Uitslagen 8ste AV PEC 1910 INDOOR OMNISPORT

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Roelf Hylk...uwmeester SV Veendam 7,05 ---
2 Jim Van van Gorkum Spado 7,06 ---
3 Jelle Van van Sunder AV Suomi 7,09 ---
3 Loic Wondel Rotterdam 7,09 ---
5 Serencio Lionahr Phanos 7,15 ---
6 Elvis Afrifa AV 1923 7,18 ---
7 Jurian Van... Lohuizen AV34 7,22 ---
7 Wessel Boons DVTR 7,22 ---
9 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 7,23 ---
10 Shaquille Brahm AV Atverni 7,25 ---
11 Calvin Hoogland Castricum 7,30 ---
11 Sawa Bezelev AV Athlos 7,30 ---
13 Dylan Tilburg Ciko `66 7,35 ---
14 Tim Bluekens Climax 7,40 ---
15 Gijs Mourits VAV 7,42 ---
16 Job Wiltink KAV Holland 7,43 ---
16 Bram Van D... van Jagt AV 1923 7,43 ---
18 Niels Beks Taxandria 7,44 ---
19 Aldo Vree GACH 7,47 ---
20 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,48 ---
20 Shaeriano Murray Rotterdam 7,48 ---
22 Pelle Gelderblom AV `56 7,49 ---
23 Evan de Schrijver AV `56 7,51 ---
24 Vimpi Dos Santos U-Track 7,52 ---
25 Jamaal Awad DEM 7,55 ---
26 Jordy Kluft DEM 7,56 ---
27 Yaran Wienneke GACH 7,61 ---
28 Daan Walder AV Sprint 7,63 ---
28 Ahley Bastiaanse PH 7,63 ---
30 Bart Hondeveld ACHL 7,66 ---
31 Luc Beau Nkurunziza U-Track 9,22 ---
Koen Stapel ARV Ilion DQ ---



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Serencio Lionahr Phanos 7,06 ---
2 Jim Van van Gorkum Spado 7,08 ---
3 Loic Wondel Rotterdam 7,09 ---
4 Jelle Van van Sunder AV Suomi 7,14 ---
5 Elvis Afrifa AV 1923 7,15 ---
6 Jurian Van... Lohuizen AV34 7,22 ---
7 Wessel Boons DVTR 7,28 ---
Roelf Hylk...uwmeester SV Veendam DNS ---



Jongens Junior A - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 49,18 ---
2 Jochem Dobber AV Suomi 49,71 ---
3 Royce Zaadnoordijk Leiden 50,26 ---
3 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 50,26 ---
5 Dylan Tilburg Ciko `66 50,77 ---
6 Lex Bolderheij Rotterdam 50,79 ---
7 Tim Bluekens Climax 51,09 ---
8 Thieme Schmidt Leiden 51,12 ---
9 Samuel Chapple AV `40 51,93 ---
10 Pelle Gelderblom AV `56 51,96 ---
11 Job Wiltink KAV Holland 52,24 ---
12 Yoeri Sterenberg DVTR 52,31 ---
13 Evan de Schrijver AV `56 52,39 ---
14 Almer Staal AV PEC 1910 52,60 ---
15 Stijn Van ... Weegberg AV Statina 52,80 ---
16 Steven Feenstra Castricum 53,21 ---
17 Jop Knoppers LGDR 53,38 ---
18 Rens Van D...an Schaaf VAV 53,76 ---
19 Kremers PH 53,99 ---
20 Johnny Van...hooneveld AV 1923 54,09 ---
21 Calvin Hoogland Castricum 54,15 ---
22 Jordy Kluft DEM 54,24 ---
23 Floris de Boer AV Gouda 54,26 ---
24 Thijs Heemskerk AKU 54,73 ---
25 Luwe Groot Phanos 54,86 ---
26 Duve Ribberink AV Gouda 55,59 ---



Jongens Junior A - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Thymon Houben AV Unitas 2:02,41 ---
2 Twan Pormes AV Zaanland 2:02,49 ---
3 Pim Tolmeijer Ciko `66 2:04,85 ---
4 Harry Van van Ham DAK 2:05,18 ---
5 Giel Ritmeijer AV 1923 2:05,41 ---
6 Ahmed Abubakar DAK 2:06,04 ---
7 Jesper Verbruggen Castricum 2:06,75 ---
8 Zowie Ter ter Hove AL73 2:06,77 ---
9 Rens Simons VRT 2:14,60 ---



Jongens Junior A - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Stan Van van Helmond LGDR 4:05,99 ---
2 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 4:06,86 ---
3 Nick Marsman ACO 4:08,61 ---
4 Tim Verbeek AV Cifla 4:15,19 ---
5 Stan Zeegers LGDR 4:19,09 ---
6 Simon Vos AV PEC 1910 4:19,35 ---
7 Lars Van van Surksum AV PEC 1910 4:31,56 ---
8 Rowan Veenhuizen AAC `61 4:33,03 ---
9 Robin Wassens Groningen 4:45,27 ---
Arjuna Harten Castricum DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden (99cm)

