Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C2

# Naam 60mOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,97 7,83 Gemeld
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 8,21 Gemeld
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,03 8,17 Gemeld
4 Anna Roelofs AV Suomi 8,13 8,20 Gemeld
5 Kato Leusink GACH 8,19 8,12 Gemeld
6 Kadidja Sangare AAV `36 8,21 8,17 Gemeld
6 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,21 8,30 Gemeld
8 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 8,32 Gemeld
9 Janna Doumpas JSPR 8,25 8,23 Gemeld
10 Emy Guikema Groningen 8,28 8,27 Gemeld
11 Silke Vonk AV Sprint 8,32 8,20 Gemeld
12 Dominique Plaisier Rotterdam 8,35 8,59 Gemeld
13 Xiorèse Romero AV Trias 8,37 8,35 Gemeld
14 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 8,50 Gemeld
15 Cicely Sille AV Lionitas 8,43 8,31 Gemeld
16 Julie van de Wal Swift 8,45 8,55 Gemeld
17 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,46 8,46 Gemeld
18 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,48 8,47 Gemeld
19 Emma Hoving AV NOP 8,49 8,44 Gemeld
20 Annemarie Malais PAC 8,53 8,62 Gemeld
21 Sanne Verdellen Scopias 8,57 8,20 Gemeld
22 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,60 8,71 Gemeld
23 Isabel Bertrand PH 8,62 8,61 Gemeld
24 Djim Van den Berg PH 8,67 8,53 Gemeld
24 Marieke Kuppens Scopias 8,67 8,81 Gemeld
26 Miranda van Dijk HRCL 8,68 8,63 Gemeld
27 Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77 Gemeld
28 Jokeh Engelhart AAV `36 8,70 8,64 Gemeld
29 Evelijn van Hilten Clytoneus 8,74 8,88 Gemeld
29 Ankie Vermeeren DJA 8,74 8,62 Gemeld
31 Chantal Kruit AV Gouda 8,76 8,60 Gemeld
32 Isabel van den Broek BAV 8,78 8,56 Gemeld
33 Eva Stienstra Groningen 8,83 9,41 Gemeld
34 Evelyn Imafidon AV Feniks 8,84 8,59 Gemeld
34 Vivian Kip OSM `75 8,84 8,87 Gemeld
36 Iris Reurink De Gemzen 8,85 8,81 Gemeld
36 Melissa Uranka ATOP 8,85 9,10 Gemeld
38 Kim Lavrijsen AV Gouda 8,89 8,79 Gemeld
39 Tirza Meijer AAV `36 8,95 9,09 Gemeld
39 Maritte de Ruiter Pijnenburg 8,95 9,07 Gemeld
41 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37 Gemeld
42 Lauraine Kolmschot AAV SISU 9,07 8,80 Gemeld
43 Anika Northausen Pijnenburg 9,08 9,31 Gemeld
43 Anna Oosterwegel DVTR 9,08 8,94 Gemeld
45 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,11 9,00 Gemeld
46 Yanniek Bouwer AV Trias 9,15 9,45 Gemeld
47 Shauna Co... Dongeren SAV 9,17 9,22 Gemeld
48 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,09 Gemeld
49 Emma van der Schoor GACH 9,26 9,14 Gemeld
50 Dawy Jipat Pijnenburg 9,27 9,30 Gemeld
51 Linda van der Klei NEAV 9,31 9,33 Gemeld
52 Amber van der Klei NEAV 9,64 9,58 Gemeld
53 Elina Ettes Groningen 9,77 9,50 Gemeld
Beyoncé Pina NEAV DNS 9,63 Gemeld
Sanne Haagsma HRRR --- 10,60 Gemeld
Amber Van der Putten AV Hera --- --- 3e Gemeld (reserve)
Lieke Blommestein Tempo AV --- --- 1e Reserve
Megan Broekhuis DVTR --- --- 2e Reserve
Diema Kazemi AV34 --- 8,50 Niet gemeld
Yara Linnekamp HLLS --- 8,15 Afgemeld
Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 9,34 Afgemeld
Fleur Mollen Ciko `66 --- 9,50 Afgemeld
Anahera Tahapary Clytoneus --- --- Afgewezen
Lieve van Woerden Ciko `66 --- --- Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C2

