Uitslagen 60 meter Jongens Junior C1

# Naam 60mOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,55 7,58 Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,67 7,56 Gemeld
3 Marnix van der Burg Leiden 7,84 7,81 Gemeld
4 Quinten van Ommen ATOP 7,85 8,24 Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 7,86 7,86 Gemeld
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,93 7,95 Gemeld
7 Marcus Melenhorst Altis 7,94 8,63 Gemeld
8 Enzo Meerstra Hollandia 8,08 8,02 Gemeld
9 Freek Weijman Pallas `67 8,10 8,24 Gemeld
10 Romello Christiaan AV Hera 8,16 8,20 Gemeld
11 Joris van den Hoven Triathlon 8,21 8,30 Gemeld
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,22 8,23 Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 8,23 8,43 Gemeld
14 Thom Schipperen Scorpio 8,25 8,57 Gemeld
14 Fedor de Pagter Hanzesport 8,25 8,53 Gemeld
16 Tobias Steevensz AV Passaat 8,26 8,54 Gemeld
17 Max van Velzen PH 8,31 8,48 Gemeld
18 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,32 8,44 Gemeld
19 Sylvio Mulders ATOP 8,36 8,20 Gemeld
20 Quinten Chambliss AV Sparta 8,38 8,53 Gemeld
21 Julius Geertsma PH 8,39 8,50 Gemeld
22 Patrick Meskes Triathlon 8,46 8,44 Gemeld
23 Timo den Hollander GVAC 8,47 8,56 Gemeld
24 Ivar De Koning Parthenon 8,48 8,40 Gemeld
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61 Gemeld
26 Angelo Visser NEAV 8,51 8,59 Gemeld
27 Lucas Burgers PAC 8,53 8,31 Gemeld
28 Sil de Jong Heerenveen 8,56 8,41 Gemeld
29 Jochem Laurens AV Sprint 8,58 9,37 Gemeld
30 Geordy Witmond SPLS 8,59 9,01 Gemeld
31 Tobias van Ee GACH 8,60 8,62 Gemeld
32 Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14 Gemeld
33 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,70 8,70 Gemeld
34 Sietse Kolnaar Groningen 8,80 9,21 Gemeld
35 Thijmen van Es AV Hylas 8,81 8,91 Gemeld
36 Karsten Duys PAC 8,86 8,89 Gemeld
37 Boas Okken Groningen 8,89 8,96 Gemeld
38 Koen van der Aa PAC 8,98 9,12 Gemeld
38 Tim van der Leeden Arena 8,98 8,95 Gemeld
40 Jochem van Boekel Typhoon 9,21 9,38 Gemeld
41 Tom Fontani GACH 9,24 9,36 Gemeld
42 Merijn Kerens Pijnenburg 9,25 8,88 Gemeld
43 Youp de Groot Pijnenburg 9,95 10,22 Gemeld
Job Geerds AV 1923 --- 8,49 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 8,40 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C1

# Naam 60m_hfQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64 --- Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,70 --- Gemeld
3 Marnix van der Burg Leiden 7,85 --- Gemeld
4 Quinten van Ommen ATOP 7,87 --- Gemeld
5 Marcus Melenhorst Altis 8,03 --- Gemeld
6 Maarten Debeij JSPR 8,04 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,07 --- Gemeld
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,12 --- Gemeld
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 --- Gemeld
10 Freek Weijman Pallas `67 8,18 --- Gemeld
11 Romello Christiaan AV Hera 8,23 --- Gemeld
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,28 --- Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 8,34 --- Gemeld
14 Joris van den Hoven Triathlon 8,35 --- Gemeld
15 Sylvio Mulders ATOP 8,44 --- Gemeld
15 Thom Schipperen Scorpio 8,44 --- Gemeld
17 Quinten Chambliss AV Sparta 8,45 --- Gemeld
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,45 --- Gemeld
19 Max van Velzen PH 8,46 --- Gemeld
20 Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 --- Gemeld
21 Timo den Hollander GVAC 8,53 --- Gemeld
22 Patrick Meskes Triathlon 8,54 --- Gemeld
23 Julius Geertsma PH 8,56 --- Gemeld
24 Ivar De Koning Parthenon 8,64 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C1

