Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C2

# Naam 60mOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,97 7,83
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 8,21
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,03 8,17
4 Anna Roelofs AV Suomi 8,13 8,20
5 Kato Leusink GACH 8,19 8,12
6 Kadidja Sangare AAV `36 8,21 8,17
6 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,21 8,30
8 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 8,32
9 Janna Doumpas JSPR 8,25 8,23
10 Emy Guikema Groningen 8,28 8,27
11 Silke Vonk AV Sprint 8,32 8,20
12 Dominique Plaisier Rotterdam 8,35 8,59
13 Xiorèse Romero AV Trias 8,37 8,35
14 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 8,50
15 Cicely Sille AV Lionitas 8,43 8,31
16 Julie van de Wal Swift 8,45 8,55
17 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,46 8,46
18 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,48 8,47
19 Emma Hoving AV NOP 8,49 8,44
20 Annemarie Malais PAC 8,53 8,62
21 Sanne Verdellen Scopias 8,57 8,20
22 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,60 8,71
23 Isabel Bertrand PH 8,62 8,61
24 Djim Van den Berg PH 8,67 8,53
24 Marieke Kuppens Scopias 8,67 8,81
26 Miranda van Dijk HRCL 8,68 8,63
27 Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77
28 Jokeh Engelhart AAV `36 8,70 8,64
29 Evelijn van Hilten Clytoneus 8,74 8,88
29 Ankie Vermeeren DJA 8,74 8,62
31 Chantal Kruit AV Gouda 8,76 8,60
32 Isabel van den Broek BAV 8,78 8,56
33 Eva Stienstra Groningen 8,83 9,41
34 Evelyn Imafidon AV Feniks 8,84 8,59
34 Vivian Kip OSM `75 8,84 8,87
36 Iris Reurink De Gemzen 8,85 8,81
36 Melissa Uranka ATOP 8,85 9,10
38 Kim Lavrijsen AV Gouda 8,89 8,79
39 Tirza Meijer AAV `36 8,95 9,09
39 Maritte de Ruiter Pijnenburg 8,95 9,07
41 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37
42 Lauraine Kolmschot AAV SISU 9,07 8,80
43 Anika Northausen Pijnenburg 9,08 9,31
43 Anna Oosterwegel DVTR 9,08 8,94
45 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,11 9,00
46 Yanniek Bouwer AV Trias 9,15 9,45
47 Shauna Co... Dongeren SAV 9,17 9,22
48 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,09
49 Emma van der Schoor GACH 9,26 9,14
50 Dawy Jipat Pijnenburg 9,27 9,30
51 Linda van der Klei NEAV 9,31 9,33
52 Amber van der Klei NEAV 9,64 9,58
53 Elina Ettes Groningen 9,77 9,50
Beyoncé Pina NEAV DNS 9,63
Amber Van der Putten AV Hera --- ---
Anahera Tahapary Clytoneus --- ---
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---
Yara Linnekamp HLLS --- 8,15
Diema Kazemi AV34 --- 8,50
Megan Broekhuis DVTR --- ---
Sanne Haagsma HRRR --- 10,60
Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 9,34
Lieve van Woerden Ciko `66 --- ---
Fleur Mollen Ciko `66 --- 9,50

