Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21
Felix Schillings DNMC DNS 9,13
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27
Jasper Cobussen Eindhoven --- ---

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_hfQm
1 Dario Podda Haag 7,45 ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 ---
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 ---
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 ---
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 ---
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 ---
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 ---
8 Indy Wekker U-Track 7,77 ---
9 Rogier Derksen PAC 7,78 ---
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 ---
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 ---
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 ---
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 ---
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 ---
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 ---
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 ---
17 Thijs de Wit PAC 8,05 ---
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 ---
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 ---
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 ---
Christian Vermeulen HLLS DNS ---
Josha Kasmir PAC DNS ---
Sten de Schrijver AV `56 DNS ---
Casper Decates Nijmegen DNS ---

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 Dario Podda Haag 7,53 ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,55 ---
3 Dushently Isenia CAV Energie 7,63 ---
4 Gabriël ...rnelissen GACH 7,78 ---
5 Lars Adriaanse Voorne 7,80 ---
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,82 ---
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 ---
8 Indy Wekker U-Track 7,92 ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48
2 Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41
3 Bereket Petersen AV `56 2:06,31 2:04,49
4 Bezuayehu Petersen AV `56 2:06,35 2:09,32
5 Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55
6 Jens Peeters Eindhoven 2:09,68 2:06,05
7 Ferrie Hamer Haag 2:10,76 2:12,86
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31
9 Tom Roossink AV NOP 2:16,08 2:15,29
10 Raphael Dobbelstein PH 2:16,16 2:16,61
11 Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14
12 Paavo de Leng DNMC 2:18,16 2:22,70
13 Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14
14 Thimo Henraat AV Feniks 2:19,80 2:19,11
15 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:20,99 2:27,97
16 Stefan de Vries Start `78 2:21,15 2:21,49
17 Riq de Wit Eindhoven 2:22,48 2:21,56
18 Menno van den Broek DJA 2:23,43 2:18,63
19 Stephan van der Jagt AV `47 2:27,89 2:20,35
20 Wessel Terpstra BAV 2:29,67 2:30,77
21 Béla Záborszky PH 2:29,78 ---
Pim Bakker AV Rijssen DNS 2:26,01
Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86
Dylan Langeveld DEM --- 2,23
Finn van Pijkeren Groningen --- 2:31,04

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:20,28 4:23,99
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:21,98 4:26,25
3 Bereket Petersen AV `56 4:22,03 4:20,22
4 Norbert Weijenberg Spado 4:23,35 4:27,44
5 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:28,49 4:35,28
6 Jesse Hendriks THOR 4:30,38 4:28,60
7 Haico Boer CAV Energie 4:30,96 4:31,12
8 Joep Vermeulen AV Cifla 4:31,78 4:34,11
9 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47
10 Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43
11 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,58 4:42,69
12 Sander van Elk Leiden 4:40,13 4:45,32
13 Paavo de Leng DNMC 4:40,48 4:49,09
14 Djoao Lobles SV Noordkop 4:42,43 4:33,90
15 Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80
16 Arris van Deelen Climax 4:57,25 5:10,30
17 Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92
18 Gijs Bakker AV Rijssen 4:58,27 5:13,99
19 Stan de Deugd Spado 5:05,75 4:59,92
20 Stef Ploeg Pijnenburg 5:09,39 ---
21 Rik van der Haven Scorpio 5:10,86 5:29,90
Pim Bakker AV Rijssen DQ 4:59,78
Jasper Weevers PH --- 4:56,22

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam 60mHOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69 8,83
2 Sven Jansons Triathlon 8,82 9,28
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82 8,82
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85 9,72
5 Ezra Verboom HLLM 8,88 9,64
6 Ferrie Hamer Haag 8,95 9,11
7 Phill Pols Atledo 8,98 9,04
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02 9,02
9 Robin Boersma AV NOP 9,20 10,10
10 Koen Roskamp BAV 9,27 9,60
11 Robin van Opstal SPOB 9,29 9,35
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41 10,07
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45 9,31
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47
15 Menno van den Broek DJA 9,51 ---
16 Casper Decates Nijmegen 9,59 DNS
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 ---
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43
Julian Jansen AV NOP --- 9,56
Dario Podda Haag --- 9,06

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Noah Chokri Rotterdam 8,59 ---
2 Benjamin Coolen Haag 8,61 ---
3 Sven Jansons Triathlon 8,62 ---
4 Ezra Verboom HLLM 8,72 ---
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 ---
6 Sven Roosen Eindhoven 9,06 ---
7 Ferrie Hamer Haag 9,21 ---
8 Robin Boersma AV NOP 9,23 ---

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02 13,25
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88 12,39
3 Thies Coenen Swift 12,74 12,88
4 Bram van der Laan GACH 12,38 12,47
5 Ferrie Hamer Haag 12,34 11,31
6 Robin van Opstal SPOB 12,19 12,76
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10 13,18
8 Dylan Langeveld DEM 11,99 11,85
9 Tim de Greef Altis 11,80 11,52
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52 11,22
11 Dario Podda Haag 11,50 14,40
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42 10,60
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02
Simcha van Collem Ciko `66 --- 8,52

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Dario Podda Haag 14,57 ---
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 ---
3 Phill Pols Atledo 13,65 ---
4 Thies Coenen Swift 13,17 ---
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 ---
6 Bram van der Laan GACH 12,83 ---
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 ---
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 ---
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 ---
10 Tim de Greef Altis 11,72 ---
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 ---
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55
Twan de Koning HLLS --- 1,45
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50
Tijmen van Hal PH --- 1,55
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Ezra Verboom HLLM 3,40 2,96
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 3,25 2,90
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90
5 Bo Herrewijnen Olympus `70 2,85 2,60
6 Eric Wolfrat GACH 2,80 2,96
7 Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52
Benjamin Coolen Haag NM 3,00
David Cairo Phanos --- ---
Mart Hillebrand Olympus `70 --- 2,30
Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42
Stan de Deugd Spado --- 2,05

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

# Naam Ver_fQm
1 Sven Jansons Triathlon 6,17 ---
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83 ---
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79 ---
4 Indy Wekker U-Track 5,73 ---
5 Rogier Derksen PAC 5,64 ---
6 Benjamin Coolen Haag 5,60 ---
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58 ---
8 Robin Boersma AV NOP 5,46 ---
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25 ---
10 David van der Lugt GVAC 5,24 ---
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21 ---
12 Bram van der Laan GACH 4,92 ---