Uitslagen 60 meter Jongens Junior D2

# Naam 60mOBP
1 Damian Felter Rotterdam 7,86 7,85 Gemeld
2 Nsikak Ekpo Haag 7,88 7,81 Gemeld
3 Jonathan Pronk AV Sparta 8,00 8,21 Gemeld
4 Mark van der Linden Haag 8,20 7,74 Gemeld
5 Noah Köllmann AV 1923 8,26 8,20 Gemeld
6 Jonas Phijffers ATNY 8,31 8,45 Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,41 8,44 Gemeld
8 Yair van Harmelen AV Feniks 8,47 8,48 Gemeld
9 Joeri Konincks DAK 8,49 8,57 Gemeld
10 Dave Boamah AV Feniks 8,53 8,59 Gemeld
11 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,55 8,70 Gemeld
11 Yidne Hulleman AV34 8,55 8,30 Gemeld
13 Muhameed Huseen Typhoon 8,60 8,60 Gemeld
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,61 8,69 Gemeld
15 Sam Steffens Ciko `66 8,62 8,54 Gemeld
16 Laurens Prins GACH 8,63 8,70 Gemeld
17 Rens de Graauw PH 8,65 8,91 Gemeld
18 Carildo Linger AV Feniks 8,66 8,88 Gemeld
19 Kaj de Jong AV Statina 8,69 8,67 Gemeld
20 Rhomen Romeo AV Atverni 8,71 8,68 Gemeld
21 Collin Geugjes NEAV 8,79 8,83 Gemeld
22 Bart Veltman AV Gouda 8,83 8,56 Gemeld
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,89 8,88 Gemeld
24 Thijs de Wild Typhoon 8,90 8,98 Gemeld
25 Bayo Abisoye Ciko `66 8,98 8,85 Gemeld
26 Seb Wals AV Lycurgus 9,00 8,98 Gemeld
27 Stan Atsma HLLS 9,03 8,99 Gemeld
28 Quinten Wormer Haag 9,07 9,14 Gemeld
29 Isaac Kammeron AV Lycurgus 9,08 --- Gemeld
30 Giann-Carlo Denswil PAC 9,09 9,19 Gemeld
30 David Punt PAC 9,09 8,43 Gemeld
32 Thijs van ...wershaven DVTR 9,15 9,36 Gemeld
33 Julian Vries Heerenveen 9,17 9,80 Gemeld
33 Stan Buddingh Typhoon 9,17 --- Gemeld
35 Oliver van der Velde Haag 9,21 9,66 Gemeld
35 Tim Consemulder HLLS 9,21 9,18 Gemeld
35 Bas van der Horst AV Athlos 9,21 9,00 Gemeld
35 Pieter Bulte Pallas `67 9,21 9,26 Gemeld
39 Sidate Seck AV Feniks 9,23 8,99 Gemeld
39 Steven Zollinger Nijmegen 9,23 9,13 Gemeld
41 Lars van Spijk DAK 9,29 9,06 Gemeld
42 Laszlo Doelwijt AV34 9,32 9,10 Gemeld
43 Mark Hollestelle Triathlon 9,33 9,49 Gemeld
43 Kevin Smaling ATOP 9,33 9,27 Gemeld
45 Jasper Oele PAC 9,42 8,93 Gemeld
46 Lucas Broekroelofs Triathlon 9,46 --- Gemeld
47 Taco Visser AV34 9,53 9,57 Gemeld
48 Kevin van Loon DAK 9,54 9,36 Gemeld
49 Sjoerd Peeters AV Gouda 9,92 9,98 Gemeld
50 Hugo Habraken AV Gouda 10,03 10,30 Gemeld
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 8,91 Gemeld
Ruben Stam AV Rijssen DNS 8,92 Gemeld
Daniel Engelhart AAV `36 --- 8,30 Niet gemeld
Mark Dullaart Haag --- 10,09 Niet gemeld
Tim Dullaart Haag --- 15,04 Niet gemeld
Gaby Emmanuel AV Sparta --- 8,49 Afgemeld
Finn Muilwijk AV34 --- 9,10 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam 60m_hfQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,80 --- Gemeld
2 Damian Felter Rotterdam 7,88 --- Gemeld
3 Mark van der Linden Haag 7,89 --- Gemeld
4 Jonathan Pronk AV Sparta 8,09 --- Gemeld
5 Noah Köllmann AV 1923 8,30 --- Gemeld
6 Jonas Phijffers ATNY 8,38 --- Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,45 --- Gemeld
8 Laurens Prins GACH 8,54 --- Gemeld
8 Dave Boamah AV Feniks 8,54 --- Gemeld
10 Sam Steffens Ciko `66 8,59 --- Gemeld
11 Yair van Harmelen AV Feniks 8,60 --- Gemeld
12 Muhameed Huseen Typhoon 8,61 --- Gemeld
13 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,63 --- Gemeld
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,65 --- Gemeld
14 Carildo Linger AV Feniks 8,65 --- Gemeld
14 Joeri Konincks DAK 8,65 --- Gemeld
14 Yidne Hulleman AV34 8,65 --- Gemeld
18 Kaj de Jong AV Statina 8,77 --- Gemeld
19 Rhomen Romeo AV Atverni 8,83 --- Gemeld
20 Rens de Graauw PH 8,91 --- Gemeld
21 Collin Geugjes NEAV 8,93 --- Gemeld
22 Bayo Abisoye Ciko `66 8,97 --- Gemeld
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,03 --- Gemeld
24 Bart Veltman AV Gouda 9,13 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior D2

