Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C1

# Naam 60mOBP
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 8,14
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,18 8,15
3 Simi Pater AV Statina 8,30 8,24
4 Sterre Buijs VAV 8,35 8,43
5 Lianne Huisjes Groningen 8,39 8,56
6 Olivia Greven Hanzesport 8,42 8,53
7 Lara Weghorst Leiden 8,46 8,51
8 Valéria Montijn CAV Energie 8,49 8,27
9 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,52 8,61
10 Robina Negenman KAV Holland 8,55 8,66
10 Luca van Loon AV `40 8,55 8,72
12 Puck Harms GACH 8,57 8,63
13 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 8,53
14 Nina Franke AV Oss `78 8,61 8,30
15 Ilse Steigenga HRRR 8,62 8,63
16 Laura Schnell HLLS 8,64 8,78
17 Doortje van der Mark Ciko `66 8,65 8,56
18 Bregje Naus AV Weert 8,66 8,56
19 Amy Walraven Altis 8,68 8,72
20 Nadia Willemse DEM 8,70 8,55
21 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 8,64
21 Mila Wacht AAV `36 8,71 8,65
23 Maaike Heida Clytoneus 8,74 8,96
23 Lisa Moulen ATOP 8,74 8,61
25 Julia Arlotti KAV Holland 8,75 8,85
25 Eva Nijdam Scorpio 8,75 8,53
27 Jana Kamps Haaksbergen 8,81 8,60
27 Sara-Mina Saberi Groningen 8,81 8,84
29 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,82 8,81
29 Yassine Bulthuis AV Impala 8,82 8,90
31 Danielle Wooning Avantri 8,83 8,74
32 Larissa Wubbolts HRRR 8,85 8,90
33 Anne Rewinkel AL73 8,86 8,82
34 Lysanne Zaal AV Hera 8,87 8,84
35 Sara Dekker Olympus `70 8,88 9,03
36 Hanna van der Zalm PH 8,91 8,74
37 Maaike Bukman PAC 8,93 8,81
38 Mette Pols AV Gouda 8,95 8,98
39 Evelien Versmissen Gloria 8,96 9,03
40 Keïta Wielzen Olympus `70 8,98 9,25
40 Meike Guikema SV Jupiter 8,98 8,93
42 Emma Spiekman AV Sprint 8,99 8,96
43 Yente Ouwerling Scorpio 9,03 8,87
44 Renate Oldenhof Climax 9,05 9,13
45 Tessa Marijnissen Spado 9,06 8,75
46 Nikki Taag KAV Holland 9,07 9,09
47 Des'ray Ramos PAC 9,10 8,76
48 Mirjam Hollestelle Triathlon 9,11 8,98
49 Zalua Tulizeo Pijnenburg 9,12 9,01
50 Nuriya Mets Pijnenburg 9,13 9,00
51 Romy Dannenburg AV Atverni 9,17 9,26
52 Mette Oosterink GACH 9,32 9,26
52 Melana Agricola SPLS 9,32 8,80
54 Juno Bakker BAV 9,50 8,72
55 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 9,57 9,40
Afra Jiya AV Lycurgus --- 8,15
Ilse Hengeveld GACH --- 9,59
Esmé Bastiaannet De Gemzen --- ---
Angela de Vries Olympus `70 --- 9,11
Dianne den Hoed AV Passaat --- ---
Maureen van de Brug PAC --- 9,83
Rosalie Temme Typhoon --- 8,64
Britt Marijnissen AV Sprint --- 8,83
Bente de Jager Scorpio --- 8,61
Sterre van...er Linden AV Athlos --- ---

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C1

# Naam 60m_hfQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 ---
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,22 ---
3 Simi Pater AV Statina 8,34 ---
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,37 ---
5 Lianne Huisjes Groningen 8,40 ---
6 Olivia Greven Hanzesport 8,41 ---
7 Sterre Buijs VAV 8,45 ---
8 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,54 ---
9 Luca van Loon AV `40 8,55 ---
10 Lara Weghorst Leiden 8,64 ---
11 Bregje Naus AV Weert 8,67 ---
12 Lisa Moulen ATOP 8,68 ---
12 Doortje van der Mark Ciko `66 8,68 ---
14 Robina Negenman KAV Holland 8,70 ---
15 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 ---
15 Nina Franke AV Oss `78 8,71 ---
17 Nadia Willemse DEM 8,73 ---
18 Puck Harms GACH 8,77 ---
18 Maaike Heida Clytoneus 8,77 ---
20 Eva Nijdam Scorpio 8,78 ---
21 Ilse Steigenga HRRR 8,81 ---
22 Suzan Plat AV PEC 1910 8,83 ---
Amy Walraven Altis DNS ---
Laura Schnell HLLS DNS ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C1