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C2

# Naam 60m_hfQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 ---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 8,00 ---
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,09 ---
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,10 ---
5 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,20 ---
6 Anna Roelofs AV Suomi 8,21 ---
7 Janna Doumpas JSPR 8,23 ---
8 Kato Leusink GACH 8,24 ---
9 Xiorèse Romero AV Trias 8,26 ---
10 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,27 ---
11 Emy Guikema Groningen 8,33 ---
12 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 ---
13 Silke Vonk AV Sprint 8,44 ---
13 Dominique Plaisier Rotterdam 8,44 ---
13 Julie van de Wal Swift 8,44 ---
16 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,47 ---
17 Cicely Sille AV Lionitas 8,50 ---
18 Emma Hoving AV NOP 8,62 ---
19 Annemarie Malais PAC 8,66 ---
19 Isabel Bertrand PH 8,66 ---
21 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,69 ---
22 Djim Van den Berg PH 8,75 ---
23 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,77 ---
23 Sanne Verdellen Scopias 8,77 ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 ---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 ---
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,05 ---
4 Janna Doumpas JSPR 8,16 ---
5 Kadidja Sangare AAV `36 8,18 ---
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 ---
Kato Leusink GACH DNS ---
Anna Roelofs AV Suomi --- ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Manon Stringa AV Atverni 2:27,87 2:21,90
2 Amy Hasselton THOR 2:28,24 2:18,45
3 Nina van Diepen AV Hylas 2:29,01 2:21,16
4 Merel van Herp AV Lycurgus 2:32,87 2:20,47
5 Eveline de Jong De Spartaan 2:32,95 2:25,33
6 Jip van der Spek U-Track 2:35,61 2:30,47
7 Frederike Verhoeven AV Cifla 2:35,63 2:23,45
8 Anna Molenberg AV Athlos 2:37,22 2:23,49
9 Nadine de Vries Clytoneus 2:37,67 2:38,85
10 Nynke van den Bedem Altis 2:37,69 2:30,90
11 Martha Chapple AV `40 2:37,94 2:36,72
12 Ankie Vermeeren DJA 2:38,01 2:35,74
13 Berenice Stuart SPWS 2:38,14 2:32,85
14 Esmee Marsman AV Salland 2:42,85 2:27,80
15 Marieke de Zeeuw MPM 2:43,77 2:33,05
16 Ella Albers SPWS 2:44,36 2:37,70
17 Beyoncé Pina NEAV 2:48,80 2:49,11
18 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:49,37 2:32,50
19 Sheralda Bottse NEAV 2:55,10 2:54,01
20 Elina Ettes Groningen 2:56,11 2:59,62
21 Mila Kuller NEAV 2:57,40 3:03,56
Kim Lavrijsen AV Gouda DNS 2:36,79
Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan --- 2:18,99
Myrthe Kouwenberg PH --- 2:32,36
Dorte Heideman MPM --- 2:24,71

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Suzanne Libbers Groningen 4:51,05 5:03,85
2 Merel van Herp AV Lycurgus 4:51,44 4:57,88
3 Fenne Janssen VRT 5:16,20 5:08,86
4 Chris van Meeuwen HLLS 5:18,58 5:24,82
5 Anne Geijtenbeek U-Track 5:18,73 5:13,94
6 Sophie Kenis DJA 5:19,27 5:47,07
7 Myrthe Kouwenberg PH 5:20,81 5:22,84
8 Karlijn Bongenaar PH 5:24,79 5:21,31
9 Liza van de Vooren HLLS 5:25,20 5:20,91
10 Vera Sneijders HAC 5:25,93 5:12,02
11 Channelyn ...rosiussen HAC 5:35,21 5:15,30
12 Isabel van den Broek BAV 5:40,17 5:32,43
Eva Stienstra Groningen DQ ---
Deniz Bayrak Leiden --- 5:12,48
Aniek Barbier HLLS --- 5:19,46
Mere Gringhuis Rotterdam --- ---

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C2

# Naam 60mHOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,15 9,27
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,16 9,24
3 Lara Owobowale De Spartaan 9,29 9,39
4 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,31 9,70
5 Zoë Sedney ARV Ilion 9,33 9,33
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,42 9,54
7 Silke Vonk AV Sprint 9,45 9,64
8 Kato Leusink GACH 9,52 10,30
9 Nikki Boon Flevo Delta 9,59 9,63
10 Tessa Smits AV Sprint 9,61 9,62
11 Maartje Blanken Avantri 9,62 9,73
11 Emy Guikema Groningen 9,62 9,43
13 Vera Derksema Groningen 9,65 10,04
14 Romy van Hilst GACH 9,68 9,97
15 Miranda van Dijk HRCL 9,71 9,95
16 Otte Wienese GACH 9,73 9,84
17 Sarah Kortland Typhoon 9,74 9,41
18 Amy Hasselton THOR 9,82 9,76
19 Isabel Bertrand PH 9,83 10,07
20 Fleur van der Linden AV Sprint 9,86 9,82
21 Janna Doumpas JSPR 9,87 9,98
22 Terri Talan Heerenveen 9,89 9,63
23 Cicely Sille AV Lionitas 9,99 9,59
24 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,01 10,31
25 Floor van den Brink AV Athlos 10,20 12,03
26 Jinke Prinsen AV Sprint 10,39 10,35
27 Marjolein Klaren MPM 10,43 11,01
28 Annabelle Emmen AV Spiridon 10,44 10,61
29 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,55 10,46
30 Anna Oosterwegel DVTR 10,66 10,45
31 Samar Ahmed HLLS 10,73 10,59
32 Tirza Meijer AAV `36 10,77 10,38
33 Aukje Vellinga Groningen 10,81 11,40
34 Mirte Hereijgers DJA 10,88 11,33
35 Evelyn Imafidon AV Feniks 10,94 10,60
36 Linda van der Klei NEAV 11,01 12,24
37 Melissa Uranka ATOP 11,04 12,50
38 Lauraine Kolmschot AAV SISU 11,12 12,72
39 Mila Kuller NEAV 11,22 11,64
40 Amber van der Klei NEAV 11,30 11,84
41 Silke Hoekstra HRRR 11,33 11,05
42 Shauna Co... Dongeren SAV 11,60 11,45
43 Emma van der Schoor GACH 12,12 12,41
44 Kim Lavrijsen AV Gouda 12,14 10,74
45 Lieve van Woerden Ciko `66 12,60 12,64
46 Pien Korstanje AV Attila 24,45 9,82
Camilla Pieper AV34 DNF 10,30
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---
Noor Kuiper Haag --- 12,57
Hanneke Verheesen AV Sprint --- 9,93
Megan Broekhuis DVTR --- ---
Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 11,32
Fleur Mollen Ciko `66 --- 11,11