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 8,03 ---
2 Liam Van D...an Schaaf Phanos 8,19 ---
3 Joep Van van Es PH 8,39 ---
4 Jim Van van Gorkum Spado 8,46 ---
5 Bram Van D... van Jagt AV 1923 8,55 ---
6 Martijn Hoogewerf KAV Holland 8,59 ---
7 Robin Vliem AV Athlos 8,66 ---
8 Floris de Boer AV Gouda 8,83 ---
9 Rens Van D...an Schaaf VAV 8,86 ---
10 Julian Record AV 1923 8,88 ---
11 Luc Beau Nkurunziza U-Track 8,94 ---
12 Tobias Bakx AC TION 8,95 ---
13 Jesper Peterse AV Trias 9,15 ---
14 Davis Hagedoorn DEM 9,29 ---
Koen Stapel ARV Ilion DNS ---
Martijn Meijer LGDR DNS ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Marijn Van... van Born PAC 15,79 ---
2 Onno Aerts SV Noordkop 14,64 ---
3 Sven Poelmann Phanos 14,46 ---
4 Markus Meekma AV Impala 14,38 ---
5 Timo In T t in Hout PAC 13,67 ---
6 Laurens Corbière Clytoneus 12,80 ---
7 Martijn Hoogewerf KAV Holland 12,54 ---
8 Gerben Dofferhoff Leiden 12,09 ---
9 Floris Aarts AV 1923 11,54 ---
10 Richard Middelkoop ARV Ilion 10,57 ---
11 Jari Kouwen ACO 9,54 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sven Van van Merode Spado 2,16 ---
2 Tobias Bakx AC TION 2,01 ---
3 Rik Taam AV Zaanland 1,90 ---
4 Tim Van De...van Heide AV 1923 1,85 ---
5 Lars Dirkzwager AV `56 1,80 ---
5 Koen Ter t... Schegget Taxandria 1,80 ---
7 Julian Record AV 1923 1,75 ---
7 Wim Vonk Triathlon 1,75 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Max Van van Haren ATV Venray 4,30 ---
2 Niels Mijnsbergen AAV `36 4,20 ---
3 Richard Middelkoop ARV Ilion 4,10 ---



Jongens Junior A - Verspringen finale

# Naam ResOBP
1 Wessel Boons DVTR 6,83 ---
2 Loic Wondel Rotterdam 6,79 ---
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 6,74 ---
4 Markus Meekma AV Impala 6,41 ---
5 Johnny Van...hooneveld AV 1923 6,26 ---
6 Bart Hondeveld ACHL 6,23 ---
7 Gijs Mourits VAV 6,19 ---
8 Jesper Peterse AV Trias 6,10 ---
9 Yaran Wienneke GACH 6,01 ---
10 Bram Van D... van Jagt AV 1923 6,00 ---
11 Yoeri Sterenberg DVTR 5,98 ---
12 Floris de Boer AV Gouda 5,78 ---
13 Aldo Vree GACH 5,65 ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 7,17 ---
2 Wallebroek...ilo Zech Leiden 7,25 ---
3 Levi Hazes AV 1923 7,27 ---
4 Olav Donker PH 7,29 ---
5 Wislet de Hair Spado 7,30 ---
5 Luuk Peters AV PEC 1910 7,30 ---
7 Luc Orbons AV Phoenix 7,37 ---
8 Onyema Adigida Startbaan 7,45 ---
9 Sergio Van...van Meide PAC 7,48 ---
10 Joppe Stokvis Triathlon 7,51 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 7,57 ---
12 Twan Duvigneau AL73 7,60 ---
13 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 7,61 ---
13 Isiah Emanuelson PAC 7,61 ---
15 Skip Renders GACH 7,62 ---
16 Rens Wildschut GACH 7,63 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 7,64 ---
17 Lars Woudenberg AV34 7,64 ---
19 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,65 ---
19 Rick Van D...van Noort AAV `36 7,65 ---
19 Sander Koops SPWS 7,65 ---
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,66 ---
23 Rick Veltman AV Gouda 7,67 ---
23 Mitchell V...van Brink AV34 7,67 ---
25 Tom Hensing Leiden 7,68 ---
26 Bon Ter ter Horst Atledo 7,69 ---
27 Stein Cornelissen AL73 7,70 ---
28 Kristof Va...amperdijk GACH 7,71 ---
28 Stefan Pol U-Track 7,71 ---
30 Milan le Bruin PAC 7,73 ---
31 Ruben Heijnen Delta Sport 7,75 ---
32 Joep de Wit Almere `81 7,76 ---
33 Taco Van D...van Werff AV34 7,77 ---
34 Tijmen Melgers AV Sparta 7,78 ---
35 Koert Remijn DEM 7,79 ---
36 Synnargio Ignatia DEM 7,80 ---
36 Yaël Scope DEM 7,80 ---
36 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,80 ---
36 Bodhi Van van Selow LGDR 7,80 ---
40 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 7,81 ---
40 Jelke Sikkenga MPM 7,81 ---
42 Nick Honings LGDR 7,83 ---
43 Aron Blom AV Passaat 7,85 ---
44 Joep Borninkhof GACH 7,87 ---
45 Jelle Rigter GACH 7,92 ---
45 Ingmar Bouwman ACO 7,92 ---
47 Jelle de Jong AV Lycurgus 7,93 ---
47 Jasper Rou VAV 7,93 ---
49 Luca Janssen AV Wijchen 7,95 ---
50 Roy Berris AV Wijchen 7,99 ---
51 Brian Kortekaas AAV `36 8,09 ---
52 Vyron Saridin DEM 8,31 ---
Jorick de Vries AV `56 DQ ---
August Van...an Weijer AV Sprint DQ ---
Huang Nguyen AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Levi Hazes AV 1923 7,30 ---
2 Wislet de Hair Spado 7,34 ---
3 Wallebroek...ilo Zech Leiden 7,35 ---
4 Luc Orbons AV Phoenix 7,36 ---
5 Onyema Adigida Startbaan 7,56 ---
Bryan Pronk PAC DNS ---
Olav Donker PH DNS ---
Luuk Peters AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jeroen Reijman Leiden 50,20 ---
2 Tunji Abisoye Ciko `66 51,77 ---
3 Lars Van van Hoeven Heerenveen 51,78 ---
4 Jurriaan de Rijk Haag 52,09 ---
5 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 52,84 ---
6 Niels Kok Flevo Delta 53,12 ---
7 Jens Van v... Gelderen AV Lycurgus 53,53 ---
8 Bodhi Van van Selow LGDR 53,74 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 53,79 ---
10 Rens Wildschut GACH 53,86 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 54,32 ---
12 Milan le Bruin PAC 54,36 ---
13 Olav Donker PH 54,49 ---
14 Niels Visser AV Jahn II 54,96 ---
15 Jens Wingelaar Castricum 55,57 ---
16 Stan Arts LGDR 55,73 ---
17 Jorick de Vries AV `56 56,00 ---
18 Nick Honings LGDR 56,25 ---
19 Twan Duvigneau AL73 56,51 ---
20 Jelle Rigter GACH 56,52 ---
21 Stein Cornelissen AL73 56,92 ---
22 Rens Groot Startbaan 57,06 ---
23 Daan Molleman AV Suomi 57,36 ---
24 Gilbert Va...van Sluis Groningen 57,62 ---
25 Tijmen Melgers AV Sparta 57,75 ---
26 Pim Jansen AL73 58,54 ---
27 Jesper Hout Leiden 59,06 ---
28 Milan Weeda Startbaan 59,57 ---
29 Tijn Pronk KAV Holland 59,61 ---
30 Tim Zandee AKU 59,65 ---



