverni 3:13,14 3:12,50
5 Ella Mosselman SAV 3:13,19 3:20,22
6 Britt Roos HAC `63 3:15,44 3:12,24
7 Eline Mast NEAV 3:16,19 3:14,76
8 Denise de Does Haag 3:17,91 3:11,58
9 Linsy Heestermans AV Sprint 3:23,94 3:26,90
10 Sanne Schouten AV Atverni 3:25,03 3:21,40
11 Janneke van Hofslot Altis 3:25,08 3:17,06
12 Tessa Mertens DJA 3:26,48 3:40,46
13 Brecht Frensel Heerenveen 3:27,62 3:26,59
14 Nienke Meubermans PH 3:29,63 3:29,32
15 Estelle Bruins AV34 3:30,76 3:33,00
16 Elle van Kasteren AV34 3:31,51 3:33,50
17 Jill Wanten Swift 3:32,20 3:31,27
18 Carmen Huikeshoven Altis 3:32,44 3:27,59
19 Ike Donkers AV Holten 3:33,48 3:43,55
20 Anne Zuijdgeest PAC 3:35,25 3:37,44
21 Teuntje Uiters PAC 3:40,62 3:47,01
22 Judith Haarsma PAC 3:42,46 3:42,51
23 Loïs Kok Altis 3:42,70 3:44,77
24 Emma van Acker RK HAV 3:43,55 3:35,74
25 Eke Tibben Start `78 3:45,83 3:37,00
26 Marijn Laban PAC 3:46,30 3:44,22
27 Lotte Weevers PH 3:48,32 3:52,39
28 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:48,62 3:47,80
29 Maaike Ross Hanzesport 3:51,14 4:27,58
30 Meike Kroon PAC 3:51,27 3:51,19
31 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,41 4:02,65
32 Nastia Kimel Nijmegen 3:58,71 3:38,00
Demi van Mourik PAC DNS 3:15,36
Daan de Reijdt AV Sprint DNS 3:29,48

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam 60mHOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,61 9,90
2 Isabel Raap PAC 10,17 9,77
3 Denise Arisa ARV Ilion 10,18 10,00
4 Femke Kuppens Scorpio 10,28 10,07
5 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 10,34 9,90
6 Mette van der Meer Flevo Delta 10,49 10,88
7 Floor Alessie AV Attila 10,54 10,72
8 Anke Binnema Heerenveen 10,67 10,83
9 Anouk van Dal DAK 10,69 11,50
10 Kristina Tergau PAC 10,78 10,91
11 Joyce van Welie PAC 10,83 10,30
12 Sofie Thomas PAC 11,00 11,42
13 Femke Jonker AV Hera 11,36 11,51
14 Femke Akkermans Tempo AV 11,39 ---
15 Bo van der Aar DEM 11,47 11,08
16 Linsy Heestermans AV Sprint 11,62 12,14
17 Juliet Diederen Hanzesport 11,72 12,05
18 Lizzy Arts HAC 11,82 13,60
19 Mikayla van den Berg AV34 11,91 11,70
20 Mieke van de Pasch AV Gouda 11,92 12,07
21 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,97 12,49
22 Jildou Guest Haag 11,98 12,49
23 Evelien va...Houweling De Gemzen 12,04 11,72
23 Estelle Bruins AV34 12,04 11,60
25 Nadieh Meerman Almere `81 12,14 12,00
26 Amber van ... Klundert Spado 12,17 13,00
27 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,18 12,30
28 Kenya Ramos PAC 12,20 12,35
29 Isabel van Steenwijk AV Gouda 12,25 12,33
30 Nadia de Keijzer BAV 12,47 13,51
31 Pien van Berk AV Gouda 12,86 12,14
32 Ffion van Gulik Tempo AV 14,28 ---
33 Sandy de Does Haag 15,67 14,07
Meike van Beurden DAK DQ 13,40
Kim Lutgendorp Almere `81 --- 11,59
Lara van der Waal Olympus `70 --- 12,35
Ruth Vogels Rotterdam --- 9,87
Noortje de Deugd Spado --- 11,35
Denise Zanferrari AAC `61 --- 9,98

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,58 ---
2 Femke Kuppens Scorpio 9,90 ---
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,95 ---
4 Mette van der Meer Flevo Delta 10,08 ---
5 Kristina Tergau PAC 10,33 ---
6 Isabel Raap PAC 10,35 ---
7 Floor Alessie AV Attila 10,48 ---
8 Joyce van Welie PAC 10,61 ---
9 Anke Binnema Heerenveen 10,68 ---
10 Anouk van Dal DAK 10,75 ---
11 Femke Jonker AV Hera 11,04 ---
12 Sofie Thomas PAC 11,06 ---
13 Linsy Heestermans AV Sprint 11,23 ---
14 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,26 ---
15 Bo van der Aar DEM 11,28 ---
16 Femke Akkermans Tempo AV 11,59 ---
17 Lizzy Arts HAC 11,66 ---
18 Mikayla van den Berg AV34 11,72 ---
19 Juliet Diederen Hanzesport 11,74 ---
20 Nadieh Meerman Almere `81 11,84 ---
21 Jildou Guest Haag 11,86 ---
22 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,89 ---
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,37 ---
Sabrina Kim Cruden Heerenveen DNS ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,46 ---
2 Femke Kuppens Scorpio 9,98 ---
3 Mette van der Meer Flevo Delta 10,09 ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 10,43 ---
4 Isabel Raap PAC 10,43 ---
6 Joyce van Welie PAC 10,65 ---
7 Floor Alessie AV Attila 10,69 ---
8 Kristina Tergau PAC 11,36 ---