# Naam 60m_hfQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 --- Gemeld
2 Zoë Sedney ARV Ilion 8,00 --- Gemeld
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,09 --- Gemeld
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,10 --- Gemeld
5 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,20 --- Gemeld
6 Anna Roelofs AV Suomi 8,21 --- Gemeld
7 Janna Doumpas JSPR 8,23 --- Gemeld
8 Kato Leusink GACH 8,24 --- Gemeld
9 Xiorèse Romero AV Trias 8,26 --- Gemeld
10 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,27 --- Gemeld
11 Emy Guikema Groningen 8,33 --- Gemeld
12 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 --- Gemeld
13 Silke Vonk AV Sprint 8,44 --- Gemeld
13 Dominique Plaisier Rotterdam 8,44 --- Gemeld
13 Julie van de Wal Swift 8,44 --- Gemeld
16 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,47 --- Gemeld
17 Cicely Sille AV Lionitas 8,50 --- Gemeld
18 Emma Hoving AV NOP 8,62 --- Gemeld
19 Annemarie Malais PAC 8,66 --- Gemeld
19 Isabel Bertrand PH 8,66 --- Gemeld
21 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,69 --- Gemeld
22 Djim Van den Berg PH 8,75 --- Gemeld
23 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,77 --- Gemeld
23 Sanne Verdellen Scopias 8,77 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 --- Gemeld
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 --- Gemeld
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,05 --- Gemeld
4 Janna Doumpas JSPR 8,16 --- Gemeld
5 Kadidja Sangare AAV `36 8,18 --- Gemeld
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 --- Gemeld
Kato Leusink GACH DNS --- Gemeld
Anna Roelofs AV Suomi --- --- Afgemeld

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Manon Stringa AV Atverni 2:27,87 2:21,90 Gemeld
2 Amy Hasselton THOR 2:28,24 2:18,45 Gemeld
3 Nina van Diepen AV Hylas 2:29,01 2:21,16 Gemeld
4 Merel van Herp AV Lycurgus 2:32,87 2:20,47 Gemeld
5 Eveline de Jong De Spartaan 2:32,95 2:25,33 Gemeld
6 Jip van der Spek U-Track 2:35,61 2:30,47 Gemeld
7 Frederike Verhoeven AV Cifla 2:35,63 2:23,45 Gemeld
8 Anna Molenberg AV Athlos 2:37,22 2:23,49 Gemeld
9 Nadine de Vries Clytoneus 2:37,67 2:38,85 Gemeld
10 Nynke van den Bedem Altis 2:37,69 2:30,90 Gemeld
11 Martha Chapple AV `40 2:37,94 2:36,72 Gemeld
12 Ankie Vermeeren DJA 2:38,01 2:35,74 Gemeld
13 Berenice Stuart SPWS 2:38,14 2:32,85 Gemeld
14 Esmee Marsman AV Salland 2:42,85 2:27,80 Gemeld
15 Marieke de Zeeuw MPM 2:43,77 2:33,05 Gemeld
16 Ella Albers SPWS 2:44,36 2:37,70 Gemeld
17 Beyoncé Pina NEAV 2:48,80 2:49,11 Gemeld
18 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:49,37 2:32,50 Gemeld
19 Sheralda Bottse NEAV 2:55,10 2:54,01 Gemeld
20 Elina Ettes Groningen 2:56,11 2:59,62 Gemeld
21 Mila Kuller NEAV 2:57,40 3:03,56 Gemeld
Kim Lavrijsen AV Gouda DNS 2:36,79 Gemeld
Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan --- 2:18,99 Niet gemeld
Dorte Heideman MPM --- 2:24,71 Afgemeld
Myrthe Kouwenberg PH --- 2:32,36 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Suzanne Libbers Groningen 4:51,05 5:03,85 Gemeld
2 Merel van Herp AV Lycurgus 4:51,44 4:57,88 Gemeld
3 Fenne Janssen VRT 5:16,20 5:08,86 Gemeld
4 Chris van Meeuwen HLLS 5:18,58 5:24,82 Gemeld
5 Anne Geijtenbeek U-Track 5:18,73 5:13,94 Gemeld
6 Sophie Kenis DJA 5:19,27 5:47,07 Gemeld
7 Myrthe Kouwenberg PH 5:20,81 5:22,84 Gemeld
8 Karlijn Bongenaar PH 5:24,79 5:21,31 Gemeld
9 Liza van de Vooren HLLS 5:25,20 5:20,91 Gemeld
10 Vera Sneijders HAC 5:25,93 5:12,02 Gemeld
11 Channelyn ...rosiussen HAC 5:35,21 5:15,30 Gemeld
12 Isabel van den Broek BAV 5:40,17 5:32,43 Gemeld
Eva Stienstra Groningen DQ --- Gemeld
Deniz Bayrak Leiden --- 5:12,48 Niet gemeld
Aniek Barbier HLLS --- 5:19,46 Niet gemeld
Mere Gringhuis Rotterdam --- --- Niet gemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C2