Jongens Junior B - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jens Van v... Gelderen AV Lycurgus 2:01,23 ---
2 Brian Versluis AV Atverni 2:02,77 ---
3 Niels Visser AV Jahn II 2:03,32 ---
4 Stein Glastra AV 1923 2:03,73 ---
5 Giorgis Kampman ACO 2:05,29 ---
6 Sander Klaassen De Gemzen 2:09,60 ---
7 Thomas Albers SPWS 2:10,06 ---
8 Pepijn Janssen GACH 2:10,54 ---
9 Stan Ubachs Swift 2:11,16 ---
10 Koen Grandiek Castricum 2:11,22 ---
11 Jesse Hendriks THOR 2:11,69 ---
12 Remco Van ...n Woerkom Startbaan 2:14,67 ---
13 Gilbert Va...van Sluis Groningen 2:14,86 ---
14 Janco Rijpstra AV Lionitas 2:15,66 ---
15 Rick Van v...Barneveld VAV 2:17,34 ---
16 Thijmen Va...n Leeuwen SAV 2:17,74 ---
17 Niels Hendriks VRT 2:18,54 ---
18 Tijn Pronk KAV Holland 2:20,75 ---
19 Thomas Kwint Groningen 2:20,88 ---
20 Stijn Jansonius AV34 2:32,49 ---



Jongens Junior B - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Cain Rutgers Almere `81 4:18,62 ---
2 Max Polak PAC 4:20,75 ---
3 Justin Lam Almere `81 4:22,07 ---
4 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:26,97 ---
5 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:27,47 ---
6 Reinder Prince Triathlon 4:27,92 ---
7 Friso Santen OSM `75 4:32,13 ---
8 Tijmen Van... van Land AV Lycurgus 4:33,01 ---
9 Mats Heine Castricum 4:38,24 ---
10 Jens Gerrits AV Wijchen 4:38,52 ---
11 Tijmen Hoedjes Castricum 4:59,19 ---
Jesse Hendriks THOR DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 7,88 ---
2 Ramsey Angela PAC 8,08 ---
3 Rafael Raap PAC 8,15 ---
4 Daan Spiljard PAC 8,36 ---
5 Bryan Pronk PAC 8,40 ---
6 Jeroen Reijman Leiden 8,42 ---
7 Jos Hoogewerf KAV Holland 8,54 ---
8 Lucas Van ... Klaveren ARV Ilion 8,70 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 8,71 ---
10 Jarno de Groot Flevo Delta 8,72 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 8,76 ---
12 Léon Mak De Gemzen 8,80 ---
13 Mika Taag KAV Holland 9,02 ---
14 Siem Ter ter Braake GACH 9,03 ---
14 Bjorn Sloot AL73 9,03 ---
16 Gerwin de Haan Heerenveen 9,07 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 9,10 ---
17 Arjen de Kock Spado 9,10 ---
19 Tom Hensing Leiden 9,11 ---
20 Valbor-Jaro Gorré PAC 9,13 ---
21 Guus Nijkamp Spado 9,21 ---
22 Daan Hoogers AV Sprint 9,36 ---
23 Stefan Pol U-Track 9,37 ---
24 Ingmar Bouwman ACO 9,49 ---
25 Julian Vos AV PEC 1910 9,72 ---
26 Maarten Quaars KAV Holland 10,21 ---
Jay Beelen AV Trias DNS ---
Dave Wesselink AV Trias DNS ---
Mattias Nab AV Gouda DNF ---



Jongens Junior B - 4 x 200m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Av 56 (4x200m JJB) AV `56 - JJB 0 1:36,52 0
Dem (4x200m JJB) DEM - JJB 0 1:38,31 0
Sperwers (4x200m JJB) EAC De Sperwers - JJB 0 1:45,31 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 15,77 ---
2 Florian Wijnen AV Attila 13,93 ---
3 Daan Van van Liere AV `56 13,81 ---
4 Sam Van De...r van Pol Atledo 13,23 ---
5 Pim Groen Voorne 12,87 ---
6 Gerwin de Haan Heerenveen 11,92 ---
7 Joris Pals AV Feniks 11,55 ---
8 Dave de Jong AV Gouda 11,36 ---
9 Daan Pauw PH 11,23 ---
10 Jan Eleveld AV Feniks 10,87 ---
11 Julian Vos AV PEC 1910 10,84 ---
12 Taco Van D...van Werff AV34 10,45 ---
13 Roy Berris AV Wijchen 10,17 ---
14 Youp Brouwer SPLS 10,01 ---
15 Owen Smidt AAC `61 9,84 ---
16 Joep de Wit Almere `81 9,75 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelle Schijfsma Startbaan 1,80 ---
1 Joppe Stokvis Triathlon 1,80 ---
1 Hugo Van D... van Berg AV NOP 1,80 ---
1 Lucas Van ... Klaveren ARV Ilion 1,80 ---
1 Daan Hoogers AV Sprint 1,80 ---
1 Lars Woudenberg AV34 1,80 ---
1 Jarno de Groot Flevo Delta 1,80 ---
8 Léon Mak De Gemzen 1,75 ---
8 Niels Boonstra AV Statina 1,75 ---
10 Bart Mulder AV Wijchen 1,70 ---
11 Rick Van D...van Noort AAV `36 1,65 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Léon Mak De Gemzen 4,00 ---
1 Jakob Pütz ATV Venray 4,00 ---
3 Siem Ter ter Braake GACH 3,90 ---
3 Daan Van van Liere AV `56 3,90 ---
3 Scott Boon Flevo Delta 3,90 ---
6 Lauri Hulleman AV34 3,80 ---
7 Daan Spiljard PAC 3,70 ---
8 Bjorn Sloot AL73 3,60 ---
9 Aron Blom AV Passaat 3,50 ---
9 Finnian Va...teenhoven PAC 3,50 ---



