Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59 Gemeld
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99 Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65 Gemeld
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64 Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76 Gemeld
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89 Gemeld
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77 Gemeld
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73 Gemeld
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68 Gemeld
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19 Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10 Gemeld
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60 Gemeld
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94 Gemeld
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78 Gemeld
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07 Gemeld
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12 Gemeld
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99 Gemeld
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18 Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17 Gemeld
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13 Gemeld
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20 Gemeld
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39 Gemeld
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13 Gemeld
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34 Gemeld
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20 Gemeld
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46 Gemeld
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34 Gemeld
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48 Gemeld
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28 Gemeld
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18 Gemeld
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35 Gemeld
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39 Gemeld
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38 Gemeld
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94 Gemeld
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53 Gemeld
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80 Gemeld
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22 Gemeld
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21 Gemeld
Felix Schillings DNMC DNS 9,13 Gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27 Afgemeld
Jasper Cobussen Eindhoven --- --- Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_hfQm
1 Dario Podda Haag 7,45 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 --- Gemeld
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 --- Gemeld
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 --- Gemeld
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 --- Gemeld
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 --- Gemeld
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,77 --- Gemeld
9 Rogier Derksen PAC 7,78 --- Gemeld
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 --- Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 --- Gemeld
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 --- Gemeld
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 --- Gemeld
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 --- Gemeld
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 --- Gemeld
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 --- Gemeld
17 Thijs de Wit PAC 8,05 --- Gemeld
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 --- Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 --- Gemeld
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 --- Gemeld
Christian Vermeulen HLLS DNS --- Gemeld
Josha Kasmir PAC DNS --- Gemeld
Sten de Schrijver AV `56 DNS --- Gemeld
Casper Decates Nijmegen DNS --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 Dario Podda Haag 7,53 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,55 --- Gemeld
3 Dushently Isenia CAV Energie 7,63 --- Gemeld
4 Gabriël ...rnelissen GACH 7,78 --- Gemeld
5 Lars Adriaanse Voorne 7,80 --- Gemeld
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,82 --- Gemeld
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,92 --- Gemeld

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48 Gemeld
2 Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41 Gemeld
3 Bereket Petersen AV `56 2:06,31 2:04,49 Gemeld
4 Bezuayehu Petersen AV `56 2:06,35 2:09,32 Gemeld
5 Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55 Gemeld
6 Jens Peeters Eindhoven 2:09,68 2:06,05 Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 2:10,76 2:12,86 Gemeld
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31 Gemeld
9 Tom Roossink AV NOP 2:16,08 2:15,29 Gemeld
10 Raphael Dobbelstein PH 2:16,16 2:16,61 Gemeld
11 Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14 Gemeld
12 Paavo de Leng DNMC 2:18,16 2:22,70 Gemeld
13 Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14 Gemeld
14 Thimo Henraat AV Feniks 2:19,80 2:19,11 Gemeld
15 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:20,99 2:27,97 Gemeld
16 Stefan de Vries Start `78 2:21,15 2:21,49 Gemeld
17 Riq de Wit Eindhoven 2:22,48 2:21,56 Gemeld
18 Menno van den Broek DJA 2:23,43 2:18,63 Gemeld
19 Stephan van der Jagt AV `47 2:27,89 2:20,35 Gemeld
20 Wessel Terpstra BAV 2:29,67 2:30,77 Gemeld
21 Béla Záborszky PH 2:29,78 --- Gemeld
Pim Bakker AV Rijssen DNS 2:26,01 Gemeld
Finn van Pijkeren Groningen --- 2:31,04 Niet gemeld
Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86 Afgemeld
Dylan Langeveld DEM --- 2,23 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:20,28 4:23,99 Gemeld
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:21,98 4:26,25 Gemeld
3 Bereket Petersen AV `56 4:22,03 4:20,22 Gemeld
4 Norbert Weijenberg Spado 4:23,35 4:27,44 Gemeld
5 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:28,49 4:35,28 Gemeld
6 Jesse Hendriks THOR 4:30,38 4:28,60 Gemeld
7 Haico Boer CAV Energie 4:30,96 4:31,12 Gemeld
8 Joep Vermeulen AV Cifla 4:31,78 4:34,11 Gemeld
9 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47 Gemeld
10 Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43 Gemeld
11 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,58 4:42,69 Gemeld
12 Sander van Elk Leiden 4:40,13 4:45,32 Gemeld
13 Paavo de Leng DNMC 4:40,48 4:49,09 Gemeld
14 Djoao Lobles SV Noordkop 4:42,43 4:33,90 Gemeld
15 Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80 Gemeld
16 Arris van Deelen Climax 4:57,25 5:10,30 Gemeld
17 Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92 Gemeld
18 Gijs Bakker AV Rijssen 4:58,27 5:13,99 Gemeld
19 Stan de Deugd Spado 5:05,75 4:59,92 Gemeld
20 Stef Ploeg Pijnenburg 5:09,39 --- Gemeld
21 Rik van der Haven Scorpio 5:10,86 5:29,90 Gemeld
Pim Bakker AV Rijssen DQ 4:59,78 Gemeld
Jasper Weevers PH --- 4:56,22 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam 60mHOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69 8,83 Gemeld
2 Sven Jansons Triathlon 8,82 9,28 Gemeld
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82 8,82 Gemeld
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85 9,72 Gemeld
5 Ezra Verboom HLLM 8,88 9,64 Gemeld
6 Ferrie Hamer Haag 8,95 9,11 Gemeld
7 Phill Pols Atledo 8,98 9,04 Gemeld
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02 9,02 Gemeld
9 Robin Boersma AV NOP 9,20 10,10 Gemeld
10 Koen Roskamp BAV 9,27 9,60 Gemeld
11 Robin van Opstal SPOB 9,29 9,35 Gemeld
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41 10,07 Gemeld
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45 9,31 Gemeld
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47 Gemeld
15 Menno van den Broek DJA 9,51 --- Gemeld
16 Casper Decates Nijmegen 9,59 DNS Gemeld
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82 Gemeld
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22 Gemeld
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59 Gemeld
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52 Gemeld
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75 Gemeld
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05 Gemeld
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15 Gemeld
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80 Gemeld
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17 Gemeld
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80 Gemeld
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 --- Gemeld
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78 Gemeld
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43 Gemeld
Julian Jansen AV NOP --- 9,56 Niet gemeld
Dario Podda Haag --- 9,06 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_hfQm
1 Sven Jansons Triathlon 8,70 --- Gemeld
2 Ezra Verboom HLLM 8,74 --- Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 8,77 --- Gemeld
3 Noah Chokri Rotterdam 8,77 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,79 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 8,93 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,11 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,13 --- Gemeld
9 Robin van Opstal SPOB 9,25 --- Gemeld
10 Phill Pols Atledo 9,26 --- Gemeld
11 Koen Roskamp BAV 9,33 --- Gemeld
12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 --- Gemeld
13 Owen Beuckens AV NOP 9,48 --- Gemeld
14 Gabriël ...rnelissen GACH 9,49 --- Gemeld
15 Casper Decates Nijmegen 9,59 --- Gemeld
16 Menno van den Broek DJA 9,76 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Noah Chokri Rotterdam 8,59 --- Gemeld
2 Benjamin Coolen Haag 8,61 --- Gemeld
3 Sven Jansons Triathlon 8,62 --- Gemeld
4 Ezra Verboom HLLM 8,72 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 9,06 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,21 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,23 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02 13,25 Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88 12,39 Gemeld
3 Thies Coenen Swift 12,74 12,88 Gemeld
4 Bram van der Laan GACH 12,38 12,47 Gemeld
5 Ferrie Hamer Haag 12,34 11,31 Gemeld
6 Robin van Opstal SPOB 12,19 12,76 Gemeld
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10 13,18 Gemeld
8 Dylan Langeveld DEM 11,99 11,85 Gemeld
9 Tim de Greef Altis 11,80 11,52 Gemeld
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52 11,22 Gemeld
11 Dario Podda Haag 11,50 14,40 Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42 10,60 Gemeld
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56 Gemeld
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77 Gemeld
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42 Gemeld
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88 Gemeld
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72 Gemeld
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40 Gemeld
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16 Gemeld
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90 Gemeld
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86 Gemeld
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37 Gemeld
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 8,52 Niet gemeld