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C2

# Naam 60mH_hfQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,08 ---
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,11 ---
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,26 ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,27 ---
5 Maartje Blanken Avantri 9,31 ---
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,34 ---
7 Kato Leusink GACH 9,57 ---
7 Nikki Boon Flevo Delta 9,57 ---
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,61 ---
9 Sarah Kortland Typhoon 9,61 ---
11 Vera Derksema Groningen 9,66 ---
12 Tessa Smits AV Sprint 9,71 ---
13 Otte Wienese GACH 9,75 ---
14 Janna Doumpas JSPR 9,79 ---
14 Emy Guikema Groningen 9,79 ---
16 Amy Hasselton THOR 9,80 ---
17 Isabel Bertrand PH 9,82 ---
18 Fleur van der Linden AV Sprint 9,95 ---
19 Terri Talan Heerenveen 10,02 ---
19 Miranda van Dijk HRCL 10,02 ---
21 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 ---
22 Cicely Sille AV Lionitas 10,58 ---
23 Silke Vonk AV Sprint 11,16 ---
Romy van Hilst GACH DNS ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,05 ---
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,09 ---
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,13 ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,26 ---
5 Maartje Blanken Avantri 9,45 ---
6 Nikki Boon Flevo Delta 9,61 ---
7 Kato Leusink GACH 9,78 ---
Anna Roelofs AV Suomi DNS ---

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

# Naam KogelOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,46 12,69
2 Janneke Pluimes Scorpio 11,88 12,35
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,52 11,59
4 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,06 10,75
4 Bridget Janssen PAC 11,06 13,55
6 Nynke van den Bedem Altis 10,36 10,30
7 Shanella Bleecke Almere `81 10,34 10,42
8 Jokeh Engelhart AAV `36 10,01 10,18
9 Yara Kramer AV Salland 9,90 10,09
10 Lara Owobowale De Spartaan 9,84 10,69
11 Vivian Kip OSM `75 9,70 9,37
12 Tessa Smits AV Sprint 9,50 10,41
13 Evelijn van Hilten Clytoneus 9,42 9,80
14 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 8,99 9,37
15 Sienna Klous AV Lycurgus 8,83 8,93
16 Jinke Prinsen AV Sprint 8,70 9,00
17 Inge Schmit ATOP 8,65 8,66
18 Feyi van den Elshout PAC 8,54 9,74
19 Lieve van Woerden Ciko `66 8,38 7,91
20 Bowien Snepvangers DJA 8,31 9,62
21 Iris Reurink De Gemzen 8,21 8,29
22 Roos Verdegaal HLLS 7,26 7,50
23 Silke Hoekstra HRRR 7,22 7,20
Louiza Kruiswijk AV Atverni --- 8,27