# Naam 60mHOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,15 9,27 Gemeld
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,16 9,24 Gemeld
3 Lara Owobowale De Spartaan 9,29 9,39 Gemeld
4 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,31 9,70 Gemeld
5 Zoë Sedney ARV Ilion 9,33 9,33 Gemeld
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,42 9,54 Gemeld
7 Silke Vonk AV Sprint 9,45 9,64 Gemeld
8 Kato Leusink GACH 9,52 10,30 Gemeld
9 Nikki Boon Flevo Delta 9,59 9,63 Gemeld
10 Tessa Smits AV Sprint 9,61 9,62 Gemeld
11 Maartje Blanken Avantri 9,62 9,73 Gemeld
11 Emy Guikema Groningen 9,62 9,43 Gemeld
13 Vera Derksema Groningen 9,65 10,04 Gemeld
14 Romy van Hilst GACH 9,68 9,97 Gemeld
15 Miranda van Dijk HRCL 9,71 9,95 Gemeld
16 Otte Wienese GACH 9,73 9,84 Gemeld
17 Sarah Kortland Typhoon 9,74 9,41 Gemeld
18 Amy Hasselton THOR 9,82 9,76 Gemeld
19 Isabel Bertrand PH 9,83 10,07 Gemeld
20 Fleur van der Linden AV Sprint 9,86 9,82 Gemeld
21 Janna Doumpas JSPR 9,87 9,98 Gemeld
22 Terri Talan Heerenveen 9,89 9,63 Gemeld
23 Cicely Sille AV Lionitas 9,99 9,59 Gemeld
24 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,01 10,31 Gemeld
25 Floor van den Brink AV Athlos 10,20 12,03 Gemeld
26 Jinke Prinsen AV Sprint 10,39 10,35 Gemeld
27 Marjolein Klaren MPM 10,43 11,01 Gemeld
28 Annabelle Emmen AV Spiridon 10,44 10,61 Gemeld
29 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,55 10,46 Gemeld
30 Anna Oosterwegel DVTR 10,66 10,45 Gemeld
31 Samar Ahmed HLLS 10,73 10,59 Gemeld
32 Tirza Meijer AAV `36 10,77 10,38 Gemeld
33 Aukje Vellinga Groningen 10,81 11,40 Gemeld
34 Mirte Hereijgers DJA 10,88 11,33 Gemeld
35 Evelyn Imafidon AV Feniks 10,94 10,60 Gemeld
36 Linda van der Klei NEAV 11,01 12,24 Gemeld
37 Melissa Uranka ATOP 11,04 12,50 Gemeld
38 Lauraine Kolmschot AAV SISU 11,12 12,72 Gemeld
39 Mila Kuller NEAV 11,22 11,64 Gemeld
40 Amber van der Klei NEAV 11,30 11,84 Gemeld
41 Silke Hoekstra HRRR 11,33 11,05 Gemeld
42 Shauna Co... Dongeren SAV 11,60 11,45 Gemeld
43 Emma van der Schoor GACH 12,12 12,41 Gemeld
44 Kim Lavrijsen AV Gouda 12,14 10,74 Gemeld
45 Lieve van Woerden Ciko `66 12,60 12,64 Gemeld
46 Pien Korstanje AV Attila 24,45 9,82 Gemeld
Camilla Pieper AV34 DNF 10,30 Gemeld
Lieke Blommestein Tempo AV --- --- Toegelaten
Megan Broekhuis DVTR --- --- 1e Reserve
Noor Kuiper Haag --- 12,57 Afgemeld
Hanneke Verheesen AV Sprint --- 9,93 Afgemeld
Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 11,32 Afgemeld
Fleur Mollen Ciko `66 --- 11,11 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C2

# Naam 60mH_hfQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,08 --- Gemeld
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,11 --- Gemeld
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,26 --- Gemeld
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,27 --- Gemeld
5 Maartje Blanken Avantri 9,31 --- Gemeld
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,34 --- Gemeld
7 Kato Leusink GACH 9,57 --- Gemeld
7 Nikki Boon Flevo Delta 9,57 --- Gemeld
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,61 --- Gemeld
9 Sarah Kortland Typhoon 9,61 --- Gemeld
11 Vera Derksema Groningen 9,66 --- Gemeld
12 Tessa Smits AV Sprint 9,71 --- Gemeld
13 Otte Wienese GACH 9,75 --- Gemeld
14 Janna Doumpas JSPR 9,79 --- Gemeld
14 Emy Guikema Groningen 9,79 --- Gemeld
16 Amy Hasselton THOR 9,80 --- Gemeld
17 Isabel Bertrand PH 9,82 --- Gemeld
18 Fleur van der Linden AV Sprint 9,95 --- Gemeld
19 Terri Talan Heerenveen 10,02 --- Gemeld
19 Miranda van Dijk HRCL 10,02 --- Gemeld
21 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 --- Gemeld
22 Cicely Sille AV Lionitas 10,58 --- Gemeld
23 Silke Vonk AV Sprint 11,16 --- Gemeld
Romy van Hilst GACH DNS --- Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,05 --- Gemeld
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,09 --- Gemeld
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,13 --- Gemeld
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,26 --- Gemeld
5 Maartje Blanken Avantri 9,45 --- Gemeld
6 Nikki Boon Flevo Delta 9,61 --- Gemeld
7 Kato Leusink GACH 9,78 --- Gemeld
Anna Roelofs AV Suomi DNS --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