# Naam 60m_fQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,15 ---
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,27 ---
3 Simi Pater AV Statina 8,32 ---
4 Lianne Huisjes Groningen 8,43 ---
5 Valéria Montijn CAV Energie 8,45 ---
5 Olivia Greven Hanzesport 8,45 ---
7 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,69 ---
Sterre Buijs VAV DQ ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C1

# Naam 800mOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 2:19,44 2:28,00
2 Demi Boom ATV Venray 2:22,01 2:15,00
3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:23,85 2:20,70
4 Desi van Emmerik Cialfo 2:24,26 2:25,62
5 Sophia Mulder AV34 2:24,27 2:23,02
6 Jenda de Boer HRRR 2:24,80 2:25,22
7 Meike Verdaasdonk Spado 2:25,20 2:27,85
8 Yasmine Abbes Nijmegen 2:27,61 2:27,42
9 Gwen Feenstra AV Hera 2:28,46 2:29,86
10 Eva Nijdam Scorpio 2:29,15 2:27,17
11 Anouk Verheyen Gloria 2:32,47 2:38,36
12 Sietske Verkade AAV `36 2:34,78 2:28,41
13 Vica van Middelkoop AV Passaat 2:36,60 2:34,11
14 Sanne Diepen PH 2:38,77 2:33,57
15 Samantha Frinking AV Lycurgus 2:40,82 2:35,34
16 Hieke van Rijnsoever HLLS 2:41,62 2:34,77
17 Guusje van der Vorst HLLS 2:41,96 ---
18 Kara Zwagemaker SAV 2:44,10 2:35,55
19 Romy Dannenburg AV Atverni 2:44,60 2:48,23
20 Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:44,79 2:42,89
21 Meike Guikema SV Jupiter 2:45,38 2:46,00
22 Ilse Hengeveld GACH 2:45,59 2:53,82
23 Larissa Wubbolts HRRR 2:46,09 2:38,05
24 Tessa Marijnissen Spado 2:47,35 2:31,00
25 Sterre de Vries HLLS 2:47,97 2:45,54
26 Annika Boogaard SAV 2:49,78 2:51,32
27 Lisan ten Hove Almere `81 2:50,75 2:38,74
28 Mila Kneefel AV Lycurgus 2:51,91 2:52,99
29 Emma van Wieren AV Impala 2:57,89 ---
30 Kiira Kans PAC 2:58,78 2:51,70
Pleun Heerschop KAV Holland DQ 2:40,63
Sara-Mina Saberi Groningen DNF 2:33,13
Rosalie Breems KAV Holland --- 2:36,79
Marta Moreno Leiden --- 2:36,72
Amina Maatoug Leiden --- 2,33
Pien Scheer GACH --- 2,57
Joelle Wagemaker SAV --- 2:01,81
Linde van Ingen AV34 --- ---

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C1

# Naam 1500mOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 4:51,42 4:55,72
2 Anna Eikendal AV Atverni 4:52,72 4:56,54
3 Manjorie Janssen AV Cifla 4:53,49 4:49,00
4 Sarah Peerik Hanzesport 4:55,28 5:08,80
5 Amina Maatoug Leiden 4:56,03 5:03,30
6 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4:58,22 4:54,90
7 Julia Eisen AV PEC 1910 5:00,86 5:07,91
8 Emmy van den Berg PH 5:05,42 5:07,46
9 Britt Oplaat AV Rijssen 5:10,27 5:23,10
10 Marta Moreno Leiden 5:18,45 5:11,74
11 Sanne Niestijl AAC `61 5:20,94 5:44,27
12 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 5:21,88 5:43,02
13 Paulien Idema AKU 5:28,62 5:20,96
14 Mellani Goezinnen NEAV 5:33,19 ---
15 Marit Uilhoorn Parthenon 5:38,23 6:06,00
16 Charon Lak AV Lycurgus 5:47,33 5:35,58
17 Joelle Wagemaker SAV 5:55,78 5:49,35
Minke Nijhuis AV PEC 1910 DNF 5:02,44
Jetske Mooldijk PAC --- 5:07,40
Fenna Verweij DAK --- 5:30,37