# Naam 60m_fQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,75 --- Gemeld
2 Mark van der Linden Haag 7,80 --- Gemeld
3 Damian Felter Rotterdam 7,93 --- Gemeld
4 Jonathan Pronk AV Sparta 8,09 --- Gemeld
5 Noah Köllmann AV 1923 8,29 --- Gemeld
6 Jonas Phijffers ATNY 8,50 --- Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,55 --- Gemeld
Laurens Prins GACH DNS --- Gemeld

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D2

# Naam 600mOBP
1 Daan Roosenschoon DES 1:41,23 1:45,55 Gemeld
2 Lennard Valk PAC 1:41,52 1:50,41 Gemeld
3 Jeff Tesselaar AV Hera 1:42,56 1:42,14 Gemeld
4 Seb Wals AV Lycurgus 1:44,10 1:53,29 Gemeld
5 Yidne Hulleman AV34 1:44,49 1:45,15 Gemeld
6 Yoram Vriezen GACH 1:46,02 1:49,01 Gemeld
7 Casper Haagh Scorpio 1:46,37 1:47,19 Gemeld
8 Nils Reefman Pallas `67 1:51,49 1:52,14 Gemeld
9 Mark Hollestelle Triathlon 1:52,92 1:59,58 Gemeld
10 Mark Dullaart Haag 1:53,32 1:58,84 Gemeld
11 Thijmen Poels ATV Venray 1:53,72 1:59,21 Gemeld
12 Stefan Beukers Pallas `67 1:53,78 1:59,90 Gemeld
13 Luc Stappers HAC 1:55,18 1:57,80 Gemeld
14 Stan Buddingh Typhoon 1:55,39 --- Gemeld
15 Bjorn Hulsebos VAV 1:56,36 1:57,88 Gemeld
16 Alexander ...derikhoff Altis 1:59,02 1:55,91 Gemeld
17 Lucas Broekroelofs Triathlon 2:01,06 --- Gemeld
18 Micha Groenenboom AV Gouda 2:01,37 2:06,76 Gemeld
19 Steven Zollinger Nijmegen 2:01,77 2:01,11 Gemeld
20 Boris Vegter AV34 2:09,91 --- Gemeld
Fedor Musil Phanos --- 1:58,37 Niet gemeld

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 3:04,95 2:58,07 Gemeld
2 Teun ter Haar Nijmegen 3:04,96 2:56,68 Gemeld
3 Gijs de Haan AV `40 3:05,59 3:02,02 Gemeld
4 Lucas Jansen AV Oss `78 3:06,50 3:03,08 Gemeld
5 Daan Roosenschoon DES 3:06,98 3:03,81 Gemeld
6 Milan Bouwer AV Hera 3:09,99 3:09,24 Gemeld
7 Bas Sloot AV `47 3:10,29 3:09,66 Gemeld
8 Tim de Wild HLLS 3:10,30 3:07,74 Gemeld
9 Bas Stam Rotterdam 3:11,85 3:10,36 Gemeld
10 Jip Janissen VRT 3:11,95 3:14,28 Gemeld
11 René Schultinga Heerenveen 3:14,99 3:26,82 Gemeld
12 Femi Ekker HLLS 3:17,97 3:21,44 Gemeld
13 Tjebbe Hemler PAC 3:18,79 3:22,30 Gemeld
14 Gijs Houtman PH 3:18,81 3:17,73 Gemeld
15 Sam Overeem AV34 3:19,14 3:27,77 Gemeld
16 Dave Boamah AV Feniks 3:19,17 3:23,22 Gemeld
17 Carlo Schoonen HAC 3:27,26 3:42,00 Gemeld
18 Bjorn Hulsebos VAV 3:35,60 3:34,92 Gemeld
19 Mark Dullaart Haag 3:36,40 3:36,72 Gemeld
20 Nils Reefman Pallas `67 3:37,14 3:28,74 Gemeld
21 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:38,83 3:34,54 Gemeld
22 Julian Vries Heerenveen 3:44,40 3:54,60 Gemeld
23 David Punt PAC 3:51,68 3:34,88 Gemeld
24 Frank Rüegg AV Gouda 4:04,58 4:09,25 Gemeld
Luca van Diepen AV Hylas DNS 3:00,11 Afgemeld
Gwen Hanekamp Haag --- 3:52,13 Afgemeld
Thijs van ...wershaven DVTR --- 3:29,92 Afgemeld
Stefan Beukers Pallas `67 --- 3:29,56 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D2