# Naam KogelOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,46 12,69 Gemeld
2 Janneke Pluimes Scorpio 11,88 12,35 Gemeld
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,52 11,59 Gemeld
4 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,06 10,75 Gemeld
4 Bridget Janssen PAC 11,06 13,55 Gemeld
6 Nynke van den Bedem Altis 10,36 10,30 Gemeld
7 Shanella Bleecke Almere `81 10,34 10,42 Gemeld
8 Jokeh Engelhart AAV `36 10,01 10,18 Gemeld
9 Yara Kramer AV Salland 9,90 10,09 Gemeld
10 Lara Owobowale De Spartaan 9,84 10,69 Gemeld
11 Vivian Kip OSM `75 9,70 9,37 Gemeld
12 Tessa Smits AV Sprint 9,50 10,41 Gemeld
13 Evelijn van Hilten Clytoneus 9,42 9,80 Gemeld
14 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 8,99 9,37 Gemeld
15 Sienna Klous AV Lycurgus 8,83 8,93 Gemeld
16 Jinke Prinsen AV Sprint 8,70 9,00 Gemeld
17 Inge Schmit ATOP 8,65 8,66 Gemeld
18 Feyi van den Elshout PAC 8,54 9,74 Gemeld
19 Lieve van Woerden Ciko `66 8,38 7,91 Gemeld
20 Bowien Snepvangers DJA 8,31 9,62 Gemeld
21 Iris Reurink De Gemzen 8,21 8,29 Gemeld
22 Roos Verdegaal HLLS 7,26 7,50 Gemeld
23 Silke Hoekstra HRRR 7,22 7,20 Gemeld
Louiza Kruiswijk AV Atverni --- 8,27 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,18 --- Gemeld
2 Nikki Boon Flevo Delta 12,99 --- Gemeld
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,72 --- Gemeld
4 Bridget Janssen PAC 11,63 --- Gemeld
5 Shanella Bleecke Almere `81 11,59 --- Gemeld
6 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,39 --- Gemeld
7 Lara Owobowale De Spartaan 10,36 --- Gemeld
8 Vivian Kip OSM `75 10,06 --- Gemeld
9 Jokeh Engelhart AAV `36 9,74 --- Gemeld
10 Yara Kramer AV Salland 9,72 --- Gemeld
11 Tessa Smits AV Sprint 9,18 --- Gemeld
Nynke van den Bedem Altis DNS --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 1,65 1,65 Gemeld
2 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,60 1,55 Gemeld
3 Kadidja Sangare AAV `36 1,55 1,62 Gemeld
3 Zoë Sedney ARV Ilion 1,55 1,55 Gemeld
3 Floor van den Brink AV Athlos 1,55 1,54 Gemeld
6 Emma Hoving AV NOP 1,50 1,55 Gemeld
6 Kira Landman Altis 1,50 1,55 Gemeld
6 Lotte Houtman PH 1,50 1,53 Gemeld
6 Claudy Nouws THOR 1,50 1,50 Gemeld
10 Simone Winter AV Lycurgus 1,45 1,55 Gemeld
10 Tess Steehouwer Almere `81 1,45 1,58 Gemeld
10 Chantal Kruit AV Gouda 1,45 1,50 Gemeld
10 Dominique Plaisier Rotterdam 1,45 1,52 Gemeld
14 Esmee van de Guchte AV NOP 1,40 1,55 Gemeld
15 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,35 1,50 Gemeld
Jemima de Jonge PAC NM 1,47 Gemeld
Lara van der Klugt THOR --- 1,45 1e Gemeld (reserve)
Anouk Haverkort AV Lycurgus --- 1,45 2e Gemeld (reserve)
Aukje Vellinga Groningen --- 1,45 3e Gemeld (reserve)
Noor Kuiper Haag --- 1,35 Afgewezen
Roos Verdegaal HLLS --- 1,41 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 3,00 2,80 Gemeld
2 Otte Wienese GACH 3,00 2,80 Gemeld
3 Fleur van der Linden AV Sprint 2,90 2,90 Gemeld
4 Samar Ahmed HLLS 2,60 2,40 Gemeld
5 Jemima de Jonge PAC 2,20 2,41 Gemeld
6 Lonne Mallens AV Sprint 2,10 2,20 Gemeld
Marjolein Klaren MPM NM 2,40 Gemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