Jongens Junior B - Verspringen finale

# Naam ResOBP
1 Olav Donker PH 6,59 ---
1 Lauri Hulleman AV34 6,59 ---
3 Scott Boon Flevo Delta 6,49 ---
4 Joppe Stokvis Triathlon 6,46 ---
5 Lars Woudenberg AV34 6,41 ---
6 Sergio Van...van Meide PAC 6,30 ---
7 Skip Renders GACH 6,17 ---
8 Wislet de Hair Spado 6,12 ---
9 Hugo Van D... van Berg AV NOP 6,01 ---
10 Jelle de Jong AV Lycurgus 6,00 ---
11 Sander Koops SPWS 5,95 ---
12 August Van...an Weijer AV Sprint 5,86 ---
13 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 5,61 ---
14 Rick Van D...van Noort AAV `36 5,41 ---
15 Koert Remijn DEM 5,40 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tasa Jiya AV Lycurgus 7,57 ---
1 Marijke Boogerd AAV `36 7,57 ---
3 Lieke Klaver SAV 7,67 ---
4 Gabriella ...van Wijck Phanos 7,70 ---
5 Maayke Tjin A-Lim NEAV 7,76 ---
6 Bowien Jansen HLLM 7,81 ---
7 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,98 ---
8 Elaine Den den Exter Rotterdam 7,99 ---
9 Silke Berendse Phanos 8,05 ---
10 Lotje Van van Erp Phanos 8,06 ---
11 Janke Strijp AV 1923 8,09 ---
11 Anniek Nijhof AAC `61 8,09 ---
13 Anne Van D... van Wiel AV Sprint 8,11 ---
14 Nikki Kraaijeveld DEM 8,18 ---
15 Marieke Imhof U-Track 8,21 ---
16 Noa Van van Ginneken PH 8,26 ---
17 Maggy Kamara AV Athlos 8,29 ---
18 Josephine Kandeh Phanos 8,30 ---
19 Daphne Linnekamp HLLS 8,39 ---
20 Hanna Voorberg AV Lycurgus 8,45 ---
21 Naomi Kloosterman AV PEC 1910 8,82 ---
Kika Van v...n Henegou U-Track DNS ---
Noa Dhore AAC `61 DNS ---
Dominique Veninga SV Veendam DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Tasa Jiya AV Lycurgus 7,66 ---
2 Marijke Boogerd AAV `36 7,68 ---
3 Gabriella ...van Wijck Phanos 7,69 ---
4 Lieke Klaver SAV 7,76 ---
5 Bowien Jansen HLLM 7,78 ---
6 Maayke Tjin A-Lim NEAV 7,82 ---
7 Joanny Loeffen ARV Ilion 8,05 ---
8 Elaine Den den Exter Rotterdam 8,09 ---



Meisjes Junior A - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Isa Videler Spado 57,38 ---
2 Dominique Veninga SV Veendam 58,93 ---
3 Thelma Solleveld Olympus `70 59,42 ---
4 Owi Boon AV Lycurgus 1:00,36 ---
5 Eveline Saalberg GVAC 1:00,38 ---
6 Judith de Heer AAC `61 1:01,18 ---
7 Tamar Nijhof AAC `61 1:01,46 ---
8 Zoe De de Jong AV Trias 1:01,80 ---
9 Maaike Schoute AV Lycurgus 1:02,50 ---
10 Roos Den den Engelse PAC 1:03,76 ---
11 Kika Van v...n Henegou U-Track 1:04,58 ---
12 Marieke Imhof U-Track 1:04,59 ---
13 Jamie Verweij AV Statina 1:07,21 ---