# Naam 60mHOBP
1 Mark van der Linden Haag 9,31 9,46 Gemeld
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,48 9,84 Gemeld
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,50 9,54 Gemeld
4 Jonathan Pronk AV Sparta 9,80 10,25 Gemeld
5 Yoram Vriezen GACH 9,81 10,04 Gemeld
6 Sam Steffens Ciko `66 10,07 10,00 Gemeld
7 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,28 10,38 Gemeld
8 Joël Hoeve SPLS 10,35 --- Gemeld
9 Stan Atsma HLLS 10,51 10,57 Gemeld
9 Casper Haagh Scorpio 10,51 10,73 Gemeld
11 Brend Baak Flevo Delta 10,52 10,21 Gemeld
12 Twan van Rijn AAV `36 10,59 11,03 Gemeld
13 Rens de Graauw PH 10,60 10,71 Gemeld
14 Max Halling Avantri 10,68 10,76 Gemeld
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,68 10,64 Gemeld
16 Yair van Harmelen AV Feniks 10,72 10,31 Gemeld
17 Bart Veltman AV Gouda 10,75 10,19 Gemeld
18 Pieter Bulte Pallas `67 10,83 11,91 Gemeld
19 Chuck Pols Scorpio 10,84 11,14 Gemeld
20 Ronin van der Holst PAC 10,94 11,35 Gemeld
21 Thijmen Poels ATV Venray 11,08 11,68 Gemeld
21 Stefan Beukers Pallas `67 11,08 11,86 Gemeld
23 Chiel Hulshof PH 11,21 12,10 Gemeld
23 Sem Oolbekkink Nijmegen 11,21 16,29 Gemeld
25 Giann-Carlo Denswil PAC 11,45 11,88 Gemeld
26 Bram van Alebeek Nijmegen 11,52 11,17 Gemeld
27 Quinten Wormer Haag 11,78 11,50 Gemeld
28 Nils Reefman Pallas `67 11,86 11,92 Gemeld
29 Boris Vegter AV34 11,87 --- Gemeld
30 Tim Consemulder HLLS 11,90 11,45 Gemeld
31 Aran Swart AV Spiridon 11,96 13,00 Gemeld
32 Ruben Stam AV Rijssen 11,99 11,99 Gemeld
33 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 12,01 11,50 Gemeld
34 Laszlo Doelwijt AV34 12,28 12,10 Gemeld
35 Alexander ...derikhoff Altis 12,39 12,25 Gemeld
36 Micha Groenenboom AV Gouda 12,42 12,64 Gemeld
37 Joeri Konincks DAK 12,78 12,20 Gemeld
38 Sjoerd Peeters AV Gouda 12,80 12,44 Gemeld
39 Tim Weber Almere `81 12,86 12,82 Gemeld
40 Hugo Habraken AV Gouda 12,92 11,28 Gemeld
Gwen Hanekamp Haag --- 12,69 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam 60mH_hfQm
1 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,40 --- Gemeld
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,54 --- Gemeld
3 Jonathan Pronk AV Sparta 9,73 --- Gemeld
4 Sam Steffens Ciko `66 10,03 --- Gemeld
5 Yoram Vriezen GACH 10,15 --- Gemeld
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,21 --- Gemeld
7 Stan Atsma HLLS 10,35 --- Gemeld
8 Yair van Harmelen AV Feniks 10,49 --- Gemeld
9 Bart Veltman AV Gouda 10,52 --- Gemeld
10 Brend Baak Flevo Delta 10,56 --- Gemeld
11 Casper Haagh Scorpio 10,61 --- Gemeld
12 Rens de Graauw PH 10,67 --- Gemeld
13 Max Halling Avantri 10,69 --- Gemeld
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,80 --- Gemeld
15 Joël Hoeve SPLS 10,87 --- Gemeld
16 Pieter Bulte Pallas `67 10,91 --- Gemeld
17 Twan van Rijn AAV `36 10,92 --- Gemeld
18 Ronin van der Holst PAC 11,04 --- Gemeld
19 Chiel Hulshof PH 11,07 --- Gemeld
20 Thijmen Poels ATV Venray 11,09 --- Gemeld
21 Chuck Pols Scorpio 11,61 --- Gemeld
Mark van der Linden Haag DQ --- Gemeld
Stefan Beukers Pallas `67 DNS --- Gemeld
Sem Oolbekkink Nijmegen DNS --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam 60mH_fQm
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,33 --- Gemeld
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,59 --- Gemeld
3 Jonathan Pronk AV Sparta 9,79 --- Gemeld
4 Yoram Vriezen GACH 9,92 --- Gemeld
5 Sam Steffens Ciko `66 9,98 --- Gemeld
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,34 --- Gemeld
6 Yair van Harmelen AV Feniks 10,34 --- Gemeld
Stan Atsma HLLS DNS --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D2