# Naam 60m_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,54 --- Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,56 --- Gemeld
3 Quinten van Ommen ATOP 7,83 --- Gemeld
4 Marnix van der Burg Leiden 7,88 --- Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 7,94 --- Gemeld
6 Marcus Melenhorst Altis 8,10 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,17 --- Gemeld
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,28 --- Gemeld

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C1

# Naam 800mOBP
1 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:09,95 2:13,47 Gemeld
2 Rick van Riel AV Attila 2:10,12 2:16,09 Gemeld
3 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:10,42 2:10,73 Gemeld
4 Jochem van Dijk DKEV 2:18,10 2:26,32 Gemeld
5 Stef Kapteijn AV `56 2:19,85 2:19,52 Gemeld
6 Lex van Honschoten KAV Holland 2:21,08 2:35,19 Gemeld
7 Jack Abernethy Eindhoven 2:21,76 2:23,99 Gemeld
8 Thijmen van Leeuwen SAV 2:21,93 2:23,02 Gemeld
9 Niels Dennekamp AV Rijssen 2:24,77 2:32,35 Gemeld
10 Kjell de Groot Flevo Delta 2:24,79 2:25,16 Gemeld
11 Alex Taal PAC 2:26,91 2:22,36 Gemeld
12 Jochem Laurens AV Sprint 2:27,15 2:22,83 Gemeld
13 Casper Peterse AV Trias 2:27,66 2:27,90 Gemeld
14 Yassine Bouaziz AV34 2:28,52 2:22,70 Gemeld
15 Noud van de Mast AV34 2:31,26 2:27,90 Gemeld
16 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:32,21 2:25,62 Gemeld
17 Kai van Tilburg PH 2:33,63 2:21,90 Gemeld
18 Jasper Bertrand HLLS 2:35,32 2:36,45 Gemeld
19 Diede Wit Pallas `67 2:35,56 2:21,15 Gemeld
20 Quinten van der Elst Parthenon 2:39,33 2:49,76 Gemeld
21 Laurence ten Brinke AV Rijssen 2:40,03 2:43,50 Gemeld
22 Olivier Voschezang AV Atverni 2:40,07 2:37,77 Gemeld
23 Imre Atmodimedjo AV34 2:46,75 2:48,04 Gemeld
Thijs Zoon Flevo Delta DQ 2:19,55 Gemeld
Luc Krawczyk VRT --- 2:25,32 Afgemeld
Jelani James Phanos --- 2,32 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C1

# Naam 1500mOBP
1 Lars Laros Scorpio 4:29,52 4:36,25 Gemeld
2 Viggo Parol AV Atverni 4:36,70 4:37,79 Gemeld
3 Robert de Graaf AV `56 4:39,70 4:50,72 Gemeld
4 Jasper van Zaanen AV34 4:42,30 4:54,28 Gemeld
5 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:47,19 5:43,90 Gemeld
6 Luco van Bergen Startbaan 4:49,78 5:01,78 Gemeld
7 Angelo Visser NEAV 5:02,03 5:00,74 Gemeld
8 Jelani James Phanos 5:06,85 5:05,00 Gemeld
9 Liam Rietbroek AV Gouda 5:08,77 5:07,02 Gemeld
10 Matthijs Roos AV `56 5:10,52 5:12,00 Gemeld
11 Jochem van Dijk DKEV 5:13,16 --- Gemeld
12 Thomas Gonggrijp AL73 5:14,82 5:39,05 Gemeld
13 Luc Kappert AV Rijssen 5:19,08 5:34,06 Gemeld
14 Laurence ten Brinke AV Rijssen 5:20,75 5:43,00 Gemeld
15 Bram Klap AV Lycurgus 5:24,37 5:31,63 Gemeld
16 Thijmen van Es AV Hylas 5:30,36 5:39,65 Gemeld
Wouter Schets AV `56 --- 4:56,70 Afgemeld
Jamie Verhagen Groningen --- --- Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C1