Meisjes Junior A - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Laura Boekel AV NOVA 2:14,22 ---
2 Annemarie Slangewal Triathlon 2:15,30 ---
3 Corinde Van van Es PAC 2:17,83 ---
4 Jetske Van...an Kampen AV Hylas 2:18,36 ---
5 Thelma Solleveld Olympus `70 2:19,21 ---
6 Vera Lurvink PH 2:20,04 ---
7 Marlène Straathof AV `47 2:28,75 ---
Femke Hooijberg AV Edam DNF ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Emma Oosterwegel DVTR 8,83 ---
2 Marijke Boogerd AAV `36 8,87 ---
3 Nele Van D...van Broek AV Sprint 9,12 ---
4 Eva Tetteroo Olympus `70 9,14 ---
5 Anne Van D... van Wiel AV Sprint 9,19 ---
6 Noa Van van Ginneken PH 9,20 ---
7 Janke Strijp AV 1923 9,26 ---
8 Josephine Kandeh Phanos 9,33 ---
9 Myke Van D... van Wiel AV Sprint 9,39 ---
10 Nikki Kraaijeveld DEM 9,41 ---
11 Fieke Witte AV Phoenix 9,54 ---
12 Dorenda Zwaard AV `40 9,57 ---
13 Joanny Loeffen ARV Ilion 9,83 ---
14 Lena Kater AV PEC 1910 9,94 ---
15 Melissa de Haan AV34 10,30 ---
16 Marit Fiechter AV PEC 1910 10,77 ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam ResOBP
1 Marijke Boogerd AAV `36 8,81 ---
2 Emma Oosterwegel DVTR 8,86 ---
3 Janke Strijp AV 1923 9,11 ---
4 Eva Tetteroo Olympus `70 9,16 ---
5 Noa Van van Ginneken PH 9,21 ---
6 Josephine Kandeh Phanos 9,41 ---
Anne Van D... van Wiel AV Sprint DQ ---
Nele Van D...van Broek AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Keeley Heijdeman AAC 12,82 ---
2 Laura Bastiaanse AV Fortuna 12,70 ---
3 Emma Oosterwegel DVTR 11,62 ---
4 Eva Tetteroo Olympus `70 11,32 ---
5 Joanny Loeffen ARV Ilion 10,78 ---
6 Jenna Vervoorn PAC 10,77 ---
7 Nele Van D...van Broek AV Sprint 10,25 ---
8 Lena Kater AV PEC 1910 10,18 ---
9 Eva Peters AV PEC 1910 9,87 ---
10 Hanna Voorberg AV Lycurgus 9,72 ---
11 Zyra Van van Oers AV Unitas 8,78 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sterre de Booy ARV Ilion 1,71 ---
1 Melissa de Haan AV34 1,71 ---
3 Linda Hurkmans AV NOVA 1,68 ---
4 Lisa Goossens Phanos 1,60 ---
4 Eva Tetteroo Olympus `70 1,60 ---
4 Fleurine V... van Beek Haag 1,60 ---
4 Isa Videler Spado 1,60 ---
4 Mariska Klaver Flevo Delta 1,60 ---
9 Lucinde Wiersema Leiden 1,55 ---
9 Nele Van D...van Broek AV Sprint 1,55 ---
9 Bo Smit HAC 1,55 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion 3,70 ---
2 Alies Van van Berkum HRCL 3,60 ---



Meisjes Junior A - Verspringen finale

# Naam ResOBP
1 Emma Oosterwegel DVTR 5,61 ---
2 Myke Van D... van Wiel AV Sprint 5,54 ---
3 Eva Tetteroo Olympus `70 5,44 ---
4 Tara Yoro AV 1923 5,29 ---
4 Anne Van D... van Wiel AV Sprint 5,29 ---
6 Nikki Kraaijeveld DEM 5,28 ---
7 Charida Righolt AV Athlos 5,21 ---
8 Noa Dhore AAC `61 5,04 ---
9 Daphne Linnekamp HLLS 5,02 ---
10 Melissa de Haan AV34 4,93 ---
11 Hanna Voorberg AV Lycurgus 4,92 ---
12 Nikki Jacobs PH 4,90 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar U-Track 7,79 ---
2 Shaquata King AV Feniks 7,86 ---
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,90 ---
4 Zoë Sedney ARV Ilion 7,96 ---
5 Eva Vonk AV Sprint 7,99 ---
6 Anna Postema PH 8,13 ---
7 Janna Doumpas JSPR 8,14 ---
8 Kadidja Sangare AAV `36 8,16 ---
9 Charlie Va...an Gorkum Spado 8,17 ---
9 Suzanne Va...van Eijck Spado 8,17 ---
11 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,18 ---
12 Deborah Westfa CAV Energie 8,20 ---
12 Frederique Post AV Gouda 8,20 ---
14 Nynke Van ...an Heuvel Almere `81 8,30 ---
15 Kirsten Kuntz AV Passaat 8,32 ---
16 Didi Wals AV Lycurgus 8,34 ---
16 Sarah Dekker AV Trias 8,34 ---
16 Britt Ooijevaar AV Trias 8,34 ---
19 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,35 ---
20 Jinke Van ...van Sluis AV Phoenix 8,39 ---
21 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,40 ---
22 Jonne Van ...n Giessen AAV `36 8,41 ---
22 Merle Van ... Elzakker Spado 8,41 ---
24 Gabrielle Opmeer PAC 8,43 ---
25 Merit Schuurman AAC 8,48 ---
26 Shanna Mol AV Lycurgus 8,51 ---
27 Feline Molenaar Avantri 8,53 ---
28 Lisa Withagen SPWS 8,55 ---
29 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 ---
30 Rinka Kranenburg AV `47 8,62 ---
31 Madelon Va...k Ostende AV Gouda 8,63 ---
32 Anouk Schoop AV NOP 8,65 ---
33 Jet Van De... van Mark Ciko `66 8,69 ---
34 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 8,73 ---
35 Nina Jager AV PEC 1910 8,88 ---
36 Kim Van van Merode Spado 8,92 ---
37 Iris Nass AV PEC 1910 8,96 ---
38 Pleun Grevers AV Archeus 13,23 ---
Zola Zwerver AAC DQ ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar U-Track 7,86 ---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,95 ---
3 Eva Vonk AV Sprint 8,01 ---
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,16 ---
5 Charlie Va...an Gorkum Spado 8,17 ---
6 Suzanne Va...van Eijck Spado 8,21 ---
7 Anna Postema PH 8,26 ---
Shaquata King AV Feniks DNS ---



Meisjes Junior B - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Britta de Haan Clytoneus 59,23 ---
2 Femke Bol Triathlon 1:00,36 ---
3 Leonie Wierenga SAV 1:00,39 ---
4 Wies Kesting AAC `61 1:00,82 ---
5 Roos Van van Zwam Ciko `66 1:01,50 ---
6 Nina Franke AV Oss `78 1:01,61 ---
7 Annika Reuvers Spado 1:01,88 ---
8 Nora Winter AV Lycurgus 1:02,11 ---
9 Emma Dekker Olympus `70 1:02,22 ---
10 Merel Van van Herp AV Lycurgus 1:02,25 ---
11 Megan de Ruiter Startbaan 1:02,39 ---
12 Silke Peeters Eindhoven 1:02,61 ---
13 Andrea Bouma De Spartaan 1:02,85 ---
14 Deborah Westfa CAV Energie 1:03,49 ---
15 Pleun Hutten AV Sprint 1:03,76 ---
16 Blanca Van...an Haaren Fit 1:03,85 ---
16 Emma Verkaaik SV Veendam 1:03,85 ---
18 Lotte Van van Stijn De Spartaan 1:04,28 ---
19 Anja Bekema GACH 1:05,84 ---
20 Robin Hassing AV Fortuna 1:06,12 ---
21 Noa Zoon Castricum 1:06,30 ---
22 Sophie Van... van Berg AV NOP 1:06,68 ---
23 Anouk Hellingh Castricum 1:07,99 ---
24 Maud Feenstra AV Hera 1:08,10 ---
25 Puck Van v...iltenburg PAC 1:09,02 ---
26 Rinka Kranenburg AV `47 1:10,53 ---