# Naam KogelOBP
1 Jonathan Pronk AV Sparta 12,52 10,24 Gemeld
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 12,37 12,53 Gemeld
3 Laurens Prins GACH 12,22 13,34 Gemeld
4 Matyas Kerekgyarto Swift 11,55 11,70 Gemeld
5 Julian Mejame Ejong PAC 11,20 13,24 Gemeld
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 10,76 10,09 Gemeld
7 Daan Roosenschoon DES 9,62 9,80 Gemeld
8 Floris Smink AC TION 9,60 9,33 Gemeld
9 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,57 9,01 Gemeld
10 Lennard Valk PAC 9,49 8,17 Gemeld
11 Chuck Pols Scorpio 9,41 9,27 Gemeld
12 Rens de Graauw PH 9,31 9,52 Gemeld
13 Stef de Jong SAV 8,77 8,81 Gemeld
14 Kevin van Loon DAK 8,69 7,96 Gemeld
15 Thijs de Wild Typhoon 8,41 8,86 Gemeld
16 Aran Swart AV Spiridon 7,92 7,52 Gemeld
17 Steven Vriends DAK 7,69 7,24 Gemeld
18 Finn Muilwijk AV34 7,66 7,32 Gemeld
19 Tim Weber Almere `81 7,63 8,08 Gemeld
20 Lars van Spijk DAK 7,25 6,96 Gemeld
21 Sam Overeem AV34 7,15 6,92 Gemeld
22 Bas van der Horst AV Athlos 7,10 7,24 Gemeld
23 Quinten Wormer Haag 7,02 7,04 Gemeld
24 Taco Visser AV34 6,99 7,47 Gemeld
25 Oliver van der Velde Haag 6,32 6,33 Gemeld
26 Frank Rüegg AV Gouda 5,92 5,95 Gemeld
27 Tim Dullaart Haag 5,50 5,23 Gemeld
Daniel Engelhart AAV `36 --- 10,53 Niet gemeld
Rens van Beek AV Spiridon --- --- Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D2

# Naam Kogel_fQm
1 Jonathan Pronk AV Sparta 13,46 --- Gemeld
2 Laurens Prins GACH 13,40 --- Gemeld
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 13,08 --- Gemeld
4 Julian Mejame Ejong PAC 12,58 --- Gemeld
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,57 --- Gemeld
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,65 --- Gemeld
7 Daan Roosenschoon DES 10,35 --- Gemeld
8 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,94 --- Gemeld
9 Floris Smink AC TION 9,59 --- Gemeld
10 Rens de Graauw PH 9,44 --- Gemeld
11 Chuck Pols Scorpio 9,34 --- Gemeld
Lennard Valk PAC DNS --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D2

