Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar U-Track 7,79 ---
2 Shaquata King AV Feniks 7,86 ---
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,90 ---
4 Zoë Sedney ARV Ilion 7,96 ---
5 Eva Vonk AV Sprint 7,99 ---
6 Anna Postema PH 8,13 ---
7 Janna Doumpas JSPR 8,14 ---
8 Kadidja Sangare AAV `36 8,16 ---
9 Charlie Va...an Gorkum Spado 8,17 ---
9 Suzanne Va...van Eijck Spado 8,17 ---
11 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,18 ---
12 Deborah Westfa CAV Energie 8,20 ---
12 Frederique Post AV Gouda 8,20 ---
14 Nynke Van ...an Heuvel Almere `81 8,30 ---
15 Kirsten Kuntz AV Passaat 8,32 ---
16 Didi Wals AV Lycurgus 8,34 ---
16 Sarah Dekker AV Trias 8,34 ---
16 Britt Ooijevaar AV Trias 8,34 ---
19 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,35 ---
20 Jinke Van ...van Sluis AV Phoenix 8,39 ---
21 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,40 ---
22 Jonne Van ...n Giessen AAV `36 8,41 ---
22 Merle Van ... Elzakker Spado 8,41 ---
24 Gabrielle Opmeer PAC 8,43 ---
25 Merit Schuurman AAC 8,48 ---
26 Shanna Mol AV Lycurgus 8,51 ---
27 Feline Molenaar Avantri 8,53 ---
28 Lisa Withagen SPWS 8,55 ---
29 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 ---
30 Rinka Kranenburg AV `47 8,62 ---
31 Madelon Va...k Ostende AV Gouda 8,63 ---
32 Anouk Schoop AV NOP 8,65 ---
33 Jet Van De... van Mark Ciko `66 8,69 ---
34 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 8,73 ---
35 Nina Jager AV PEC 1910 8,88 ---
36 Kim Van van Merode Spado 8,92 ---
37 Iris Nass AV PEC 1910 8,96 ---
38 Pleun Grevers AV Archeus 13,23 ---
Zola Zwerver AAC DQ ---

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Britta de Haan Clytoneus 59,23 ---
2 Femke Bol Triathlon 1:00,36 ---
3 Leonie Wierenga SAV 1:00,39 ---
4 Wies Kesting AAC `61 1:00,82 ---
5 Roos Van van Zwam Ciko `66 1:01,50 ---
6 Nina Franke AV Oss `78 1:01,61 ---
7 Annika Reuvers Spado 1:01,88 ---
8 Nora Winter AV Lycurgus 1:02,11 ---
9 Emma Dekker Olympus `70 1:02,22 ---
10 Merel Van van Herp AV Lycurgus 1:02,25 ---
11 Megan de Ruiter Startbaan 1:02,39 ---
12 Silke Peeters Eindhoven 1:02,61 ---
13 Andrea Bouma De Spartaan 1:02,85 ---
14 Deborah Westfa CAV Energie 1:03,49 ---
15 Pleun Hutten AV Sprint 1:03,76 ---
16 Blanca Van...an Haaren Fit 1:03,85 ---
16 Emma Verkaaik SV Veendam 1:03,85 ---
18 Lotte Van van Stijn De Spartaan 1:04,28 ---
19 Anja Bekema GACH 1:05,84 ---
20 Robin Hassing AV Fortuna 1:06,12 ---
21 Noa Zoon Castricum 1:06,30 ---
22 Sophie Van... van Berg AV NOP 1:06,68 ---
23 Anouk Hellingh Castricum 1:07,99 ---
24 Maud Feenstra AV Hera 1:08,10 ---
25 Puck Van v...iltenburg PAC 1:09,02 ---
26 Rinka Kranenburg AV `47 1:10,53 ---

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anouk Prop Spado 4:49,72 ---
2 Famke Heinst Ciko `66 4:50,01 ---
3 Mariska Poel DEM 5:03,60 ---
4 Sanne Averesch AV Rijssen 5:10,71 ---
5 Lesley Dreyling Almere `81 5:19,66 ---
6 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 5:20,19 ---
7 Eline Runderkamp AV Edam 5:20,45 ---
8 Maaike Verstege GACH 5:22,46 ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anna Postema PH 8,75 ---
2 Marijke Esselink AV Archeus 8,79 ---
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,99 ---
4 Janneke Lemmerzaal Leiden 9,14 ---
5 Lisanne Brouwer SPLS 9,16 ---
6 Eva Vonk AV Sprint 9,23 ---
7 Dhanique V... Kruisweg AV34 9,24 ---
8 Britta de Haan Clytoneus 9,25 ---
9 Jacqueline Muts Phanos 9,28 ---
10 Merle Van ... Elzakker Spado 9,34 ---
11 Feline Molenaar Avantri 9,37 ---
12 Kadidja Sangare AAV `36 9,39 ---
13 Sterre Weber GACH 9,46 ---
13 Julia Hollander AV Gouda 9,46 ---
15 Nina Franke AV Oss `78 9,48 ---
16 Kimberley Booij De Spartaan 9,50 ---
17 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,51 ---
18 Shanna Mol AV Lycurgus 9,65 ---
19 Julia Van van Delft GACH 9,68 ---
20 Didi Wals AV Lycurgus 9,76 ---
20 Femke de Boer AV Gouda 9,76 ---
22 Nienke Madderom AV Trias 9,77 ---
23 Sanne Van van Drunen SPLS 9,79 ---
24 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,85 ---
25 Sanne Van ...van Brink AV Athlos 10,01 ---
26 Lysette Wanders ARV Ilion 10,10 ---
27 Rebecca Hulshof De Spartaan 10,38 ---
28 Hanne Leutholff AV PEC 1910 10,42 ---
29 Karin Van ... van Berg De Gemzen 10,92 ---
30 Gabrielle Opmeer PAC 11,43 ---
Jonne Van ...n Giessen AAV `36 DQ ---
Danique de Haan AV34 DQ ---
Maartje Blanken Avantri DNF ---

Uitslagen 4 x 200m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Spado (4x200m MJB) Spado - MJB 0 1:46,29 0
Aac 61 (4x200m MJB) AAC `61 - MJB 0 1:48,09 0
Lycurgus (4x200m MJB) AV Lycurgus - MJB 0 1:48,25 0
Sperwers (4x200m MJB) EAC De Sperwers - MJB 0 1:52,64 0
Sims (4x200m MJB) AV PEC 1910 - MJB 0 1:56,20 0

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgus 3,40 ---
2 Tinka Broekman AV Unitas 3,30 ---
3 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,20 ---
4 Camille Va... van Brug PAC 3,10 ---
5 Mirte Kok HRCL 3,00 ---