Meisjes Junior B - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Luzan Janssen LGDR 2:19,76 ---
2 Annet Fledderus SPWS 2:20,24 ---
3 Aylan Menick AV Atverni 2:20,36 ---
4 Emma Dekker Olympus `70 2:20,64 ---
5 Manon Stringa AV Atverni 2:21,53 ---
6 Ilse Van D... van Haar AV Atverni 2:21,88 ---
7 Kirsten Otten Startbaan 2:24,60 ---
8 Sophie Schwering AV Cifla 2:25,44 ---
9 Famke Schoenmakers AV Unitas 2:25,85 ---
10 Shanna Strijker Flevo Delta 2:25,89 ---
11 Evi Van van Bladel ACW `66 2:26,95 ---
12 Nina Van van Diepen AV Lycurgus 2:27,13 ---
13 Christel Heuseveldt Climax 2:30,03 ---
14 Eden Göbbels GACH 2:35,44 ---
15 Kirsten Damstra Groningen 2:47,14 ---
Anouk Hellingh Castricum DNS ---
Ilse Rolf AAV `36 DNS ---



Meisjes Junior B - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Anouk Prop Spado 4:49,72 ---
2 Famke Heinst Ciko `66 4:50,01 ---
3 Mariska Poel DEM 5:03,60 ---
4 Sanne Averesch AV Rijssen 5:10,71 ---
5 Lesley Dreyling Almere `81 5:19,66 ---
6 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 5:20,19 ---
7 Eline Runderkamp AV Edam 5:20,45 ---
8 Maaike Verstege GACH 5:22,46 ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Anna Postema PH 8,75 ---
2 Marijke Esselink AV Archeus 8,79 ---
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,99 ---
4 Janneke Lemmerzaal Leiden 9,14 ---
5 Lisanne Brouwer SPLS 9,16 ---
6 Eva Vonk AV Sprint 9,23 ---
7 Dhanique V... Kruisweg AV34 9,24 ---
8 Britta de Haan Clytoneus 9,25 ---
9 Jacqueline Muts Phanos 9,28 ---
10 Merle Van ... Elzakker Spado 9,34 ---
11 Feline Molenaar Avantri 9,37 ---
12 Kadidja Sangare AAV `36 9,39 ---
13 Sterre Weber GACH 9,46 ---
13 Julia Hollander AV Gouda 9,46 ---
15 Nina Franke AV Oss `78 9,48 ---
16 Kimberley Booij De Spartaan 9,50 ---
17 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,51 ---
18 Shanna Mol AV Lycurgus 9,65 ---
19 Julia Van van Delft GACH 9,68 ---
20 Didi Wals AV Lycurgus 9,76 ---
20 Femke de Boer AV Gouda 9,76 ---
22 Nienke Madderom AV Trias 9,77 ---
23 Sanne Van van Drunen SPLS 9,79 ---
24 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,85 ---
25 Sanne Van ...van Brink AV Athlos 10,01 ---
26 Lysette Wanders ARV Ilion 10,10 ---
27 Rebecca Hulshof De Spartaan 10,38 ---
28 Hanne Leutholff AV PEC 1910 10,42 ---
29 Karin Van ... van Berg De Gemzen 10,92 ---
30 Gabrielle Opmeer PAC 11,43 ---
Jonne Van ...n Giessen AAV `36 DQ ---
Danique de Haan AV34 DQ ---
Maartje Blanken Avantri DNF ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 8,82 ---
2 Anna Postema PH 8,86 ---
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 9,06 ---
4 Janneke Lemmerzaal Leiden 9,09 ---
5 Lisanne Brouwer SPLS 9,18 ---
6 Britta de Haan Clytoneus 9,25 ---
7 Dhanique V... Kruisweg AV34 9,27 ---
8 Eva Vonk AV Sprint 9,53 ---



Meisjes Junior B - 4 x 200m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Spado (4x200m MJB) Spado - MJB 0 1:46,29 0
Aac 61 (4x200m MJB) AAC `61 - MJB 0 1:48,09 0
Lycurgus (4x200m MJB) AV Lycurgus - MJB 0 1:48,25 0
Sperwers (4x200m MJB) EAC De Sperwers - MJB 0 1:52,64 0
Sims (4x200m MJB) AV PEC 1910 - MJB 0 1:56,20 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Jacqueline Muts Phanos 13,87 ---
2 Annika Reuvers Spado 12,27 ---
3 Sanne Van ...van Brink AV Athlos 11,97 ---
4 Jet Van De... van Mark Ciko `66 11,87 ---
5 Jana Bersee Ciko `66 11,78 ---
6 Sophie Van van Veen AV Gouda 11,30 ---
7 Enya Hoogewoning Typhoon 11,29 ---
8 Julia Hollander AV Gouda 11,25 ---
9 Lysette Wanders ARV Ilion 10,82 ---
10 Robin Hassing AV Fortuna 10,73 ---
11 Danique de Haan AV34 10,66 ---
12 Maxime Beverwijk PH 10,61 ---
13 Joina Smit AC TION 10,19 ---
14 Judith Essemiah AV Feniks 9,97 ---
15 Karin Van ... van Berg De Gemzen 9,84 ---
16 Isa Lamers Pallas `67 9,63 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kimberley Booij De Spartaan 1,65 ---
1 Nicole Etman PAC 1,65 ---
3 Anouk Schoop AV NOP 1,60 ---
3 Esmay Meinders AV NOP 1,60 ---
5 Renske Zwolle Heerenveen 1,55 ---
5 Amber Hurkmans AV NOVA 1,55 ---
5 Silke Peeters Eindhoven 1,55 ---
8 Britta de Haan Clytoneus 1,50 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgus 3,40 ---
2 Tinka Broekman AV Unitas 3,30 ---
3 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,20 ---
4 Camille Va... van Brug PAC 3,10 ---
5 Mirte Kok HRCL 3,00 ---