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Dario Podda Haag 14,57 --- Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 --- Gemeld
3 Phill Pols Atledo 13,65 --- Gemeld
4 Thies Coenen Swift 13,17 --- Gemeld
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 --- Gemeld
6 Bram van der Laan GACH 12,83 --- Gemeld
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 --- Gemeld
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 --- Gemeld
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 --- Gemeld
10 Tim de Greef Altis 11,72 --- Gemeld
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 --- Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80 Gemeld
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75 Gemeld
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65 Gemeld
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70 Gemeld
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70 Gemeld
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70 Gemeld
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65 Gemeld
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66 Gemeld
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72 Gemeld
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65 Gemeld
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70 Gemeld
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60 Gemeld
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58 Gemeld
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55 Gemeld
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50 2e Gemeld (reserve)
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55 1e Reserve
Tijmen van Hal PH --- 1,55 Afgemeld
Twan de Koning HLLS --- 1,45 Afgewezen
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Ezra Verboom HLLM 3,40 2,96 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 3,25 2,90 Gemeld
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90 Gemeld
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90 Gemeld
5 Bo Herrewijnen Olympus `70 2,85 2,60 Gemeld
6 Eric Wolfrat GACH 2,80 2,96 Gemeld
7 Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52 Gemeld
Benjamin Coolen Haag NM 3,00 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42 1e Gemeld (reserve)
Mart Hillebrand Olympus `70 --- 2,30 2e Gemeld (reserve)
Stan de Deugd Spado --- 2,05 3e Gemeld (reserve)
David Cairo Phanos --- --- Afgewezen

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05 Gemeld
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37 Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60 Gemeld
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67 Gemeld
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49 Gemeld
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32 Gemeld
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39 Gemeld
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13 Gemeld
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74 Gemeld
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28 Gemeld
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03 Gemeld
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19 Gemeld
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33 Gemeld
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95 Gemeld
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11 Gemeld
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94 Gemeld
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95 Gemeld
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37 Gemeld
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69 Gemeld
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37 Gemeld
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74 Gemeld
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49 Gemeld
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66 Gemeld
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50 Gemeld
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08 Gemeld
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93 Gemeld
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66 Gemeld
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42 Gemeld
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24 Gemeld
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64 Gemeld
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93 Gemeld
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94 Gemeld
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41 Niet gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99 Afgemeld
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

# Naam Ver_fQm
1 Sven Jansons Triathlon 6,17 --- Gemeld
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83 --- Gemeld
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79 --- Gemeld
4 Indy Wekker U-Track 5,73 --- Gemeld
5 Rogier Derksen PAC 5,64 --- Gemeld
6 Benjamin Coolen Haag 5,60 --- Gemeld
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 5,46 --- Gemeld
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25 --- Gemeld
10 David van der Lugt GVAC 5,24 --- Gemeld
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21 --- Gemeld
12 Bram van der Laan GACH 4,92 --- Gemeld