# Naam 60mHOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,99 8,87 Gemeld
2 Mark Heiden PAC 9,13 9,62 Gemeld
3 Mees Kappert AV Salland 9,15 9,51 Gemeld
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,37 10,00 Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 9,38 9,45 Gemeld
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,38 9,74 Gemeld
7 Marnix Kolkman AV Edam 9,43 9,61 Gemeld
8 Peter de Kruyff HLLS 9,52 9,32 Gemeld
9 Timme Koster AV Trias 9,72 9,84 Gemeld
10 Job Geerds AV 1923 9,81 9,65 Gemeld
11 Thom Schipperen Scorpio 9,83 --- Gemeld
12 Luc Franck ATOP 9,87 10,31 Gemeld
13 Marcus Melenhorst Altis 10,15 10,70 Gemeld
14 Ton van Mameren Triathlon 10,18 10,08 Gemeld
15 Ivar De Koning Parthenon 10,22 9,80 Gemeld
16 Tobias van Ee GACH 10,24 10,43 Gemeld
17 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,25 9,80 Gemeld
18 Kjell de Groot Flevo Delta 10,42 10,81 Gemeld
19 Geordy Witmond SPLS 10,64 10,94 Gemeld
20 Thomas Gonggrijp AL73 10,76 14,60 Gemeld
21 Koen van der Aa PAC 10,81 11,08 Gemeld
22 Liam Rietbroek AV Gouda 10,94 11,18 Gemeld
23 Wies Roemaat Ciko `66 10,97 11,56 Gemeld
24 Ruben Claus PAC 11,03 11,25 Gemeld
25 Tim van der Leeden Arena 11,20 11,30 Gemeld
26 Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40 Gemeld
26 Gijs de Bruijne Flevo Delta 11,35 11,00 Gemeld
28 Merijn Kerens Pijnenburg 11,65 12,04 Gemeld
29 Thijmen van Es AV Hylas 12,34 --- Gemeld
30 Youp de Groot Pijnenburg 13,26 --- Gemeld
Jip Haest Spado --- 10,25 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C1

# Naam 60mH_hfQm
1 Kai van Gaalen HLLS 8,75 --- Gemeld
2 Marnix Kolkman AV Edam 9,16 --- Gemeld
3 Mees Kappert AV Salland 9,22 --- Gemeld
4 Mark Heiden PAC 9,31 --- Gemeld
5 Peter de Kruyff HLLS 9,33 --- Gemeld
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,40 --- Gemeld
7 Maarten Debeij JSPR 9,45 --- Gemeld
8 Job Geerds AV 1923 9,47 --- Gemeld
9 Timme Koster AV Trias 9,56 --- Gemeld
10 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,63 --- Gemeld
11 Thom Schipperen Scorpio 10,15 --- Gemeld
12 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,40 --- Gemeld
13 Luc Franck ATOP 10,61 --- Gemeld
14 Ton van Mameren Triathlon 10,68 --- Gemeld
15 Ivar De Koning Parthenon 11,18 --- Gemeld
Marcus Melenhorst Altis DQ --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C1

# Naam 60mH_fQm
1 Kai van Gaalen HLLS 8,76 --- Gemeld
2 Mark Heiden PAC 9,13 --- Gemeld
3 Marnix Kolkman AV Edam 9,18 --- Gemeld
4 Mees Kappert AV Salland 9,19 --- Gemeld
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,31 --- Gemeld
6 Peter de Kruyff HLLS 9,42 --- Gemeld
7 Maarten Debeij JSPR 9,49 --- Gemeld
8 Job Geerds AV 1923 9,57 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AV'56 AV `56 - JJC1 4 29,11 2
2 AV Parthenon AV Parthenon - JJC1 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C1