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

# Naam KogelOBP
1 Joyce van Welie PAC 12,59 12,52
2 Alysée Lester ARV Ilion 12,56 13,18
3 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,06 11,35
4 Merel Pijnenburg PAC 10,75 11,45
5 Hagar Bruil PAC 10,69 12,10
6 Femke Kuppens Scorpio 10,56 11,61
7 Mieke van de Pasch AV Gouda 10,37 9,44
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,12 ---
9 Danara Stoppels Groningen 9,95 11,01
10 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,85 10,06
11 Lois Steenbeek Leiden 9,61 10,37
12 Azualjok Agok AAV `36 9,51 9,85
13 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 9,33 9,93
14 Meike Kroon PAC 9,10 9,04
15 Nadieh Meerman Almere `81 9,09 9,42
16 Anne ter Horst Atledo 9,02 9,53
17 Jinte Hiddink Nijmegen 8,88 9,35
18 Jadaly Benn AV Feniks 8,77 7,94
19 Linde van Dijken VAV 8,68 8,80
20 Sandy de Does Haag 8,67 8,49
21 Lara van der Waal Olympus `70 8,18 8,94
22 Eva van der Valk Olympus `70 8,10 7,66
23 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 7,65 7,91
24 Des Hatzmann De Gemzen 7,64 8,12
25 Hannah Sillen Nijmegen 7,53 6,57
26 Robin Kuller NEAV 7,51 8,00
27 Safira den Oudsten AV Spiridon 7,36 8,95
28 Jasmijn van den Bos Olympus `70 7,23 7,59
29 Elisa Babucci NEAV 6,97 6,42
30 Ilse van der Drift Olympus `70 6,22 7,56
Julia Jongejeugd NEAV --- 8,78
Denise de Does Haag --- ---
Strea Ajise Haag --- ---
Ruth Vogels Rotterdam --- 7,79

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D2

# Naam Kogel_fQm
1 Joyce van Welie PAC 13,86 ---
2 Alysée Lester ARV Ilion 13,44 ---
3 Femke Kuppens Scorpio 12,18 ---
4 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,67 ---
5 Hagar Bruil PAC 11,61 ---
6 Merel Pijnenburg PAC 11,11 ---
7 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,73 ---
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,70 ---
9 Danara Stoppels Groningen 10,52 ---
10 Azualjok Agok AAV `36 10,09 ---
11 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,63 ---
12 Lois Steenbeek Leiden 9,22 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam HoogOBP
1 Nina Borger AV Unitas 1,51 1,40
2 Floor Alessie AV Attila 1,50 1,52
3 Joyce van Welie PAC 1,50 1,50
4 Denise Arisa ARV Ilion 1,45 1,45
5 Kim Lutgendorp Almere `81 1,45 1,40
6 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,40
7 Bo van der Aar DEM 1,40 1,40
7 Anne Zuijdgeest PAC 1,40 1,30
7 Danara Stoppels Groningen 1,40 1,45
10 Anne van Nierop DAK 1,35 1,40
11 Sindy de Bruijn AKU 1,35 1,35
11 Pien van Berk AV Gouda 1,35 1,30
13 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,30 1,45
14 Denise de Does Haag 1,25 1,42
14 Judith Haarsma PAC 1,25 1,35
Anke Binnema Heerenveen NM 1,40
Julia Jongejeugd NEAV --- 1,40
Fleur Luttikhuizen AV Zaanland --- 1,30
Ffion van Gulik Tempo AV --- ---
Strea Ajise Haag --- 1,20
Amber Slomp AAC `61 --- 1,20
Floor Dijkstra AAC `61 --- ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam PolshoogOBP
1 Thyra van Diemen PAC 2,50 3,00
2 Anne Zuijdgeest PAC 1,90 ---
3 Sofie Thomas PAC 1,60 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam VerOBP
1 Isabel Raap PAC 4,88 4,88
2 Ruth Vogels Rotterdam 4,50 4,44
3 Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83
3 Mette van der Meer Flevo Delta 4,47 4,54
5 Danara Stoppels Groningen 4,43 4,59
6 Floor Dijkstra AAC `61 4,42 ---
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,34 4,21
8 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,27 4,53
9 Femke Jonker AV Hera 4,26 4,27
10 Anke Binnema Heerenveen 4,23 4,49
11 Linsy Heestermans AV Sprint 4,16 4,14
12 Maureen Louws AV NOP 4,00 4,76
13 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,98 3,79
13 Jinte Hiddink Nijmegen 3,98 4,52
15 Pien van Berk AV Gouda 3,97 3,62
16 Décheny Vreugd PAC 3,95 4,40
17 Eva van der Valk Olympus `70 3,89 3,94
18 Anne van Nierop DAK 3,86 4,03
19 Sara Bloem Hanzesport 3,84 4,10
20 Sindy de Bruijn AKU 3,82 4,11
20 Roos Loman AV `40 3,82 4,04
22 Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19
23 Ellis de Vries Altis 3,78 4,20
24 Sandy de Does Haag 3,77 3,66
24 Juliet Diederen Hanzesport 3,77 3,97
26 Anouk van Dal DAK 3,76 4,22
27 Ilse van der Drift Olympus `70 3,74 3,53
27 Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09
29 Jadaly Benn AV Feniks 3,72 3,97
29 Sofie Thomas PAC 3,72 3,93
31 Nadieh Meerman Almere `81 3,66 3,96
32 Tess ter Haar AV Athlos 3,50 4,04
33 Sylvie van...r Giessen AAV `36 3,46 3,88
34 Linde van Dijken VAV 3,24 3,97
35 Elisa Babucci NEAV 3,18 3,29
Julia Jongejeugd NEAV --- 3,77
Strea Ajise Haag --- 3,14
Denise Zanferrari AAC `61 --- 4,62