# Naam VerOBP
1 Sanne Verdellen Scopias 4,98 5,28 Gemeld
2 Grace-Ann Pronk AV Sparta 4,97 4,90 Gemeld
3 Fleur van der Linden AV Sprint 4,90 4,97 Gemeld
4 Silke Vonk AV Sprint 4,86 5,15 Gemeld
5 Pien Korstanje AV Attila 4,85 5,04 Gemeld
6 Lara Owobowale De Spartaan 4,80 4,98 Gemeld
7 Margo Schippers AV Rijssen 4,79 4,92 Gemeld
8 Anouk Rensink AV Unitas 4,77 4,91 Gemeld
9 Kato Leusink GACH 4,76 5,18 Gemeld
10 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69 4,86 Gemeld
11 Amy Hasselton THOR 4,68 5,05 Gemeld
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,64 4,72 Gemeld
13 Vera Derksema Groningen 4,63 4,43 Gemeld
14 Eveline de Jong De Spartaan 4,61 4,99 Gemeld
14 Chantal Kruit AV Gouda 4,61 4,80 Gemeld
16 Terri Talan Heerenveen 4,59 4,73 Gemeld
17 Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77 Gemeld
18 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70 Gemeld
19 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,46 4,90 Gemeld
20 Jokeh Engelhart AAV `36 4,44 4,55 Gemeld
21 Romy van Hilst GACH 4,37 4,54 Gemeld
22 Feyi van den Elshout PAC 4,35 4,47 Gemeld
22 Sanne Haagsma HRRR 4,35 4,50 Gemeld
24 Marieke Kuppens Scopias 4,33 4,58 Gemeld
25 Jill van de Vinne Scopias 4,29 4,55 Gemeld
26 Tirza Meijer AAV `36 4,23 4,41 Gemeld
27 Anna Oosterwegel DVTR 4,20 4,77 Gemeld
28 Annemarie Malais PAC 4,15 4,18 Gemeld
29 Lauraine Kolmschot AAV SISU 4,14 4,54 Gemeld
30 Yanniek Bouwer AV Trias 4,12 4,23 Gemeld
30 Sheralda Bottse NEAV 4,12 4,39 Gemeld
30 Femke Janssen DEM 4,12 4,57 Gemeld
33 Jinke Prinsen AV Sprint 4,08 4,61 Gemeld
33 Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41 Gemeld
35 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23 Gemeld
35 Vivian Kip OSM `75 3,92 4,30 Gemeld
37 Djim Van den Berg PH 3,86 4,56 Gemeld
38 Mila Kuller NEAV 3,79 4,05 Gemeld
38 Camilla Pieper AV34 3,79 4,38 Gemeld
40 Elina Ettes Groningen 3,37 3,61 Gemeld
Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan --- 5,05 Niet gemeld
Diema Kazemi AV34 --- 4,10 Niet gemeld
Jasmijn Timmer Climax --- 4,18 Niet gemeld
Yara Linnekamp HLLS --- 5,25 Afgemeld
Fleur Mollen Ciko `66 --- 4,37 Afgemeld
Eva Stienstra Groningen --- 3,94 Afgemeld
Anahera Tahapary Clytoneus --- --- Afgewezen
Lieke Blommestein Tempo AV --- --- Afgewezen

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior C2

# Naam Ver_fQm
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta 5,13 --- Gemeld
2 Margo Schippers AV Rijssen 5,07 --- Gemeld
3 Lara Owobowale De Spartaan 5,02 --- Gemeld
4 Anouk Rensink AV Unitas 5,01 --- Gemeld
5 Sanne Verdellen Scopias 4,99 --- Gemeld
6 Pien Korstanje AV Attila 4,95 --- Gemeld
7 Kato Leusink GACH 4,91 --- Gemeld
8 Silke Vonk AV Sprint 4,89 --- Gemeld
9 Fleur van der Linden AV Sprint 4,86 --- Gemeld
10 Amy Hasselton THOR 4,80 --- Gemeld
11 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,75 --- Gemeld
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,52 --- Gemeld