Meisjes Junior B - Verspringen finale

# Naam ResOBP
1 Dhanique V... Kruisweg AV34 5,62 ---
2 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,42 ---
3 Jinke Van ...van Sluis AV Phoenix 5,40 ---
4 Merit Schuurman AAC 5,37 ---
5 Roos Van van Zwam Ciko `66 5,29 ---
6 Kadidja Sangare AAV `36 5,17 ---
7 Jacqueline Muts Phanos 5,13 ---
8 Pleun Hutten AV Sprint 4,98 ---
9 Jana Bersee Ciko `66 4,88 ---
10 Julia Hollander AV Gouda 4,87 ---
11 Sterre Weber GACH 4,81 ---
12 Nynke Van ...an Heuvel Almere `81 4,80 ---
13 Lisanne Brouwer SPLS 4,78 ---
14 Joina Smit AC TION 4,63 ---
15 Marijke Esselink AV Archeus 4,55 ---
Danique de Haan AV34 NM ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,76 ---
2 Giovanni Codrington Groningen 6,78 ---
3 Patrick Va...van Luijk Rotterdam 6,79 ---
4 Jorén Tromp NEAV 6,85 ---
5 Wouter Brus AV Atverni 6,88 ---
6 Eelco Sintnicolaas AV34 6,89 ---
7 Devron Jepma PAC 6,91 ---
8 Marvin Douma NEAV 6,99 ---
9 Koen Van van Erve AV Attila 7,02 ---
9 Simon Blok Rotterdam 7,02 ---
11 Trystan de Weerdt AAV `36 7,03 ---
11 Paul Robers AV34 7,03 ---
13 Rik Jansen AV Unitas 7,05 ---
13 Siem Sikkenga MPM 7,05 ---
15 Meron Gysbertha Phanos 7,07 ---
15 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,07 ---
17 Jonathan Mutebwa Eindhoven 7,09 ---
17 Dimitri Juliet Rotterdam 7,09 ---
19 Wicher Nijkamp Spado 7,10 ---
19 Ronel Brigitha AV Impala 7,10 ---
21 Filip Van ...van Hoven AV Lycurgus 7,12 ---
22 Maarten Stuivenberg VAV 7,14 ---
23 Paulus Mathijssen Rotterdam 7,18 ---
24 Jeroen Witteveen AV Phoenix 7,21 ---
25 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 7,22 ---
26 Robin Coops HLLS 7,23 ---
26 Stefan Van... Twillert AV Athlos 7,23 ---
28 Kaj Emanuel Phanos 7,26 ---
28 Ferry Van van Dipten AAV `36 7,26 ---
28 Menno Blom Pijnenburg 7,26 ---
28 Pieter Braun AV Sprint 7,26 ---
32 Khalil Younous Phanos 7,27 ---
32 Stefano Lisi Eindhoven 7,27 ---
32 Pim Jehee PH 7,27 ---
35 Tristan Domin AL73 7,29 ---
36 Rogier Janssen MPM 7,31 ---
37 Tom Den den Ouden MPM 7,32 ---
38 Sebastiaan...Steenberg AC TION 7,33 ---
39 Enrico Van van Luijk Rotterdam 7,34 ---
40 Remco de Groot AAV `36 7,36 ---
40 Scholten HAAS 7,36 ---
42 Luke Linders DAK 7,37 ---
43 Jurre Wildschut GACH 7,38 ---
43 Sem Oolbekkink Hanzesport 7,38 ---
43 Twan Evers AV Wijchen 7,38 ---
46 Timo Stam Phanos 7,40 ---
47 Willart de Haas ASTX 7,43 ---
48 Nick Van van Schagen Leiden 7,44 ---
49 Jan-Paul Hoekstra Rotterdam 7,46 ---
50 Marco Jansen AV Phoenix 7,47 ---
51 Yorick Moleman AC TION 7,53 ---
52 Jose Delgado Rotterdam 7,55 ---
53 Tim de Reuver Fit 7,56 ---
54 Muus Evers AV Hylas 7,60 ---
55 Richard Achterberg VAV 7,64 ---
56 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 7,67 ---
Paul Groen GACH DQ ---
Rafael Bouts U-Track DNS ---



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Patrick Va...van Luijk Rotterdam 6,75 ---
2 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,77 ---
3 Giovanni Codrington Groningen 6,78 ---
4 Jorén Tromp NEAV 6,88 ---
5 Devron Jepma PAC 6,95 ---
6 Wouter Brus AV Atverni 6,96 ---
7 Marvin Douma NEAV 6,97 ---
Eelco Sintnicolaas AV34 DNS ---