# Naam KogelOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 13,18 13,61 Gemeld
2 Fedor de Pagter Hanzesport 11,32 12,31 Gemeld
3 Ruben Rolvink Olympus `70 10,90 11,29 Gemeld
3 Mathieu van Opstal SPOB 10,90 11,97 Gemeld
5 Tomas Gerssen AV Astylos 10,70 12,57 Gemeld
6 Yannick de Burbure Parthenon 10,58 10,72 Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 9,87 11,29 Gemeld
8 Patrick Meskes Triathlon 9,55 9,53 Gemeld
9 Rick Verhoeven PH 9,29 9,24 Gemeld
10 Vincent Bosman AV Atverni 9,20 9,25 Gemeld
11 Jochem Laurens AV Sprint 9,15 9,07 Gemeld
12 Lars Bosman Isala `96 9,12 10,00 Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 9,09 10,95 Gemeld
14 Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95 Gemeld
15 Jules Frankenmolen Haag 8,78 9,67 Gemeld
16 Bent Braker AV Gouda 8,69 9,55 Gemeld
17 Thomas Knoop Typhoon 8,54 --- Gemeld
18 Tijmen Hermse PAC 8,42 7,58 Gemeld
19 Timo den Hollander GVAC 8,37 8,63 Gemeld
20 Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92 Gemeld
21 Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47 Gemeld
22 Boas Okken Groningen 7,61 8,03 Gemeld
23 Youp de Groot Pijnenburg 7,27 7,06 Gemeld
24 Jorg van Sabben AV `56 6,49 7,66 Gemeld
Jochem Ribberink AV Gouda --- 9,88 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 9,93 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C1

# Naam Kogel_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,74 --- Gemeld
2 Tomas Gerssen AV Astylos 12,09 --- Gemeld
3 Mathieu van Opstal SPOB 11,43 --- Gemeld
4 Fedor de Pagter Hanzesport 11,11 --- Gemeld
5 Yannick de Burbure Parthenon 11,10 --- Gemeld
6 Ruben Rolvink Olympus `70 11,09 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 10,32 --- Gemeld
8 Rick Verhoeven PH 10,06 --- Gemeld
9 Patrick Meskes Triathlon 9,64 --- Gemeld
10 Lars Bosman Isala `96 9,43 --- Gemeld
11 Vincent Bosman AV Atverni 9,04 --- Gemeld
12 Jochem Laurens AV Sprint 8,99 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C1

# Naam HoogOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,70 1,80 Gemeld
2 Joram van ... Bospoort Climax 1,65 1,60 Gemeld
3 Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,56 Gemeld
3 Floris Nolet PH 1,55 1,50 Gemeld
5 Rick Verhoeven PH 1,55 1,65 Gemeld
5 Hugo Schouten Hanzesport 1,55 1,51 Gemeld
7 Bram van de Mars Cialfo 1,50 1,50 Gemeld
8 Marvin Lamers THOR 1,50 1,52 Gemeld
9 Gijs de Bruijne Flevo Delta 1,50 1,53 Gemeld
10 Douwe Demoulin AV Sprint 1,50 1,55 Gemeld
11 Ruben Rolvink Olympus `70 1,45 1,45 Gemeld
11 Wies Roemaat Ciko `66 1,45 1,55 Gemeld
13 Karsten Duys PAC 1,40 1,47 Gemeld
13 Boas Okken Groningen 1,40 1,45 Gemeld
Tim van der Leeden Arena NM 1,46 Gemeld
Max Botschuijver Climax NM 1,55 Gemeld
Jasper Meijerink AV34 --- 1,45 1e Gemeld (reserve)
Wouter Benschop AV Atverni --- 1,45 2e Gemeld (reserve)
Lucas Van Bochoven Climax --- 1,45 Afgemeld
Tom Fontani GACH --- 1,30 Afgewezen
Romello Christiaan AV Hera --- 1,35 Afgewezen
Jules Frankenmolen Haag --- 1,45 Afgewezen
Thomas Gonggrijp AL73 --- 1,45 Afgewezen
Lars Bosman Isala `96 --- 1,50 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