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C1

# Naam 60mHOBP
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,56 9,34
2 Nina Franke AV Oss `78 9,59 9,53
3 Rosalie Breems KAV Holland 9,60 9,66
4 Sarah van Beilen SPWS 9,62 9,79
5 Nienke Madderom AV Trias 9,67 9,53
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,70 10,23
7 Rikst Slot Heerenveen 9,79 9,46
8 Luca van Loon AV `40 9,83 10,31
9 Robina Negenman KAV Holland 9,91 9,65
10 Suzan Plat AV PEC 1910 9,92 10,32
11 Kahlan Veen Heerenveen 9,93 10,02
12 Doortje van der Mark Ciko `66 9,94 10,09
13 Puck Harms GACH 9,95 10,24
14 Kim Van Leest AV `40 10,01 10,02
15 Kira van den Ham HLLS 10,16 10,33
16 Ilse Steigenga HRRR 10,17 10,76
17 Sofie Dokter Groningen 10,18 10,70
18 Anouk Schoop AV NOP 10,21 10,11
19 Anne de Jong Leiden 10,24 10,25
20 Sophie van den Berg AV NOP 10,26 10,29
20 Rosa Kuin AV Hera 10,26 10,41
22 Amber Fritse AV Passaat 10,28 10,35
23 Madelief Vaessen Swift 10,29 10,76
24 Marijke va...den Broek HLLS 10,33 10,24
25 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,40 10,51
26 Sterre Buijs VAV 10,47 10,70
27 Desi van Emmerik Cialfo 10,53 11,06
28 Iris Nass AV PEC 1910 10,58 10,67
29 Jana Kamps Haaksbergen 10,61 11,49
30 Sara Dekker Olympus `70 10,73 11,46
31 Nikki Taag KAV Holland 10,74 11,12
32 Emma Spiekman AV Sprint 10,82 10,80
33 Elin Logtenberg AV PEC 1910 10,84 11,17
34 Fabienne de Cloe Spark 10,87 10,74
35 Yente Ouwerling Scorpio 10,98 10,64
36 Mila van Leeuwen Scorpio 11,05 11,23
37 Jo-Anne Bosk Groningen 11,13 11,22
38 Maaike Heida Clytoneus 11,19 11,91
39 Veerle Mol Hanzesport 11,27 11,52
40 Marrit Oosterbaan HRRR 11,31 11,66
41 Shari Vollema AV Athlos 11,33 10,40
42 Noor Stapel Nijmegen 11,35 11,36
43 Mette Oosterink GACH 11,67 11,45
44 Nuriya Mets Pijnenburg 11,70 11,98
45 Maaike Bukman PAC 11,71 11,61
46 Yassine Bulthuis AV Impala 11,72 11,50
47 Sabien Hilhorst BAV 12,24 11,30
Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 10,14
Lisan ten Hove Almere `81 --- 12,40
Pien Scheer GACH --- 11,99
Romy Dannenburg AV Atverni --- 12,72
Rinske den Heijer Pijnenburg --- 12,57
Lotte Bleijerveld BAV --- 12,01
Emma van de Beek BAV --- 12,02
Lisa de Best DEM --- 11,92
Maureen van de Brug PAC --- 12,06
Britt Marijnissen AV Sprint --- 10,65
Marit van den Bosch Spado --- 12,41

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C1

# Naam 60mH_hfQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,51 ---
2 Nienke Madderom AV Trias 9,52 ---
3 Sarah van Beilen SPWS 9,53 ---
4 Rikst Slot Heerenveen 9,64 ---
5 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 ---
6 Anouk Schoop AV NOP 9,78 ---
7 Luca van Loon AV `40 9,81 ---
8 Kahlan Veen Heerenveen 9,85 ---
9 Robina Negenman KAV Holland 9,86 ---
10 Nina Franke AV Oss `78 9,87 ---
11 Kira van den Ham HLLS 9,92 ---
12 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,94 ---
13 Kim Van Leest AV `40 10,03 ---
14 Doortje van der Mark Ciko `66 10,08 ---
15 Rosa Kuin AV Hera 10,25 ---
16 Sophie van den Berg AV NOP 10,26 ---
17 Sofie Dokter Groningen 10,28 ---
18 Madelief Vaessen Swift 10,31 ---
18 Suzan Plat AV PEC 1910 10,31 ---
20 Puck Harms GACH 10,44 ---
21 Anne de Jong Leiden 10,49 ---
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,56 ---
23 Ilse Steigenga HRRR 10,62 ---
24 Amber Fritse AV Passaat 11,54 ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C1