Senioren mannen - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bjorn Blauwhof Phanos 47,41 ---
2 Wandifa Sanneh Phanos 48,08 ---
3 Olaf Van D...van Bergh PH 48,28 ---
4 Jesper Arts LGDR 48,36 ---
5 Maarten Stuivenberg VAV 48,60 ---
6 Mathijs Dirks Leiden 49,50 ---
6 Roel Huijsmans AV Atverni 49,50 ---
8 Jon Schouwenaar AV 1923 49,54 ---
9 Ivar Moinat HLLM 49,59 ---
10 Jurre Wildschut GACH 49,69 ---
11 Bob Van van Der Castricum 49,77 ---
12 Stef Van D...an Schaaf VAV 50,28 ---
13 Houd Benyahya AV Suomi 50,47 ---
14 Nick Van van Schagen Leiden 50,55 ---
15 Ronald Dekker AV Hera 50,62 ---
16 Bram Buigel Groningen 50,85 ---
17 Anthony Rasmijn Rotterdam 50,93 ---
18 Hans Velthuis Eindhoven 50,99 ---
19 Thijs Koers HLLS 51,03 ---
20 Stan Does Leiden 51,10 ---
21 Maxim Moinat Phanos 51,13 ---
22 Niko Zuidema Olympus `70 51,24 ---
23 Tijs Wijkamp Altis 51,25 ---
24 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 51,75 ---
25 Timo Stam Phanos 51,84 ---
26 Rico Rivers Ciko `66 51,86 ---
27 Roy Van van Eekelen AV Sprint 51,95 ---
28 Jos Van va...Schijndel PH 52,05 ---
29 Remco de Groot AAV `36 52,07 ---
30 Thijs Van ...van Dries AV Lycurgus 52,18 ---
31 Ralf Looze Phanos 52,30 ---
32 Roman de Klein HLLS 52,59 ---
33 Bas Jubels AV Phoenix 52,63 ---
34 Dennis Coehoorn AC TION 52,75 ---
35 Koen Van D...n Meijden Rotterdam 52,89 ---
36 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 53,04 ---
37 Roy Van van Schendel PH 53,08 ---
38 Stijn Jorissen AC TION 53,33 ---
39 Jose Delgado Rotterdam 53,43 ---
40 Nick Wildoer SAV 53,96 ---
41 Peter Peereboom Heerenveen 54,01 ---
42 Marijn Van...an Putten HLLM 54,02 ---
43 Bart Van D...van Pasch AVGM 54,22 ---
44 Henk Van van Dijk AV Hera 54,45 ---
45 Enes Yaksan Ciko `66 54,60 ---
46 Jelle Hanswijk Climax 54,96 ---
47 Dinand Tukker Typhoon 54,99 ---
48 Tim de Reuver Fit 55,56 ---
49 van der Monde ACO 55,70 ---
50 Jaap Van D...van Thiel SAV 56,11 ---
51 Dolf Smid AAV `36 56,63 ---
52 Fulvio Scarano AV `40 57,15 ---
53 Bert Van van Lith PH 58,01 ---
54 Irvin Osnabrugge U-Track 58,45 ---
Koen Huits VTLS DQ ---
Bas Land AV Phoenix DNS ---
Owen Westerhout AV Trias DNF ---



Senioren mannen - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bob Van van Der Castricum 1:50,23 ---
2 Jorian Damen AV Lycurgus 1:50,58 ---
3 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:50,91 ---
4 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:51,02 ---
5 Tony Van van Diepen AV Lycurgus 1:51,87 ---
6 Willem Dudink SAV 1:52,53 ---
7 Roy Van van Eekelen AV Sprint 1:52,93 ---
8 Wessel Van...an Veenen AAC `61 1:53,88 ---
9 Jordy Dikkers AC TION 1:53,91 ---
10 Wilfred Va...van Holst Groningen 1:54,24 ---
11 Yorben Ruiter PAC 1:54,57 ---
12 Reinout Wiggers De Liemers 1:56,24 ---
13 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 1:56,26 ---
14 Jelmer Lenstra MPM 1:56,43 ---
15 Kamiel Jacobs HAAS 1:57,17 ---
16 David Vonk GACH 1:57,60 ---
16 Pieter Mijnhout GACH 1:57,60 ---
18 Marijn Van...an Putten HLLM 1:57,63 ---
19 Younes Chaout U-Track 1:58,89 ---
20 Erik Leusink HAC `63 1:59,27 ---
21 Tom de Leeuw Almere `81 1:59,45 ---
22 Rob Stuber AV Athlos 2:00,17 ---
23 Koen Huits VTLS 2:00,21 ---
24 Otten HAAS 2:01,31 ---
25 Marc Averesch AV Rijssen 2:02,31 ---
26 Gertin Roke ACO 2:02,37 ---
27 Alwin Hoorn HAC `63 2:05,73 ---
28 Peter Poppe Rotterdam 2:06,32 ---
29 Jorick Nijenhuis HAC `63 2:07,31 ---
30 Hend de Jager AV Statina 2:08,42 ---
31 Edwin Van van Laar LGPK 2:11,19 ---
32 Kevin Klomp AV Statina 2:11,52 ---
33 Casper Van...van Luijt Leiden 2:14,49 ---
34 Dylan Meyer VTLS 2:14,83 ---
35 Jeroen Vels AV NOP 2:16,47 ---
36 André Oost ARV Ilion 2:17,28 ---
Thomas Van van Laar AV PEC 1910 DNS ---
Jelle Hanswijk Climax DNS ---
Bram Buigel Groningen DNF ---



Senioren mannen - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Menno Schouten AV Lycurgus 3:56,42 ---
2 Maarten Hindriks AAC `61 3:56,69 ---
3 Bram Kielman Heerenveen 3:57,93 ---
4 Martin Flipsen AV Weert 3:58,78 ---
5 Arjen Van ... van Logt AV Phoenix 3:59,32 ---
6 Tom de Gelder Olympus `70 4:00,66 ---
7 Yunis Abu Stitan Haag 4:00,84 ---
8 Freek Lier VTLS 4:02,55 ---
9 Joeri Slagter AV Hera 4:05,03 ---
10 Michel Riemersma Triathlon 4:05,76 ---
11 Fabian Ten ten Kate VTLS 4:06,56 ---
12 Arthur Van van Dijk Olympus `70 4:08,45 ---
13 Arne te Nijenhuis MPM 4:08,73 ---
14 Stephan Schriemer AAC `61 4:17,23 ---
15 Remco Kramer AV Lycurgus 4:19,98 ---
16 Bas Mekking De Gemzen 4:20,93