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,18 ---
2 Nikki Boon Flevo Delta 12,99 ---
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,72 ---
4 Bridget Janssen PAC 11,63 ---
5 Shanella Bleecke Almere `81 11,59 ---
6 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,39 ---
7 Lara Owobowale De Spartaan 10,36 ---
8 Vivian Kip OSM `75 10,06 ---
9 Jokeh Engelhart AAV `36 9,74 ---
10 Yara Kramer AV Salland 9,72 ---
11 Tessa Smits AV Sprint 9,18 ---
Nynke van den Bedem Altis DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 1,65 1,65
2 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,60 1,55
3 Kadidja Sangare AAV `36 1,55 1,62
3 Zoë Sedney ARV Ilion 1,55 1,55
3 Floor van den Brink AV Athlos 1,55 1,54
6 Emma Hoving AV NOP 1,50 1,55
6 Kira Landman Altis 1,50 1,55
6 Lotte Houtman PH 1,50 1,53
6 Claudy Nouws THOR 1,50 1,50
10 Simone Winter AV Lycurgus 1,45 1,55
10 Tess Steehouwer Almere `81 1,45 1,58
10 Chantal Kruit AV Gouda 1,45 1,50
10 Dominique Plaisier Rotterdam 1,45 1,52
14 Esmee van de Guchte AV NOP 1,40 1,55
15 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,35 1,50
Jemima de Jonge PAC NM 1,47
Anouk Haverkort AV Lycurgus --- 1,45
Noor Kuiper Haag --- 1,35
Roos Verdegaal HLLS --- 1,41
Lara van der Klugt THOR --- 1,45
Aukje Vellinga Groningen --- 1,45

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 3,00 2,80
2 Otte Wienese GACH 3,00 2,80
3 Fleur van der Linden AV Sprint 2,90 2,90
4 Samar Ahmed HLLS 2,60 2,40
5 Jemima de Jonge PAC 2,20 2,41
6 Lonne Mallens AV Sprint 2,10 2,20
Marjolein Klaren MPM NM 2,40

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

# Naam VerOBP
1 Sanne Verdellen Scopias 4,98 5,28
2 Grace-Ann Pronk AV Sparta 4,97 4,90
3 Fleur van der Linden AV Sprint 4,90 4,97
4 Silke Vonk AV Sprint 4,86 5,15
5 Pien Korstanje AV Attila 4,85 5,04
6 Lara Owobowale De Spartaan 4,80 4,98
7 Margo Schippers AV Rijssen 4,79 4,92
8 Anouk Rensink AV Unitas 4,77 4,91
9 Kato Leusink GACH 4,76 5,18
10 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69 4,86
11 Amy Hasselton THOR 4,68 5,05
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,64 4,72
13 Vera Derksema Groningen 4,63 4,43
14 Eveline de Jong De Spartaan 4,61 4,99
14 Chantal Kruit AV Gouda 4,61 4,80
16 Terri Talan Heerenveen 4,59 4,73
17 Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77
18 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70
19 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,46 4,90
20 Jokeh Engelhart AAV `36 4,44 4,55
21 Romy van Hilst GACH 4,37 4,54
22 Feyi van den Elshout PAC 4,35 4,47
22 Sanne Haagsma HRRR 4,35 4,50
24 Marieke Kuppens Scopias 4,33 4,58
25 Jill van de Vinne Scopias 4,29 4,55
26 Tirza Meijer AAV `36 4,23 4,41
27 Anna Oosterwegel DVTR 4,20 4,77
28 Annemarie Malais PAC 4,15 4,18
29 Lauraine Kolmschot AAV SISU 4,14 4,54
30 Yanniek Bouwer AV Trias 4,12 4,23
30 Sheralda Bottse NEAV 4,12 4,39
30 Femke Janssen DEM 4,12 4,57
33 Jinke Prinsen AV Sprint 4,08 4,61
33 Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41
35 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23
35 Vivian Kip OSM `75 3,92 4,30
37 Djim Van den Berg PH 3,86 4,56
38 Mila Kuller NEAV 3,79 4,05
38 Camilla Pieper AV34 3,79 4,38
40 Elina Ettes Groningen 3,37 3,61
Anahera Tahapary Clytoneus --- ---
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---
Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan --- 5,05
Yara Linnekamp HLLS --- 5,25
Diema Kazemi AV34 --- 4,10
Fleur Mollen Ciko `66 --- 4,37
Jasmijn Timmer Climax --- 4,18
Eva Stienstra Groningen --- 3,94