# Naam PolshoogOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 3,20 3,00 Gemeld
2 Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,10 3,20 Gemeld
3 Jip Haest Spado 2,80 2,50 Gemeld
4 Koen Duikersloot GACH 2,50 2,40 Gemeld
4 Tobias van Ee GACH 2,50 2,40 Gemeld
6 Douwe Demoulin AV Sprint 2,20 2,25 Gemeld
7 Thijmen Hakenkruger GACH 2,10 2,10 Gemeld
7 Tijmen Hermse PAC 2,10 2,00 Gemeld
Ruben Claus PAC --- 1,92 1e Gemeld (reserve)
Harm Janssens DEM --- 1,90 2e Gemeld (reserve)
Lennert Naeff Heerenveen --- --- 3e Gemeld (reserve)
Casper Peterse AV Trias --- --- Afgewezen

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

# Naam VerOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,47 5,05 Gemeld
2 Mees Kappert AV Salland 5,26 5,36 Gemeld
3 Floris Nolet PH 5,23 5,24 Gemeld
4 Peter de Kruyff HLLS 5,17 5,03 Gemeld
5 Marvin Lamers THOR 5,15 5,14 Gemeld
6 Mark Heiden PAC 5,12 5,20 Gemeld
7 Ton van Mameren Triathlon 5,11 5,14 Gemeld
7 Harm Janssens DEM 5,11 5,26 Gemeld
9 Lex van Honschoten KAV Holland 5,02 5,07 Gemeld
9 Isiah Emanuelson PAC 5,02 5,20 Gemeld
11 Daan Gestel DVTR 4,93 4,76 Gemeld
12 Julius Geertsma PH 4,81 4,75 Gemeld
13 Ramon Biondina Spado 4,78 4,76 Gemeld
14 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,76 4,73 Gemeld
14 Joram van ... Bospoort Climax 4,76 4,93 Gemeld
16 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 4,61 Gemeld
17 Marnix van der Burg Leiden 4,73 5,03 Gemeld
18 Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70 Gemeld
19 Geordy Witmond SPLS 4,65 4,58 Gemeld
19 Max Botschuijver Climax 4,65 4,60 Gemeld
21 Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63 Gemeld
22 Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44 Gemeld
23 Jules Frankenmolen Haag 4,57 4,44 Gemeld
24 Max van Velzen PH 4,56 4,85 Gemeld
25 Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10 Gemeld
26 Ruben Rolvink Olympus `70 4,54 4,41 Gemeld
27 Karsten Duys PAC 4,46 4,41 Gemeld
28 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43 Gemeld
28 Jochem van Boekel Typhoon 4,41 4,45 Gemeld
28 Noud van de Mast AV34 4,41 4,27 Gemeld
31 Lennert Naeff Heerenveen 4,34 4,12 Gemeld
31 Sil de Jong Heerenveen 4,34 4,31 Gemeld
33 Tobias Steevensz AV Passaat 4,33 4,26 Gemeld
34 Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44 Gemeld
35 Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50 Gemeld
36 Lucas Burgers PAC 4,24 4,15 Gemeld
37 Ruben Claus PAC 4,00 4,11 Gemeld
38 Romello Christiaan AV Hera 3,76 4,18 Gemeld
39 Tom Fontani GACH 3,73 3,79 Gemeld
40 Merijn Kerens Pijnenburg 3,70 3,70 Gemeld
41 Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71 Gemeld
Sietse Kolnaar Groningen --- 3,52 1e Gemeld (reserve)
Job Geerds AV 1923 --- 4,98 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 4,71 Afgemeld
Matthijs v... den Belt AV Rijssen --- 4,64 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C1

# Naam Ver_fQm
1 Quinten van Ommen ATOP 5,56 --- Gemeld
2 Peter de Kruyff HLLS 5,35 --- Gemeld
3 Ton van Mameren Triathlon 5,34 --- Gemeld
4 Harm Janssens DEM 5,33 --- Gemeld
5 Marvin Lamers THOR 5,26 --- Gemeld
6 Floris Nolet PH 5,26 --- Gemeld
7 Lex van Honschoten KAV Holland 5,22 --- Gemeld
8 Mark Heiden PAC 5,14 --- Gemeld
9 Isiah Emanuelson PAC 4,88 --- Gemeld
10 Mees Kappert AV Salland 4,88 --- Gemeld
11 Julius Geertsma PH 4,72 --- Gemeld
12 Daan Gestel DVTR 4,64 --- Gemeld