Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 7,17 ---
2 Wallebroek...ilo Zech Leiden 7,25 ---
3 Levi Hazes AV 1923 7,27 ---
4 Olav Donker PH 7,29 ---
5 Wislet de Hair Spado 7,30 ---
5 Luuk Peters AV PEC 1910 7,30 ---
7 Luc Orbons AV Phoenix 7,37 ---
8 Onyema Adigida Startbaan 7,45 ---
9 Sergio Van...van Meide PAC 7,48 ---
10 Joppe Stokvis Triathlon 7,51 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 7,57 ---
12 Twan Duvigneau AL73 7,60 ---
13 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 7,61 ---
13 Isiah Emanuelson PAC 7,61 ---
15 Skip Renders GACH 7,62 ---
16 Rens Wildschut GACH 7,63 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 7,64 ---
17 Lars Woudenberg AV34 7,64 ---
19 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,65 ---
19 Rick Van D...van Noort AAV `36 7,65 ---
19 Sander Koops SPWS 7,65 ---
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,66 ---
23 Rick Veltman AV Gouda 7,67 ---
23 Mitchell V...van Brink AV34 7,67 ---
25 Tom Hensing Leiden 7,68 ---
26 Bon Ter ter Horst Atledo 7,69 ---
27 Stein Cornelissen AL73 7,70 ---
28 Kristof Va...amperdijk GACH 7,71 ---
28 Stefan Pol U-Track 7,71 ---
30 Milan le Bruin PAC 7,73 ---
31 Ruben Heijnen Delta Sport 7,75 ---
32 Joep de Wit Almere `81 7,76 ---
33 Taco Van D...van Werff AV34 7,77 ---
34 Tijmen Melgers AV Sparta 7,78 ---
35 Koert Remijn DEM 7,79 ---
36 Synnargio Ignatia DEM 7,80 ---
36 Yaël Scope DEM 7,80 ---
36 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,80 ---
36 Bodhi Van van Selow LGDR 7,80 ---
40 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 7,81 ---
40 Jelke Sikkenga MPM 7,81 ---
42 Nick Honings LGDR 7,83 ---
43 Aron Blom AV Passaat 7,85 ---
44 Joep Borninkhof GACH 7,87 ---
45 Jelle Rigter GACH 7,92 ---
45 Ingmar Bouwman ACO 7,92 ---
47 Jelle de Jong AV Lycurgus 7,93 ---
47 Jasper Rou VAV 7,93 ---
49 Luca Janssen AV Wijchen 7,95 ---
50 Roy Berris AV Wijchen 7,99 ---
51 Brian Kortekaas AAV `36 8,09 ---
52 Vyron Saridin DEM 8,31 ---
Jorick de Vries AV `56 DQ ---
August Van...an Weijer AV Sprint DQ ---
Huang Nguyen AV PEC 1910 DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jeroen Reijman Leiden 50,20 ---
2 Tunji Abisoye Ciko `66 51,77 ---
3 Lars Van van Hoeven Heerenveen 51,78 ---
4 Jurriaan de Rijk Haag 52,09 ---
5 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 52,84 ---
6 Niels Kok Flevo Delta 53,12 ---
7 Jens Van v... Gelderen AV Lycurgus 53,53 ---
8 Bodhi Van van Selow LGDR 53,74 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 53,79 ---
10 Rens Wildschut GACH 53,86 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 54,32 ---
12 Milan le Bruin PAC 54,36 ---
13 Olav Donker PH 54,49 ---
14 Niels Visser AV Jahn II 54,96 ---
15 Jens Wingelaar Castricum 55,57 ---
16 Stan Arts LGDR 55,73 ---
17 Jorick de Vries AV `56 56,00 ---
18 Nick Honings LGDR 56,25 ---
19 Twan Duvigneau AL73 56,51 ---
20 Jelle Rigter GACH 56,52 ---
21 Stein Cornelissen AL73 56,92 ---
22 Rens Groot Startbaan 57,06 ---
23 Daan Molleman AV Suomi 57,36 ---
24 Gilbert Va...van Sluis Groningen 57,62 ---
25 Tijmen Melgers AV Sparta 57,75 ---
26 Pim Jansen AL73 58,54 ---
27 Jesper Hout Leiden 59,06 ---
28 Milan Weeda Startbaan 59,57 ---
29 Tijn Pronk KAV Holland 59,61 ---
30 Tim Zandee AKU 59,65 ---

Uitslagen 60 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 7,88 ---
2 Ramsey Angela PAC 8,08 ---
3 Rafael Raap PAC 8,15 ---
4 Daan Spiljard PAC 8,36 ---
5 Bryan Pronk PAC 8,40 ---
6 Jeroen Reijman Leiden 8,42 ---
7 Jos Hoogewerf KAV Holland 8,54 ---
8 Lucas Van ... Klaveren ARV Ilion 8,70 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 8,71 ---
10 Jarno de Groot Flevo Delta 8,72 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 8,76 ---
12 Léon Mak De Gemzen 8,80 ---
13 Mika Taag KAV Holland 9,02 ---
14 Siem Ter ter Braake GACH 9,03 ---
14 Bjorn Sloot AL73 9,03 ---
16 Gerwin de Haan Heerenveen 9,07 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 9,10 ---
17 Arjen de Kock Spado 9,10 ---
19 Tom Hensing Leiden 9,11 ---
20 Valbor-Jaro Gorré PAC 9,13 ---
21 Guus Nijkamp Spado 9,21 ---
22 Daan Hoogers AV Sprint 9,36 ---
23 Stefan Pol U-Track 9,37 ---
24 Ingmar Bouwman ACO 9,49 ---
25 Julian Vos AV PEC 1910 9,72 ---
26 Maarten Quaars KAV Holland 10,21 ---
Jay Beelen AV Trias DNS ---
Dave Wesselink AV Trias DNS ---
Mattias Nab AV Gouda DNF ---

Uitslagen 4 x 200m Jongens Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Av 56 (4x200m JJB) AV `56 - JJB 0 1:36,52 0
Dem (4x200m JJB) DEM - JJB 0 1:38,31 0
Sperwers (4x200m JJB) EAC De Sperwers - JJB 0 1:45,31 0