# Naam 60mH_fQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,37 ---
2 Nienke Madderom AV Trias 9,48 ---
3 Sarah van Beilen SPWS 9,54 ---
4 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 ---
5 Rikst Slot Heerenveen 9,88 ---
6 Kahlan Veen Heerenveen 9,93 ---
7 Luca van Loon AV `40 10,04 ---
8 Anouk Schoop AV NOP 10,09 ---

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C1

# Naam KogelOBP
1 Alida van Daalen PAC 12,22 14,29
2 Danielle Wooning Avantri 10,72 9,95
3 Rosa Kuin AV Hera 10,13 10,59
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,12 10,33
5 Evi Verdonkschot Spark 10,09 11,76
6 Evelien Versmissen Gloria 9,70 9,30
7 Sophie Praas Triathlon 9,40 10,35
8 Lilian van Klinken AAC `61 9,10 9,27
9 Kara Zwagemaker SAV 9,06 8,90
10 Eva Nijdam Scorpio 8,88 9,91
10 Pien Veld AV Athlos 8,88 10,30
12 Melana Agricola SPLS 8,76 7,51
13 Meike Schaap HAC 8,64 8,47
14 Lilian Tabak GACH 8,54 9,12
15 Mila Wacht AAV `36 8,53 7,91
16 Annemieke Wijnhoven PAC 8,44 10,29
17 Jonne vd Giessen AAV `36 8,37 9,58
18 Charon Lak AV Lycurgus 8,14 8,44
19 Angela de Vries Olympus `70 8,09 8,51
20 Noor Stapel Nijmegen 7,94 8,54
21 Marrit Oosterbaan HRRR 7,91 8,30
22 Mila Kneefel AV Lycurgus 7,71 7,37
23 Anke Mols ATOP 7,63 7,96
24 Quincy Heemskerk AAV `36 7,48 10,19
25 Lisan ten Hove Almere `81 7,24 8,34
26 Joelle Wagemaker SAV 7,18 8,03
27 Pleun Heerschop KAV Holland 7,16 8,95
28 Zalua Tulizeo Pijnenburg 6,58 7,28
29 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 6,24 7,43
30 Famke Terpstra BAV 5,96 6,71
Jip de Waard AV Trias --- 7,42
Esmé Bastiaannet De Gemzen --- ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C1

# Naam Kogel_fQm
1 Alida van Daalen PAC 14,92 ---
2 Danielle Wooning Avantri 11,27 ---
3 Rosa Kuin AV Hera 10,62 ---
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,58 ---
5 Evi Verdonkschot Spark 10,50 ---
6 Sophie Praas Triathlon 10,30 ---
7 Eva Nijdam Scorpio 9,83 ---
8 Evelien Versmissen Gloria 9,74 ---
9 Pien Veld AV Athlos 9,56 ---
10 Kara Zwagemaker SAV 9,30 ---
11 Lilian van Klinken AAC `61 8,97 ---
12 Melana Agricola SPLS 8,35 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam HoogOBP
1 Sofie Dokter Groningen 1,60 1,60
2 Fay Witte KAV Holland 1,55 1,55
3 Anke Mols ATOP 1,55 1,50
4 Puck Harms GACH 1,55 1,50
4 Valéria Montijn CAV Energie 1,55 1,58
6 Qwen Fennema Flevo Delta 1,50 1,55
7 Quincy Heemskerk AAV `36 1,45 1,45
7 Anouk Schoop AV NOP 1,45 1,60
9 Babet Tabak GACH 1,45 1,45
9 Jessy Enkelaar AV Atverni 1,45 1,45
11 Sem Rijnders THOR 1,45 1,45
12 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,45 1,45
13 Amber Fritse AV Passaat 1,40 1,45
14 Noor Stapel Nijmegen 1,40 1,45
15 Marit Waterman THOR 1,40 1,45
16 Mirte Rommers DJA 1,40 1,45
Pien Scheer GACH --- 1,27
Nuriya Mets Pijnenburg --- 1,36
Sterre de Vries HLLS --- 1,36
Evi Verdonkschot Spark --- ---
Rosalie Temme Typhoon --- 1,40
Jip Cales PH --- 1,35
Marrit Oosterbaan HRRR --- 1,40
Emma van Wieren AV Impala --- 1,40
Lianne Huisjes Groningen --- 1,40