# Naam HoogOBP
1 Finn de Graaf AV Attila 1,60 1,55 Gemeld
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1,55 1,55 Gemeld
3 Jonas Phijffers ATNY 1,55 1,51 Gemeld
4 Jord Pluimes Scorpio 1,50 1,51 Gemeld
5 Collin Geugjes NEAV 1,50 1,45 Gemeld
5 Bayo Abisoye Ciko `66 1,50 1,45 Gemeld
7 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,50 1,50 Gemeld
8 Kaj de Jong AV Statina 1,45 1,46 Gemeld
8 Rutger Hoekstra AV Impala 1,45 1,45 Gemeld
10 Julian Mejame Ejong PAC 1,40 1,40 Gemeld
11 Lucas Jansen AV Oss `78 1,40 1,47 Gemeld
12 Max Halling Avantri 1,40 1,42 Gemeld
13 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,40 1,40 Gemeld
14 Twan van Rijn AAV `36 1,40 1,45 Gemeld
15 Brend Baak Flevo Delta 1,40 1,50 Gemeld
16 Joeri Konincks DAK 1,35 1,35 Gemeld
Kevin Smaling ATOP --- 1,34 1e Gemeld (reserve)
Pieter Bulte Pallas `67 --- 1,30 2e Gemeld (reserve)
Stefan Beukers Pallas `67 --- 1,30 3e Gemeld (reserve)
Dennis van Veen Olympus `70 --- 1,10 Afgewezen
Luc de Bruin Tempo AV --- --- Afgewezen
Gwen Hanekamp Haag --- 1,25 Afgewezen
Ronin van der Holst PAC --- 1,30 Afgewezen
Frank Rüegg AV Gouda --- 1,20 Afgewezen
Boris Vegter AV34 --- --- Afgewezen
Sam Overeem AV34 --- --- Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam PolshoogOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,65 2,54 Gemeld
2 Chuck Pols Scorpio 2,00 1,77 Gemeld
3 Jasper Oele PAC 2,00 2,16 Gemeld
Joep Bovee Spado --- --- Afgemeld

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam VerOBP
1 Mark van der Linden Haag 5,57 5,39 Gemeld
2 Damian Felter Rotterdam 5,55 5,45 Gemeld
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,98 4,85 Gemeld
4 Jeff Tesselaar AV Hera 4,88 5,24 Gemeld
5 Nsikak Ekpo Haag 4,80 5,08 Gemeld
6 Casper Haagh Scorpio 4,70 4,64 Gemeld
7 Julian Mejame Ejong PAC 4,69 4,57 Gemeld
8 Finn de Graaf AV Attila 4,67 5,05 Gemeld
9 Collin Geugjes NEAV 4,62 4,72 Gemeld
10 Noah Köllmann AV 1923 4,58 4,89 Gemeld
11 Joël Hoeve SPLS 4,52 4,20 Gemeld
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,50 4,59 Gemeld
13 Bart Veltman AV Gouda 4,48 4,59 Gemeld
14 Chiel Hulshof PH 4,24 4,13 Gemeld
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 4,22 4,05 Gemeld
16 Tim Consemulder HLLS 4,19 4,54 Gemeld
17 Thijs de Wild Typhoon 4,13 4,18 Gemeld
18 Bram van Alebeek Nijmegen 4,08 4,20 Gemeld
19 Micha Groenenboom AV Gouda 3,97 3,81 Gemeld
19 Brend Baak Flevo Delta 3,97 4,35 Gemeld
21 Kevin Smaling ATOP 3,94 4,42 Gemeld
22 Tim Weber Almere `81 3,92 3,93 Gemeld
23 Sidate Seck AV Feniks 3,81 4,22 Gemeld
24 Oliver van der Velde Haag 3,77 3,58 Gemeld
25 Thijs van ...wershaven DVTR 3,63 4,10 Gemeld
26 Lars van Spijk DAK 3,14 3,39 Gemeld
27 Hugo Habraken AV Gouda 3,10 3,42 Gemeld
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 4,16 Gemeld
Daniel Engelhart AAV `36 --- 4,92 Niet gemeld
Julian Vries Heerenveen --- 3,69 Afgemeld
Daan Roosenschoon DES --- 4,71 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D2

# Naam Ver_fQm
1 Damian Felter Rotterdam 5,60 --- Gemeld
2 Mark van der Linden Haag 5,50 --- Gemeld
3 Jeff Tesselaar AV Hera 5,09 --- Gemeld
4 Nsikak Ekpo Haag 5,04 --- Gemeld
5 Finn de Graaf AV Attila 4,82 --- Gemeld
6 Collin Geugjes NEAV 4,62 --- Gemeld
7 Casper Haagh Scorpio 4,57 --- Gemeld
8 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,50 --- Gemeld
9 Joël Hoeve SPLS 4,47 --- Gemeld
10 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,37 --- Gemeld
11 Julian Mejame Ejong PAC 4,33 --- Gemeld
12 Noah Köllmann AV 1923 4,29 --- Gemeld