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam PolshoogOBP
1 Kira van den Ham HLLS 2,65 ---
2 Rosalie Breems KAV Holland 2,20 1,80
3 Mette Oosterink GACH 2,10 2,00
4 Babet Tabak GACH 1,90 1,80

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C1

# Naam VerOBP
1 Evi Verdonkschot Spark 4,91 4,79
2 Kahlan Veen Heerenveen 4,86 4,72
3 Afra Jiya AV Lycurgus 4,76 5,03
4 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 5,00
5 Suzan Plat AV PEC 1910 4,73 4,87
6 Sophia Mulder AV34 4,71 4,68
7 Lara Weghorst Leiden 4,65 4,56
7 Ilse Steigenga HRRR 4,65 4,52
9 Rikst Slot Heerenveen 4,63 4,72
10 Fabienne de Cloe Spark 4,62 4,51
11 Anne de Jong Leiden 4,60 4,63
12 Sophie Praas Triathlon 4,59 4,77
13 Charon Lak AV Lycurgus 4,58 4,45
13 Meike Verdaasdonk Spado 4,58 4,63
15 Danielle Wooning Avantri 4,54 4,76
16 Renate Oldenhof Climax 4,50 4,42
17 Nikki Taag KAV Holland 4,49 4,34
18 Luca van Loon AV `40 4,48 4,42
19 Hanna van der Zalm PH 4,46 4,58
20 Evelien Versmissen Gloria 4,43 4,38
21 Sophie van den Berg AV NOP 4,41 4,47
22 Angela de Vries Olympus `70 4,40 4,42
23 Fay Witte KAV Holland 4,39 4,64
24 Lisa Moulen ATOP 4,38 4,33
25 Marijke va...den Broek HLLS 4,37 4,65
26 Kira van den Ham HLLS 4,36 4,70
27 Iris Nass AV PEC 1910 4,35 4,66
28 Marrit Oosterbaan HRRR 4,34 4,20
29 Laura Schnell HLLS 4,33 4,55
30 Larissa Wubbolts HRRR 4,30 4,29
31 Amber Fritse AV Passaat 4,29 4,42
32 Mila Wacht AAV `36 4,27 4,35
33 Pleun Heerschop KAV Holland 4,21 4,34
34 Bregje Naus AV Weert 4,19 4,50
35 Mette Pols AV Gouda 4,17 4,65
36 Claudia De...o Delgado AV Sparta 4,14 4,23
37 Quincy Heemskerk AAV `36 4,11 4,35
38 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,10 4,31
39 Anouk Verheyen Gloria 4,03 4,58
40 Jo-Anne Bosk Groningen 3,76 4,29
Mila Kneefel AV Lycurgus --- 3,73
Tosca van der Flier AV Lycurgus --- 4,77
Jip de Waard AV Trias --- 4,20
Ilse Hengeveld GACH --- 3,89
Pien Scheer GACH --- 3,65
Maaike Heida Clytoneus --- 4,12
Keïta Wielzen Olympus `70 --- 4,20
Rinske den Heijer Pijnenburg --- 3,41
Emma van de Beek BAV --- 4,03
Sterre de Vries HLLS --- 3,94
Bente de Jager Scorpio --- 4,63
Esmee Lamers THOR --- 4,14
Anne Rewinkel AL73 --- 3,99
Jana Kamps Haaksbergen --- 4,19
Veerle Mol Hanzesport --- 4,07
Emma van Wieren AV Impala --- 3,82
Yassine Bulthuis AV Impala --- 4,07
Melana Agricola SPLS --- 3,92

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior C1

# Naam Ver_fQm
1 Afra Jiya AV Lycurgus 5,15 ---
2 Suzan Plat AV PEC 1910 5,04 ---
3 Rikst Slot Heerenveen 5,02 ---
4 Evi Verdonkschot Spark 4,95 ---
5 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 ---
6 Sophie Praas Triathlon 4,69 ---
7 Fabienne de Cloe Spark 4,66 ---
8 Kahlan Veen Heerenveen 4,59 ---
9 Ilse Steigenga HRRR 4,58 ---
10 Lara Weghorst Leiden 4,52 ---
11 Anne de Jong Leiden 4,49 ---
Sophia Mulder AV34 NM ---